verpleegkundige (mnl.ofvrl.) 3ï Waar gaat een twintigjarige de nacht mee in? 3 vaart N.V. ANTWERP CARTRADE 2de KOK fredenen Gun uw kinderen sterke tanden! Pijnen Tennis. VA Schoonheid is zichtbare gezondheid Drvd. Hoog /m» Ronde van België 1000 km. r<3 om DE KÜYPER EXPORT Jonge Jenever te schenken U kunt er veel aan doen om het gebit van uw kinderen gezond te houden. De Rotterdamse School voorde Opleiding tot Verpleegkundige geeft een gevarieerde opleiding tot het Havenziekenhuis de Dr. Daniel den Hoed kliniek het St. Franciscus Gasthuis Sti vas Met een schone huid, naar we hopen. Niet maar zo'n beetje afgeveegd. Maar tot diep in de poriën gereinigd met Twen milk van Dr vd. Hoog. Neen, dat is helemaal niet overdreven. Verstopte poriën kunnen vervelende infecties geven. En daarom is die Twen milk juist zo fijn. Want behalve schoonmaken desinfec teert ie ook nog. Twen milk is een produkt uit de Twen serie van Dr vd. Hoog. Speciaal voor de jonge (vaak wat onstuimige) huid. En daarom kalmerend en zuiverend van werking. De erkende Dr vd.Hoog dépositaire in uw woonplaats heeft ze. Drvd. Hoog heeft ook Medium cosmetica voor de minder jonge huid. En Extra cosmetica voor de niet meer zó jonge huid. Bespaar 10% bij de aankoop Het bejaardencentrum „THUREBORGH" (aank. eerste kok) voeraardappelen 3. DE KUYPER EXPORT Jonge Jenever laat U extra genieten, zelfs als U, om welke reden ook, slechts één of twee glaasjes wilt drinken. 4. Dit klasse-produkt wordt geleverd in de historische, taps-toelopende vierkante jeneverfles. "Square face" noemen ze 'm in het buitenland. 5. Zonder prijsverhoging ook verkrijgbaar in originele stenen kruik. Zo'n volle kruik is een leuk cadeau. - Jongè Jenever DE KUYPER EXPORT STEENGOED WOENSDAG 12 FEBRUARI 1975 (Zuster Engelberts Stichting) afwisselende stageperioden inaanvang de opleiding tot verpleegkundige duurt 3^ jaar Opleidingen beginnen half februari, half augustus, half november vereisten minimum leeftijd 17 jaar en 7 maanden genoten vooropleiding H.B.S., MULO, 4 jarige Mavo of 3 jarige vooropleiding v. H.B.O. of gelijkwaardige opleiding. Leerlingen van alle gezindten kunnen worden geplaatst. Attentie! Van het Ministerie van Volksgezondheid ontvingen wij bericht, dat wij op 3 maart met 2 groepen i.p.v. met 1 groep kunnen starten. In die 2e groep is voor een beperkt aantal leerlingen nog een plaatsingsmogelijkheid. Spoedige aanmelding zeer gewenst. Vraag via deze coupon om nadere inlichtingen of bel de directeur Tel010 - 12 45 06 Rotterdam 3001 Haringvliet 82. Aan de naam Rotterdamse School voor de Opleiding tot Verpleegkundige, aares Haringvliet 82, Rotterdam 3001 plaats ..mnl/vrl Opleidingsinstituut voor schoonheidsspecialiste VAKDIPIOMA A-B Aanvang van de nieuwe dag- en avondcursussen Medio februari a.s. Voor aanvraag prospektus en nadere informatie Instituut Esthetica Catharinastraat 13b Breda TeL 4648b b.g.g. 04243 - 1668 t ZET UW VRIJE UREN OM IN GELD EN BESTRIJD DE INFLATIE! Ook u mevrouw, kunt in uw vrije uren flink wat bijverdienen. Wilt u er meer van weten Bel dan even of stuur de bon in. vBuurseritraat 232-244, Enschede. Tel.: 053-65000 (ts. 33)^ f n Naam: Adres: Plaats: breng in uw omzet onze lezers helpen u, die vaart er in te brengen van uw nieuwe auto in België. 92 Uitbreidingstraat B. 2600 Berchem-Antwerpen Tel. 031.39.67.20 Telex 34680 TE DORDRECHT VRAAGT EEN die in staat is op grond van prakti sche en theoretische kennis zelfstan dig in een grote keuken, alwaar voor ca. 300 personen de maaltijden wor den bereid, de daarmee verband hou dende werkzaamheden te verrichten. Het bezit van het diploma B.G.P. of een diploma van gelijkwaardig ni veau is voor een goede uitoefening van deze functie noodzakelijk. Kennis van dieetvoeding strekt tot aanbeveling. Aanstelling in de rang van Kok-A van de C.A.O.-Bejaardentehuizen. 'Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen omtrent opleiding, ervaring, enz. te richten aan de direc tie van het centrum, Mauritsweg 157 te Dor drecht. TE KOOP GEVRAAGD en aardappelen voor de zetmeelindustrie; klei nere en grote hoeveelheden. Fa. M. P. Arensman Zn - ruwvoederhandel Emmastraat 7 - Den Bommel Telefoon 01871 - 394 en 348 1. Het is een zuiver natuurprodukt, zoals alle De Kuyper-produkten. 2Uw gasten mogen best weten dat U niet op een paar-centen-per-glas kijkt om hen echt te verwennen en... dat U weet wat een goeie borrel is. 6Met de lege kruik of fles doet U altijd iemand een plezier. Jong en oud verzamelt ze! 's S1 Bij een onderzoek (1972) te Nijmegen werden er op 965 kinderen uit de eerste klassen van basisscholen slechts 3 met een gaaf gebit gevonden. Vele deskundigen vinden het dan ook noodzakelijk dat de kinderen van 0 tot 16 jaar regelmatig fluoride krijgen. Reeds meer dan 20 jaar is het Zwitserse produkt Zymafluor één van de weinige middelen voor een doelmatige bestrijding van tandbederf. Met Zymafluor kan het tandbederf zeer aanzienlijk worden verminderd. In een rapport van juli 1970 acht men daar waar geen drinkwaterfluoridering tot stand komt het gebruik van fluoride-tabletten als alternatieve methode van fluoridetoepassing de meest aanvaardbare. Zymafluor-tabletten hebben voorts het bijzonder belangrijke voordeel dat zij reeds vanaf de geboorte gebruikt mogen worden. De kosten zijn bijzonder laag, per kind slechts 1 -4 cent (afhankelijk van dosering) per dag. Verpakkingen: 150 en 1000 tabletten (voldoende voor 8 a 9 maanden). Zymafluor is verkrijgbaar bij uw apotheker of drogist. B.V Zyma-Nederland Mijdrecht (Van onze sportredactie) ANTWERPEN - René Pij nen, de bekende Westbra bantse Raleighcoureur, heeft er gisteravond met zijn nieuwe ploegmaat, de Fransman Alain van Lanc- ker voor gezorgd, dat het 20.000-koppige publiek in de zesdaagse van Antwerper van vuurwerk kon genieten De „nacht der naastenliefde' zorgde voor een volle bak ir het Antwerpse zesdaags* circus. De koppelgenoot var pijnen - Van Linden - wa: eerder met een rugblessun uitgevallen en doordat di ploegmaat van Alain vai Lancker - diens landgenoo Jacky Mourioux - wegen ziekte de strijd moest staken „De b stelt zich niet goed (Van onzi MAASTRICHT - Maris spreekt bedachtzaam. Een tot een uitspraak komt. H filtre. Plots zegt hij: „De N totaal, maar dan ook tota: „Laat me het uitleggen. maken er voor welke tak sport dan ook reclame? Natu lijk, de topspelers. Dat is ook in onze sport. Maar geloof je i echt, dat ze hier voor de tops Iers iets doen? Vergeet maar." Marian Laudin beargum teert deze toch wel krasse i spraak met steekhoudende gumenten. Hij: „Enkele ja geleden stuurden ze Jan Hor( naar Australië om daar ker op te doen. Hij moest maar aantal toernooien aflopen w 'm gezegd. Jan ging er h< zonder enige begeleiding, z der enig moreel. Is het dan wonderlijk, dat hij steeds ii eerste of tweede ronde ui schakeld werd? Na een maanden kwam hij onthutst GENK (AFP) - De ronde België, die op paaszondag start gaat (een dag na de Air Gold Race) zal het renners van bijna 100 renners over kleine 1000 kilometers dooi lgië voeren. Het traject is deeld over zeven etappes, d vijf dagen zullen worden f den. Het etappeschema ziet e volgt uit: zondag 30 maart: ste rit: Genk - Genk (tijdrit 7,5 kilometer), tweede rit: Kampenhout over 174 maandag 31 maart: derde Kampenhout - Oostende 181 km., dinsdag 1 april: vi rit: Oostende - Zinnik ovei km., woensdag 2 aprilvijfd Zinnik - Waremme over km., donderdag 3 april: rit: Waremme - Heverlee 100 km., zevende rit: Heve Heverlee over 76,5 km. Twaalf ploegen zullen a. start verschijnen, elk met renners. Ingeschreven he reeds: Ti-Raleigh, Alsaver, geot, Flandria, Watney, Gi IJsboerke en Jolly Cerami Belangstelling bestaat oi Scic, Gero, Frisol en Gan.

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 12