ET Eurotours (Airtouir Centouri, Eurotours, Fit, De Magneet) DE MAGNEET CENTOUM© reisbureau vliegvakanties Uwreisburo zal hei zeker beamen die heel goedkope vüeg- ¥akanfies zijp eigenlijk knap duur voor vrat ze bieden* Adrieraff bezien* De onderstaande vijf 'vakantie-makers' willen u achteraf nog eens spreken. Over uw vakantiereis. Over de akkommodatie daar. Kortom: over alles waarvoor u uw vakantieguldens hebt neergeteld. Daarom zult u die spotgoedkope vliegvakanties niet in hun programma's vinden. Want spotgoedkoop is altijd peperduur. En dat is logisch. Een lokprijs die enkele tientjes lager ligt - daarvoor krijgt u een vakantie die vaak stukken minder is. Minder dan u verwacht had. Minder dan u gewend bent. Minder ook dan uw vakantieguldens waard zijn. En dat is jammer - van uw dure geld èn van uw kostbare vakantie. Zo is dat. Maar moeten betrouwbare vliegvakanties dan zo nodig alsmaar duurder worden? Nee, dat hoeft niet. Tegen de algemene kostenstijging kunnen de grote reisorganisaties best iets doen. Hoe? Bijvoorbeeld door gezamenlijk voordeliger in te kopen. "De Betrouwbare Vijf' hebben tegen de gunstigste kondities de modernste vliegtuigen gereserveerd. Met z'n vij ven kunnen ze u een efficiënte hostess-service bieden. Allemaal middelen om uw vakantie betaalbaar en betrouwbaar te maken, zonder de kwaliteit omlaag te hoeven halen. Het is bewezen dat het kan. Hier zijn ze dan: geweldige vakanties voor een uiterst redelijke prijs. Ze staan in de programma's van de vijf samenwerkende reisorganisaties. Elk van de vijf biedt u een eigen reisprogramma aan. U krijgt dus de allerbreedste keus. In totaal staan er 920 hotels, 182 appartementgebouwen, 25 bungalowparken, 100 landhuizen en 14 huifkarren voor u klaar. U kunt ook nog kiezen uit 21 cruises, 25 rondreizen, 12 zeilschepen en 4 zeilbootbestemmingen. Zo'n keuze vindt u nergens. Bij de betere reisadviseurs liggen de programma's al voor u klaar. Halen dus! Tenzij u liever op lokprijsjes en louter beloften afgaat. Maar dat nemen we niet aan. We gaan ervan uit, dat u met uw kostbare vakantie even zorgvuldig omspringt als elk van de Betrouwbare Vijf dat doet. fit vliegreizen bv Jjr Fitvoor vakantie-grage mensen Wie het beste voor z'n vakantiegeld wil hebben, kiest Fit. Want Fit is uiterst ervaren en betrouwbaar. En Fit weet steeds weer nieuwe vakantiemogelijkheden te bedenken... nieuwe bestemmingen... nieuwe pret. Fit pioniert. Voor u. Jordanië en Israël rondreis 3 Nachten Amman 11 nachten Jerusalem 15 dagen halfpension v.a. 998.- tot ƒ1.068.-. Verblijf in 2 sterren hotels. Egypte. Hotel Carlton-Kairo. 10 dagen halfpension v.a. 824.- tot 894- Mallorca - Santa Ponsa. Appartement Es Castellot. 11 dagen. - 5 personen - logies v.a394.- tot 563.- p.p. Costa Blanca - Benidorm. Appartement Moby Dick. 10 dagen - 4 per sonen - logies v.a. 432.- tot 590.- p.p. Costa del Sol - Torremolinos Appartement Bonanza. 10 dagen - 5 personen - logies v.a. 403.- 424,-*) tot 600.- p.p. Roemenië - Zwarte Zee Hotel Flamingo - Eforie 15 dagen vol pension v.a. 499- 513,-*) tot 639- Bulgarije - Zwarte Zee Hotel Serdika-goudstrand. 15 dagen vol pension v.a.455- 513,-*) tot 616— T unesië-Hammamet Bungalows Les Mimosas. 15 dagen logies v.a. 557- 584,-*) tot 733- kind tot 6 jaar gratis. *£)it ;jjn door de Rijksluchtvaartdienst vastgestelde minimum-verkoopprijzen. De meest komplete reisorganisatie heeft naast haar programma's met touringcar-, trein- en eigen autovakanties een zeer uitgebreid vliegreizenprogramma naar 14 landen binnen en buiten Europa, o.a.: Zuid Frankrijk 11 dagen v.a. 429- tot 480- p.p. (4-pers. app.) Gardameer 12 dagen v.a. 568- tot 649— (voll. pension) Ibiza 15 dagen v.a. 392- tot 598-p.p. (4-pers. app.) Menorca 15 dagen v.a. 465- tot 620- p.p. (4-pers. app.) Roemenië 15 dagen v.a. 557- tot 685— (voll. pension) Griekenland - Kos 15 dagen v.a. 775- tot 862— logies/oratbij t Programma's' alleen verkrijgbaar bij de 40 Magneetkantoren en 110 Magneet agenten. om mee op vliegvakantie te gaan.. 64 Pagina's zomergids tonen u waarhéén allemaal. Vol met betrouwbare informatie, gezellige reistips, excursies, duidelijke hotelfoto's en voor meer zekerheid klassifikatie van de vakantie-adressen volgens Airtour normen. Met vriendelijke kinderredukties en als extraatje in de periode vóór 7 juni of na 10 augustus uw kinderen t/m 5 jaar gratis mee naar één van een viertal apparte menten! Gaat u op huwelijksreis of viert u uw 25-, 40- of 50-jarige bruiloft of bent u 65-plusser? Ook dan geniet u van leuke kortingen. Wij vliegen met KLM of Martinair en onze gastvrouwen begeleiden u van Schiphol naar Schiphol! De Zomergids '75 ligt voor u klaar. Benidorm - Appartementen Cornelia Een uniek appartement, vlakbij Benidorm aan een rustige baai met zandstrand. Van 481- tot 609- voor de 2-weekse reis (excl. maaltijden) Mallorca Keus uit 14 hotels (van 478-totf 2030-vol pension) en 3 appartementen (van 396- tot 795.-). Vertrek elke woensdag en zaterdag. Canarische Eilanden Hotels en appartementen in Playa del Ingles. Een eindeloos strand! Gematigd zomerklimaat. 2 weken in het voorseizoen 741- p.p. met z'n drieën; in het seizoen 835-p.p. Dit is nieuw. Dit is van CentourL Een nieuwe manier om uw vakantie te kiezen. Een gids die niet is ingedeeld naar bestemming maar naar "soorten" vakanties. Een gezin met kinderen viert op een andere manier vrije tijd dan iemand die rust zoekt of sportief wil zijn. Daarom familie vakanties, rustvakanties, aktieve vakanties, naturisten vakanties, zonfeest vakanties, zeevakanties en sight-seeing vakanties. Een andere gids dus, fijn om te kijken, leuk om te lezen, makkelijk om te kiezen. Rust, sssttt. Is dat uw vakantie? Corsica, 15 dagen - 2-kamer appartement voor 4 personen, vanaf 578- tot 778- p.p. Met 't hele gezin. Is dat uw vakantie? Torremolinos, 15 dagen Hatria-Bornsol - 3-kamer appartement voor 6 personen, vanaf 459- tot 734- p.p. Aktie A.U.B. Is dat uw vakantie? Ierland, bungalows inclusief auto, 15 dagen, voor 4 personen, vanaf 658- tot 858- p.p. Zon, bruin, feest. Is dat uw vakantie? Ibiza, 15 dagen logies/ontbijt, 2 personen, 2-pers. kamer, vanaf 399- tot 674-p.p. Indonesië, Tabeh. Is dat uw vakantie? Vertrek 28 maart en 27 juni, 18 dagen very first class voor 3875— Kijk, 't staat allemaal in de gids; CENTOURI wéét wat u wilt op uw vakantie. De exclusieve vakanties van Eurotours Als u komende zomer nu eens echt buiten de gebaande vakantiepaden wilt dan heeft Eurotours voor u een aantal exclusieve bestemmingen. En exclusief kan best betaalbaar zijn. Hier is 't bewijs: Algarve, Portugal, 2 weken al vanaf 565- tot 804- Malta, 2 weken al vanaf 787- tot 1408- Sicilië, 2 weken al vanaf 652- tot 1758- Madeira, 2 weken al vanaf 739- tot 1909— Finland, 2 weken al vanaf 1588- tot 2364- Alle bijzonderheden over deze en alle andere Eurotours vakanties vindt u in de nieuwe reisgids. Haal 'm bij uw reisburo of vraag 'm aan Eurotours, Postbus 2100, Meent 71, Rotterdam, tel. 010 - 13 90 80. Ie Betrouwbare Vijf In de reisprogramma's van "De Betrouwbare Vijf' komt u het KLM-Tourlabel tegen. Dat betekent nogal wat. In de eerste plaats dat u bij deze reizen door de KLM naar uw vakantiebestemming wordt gevlogen. Met alle service en zekerheid van dien. De KLM kontroleert namelijk niet alleen de vlucht en de service aan boord, j maar ook uw hotel, pension, appartement of bungalow. Twaalf KLM-kontroleurs zijn daartoe voortdurend op pad. Ze bekijken of u wel precies krijgt wat in de programma's wordt beloofd. Pas als alles klopt, krijgt zo'n vakantiereis het KLM-Tourlabel toegekend. Als onderscheiding. Als kontrolemerk waaraan u een betrouwbare vakantie en... een betrouwbare reisorganisatie kunt herkennen. Fijn vliegen met Martinair Zo'n vliegreis met Martinair is toch nét even anders, Awant uiteindelijk is Martinair gespecialiseerd in het 'J&Jw vliegen van vakantiegangers.vKies uw reisbureau, uw hotel en uw bestemming met zorg, maar ook uw luchtvaartmaatschappij. Als u een reis boekt bij een van "De, Betrouwbare Vijf' en Martinair vliegt u, dan kun u er zeker van zijn dat aan alles de uiterste zorg is besteed. Martinair vliegt met de modernste vliegtuigen, zoals de F28, de DC8, de DC9 en het vlaggeschip van de vloot, de DC10. Vliegen met Martinair, ook dat maakt je vakantie.

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 18