53 72 nsfilet leesdel hf498 tzel 150 es 59 Betere begeleiding langdurig gestraften Bekeuring goed voor vette prijs jgEgap tR I kritiek Portugese lommunisten op AVO-oefening SADAT HOUDT VOET BIJ STUK Man rijdt na aanslag door muur Inwoners van Asmara in moeilijkheden Geen datum voor Genève Iro MINISTER VAN AGT KOMT MET RICHTLIJNEN [artikelen ook jêeSpar GEVECHTEN IN PERU Turkije trekt zich terug uit overleg over Cyprus Kon. besluit: verband politie en BVD Cstjer yW&l küol078 1 stuks 500 gram binnenland buitenland HBBMOTM \IG10] |Geen onduidelijkheid [af en koren Philips en rakbonden nog oneens Uw Toekomende J Tijd |V,E&LEquity&Law Congres Volgende week woensdag: WD-initiatief- wetsontwerp over abortus Tien jaar geëist tegen man uit Schijndel Kamerbezorgd over beperking visvangst Staking neergeslagen Drie jongelui beschadigden 130 auto's JONGE VROUW DOOR EX-VRIEND BESCHOTEN KYNOCH Tweed- mantels Schotse import ken Iter len, Iter los- loor Iber I fe- Ixel CORSTENSJ VERSCHUy koopt zaterdag 8 februari: kanaries 9,donkere] popjes 4,dieproodii sief mannen en po, 11,d ieproo dsch ui mannen 10,popjes] putterbastaards 15,— diamantduiven 9,zd vinken 3,50, meeuwen] p.p. Vogels brengen 9 - 9,30 u. De Ster, damstr. Axel 10 - 11 u i n-elux Nieuwendijkf Oostburg 11.30-12 u| Windt, Zuidzandsestraj Vlissingen 1 - 1.45 u. therhuis, Groenewouöl Goes 2.30 - 3.30 u. Vuilnisstr. Krabbend 4.30 - 5 u. Koffiehuis, tionsweg 24. Bergen op Zoom vragen wij llende administratieve baan In uit naar een jonge man of 1 een opleiding op MAVO- |-_b 21 jaar. of schrijf naar de direktie van £oom, Zuivelplein 5. postbus 1-42900. bENSTANOSBANK 1 IW commentaar Ir is enige deining ontstaan rond de vraag of de politie' korpsen in Nederland in hun veelomvattend takenpakket ook hebben zitten het toezicht houden op de politieke activi- heiten van Nederlanders en buitenlanders. Sommige autoritei- pen lijken met die viaag een beetje in hun maag te zitten. Vaarom eigenlijk? Waarom niet ronduit erkend, dat de politie meestal in samenwerking met de BVD op de hoogte pro beert te blijven van het doen en laten van extremistische groe beringen van buitenlanders en/of Nederlanders? Dit is toch panzelfsprekend. Extremistische activiteiten zijn altijd gericht tegen de be staande orde. Daarop mag dan veel zijn aan te merken, toe Lallig is het wel zo, dat op die bestaande orde ook onze vri|- [hoid berust. Dat is zo'n groot goed, dat het met zorg bewaakt pient te worden. Natuurlijk dient dat toezicht ook onder toezicht te staan, bngecontroleerde macht is in strijd met het wezen van ons [stel. Ook op dit punt mag geen onduidelijkheid bestaai,. t Is de wetgeving achterblijft bij maatschappelijke ontwikke lingen en dat is in Nederland in ernstige mate het geval verliest de burger het respect voor de wet. Een verouderde rret wordt als onredelijk, als onbillijk ervaren. De kans is Jroot, dat het publiek zo'n wet aan z'n laars lapt. Dit is een gevaarlijke ontwikkeling. Als de spelregels in het Maatschappelijk verkeer, zoals die door de wet zijn voorge- Ichreven, niet meer in acht worden genomen glijdt men gelei delijk af naar een situatie waarin groepen en individuen voor tigen rechter gaan spelen. Het is onvermijdelijk, dat dan be- angen van derden in het gedrang komen. De rechtsonzexer- lieid, die daardoor ontstaat, moet leiden tot toestanden, die uit émocratisch oogpunt gezien onaanvaardbaar zijn. Het is daarom begrijpelijk, dat de Tweede Kamer ongerust l over het trage tempo waarin minister Van Agt (Justitie) aan |en vernieuwing van de wetgeving werkt. Deze week is hij ëswege in de Tweede Kamer op het matje geroepen. De mi nister hij is het juridisch geweten van het kabinet zou er lerstandig aan doen die kritiek ter harte te nemen; daarbij Achter wel het kaf van het koren scheidend. Er worden tegen- l/oordig namelijk ook wetswijzigingen bepleit, die eerder door ■e waan van de dag ingegeven lijken te zijn dan door reëele Maatschappelijke behoeften per pak 170 151 nu [Van onze redactie buitenland) LISSABON De Portugese [omnuuiistische partij heeft steren kritiek uitgeoefend op i NAVO-oefening die op het gen lilik voor de Portugese lust aan de gang is. In een erklaring noemt zij de anti- nderzeebootoefening met de ■xk-naam „Locked gate 75" plkomen inopportuun, gezien K gespannen toestand in Por- agai. „Objectief gezien lijken l'TRECHT (ANP) „We aan nog enorm ver van elk- ar af", was de reactie van de ikbondsdelegatie gistermid- ig na afloop van een nieuw AO.gesprek met Philips. Philips heeft tijdens dit over- g voorstellen ingediend voor jn cao met een looptijd van maanden. Dat was nodig mdat de vakbonden vorige eek het Philips-voorstel, te aten over een cao voor 27 ■landen, hadden afgewezen, orgen wordt het overleg tortgezet. (ADVERTENTIE) Mensen met tegenwoordigheid van geest benaderen hun verzekeringadviseur. Vragen alles over de levensverzekering- projekten van E&L. Met het oog op hun toekomst en die van hun gezin. °e goede verzekeringadviseur v-iitE&L. Als de beste. Levensverzekeringen VcV helder als glas Korte Voorhout 20 Den Haag Tel. 070-469262* de manoeuvres een vorm van pressie op de politieke -t tuatie in Portugal", aldus de commu nistische partij. Zij noemt het overigens on vermijdelijk diat er militaire oefeningen worden gehouden, aangezien Portugal deel uit maakt van de NAVO. Volgens haar zouden de opvarenden van de deelnemende schepen o.a. uit Nederland afkom stig geen toestemming moe ten hebben om in Lissabon te gaan passagieren. Als er NAVO-personeel bij eventuele incidenten zou worden be trokken, zou dit tot een „pro vocatie kunnen leiden waar voor de reactie veel belang stelling zou hebben". Een woordvoerder van het regionale NAVO-commando liet weten, dat de 8.000 opva renden van de deelnemende schepen volgens plan morgen aan land zullen komen en dat er hiervoor geen speciale vei ligheidsmaatregelen zijn ge troffen. Volgens de communistische verklaring staan enige demon straties in het havenkwartier op het program. De communis ten riepen de bevolking op niet vijandig te zijn tegenover de NAVO-zeelieden, maar hun voorlichting te geven over de toestand in Portugal. Vorige week zetten honder den militairen met steun van pantserwagens een plein in het centrum van Lissabon af om een tegen de NAVO gerichte demonstratie te voorkomen van de Maoïstische „Beweging voor de reorganisatie van het proletariaat". Ondertussen heeft de demo cratische centrumpartij van Portugal (CDS) gevraagd om strafrechtelijke vervolging van degenen die verantwoordelijk zijn geweest voor het misluk ken van het eerste congres van de partij in Oporto in Noord- Portugal vorige week. In een verklaring van het partijbestuur wordt teleurstel ling uitgesproken over het feit dat leger en politie niet in staat waren op het congres hun taak te vervullen. DEN HAAG (ANP) Binnenkort komen er richtlijnen over de selectie en detentie van veroordeelden met een lange gevangenisstraf en van gevangenen die tevens ter beschikking van de regering zjjn gesteld. Dit hebben minis ter Van Agt van Justitie en diens staatssecretaris Glastra van Loon gisteren aan de Tweede Kamer meegedeeld in antwoord op schriftelijke vragen. Het gaat om het opheffen van de gegroeide ongelijkheid van strafduul- voor jeugdigen en de verbetering van de rechtspositie van gedetineer den. Het is de bedoeling een be roepsmogelijkheid te openen te gen beslissingen over afwij zing, schorsing of herroeping van de voorwaardelijke invrij heidstelling. De nieuwe richtlijnen willen de procedure voor de plaatsing en de behandeling alsmede de begeleiding tijdens de detentie verder uitbreiden. De bewinds lieden willen het verloop van de detentie zo laten volgen dat de noodzaak tot het nemen van maatregelen tijdig aan het licht komt. De bewindslieden deelden de Kamer mee dat de richtlijnen een reeds gegroeide praktijk zullen vastleggen. Zij houden in, dat veroordeelden tot ge vangenisstraf van zes jaar of langer met inbegrip van de tijd doorgebracht in voorlopige hechtenis altijd ter klinische observatie worden opgenomen In een latere fase van de de tentie zal dit onderzoek in be ginsel worden herhaald, om na te gaan welke resultaten de be handeling heeft gehad en wel ke nadere aanbevelingen met betrekking tot de verdere op vang nodig zijn. Te denken valt, aldus de be wlndslieden, aan maatregelen voor de opvang in de inrichting van verblijf, overplaatsing naar een inrichting voor terbeschik- gevangeniswezen, plaatsing In een inrichting voor ter beschik king gestelden of vervroeging van de datum van (voorwaar delijke) Invrijheidstelling door middel van gratie. Ook gedetineerden met een kortere straf van zes jaar zul len, als daartoe aanleiding ls, klinisch worden onderzocht. Het is voorts de bedoeling voor te schrijven, dat de directeur over iedere langgestrafte (drie Jaar en meer) periodiek rap port uitbrengt De bewindsman van justitie voelen niet voor een soepeler voorwaardelijke invrijheidstel ling in die zin dat deze, behou dens uitzonderingen, reeds na de helft van de straftijd of na een derde ingaat. De feitelijke (Van onze pari. redactie) DEN HAAG Ook de VVD- fractie komt de volgende week woensdag met een initiatief wetsontwerp tot legalisering van abortus. De fractie heeft hiertoe gisteren besloten. Het wetsontwerp zal ondertekend worden door de WD-Kamer- leden Veder-Smit en Geurtsen. Het ontwerp verschilt met dat van de socialisten Lamberts- Roethof. Belangrijkste voor waarde is, dat de behandelende arts er zeker van moet zijn, dat de vrouw zich vrijwillig laat aborteren en niet onder dwang. Daarnaast wordt bepaald, dat abortus moet plaatsvinden in ziekenhuizen en dat de klinie ken verbonden moeten zijn met ziekenhuizen. Het verschil met het wetsontwerp van de KVP en ARP is, dat het WD-wets- ontwerp de verantwoordelijk heid legt bij de vrouwenarts en niet bij de vrouw zelf. Vol gens het confessionele wets ontwerp blijft abortus straf baar tenzij de gezondheid van de vrouw in gevaar is. duur van de straf zou dan sterk gaan afwijken van de straf wel ke de rechter heeft opgelegd zonder dat de rechter in at voorbereiding van het beslui l voor voorwaardelijke in vrij heidstelling is betrokken. De minister en de staatssecretaris zeggen op dit punt, dat de rech ter wel betrokken wordt bij be slissingen over gratiëring. De mogelijkheden die gratie verlenging biedt voor vervroeg de invrijheidstelling van lang gestraften maken het naar de mening van minister Van Agt en staatssecretaris Glastra van Loon niet noodzakelijk in de wet een bepaling op te nemen dat veroordeelden tot levens lang voorwardelijk in vrijheid kunnen worden gesteld zonder de tussenliggende fase van wij zigin-g van de levenslange in een tijdelijke gevangenisstraf. DEN BOSOH (ANP) De advocaat-generaal bij het ge rechtshof in Den Bosch, mr. C. Nuys, heeft gisteren in hoger beroep tien jaar gevangenis straf geëist tegen de 49-jarige B. B. uit Schijndel. Mr. Nuys zei in zijn requisitoir dat de rechtbank terecht bewezen had geacht dat B. op 9 april van het vorige jaar de 20-jari- ge Willy Liffman uit Amster dam had vermoord. Voor de rechtbank had de verdachte verklaard diait hij zijn slachtoffer met een klauw hamer had doodgeslagen. Hier na had hij hem met een tele foonkabel een betontegel aan het lichaam gebonden en hem in de Zuid-Willemsvaart ge gooid. (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG De Tweede Kamer is nogal bezorgd over de gevolgen voor de Neder landse vissersvloot als de be perking van de visvangst, zo als in Europees verband is overeengekomen, helemaal is doorgevoerd. Hoewel iedereen overtuigd is van de noodzaak van die beperking, vreest men toch dat de schade voor de Ne derlandse visserij uitzonderlijk hoog zal zijn. LIMA (Reuter-AFP) In Lima, de hoofdstad van Peru, zijn gisteren gevechten uitge broken nadat militairen een staking van de politie met ge weld hadden neergeslagen. Met tanks en machinegeweren is een eind gemaakt aan een twee dagen geleden begonnen sta king van de politie, die loons verhoging, betere arbeidsvoor waarden en het ontslag van een generaal eiste. De kazerne waar de 1.500 po litiemannen zich hadden ver schanst werd omsingeld door tanks en troepen, die het ge bouw na een strijd van een half uur bestormden. Er zouden daarbij veel slachtoffers zijn gevallen. De regering van Pe ru heeft de noodtoestand afge kondigd voor het hele land. De grondrechten zijn opgeschort. (Van onze correspondent) PARIJS Een Parijse auto mobilist heeft een uitbundige bedankbrief aan de politie geschreven omdat hij een be keuring wegens verboden parkeren gekregen heeft. Toen hij even een zogenaam de bureau de tabac (het ty pische Franse café waar ook gemonopoliseerde tabakspro- dukten, post. accijns en boe- tezegels worden verkocht en waar als regel op paarden gewed kan worden) binnen ging liet hij zijn wagen voor de ingang staan waar parke ren verboden was. Naar buiten komend had een „aubergine" (vrouwelijke agent) een bonnetje onder zijn ruitenwisser geschoven, de man griste tet weg en ging weer het bureau de ta bac binnen, klaarblijke lijk om een boetezegel te kopen om op de bekcurings- bon te plakken die dan naar de politie opgezonden moet worden. In plaats van een strafzegel te kopen speelde hij in de „tiercé" - het systeem van wedden op renpaarden, waarbij de eerste drie win nende paarden geraden moe ten worden. De automobilist die volstrekt geen paarden- of renkenner was koos de eerste drie cijfercombinaties van de bekeuringabon en won 200.000 franken (onge veer 112.000 gulden). Met helmen en wapen stokken uitgeruste politie agenten hebben gisteren pro testerende woonwagenbewo ners in Heerlen ervan weer houden het gemeentehuis te bestormen. Nadat de gemoe deren gekalmeerd waren, werd een delegatie van de woonwagenbewoners, die ernstige kritiek hebben op hun woonomstandigheden, tot het gemeentehuis toege laten. (Van onze redactie buitenland) ANKARA Turkije heeft gisteren bekendgemaakt, dat het zich terugtrekt uit de on derhandelingen over Cyprus met de Verenigde Staten en Griekenland na het stopzetten van de Amerikaanse militaire hulp aan Turkije. Een officiële woordvoerder in Ankara zei, dat de Turkse mi nister van Buitenlandse Zaken, Melih Esembel, zijn reis naar Brussel voor de volgende week om besprekingen te voeren met de Amerikaanse minister van Buitenlandse Zaken Kissing"-! en de Griekse minister van Buitenlandse Zaken Bitsos had geannuleerd. Het besluit van het Ameri kaanse Congres de militaire steun aan Turkije op te schot ten heeft de Turkse regering de verklaring ontlokt, dat er „nieu we regelingen" zouden worden getroffen ten aanzien van het Turkse lidmaatschap van ce NAVO. Voorts zouden de Turks-Amerikaanse onderhart delingen over de Amerikaanse militaire bases in Turkije even eens opgeschort worden. DE wapens die bij de rebellen op de Filippijnen in beslag zijn genomen, zijn oorspronke lijk afkomstig uit België. Dat heeft de Belgische minister van buitenlandse zaken, Ee- naat van Elslande, meege deeld. IN Tucuman in Argentinië zijn een plaatselijke vak bondsleider en zijn drie lijf wachten doodgeschoten door de inzittende van een vracht auto die de wagen met de slachtoffers passeerde. CAIRO De Sovjet-Unie en Egypte hebben gisteren in een gezamenlijk communiqué gezegd, dat de Genèefse vre desbesprekingen inzake het Midden-Oosten zo spoedig mo gelijk worden hervat, maar geen termijn gesteld waarbin nen dit zou moeten gebeu ren. Het communiqué werd uit gegeven aan het slot van een driedaags bezoek van de Rus sische minister van buiten landse zaken Andrej Gromy- ko. Volgens de Sovjet-Unie en Egypte moet aan een tweede fase van de Geneefse bespre kingen worden deelgenomen door alle betrokken partijen met inbegrip van de Palestijn se bevrijdingsorganisatie. Gromyko is vanuit Cairo naar Moskou vertrokken. Politieke waarnemers be schouwen de bewoordingen van het communiqué, met na me het weglaten van een da tum of termijn, als een diplo matieke overwinning voor president Anwar Sadat van Egypte. Sadat houdt nu vol- LEEUWARDEN De rijkspolitie van Kollu- merland in Friesland heeft drie jongens aan gehouden, die in de af gelopen week in Fries land 130 auto's hebben beschadigd. De jongelui, de 19-ja- rige W. K„ de 20-jarige R. R. en de 21-jarige H. L. de J. gingen in het weekeinde in Leeuwar den, Drachten of Heeren veen op stap en reden dan slingerend door de straten, waarbij ze met bacosleutels autoramen, buitenspiegels en anten nes kapot sloegen. Het drietal, dat werkloos is, verklaarde tegenover de politie dat zij zich ver veelden en „wel eens wat anders wilden". doende armslag om om via de bemiddeling van Henry Kis singer toe te werken naar een tussentijdse regeling (lees een verdere terugtrekking van de Israëlische legers) in de Sinai- woestijn. In de nacht van dinsdag op woensdag is in de eivolle Ori- on-bar te Natanja een hand granaat ontploft. Er vielen vijf doden en 30 gewonden. Deskundigen hebben vastge steld dat de granaat van Israë. lisohe makelij was en de po litie denkt eerder aan een par ticuliere wraakactie dan aan een Arabische terreurdaad. De Orion-bar is een v-an de drukst beklante discotheken van Natanja, een badplaats ten noorden van Tel Aviv. De politie denkt aan wraak omdat dezelfde bar vorige week met een rookbom is be stookt. Een twaalftal mensen is door de politie voor onder vraging meegenomen. In Bei roet is de aanslag echter ge claimd door een Palestijnse splintergroepering, het volks front voor de Palestijnse strijd. (PPSF) De defensieraad van de Arabische Liga is gisteren op verzoek van Libanon in Cairo bijeengekomen. Libanon wil steun van de andere leden van de Liga teneinde zich te kun nen weren tegen Israëlische aanvallen in Zuid-Libanon. SCHIEDAM (ANP) Gis termorgen omstreeks acht uur zijn op de Burgemeester van Haarenlaan in Schiedam, ver moedelijk vanuit een passeren de auto, enkele revolverscho ten gelost op de 39-jarige secre taresse J. A. B„ die op weg was naar haar werk. Zij werd zwaar gewond naar een zie kenhuis in Rotterdam ge bracht. Ongeveer tien minuten later reed op de Laan van Bolnes een personenauto dwars door een muur van een garage. De auto werd vrijwel geheel ver nield. In de auto is het lichaam van een jongeman gevonden. Uit het onderzoek van de Schiedamse politie is gebleken dat de 35-jarige scheepswerk - tuigkundige R. F. A. G. uit Hannover de drie schoten heeft gelost op de vrouw met wie de man geruime tijd heeft samen gewoond, doch welke verhou ding eind: 1973 door haar werd verbroken. Sindsdien heeft hij herhaalde malen wanneer hij met z(jn schip ln een Neder landse haven was, de vrouw opgezocht en haar bedreigd. Na de schoten gelost te heb ben reed G. in diens gehuurde auto om nog onbekende rede nen in de richting van de wijk Groenoord tot hij vla de Boro- dinlaan aan de achterzijde van een garagebedrijf kwam. Hoe wel dit nog niet geheel vast staat, vermoedt de politie dat hij vlak daarvoor met grote snelheid rijdend zich een kogel door het hoofd heeft geschoten, waarna de auto stuurloos zich door een zware muur van de garage boorde. In de auto werd een lege huls van een kogel gevonden. Het slachtoffer had reeds vaker bij de politie me dedeling gedaan dat zij zich be dreigd voelde, maar weigerde aangifte te doen. ADDIS ABEBA (AP) In dien niet binnen de komende 72 uur water en voedsel naar de belegerde hoofdstad van de Ethiopische provincie Eritrea wordt gebracht, zal de toe stand voor de 200.000 inwo ners vail Asmara wanhopig worden, zo hebben buitenlau ders die gistermorgen mei vliegtuigen naar Addis Abeba zijn overgebracht, gezegd. Volgens ooggetuigen is m de stad paniek ontstaan. „De mensen proberen te vluchten maar de stad is omsingeld door het Ethiopische leger en het leger is weer omsingeld door de opstandelingen van het front voor de bevrijding van Eritrea". Hoewel het dodental als ge volg van moorden niet bekcid is, hebben ziekenhuizen in As mara ongeveer 200 doden ge teld. Over het dodental aan de zijde van het regeringsleger is niets bekendgemaakt. Intussen zijn vijf vraent- vliegtuiigen van de Italiaanse luchtmacht vanuit Rome naar Addis Abeba vertrokken om te helpen bij de evacuatie van i 2.000 Italianen, die in de pro-1 vincie Eritrea wonen. Ik moet u een en ander uit het volle leven vertellen. De mensheid maakt wat mee hoor. Dankbaar maak ik hier bij gebruik van de meldingen van onze eigen corresponden ten, resp- in Brussel en in Londen. Vlakbij Manneke Pis in de Brusselse binnenstad heeft dinsdag j.l. een kat voor een gigantische verkeersopstopping gezorgd. Het dier was nl. eerst onder en daarna in het inwen dige van een VW gekropen waarop het angstig ging miau wen. Zo angstig klonk het gemi- auw dat er een spontane red dingsactie ontstond. Een dame kroop met een bakje melk on der de auto en bleef daar een halfuur „poeoeoespoespoespoe- oeoeoes" roepen. En het ver keer maar wachten, in een file van honderden auto's. Ten einde raad heeft men de uUto opgekrikt, waarna kat en dame te bewegen waren er onderuit te komen, En nu Londen. Daar heeft een jong echtpaar „Jullie zijn gek" te horen gekregen, omdat ze praktisch hun hele boeltje hebben verkocht. Wendy (IS) en Alan (29) Weaver waren twee jaar ge trouwd en besloten toen op de markt van Shrewsbury bijna al hun bezittingen te veilen bij opbod. De opbrengst was 443 pond en 35 pence, dat is bijna 3000 gulden. De kleuren-tv, de automati sche wasmachine, de stereo installatie, alles ging van de hand. Wat ze overhielden was hun tweepersoonsbed, de vaste vloerbedekking en wat eetge rei. Voor de rest is hun flat leeg. Wat ze met die angevver 3000 gulden hebben gedaan??. Naar Bangladesj gestuurd, om er een paar kinderen mee van de hongerdood te redden. Wendy en Alan zijn beide winkelbediende van beroep, hebben zelf nog geen kinderen en besloten tot de verkoop, nadat ze op de kleuren-tv een film hadden gezien over de toestand in Bangladesj- Petje af, voor dat stel. MERIJN DEN HAAG (ANP) Er ls wel degelijk verband tussen politie en binnenlandse veilig heidsdienst. Over deze aange legenheid eijn de laatste dagen verscheidene pubiikaties ge weest. De relatie politie - bin nenlandse veiligheidsdienst (BVD) is vastgelegd in een ko ninklijk besluit van 5 augustus 1972; met betrekking tot de taak, de organisatie, de werk wijze en de samenwerking van de binnenlandse veiligheids dienst. In dit k.b. wordit als taak van de BVD genoemd het in winnen van gegevens omtrent organisaties, groeperingen en personen, waarvan het ver moeden bestaat dat zij een ge vaar vormen voor het voort bestaan van de democratische rechtsorde in de staat of dat van hen schade is te duchten voor de veiligheid of andere belangen van de staat. (ADVERTENTIE) tot en met maat 50 Elegante dameseonfectie Ginnekenstr. 153 Breda hoek Van Coothplein Tel. 01600 - 34965 's Maandags de gehele dag gesloten. ■■■■■■■ai f

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 11