■datum DEN >traat ajn. Van Biervliets bouwen feest in Biervliet Rekreatieschap wijst bezwaarschriften af Ombudsteam slaat aan SAS IN DE BAN VAN DE BETEKOPPEN Man bedolven onder zakken Oe Stom/De Vrï?e 7«muw 69 1.75 vereld angt rukwerk elkaar. Dow beperkt gevaarlijke stoffen op de weg HORECA-BRESKENS GEORGANISEERD Opbouw Sasse C.A.I.- mast snel geklaard Wereldtitels voor 2 Zeeuwse kanaries stad streék KINDERSPELEN, WIELERKOERS EN ZESKAMP Green Spot ze nder prik Zeskamp in Terneuzen 17,2 miljoen verlies bij stoomboot diensten Green Spot zonder prik ASSENEDE WIL VUILNISBELT IN NATllURZONE IEKLAMES WÊÊm—Ê—m—Ê HULST sendwarsstraat it praktisch alles zo) ien in een wereld irk.Het grootstede! happen die mensq rgeven staat gedr crant, leerboeken tot telefoonboeken ders. jenlijk datje daar tilstaat. Misschien rukwerk zo innig et ons bestaan, èl dagelijks bezig- at gedrukte woord :te beeld), datzijnl kkers, lithografens verktekenaars ansen met een deg^ ling waarin aan ning veel aandaciï| :che vakken moderne talen, tuurkunde, maat- ,d. Zodat ze werka| or wat er door at. odeme grafische technisch interesse n belangrijke ke functie, eens bij stil als u zoek bent naar eei[ rsstraat. MOSSELBANKEN TERNEUZEN HULST HET ADRES JAN BRUËNS EXPOSEERT IN EEKLO Breskens Terneuzen zeeland WOENSDAG 29 JANUARI 1975 IE SALADE jlES VLA LK GORTPAP AARDBEIEN |STPAP II SALADE Het drievoetig geraamte op het Stationsplein: De cai- mast, ten behoeve van het centraal-antennesysteem. SAS VAN GENT De mast ten behoeve van het centraal antenne-systeem in Sas van Gent staat zo goed als overeind. Gistermorgen begon een ploeg mastenbou- wers met het karwei. Gister avond stond het gevaarte al voor driekwart gedeelte overeind. Het punt waar het hele centrale antenne-systeem om draait in Sas van Gent staat op het Stationsplein. Het drievoetige geraamte krijgt een definitieve hoogte van 54 meter. Het geheel be staat uit negen segmenten, waarvan er gisteren nog vier op de begane grand lagen, waaronder het topsegment. Bovenop dit laatste stuk is een soort kraaiennest ge plaatst. In dit kraaiennest wordt de antenne gemon teerd. die in de loop van maart de bewoners van Sas van Gent moet gaan voorzien van meer televisieplezier. Nu is het nog zo, dat op veel plaatsen in Sas van Gent. vooral Nederland twee, erg slecht te ontvangen is. Of het aanzien van Sas van Gent met het omhoog torenende gevaarte verfraaid wordt is een andere vraag. Een van de toeschouwers op het Stationsplein merkte naar aanleiding hiervan gis teren op: „Het kan nooit slechter zijn dan die bos af zonderlijke antennes op het dak". (Van een onzer verslaggevers) 1ERNEUZEN Met ingang van 1975 heeft Dow Chemical In ïerneuzen het vervoer van gevaarlijke stoffen over de wegen in Ylaanderen drastisch beperkt. Een aantal stoffen, voor. nameiïjk vloeibare gassen uit de hoogste gevarenklasse worden neiertiaal niet meer per tankauto getransporteerd. Het railver- voer is er voor in de plaats gekomen. Met de genomen maatregel J beoogt Dow de risisco's die onverbrekelijk aan het ver voer van gevaarlijke stoffen verbonden zijn zo klein moge lijk te houden. Enkele stoffen, die Dow van de weg heeft 1 v£rbannen zijn vinilydeen- chloride en propyleen, en ethy- 1 eenoxide. Deze Dow-produk- ten worden nu vervoerd door I tankwagons van de Neder- j landse Spoorwegen. De M. Hoogendijk, die bij het Terneuzense bedrijf belast is methet toezicht op het vervoer van de gevaarlijke stoffen motiveert het besluit. ,»Bij het spoor heb je veel minder kans op ongelukken dan bij het wegvervoer. Je kan bij dit soort vervoer geen enkei risico lopen. De wagons, die kunnen met een vaartje van zestig kilometer ergens tegen aan rijden, dan vliegen de wielen ervan onder, maar de tanks blijven heel". Al met al vervoert Dow nu 240.000 ton aan cherrrsche pro- dukten per spoor, per jaar. pat komt neehr op ongeveer tweeënveertig wagons per dag, waarvan tweeëntwintig uitgaand en twintig inkomend. De inkomende waigons bevat ten hoofdzakelijk chloor, af komstig van „Natronehemie" te Limburg en ongebluste kalk. verpakt in de wagons met de bekende ronde bol- len. Over de weg vervoert de Broeiende klant van de NS voornamelijk nog styreen mo- homeer, een goedje wat "Pandbaar is big een tempera tuur tussen de 21 en 55 graden Celsius, verder nog Glycolen zoals varanol. Deze stoffen ka rakteriseert de heer Hoogen- diijk als „Niet super gevaar lijk" De auto's met deze stoffen verlaten Zeeuwsch-Vlaanderen via de twee gevaarlijke stof- fenrout.es. De eerste route gaat naar de boot van Perkpolder onder meer via de kern Zaamslag. De tweede route gaat naar Zelzate, via de brug bij Sluiskil, Axelse Sassing en de traktaatweg. (Van onze oorrespondent) BRESKENS Op de 23-ste wereldkampioenschappen van vogels, georganiseerd door de Koninklijke Mechelse Kanarie te Mcchelen (B) behaalden de heren F. en A. Morel uit Bres- kens een tweevoudig wereld kampioenschap bij de kana ries, nl. één stam vier vogels 363 punten, en één met een rood isabel van 92 punten Aan deze wereldkampioen- chappen waren 9000 vogels ngezonden uit alle delen van i® wereld. Het is een zeld zaam resultaat, dat één inzert- ler meer dan één wereldtitel behaalt. De tentoonstelling is rog eeopend tot zondag 2 fe bruari. (Van onze correspondent) BRESKENS In Hotel Het Wapen van Breskens werd een horecaverenigine Breskens opgericht, als on der-afdeling van Oostburg. Het bestuur werd als volgt samengesteld: voorzitter H. de Weers, secretaris A. Scholtens, penningmeester J. Valk en leden A. Benninghof en H. van Hanegem. Het ligt in de bedoeling van dit bestuur alle horeca- mensen in Breskens te orga niseren om dan in samen werking bij festiviteiten, zo als het visserijfeest e.d. op te treden. Ook wil men trach ten interne richtingborden te krijgen, waarmee men de be drijven beter kan vinden. (Van een onzer verslaggevers) BIERVLIET In Midden-Zeeuwsch-Vlaanderen is de maand mei de feestmaand bij uitstek. In Hoek is een werk groep druk bezig om het festijn „Hoek Totaal" op te zetten. Biervliet, enkele kilometers verderop, blijft niet achter. Acht, negen, tien en elf mei staat Biervliet vier dagen in het teken van de reünie van de familie Van Biervliet. Een feit dat met allerlei feestelijke activiteiten omlijst wordt. (ADVERTENTIE) De organisatie van de festi viteiten is in banden van het Geuzenkomtié Biervliet. De faimilde-reünie en aJMs wat daarbij komt wordt geregeld door de Belgische iir. Luc van Biervliet. Naast een groot scheepse familiehereniging staat ook de wielersport cen traal met name tijdens de eer ste dag, donderdag acht mei. Die d/aig is er 's middags een profkoers onder leiding van Jan Jansen. Vervolgens stap pen de Geuzen op de fiets voor een Geuzenkoere en ook de jeugd van Biervliet krijigt de kans om eikaars krachten op de tweewieler te meten, 's Avonds is het ploeteren en proesten geblazen tii'dens een zeskamp. Allerlei tentjes, terrasjes en kermisattrakties maken gedu rende de gehele feestperiode de kern van het dorp wat aantrekkelijker voor de bezoe ker, terwijl de inwoners van Biervliet zich in de traditione le Geuzenkledii zullen ste ken. .Vrijdag negen mei arriveert de voorhoede van de Van Bier- vliet-familie, die drie dagen in Biervliet zal verblijven, verza meld uit alle windstreken. De organisatoren verwachten zo'n vijfhonderd nazaten van de ridders van Biervliet. De groep zal overnachten op het rekreatieterredn De Braakman. Tussendoor zet het Geuzenko- mité in Biervliet onder meer nog kinderspelen op touw. Een vertegenwoordiger van het college van B. en W- van Terneuzen is zaterdag tien mes de gastheer van de familie. Na deze officiële ontvangst op het Terneuzense stadhuis, gaat de Van Biervliets-karavaan naar een plaats even buiten Bier vliet, vanwaar de hele club lopend Biervliet binnentrekt. Dit om de terugkeer van de ridders van Biervliet te sym boliseren na het toernooi om de Gouden Draaik diat zich tij dens de Middeleeuwen in Bruigige afspeelde. De zondag begint met een interkerkelijke dienst, na tuurlijk geleid door onder meer een pastoor en een dominee van Biervliet met zang en een koor „Van Biervliets". Na de kerkdienst volgt er een bij eenkomst, opgeluisterd met Geuzenliederen, gezongen door het familiekoor en een aantal inleidingen verzorgd door on der meer dr. Lode van Bier vliet en Dom Tillo van Bier vliet Het Geuzenkomité zorgt voor de omliistende aiktivitei- ten met veel amusement en doorlopende attraikties als ker mis en het uitoefenen van ou d-ambachtelijke beroepen. Overigens heeft het organise rend komité de-ze week beslo ten, om het Geuzenkomité om te zetten tot een stichting. Dit heefi tot gevolg dat leden van het komité voortaan niet meer (ADVERTENTIE) aansprakelijk rijn voor gelde lijke zaken. Om de komende feesten financieel rond te krij gen, heeft het komité brieven met de vraag om bijdragen aan het bedrijfsleven in heel Zeeuwsch-Vlaanderen rondge stuurd. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN —In het ka der van de sportuitwisseling met het Belgische Mol vindt er dit jaar in Terneuzen waar schijnlijk een zeskamp plaats. Deelnemers zullen zijn de ker nen van de gemeente Terneu zen en de Belgische stad Mol, Een afvaardiging van de Belgische stad bezocht giste ren, zaterdag het gemeente huis van Terneuzen om over leg over allerlei sportzaken te plegen. Het gezelschap werd ontvangen door wethouder J. Strijbos. (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG In 1973 hebben de provinciale stoom bootdiensten een verlies gele den van bijna 17,2 miljoen gulden. Dit blijkt uit de jaar stukken over 1973, die in de statenvergadering van 7 maart aan de orde komen. De P.Z.E.M. boekte in 1973 nog een exploitatie-overschot van ruim 1,3 miljoen gulden. Dat blijkt uit het jaarverslag over 1973. De totale afzet van elektriciteit steeg in dat jaar nog met 18 procent en de op brengst met 22 procent tot 154 miljoen gulden. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Het dagelijks bestuur van het rekreatieschap „De Braakman" heeft vier bezwaarschriften die ingediend zijn tegen het inpolderen en opspuiten van de Mosselbanken, onge grond verklaard. Dit om dezelfde overwegingen, als die van het gemeentebestuur van Terneuzen onlangs bij het aanbieden van het bestemmingsplan Nieuw Neuzenpolder II. AXEL Jeugdhaven, 14.00 uur: „T-arzan en de parelvissers". BERGEN OP ZOOM Roxy, 20.00 uur: Gold. Luxor, Geen filrrwoorstel- ■ing. Etcetera, Molenstraat 10a, expositie grafiek van Gerard Gaudaen (t.m. 30 jan.), open dag. van 13.30-17.00 uur, vrijd. ook van 19.00 - 21.00 uur, zater. en zond. van 13.30-18.00 uur. Markiezenhof, Steenberg- sestraat, expositie. Tien beeld houwers, vijfitg beelden, (t.m. 2 febr.) open dag. van 14.00- 17.00 uur Tweede hal Stad huis, Grote Markt kunstwerk van de maand van mevrouw Martha van Meurs-De Jonge uit Bergen op Zoom (t.m. 31 (ADVERTENTIE) VOOR EEN GOEDE BRIL Leverancier voor alle ziekenfondsen De vier bezwaarschriften van onder meer het Zeeuws Coördinatieorgaan en de Stichting Natuur en Milieu (Van een onzer verslaggevers) EEKLO (B) De Eedese kunstenaar Jan Bruëns zal binnenkort werk exposeren in kunstgalerij Ledeganck, Boela- re 15 in Eeklo. Tentoongesteld worden tekeningen en aqua rellen van deze kunstenaar. De tentoonstelling wordt za terdag 1 februari om 17 uur geopend. De expositie loopt tot en met 16 februari en is toe gankelijk 's zondagsmorgens van 10 tot 12.30 uur en op doordeweekse da-gen van 14.30 tot 19 uur. Op zondagmiddag en op de maandag is de galerij gesloten. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Het om budsteam van de Partij van de Arbeid blijkt redelijk aan te slaan bij de bevolking. Dit ge tuige het aantal reakties dat het team al op de eerste op roep aan mensen met moei- lijkheien heeft gehad. De heer T. Postma een van de initiatiefnemers is wel tevreden over die eerste resul taten. Het team kreeg tot nu toe tien reakties, belasting vraagstukken en levensproble men. Volgens de heer Postma krijgt het team alle medewer king van de officiële instan ties. Het ombudsteam Terneu zen van de PvdA is een expe riment wat in eerste instantie een half jaar gaat duren. waren formeel ingediend, te gen het aanvaarden van het bestemmingsplan Wevelswaal- dyk, wat onder meer iinihoudit dat de Mosselbanken worden ingepolderd. Het rekreatie schap vindt, dat het ophogen van de Mosselbanken met daarbovenop nog een keer een uitbreiding van Dow Chemical de landschappelijke waarde van de omgeving niet aantast. „Deze .subjektieve' mening kan niet worden gedeeld", al dus een toelichting van het rekreatieschap. Het bestemmingsplan We- velswaaldijk komt aan de orde t:jdens de eerstvolgende ver gadering van het rekreatie schap op woensdag 5 februari. Een ander punt op de agenda is een kleine wijziging van de gemeenschappelijke regeling rekreatiegebied „De Braak man" Een burgemeester van Sas van Gent of van Terneu zen hoeft voortaan geen lid meer van het algemeen be stuur te rijn uit hoofde van zijn functie. Het algemeen be stuur gaat verder nog een lijst behandele* met de meest dringende investeringen voor het begrotingsjaar 1975 van he' rekreatieschap. De aan vang van -de- vergadering- in het stadhui» van Terneuzen is 16.00 uur. Vismijn Aan de vismijn te Breskens is aangevoerd: 4467 kg export garnalen 5,30 7,50, 109 pellerij 4,83—5,75, 2114 bo' 0,41—0,86, 1968 kg schar 1,302,31 28116 kg schol 086—2,01, 1951 kg tong 9,83—13,50. 377 kg tarbot 5,99—15,00, 345 kg griet 3,91— 7,00, 4582 kg kabeljauw 1.06- 350, 1926 kg wijting 085 1,82, 9 kg rog 2,09—2,90. 394 kg poon 1,002,01, 21 kg haai 1,65220 60 kg tongschar 5,34—5,64, 6 kg koolvis 3,23 1127 steenbolk 0,410,99. Bejaarden Een groep van 15 leden van de Terneuzensp handbalvereniging trad zater dagmiddag in het bejaardente huis ..de Blide" op. Er werd begeleid door gitaren, een aan tal liedjes ten gehore gebracht die door de talrijke toehoor ders met enthousiasme werden beluisterd. (Van een onzer verslaggevers) SAS VAN GENT Vanaf donderdag 7 februari kunnen de gerenommeerde carnavals vierders weer in Sas van Gent terecht. Op die datum begint in het kanaalstadje het jaar lijkse zotsfestijn. De organisatie van het feest ligt als vanouds in handen van de carnavalsstichting „De Bc- tekoppen". De bedoeling van de Betekoppen is om dit jaar iedereer in Sas van Gent e-> omgeving het feest mee te la ten vieren door middel van 65-plus bals en teenerdisco middagen en allerhande ande re activiteiten waarbij de be volking betrokken wordt. Zo wordt het feest dit jaar 'ngezet met een bezoek aan het ziekenhuis in Sluiskil. Prins Augusto van Sas van Gent en de jeugdprins Roberto ?aan de patiënten persoonlijk lang met fruitmanden en an dere verrassingen. Of zaterdag 8 februari begint het feest 'an lol en leut echter pas goed. De raad van elf en de jeugdraad verzamelen rich dan in de zo geheten narrentempel", een horeca-eelegenheid in Sas van Gent. Ze trekken vervolgens op naar het Prinsenhof, het woonoord van prins Augusto. Begeleid door de „Ermenie van lol en leut" gaat het hele geze'schap naar het stadhuis waar het bewind over Sas van Gent door burgemeester Du- sarduijn voor vier dagen aan prins Augusto zal worden overgedragen. Het volgende programma onderdeel bij de inmiddels tij delijk afgezette burgervader is het overhandigen van het tra ditionele cadeau. Na de officiële ontvangst zet het gezelschap de tocht voort naar het bejaardencentrum „Redoute", om de leermeesters in het vieren van carnaval, de bejaarden te bezoeken. Op za terdagavond is er dan de ge bruikelijke boerenmaaltijd met onder meer het uitreiken van een aantal onderscheidin gen aan personen die zich in Betekoppenstad hebben onder scheiden Na de boerenmaal tijd vertrekt de stoet rond acht uiur voor de „ouwe wij ven optocht". Oude en jonge „Betekoppin nen" verkleden zich speciaal voor deze gelegenheid in an tieke kledij. Voor de mooiste „ouwe wijven" rijn ereprijzen uitgeloofd. Zondagmiddag vindt rond •wee uur het hoogtepunt van het vierdaagse carnavalsfeest maats: de optocht. Op dit mo ment hebben er al zo'n veer tien grote wagens voor dit ge beuren ingeschreven. 's ■vvond" vereren de verschil lende raden van elf de Sasse norecahouders met een bezoek- Sok is er dan nog een limona- de-bai. Op maandag 1» er onder meer een mini-kroegentooht en een bal voor de Sasse ou den van dagen. Op dinsdag 11 tebruari trekt de kinderop tocht door Sas van Gent. 's Middags treedt ondermeer Rob de Nijs voor de Sasse jeugd op in de Vlaanderenhal. De dag wordt besloten met een elfkroegentocht en een af scheid van de Sasse kasteleins, in het teken van de dweila- vond. Overigens organiseren „De Betekoppen" dit jaar voor de nptrp„:ionde achtereenvolgende keer het carnavalsgebeuren. Als soeriale gaslen worden p.og verwacht de oud-leden van de raad van elf en oud burgemeester R-A.J. de Boer van Sas van Gent. (Van onze correspondent) ASSENEDE Het gemeen tebestuur van Assende, dat met huisvuilverwijderingspro- blemen zit heeft een stort plaats aangewezen, gelegen in een door een gewestplan aan geduide zone voor recreatie. Het lokale „Komité voor het Leefmilieu" protesteert hierte- gen. „De Doornedijk en de Hollekensdijk, waar de nieu we stortplaats gelegen is, be horen tot de mooiste polderge bieden van Vlaanderen, die mogen niet ontsierd worden door een vuilnisbelt", zo stelt het comité. Het comité staat sterk, omdat het terrein waar de stortplaats komt aansluit bij een zogehe ten totaal natuurgebied.. Dat is een zone in België waar het accent volledig ligt op het na tuurbehoud. Assende besloot tot de aan leg van een nieuwe stortplaats aan de Hollekensdijk nadat door het Belgische Ministerie van Volksgezondheid aan de gemeente het verbod was op gelegd om nog vuilnis te depo neren op de stortplaats in „de Maat". Vroeger is er al eens een vuilnisbelt aan de Holle kensdij.k geweest. Volgens het gemeentebestuur is de huidige plaats geschikt omdat ze gele gen is buiten de kom van de gemeente. Een wegverharding is al aangebracht. Het is nog de vraag of deze nieuwe vuilnisbelt zal worden geaccepteerd door de provinci ale overheid. Niets wijst daar op. Ondertussen zit Assende zonder stortplaats en moet de concessiehouder die de vuilnis ophaalt, de afval wegbrengen naar het kleine Oostvlaamse Middelburg, dat niet ver van Sluis ligt. jan.) open ma. t m. vrijd. van 8.30-12.30 en 13.30-18.00 uur, overige werkdagen van 10.00- 18.00 uur ap vrijd. tot 21.00 uur. GOES Grand, Geen filmvoorstel ling. Museum voor Z. en N. Be veland, expositie Leendert Ruissen (zondagsschilder), Nel ly Tjoonk-Ruissen met bloeon- sierkunst en Cor Ruissen, schilder-graficus (t.m. 2 febr.) open di. t.m. zat. van 10.00- 12.00 uur en van 13.30-17.00 uur. HULST Galerie van Geyt, Expositie tekeningen, etsen en litho'» van de graficus-schrijver Wil liam D. Kuik (Lm, 24 febr.) Trefpunt, Expositie schilderij en van Ben Bonte (t.m. 28 febr.) Open dag. van 10.00- 18.00 uur op zond. van 14.00- 18.00 uur. MIDDELBURG City, Geen filmvoorstel ling. Vleeshal, Expositie Stedelij ke Muntslag van de Stichting Gemeentelijk Cultuurfonds te 's-Gravenhage. (t.m. 4 febr) open dag. van 10.00-17.00 uur zond. van 14.00-17.00 uur Ga lerie Six and Six, Noordstraat 56, expositie C. Pronk met aquarellen en W. Vadien met olieverven (t.m. 30 jan) open ma. t.m. zat. van 9.00-12.00 en 13.00-18.00 uur. ROTTERDAM De Doelen (hal grote zaal), 12.4)5 uur: Koffieconcert door het Kralingsch Vrouwenkoor o.l.v. Gerard Akkerhuis. Solist Jan van der Meer, piano Schouwburg, 20.15 uur. „Ro meo en Julia" door het Natio nale Ballet. Groote Schouw burg, 20,15 uurAndiré van Duin's Pretmaohine. Hofplein Theater; 20.15 uur: „En de vrouw die kiest een heer" door het vrouwencabaret van Natascha Emanuels. Piccolo Theater, 20.15 uur: „Autokerk hof' van Arabei door Stadsto- neel Rotterdam. TERNEUZEN Museum, Uitleencentrum voor beeldende kunst (t.m. 1 mrt) Artlkhof, ScihooLweg, ex positie houtsnijwerken van Leo van Witsen uit Groede (t.m. 31 jan.) VLISSINGEN Alhambra, Geen filmvoor stelling. Het Weeshuis, Veerplein 16, expositie Nederlandse beeld houwers (Lm. 8 febr.) ANTWERPEN Prov. Centr. Arenberg, 20.00 uur„Het gekroonde paard" van Frarujoise Sagan door het Reizend Volkstheater. (Van onze correspondent) SAS VAN GENT Een werknemer van de Moor-Vlae- mlnck p.b. uit Terhole, werk zaam in de opslagloods van de Axelse Sassing werd gister morgen om kwart voor elf ge deeltelijk bedolven onder een groot aantal wegschuivende zakken. De man liep eer- ge compliceerde beenbreuk op en werd naar het Laurenzieken- huis te Breda overgebracht. Uitgave Uitgeversmaatschappij De Stem B.V. Editie Zeeland RAYONKANTOREN TERNEUZEN Nieuwstraat 9, tel. 01150-7920 (4 lijnen); HULST: Steenstraat 14, tel. 01140-3751 (3 lijnen); GOES: Klokstraat X, tel. 01100-8030 (3 lijnen). KANTOORUREN Maandag t.m. vrijdag 8 15 12 30 en 13.30 - 17.00 uur. BUITEN KANTOORUREN ADVERTENTIE-EXPLOITATIE Breda Maandag t.m. vrijdag van 19 00 - 20.00 uur, en zondag van 20.00 22.00 uur tel. 01600 - 22341. BEZORGKLACHTEN Zeeuwsch-Vlaanderen tel. 01140-3751. Midden-Zeeland 01100- 4944. REDACTIE Chef Zeeuwse redactie S C. Augustijn, kantoor Nleuwstraat 9, Terneuzen, tel 01150 7920 privé Lorentzlaan 50, Terneuzen, tel. 01150 5745; algemeen redacteur Zeeland drs. J. Bouwmans, kantoor Klokstraat 1, Goes tel. 01100 - 8030, privé Zuidvliet- straat 53, Goes, tel. 01100-8138: redacteur Midder.-Zeeland: G. van Berkel, kantooi Klokstraat 1 Goes, tel. 01100 - 8030, privé Voorbuicht 37, Kapelle tel 01102 2320; redacteur voor Terneu zen en Kanaalzone P. de Schipper kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen, tel 01150 7920 privé Noordstraat 45 Hoek, tel. 01154 1556, redacteur voor Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen H. Postma, kantoor Steenstiaat 14, Hulst, tel. 01140 - 3751, privé \Valmo:enstraat 12, Hulst. tel. 01140 4159 Redacteur voor West Zeeuwsch-Vlaanderen: R. van der Helm, Melkweg 40, Oostburg. tel 01170 - 3370; foto-journalist voor Zeeland C. J. de Boer kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen, teL 11150-7920, privé Langs de Kreek 56, Terneuzen, tel. 01150- 1137, sportredactie Zeeland A. Koomen, Troelstralaan 8, Axel, tel. 01155 - 2594. ABONNEMENTEN-EXPLOITATIE tnspecteur Zeeland: W. Hendriks, tel 01140 - 3751. ADVERTENTIE-EXP1 OITATIE Inspecteur Zeeland C. Menu. tel. 01100 4316.

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 19