DE STEN dag blad voor Zuid west ctsr- k.id Iedereen heeft schuld aan abortus „NIEUWE WEG BIJ HANSWEERT LEVENSGEVAARLIJK" nisfe Ing. Van Oost weg bij waterschap Ondanks moeilijkheden redelijk jaar voor CZAV CIA V-twijfels over positie Raad Kapelle steunt voorstel structuurschets M AXEL CDA hield zich bezig met kleine kernen in Zeeland 62, AXEL stad DR. F. T. DIEMÈR-LINDE Kinderen uit 's-Heerenhoek naar Bussumse Stuif-es-in NCB-afdeling Kwadenclamme vergaderde Wolphaarfrsdijk Goes Hengstdijk M -Jelburg Zeeuwse kruis koopt huis Gunstige reacties op renovatieplan Lamswaarde 's-Heerenhoek Inwoners en automobilisten: Terneuzen Goes Zuiddorpe Hoofdplaat Terhoie Politierapport VRIJDAG 31 JANUARI 1975 uws Vlaanderen jstische slipje wassen 15°. Certiform slips mogelijke modieuze rrolij ke dessins. (Van een onzer verslaggevers) GOES Verscheidene le den van de Coöperatieve Zeeuwse Aan- en Verkoop- vereniging CZAV hebben op de in de Prins van Oranje in Goes gehouden algemene vergadering hun twijfels uit gesproken over de deelname van de CZAV in de Agri markt B V. Deze leden zetten een vraagteken achter de groei kansen van de Agrimarkt als loon ntensief bedrijf. Zij wezen ook op de kleine winstmarge van de CZAV. Eén lid vroeg het bestuur of het mogelijk is de door de Agrimarkt geboekte winst over te hevelen naar de CZAV, maar CZAV-diireoteur Alink zei dat het bestuur daaaan geen behoefte heeft, omdat de Agrimarkt toch volledig eigendom is van da CZAV- De heer Rijlaarsdam, di recteur van de Agrimarkt. wees erop dat zijn bedrijf voor dit jaar een gunstig rendement in het vooruit zicht heeft. Verder merkte bij op dat de kosten van de CZAV niet ongunstig afste ken bij die van andere aan- kooocoöperaties in Neder land. (Van een onzer verslaggevers) GOES Wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd heeft ing. B. J. van Oost zijn werkzaamheden als technisch hoofdambtenaar eer ste klas bij het waterschap De Brede Watering van Zuid- Beveland beëindigd. In een vergadering van het dagelijks bestuur van het wa terschap schetste dijkgraaf J.J. Dees de activiteiten en ver diensten van de heer Van Oost voor de waterschappen. De gezworene ir. J. Min- derhuud belichtte de contacten van de heer Van Oost met de koninklijke maatschappij De Wilhelminapolder. Waarderen de woorden tot de scheidende hoofdambtenaar werden ook gesproken door oud-gezworene J.M. Mol namens de hoofdin gelanden en oud-hoofdinge landen, Als stoffelijke blijken van waardering ontving de heer Van Oost verschedene geschenken. Bij zijn 40-jarig dienstverband in 1969 werd de heer Van Oost benoemd tot ridder in de orde van Oranje- Nassau. Tijdens een receptie in het Poderhuis maakten ve len van de gelegenheid ge bruik afscheid te nemen van de heer en mevrouw Van markten DRUNEN 30 januari Fruit appelen 21140, peren 1082, andijvie 159177, I knolrapen 2021, knolselderij 831. kool boeren 927, rode 1121, saivoy 4247, kroten 1121 savooie 4232, prei 2082. rabarber 5658, raap stelen 2530, selderij 1216, sla 1233, spruiten geschoond I 45232, ongeschoond 28120, I uien 3344. waspeen 3538, j wortelen 1122, witlof 48 176. GOES-KRABBENDIJKE Golden Delicious KL.I 80-85 51—64, 75-80 46—50. 70-80 62, 70-75 40—48. 65-70 36—44, 60- 65 33—37. KL.II 80-85 34—46, 75-80 38—52, 70-80 34—41, 70- 75 34—50, 65-70 32—40, 60-65 24,4033. Goudreinette KL.I1 95 en op 9022, 85-95 87a 75-85 90. Winston KL I 80-85 95. 75-80 104—105, 70-75 100— 101, 65-70 82. 60-65 65, 55-60 27. Conference KL.I 65-70 62—64. 60-65 55—61, 55-f3 43—47 50-55 36 Totale aan voer hard fruit 11200 colli. (Van een onzer verslaggevers) GOES Een dertigtal ge meentelijke en provinciale be stuurders uit kringen van de Zeeuwse C.D-A heeft zich gis teravond in de Prins van Oranje te Goes bezig gehou den met het probleem van de leefbaarheid van kleine dor pen. De bijeenkomst was be legd door de Zeeuwse vereni- ging van anti-revolutionaire gemeente en provincie-be stuurders. Voorzitter E. Baerends van de vereniging constateerde in I zijn openingswoord, dat de on lustgevoelens in Zeeland over de ontwikkelingen rond de kleine dorpen bij de bestuur ders toenamen. Als spreker trad op de heer P Tjeerdsma, burgemeester van de Friese gemeente Won- seradeel. Deze gemeente telde een aantal jaren geleden nog ruim 15.000 inwoners. Op dit moment echter nog 11.650, die j verspreid wonen over 27 Woonkernen- De heer Tjeerdsma legde een nauw verband tussen de leefbaarheid van een dorp en de woningbouw. In zijn ge meente ging men van de stel ling uit, dat elk dorp recht heeft op een aantal woningen voor de eigen mensen. Geen woningbouw betekende voor een kern de dood, zei de Frie se burgemeester. Kansen voor Woningbouw lagen echter al leen op het terrein van de Particuliere bouw. Voor elk dorp diende een bepaald mini mum voorzieningenniveau ge- reali-rerd te worden. Maar als bestuur moest men ook duide lijk zijn. Zo had men vanaf net begin duidelijk gemaakt, dat bepaalde dorpen nooit hoefden te rekenen op bepaal de voorzieningenElk dorp kreeg bijvoorbeeld wel een voetbalveld, maar geen club gebouw of overdekte tribu- I .ne Tijdens de discussie kwam de vraag naar voren of de Zeeuwse uitgangspunten nog Wel klopten Hier gaat men namelijk uit van een beperkt aantal groeikernen, waardoor °ok grotere voorzieningen als een soorthal en een overdekt r zwembad gerealiseerd kunnen worden. (Van een onzer verslag gevers) GOES In ons land wor. den jaarlijks tussen de tach tigduizend en honderdduizend meisjes en vrouwen geabor teerd. Het is langzamerhand een bedrijf geworden. In Ne derland zijn we bezig het ple gen van abortus tot een van zelfsprekend sluitstuk te ma ken. We moeten onze geza menlijke schuld aan deze trieste ontwikkeling beseffen. Niet op de laatste plaats om dat we onze kinderen in de ellende laten verloederen door ze teveel seksuele vrijheid toe te laten". (Van onze correspondente) •s-HEERENHOEK Vijfen veertig leerlingen van de vijf de en zesde klas van de Don Boscoschool uit 's-Heerenhoek hebben het bekende tv-kin- derprogramma „Stuif es in" in Bussem bezocht. Zij waren daartoe door de AVRO uitge nodigd. Er was gevraagd om elk met een stel extra-oren te komen. Voor drie 's-Heerenhoekse kinderen, Vera Nuijten, Jan Martens en Marleen Si'monse kreeg daardoor dit uitstapje nog een feestelijk tintje. Ze kregen namelijk een cadeautje aangeboden omdat hun oren net iets anders uitvielen dan bij de andere kinderen het geval was. Om halfnegen wa ren de kinderen weer terug thuis. (Van onze correspondent). KWADENDAMME De NCB afdeling Kwaddendamme hield haar jaarvergadering in café 's Lands Welvaren. Tij dens deze vergadering sprak de sociaal-economische voor lichter van de NCB, de heer C Rops, over de regeling te gemoetkomingen en subsidies voo-r drainage en erfverhardin- gen. Voorts signaleerde de heer Rops dafc de getroffen regeling naar aanleiding van de door de landbouwers ge voerde acties niet goed waren verdeeld. Hij betreurde het dat de bedrijven voor melkvee en klein-fruit geen bijdrage hadden ontvangen van de door de regering ter beschikking gestelde 115 miljoen. Tijdens de discussie onder de aanwezi gen kwam vooral tot uitdruk king dat men de keuze van het tracé voor de 380 K.V. hoogspanningsleiding niet ge lukkig vond. Men was alge meen van mening dat men hiervoor beter de kortste weg had kunnen nemen. Vrouwenbond De afdeling Wolphaartsdijk van de Neder landse Christen Vrouwenbond hield haar maandelijkse bijeen komst De heer De Meester uit Goes hield een lezing over het gezin. Op 20 februari zal het 15- jarig bestaan worden gevierd. Op 4 februari wordt een reisje gemaakt naar St.-Catha-rinad-al, Viswedstrijd Onder bijzon der slechte weersomstandighe- heden hield de EGHV haar eer ste viswedstrijd in het nieuwe seizoen. Ongeveer zestig leden namen er aan deel. Zij vingen 107 bovenmaatse pnt. 3. W, Schmid 710 pnt., 4. G. Verschici-p 700 pnt., 5. A. Snaterse 690 pnt. Dat zei mevrouw dr. F. T. Diemèr-Lindenboom, lid van de commissie die het initiatief- wetsontwerp van de KVP en ARP over abortus heeft inge diend. Zij sprak o-p een bij eenkomst van de ARP-kies- vereniging in Goes. Na een kort historisch overzicht te hebben gegeven van de abor tus provocatus in verscheidene landen herinnerde mevrouw Diemèr aan het jaar 1969, waarin Nederland het laagste aantal abortusgevallen had van deze eeuw. Het was echter ook het jaar waarin de discus sie over het wettelijk toelaten van abortus op gang begon te komen. Mevrouw Diemèr legde er de nadruk op dat er nooit wordt gesproken over wat er bij een abortus precies met de ongeboren vrucht gebeurt „Men heeft er allerlei uitdruk kingen voor maar angstvallig wordt verzwegen dat het om een jong mensenleven gaat. Het komt ook in de kraam vam de voorstanders van abortus goed te as dat man dit niet hoeft te weten. Wat niet weet dat niet deert, nietwaar?" Spreekster meende dat het niet bij abortus zal blijven. „Men gaat in sommige labora toria door de mens te beschou wen als een object waarmee van alles kan gebeuren. De vraag of het ongeboren leven nog recht op bescherming heeft zal straks in het parle ment besproken moeten wor den". „Sprekend over het gebruik van de pil onthulde mevrouw Diemèr dat een groot aantal meisjes in Nederland tussen de tien en veertien jaar regel matig de pil gebruikt Het aantal meisjes onder de twintig jaar dat om een abor tus vraagt neemt met de week toe- Voor Nederlandse meisjes bedraagt dit aantal thans zo'n 1590 per week. Daar komen rond 4000 aanvragen van vrouwen uit het buitenland bij. Kaartwedstrijd In de zaal van café P. van Dijk in Hengstdijk werd een kaart- wedstrijd gehouden. De uit slag 1. J. de Kort; 2. W. de Kuyper; 3. R. v.d. Velde; 4. W. van Gemsit; 5. J. Verras- sel. Grate regenplassen op het wegdek bij de Vlaketunnel in Hansweert. VV u.erschap Het water- sohap Walcheren houdt op 6 februari om 9.30 uur de alge mene vergadering in het pol derhuis in Middelburg. Op de agenda staan o.m. de beëdi ging en installatie van de nieuwe hoofdingelanden, de vaststelling van de heffings verordening verontreiniging oppervlaktewateren en de vaststelling van het voor 1975 te heffen bedrag per inwoner equivalent. Voorts komen in behandeling de vaststelling van de gemeenschappelijke re geling technologische dienst Zeeuwse waterschappen de vaststelling van de richtlijnen voor overname van zuiverings- technische werken van de ge meenten op Walcheren en de opdracht aan het ingenieurs bureau Dwars, Heederik en Verhey te Amersfoort tot het ma-ken van een ontwerp voor een zuiveringsinstallatie te Ritthem, (Van een onzer verslaggevers) GOES —De Stichting het Zeeuwse Kruis zal gehuisvest worden in het gebouwencom plex van de Stichting Medisch Centrum aan de Beatrixlaan in Goes. Het Zeeuwse Kruis heeft met laatstgenoemde stich ting overeenstemming bereikt over de verkoopsom van f 100.000,- (Van een onzer verslaggevers) KAPELLE B. en W. van Kapelle weten zich gesteund door de gehele gemeenteraad wat betreft het standpunt van het college inzake de doelstel lingennota intergemeentelijke structuurschets Midden-Zee land. Die eengezindheid bleek op de raadsvergadering waar de kanttekeningen van B. en W. bij de doelellingnota ter tafel kwam. De raadsleden die het woord voerden waren vrijwel eens luidend in hun opvatting dat de mensen de vrijheid moeten hebben te wonen waar zij dat wensen. Men was het er ook over eens dat de plattelands gemeenten leefbaar gehouden moeten worden. Met voldoe ning stelden verscheidene raadsleden vast dat Kapelle een gezonde ontwikkeling doormaakt. Méér verdeeldheid heerste in de raad over het voorstel van B. en W. een subsidie te verlenen aan het vliegveld Midden-Zeeland. Met zes te gen zes stemmen hielden voor- en tegenstanders van subsidie elkaar in evenwicht, zodat in de eerstvolgende raadvergade ring opnieuw over het subsi- dievoorstel moet worden ge stemd. (Van een onzer verslaggevers) GOES Op de informatiea vond die de renovatieplannen voor een gedeelte van de Vio lenstraat in Goes tot onder werp had hebben de bewoners gunstig gereageerd op de voorgenomen verbeteringen aen een dertigtal woningen. De plannen werden toegelicht door wethouder L.H. de Leeuw. Hij kondigde aan dat na de Violenstraat meer woon straten in Goes in aanmerking komen om een opknapbeurt te ondergaan. Bejaardensport De De- jaardengymclub Lamswaarde houdt op donderdag 6 februari een sportdag voor bejaarden clubs uit Nieuw-Namen, Graauw en Clinge. Aan dit evenement, dat gehouden wordt in de Luifel, hoopt men een feestelijk tintje te ge ven. Home-trainers Door de supportersclub L. Strobbe werd een home-training voor amateurs en trimmers gehou den in de zaal van café P. Claessens. De uitslagen waren als volgt: Amateurs: 1 Th. v.d. Branden, 2 J Hamelinck. 3 C. de Smit. Trimmers; 1 P. Huls hout, 2 R. van Driessche, 3 A. van Dorsselaer. KPJ In het ontspannings gebouw De Luifel hebben de afdelingen Lamswaarde en Terhole van de KPJ een bij eenkomst gehouden, waarop onder meer intensief werd ge oefend voor de te spelen wed strijden in het volleybaltoer nooi, dat zondag in Den Dul- laert wordt gehouden. Stuif-es-in Leerlingen van de vijfde en zesde klas van de Don Boscoschool uit 's Heerenhoek hebben in 't Spant te Bussum de uitzen ding van het t v.-programma Stuif-es-in meegemaakt. De kinderen waren voorzien van zelfgemaakte oren. Drie kin deren uit 's Heerenhoek. na melijk Marleen Simonse. Vera Nuyten en Jan Martens, kre gen een cadeautje omdat hun oren een bepaalde vorm en kleur hadden. Na de uitzen ding kregen alle kinderen de Stuif-es-in-speld en ze werden bovendien getrakteerd op broodjes, limonade en appels. (Van een onzer verslaggevers) HANSWEERT De laatste tijd zijn er nogal wat klachten van weggebruikers over de toestand van een nieuwe verbinding tus sen rijksweg 58 bij de Vlaketunnel en Hansweert. De klachten betreffen het vaak onder water staan van de weg, de onvoldoen de verlichting, het bochtige tracé en het ontbreken van een fiets- pad. Inwoners van Hansweert, die dagelijks van dit wegge deelte gébruik maken, spreken van een levensgevaarlijke si tuatie. Bij Rijkswaterstaat toonde men zich verbaasd over de kla-chten. Een woordvoerder zei dat de toestand van de weg enkele maanden geleden inderdaad reden tot klagen gaf, maar dat de situatie in tussen aanmerkelijk is verbe terd. Dat de klacht over wate roverlast op de weg niet hele maal ongegrond is toont de foto aan, die genomen werd nabij de V-laketunneL Bedrijven Bij de Kamer van Koophandel en Fabrieken in Terneuzen zijn de afgelo pen week de volgende nieuwe bedrijven ingesclweven: De Vleesgrossier, slagersbedrijf te Terneuzen, Fieret, vishandel te Terneuzen, import van een groothandel in consumptie-ijs, G. de Neve te Zuiddorpe kleinhandel in damesboven- kleding, trendshop „Bobo" in Terneuzen. EHBO Op het reformato risch vormingsinstituut te Goes zijn 14 kandidaten ge slaagd voor het b-diploma jeugd-EHBO (15-jarigen). Twee kandidaten werden af gewezen. Het examen werd afgenomen door de heer J. Bek, kaderinstructeur van het Ned. Rode Kruis Koningschieting Zondag middag wordt in café Centraal te Zuiddorpe door de leden van de schuttersmaatschappij Willem Teil de iaarlijkse ko ningschieting gehouden. Deze schieting od het liggend spel begint om drie uur. Schieting Aan de schie ting in café De Vriendschap te Hoofdplaat werd deelgenomen door 42 schutters- De uitslag: hoogvogel M. Jacobs, Sport- huis Waarschoot; eerste zijvo gel L. Martens, de Vriend schap Hoofdplaat; tweede zij vogel M. Jacobs, Sporthuis Waarschoot. De meeste kleine vogels, vier stuks, werd be haald door W. Engels, Dorp- zicht St. Margriete. De volgen de sohieting is op zondag 23 februari. De rouwschieting, naar aanleiding van het over lijden van bestuurslid A. de Bruijckere is gepland op za terdag 8 maart, aanvang 20 uur. N.C.B. —De N.C.B. afdeling Hoofdplaat heeft een jaarver gadering gehouden in zaal Martens te Hoofdplaat. De heer Rops, sociaal-economisch voorlichter van de N.C.B. gaf een uiteenzetting over de mo gelijkheid een beroep te doen od de rijksgroepsregeling zelf standigen. Daarna werden en kele vorstellen ingediend over meer doorstroming in het, be stuur en over openbaarheid van kringbestuurvergaderin- gen. De meerderheid verwierp deze voorstellen Teerdag De leden van de fanfare „Excelsior" hebben hun jaarlijkse teerdag gehou den. Begonnen werd met een eucharistieviering Hierna ver zorgden de leerlingen van de Zeeuwse Muziekschool onder leiding van dirigent G. Pilaet een uitvoering in café Scho nenberg. Na deze uitvoering werden bezoeken gebracht aan café De Kraai en café Geer- truy, waarna men terug ging naar café Schonenberg, om een hapje te eten. (Van een onzer verslaggevers) GOES „Boer en tuinder hebben recht op redelijke prij zen voor hun produkten. Om dit waar te maken zullen niet alleen economische maar ook andere argumenten moeten 'leespelen. Wij kunnen ook streven naar nauwere contac ten met het niet-agrarische bedrijfsleven. De problemen van het midden- en kleinbe drijf verschillen fundamenteel niet zoveel met de onze. Door een gezamenlijk optreden zal het misschien mogelijk zijn de overheid te bewegen tot het nemen van stimulerende maat regelen voor deze bedrijfstak ken. Ik denk bijvoorbeeld aan maatregelen op belastingge bied en dan zodanig, dat deze voor alle categorieën toepas baar zijn". Aldus de lieer J.A. Nieu- wenhuyse, de voorzitter van de Coöperatieve Zeeuwse Aan- en Verkoopvereniging CZAV, op de algemene verga dering van deze organisatie in de Prins van Oranje te Goes. Hij zei dat de prijzen van een aantal belangrijke produklen die in de EEG-markt zijn vastgelegd onbillijk laag zijn. „Dat is er mede de oorzaak van dat ons inkomen zo pijnlijk bij dat van andere bevolkings groepen is achtergebleven." De CZAV-voorzitter wees erop dat de Nederlandse land bouw nog steeds voorziet in een groot deel van de behoefte van de Nederlandse bevolking. Hij stelde vast dat de CZAV in dit voor de landbouw slecht verlopen jaar toch nog tot een redelijk resultaat is gekomen. De omzet van alle afdelingen is gestegen. Het winstsaido van f. 190.500,- geeft reden tot tevreden heid. Bij de Agrimarkt B.V., een dochter van de CZAV, heeft de voorspoedige ontwikkeling zich voortgezet. De omzet is meer dan verdubbeld. Ook de samenwerking met Cebeco- Zuidwesl op het gebied van vloeibare brandstoffen is vruchtbaar geweest Ondanks de oliecrisis konden de OK- produkten tegen concurreren de priizen worden geleserd. De heer J.A. Nieuwenhuyse werd met overgrote stemmen- meerderheid herkozen ais voorzitter. De heer D. Ilanne- wi.ik uit Heinkenszand werd gekozen als lid van de Raad van To- '>ht. TERNEUZEN De in Ter neuzen aan de Churchilllaan wonende ziekenverzorger, mejuffrouw G. B. deed bij de gemeentepolitie aangifte van de vernieling van haar brom fiets, die in de flat stond. Voorts deelde zij daarbij mee dat tijdens een korte afwezig heid op 6 januari een onbe kende in haar kamer was bin nengedrongen en daar een portemonnaie met tweehon derd gulden had gestolen. De volgende dag werd de lege portemonnaie in de nabij gele gen Professor Zeemanstraat teruggevonden. TERNEUZEN Kinderen hebben aan in aanbouw zijnde woningen in de Newtonstraat te Terneuzen vernielingen aangericht, door een kraan van de waterleiding te saboteren, tengevolge waarvan een kleine overstroming ontstond. Boven dien roofden zij plastic leidin gen om er „blaasroeren" van te maken. De woningen zijn een vrijetijdsobject van de heer D. uit de Corellistraat te Terneuzen. Omwonenden die de kinderen aan het werk za gen waarschuwden de eige naar. TERNEUZEN De Terneu- zense gemeentepolitie heeft de Terneuzenaar M. M. (47) aan gehouden op vermoeden van valsheid in geschrifte. M. bleek te hebben geknoeid aan autodocumenten, zodat er in Terneuzen twee auto's rond reden met dezelfde kentekens. Een van beide auto's had hij verkocht. Bij onderzoek bleek bovendien dat M. geen rijbe wijs had en dat zijn auto niet was verzekerd. Na het opma ken van het proces-verbaal ia hij weer vrijgelaten. TERNEUZEN In de nacht van woensdag en donderdag is de Terneuzense autobestuur der S. K. in De Jongestraat in ziin woonplaats tegen de geve] van pand no. 6 terecht geko men. Zijn auto werd zeer zwaar beschadigd. Hij ver klaarde zeer krachtig te heb ben moeten remmen om een plotseling overstekende hond te ontwijken. De auto kwam daarbij in een slip. Inwoners van Hansweert, die dagelijks van dit wegge deelte gebruiik maken, spreken van een levensgevaarlijke si tuatie. Bij rijkswaterstaat toonde men zich verbaasd over de klachten. Een woordvoerder zei dat de toestand van de weg enkele maanden geleden inderdaad reden tot klagen gaf, maar dat de situatie in tussen aanmerkelijk is verbe terd. Dat de kracht over water overlast op de weg niet hele maal ongegrond is toont de foto aan., die genomen werd nabii de Vlaketunnel. YERSEKE Bij de radio- en t.v.-handel Van Oeveren aan de Oude Toerenstraat 27 te Yerseke is in de nacht van woensdag op donderdag inge broken. Uit de zaak zijn enke le t.v.'s en portables meegeno men, ter waarde van 20.000 gulden. De eigenaar is tegen inbraak verzekerd. De dieven hebben zich toegang verschaft door de deur open te bre ken. IJZENDIJKE Op rijks weg 61 onder IJzendijke is W.F. uit Terneuzen door ver moedelijk te hoge snelheid uit de bocht gevlogen met zijn personenauto. F. die onder in vloed verkeerde geraakte eerst in een sloot en kwam later weer midden op de weg te recht. Hij kwam vanuit de richting IJzendijke en reed in de richting Biervliet. Dokter Van der Pas liet hem per am bulance naar Oostburg over brengen. Later op de dag is F. naar huis gebracht. De auto werd geheel vernield. VLISSINGEN Donder dagmiddag heeft op de Boule vard de Ruijter te Vlissingeu een aanrijding plaatsgevonden tussen een personenauto die bestuurd werd door H.P.S. uit Vlissingen en een bromfietsbe- stuurder G.R. uit Vlissingen. De bromfietsbesi uurder diende met een gescheurde lip over gebracht te worden naar het ziekenhuis te Vlissingen. MIDDELBURG Zaterdag zal er van 99.30 uur tot 12.30 uur kijkdag gehouden worden van fietsen in het voormalige melkuitgifte station aan het Hofplein te Middelburg. VLISSINGEN Toen de heer L. de H. uit Souburg zijn auto wilde starten, bleek dat in de nacht van zondag op maandag suiker was gegooid in de benzinetank. De auto moest naar een garage worden gesleept. VLISSINGEN In de nacht van woensdag op don derdag is ingebroken in de Prijs-Slag aan de Hermuswog te Vlissingen. Uit de zaait werd echter niets ontvreemd. Men is de zaak binnengedron gen via de bloemenstalling.

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 7