Zwakke vermogenspositie Nederlandse fruitteelt Muren is liet egin van geluk RAAD GOES MET TIEN TEGEN NEGEN VOOR DE MANEGE Raadssnippers Basis gelegd voor rampenplan Oostburg Oplossing puzzel 16: kerkdiensten Beroering onder boeren door onjuist bericht van landbouw ZWARE EIS IN MIDDELBURG Twaalf maanden cel voor 1 gram heroïne stad NF0-V00RZ1TTERM. J. GOUD IN KAPELLE Oostburg Sas van Gent ZATERDAG 18 JANUARI 1975 Een overzicht van de tentoonstelling in de veilinghal van Kapelle. WEEKHOOFDPRIJZEN Auto, type Peugeot: Mackaay, Wichard van Pontlaun 121, Arnhem. Philips kleurentelevisie: E. Hage, Prunusstr. 61, Tilburg. Olga springboxcombinatie: M. K. Roose, Eikstr. 41, Amers foort. Baukneclit vaatwasautomaat: Mevr. G. Verplanke-v. d. Hoofd, Stationstr. 17, Axel (Zld.). Waardebon van f 1000,- van Witteveen: Mevr. M. A. van de Water-van Bladel, Nieuwkuyksestr. 44, Nieuwkuyk. Sunflower polyester zeilboot; H. J. H. Moberts, Bokstr. 79, Heerlerheide, Post Heerlen. Singer Starlet naaimachine: C. Schep, Graafland 38, Groot Ammers. Vier Conti TS autobanden: Mevr. J. Haaksma-Erb, Oran jebuitensingel 117, Den Haag. Home-trainer Skiff roeimachine: R. G. Kuijer, Duinkerken 36, Krommenie. Bauer Star C4-8mm filmcamera: P. M. van Eeuwen, Henri Dunantlaan 75, Apeldoorn. (Van een onzer verslaggevers) GOES Grote beroering ontstond gisteren onder hon derden boeren in Zuid-West Nederland als gevolg van een achterhaalde mededeling van het ministerie van Landbouw die via lvet ANP in de kranten is verschenen. Het bericht stond ook in De Stem en De Vrije Zeeuw van gisteren on der de kop „Uitkeringen voor regenschade eind februari". De provinciale directie van do stichting Uitvoering Land- bouwmaatregelen in Goes ont ving talrijke telefoontjes van verontruste boeren die om na dere informatie vroegen. Vol gens dr. Ir. C.W.C. van Beek- om, directeur van genoemde stichting, is de desbetreffende mededeling van het ministerie achterhaald en dus niet meer van toepassing. Dr. ir- van Beekom: „In tegenstelling tot hetgeen gepubliceerd is de verplichting tot het opgeven van a-1-sno-g geoogste produkten tussen de datum waarop de schade werd geclaimd en 23 januari 1975 vervallen. Na de datum van opgave van de niet-geoogste oppervlakten bij de districtrirureauhnuder moest de teler drie werkdagen wachten met oogsten. Deze wachttijd was noodzakelijk om controle mogelijk te ma ken. Daarna was de teler vrij orn te oogsten zonder dat hij hiervan opgave hoefde te doen". Volgens de stichting Uitvoe ring Landbouwmaatregelen is de foutieve mededeling van het ministerie van Landbouw veroorzaakt door een commu nicatiestoornis. Zaalvoetbal De uitslagen van de deze week in de sporthal De Voorhoek gespeelde wedstrij den in het zaalvoetbal zijn als1 volgt: Poule-a: Oktopus-Jan- sen Sport 4-3. WIK-Peuigeot 3- 7. Poule-B: Leraren KWL- Winkelders 3-2, Verdudjn 2-A1- beo 5-5, Triconoble-Hokey Po key 1-1. Poule-cDiepvries- Bat' Bistro 4-2, Trimoliuib-Bron Internationaal Transport 0-5, Ralboking-Vier Emmers 2-3. Programma 20 januari: Ad ministratief Personeel-WIK, Velocitas-M C Fuihuiqua, Hof- zicht Varkens-Hof Termude, Amro-Van Hal en Kareis, Le raren KWL-OBV. 21 januari: Trimclub-Diepvries Riemens- Internationaal Transport, Blijf Fit-Leraren Eloy. WEEKPRIJZEN Globe van de Ned. Globe Industrie: K.F- v.d. Buick, Jan z-d. Capellela-an 67, Vlissin- ~n. Pinguin voetbal: H. Buijs, tuinstr. 21 Roosendaal- f 30,levensmiddelen van Vivo: Mevr. R.A. in 't Groen tes. Lange Gampelstr. 33, reda Birdy tafelgarnituur: J. Wir- Izegemstr. 10, Breda t.A.E. Coone. Boswegel 2, Zuiddorpe. M.A.M. Adriaan- cn, Laagsehoeflaan 33, Ber en op Zoom- Gieme autowashandschoen: Mevr. Kops, Hertog Janstr. 13, Dongen. markten I TEK. o A.'ftl.LjiS, 10 jan. Per stuk sla 1:28—30, i6la 2:11. per bos selderij 41 49, per kilogram aardappelen, ffneerlanders, .grote 14, andijvie 119122. hoerekoo] 915, sa- vooie kool 23—27, rode kool 8, spruiten 49—55, prei 70, uien, imiddel 13, witlof A 105 111, A_ II 90—96, B 86—103, Bil '590, afwijkend 17 79. j GOES, 17 januari Groen en: per stuk: Kropsla II 6>/2— 19. Per kg: aardappelen 12 18, gr. sav. kool 818. rode kool 41412. boerenkool 10- 27, spruiten 3047, B 17, pre- A 51- 51. B 12—41. uieri 2122, peen 3ia—25. Vergadering Op 25 janua ri houdt de harmonie „de Ver enigde Vrienden" haar jaar vergadering in haar clubloka liteit zaal Planetarium te Sas van Gent. Deze vergadering begint om 15 uur. Na afloop volgt er een rondgang door San van Gent. Bij terugkomst kan er aangezeten worden voor een gezamenlijke maaltijd. Twaalf maanden onvoor waardelijke gevangenisstraf hoorde de 23-jarige Middel burger R.v.h. vrijdagmorgen tegen zich eisen. Een vriend van hem G.L. uit Domburg, 24 j ar oud, hoorde zes maanden eisen en diens werknemer D.j. ook uit Domburg, zes maanden waarvan drie voorwaarde lijk- v. H. werd door de politie betrapt met een gram heroïne o-p zak, terwijl de mannen daarnaast alle drie gehandeld zouden hebben in hasj en am fetamine, en het zelf ook ge bruikten. L. bezit een café waar de sfeer voor de handel 1 at makkelijk ligt, meende de officier. De verdediger mr. Diele- man, stelde in zijn pleidooi dat men op dit moment over weegt hasj gewoon in de win kel ter verkoop aap. te bieden, zodat de controle op hard drugs geïntensiveerd kan wor den. In dit licht bezien zijn de geëiste straffen te hoog, meen de mr. Dieleman. Ook hier is de uitspraak bepaald op 29 januari. (Van onze correspondent) KAPELLE Bij de Neder landse fruitteelt is er over het algemeen sprake van een zwak ke vermogenspositie. De crisis van de laatste jaren, het fiscale stelsel en de hollende infla tie zijn hiervan de oorzaak. Dit zei de voorzitter van de kring Zeeland en West-Brabant van de Nederlandse Fruittelers Or ganisatie, de heer M.J. Goud, in zijn openingsrede tijdens de vrijdagmiddag in het gemeen schapshuis De Vroone te Ka pelle gehouden ontwikkelings dag voor de fruitteelt in dit ge bied. Er waren ongeveer 400 fruittelers aanwezig om te luisteren naar inleidingen van de heren ir. R.K." Elema, direc teur van het proefstation voor de fruitteelt te Wilhelmina- dorp over het fruitteeltkundig onderzoek en de heer B. Mou- ris van het Landbouw Econo misch Instituut Goes over het perspectief van het fruitbe- drijf in de toekomst. De heer Goud zei in zijn openingswoord verder, dat de Zeeuwse fruitveilingen in 1974 een omzetstijging hebben ge had van drie miljoen gulden. Na een aantal jaren van sta biele omzet deed dat fors aan, ma-ar de omzetstijging was nauwelijks voldoende om de kostenstijgingen op te vangen en dan staan deze cijfers tegen over de veel te lage cijfers van de voorgaande jaren. Zeer positief stond de heer Goud tegenover het besluit van de Zeeuwse fruitveilingen om ad ministratief samen te gaan werken. Ernstige kritiek had hij op het beleid van de rege ring, dat voor de kleine zelf standigen funest is. Hij noem de het dringend noodzakelijk dat er drastische veranderin gen komen vooral op het fis cale ein sociale vlak om zo doende de continuïteit van het frudtbedrijf te verzekeren. De heer Mouris toonde met vee) cijfers aan hoe het ge steld is met kosten en op brengsten in het fruitbedri-jf en waarop de telers zich heb ben in te stellen in de toe komst. Een vergelijking van bedrijfsresultaten van 44 gelij ke fruitbedrijven met een ge middelde grootte van ongeveer acht hectare liet zien, dat de laatste jaren 55 tot 90 procent van deze bedrijven verliesge vend was. Uit productie-cij- fers van spillen-aanplant en de nieuwe intensieve beplan ting bleek het grote belang van de vernieuwing van de aanplant met kleine bomen, die nauw worden geplant. In de periode 1970 tot en met 1973 was de gemiddelde pro ductie per manuur bij een in tensieve beplanting 85 kilo en bij een spille-aa-nplant 60 kg. de loonkosten en sociale las- kneeht in de fruitteelt waren in 1960 f 2,17 per uur en in 1974 was dat f 11,81 gewor den De heer Mouris hield de telers voor, dat bij een loon stijging met acht procent 1980 de loonkosten een sociale las ten van een vaste medewerker in de fruitteelt f 33.700,- zul len zijn, en bij 15 procent loonstijging f 49.200,-. Ir. Ele ma besprak de verschillend» teeltproblemen, welke in Wil- helminadorp de aandacht krij gen van onderzoekers. Met na me aan de eisen van milieu en recidu wordt veel aandacht besteed omdat deze op de mens en op de natuur zijn gericht. Ir. Elema pleitte ook voor een intensieve fruitteelt met veel bomen per hectare. De heer Mouris hield de aanwezigen later voor, dat de fruitproduktie per manjaar bij deze intensieve beplanting in meerdere gevallen reeds is ge stegen tot 350 ton. Bij de spil len-aanplant ligt dat per man jaar op het ogenblik 80 tot 100 ton lager. Geen voorstander was deze spreker van het zelf sorteren en koelen van 'fruit. Volgens hem moet een fruitte ler produceren en zich niet richten op allerlei neven-acti viteiten, vaak ten koste van de produktie. (Van een onzer verslaggevers) OOSTBURG De Oost- burgse raad heeft van harte een verordening rampen-be- strijding vastgesteld. Deze verordening is een soort raam plan, waar op een effectieve, uitgebreide rampenbestrijding gebaseerd kan worden. De kritiek die verschillende raadsleden op het voorstpl hadden betroffen dan ook slechts details. Zo zag de heer R Calon (KVP) graag dat in de verordening werd opgeno men dat ook rampen of drein- gende rampen voor dieren be streden dienen te worden. De heer A. Verhage (Dorpsbelan gen en Toerisme) meende dat de in de vordering vastge legde taak van de burgemees ter te zwaar was. Hij wilde hem doen assisteren door an dere functionarissen. In een lesje staatsinrichting wees burgemeester A. Schip per hem erop dat verschillen de zaken van de burgemeester in de wet zijn vastgelegd. Wel drongen verschillende raadsleden er bij het college op aan zo spoedig mogelijk een plan uit te werken voor hulpverlening bij overstromin gen. De heer L. Maas (D '66) die verschillende malen had aangedrongen op een rampen plan, was in de eerste instan tie tevreden met de voorge stelde verordening, maar drong aan op spoedige uit bouw hiervan. De Oostburgse brandweer zal worden uitgerust met een hoge drukspuit, die gestatio neerd wordt in Oostburg. Wel zal wegens de omvang van dit voertuig een kleine verbou wing aan de onder het raad huis gelegen garage moeten plaatsvinden. Burgemeester Schipper maakte in dit ver band de opmerking dat het toch wel tijd wordt naar een ander onderkomen voor de brandweer in Oostburg uit te zien. De raad voteerde donder dagavond de kredieten voor brandweerwagen en verbou wing van de garage. De huidige brandweerauto van Oostburg zal gestationeerd worden in Cadzand. hoewel de heer H. Thomas (KVP) zei dat ook Hoofdplaat die wel wilde hebben. Met de brand weercommandanten zal con tact worden opgenomen om de plaatselijke commandanten de bevoegdheid te geven kleine reparaties aan hun wagens zelfstandig te laten uitvoeren. Dit op voorstel van de heer A. de Feijter (CH-AR) die erop wees dat het lang duurt voor de kleine reparaties worden verricht, omdat het over te veel schijven moet lopen. Een magirusladder zal voor Oost burg wel een wensdroom blij ven. Dit zei de heer Schipper op een opmerking van de heer I. de Hullu (Dorpsbelangen en Toerisme) die wees op de hoogbouw binnen de gemeen te. „Als kleine gemeente zul len we bepaalde risico's moe ten lopen omdat alle voorzie ningen niet financieel haalbaar zijn", aldus de heer Schipper. Overwogen zal worden bij een volgende brandweeroefening Terneuzen in te schakelen, een gemeente die wel beschikt over een magirusladder. (Van een onzer verslaggevers) GOES Met een zucht van opluchting en applaus ontlaad' de zich donderdagavond de spanning op de publieke tribu ne van de Goese raadzaal waar tal van paa r des port m i li llenden de behandeling volg den van een motie van de Christelijke Groepering Goes, waarin B. en W. werden uit genodigd alsnog de bouw van een binnenmanege in Goes- Zuid mogelijk te maken. Met 19 tegen 9 stemmen werd de motie aangenomen. B. en W. zullen nu overgaan tot het voeren van een proce dure ex artikel 19 van de we* op de Ruimtelijke Ordening, waardoor de mogelijkheid wordt geschapen de binnen manege van de heer H Meeuwse toch te verwezenlij ken. Het raadslid Loeve (CGG), die de motie indiende, nam in aanmerking dat een binnen manege een goede bijdrage kan leveren aan het voorzie ningenpakket van Goes. Zoal» bekend hadden B. en W. eer der aan de heer Meeuwse eer bouwvergunning voor de bin nenmanege geweigerd, aange zien deze voorziening in strijd zou zijn met de agrarische b«- stemminig van het gebied. De wethouders L. de Leeuiw en J Roose, de vijf leden van de PvdA-fractie en de twee SGP-ers handhaafden hun be zwaren tegen de bouw van de binnenmanege in Goes-ZuiH op grond van het bestemming splan. Een motie van de PvdA-er Salomé, waarin B. en W. ver zocht werden een ander ter rein voor de binnenmanege aan te wijzen haalde het met 13 tegen 6 stemmen niet. Het hangt nu van de omwonenden van het manegeterrein af of zij al of geen bezwaren tegen de binnenmanege zullen in brengen. In de raadsvergadering van Goes heeft het in de raads commissie voor gemeenteft nanciën in Middelburg geop perde idee om een crematori um bi Middelburg te stichten, die mede geëxploiteerd zou moeten worden door ander» Zeeuwse gemeenten, enige wrevel gewekt. Het PvdA-raadslid Duinker- ke herinnerde eraan dat zijn fractie reeds in 1-970, 1971 en 1072 een plan had gelanceerd om in Goes een crematorium te stichten. „Middelburg was toen niet geïnteresseerd om in dit Goese initiatief mee te spelen", aldus de heer Duin- kerke. Hij kon zich een geza menlijke exploitatie van een crematorium kunnen voorstel len door bijvoorbeeld Terneu zen. Vlissimgen, Middelburg en Goes waarbij dan echter ook gezamenlijk de geografisch meest gunstige plaats wordt aangewezen. „Men kan zich terecht afvragen of Middel burg nu wel zo gunstig ligt voor de vestiging van een cre matorium". aldus de heer Duinkerke. Wethouder L. de Leeuw kwalificeerde de sug gestie in de Middelburgse commissie voor financiën als „vrij brutaal voor een ge meente die eerst geen belang stelling toonde voor een Goes initiatief'. Meerdere 'Goese raadsleden toonden zich allesbehalve te vreden over de informatie hun door B. en W. verstrekt over de besprekingen tussen het college en het Vormingswerk Jong Volwassenen omtrent een subsidie aan deze instelling. „De hele zaak is op een onelegante rr.anier behandeld. Er zijn toezeggingen gedaan die niet door het college zijn nagekomen", aldus de heer D. Tanis (CGG), die niettemin wel achter de afwijzing van het subsidieverzoek van het VJV stond. De heer J. Kaboord (PvdA) merkte op dat B. en W. een brandje hebben willen blussen maar daarbij ir- plaats van emmers water olie hadden ge bruikt. Na al deze kritische kanttekeningen haastte het college zich de raad toe te zeggen dat het VJV betrokken zal worden bij hef vormings- en ontwikkelingswerk in Goes en dat de raad in het vervolg betreffende het VJV meer in- spraak zal krijgen. Voorlichting - Voor de ou ders van kinderen die de ba sisschool gaan verlaten, is het tegenwoordig moeilijk orn tot een keuze te komen van het soort onderwijs dat dooi het kind na deze schooljaren ge volgd kan worden. Daaro->, r- ganiseerde de vereniging voor 'openbaar onderwijs in Goes een voorlichtingsavond in de aula van de ambachtschool. Tijdens deze bijeenkomst werd door zes leerkrachten van zes verschillende scholen een toelichting gegevei op de structuur van en de mogelijk heden na dit soort onderwijs PROT. DIENSTEN ZATERDAG 18 JANUARI VOLLE EVANGELIE GEM. Goes, evangeliecentrum, Wijn gaardstraat. 19.30 uur: Spe ciale Intra Kerkelijke Op- welokings- en evan-geli-satie- dienst voor iedereen. ZONDAG 19 JANUARI NED. HERV. KERK Aardenburg, 10.30 uur da. H. Valk. Axel, 10 uur ds. P. J. Pen- nings. Biervliet, 9.30 uur ds. W. Mee use. Breskens, 9.30 uur ds. Ph. i. Leenmans. Cadzand, Geen dienst. Groede, 9.30 uur de heer Gu- melet. Hoek, 10 uur ds. W. J. van Meeuwen. Hontenisse, 11 uur da. H. B. de Neeling. Hoofdplaat, 11 uur ds. Ph. J. Leenmans. Hulst, 9.30 uur da. H. 0. de Neeling. Nieuw vliet, 11 uur ds. J. v. d. Hoek. Oostburg, 10 uur ds. G. J. Geurtsen. Retranchement, 10 uur ds. J. W Schokkirug. Sas van Gent, 11 uur ds. J. L v. d. Eijk. H.A. Schoondijke, 9.30 uur ds. J. M Willemsen. St.-Anna ter Muiden, 11 uur ds. C. Balk. «t.-Kruis, 9 uur da. H. Valk. Sluis, 9.30 uur ds. C. Balk. Sluiskil, 9.30 uur ds. J. L. v d. Eijik. H.A. Terneuzen, Grote kerk: 10 uur ds. G. C. Vijzelaar. H.A Goede Herderkerk: 10 uur ds. D. H. Bosnia. H.A.19 uur ds. E. J. Rietveld. H.A. Opstanidin-gskerk: 9 uur ds. E. J. Rietveld. H.A.; 11.45 uur Jeugdkerk. Waterlandkerkje, 11 uur de heer Jumelet. IJzendijke, 11 uur ds. W. Mee use. ZaamslaS, 10 uur ds. A T. Deinum. Zuidzande, 9.30 uur ds. J. v. d. Hoek. GEREF. KERK Terneuzen, Noordstraat: 9 uur de heer J. A. de Vries, Op- standin-gskerk: 10.30 de heer J. A. de Vries; 17 uur ds. P v. d. Veen. CHR. GEREF. KERK Zaamslag, 10 en 14.30 uur ds. D. J. van Vuuren. GEREF. KERK (Vrijge- (Van een onzer verslaggevers) OOSTBURG De nieuwe openbare bibliotheek in Bres kens zal gebouwd worden in het plan Ghistelkerke. Uit. drukkelijk sprak de Oostburg se raad donderdagavond deze wens uit. Bibliotheekbestuur en architect zouden het pand gesticht willen zien aan het Oranjeplein, waartegen zowel wethouder J. Barendregt als de commissie ruimtelijke or dening bezwaren hadden. Voor het eerst trad gisteren KVP-fractievoorzitter G. van Schaick op als woordvoerder van het CDA zo kondigde hij aan. Dit was bij het agenda punt over de aanleg van een parkeerstrook in de Dr. Broodmanstraat in Breskens. ;ies it. Hat kinde-i Beide christelijke fracties ren hiertegen gekant, kostte teveel groen en ren zouden speelruimte hier voor moeten afstaan. Bij deze tegenstemmers voegden zich mevrouw C. van de Rhee (PvdA) en de heren F. Baar- ends (PPR) en de heer I. de Hullu (Dorpsbelangen en Toe risme). De aanleg van de strook, waarop geen vrachtwa gens mogen parkeren, kost ruim 10 mille. De dienst gemeentewerken in Oostburg krijgt een nieuwe vrachtwagen. De raad voteer de hiervoor een krediet van f 71.900. De winkels aan de Brede straat en het Eenhoornplant soen worden voorzien van lui fels om het winkelen in Oost burg nog aantrekkelijker te maken. De luifels zijn een ontwerp van het bureau Spie renburg in Waterlandkerkie. De winkeliers krijgen een subsidie van Economische Za ken. Er resteert nog een tekort van f 6.000 waarvan de ge meente Oostburg dooi de huidige betontegels die ver vangen worden door gewassen grindtegels te kopen f 3.000 voor zijn rekening neemt. Het college van B. en W van Oostburg zal bezien of vergunning verleend kan wor den aan een pas opgerichte hondenvereniging in Schoon dijke om te trainen op een oud sportveld. Hiertegen is van progressieve zijde be zwaar aangetekend omdat het terrein nog gebruikt wordt voor voetbaltraining en als speelterrein voor de kinderen. „Het is hygiënisch onverant woord". aldus de fractie. Mejuffrouw N Boone, die naast haar taak als schoon- houdster der secretarie ook re gelmatig tiidens vergaderingen voor een heerlijk bakje koffie zorgde, heeft per 1 januari eervol ontslag gevraagd en ge kregen ïn haar nlaat® is be noemd mejnffv-Mw D van Steenberghe uit Oostburg. maakt) Axel, 10 en 15 uur ds. J. v. d. Wielen. geref. gemeente Hoek, 9.30 en 14 uur Le es- dienst. Terneuzen (Vloos wijkstraat) 9.30, 14 en 18 uur Lees- dienst. geref. gemeente (Syno daal) Axel, 10 en 14.30 uur Lees- dienst. Terneuzen, (Frans Halslaan) 10 en 15 uur ds. Vain Ravens- waay. oud GEREF. GEMEENTE Terneuzen, 9.30, 14 en 18 uur ds. A. de Reuver. leger des heils Terneuzen, 9.30 uur Bidstond; 10 en 19.30 uur Samen komst. doopgez. gemeente Aardenburg, 10.30 uur mevr. ds C. den Herder-Brug man. VOLLE EVANGELIE GEM. Goes, evangeliecentrum Wijn gaardstraat. 10.15 uur Ge zinssamenkomst. Pnnms ka*h. Axel, H Gregorlus de Grote tel. 01155-1532 zaterdag 19 00. zondag 9.00 en 11.00 Aardenburg, O-L.V. Ten He melopneming, ZateHw£ 19.00, zondag 9.00 en 10.00 uur"» Breskens, H. Barbara tel. 01'72-1587, zaterdag 17.00 uur zondajg 10 00 uur. Biervliet, H. Maria Onbevl. Ontv. tel. 01125-382 zaterdag 19.00. zondag 10.00 uur. Cadzand, Parochie H. Henrl- eus zaterdag 19.00 en zon dag 800, 10.00 en 11.30 uur. 19 00 en zondag 10.00 uur. Goes. H. Maria Maagd tel- 01100-6754, zaterdag 19.00 en zondag 8.30 en 10.00 uur. De Hoogte, Populierstraat zondag 11.30 uur. Groenendijk, H. Martinus, tel. 01148-382- Zaterdag 18.30, zondag 7.30. 9.00. 10.30 en 17.00 uur Hansweert, O.L.V. Onbev. Ontv. Zaterdag 18.00 zondag 8 00 en 11.00 uur. 's Heerenhoek, Sint-Willibror- dus tel. 01105-264 Zaterdag 19 00, zondag 7.30. 9.10 en 10 30 uur. Heinkenszandl H. Blasius, tel. 01106-1216. Zaterdag 19.00, zondag 7.30, 9.30 en 10.30 uur. Hoek, H. Kruiskerk, zaterdag 10 00 en zondag 10.30 uur. Hoofdplaat, H. Eligius, zater dag 19.00 en zondag 9.00 uur- Hulst, H. Willi brordus. Zondag 8.30, 10.00, 11.30 en 17.00 uur. Kamperland, Molenhoek, zon dag 10.30 uur. Koewacht! H.H Phi lippus en Jacobus, tel- 01146-360. Za- terdag 19.00, zondag 8.00 en 10-00 uur. Kwadendamme. H. Bonifaoius, tel. 01194-219. Zaterdag 19.00, zondag 8.00 en 19.00 uur. Kruiningen, hotel De Koren beurs, Markt, zondag 11.15 uur Lewedorp, H. Eligius, tel. 01196-12336 Zaterdag 19.00 uur. zondag 8.00 en 10.00 uur Middelburg, Kerk Lombard- straat. Zaterdag 19.00 uur, zondag 10.15 en 19.00 uur. De Hoeksteen, zondag 11.30 uur. Oostburg, M. Eligius, tel. 01170-2003, zaterdag 19.00, zondag 8.30 en 10.30 uur- Ovezande, O.L.V- Hemelvaart, tel. 01105-214, zondag 8.00 en 10.00 uur. "Philippine, Zaterdag 19.00, zondag 7.30 en 10 00 uur. Rilland-Bath, zaterdag 19.00. zondag 10.06 uur- Zaterdag 19.15, zondag 8.30, Sas van Gent, H. Maria He melvaart, tel. 01158-1661 9.30 en 11.00 uur. Sasput, zaterdag 17.00 uur. zondag 9.00 uur. Schoondijke, zaterdag 19.00 uur. zondag 10.00 uur Slijkplaat, Hulpkerk, zaterdag 17 00. zondag 8 30 uur. Sluis. St.-Jan de Doper, tel- 01-78 208. Zaterdag 19.00 uur. zondag 8.00 en 10.00 uur Sluiskil, Ant. van Padua, tel. 01'57-418. Zaterdag 9.00 en 10.45 uur. St.-Jansteen, zondag 11-30 uua Terneuzen, H Willibrordus. tel 01150-2327. Binnenstad, zondag 1145 uur Triniteits- kerk. zaterdag 19.00 uur. Zondag 9.00 en 10.15 uur. Kruiskerk: (Hoek) - zondag 10.00 uur Opstandingskerk, zaterdag 1900 uur, zondag 9-30 en 11.00 uur Vlissingen, parochiekerk Sin- ge Zaterdag 19.00 en zon dag .9.30 en 12.00 uur. Open Hot Paauwenburg, zondag 11 'X en 19 00 uur. V.O W. Souburg, Martinuskerk zaterdag 19 u. en zondag 10 30 uur WeSitiorpe, H Maria Visitatie, te 01158-527 Zaterdag 19 00 zondag 8.00 en 10.00 uur IJzendijke, O.L.V. Tenheme lopneming. tel. 01176-284. Zaterdag 1900, zondag 8.30 en 10.30 uur Zandstraat, uur Yerseke, H. Anna, zaterdag 1915 en zondag 9.45 uur- Weert zondag 10.00 uur). Z'i'ddorpe, zaterdag 17.15 zaterdag 19.15

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 7