NK EREKLASSE LIBRE Theo Platjouw favoriet in kampioenschap Wings I blijft aan de leiding BESTUUR WIELERVERENIGING ZV TERUGGEBRACHT TOT 7 MAN BE9WD DE G PAR pe Opruimings voordeel Zccuwsch-Vlaamse scliaakjcitgd toont zich superieur Kokindjes FAUTEUIL 298.- FAUTEUIL 798.- COLONIAL STOELEN 59.50 SLAAP KAMER 565.- HOEK BANKSTEL 2498.- Èoerderijdrep Topklasse SerieVan Red Band Natuurlijk! pe? JANSEN ALLEEN OP KOP Toernooi Wildervank donderdag 30 januari 1975 sport 1gnwragi Veel geleerd Link spelletje WATERPOLO PROGRAMMA DAVIDSE: SNELDAM- TITEL nnnperdag30 januaj 111 Fraaie zege Terneuzen 2 STAN DEN LIJSTEN Korbach verlengt contract tadve enorme pn?. koop nü de mo van blijvei (Van onze sportredactie) AXEL/WILDERVANK „Als ik ooit een mooie kans gehad heb om kampioen van Neder land te worden in de ereklasse, dan is dat nu. Zo'n kans krijg ik nooit meer", zegt Theo Platjouw, de Axelse vedette op het groene laken, die vorig jaar is doorgestoten naar de ere-klasse libre en meteen in het eerste kampioenschap van Nederland - in Utrecht - een gooi naar de titel deed Hij finishte met een gelijk aantal matchpunten als Christ van der Smissen, de Willcbrorder, die echter een hoger algemeen gemiddelde had. Van 20 tot en met 23 februari wordt in biljartcentrum Boelens in het verre Wildervank het Nederlands kampi oenschap gehouden in de ereklasse libre en Platjouw is daar opnieuw bij. Zijn kans om die titel te pakken is levensgroot, want de grote favoriet Hans Vultink alsook Christ van der Smissen ontbreken op het appèl. (Van onze sportredactie) SAS VAN GENT - De Zeeuwsch-Vlaamse schaak- jeugd heeft duidelijk aange toond superieur te zijn in de strijd om de Zeeuwse jeugd- schaaktitels. In Sas van Gent werd in alle drie de catcgorieeën een Zeeuwsch-Vlaamse jeugd- schaker eerste. Johan de Zwarte uit Terneuzen toonde zich de sterkste in de A-groep (16-20 jaar): Harry Provoost eveneens uit Terneuzen bleek oppermach tig in de B-groep (13-16 jaar)en in de C-groep (tot 13 jaar) ging de overwinning naar llelmuth Cardon uit Sas van Gent. Alle beslissingen zijn geval len, met uitzondering in de A-groep, waar nog een beslis singswedstrijd nodig is om de tweede plaats tussen Bert van Antwerpen uit Goes en Kees Nieuwelink uit Sluiskil Deze ontmoeting wordt zaterdag in Breskens gespeeld tijdens de fi nale van de schoolschaaki <.m- petitie. De uitslagen en standen luiden: A-groep: H. Koetje (Vlissin gen) - K. Nieuwelink (Sluiskil) 0-1; B van Antwerpen (Goes) - J. de Zwart (Terneuzen) '/j-'A; B. van Antwerpen - H Koetje 'A-Vj; J. de Zwart (Terneuzen) - K Nieuwelink 1-0,J deZwart- H. Koetje 1-0; K. Nieuwelink - B van Antwerpen Vt-Vi. Stand: 1. J. de Zwart 5V2 pnt; 2 en 3 B. van Antwerpen en K. Nieuwelink 1 (A pnt, 4. H Koetje Vi pnt. R. Marchand - H. Provoost 0-1; E Brouwer - T Hylkema 1-0; E. Brouwer - R. Marchand 1-0; T. Hylkema - H Provoost 0-1; T. Hylkema - R Marchand 0-1; H. Provoost - E. Brouwer 1-0. Stand: I. H Provoost 3 pnt; 2. E. Brouwer 2 pnt; 3 R Mar chand 1 pnt; 4. T. Hylkema 0 pnt. C-groep: H. Cardon - R. de Smit 1-0; R. de Smit - R. van Oorschot 1-0; R. van Ooschot - H. Cardon 0-1. Stand: 1. H Cardon 2 pnt; 2. R. de Smit 1 pnt; 3. R. van Oor schot 0 pnt. Platjouw: „Dat is natuurlijk een enorme meevaller voor me. Vultink heeft moeten afzeggen, omdat hij op datzelfde moment in Frankrijk speelt in een Euro pees kaderkampioenschap en Christ van der Smissen, die in militaire dienst is krijgt geen verlof van zijn oorlogvrezende bazen. Daardoor zijn mijn zwaarste tegenstanders wegge vallen. Meeste concurrentie heb ik nu nog te vrezen van Piet Vet en Ben Velthuis. Maar die moet ik kunnen pakken, dat heb ik vorig jaar in Utrecht wel laten zien". Platjouw is optimistischer dan ooit. De 35-jarige Axelse vertegenwoordiger in automo bielen - die, als je hem mag gelo ven nog steeds bij honderden de deur uitvliegen, ondanks de energieschaarste en de ver hoogde olieprijzen - heeft zich beter dan ooit geprepareerd op deze titelstrijd. Hij wil het nu gaan „maken" en alle factoren spelen in zijn voordeel. Aan de hand van zijn prestaties vorig seizoen in Utrecht verdiende Paltjouw een viertal trainings weekends op kosten van de Ko ninklijke Nederlandse Biljart Bond in het nationale sportcen trum Papendal Platjouw kreeg er onder meer met Vet, Velthuis en Van Deventer les van de Be lgische „grootmeester" Tony Schiauwen. Platjouw: „Van Schrauwen heb ik enorm veel geleerd. De eerste keer had ik er niet zo'n hoge biljartmuts van op. Je hebt je eigen speltype en als je een vrij hoog gemiddelde speelt is het moeilijk te accepteren dat je be paalde dingen glad verkeerd doet. Schrauwen wees me op mijn tekortkomingen en ik moest mijn spel op verschillende punten corrigeren. Na die eerste lessen tuimelde mijn gemiddelde naar beneden Ik raakte onzeker Mijn zelfver trouwen was zoek Maar nu, na een viertal weekends op Papen dal - geweldig zoals die verzor ging daar is - merk ik de voorde len van die lessen van Schrau wen Ik ben blij dat ik naar hem heb willen luisteren. Ik ga nu weer met sprongen omhoog. Schrauwen heeft me er ook voor gewaarschuwd zo weinig moge lijk, of liefst helemaal niet meer, op de kleine tafel te spelen. Dat verpest je spel, zegt ie. Niet meer meedoen aan toernooien tegen biljarters van aanzienlijk min dere kwaliteit op de kleine bil jarts. Daarom heb ik ook niet in geschreven voor het beker kader-toernooi dat onlangs in Sas van Gent werd gehouden Ik blijf gewoon lekker lid van mijn vereniging - Ed Horemans in Axel (red) - en speel daar weke lijks mijn partijtje, maar vooi de rest speel ik op de matchtafel Of in Sas van Gent öf in Zelzate". Het afzien van deelname aan toernooien in eigen omgeving op kleine biljarts heeft voor Theo Platjouw nog een reden Plat jouw: „Er is voor mij bijzonder weinig eer aan te behalen. Je bent verplicht alles achter el kaar te winnen Dat vindt men normaal. Ook met handicap, daar heeft de gewone man geen erg in. Als je toevallig tegen een nederlaag oploopt dan gnuift men, dan ga je af Echt, op een klein biljart kan ik niet meer op karakter spelen. En dat is het enige wat je nodig hebt: concen tratie en karakter Ik zal het no dig hebben straks in Wilder vank. Denk erom dat ik gebrand ben op die titel. Ik weet nu wat ik kan". Vorig jaar wilde ik me hand haven in de ereklasse, maar ik finishte met bijna 100.00 ge middeld. Ik weet dat ik ze stuk voor stuk kan pakken, maar be sef dat het een link spelletje is. Ze kunnen allemaal die 500 pun ten in een keer bij elkaar pikken. Je mag geen foutje maken, dat kan meteen fataal zijn. Ik zal geen pint drinken, de drank rus tig laten staan. Dat is catastro faal als je een borrel pakt. Dan raakt je concentratie zoek". Behalve in het libre wil Plat jouw dit jaar ook doorstoten in het kader 47/2. Platjouw speelt op dit moment eerste klas groot biljart 47/2, maar wil nu de ere klasse bereiken Platjouw „Ik moet boven de 27.00 spelen en dat doe ik regelmatig de laatste maanden Als ik promoveer in de voorwedstrijden plaats ik me a utomatisch i n de ereklasse voor het anker kader 71/2 en 47/1. Libre is leuk, maar je moet er ook in de kaderspelen bij zijn. Pas dan ben je een complete bil jarter". Platjouw begint de laatste tijd bovendien profijt te trekken van zijn biljartkwaliteiten. Voor 31 januari staat er een demon stratiewedstrijd in Westkapcllc op het programma en enkele Theo Platjouw, de Axelse biljarterack die in Wildervank een gooi gaat doen naar de nationale titel in de ereklasse libre. Mogelijkheden genoeg voor de Axelaar, nu twee van zijn grootste concurrenten Christ van der Smissen en Hans Vul tink niet van de partij kunnen zijn. weken later komt hij een de monstratie verzorgen in Dom burg. Voorts geeft hij training aan enkele talentvolle Zeeuwsch-Vlaamse biljarters, die hij thuis onderricht. Een van zijn pupillen is Johnny Rottier uit Lamswaarde, die momenteel met een gemid delde van bijna 11.00 staat te spelen in het districtskampioen schap klasse libre. Een jong ta lent dat dank zij de lessen van Platjouw met sprongen vooruit gaat. Voorlopig concentreert Plat jouw zich echter volledig op de nationale titelstrijd in Wilder vank. Platjouw: „Er hangt veel van af voor me. Stel je voor dat ik die titel pak, en dat zit er dik in, dan opent de weg naar deel name aan het TEP-toernooi in Amersfoort en het Europees kampioenschap libre. Interes sante zaken, die me bijzonder aantrekken. Als dat zou lukken, dan ben ik pas content, want ik ben een eerzuchtig biljarter die alleen maar wil winnen. Dat is volgens mij de enig juiste instel ling". TON KOOMEN (Van onze badmintonmedewer- ker) HULST - In de afdeling Zee land van de Nederlandse Bad minton Bond gaat Wings 1 aan de leiding. In zijn laatste wed strijd speelde Wings 1 in de eer ste klas promotie weliswaar ge lijk tegen Avanti 2 - dat goed blijft volgen - maar bleef op de eerste plaats staan. I11 de eerste klas degradatie toont Pluumpje zich zeer sterk getuige de 5—3 overwinning op Wings 2 en het 7-1 resultaat tegen Rillandia 1. In de tweede klas promotie is het verliesvan Pluumpje2 tegen respectievelijk Terneuzen 3 en Marathon 3 opmerkelijk Beide keren verloor Pluumpje 2 met de grootst mogelijke cijfers: 8-0 In de derde klas promotie is het krachtsverschil tussen de ploe gen uiterst gering, hetgeen een spannend verloop van de strijd om de promotieplaalsen tot ge- (Van onze sportredactie) BIERVLIET - De wielerver eniging Zeeuwsch-Vlaanderen zal zich dit seizoen tot het uiter ste inspannen meer Ie gaan doen voor de categurieên junioren en nieuwelingen, die nu tussen wal en schip dreigen te vallen. Zo bleek tijdens de jaarvergadering van de wielerclub in café Willem Beukelsz in Biervliet, die zeer vlot verliep. Problemen waren er eigenlijk weinig, hetgeen wel bewees dat de wielervereniging het in het afgelopen seizoen voortreffelijk heeft gedaan. Belangrijkste resultaten van de inspanningen van de wieler verenigingzijn we) het goed van de grond komen van de liefheb- berscategorie en het verder uit groeien van de bloeiende jeug dafdeling Voor de liefhebbers zijn decomité's bereid gevonden een aardig aantal koersen op de kalender te plaatsen en ook de jeugd komt volop aan zijn trek ken Via de Zeeuwsch-Vlaamse jeugdtoer die op 24,5 en 26 juli is gepland, interclubwedstrijden en jeugdkoersjes Grootste pro bleem vormen nu de nieuwelin gen en junioren die niet dik ge zaaid zijn in Zeeland Getracht zal worden dit op te lossen door nauwer overleg te plegen met andere wielerverenigingen in het zuiden (Brabant en Lim burg) om via gezamenlijke in spaningen te trachten de koer sen met renners te „bevolken". De wielervereniging Zeeuwsch-Vlaanderen streeft tevens naar een nauwere sa menwerking met Theo Middel kamp Een samenwerking waar al jaren over gepraat wordt, maar die nog maar bitter weinig gestalte heeft gekregen, lijkt nu van de grond te komen Op in itiatief van vice-voorzitter Wil lem Verplanke is contact opge nomen met Theo Middelkamp bestuurslid Piet Sehreers over de clubkampioenschappen. Voorgesteld is van Zeeuwsch- Vlaamse zijde om de clubkam pioenschappen gezamenlijk - men denkt aan de dat urn 2 maart te laten verrijden Willem Ver planke „Het is natuurlijk onzin als we ieder op zich een club kampioenschap houden met een handjevol coureurs. Als we het samen organiseren, is het rennersveld sterker, wordt de zaak voor het publiek aan trekkelijker en de kosten zijn geringer Bovendien krijgen be ide clubs dezelfde dag in de zelfde koers hun eigen kampi oenen. Daar is gemakkelijk een formule voor te vinden Van Theo Middelkamp zijde bestaat men positief tegenover dit voor stel, dat echter nog in de be stuursvergadering daar aan de orde komt. Ik hoop dat het door gaat. Het eerste gecombineerde clubkampioenschap zou dan in Zeeuwsch-Vlaanderen worden gehouden, omdat de strijd om de provinciale wielertitels dit jaar in Wemeldinge wordt gehouden. Volgend jaar zouden de club kampioenschappen dan aan de „overkant" worden gehouden. Om-en-om dus. Belangrijkste besluit dat werd genomen was om het bestuur in te krimpen van elf naar zeven man Ver planke- „Met elf man blijkt een vereniging onbestuurbaar te worden. De vergaderingen gaan uren duren, en de belangen van de renners, waarvoor je lens- lotte werkt, zijn er niet mee ge baat" Voorts is de wielerver eniging Zeeuwsch-Vlaanderen erin geslaagd een nieuwe voor zitter aan te trekken, in de per soon van Wim Hendriks, de be kende Hulsterse wielerspeaker, die bijzonder gezien is in het Zeeuwse wielerwereldje. Tot het bestuur trad tevens toe de Axe laar Ton Schoremans Het be stuur ziet er na alle mutaties als volgt uit: Wim Hendriks (voor zitter), Willem Verplanke (voor zitter jeugdcommissie en vice- voorzitter, Jas de Caluwe (pen ningmeester), Miel Verstraete (voorzitter sportcommissie), B. Klaeijsen (secretaris), Klaus de Brauwer en Ton Schoremans. Om de financiële toestand van de club gezond te houden werd besloten tot contributieverho ging over te gaan Niemand in de vergadering de opkomst was teleurstellend had daar enig be zwaar tegen De actieve renners gaan nu f 20,- per jaar betalen (was f 15,-), jeugdleden f 10,- (was f 7,50), gewone leden en donateurs f 15,- en de aangeslo ten comité's f 50,- (was f 25,-). Op verzoek van Willy de Feber werd de clubkorting op truien voor de renners afgerschaft De feber: „Als iemand lid wordt van een voetbalclub moet hij ook zelf zijn materiaal betalen Ik zie niet in waarom de renners van Zeeuwsch-Vlaanderen die korting wel moeten hebben". Een argument waar iedereen gevoelig voor was. volg kan hebben. Zowel Pluumpje 3 als Wings 5 hebben hier tot nu toe het maximale aantal punten binnengehaald. De uitslagen lulden: Eerste klas promotie: Wings 1-Marathon 2 7-1, Avanti 2-Avanti 3 6-2„ Avanti 3-Wings 1 3-5, Wings 1-Avanti 2 4-4. Eerste klas degradatie; Ril landia 1-Temeuzen 2 0-8, Wings 2-Terneuzen 2 5-3, Pluumpje l-Wings 2 5-3, Pluumpje 1-Rillandia 1 7-1. Tweede kalas promotie: Pluumpje 2-Terneuzen 3 0-8, Pluumpje 2-Marathon 3 0-8, Marathon 3-DeSjuttel 1 7-1, De Sjuttel 1-Temeuzen 3 2-6. Derde klas promotie: Pluumpje 4-Pluumpje 3 3-5, Wings 4-Wings 5 3-5, Terneuzen 5-Pluumpje 3 3-5, Wings 4-Pluumpje 4 4-4. Derde klas degradatie; De Sjuttel 2-Jong Ambon 3-5, Wings 3-Astroïden 2 3-5, Ter neuzen 6-Rülandia 2 5-3, DOK l-Wings 3 7-1, Jong Ambon 1-Temeuzen 7 6-2, Rillandia 2-De Sjuttel 2 2-6, Rillandia 2-De Sjuttel 2 2-6, Terneuzen 6-Pluumpje 5 7-1, Jong Ambon 1-RUlandia 2 6-2, Terneuzen 7-Astroiden 2 4-4, De Sjuttel 2-Pluumpje 5 6-2, Wmgs 3-Terneuzen 6 5-3. (ADVERTENTIE) lekkere drop van Langenberg (Van onze sportredactie) SAS VAN GENT - Cor Jan sen, lid van de schaakvereniging Goes, heeft zich alleen aan de leiding genesteld in de strijd om het persoonlijk Zeeuwse schaakkampioenschap. In de vijfde ronde boekte Jansen een fraaie overwinning op Wout van Wijnen, terwijl hij tot zijn ge noegen Zeeuws kampioen Adrie den Hamer uit Sas van Gent zag verliezen - De Hamer blunderde -van Jan de Lange. Grootste be lager van Cor Jansen, de Mid delburger Cees de Wolf kwam niet verder dan remise tegen Jo Tholenaar. De uitslagen van de vijfde ronde lulden: C. de Wolf-J. Tho lenaar 'A-'A, W. van Wijnen - C. Jansen 0-1, H. Geertse - B. Hendrikse 'A-'A, H. van de Graaf - M. Wise 1-0 (wegens ziekte van Wise), J de Lange - A. den Hamer 1-0, R. van de Veken M. Krijger 'A-'A, A. van der Weel - S. Sanders 0-1, H de Ridder - M. Westerweele 1-0, M. den Hollander - W. Geertse 0-1, H. Oosterhout - A. van Oorschot 1-0, A. Geertse - S. van der Heijden 0-1 (wegens niet opko men van Geertse). Stand na vijf ronden: 1. C. Jansen, 2. C. Jansen, 2. C. de Wolf, 3. J. Tholenaar, 4. J. de Lange, 5. H. van de Graaf, 6. C. Provoost, 7. H. Geertse, 8 W. van Wijnen, 9. S Sanders, 10 H. de Ridder, 11. B. Hendrikse, 12. M. Wise, 13. W. Geertse, 14. M. Krijger, 15. R. van de Veken, 16. J. Gommers (heeft zich uit het toernooi teruggetrokken), 17. A. van der Weel, 18. M. Westerwee le, 19. A. den Hamer, 20 H. Oos terhout, 21. S. van der Heijden, 22. A. Geertse, 23 M den Hol lander, 24. A. van Oorschot, 25. J. Zwarts en 26. A. Scheele De zesde ronde zal op zaterdag 15 februari worden afgewerkt in Sas van Gent (Vanonze sportredactie) GOES - In het Goese zwem bad wordt zaterdag de waterpolo-competitie voortge zet van de Kring Zeeland. De or ganisatie van de wedstrijden in Goes is in handen van de zwem en poloclub „De Ganze". Het programma ziet er als volgt uit: 16.00 uur: Ganze - Luctor 2 (dames kring); 16.40 uur: Luctor - Scheldestroom (aspiranten jongens); 17.20 uur: Stormvogel - Schelde (aspiran ten jongens); 18.00 uur: Ganze - Stormvogel (dames beker). (ADVERTENTIE) (Van onze sportredatie) VLISSINGEN - De Middel burgse dammer David Davidse is in het Scheldckwartier in Vlissingen sncldamkampiocn van Zeeland geworden, door in de finale van deze door hel 50- jaar bestaande Vlissingse DID georganiseerde kampioen schappen, de Belgische topper van Goes Hugo Verpoest te vers laan. Een grote verrassing, want algemeen was Verpoest getipt als de grote favoriet. De eindstanden van de ver schillende groepen luiden: Finalegroep: 1 Davidse (Mid delburg) 10 punten, 2 K Rijk (Goes) 9 punten; 3. A Baijens (Middelburg) 8 punten, 4 W. Dekker (Goes) 5 punten, 5/6 J Engelvaart en F Blaas (beiden Aagtekerke) 4 punten; 7. F van Eekhout (Souburg) 3 punten. Groep 11:1 H Verpoest (Goes) 10 pun ten2 B Goedha rt (Goes) 7 punten, 3. J. Sinke (Goes) 6 punten; 4 A van der Schraaf (Kapelle) 4 punten; 5. B. de Buck (Lammerenburg) 3 punten; 6. J. de Jonge (Zienkzee) 0 punten. De finalegroepwinnaars wer den groep 3: J Veerhoek (Goes); groep 4: J Maranus (Aagteker ke); groep 5: J Blom (Goes); groep 6: L. Adriaanse (Kapelle); groep 7: J. Boon (Middelburg); groep 8: C.Jongepier (Aagteker ke); groep 9: P Nieuwenhuijze (Tholen), groep 10: L. Adriaanse (Serooskerke), groep 11: H van de Vreugde (Goes); groep 12: W. Koppejan (Lammerenburg); groep 13: J Zegers (Kapelle). Vercnigingsprijzen: 1. Goes 53 punten, 2. Aagtekerke 46 punten; 3.'s-Gravenpolder 43 punten. (Van onze sportredactie) WILDERVANK - In Biljart centrum Boelens in Wildervank, wordt van donderdag 20 tot en met zondag 23 februari het kampioenschap van Nederland ereklasse libre gehouden. De or ganisatie van dit kampioen schap is in handen van de bil jartverenigingen BV Central, Pomerans en WBC '68 uit Wil dervank. Titelverdediger Christ van der Smissen uil St. Wille- brord heeft zich terug moeten trekken voor dit kampioen schap, omdat hij van de legcrau- toriteiten geen toestemming heeft gekregen verlof van mili taire dienst te nemen voor deze dagen. De plaats van Van der Smis sen wordt nu ingenomen door Johnny Bongers uit Nijmegen, die op uitnodiging deelneemt. Bongers is geen ereklasser, evenmin als Boelens uit Wilder vank, maar dit duo is geïnvi teerd om het aantal deelnemers .op acht te brengen. De finalisten zijn: P Vet („In tiem", Berkhout); Th. Platjouw („Ed Horemans", Axel), H van der Kruisweg („DOS", Wezep); Chr Nobels („Hof van Hol land", Haarlem); B Velthuis („BIOS", Oldenzaal), N. Dof- ferhof („RCC", Leiden), J Boe lens („Central", Wildervank) en J Bongers (Nijmegen). De partijlengte bedraagt 500 caramboles en demoyennegren- zen 50.00 en hoger. (ADVERTENTIE) Nederlands grootste woninginrichting 18000 m' kijkplezier 3000 meubel- en woningtextiel- kollekties Rotterdam, Binnenwegplein. O1O-14180C Tilburg. Spoorlaan 340, 013-4223H VRIJ TOEGANG, elke werkdag, óók zaterdags, van 9 tot 17 uur 30 Op koopavonden tot 21 uur. 's Maandags gesloten Queen Anne 465.-NU Leren bijzet 1275.- NU Old Pine 86.50 NU 3 deurs-kast ledikant 140 x 200 2 nachtkastjes NU echt lederen 3-1-2 zitsbank èn tauteuil 3495.- NU (Van onze sportredactie) TERNEUZEN - Het tweede I schaaktcam van Tcrneum I heeft in de competitie van del Zeeuwse Schaakbond een fraaie I 5-3 overwinning geboekt op j Hulst 2. Een winstpunt kwam I vrij gemakkelijk naar Tcrncu-1 zen toe, omdat aan het vijlde bord een Hulsterse tegenstander I niet was komen opdagen, zndal het een reglementaire 1-0 age I voor Terneuzen 2 opleverde. De overige uitslagen luiden: Terneuzen 2 - Hulst 2: H. Berre- voets - J. van Bellen 0-1, E. van Oltena - W. Kentie Vi-'/j, A. Stadhouders - E. Rochigo Vj-Vi, A. Pauwe - W. van Waterschoot 1-0, H, Merckx - E. de Koning 1-0, J. den Engelsman - F. van Putten 1-0, J. Muidema - A. van Putten 0-1. s ZONDAGVOETBAL RESERVE IE KLAS Top 2 14-22 BW 2 10-17 Rood Wit 2 13-15 Wilhelmina 2 12-14 RKC 2 13-14 DESK 2 14-14 Vlissingen RBC 2 TSC 2 Woensel 2 Veerse Boys 2 12 NAC 3 13-13 13-12 12-11 11- 9 7 2 13- RESERVE 2E KLAS Reus. Sp 2 13-19 Axel 2 14-15 Terneuzen 2 14-18 Bavel 2 14-12 Roosendaal 2 13-17 Internos 2 14-12 Rood Wit 3 13-15 Baronie 2 14-11 Middelburg 2 14-15 Vlissingen 3 13- 9 NOAD 2 14-14 RKTVV2 14- 9 RESERVE 3E KLAS C Longa 2 12-20 Dongen 2 12-11 Gilze 2 12-16 WVO 2 13-10 Steenb. 2 12-16 RKVVU 2 13- 7 VCW 2 12-16 RWB 2 13- 7 Baardijk 2 13-15 WSC 2 13- 7 Virtus 2 13-13 RESERVE 3E KLAS B Dosko 2 13-20 Zeelandia 2 12- 8 MOC 2 12-1 Breskens 2 12- 8 Zeel Sp. 2 11-15 Goes 2 11- 7 Vlissingen 4 11-13 RCS 2 10-6 Middelburg 3 10-11 Steen 2 9-4 HVV 2 11-11 TAFELTENNIS HOOFDKLAS A St. Aloysius 1 2-4 K en B 1 Acc Swift 2-2 SKF 1 Bruynz. k. 2 2-2 Scylla 3 OVERGANGSKLAS E MZ 1 2-4 NOAD 2 Luto 1 2-4 St Aloysius 2 DESO 1 2-3 Tw One Up 1 PROM. OVERGANGSKLAS D Wilno 1 2-4 TTCV 1 De Meppers 1 2-4 Red Star 2 Helmond 1 2-2 Alco 1 PROM. OVERGANGSKLAS F Phoenix 3 2-4 Wilno 2 TOGB 1. 2-3 Flamingo's St. Hogertsb 2 2-2 Salamanders 2 DAMES 3E KLAS C ODI 13-26 Were Di 3 BI Wit 3 13-21 Taxandria 2 Tachos 2 12-17 HHV DSC 11-13 Wh. Demons Elshout 12-13 HEREN IE KI.AS Volt 13-22 Desk Groene Ster 12-20 Uno Animo Boemerang 13-18 EBHV Tornado 13-15 SIOS Rapid 13-12 2-1 2-0 2-0 2-1 2-1 2-0 2-2 2-1 2-0 12-10 11-4 11-2 11-0 11 Ruud Geels haalt uit voor het Ajax heeft gisteravond nog hoeft te worden beschouwd i spannend kan worden. Ajax Ajacieden iets verstandiger i ploeg van Evert Teunissen no WAGENINGEN (ANP) Trainer Frits Korbach en eredi visieclub Wageningen hebben woensdagmiddag besloten het lopende (tweejarig) contract met twee jaar te verlengen. De huidige verbintenis zou aan het einde van dit seizoen aflopen. De partijen hebben nu al tot ver lenging besloten omdat er aan beide kanten tevredenheid heerst over de prestaties in de afgelopen twee jaar. •port in 't kort ROTTERDAM - Sparta heeft bij monde van manager Ad Lam, er bij de KNVB op aangedron gen om de relatie grensrechter- scheidsrechter nog eens nader te bezien. Sparta voelt zich gedu peerd door een beslissing van scheidsrechter Jan Keizer in het duel tegen PSV van verleden week zaterdag. Wanneer de KNVB niet reageert op het ver zoek van Sparta, zal de Rotter damse vereniging de kwestie in mei nogmaals ter sprake bren gen. BRIDGE - Italië heeft Hamil ton in het toernooi om het we reldkampioenschap bridge voor teams met 18-2 gewonnen van Indonesië. De Verenigde Staten versloegen met 19-1 Brazilië. Frankrijk was vrij. De stand na zeven van de tien te spelen kwalificatieronden is: 1. Italië 202 pnt, 2. Verenigde Staten 84 pnt, 3. Frankrijk 75 pnt. 4. Indonesië 52 pnt, 5. Brazi lië 49. KOPENHAGEN (SID) Ljoedmilla Pachomova en Alek sander Gorsjkov hebben woens dag tijdens de Europese kampi oenschappen knstrijden in Ko penhagen bij de verplichte on derdelen van het ijsdansen, de „Starlight Waltz" en de „Rum ba", de leiding genomen in het algemeen klassement. HEREN 2E KLAS A Heerle 10-20 RHV 8-' 2.2 Breakout 11-20 Internos 2 8-S 2-2 SDA 12-14 Dongen 2 H-2 2_o Fortuna 2 12-13 Tornado 2 10-! Rapid 2 10-C HEREN 3E KLAS A Rapid 3 11-19 EBH 2 12-' SOA 2 9-14 SVVB 'A Gr Ster 2 10-12 BVC 2 10-5 Br Out 2 10-11 Terheijden lH HEREN 3E KLAS B Avanti 10-18 Were Di li-'1 Tachos 11-17 Uno Animo U'® ODI 11-16 Taxandr a 2 18-® Volt 3 11-12 BI. wit 2 11-' HEREN 4E KLAS A Dongen 3 10-19 Fortuna 3 ll-lf Gilze 8-16 SIOS 2 l®'6 Internos 3 10-11 RHV 2 10-* Br. Out 3 9-10 SVVB 2 10J HEREN 4 E KLAS B 11 Deusona 12-20 Avanti 2 12-U 12-9 Volt 4 12-17 GHV -11 1U3 Tachos 3 11-15 DSC 114 12-0 Boemerang 13-14 Wh Demons 2 11-5 WHV 12-1 eer» wen

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 14