Discussie in raad Axel over betonwoningen MISSCHIEN WIJZIGING BUITENGEBIED" AXEL NCB-GEZINSDAG IN LAMSWAARDE Veel l boven, hoogs Jos Wesepoel 70 jaar lid van fanfare Ter hole Arbitragegesprek horeca HVVvoorlopig uitgesteld stad PTT-servicp in kernen gaat niet ach te ruit i RAGEN VAN P.v.d.A.-RAADSLlD DIELEMAN Cünge Voel ba lloern ooien voor veteranen Nieuw Msrrjen Uitslagen van schietingen Burgemeester biedt prinsen sleutel aan Sf.-Jansteen HOORZITTI1 «tug V&V°S£'-' Politierapport SLIPPARTIJ IN AXEL Driewegen r? M Koude nacht WOENSDAG 29 JANUARI 1975 (Van een onzer verslaggevers) HULST De lioreca-orgaiii- satie Groot Hulst heeft HVV en de als scheitlrechter" op tredende burgemeester Molt- hoff laten «eten, dat het ge plande gesprek over „oneerli.j- de concurrentie" komende don derdag niet door kan gaan. Volgens de heer Versprille, woordvoerder vun de horeca ondernemers heeft het gesprek ine! Den Dullaert afgelopen donderdag, duidelijk .gemaakt dat het nodig is eerst richtlij nen voor een dergelijk gesprek op te stellen Het risico dat je voor niets om de tafel gaat zitten wordt dan voorkomen Het is wel leuk om tot het laatste mo ment kiekeboe te spelen, maar als je niet weet waar je aan toe bent, dan is het gesprek zo afgelopen. Een andere reden om het gesprek za af te gelasten zijn de drukke werKzaamhoden van de heer Versprille zelf. Tot die werkzaamheden be hoort onder meer een gesprek met een televisieploeg „van gewest tot gewest", die don derdag en vrijdag opnamen wil komen maken over het conflict tussen de horeca en de zogenaamde „paracommerciële verenigingsgebouwen' in Groot Hulst. Inmiddels is nog niet bekend wanneer het bestuur van Den Dullaert zich een mening zal hebben gevormd over de afge lopen donderdag door de hore- can aangeboden „tien geboden". Volgens de heer Versprille was het beter geweest wan neer tijdens de vergadering van donderdag ooik afgespro ken was geworden wanneer hel bestuur van Den Dullaert zich uitlaat over de tien door de horeca op tafel gelegde wensen. (Van een onzer verslaggevers) HULST Volgens directeur Hulst zullen de op handen Wendels van he I'TT-ressort zijnde reorganisatiemaatrege- len in Nieuw Namen en Osse- niSse geen nadelige gevolgen hebben voor het publiek. „Er is geen sprake van service vermindering en ook de kan tooruren zullen niet worden ingekort", zo verklaarde hij gisteren desgevraagd. Over de aard van de veran deringen die in het resort Hulst op til zijn. kon hij nog niets meedelen. „Daarover moeten nog definitieve beslis singen worden genomen". Zoals bekend is in Sint Jan steen nog de functie van kan toorhouder vakant. Bij het postagentschap in Lamswaarde zal pas iets veranderen in de loop van 1976, zo verklaarde de heer Wendels gisteren. De heer Wendels heeft er weinig hoop op, dat met de door de PTT zo gewenste bouw van een nieuw postkan toor in Hulst nog dit jaar be gonnen kan worden „De rijksgebouwendienst is mo menteel aan het bekijken in hoeverre het nieuwe gebouw aangepast moet worden aan het stadsgezicht. Het kan nog wel even duren voordat alle instanties met de bouwplannen akkoord zijn. Over de nodige ruimte, die er in het gebouw moet komen is overigens al wel overeenstemming be reikt", zo verklaart hij. Het nieuwe postkantoor in Hulst zal worden gebouwd op het ,,'s Gravenhofplein". Het is de bedoeling, dat het langs de nog door te trekken weg tussen de dubbele poort en het Houten kwartier komt te staan. En wel met de achterkant te gen de wallen. (Van onze correspondent) SINT-JANSTEEN In café Sport vond een vergadering plaats van besturen van de veteranen van verschillende voetbalverenigingen. In onder ling overleg werden de vol gende toernooien vastgesteld, waarbij rekening gehouden werd met de verschillende vriendschappelijke wedstrij den die deze zomer gespeeld zullen warden. 26 april het Frans Pleunis veteranen toer nooi te St. Jansteen; 3 mei- een veteranentoemooi te Klooster- zande: 17 mei een veteranen- toernooi te De Klinge (B;; 9 augustus een veteranentoer- nooi te Koewacht en op 2 augustus een veteranentoer- nooi te Vogelwaarde. Aan deze toernooien nemen telkens 8 clubs deel. Jongerendicnst Met me dewerking van het jongeren koor uit Hulst en het combo is in de parochiekerk een jonge- rendienst gehouden, die werd geleid door pastoor J. van der Heijden. Het thema van deze dienst was: ..Levensroeping". De belangstelling was groot, vooral veel jongeren waren aanwezig. DuivententoonstelUng Duivenliefhebber E. Piessens heeft zondagmorgen zijn dui ven tentoongesteld in het lo kaal van de Snelle Duif. Voor zijn vogels bestond een leven dige belangstelling. Dropping voetballers De voetbalclub Clinge heeft een dropping gehouden. Het eerste groepie meld'de zich na twee uur en een kwartier lopen in de kantine op het voetbalter rein Er werden zeven groepen uitgezonden De uitslag: 1. E. Bertram L. van Hi iye. H. Willaert en P. de Kessel; 2. W. van Tienen. P. Wee- maes. P Verscueren en G. Drumont: 3. J de Block, E. Willaert, E de Wit en R. Blade. Boerenbond Op donderdag 30 januari houdt de boeren bond van Nieuw-Namcn haar jaarvergadering in zaal Thille- man Op deze avond worden de Kas- en jaarverslagen be- hanoeid. Tevens zijn periodiek aftredend de heren A. de Dec- kere en J. Kegel aer, die zich heiden herkiesbaar stellen Verder zullen de heren J. Sch-eele en Th Hiel v>an de landbouw voorlichtingsdienst uit Goes spreken over zelf mechaniseren?", en de plaats van het loonbedrijf?" Stuif-es-in Vergezeld van de leerlingen van De Ark uit Terneuzen hebben de jongens en mesjes van de vijfde en zesde klas van de St. Jozef school de 59-ste uitzending van het t.v.-nrogramma Stuif- es-in in 't Söant te Bussum bijgewoond. Het programma werd gepresenteerd door Ria Bremer. Voor de terugweg kregen de scholieren een lunchpakket van de AVRO mee. Feestavond N.K.V. De af deling Nieuw-Namen van het NKV hield zaterdagavond haar jaarlijkse feestavond in het verenigingsgebouw. Er was een honderdtal belangstellen den. Zij kregen een optreden van toneelgroep De Schelde- galm uit Kloosterzande met het stuk „Een stuurman kwam terug" voorgeschoteld. (Van een onzer verslaggevers) AXEL Het raadslid J. Dieleman (PvdA) heeft gisteravond aan burgemeester en wethouders van Axel gevraagd of zij bereid zijn niet alleen hun hele plan om de beton woningen op te knappen, maar ook de eventuele andere mogelijkheden ter kennis van de bewoners te brengen. Hij deed dit tijdens de gisteravond gehou den raadsvergadering. Behalve deze vraag bad de beer Dieleman gisteravond nog ze ven vragen over het plan om de betonwonin gen op te knappen. Zo informeerde niij of bur gemeester en wethouders het niet noodzakelijk vonden om het hele scala van verbeterin gen en de daaraan verbonden kosten aan de bewoners te verstrekken voordat de hoor zitting van vorige week werd gehouden. Dan hadden zij na- mel'.ik, aldus de heer Diele man >n zijn vragen, een duide lijker inzicht kunnen krijgen in de financiële gevolgen van het plan. Naar aanleiding van een ar tikel in De Stem vrceg de heei Dieleman welke zeker heid wethouder Apers heeft, dat de huurverhoging beneden de 25 gulden per maand komt te liggen, wanneer de aanleg van centrale verwarming niet doorgaat. De heer Dieleman vraagt zich bovendien af of de heer Apers niet te voorbarig is ge weest met zijn in De Stem geciteerde uitsoraak, dat tij dens die hoorzitting niet duide lijk uit die verf is gekomen, diat er veel tegenstanders zijn van het plan. Burgemeester en wethouders zulilen deze vragen, zoals ge bruikelijk is in Axel, te zij ner tijd schriftelijk beant woorden. De vragen van de heer Die leman vormden een onderdeel van de rondvraag", die werd gehouden na de behandeling van de uiit 30 punten bestaan de agendia. Slechts bij enkele voorstellen van het gemeente bestuur stonden de raadsleden stil. Men was het eens met het voorste] om hel gedeelte Koe wacht - Zuiddorpe van de af valwaterleiding aan te laten leggen door die A.W.L., wan neer 75 procent van de aanleg- kostcn gesubsidieerd kunnen worden. De toezegging van zo'n subsidie is nog niet offi- deel gevestigd. Ook met het voorstel om een krediet be schikbaar te stellen van 65.000 gulden voor de afbouw van het zwembad was men het eens. Het bedrag is nodiig voor het aanbrengen van facilitei ten, die door dc Heidemij niet in het bestek waren opgeno men. Op een vraag van raadslid Janssens of dit bedrag ook on der de subsidieregeling vailt, zei burgemeester A. de Kam: „i'k zie aankomen, dat de ge meente dit bedrag zelf zaïl moeten betalen". Verschillende raadsleden zeiden het jammer te vinden, dat het bestek niet door de centrale dienst was gecontro leerd. Hoewel men het erover eens was, dat de centrale dienst niet verantwoordelijk is voor deze tegenvaller, maande het raadslid Hamelink tot meer voorzichtigheid. „We moeten toch op iets .kunnen terugvallen in de toekomst, zo zei hij. Burge meester de Kam vond het ver der te ver gaan om de Heide mij van wanprestaties te be schuldigen. Alle andere voorstellen (waaronder de bouw van 23 woningen in Axel en zes be jaarden woningen in Koewacht en sluiting van de camping de Boshoek) werden door de ge meenteraad goedgekeurd. (Van een onzer verslaggevers) AXEL Het gemeentebe stuur van Axel zal nog nader bekjken of het mogelijk is het bestemmingsplan Buiten gebied zodanig te wijzigen, dat het de heer R. van Damme mogelijk wordt een varkens hok te bouwen aan de Hazela renstraat te Koewacht. Het ge meentebestuur had eerder een dergelijk verzoek afgewezen onder rafcflr, omdat hier sprake is va i „oeschermde dijk". Burgemeester De Kam deed de toezegging, nadai het raadslid Dieleman had ge- draigd een motie te zullen in dienen. „Niet alleen Van Dam me maar tientallen kleine boe ren worden met ondergang van hun bedrijf bedreigd door dit soort zaken", zo stelde de heer Dieleman, die steun kreeg van het raadslid Hame link, die het gemeentebestuur eraan herinnerde, dat eerder in de raad was afgesproken, dat wijziging van het bestem mingsplan mogelijk moet zijn in enkele gevallen. Volgens de heer Dieleman gaat her hier om een man, die gedwongen werd in een fa briek te gaan werken doordat het slecht met zijn kleine be drijf ging. „Maar dat wil niet zeggen dat de man nu als hoofdberoep geen landbouwer meer is", zo zei hij. Zijn partijgenoot J. van Schaiek (PvdA) stelde tijdens de rondvraag nog enkele vra- en. In één daarvan leverde hij kritiek oo een uitspraak van de wethouder van onder wijs, dat men in Axel niet voorop hoeft te lopen met ont wikkelingen binnen het open baar onderwijs. Volgens de heer Van Sciiadek moeten de landelijke ontwikkelingen nauwgezet worden gevolgd, zodat men er in xan springen als blijkt dat c.oor een nieuwe structuur het belang van het kind wordt ge- dienu- „Wij zien niet in dat wij ons beleid aan dat van de bijzondere scholen moeten toetsen, wij zijn verantwoor- deiijK voor het openbaar on derwijs. Het bijzonder onder wijs is een zaak van desbe- tretrenae schoolbesturen", zo zei nij. Het ging hier vooral over de integratie tussen het kleuter en net basisonderwijs. Van Schaick toonde zich verder verontwaardigd over de weigering van het gemeen tebestuur van Axel om de col lecte voor de actie Houdt Por tugal Vrij te laten houden. „W'ii hadden een ruimere blik verwacht. Met deze weigering heeft het college het fao:sme en communisme in Portugal f?esreund. Het recht op vrii- heid is wel degelijk een lief dadig doel", zo zei hij. Smakelijk eten voor de leden van het NCB. IXan onze correspondent) LAMSWAARDE De jaar lijkse gezinsdag van de NCB, afdeling Lamswaarde, werd gehouden in de zaal van café De Vier Jaargetijden. Zoals gebruikelijk werd eerst de jaarvergadering gehouden. Hierna werden de traditio nele verslagen afgehandeld door de secretaris-penning meester, de heer Th. Staal. Een mutatie in het bestuur vond plaats vanwege het peri odiek aftreden van de heer P. de Schepper, die zich niet her kiesbaar stelde en de heer E. Fassaert die zich wel herkies baar stelde. De verkiezing werd gehouden met als resultaat opnieuw de heer E. Fassaert en als nieuw bestuurslid de heer J. de Schep per. Door de heer G. Volleman werd een lezing gehouden over aangelegenheden van de CHV. Daarna vond de rond vraag en sluiting plaats, waar na een gezamenlijke maaltijd werd gebruikt. Door de heer J. Lauxster- mann uit Amsterdam werd een solo-voordracht gehouden onder de titel „De Man on de schimmel", wat bij de aanwe zigen zeer goed insloe Je KPJ-afdeling Lamsw rde, voerde een toneelstuk, g leid „Rustig, denk om de zenu wen", op, dat na afloop een stevig applaus kreeg. (Van een onzer verslaggevers) KOEWACHT Aan de za terdaigschietinig bij J. de Guchteneire georganiseerd floor de Sportvrienden in café J. de Guchteneire namen 70 schuttere deel. Uitslag: Hoog vogel, R. de Guchteneire, Koe wacht, eerste zij vogel Jo Hen- se, Axel: Tweede zij vogel: J Ferket-Nieuvvdorp (B); Mees te vogels R. de Beek-Koe wacht 4 stuks KOEWACHT A.an de zondagschieting in café Oude Molen namen 57 schutters deel. UitsOlag: Hoogvogel: F Herweg. Koewacht; Eerste zij- vogel: W. Groenewegen, Koe wacht: Tweede Jenny Oosting Axefl; Meeste vogels: 4 stuks: Auig. de Waiete. Koewacht. KOEWACHT Aan de zondagschieting In café van Brumske te Koewacht. België, namen 57 schutters deel. Uits lag: Hoogvogel was voor R. de Guchteneire uit Koewacht- Eerste zij vogel: J. Ferket Nieuwdorp: Tweede: P. v.d Steen, Koewacht: Grootste aantal vogels 4 stuks: Edna Bracke-de Smet uit Koewacht. (Van een onzer verslaggevers) HULST Burgemeester P. Molthoff van Hulst toert zaterdag 8 februari langs ver schillende kernen om aan de verschillende carnavalsprinsen de sleutel van hun rijk aan te bieden. Om twaalf uur is die burge meester diaiarvoor in Sint Jan steen om twintig voor een in Clinge, om twintig over een in Nieuw Namen en om twee uur in Graiauw. Om vier uur draagt burgemeester Molthoff de macht voor drie dagen over aan prins Toon in Hulst. In middels is in Hulst ook de route voor het wagentjes kij ken oip 31 januari vastgesteld. Om acht uur wordt in gezel schap van prins, raad en de voltallige kallesaien vertrok ken vanaf café de Ster bij de dubbele poort. Om 8.15 uur hoopt men bij de molen te arriveren, om 8 uur 45 in Nieuw Hulst, om 9.15 uur de Rietstraat, waar de Dul- laertwijk aan het werk ia, en om 9 uur 45 hoopt men even te pauseren bij cle Rietvogel in de buurt van de Graauwse poort. Om 10.15 hoopt men bij de statie te arriveren, waar de prinsenwagen wordt gebouwd, om 10.45 uur bij Botje bij botje in de oude ambachts school en om 11 uur 15 bij de Vrije vogels in de Zwanen- straat. In de Sterre kan daarna soep worden gegeten. Smash De tennisclub Smash houdt vanavond (woensdag) de jaarlijkse alge mene vergadering in café Sport te Sint Jansteen. Tijdens de bijeenkomst, die om acht. uur begint, wordt onder meer gesproken over deelname aan de competitie, herziening van het huishoudelijk reglement en statuten en de vaststelling van de contributie. Er moeten ook enkele bestuursleden wor den gekozen. Na de vergade ring hoopt men nog enige tijd met elkaar te kunnen babbe len. Biljartwedstrijd In café Sport vond een topblljartwed- strijd plaats tussen de topbil- jartriubs Zondagsvermrak en de M-artino's uit Hulst. Zon- diag.sve-maak won deze wed strijd met 14-6 Zaterdag vindt de returnwedstrijd plants en zal Zondagsverma-ak een be zoek brengen aan de Martino's in Hulst. Biljartwedstrijd In café De Kroon vond een biljartwed strijd plaats tussen de biljart clubs de Steen se Carambole en de biljartclub B.C. uit De Kiin- ge (B) In 8 wedstrijden wist de Steense Carambole volgens een tevoren vastgesteld pun tensysteem deze wedstriid te winnen met 93.671 tegen 75.183 punten. WOENSDAG 29 JANUARI 197i (V COLIJNSPLAAT Niks bo uingsleiding van Goes naar Zie punt is gisteren door alle woor 7 missie elektriciteitswerken va duidelijk onderstreept. Woordvoerder H. van der Maas van de betrokken grond- I eigenaren en grondgebruikers sprak daarbij zelfs dreigende .taal. „Wij zullen ons tot het uiterste blijven verzette), te gen een bovengrondse hoog spanningsleiding. En we stel len vooralsnog geen grenzen aan dat uiterste", zo verklaar de hij. (ADVERTENTIE) Jos Wesepoel wacht op een concertje. (Van een onzer verslaggevers) GROENENDIJK ln het bejaardentehuis te Groenenij nacht de 84-jarige Jos Wesepoel op het momenl. dat de fanfan Terhole op het parkeerterrein voor het gebouw nog eens „m concertje komt geven", zoals hij dat uitdrukt. 1 de S1 „ucces- vTG°r ,d?° een cotter ■flou' „a.ndctv GYl^a Jos Wesepoel is dit jaar 70 jaar lid van de l'anlarc, die hij veertig jaar gediend beeft als spelend lid en daarna nog eens een groot aantal jaren als penningmeester. Wanneer het jubileum plaatsvind valt moeilijk meer na te gaan, maar zeker is, dat het dit jaar moet zijn. Het ligt dan ook in de bedoeling van de fanfare om het oudste lid, dat ondanks zijn leeftijd afge lopen zaterdag nog aanwezig was op het jaarlijkse feest, te eren met een serenade. De ge beurtenis zal in mei moeten plaatsvinden, zo luiden de plannen. De heer Wesepoel is nog steeds zeer trots over wat hij zijn fanfare allemaal heeft weten te presteren. Hij kent de namen van bijna tien directeu ren, die het muziekgezelschap moet hebben gekend sinds het PHILIPPINE In het cen trum van Philippine deed zich gistermiddag een slippar tij vooi met een bestelauto, bestuurd door W.P.W. uit Goes. De wagen verzeilde via een stoepband in een pompsta tion. waarna een lichtmast naar beneden kwam tuimelen. Bij nader onderzoek bleek de betrokken auto een technisch mankement te hpfaben Op het kruispunt Tivoli te IJzendijke raakten twee personenauto's total-loss bij een botsring. Deze ontstond toen de heer A. v.d. V. uit IJzendijke het kruispunt over stak in de richting Veldzicht en daarbii geen voorrang ver leende aan mevrouw H uit Biervliet, die vanuit de richting Schoondijke kwam. De jonge fietser P.L. uit Axel is gistermiddag om streeks 17.00 uur op de Ka naalkade door een personenau to aangereden. De jongen, die uit de Evertsenstraat kwam, verleende geen voorrang aan de auto, die werd bestuurd door mevrouw P.A. v.d. B. uit Axel De auto en de fiets wer den beschadigd, de fietser raakte licht gewond. ontslaan nu 71 jaiar g nog bijna allemaal Ook weet hij zich nog te herrineren hoe hij bij i zestig-jarig bestaan van del fanfare door burgemeesf Ho o te g hem de zilveren da lil le in dc Orde van Nassau kreeg opgespeld, -fl kranteknipsels daarvan waart hij trouwens nog si in zijn zakboekje. „We hebben destijds de deling uitmuntendheid u te bereiken, en dat is een prestatie voor zo'n k! dorpje", zo vertelt hij. het zover is gekomen i ieder geval niet in de laali plaats te danken aan de a( teiten van Jos Weemaes, men in zijn bestuursper:( regelmatig de donateursgei! zag ophalen en met de derbriefjes zag rondgaan. Is geweest, dat ik geld verschieten van m'n eige de zaak draaiend te houdi zo weet hij te vertellen vereniging draait diki nogal eens op één persoon' (Van onze correspondent) AXEL Op de Vaartwijk lussen Axel en Margritten is gisterenmorgen een personen auto na een slippartij volle dig vernield en werd de be stuurder, de lieer S. v. II uit Terneuzen uit zijn auto ge slingerd. De heer V. H. was bezig een bus in te halen, toen er een tegenligger aankwam. Hij gaf wat meer gas 0111 de bic voorbij te komen en raak te in een slip, zodat de auto over de kop sloeg en op bet fietsnad naast de weg in de sloot terecht kwam. De be stuurder is ter observator in het ziekenhuis te SltÜsk'I op genomen, maar naar het zich laat aanzien vallen de verwon dingen nogal mee. ZLM-vergadering kring West-Zuid-Beveland 1 de ZLM houdt op vrijdag februari om 14 uur de alge^j ne ledenvergadering in -I dorpshuis in Driewegen. Acttf ele onderwerpen zullen den behandeld door ir J Luteyn, algemeen voorzit van de ZLM. en de heren Markusse en G. Paauwe. 'w Kaartavond Door de M ren bond afdeling Orns'1* werd een kaartavond den in het Gemeenscha^'1 De uitslag was als volgt: 1 M '»rm*n, 2 L. Vermue. 3 d'Haens. Kaartwedstrijd Aan kaartwedstrij^ om poling. houden in de zaal van caie"! Verras fe Paal. namen 34 d,| soneii -*eel. De uitslag wasjl volgt W?irmnr=ronde, 1 L Pevnè d'Hondt. 2 F- 1 Block - J. Theen-v^M ff Praet-F Sorber. Feestavond ""KV 'V l^j den van het NKV. aW| Koewacht-, t.w Industrial Hout- »n Bouwbond. ^1 wen" on d n KABO bo')7| zaterdag 1 februari in cafe van Rum^te te K (Be ;ië) een Se?ameJ j)J feestavond, waarbij ook echtgenoten en verloofden v I -io ledpn zijn uitgenodigd- De bijenkomst begint - even uur met een maal UI waarna om (K uur een aar{,- ivond wordt gehouden. 'LJ ■^ede "king van het ork-1 Walter Seghers uit SteK*| fBelgië). Vooruitzichten voor donder dag en vrijdag opgesteld door het KNMI op dinsdag om 18 uur Eerst een koudere nacht met opklaringen, later op nieuw regen. Weersvooruit zichten in cijfers gemiddeld over Nederland. Voor donderdag: aantal uren zon 1 tot 5. Min temp omstreeks 2 graden, max temp. omstreeks 8 gra den kans op een droge oerio de van minstens 12 uur 80 r»rocent. kans op een gehee1 droog etmaal 40 procent I - ;V waterstanden Konstanz 308 (pl. 1), Rhein- felden 262 (pl. 17), Plitlers- dorf 450 (plus 13), Maxau 503 (pl 1), Ploehingen 163 (-3), Mannheim 354 (pl 13), Stein- bach 232 (pl. 22), Mainz 377 (pl 8), Bingen 240 (pl. 10), Kaub 300 (pl. 10), Trier 584 (pl. 91). Koblenz 361 (pl. 11), Keulen 363 (pl. 17), Ruhrort 537 (pl. 32), Lobith 1155 (pl. 27), Panneidense Kop 1113 (pl. 25), Nijmegen 941 (pl. 19). IJsselkop 990 (pl. 19). Eefde IJssel 545 (pl. 17). De venter 410 (pl. 12), Katerv-er- Spooldersluis 115 (pl. 10), Monsin 5550 (pl. 35), Bo-gha- ren 4210 (pl. 69). Belfeld 1325 (pl 13). Grave beneden de Sluis 594 (pl. 17). Morgen donder Bergen op Zoom I Hansweert Terneuzen Vlissingen Wemeklinge 1 30 anuari. 5.41 en '8 04 4.47 en 17-15 4.10 er 16.36 3.39 en 16.02, 5.32 en 17.551

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 16