Reimerswaalse jeugdcommissies willen één evenementenagenda VORMINGSEXPERIMENT IN GOES EIGEN KRING ZEEUWSE GEMEENTEBODES H. Eversdijk: CHU-besluit stap in CDA-richting Volksdans- festival in Borsele stad i NAUWE SAMENWERKING OP GEBIED JEUGDVAkANTIEW ERK Heinkenszand HAVENS CENTRAAL BIJ OUD- TERNEVZEN Aardenburg S* Jancteer Goes Politierapport Axel Hulst Hengstdijk GEVONDEN VOORWERPEN GETUIGEN GEVRAAGD ACTIE VOOR RESTAURATIE DORPSKERK YERSEKE OrffeJooncerten in Grote Kerk Goese politie geeft bromfiets- eursus DONDERDAG 13 FC6RUARI 1973 £P~ - (Van een onzer verslaggevers) HKLVKKNSZAND De beer H. Eversdijk, voorzitter van de CDA-fractie in Zeeland deelt niet de teleurstelling van KVP-iractieleider Andriessen en zijn AR-collega Aantjee •ver het besluit, dat de alge mene vergadering van de CHU zaterdag nam om de beslissing •ver één CDA-UJst uit te stel* len tot kort voor de tweede- Kamerverkiezingen in 1971. Dat het een nieuwe tegen slag zou zijn voor het streven om tot het CDA te komen (zo oordelen de heren Andriessen en Aantjes erover), ziet de heer Eversdijk niet in. „Naar mijn persoonlijk oordeel is het van de kant van de CHU ze ker een stap vooruit naar do CDA toe", zegt de heer Evers dijk. Het is zijn persoonlijke vi sie, want ruggespraak met zijn collega's in het CDA-Zeeland heeft hij niet gehad. CDA- Zeeland komt pas vanavond bijeen en de beslissing van do CHU zal dan zeker worden' besproken. Als zijn eigen me ning wil de heer Eversdijk wel meedelen dat de vorming, van het CDA zeker wel zal doorgaan- Dat de CHU nu niet meteen ja zegt tegen het samenstellenl van één CDA-ldjst, vindt de neer Eversdijk een begrijpelij ke zaak. „We zitten od dit moment met een politieke liv potheek. De oorzaak van de oroblematiek ligt bij de for matie van het kabinet Den Uyl. We zitten binnen het CDA momenteel met twee re- geringsfraet es en één opposi tiefractie. Het is niet te doen om ei:c nu in één fractie to stoppen", aldus de heer Evers-1 dijk. In Zeeland is men met het vormen van het CDA ai veel' verder dan landelijk het geval is. Hier heeft men op provin ciaal vlak ook niet de moei lijkheid van regerings- en O" positiepartijen. „Het CDA in Zeeland draait uitstekend", al dus de heer Eversdijk. „We hebben geen enkel probleem. We hebben de indruk dat de achterban van alle betrokken partijen de samenwerking uit stekend heeft geaccepteerd. Bij ons is geen enkele negatie ve reactie binnengekomen, noch van kiesverenigingen, nodli van personen. Er zijn nog maar weinig Zeeuwse ge- meent :n. waar de fracties van de in het CDA samenwerken- ie partijen nog gescheiden op treden Ik ben echt tevreden over de situatie in Zeeland op dit mdment". «SS» Groenten, per stuk: knolsel derij met groen 1-4. Per kg: aardappelen 9—13; groene sav. kool 1320; rode kool 819; boerekool 2022 en doordr. Spruiten A 29—48, B 17; prei A 24—45, B 12, witlof 65— 140; uien 9—40; kroten 34 knolselderij TERNEUZEN, 12 februari 1975 Per stuk, sla II: 12 26 per kg andijvie 109126; boerenkool 1014; prei 53 70; sav. kool 1421; rode kool 6,5; witte kool 17 spruiten A2: 3357, B2: 28; uien grof 18 uien middel 1216, witlof A2: 155, B 163—169, B2: 112- 154, afwijkend 5597. MIDDELBURG, 11 februari —Aardappelen: bonken, grote driel: Bintje 1315, 910, Koopmans blauwe grote 15 18, driel 6. Bloemen: Narcis sen per 10 stuks 52, Cineraria 18—26, Primula 14, Cyclamen 28- Appelen: Golden delicious I 7585 68—70, II 54—66. 70- 73 62. II 49—53, I 65-70 50, II 4447, I 60-65 36, II 25 Pe ren; Conference II 65 5460, 55-65 35—38, St. Remy II 65 56-58, 60-65 44. Glassla 17-19 26—27, GUissla 14-15 2224, glassla 9-11 12—14, glasandij- vie 121—137, breekpeen 19 28, prei 45—63, boerenkool 4 17, rode kool 12—17, witte kool 18—25, groene savooie kool 12—21, kroten per kg. IS—17, kasradijs 5963, ra barber 172—181, sterrekers P, ds. 36—40, uien p. zakje 21, uien ongeschoond 1227, uien geschoond 32, knolselderij per kg. 16—21, selderij per bs. SO—43, selderij per kg. 108— 232, peterselie p. kistje 240— 253. Witlof: A 155—160 a 86-134, Afw. 101—110, Stek 3742. Spruiiiten: A 3-374, B 30—66, C 33—41, D 66—108. Contactbijeenkomst Bur gemeester en wethouders zul len op 13 maart te Heinkens zand een contactbijeenkomst voor de inwoners van die plaats houden. Plaats van sa menkomst is sportzaal De Stenge aanvang halfacht. Sehiettng De handboog vereniging Soranus 2 gaf bij de heer A. Janse een schietmg op de liggende wippen. Er wa ren 32 schutters. Uitslag van de eerste wip hoofdvogel J. de Rijke van Edele Handboog uit Oudelande, eerste zijvogel E. Rentmeester van Willem Teil uit Ovezande bij loting, twee de zij vogel W. Geys van Sora nus uit Heinkenszand bij lo ting, eerste bovenkal Ko Ver- muë van Jacoba van Beieren uit Goes, tweede bovenkal A. v. Loo van Vooruitgang uit N^wadendamme, eerste onder ral F. Koens van Spes Nostra uit Ovezande, deze schoot ook de tweede onderkal F. Koens de le onderkal, le klep C. Raas van Vooruitgang uit Kwaden damme, tweede klep W. de Jonge sr. van ADLM uit Kwa- dendamme, derde klep J. de Rij kg van Edele Handboog uit Oudelande, meeste kleine vo gels J. v. Doorn van Spes Nostra uit Ovezande, uitslag van de tweede wip eerste hoofdvogel A. de Jonge jr. van Soranus uit Heinkenszand, tweede hoofdvogel W. de Jon ge sr. van ADLM uit Kwaden- damme, eerste zijvogel C Rentmeester van Willem Teil uit Ovezande, tweede zijvogel W. Geys van Soranus uit Heinkenszand, derde zijvogel A.A. Geense van Zorgvliet uit Ellewoutsdijk, vierde zijvogel William Voet van Soranus uit Heinkenszand, eerste kal H. Koens van Spes Nostra uit Ovezande, tweede kal C. Re- mijn van Spes Nostra uit Ove zande derde kal J. Remijn van Eengezindlieid uit 's-Heer enhoek, vierde kal A. de Jon JN sr. van Soranus uit Hein kenszand, de vliegende vogel- Pnjzen waren voor F. Koens H. Koens beiden van Spes «ostra uit Ovezande. Meeste kleine vogels B. Looy van ïctoria uit Kwadendamme zes vogels. (Van een onzer verslaggevers) KRUININGEN De plaatselijke jeugdcommissies in de gemeente Reimerswaal heb ben in de gisteravond in het gemeentehuis van Kruiningen gehouden vergadering van de jeugdraad verscheidene ideeën en suggesties voor te houden activiteiten naar voren gebracht. De jeugdcommissie van Yerseke stelde voor om voor geheel Reimerswaal een gemeenschappelijke evenementenagenda op te stellen. Yerseke bepleitte ook een nauwe onderlinge samenwer king op het gebied van het jeugd vakantiewerk. Onder meer zal onderzocht moeten TERNEUZEN De geschie denis van de havens van Brugge, Antwerpen, Gent en Terne uzen stond deze week centraal tijdens een bijeen komst van de vereniging „Oud Terneuzen". De vergadering werd gehouden tn café De Vriendschap. De havens werden bespro ken door de heer W. Bauwens uit Hulst, tijdens een inleiding die volgde na een korte huis houdelijke vergadering. Onder het motto: „De havens van Gent, Brugge en Antwerpen in samenhang met de haven van Terneuzen', gaf hij een histo rische toelichting op de ont wikkeling van deze steden. Speciaal legde hij nog de na druk op de relaties tussen de havens van Gent en Terneu zen. Hij illustreerde zijn inlei ding met een aantal dia's. Er waren zo'n dertig vijfender tig aanwezigen. Carnaval Ruim 260 kin deren namen afgelopen zater dag deel aan de optocht ter gelegenheid van het carnaval voor de jeugd. De uitslag was: 1. „Lief rijn voor elkaar" met de kinderen Pieters en Trimpe Burger, 2. Chinee* met riksga Martine en Esther van Hermon, 3. Kar met zigeuners, gecombineerde groep Aardenburg-Eede, 4. „I-k heb worstjes", Paul, Tonny en John Venmeere, 5. „Kozakken', Domitri en Jean-Pau! Roels, 6. Spaanse dansers, Irma en San dra Schouten, 7. Aardappel boer, Jean en Lieve Verme're, 8. Narren, Frank en Robert Geijsels, 9. Bloemenmeisje, Monique Rootsaert, 10. Konij- nenfokster, Sandra La-ko, Biljarten De Sint Kmisse biljarters speelden in ,,'s Lands Welvaren" aldaar een wedstrijd tegen „de Kwakers" uit Aardenburg. De uitslagen: H. de Jonge-M. Nobus 2948, 0—1, A. Buijsen-J. van Waes 3226, 1—0, A. Sohelstraete- H. van Steen 4319, 10, G. Bonte-G. Paridaen 6973, 0 I, Th. Buijsen-M. Paridaen 1951, 0-1, G. Partdaen-G. de Baerdemaeker 53-90, 01, W. Paridaen-G. de Rijck SI GH, 01, J. Duinindk-A. Baeo- ke 27-19, 10, J. Lucieer-H. van Steen 2®54, 01. Totaal 441510, 47. H. van Steen maakte zijn eerste partij 19 caramboles in zijn tweede par tij 54, Schuttersclub St.-Jan De schutterssociëteit St.-Jan heeft de data vastgesteld voor de dit seizoen te houden schietiragen op de staande wip. Donderdag 16 maart vindt de jaarmarkt- schieting plaats, zaterdag 3 mei de teerdag en konin-g- schieting. zaterdag 24 mei de selectieschietinig. Normale schietingen vinden verder plaats op 5 en op 20 april, Andere data. waarop gescho ten wordt: 25 mei, 27 juni (avondschieting), 29 en 30 ju ni (kermisschietingen), 15 juli (vakantieschietdng), 25 juli (a- vondschieting), 10 augustusl 31 augustus (Wilhelminaschie- ting), 20 september en 2 no vember (wildschieting). Biljartwedstrijd De top- bdiljartclub Zondagsvermaak speelt zaterdag een wedstrijd togen de Lustige Toepers uit Nieuw-Namen. De strijd zal zich afspelen in café Sport. Aanvang halfaoht. worden of het mogelijk is in de gemeente Reimerswaal op één plaats jeugdvakantieactl- viteiten te organiseren. Tot eerste voorzitter van de jeugdraad werd gekozen, de heer J. van de Borgt uit Hans- weert. Op hem werden zeven van de twaalf stemmen uitge bracht. Als vice-voorzitter werd voorlopig gekozen, de heer Versluijs uit Krabbendij- ke. Als adviseurs werden aan de jeugdraad toegevoegd, de raadsleden De Jong (CHU) en Bruijnoge (SGP). De jeugdcommissie van Kruiningen is voorstander van een kadercursus voor jeugdlei ders. In deze kern kampt men ook met het probleem van een ander onderdak voor de jeugd- sociëteit. Verder stelt de jeugdcommissie voor onder de jeugd van Reimerswaal een enquête te Houden over de wensen Van deze bevolkings groep met betrekking tot het jongerenwerk. Andere sugges ties van de Kruiningse jeugd commissie betreffen maatrege len tegen het snelle rijden in deze woonkern en het koste loos toegang verlenen van le den van de jeugdraad en Jeugdcommissies tot divers» evenementen. De jeugdcommissie van Krabbendijke wil films verto nen voor de jeugd en de stich ting van een jongerencentrum. Verder wil men bij de zeedijk aan de Oosterschelde stenen verwijderen om hier een strandje te creëren. Andere wensen betreffen een perma nente ruimte voor activiteiten in Waarde en een sportzaal voor heel Reimerswaal. De jeugdcommissie zullen al deze plannen in eigen kring nader uitwerken en daara weer voorleggen aan de jeugdraad. Wandelsport Op za terdag 1-5 februari start de wandelsportvereniging de Zeeuwen in Goes het nieuwe seizoen met een puzzeltoeht, over 5 en 10 km. De start is om 14.00 uur bij het winkel- oentrum de Bussel in Goes- Zuiid. Ook niet-leden kunnen inschrijven. Inschrijvingen Meloenstraat 1 te Goes ted. 01100-8117. VLISSINGEN Op de kruising Spuistraat - Lange Zoute is de fietser W.V., woonachtig te Viissingen, doordat hij plotseling uitweek naar links, aangereden door een achteropkomende personen auto bestuurd door A. B. uit Ede (GId). W.V - is met een hersenschudding overgebracht naar het Bethesda ziekenhuis te Viissingen. VLISSINGEN Aan de Bloemenlaan te Viissingen is een brandje ontstaan in de dakgoot van een woonhuis. De lekke dakgoot, die juist was gerepareerd met branders, is later gaan smeulen. De brand weer van Viissingen heeft de brand geblust, die beperkt bleef tot rookschade in de wo ning en een vernielde dak goot Dia-avond Vanavond (donderdag) wordt er een dia avond gehouden in het bejaar dendienstencentrum 't Tref punt aan de Singelweg in Axel. De heer C. Riemslag zal een praatje houden en dia's laten zien van het recreatiege bied De Braakman. Jongerendien De tekst groep van de jongerenliturgie en het jongerenkoor Hulst verzorgen zaterdag een jonge renmis in de basiliek. Het the ma is: vastentijd a-ls proeftijd. De lezingen en liederen zijn gegroepeerd rondom de ge dachte om een dag per week soberheid te betrachten. Deze gedachte werd gelanceerd in Overweg, het informatieblad van het bisdom Breda. Tij dens de dienst zullen ook sug gesties naar voren worden ge bracht om de vastendag sober, maar toch zinvol te leven. Voorganger tijdens de dienst is pater Hulshof. Het jonge renkoor wordt: begeleid door het eigen exombo. Eenzelfde dienst zal het jongerenkoor zondag verzorgen in de Op- standingskerk te Terneuzen. Schieting Aan de carna valsschieting op twee wippen in café P. van Dijk namen 33 schutters deel. De uitslag van wip een: hoge vogel J. van Leuven, Vogelwaarde, eerste zijvogel J. Hoop Groenendijk, tweede zijvogel C. Stoffels uit Clinge, extra hoge vogel R. Kint Koewacht en C. Stoffels Clinge. D. de Guytenaere uit Groenendijk schoot het groot ste aantal vogels (vier). Uit slag wip twee: hoge vogels en eerste zijvogel A. Verhoeven Kloosteraande, tweede zijvogel W. Pou veis Axel, extra hoge vogel C. Stoffels Clinge. Mees te vogels (vijf) K. Claessens Lamswaarde. Schieting Aan de bejaar denschieting in zaal P. van Dijk namen 26 schutters deel. De uitslag: hoge vogel G. van Damme Koewacht, eerste zij vogel Colsen uil Terhole, Twee de zijvogel G. van Damme, Koewacht, Extra hoge vogel. J. Louwers uit Terhole, Extra zijvogel J. Vermeire Hulst, de meeste vogels (vier) A. de Bakker Vogelwaarde. GOES - In de maand januari werden aan het politiebureau te Goes en de postbureaus in 's-Heer-Arendskerke en Wol- phaartsdijk de volgende voor werpen als gevonden aangege ven en nog niet afgehaald: div. handschoenen en wanten, div. sleutels, div. portemon- ee, gouden ring, bril in ko ker, bril in rood hoesje, jon gensfietsje, tienbadenkaart, badhanddoek en knieband, blauw sportbroekje, kinder- schoentje, paraipluhoes, vel zil verzegels, naigelvijl in etui, autowieldop, zwart hondje, aal- topianKi, gebdioemd etuii, dames horloge, dekzeil, schooletul, bontmuts, girobiljetten, zonne bril ln etui, gouden hangertje, boodschappentas, hond, wol lenmuts, paraplu, damesring met steentje, snoer kaaien, h-erenpolsliorloge, kabelslot, badtas, künderschoentje, bank biljet, spencer, autowieldop, dameshorloge, trouwring, han- dëlaarskente-ken, wallen sjaal, zilveren armbandje, rolschaats, twee bankbiljetten. Post Wolphaartsdijk: bruin lederen portemonnee, bos sleu tel, giummi j-as, brandweerjas, gouden kinderringetje. Post 's-Heer ArendBkerke: bruine lederen dameshand schoen, bruine gebreide wol len handschoen, zwarte heren fiets. De restauratie aan de dorpskerk is in volle gang. (Van een onzer verslaggevers) GOES Op donderdag 27 fe bruari gaat in het vormings. centrum aan de Koninginne weg in Goes één van de twee vormingsexperimenten van start, die in Zeeland zijn op gezet. Behalve in Goes koopt een dergelijk vormingsexperi ment sinds 13 februari reeds ln Middelburg- Het gaat hierbij om een vor mingsexperiment in samen werking met de Zeeuwse Vrouwenraad, de Zeeuwse Volksuniversiteit, de Zeeuwse Culturele Raad, het vormings werk Werkende Jongeren en het vormingswerk Jon Vol wassenen. Het experimentele vormingsproject bestaat in een kursus van acht avonden, tel kens op donderdag, waaraan iedereen vanaf 18 jaar kan deelnemen, ongeacht opleiding da wel levensbeschouwing. Het initiatief tot beide samen werkingsprojecten op vor- mingsgebied is genomen door het Provinciaal Zeeuws Vor- mingsoverleg. (Van een onzer verslaggevers) GOES Op maandag 10 februari omstreeks 15.30 uur had een aanrijding plaats op de kruising Schimmelpen- ninckstraat-Kapelseweg ln Koetinge. Hierbij waren een fietser en een personenauto met aanhangwagen betrokken. De bestuurder van de personen auto is doorgereden. De kleur van de personenauto was ver moedelijk gebroken wit. De politie in Goes verzoekt even tuele getuigen c.j. de bestuur der v.d. betrokken personen auto zich te melden aan het bureau van politie in Goes, Valckeslotlaan 6, of telefonisch onder nummer 01100-3030. Doel van de experimentele vormingskursus is mensen vanuit hun eigen achtergrond en intersse bezig te laten zijn met die zaken die ze als be langrijk ervaren voor zichzelf en vandaaruit kijken naar de samenleving waarin ze leven, wonen en werken. Deelnemers bepalen met el-kaar via geza- melijke gekozen aktiviteiten het programma mee. Er kan worden gebruik ge maakt tijdens de kursus van handvardigheidsmaterialen. bandrecorders, film, camera's, video's en dergelijke. De kos ten voor deelname aan dez» experiemtele vormingscursus in samenwerkingsverband be dragen f 25,-. BElabgstellen- den voor deelname in Goes kunnen zich nog melden bij mevr. Meeuwse, tel. 01104-362. de heer J. Roovers, te- 01102- 2159, en de heer J. van Ou denhoven. tel. 011O6-142Ü (Van een onzer verslaggevers) BAARLAND - De stichting opbouw West-Zuid-Beveland bereidt een v-olksdiansfestival voor in de gemeente Borsele in het kader van het welzijns werk voor alle leeftijden. Het evenement zal plaats hebben van 21 juli ';ot en met 27 juli ln verscheidene kernen van de gemeente. Aan het volksdansfestival zullen onder meer een Ierse en een Zweedse groep deel ne men. De deelnemers zullen in gastgezinnen worden onderge bracht. De kosten van het fes tival zijn begroot op ongeveer zesduizend gulden, waartegen over een ontvangst van 450 staat. De stichting opbouw West-Zuid-Beveland heeft een beroep op instellingen en be drijven gedaan een financiële bijdrage te leveren opdat het tekort zo klein mogelijk kan worden gehouden. De bodes tijdens de oprichtingsvergadering van de kring Zeeland in Middelburg. (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG Naast de burgemeesters en gemeentese cretarissen zijn nu ook de Zeeuwse gemeentebodes over gegaan tot de oprichting van een eigen kring voor gemeen tebodes in Zeeland. Op het stadhuis van Middelburg vond gisteren de oprichtingsverga dering plaats. Er, werd een voorlopig be stuur gekozen, waarvan initia tiefnemer H. Jacobs, bode bij de gemeente Middelburg, voorzitter werd. Verder namen in het voorlopige bestuur zit ting de heren v.d. Heijden, bode bij de gemeente Zierik- zee, v.d. Akker, bode bij de gemeente Viissingen. Braamde, bode bij de gemeente Goes. Doel van de kring van ge meentebodes is het onderlinge kontakt te bevorderen. Dat er voor de gemeentebodes nog behoorlijke problemen be staan, met name wat betreft functiewaardering en honore ring, werd op de vergadering scherp naar voren gebracht. „De bode wordt nog niet voor vol aangezien. Vooral hoge gasten laten nog wel eens merken dat de bode laag op de ladder staat. Maar wij vor men het visitekaartje van het gemeentehuis. Met ons wordt door bezoekers het eerste kon- takt gelegd, waarin de sfeer al bepaald kan worden. Daarom mogen wij langzamerhand wel eens beter gehonoreerd en ge kwalificeerd gaan worden", al dus voorlopig voorzitter II. Ja cobs. (Van een onzer verslaggevers) YERSEKE De dorp: 'kerk in Yerseke ondergaat op het ogenblik een grondige opknap beurt. Het oude gehavende to rentje is gesloopt om plaats te maken voor een nieuwe spits, die zowel op het land als op de Oosterschelde een herken ningsteken zal zijn. Ook het inwendige van de kerk zal ingrijpend worden veranderd. Met een en ander is een bedrag van ongeveer f 50.000 gemoeid. Een commis sie bestaande uit leden van de hei-vormde kerk wil door mid-- del van acties dit geld bijeen zien te brengen. Op de eerste plaats zal een grote loterij worden gehouden met aan trekkelijke pa-ijzen. Van 20 tot en met 22 maart wordt in de zaal „De Haven" een bazaar gehouden met tal van attrac ties. Verder staan op het pro gramma een kleurwedstrijd voor de schooljeugd, een fiet- senrally op zaterdag 22 maart, een autorally op zaterdag 15 maart en een bakwedstrijd- (Van een onzer verslaggevers) GOES - De commissie orgel concerten Grote Kerk Goes heeft een aantal organisten uitgenodigd om de concerten in het komende seizoen te verzorgen. Het seizoen zal worden geopend en besloten door de nieuwe organist van de Grote Kerk, Kees van Eer- gel. Als buitenlandse eoncertge- ver is uitgenodigd prof. Anton Heilier uit Wenen, maar deze was voor 1975 al volgeboekt. De enige buitenlandse organist zal zodoende dit jaar de uit Tsjecho-Slowakije afkomstige organist-dirigent Jan Vilach zijn. Hij is tegenwoordig diri gent aan de opera in Antwer pen en hij geeft regelmatig concerten voor de radio in België en Engeland. Aan de Zeeuwse organisten Bram Beekman, Stoffel Gunst en Marieke Kok heeft de Goese orgelcommissie eveneens een concert in de Grote Kerk toe gedacht. (Van een onzer verslaggevers) GOES Meisjes en jon gens, die binnenkort 16 jaar worden en van plan zijn op een bromfiets te gaan rijden, kunnen deelnemen aan de door de gemeentepolitie in Goes te geven verkeerscur- sus. Op deze cursus zullen de algemene gedragsregels in het verkeer, de bijzondere ge dragsregels voor bromfietsers en de aan bromfietsen te stel len technische eisen worden behandeld. Ook zij. die kort geleden (in januari of februa ri) 16 jaar zijn geworden en hun kennis van de verkeers- voorschriften niet voldoende vinden, kunnen aan de cursus deelnemen. De gehele cursus, die uit vier lessen bestaat, wordt gegeven in het politie- bureau In Goes op de vrijda gen 7, 14. 21 en 28 maart, telkens van 19.30 tot 21.00 uur. Opgave tot deelname kan persoonlijk geschieden aan het politiebureau aan de Valcke slotlaan of msch onder nummer 01 lik.' P

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 7