Eddy Treytel KEIHARD VOOR KNOKKEN gee" iw^iiernw uiten renner \mi het jaar „Ik ben beslist niet bang" Kavalek en Sohonko op kop kentekenbewijs voor Kip Rene v. d. Kerkhof: HOOGO VEN-SCHAA KTOERNOOI Mujkic in Breda Wat Storvdoet,doet Story goed. Ministerie van terkeer en Waters sport S /ko Anm'1 Nuchter Positief lakboek BOM-ALARM BIJ B AYE RN Vanaf 18 januari te kooj Bij uw bladenman en overal in de winkel. Wanneer hoeft u niets te doen: Wanneer moet u vóór 1 februari iets doen: Wat geen zin heeft: Als u uw auto verkoopt: Plak deel III tegen uw voorruit! TENTIE ZATERDAG 18 JANUAR11975 en? rs van Poppers-Senc0| bedekking is onze specialiteit. Snel i eerste eis. Proefondervindelijk is iste luchtdruktacker levert om een fca loos, 7 sneller dan met hamer en spiT*! joedkoper te klaren." (Hr. K. Beute Enschedese dakbedekkingsbedrllf olaas Beute b.v.) (Van een verslagge- fialt shingles, ruberoid maar ook voor thu. ten. pallets, wanoen, vloeren, caravans en tïü' ens voor élk bevestigingsprobleem. dat rfect opgelost moet worden ts er een soee... tdruktacke, van Poppers-Senco met n.etK" ers van elk type, in elke maat. ede ideeën voor er en sneller estigen A'dam. Tel. 020-765 765*; e verkoopadviseur 1, BERUCUM. 04103-2237. IE KLAS A: Luctor I - Animon 2e klas A: Blauw Wit I - OndijJj ------ TogoII.2eklasB:Toni Ondol, B.K.C. I - Blauw WUPn 3e kJas A: TJoba V - Blauw ff» mJW-E" Zaamslag I. klas B: Animo IV - Swift n Zaamslag II- Seolto II. 4e klas A bkc "vSlt1?mlvoeels m B.K.C. U - Volharding m 4. klas B: Swift VI - Ondo m, Tot rv - Olympia II. Junioren l| Tjoba JX- Luctor Jl. 2e klas R Noad J1 - Tjoba J2. Adspirantej I. Ondo Al - Swift Al. Adsnl ranten 2: Blauw Wit Al -Li Ready Al. Adspiranten 8: Swift A2 - Zuidwesters Al, BKC Al Zaamslag Al. Adspirante, 9:Tjoba A2 - Olympia Al Blau» Wit A2-Volharding A2 'S ranten 10: Swift A3 - SeoltoAi i Luctor Al - Animo A2. Adsni. ranten 19: Tjoba - Blauw Wit A3. Adspiranten 21: Volharding A3 - Luctor A3. Adspiranten^ BKC. A2 - Seolto A3. Pupillen 1Swift Pi - Stormvogels Pi Pupdien 2: Zaamslag Pl - Seolto - w vT 6? 3:1°«° P1 Tioba PL yolbardrng Pl - Olympia Pl Pupd en 8: Tjolta P2 - Seoïto P2 Pupillen 9: Swift P4 - Stormvo! f P2, B.K.C. P2 - Tjoba P5. Punil. len 10: Togo P2 - Tjoba P3. onzer vers) BOTTERDAM - Dat niet elke Feyenoorder dezelfde ideeën heeft over publiciteit bewijst de persoon van Eddy 'Treytel overduidelijk. Ter wijl zijn clubgenoot Willem van Hanegem vrijwel dage lijks moeiteloos de publici teitsmedia haalt, verkiest de Feyenoord-doelman een rus tiger bestaan, waarin zijn ivacy nummer één is. Vrij- zel Eddy Treytel trekt zich aag terug in het luxueus gerichte huis dat hij enkele ren geleden in de Rotter- imse nieuwbouwwijk Jexanderpolder kocht. Treytel is er niet zo tuk op in de schijnwerpers te staan, al zou hij niemand erom veroordelen die wel graag het middelpunt van de belangstelling vormt. Na de thuiswedstrijden van Feye noord is Treytel meestal de eer ste die uit de koffiekamer van iet stadion vertrekt, maar het ou een volkomen verkeerde inclusie zijn dat de 28-jarige ilman weinig zou hebben te gen. _ddy Treytel verkiest echter -lijn woorden te kunnen wikken en wegen, toont zich bedacht zaam. een instelling die eigen lijk ook in zijn keepen tot uit- rukking wordt gebracht. Hij eet van zichzelf dat hij niet de ;ijl van Van Beveren heeft, of de iravoure van Schrijvers, maar el dat zijn vorm al gedurende ren constant is, dat hij op een ibere, maar efficiënte wijze zijn werk verricht. Treytel behoorde ook niet tot de groep die na de successen van Feyenoord tegen Wageningen, Telstar en Twente, wedstrijden waarin de Rotterdammers hun tegenstanders finaal van het veld speelden, uitriep dat het kampioenschap al binnen handbereik was. Treytel: „In derdaad zijn die geluiden er ge weest. Begrijpelijk ook, vooral die wedstrijd tegen Twente was daar de oorzaak van. En alles wees er ook op dat die liin zou worden voortgezet. Toch heb ik steeds gesteld, dat we ons niet door optimisme moesten laten overspoelen. Trouwens, ook an dere spelers in de selectiegroep wezen erop, dat we nuchter moesten blijven en ook Coerver heeft dat nog eens benadrukt". De knock-out die het enthou siaste Roda JC van Bert Jacobs de Rotterdamse kampioenspre tendenten toebracht, Kwam on danks die waarschuwende woorden toch wel erg hard aan. „Roda heeft in die wedstrijd vooral tactisch uitstekend ge speeld. We hebben geen enkele kans gekregen ons eigen spel te ontplooien. Geen speler heeft een meter ruimte gekregen en toen we nog een paar kansjes in de eerste helft misten, was de zaak eigenlijk bekeken. We kwamen er niet meer aan, vooral ook omdat Roda er keihard in ging. Ze maakten ons het voet ballen compleet onmogelijk. Hun goed recht natuurlijk, maar we zijn er wel ingetrapt, terwijl ook de scheidsrechter hier en daar toch wel veel heeft toegela ten". Treytel ziet toch nog een posi tieve kant aan het verlies in Kerkrade. „Ik geloof dat dit voor die wedstrijd tegen PSV ons nog eens goed heeft wakker- geschud. We zijn ons goed be wust dat we er keihard voor moeten knokken. Ik dacht dat we nu dubbel gemotiveerd wa ren, en ik geloof dat PSV dat be slist zal merken". Treytel heeft geen kritiek (Van onze sportredactie) EINDHOVEN - Ralf Ed- ström zal morgen in het Feyenoord-stadion hoogst waarschijnlijk zonder neusbe- schermcr binnen de lijnen ko men. Gisteren heeft de Eind- hovense Zweed tijdens de training van PSV een andere versie van de door een Eindho- vens ziekenhuis ontwikkelde neusbeschermer uitgepro beerd, maar ook deze be schermer beviel hem niet. Mocht Edström tijdens de wedstrijd toch last krijgen van zijn neus - zoals bekend brak hij zijn neusbeentje tijdens de wedstrijd van afgelopen zon dag tegen MV V - dan zal de beschermer alsnog worden aangebracht. Arbiter Leo van der Kroft, die morgen de abso lute topper van dit weekeinde leidt, zal dan moeten beslissen of Edström met zijn bescher mer mag spelen. Criterium hierbij is dat de andere spelers geen gevaar mogen lopen. Feyenoords trainer Wiel Coerver kan voor de topper van morgen over een zo goed als fitte selectiegroep beschik ken. Alleen de Deen Olsen kampt nog steeds met de na weeën van een keeloperatie. Willem van Hanegem is weer volledig hersteld van een griep-aanval, terwijl clubarts Abarbanel met succes de eer ste symptomen van een grie paanval bij Peter Ressel on derdrukte. Het is daarom zo goed als zeker dat Coerver morgen hetzelfde elftal binnen de lijnen zal brengen als het team dat afgelopen zondag met 1—0 verloor van Roda JC. Mogelijk is dat Coerver in de defensie de voorkeur zou ge ven aan de van een enkelbles sure volledig herstelde Ramj- lak, die dan Harrie Vos uit het elftal zou verdringen maar waarschijnlijk is dat niet.,Fe yenoord bereidt zich in Zeist voor op de wedstrijd. tegen de verdedigers die hij voor zich heeft, al schutterde de Rot terdamse defensie in Kerkrade enkele malen hevig en vielen er dit seizoen al vaker plotseling onverklaarbare missers te con stateren. Treytel: „Ja, inder daad, soms worden er onbegrij pelijke fouten gemaakt. Ik sta dit seizoen al voortdurend de longen uit mijn lijf te schreeu wen en het lijkt soms, of men plotseling even afwezig is. Er wordt op sommige momenten niet consequent genoeg opge ruimd, of plotseling vergeet men zijn positie te dekken. Laseroms en Israël namen destijds geen enkel risico. Met een nul-nul stand gingen alle ballen de an dere kant uit, zo'n doelpunt als in Kerkrade viel toen gewoon niet". Van de andere kant stelt Trey tel: „Die momenten van afwe zigheid zijn toch zeldzaam. Kwalitatief hebben we een uit stekende defensie, noem ze stuk voor stuk maar op. Van Daele speelt toch enorm sterk, Rijs- bergen benadert weer de vorm van de wereldkampioenschap pen en Vos is een technisch toch zeer begaafde voetballer. Het zijn maar korte momenten, dat je plotseling je hart vasthoudt". Uit alles blijkt, dat Treytel er niet van houdt ongenuanceerd over iemand te oordelen, ook niet over trainer Coerver, die aan het eind van het seizoen de Kuip ongetwijfeld opgelucht de rug zal toekeren, na een reeks conflicten met de beleidsgroep betaald voetbal. Aan de samenwerking tussen Coerver en de spelers zou het dus volgens Treytel beslist niet liggen als het kampioenschap toch niet werd behaald, al ge looft de Feyenoorder nog steeds rotsvast in een succes voor de Rotterdammers. Desondanks wil hij zich niet wagen aan aller- lei voorspellingen over het duel tegen PSV. „Al die filosofieën over zo'n wedstrijd, op het veld moet je het waar maken, met je mond bereik je dan niets meer". (Van onze speciale verslag gever) EINDHOVEN - Na het incident met Gerrie Müh- ren in de wedstrijd tegen Ajax zijn de gebeurtenissen als een wervelwind over René van de Kerkhof heen geraasd. Door de onge nuanceerde beschuldigin gen van Ajax-clubarts dr. Rolink werd René van de ene dag op de andere door het Nederlandse voetbal publiek tot nationale boe man uitgeroepen. Hij ont ving dreigbrieven, hij kon niet aan de bal komen of hij wordt genadeloos uitgeflo ten en scheldwoorden als „viezerik" en „moorde naar", worden zonder par don naar zijn hoofd geslin gerd. Zijn aanvankelijke woede over de verklaringen van Ro link zijn inmiddels veranderd in verbijstering over de om vang van de haatcampagne die deze kreten op gang hebben gebracht. En hoewel René be schikt oyer een geweldige vechtersmentaliteit en hij ge enszins van plan is om zich de aantijgingen al te zwaar aan te trekken, heeft de hele toestand hem wel wat gedaan. De man die tot voor kort op het gekste moment van de dag bereid was om journalisten te woord te staan, is duidelijk publiciteits schuw geworden. Van hem hoeft het niet zo nodig meer en slechts met veel aandrang is hij berëid om zijn visie op de gebeurtenissen met Mühren en op de wedstrijd tegen Feye noord te geven, waar een 65.000 koppig publiek hem naar alle waarschijnlijkheid niet de gelegenheid zal geven om het incident Rolink te ver geten. „Ik had nooit verwacht dat het zo'n toestand zou worden. Ik had 's avonds met mijn vrouw nog naar de beelden gekeken en samen in bed hadden we er over gesproken. Ik blijf erbij dat het een stevig duel om de bal was, waarbij Mühren toe vallig op de grond lag. Opzet telijk heb ik hem per sé niet geraakt. Toen de trainer mij de andere dag een paar kranten liet zien, wist ik niet waar ik het had. Dat Rolink me van zo iets kon beschuldigen. Ik zat toen nogal in de put en ik heb er lang met meneer Rijvers en onze clubarts over gesproken. Rijvers zei tegen mij dat hij ook wel vond dat ik iets te fel was geweest, maar dat hij er van overtuigd was dat ik geen foutieve dingen had gedaan. Hij bleef volledig achter me staan. En de dokter had maar wat graag gehad dat Rolink met Mühren naar het zieken huis was gegaan. Dan hadden ze daar misschien de ware oor zaak van de hartkloppingen kunnen ontdekken. Maar zo ver liet Rolink het niet komen. Hij bleef liever heel de tweede helft rustig bij Mühren zitten, om na de wedstrijd de Zwarte Piet in mijn handen te schui ven". René van de Kerkhof on dervond na die bewuste zon dag voor de eerste keer in zijn vijfjarig profcarrière dat be kend zijn ook nadelig kon zijn. „Och," zegt hij schouderopha lend, „ik ben nu al zo ver dat ik denk: het zal er wel bij horen. Als ik naar Cruyff en Neeskens kijk en ik hoor wat die in Spanje allemaal meemaken dan valt het voor mij nog mee. Een paar dingen zijn me echter wel bijgebleven. Ik zal in het vervolg wel voorzichtiger zijn in mijn uitlatingen en er zijn een aantal journalisten die bij mij niet meer aan hoeven te komen. Die bestaan voor mij niet meer". Met welke woor den René van de Kerkhof aan geeft dat de wond dieper is ge gaan dan hij wil toegeven. Hij bevestigt na enige tijd en ver klaart dan dat zelfs zijn vorm er onder heeft geleden. „Ik kan aan mijn spel merken dat ik er teveel over heb geprakkizeerd. Ik sta daarin echter niet alleen. Heel PSV draait op het ogen blik niet zo best. Het is louter een kwestie van zelfvertrou wen. Wanneer ik de ploeg op de training bezig zie dan ver wonder ik me er steeds over dat wij nu al een paar maan den onze draai niet kunnen vinden. Wanneer we zondag na dat snelle doelpunt tegen MVV hadden kunnen door drukken, was het waarschijn lijk wel gelukt. Dan hadden we ook ons zelfvertrouwen kun nen terugwinnen. Maar om onverklaarbare redenen loopt het dan ineens niet meer". Hiermee wil René van de Kerkhof overigens niet zeggen dat zijn ploeg morgen tegen Feyenoord kansloos is. Hij be schouwt PSV minstens als de gelijke van Feyenoord en hij wijst op een bijzondere bij komstigheid aan de hand waarvan hij verwacht dat het voor PSV in De Kuip best goed zal aflopen. „Mijn broer en ik hebben nog nooit een wedstrijd in De Kuip verloren, zelfs niet met vertegenwoordigende teams. Toen wij verleden jaar voor de eerste keer in PSV speelden was het negen jaar geleden dat PSV een punt bij Feyenoord had weggepakt. Met ons erbij speelde PSV met 1-1 gelijk. Ik vertrouw er daarom op dat het morgen ook goed zal gaan. En wat mezelf betreft ik ben ook beslist niet bang. Ik weet heus wel dat de meeste toeschou wers in De Kuip me niet vriendschappelijk gezind zul len zijn, maar ik zal trachten me daar niet al teveel van aan te trekken. Ik heb een knok kersmentaliteit en ik heb wel meer moeilijke situaties over wonnen. Ik zal door goed te spelen trachten het publiek ervan te overtuigen dat ze er fout aan doen, door mij steeds uit te fluiten. Dat heb ik bij FC Den Haag ook gedaan. Tens lotte maakte ik daar het enige doelpunt voor PSV. Ik was daar zo gelukkig mee dat ik en thousiast langs het publiek liep. Achteraf dacht ik: dat had je in deze situatie beter kunnen laten. Ze waren toch al zo fel op je gebrand". HARRY VERMEULEN WUK AAN ZEE (ANP) - Na vier ronden staan grootmeester Lubomir Kavalek en de voor Nederland spelende meester Genna Sosonka in het Hoogoven-schaaktoernooi op kop. Be iden wonnen gisteren tegen respectievelijk Langeweg en Popov en klommen aldus tot 3 uit 4 Hun hoge positie kan evenwel ais wankel worden beschouwd, daar niet minder dan vier duels zijn afgebroken. kkere hap met de kerstdagen, e komen bij het hok en er zit n konijn meer in. Alle zeven jat. Een handtekening stond niet bij. De lafaard. Als het u nog een arme donder ge- eest is met zeven kinderen die ns wat lekkers te eten wilde bben, dan zeg ik allez, daar Jï ik nog vrede mee hebben, rt jaar had ik er weer zeven. Ik b ze op dezelfde plaats gezet heb de hele nacht op de loer legen, maar mijn „vriend" is met langs geweest. Verstan- g ook, want het honorarium u met mals geweest zijn...." enk de Waal heeft de wieler- ort node vaarwel gezegd. Gaat hts sporadisch naar een wie' koers kijken. ,Je ziet geen ijd meer, dat is de ellende". jn plakboek komt af en toe g eens uit de kast. Om er even "r in te verdwijnen. De Waal: heb een hekel herinnerd te yrrlen aan die tijd. Het had zo >01 kunnen zijn. Ik had een 'te kunnen worden, maar or zo n kwast van een onspor- velingdie me zo nodig moest i'jden was het ineens afge- ien. fk hoop dat ik hem nooit er tegenkom, want vergeten 1 ik moeilijk...." TON KOOMEN DEN BOSCH (ANP) - Roy Schuiten is door de „club van 48" (een groep wielerinsi- ders) uitgeroepen tot renner van het jaar 1974. De Zand- voorter komt voor een jaar in het bezit van de Gerrit Schulte-trofee, die hem gis teravond in het restaurant van het stadion „De Vliert" in Den Bosch is overhandigd. Als amateur zegevierde Schuiten vorig jaar in Olympia's ronde door Nederland, de ronde van Engeland (Milkrace), de Kersenronde, een internationale tijdrit in Rocourt (Bel.) en de wedstrijd om het kampioen schap van Noord-Holland. Na zijn overgang naar de beroeps- renners werd hij Nederlands kampioen achtervolging en legde hij in Montreal beslag op de wereldtitel op dit nummer. Schuiten won voorts de Ster der Beloften (een etappekoers), de tijdrit Grand Prix des Nations en, met de Italiaan Francesco Moser, de tijdrit voor koppels om .de Trofeo Baracchi. Tot renner van de toekomst werd gekozen de jonge Braban der Gerry van Gerwen, evenals Schuiten goed op weg en baan. Hij won onder meer de Ster van MÜNCHEN (SH)) - Een pa kje met tikkende inhoud heeft giste ren het personeel van het kan toor van Bayern München in be roering gebracht. De admini strateur van de Westduitse- en Europese voetbalkampioen, Walter Fembeck, wierp het pak je, dat kort tevoren was afgege ven, onmidellijk door het raam naar buiten en waarschuwde de politie. Springstof-experts stelden tenslotte vast, de inhoud be stond uit een wekker en was- poeder. Voor Bayern was het geen primeur. Gedurende de laatste jaren zijn de club en voorzitter Wilhelm Neudecker herhaaldelijk met bom- meldingen bedreigd Zwolle, de Vierstromenland - ronde en de tijdrit om de Trofee Peugeot-Michelin. Van Gerwen was niet in staat in Den Bosch de bij zijn verkiezing behorende Toboga-beker in ontvangst te nemen: hij rijdt momenteel in Oost-Berlijn. Kavaleks zege op Langeweg was beslist geen-vakwerk-uit- een-stuk. Na de opening, in feite tot ver in het middenspel, dic teerde Langeweg. Hij had actief stukkenspel en zou misschien lot een gevaarlijke koningsaan- val kunnen komen. In het laatste uur - toch wel erg Langewcgs zwakke punt - miste hij echter de benodigde precisie. Het gaf Kavalek de kans naar winst te counteren. Popov-Sosonko is ietwat een raadsel, als men tenminste het spel van de Bulgaar wil begrij- ADVERTENTIE pen. Die bestreed het toch be kende Ragosin-systeem zo bui ten de gebaande wegen om, dat Sosonko min of meer mecha nisch een overwicht kreeg. Daarvan maakte hij zeer be kwaam gebruik. Donner-Browne, remise: de zwartspeler moest het hardst voor zijn halfje werken. Bij Ree-Geiler kwam de puntende- ling rustiger en na minder in spanning tot stand. Het is ietwat verbazingwekkend hoe vrede lievend zich de corpulente Ge lier toont. Die meegaandheid valt des te meer op als men zich herinnert, dat hij bijvoorbeeld nog in 1974 het AVRO-toernooi gedeeld op zijn naam bracht, na keiharde eindeloze duels. De overige partijen zijn afge broken. Furman-Timman lijkt remise te worden, hetgeen ook wel eens het geval kan zijn bij Kuijpers-Smejkal. De hangpar- tijen Gligoric-Hort en Hübner-Portisch zijn geladen, zij het dat vooral Gligoric het hard te verduren kan krijgen. (Van onze sportredactie) BREDA/ZEIST - Kees Kuys krijgt van de KNVB een licentie. Dat heeft het sectiebestuur betaald voetbal na alle aspecten te hebben doorgepraat be sloten. Zoals bekend had de WON protest aange tekend tegen de aanstel ling van Kees Kuys. Jan Huybregts over deze kwestie: „We hebben alles grondig doorge praat. Ook de bezwaren van de WON zijn aan de orde geweest. We menen echter dat êr geen enkel bezwaar is om Kees Kuys de licentie te verlenen". Lees ook de grappigste carnavalsverhalen van Vader Abraham, Andre van Duin,Johnnie en Rijk, Hannie en de Rekels, enz., enz. In Story nummer 4! WIELRENNEN - De wereld kampioenschappen veldrijden voor profs en amateurs zullen in 1976 in Frankrijk worden ge houden De Franse wielerbond heeft de organisatie toegewezen aan Chazay D'Azergues, in de buurt van Lyon. TENNIS - Tijdens de interna tionale tenniskampioenschap pen van Nieuw Zeeland in Christchurch heeft de Australi sche Evonne Goolagong in de kwartfinales van het dames enkelspel verrassend verloren van de Engelse Lesley Chstrles. De setstanden waren: 6-7 en 1-6. De uitslagen van de gisteren in Wijk aan Zee gespeelde par tijen voor het Hoogovenschaak toernooi zijn: Grootmeestergroep, 4e ronde: Kavalek (Tsj) - Langeweg (Ned) 1-0, Ree (Ned) - Gelier (Rus) Vj-Vi, Gligoric (Joeg) - Timman (Ned) afgebr., Hübner (Wdl) - Portisch (Hong) afgebr., Kuij- pers (Ned) - Smejkal (Tsj) afge br., Popov (Buig) - Sosonko (Ned) 0—1Donner (Ned) - Browne (Vst) V2-V2. Ie ronde: Browne (Vst) - Hübner (Wdl) Vt-Vt. Stand na 4 ronden: 1/2: So sonko, Kavalek 3, 3: Portisch 2'/2 plus 1 afgebr.,, 4: Donner 2'/2, 5/8: Brouwne, Smejkal, Timman, Hort 2 plus 1 afgebr., 9: Geiler 2, 10: Förman IV2 plus 1 afgebr., 11: Ree IV2, 12/13: Gligoric, Hübner 1 plus 1 afge br., 14: Popov '/a plus 1 afgebr., 15: Langeweg V2,16: Kuijpers 0 plus 1 afgebr. Meestergroep. 4e ronde: Böhm (Ned) - Martz (Vst) afge br., Bukic (Jsl) - Sigurjonsson (IJsl.) l/2-'/2, Schmidt (Polen) - Dieks (Ned) afgebr., Timman (Ned) - Ligterink (Ned) 0-1, Va- dasz (Hong) - Ciocaltea (Roem) V2-V2, Sznapik (Polen) - Enklaar (Ned) 1-0, Weinstein (Vst) - Ek (Zweden) 1-0, Portisch (Hong) - Dvorecki (Rus) V2-V2. Stand na 4ronden: 1: Dvo recki 3 Vz2Ligterink 2 V2 plus 1 afgebr., 3/5: Portisch, Sigur jonsson, Sznapik 2 V2,6/7Wein stein, Vadasz 2, 8: Schmidt 1 V2 plus 2 afgebr., 9/10: Ciocaltea, Dieks IV2 plus 1 afgebr., 11/12: Enklaar, Bukic ÏV2, 13/14: Martz, Böhm 1 plus 1 afgebr., 15: Ek 1, 16: Timman 0 plus afgebr. BREDA Friket Mujkic, de 25-jarige Joegoslaaf die het Bredase NAC voorlopig van Dy namo Zagreb heeft geleend is gisteravond in Breda gearri veerd. Mujkic zal echter morgen nog niet voor NAC in de uitwed strijd tegen Ajax kunnen uitko men, omdat de KNVB nog geen bevestiging van de Joegoslavi sche voetbalbond heeft gekre gen van de transactie tussen Dynamo en NAC. Verwacht wordt dat die begin volgende week binnen zal zijn in Den Haag. NAC zal overigens morgen in Amsterdam over de volledige se lectie kunnen beschikken. Hoe het elftal er uit zal zien zal van daag na overleg van de techni sche staf van de club aan de spe lers bekend worden gemaakt ADVERTENTIE deel De invoering van deel ID van het kentekenbewijs wordt uitgesteld tot na 1 februari. De nieuwe datum, waarop deel LU achter de voorruit van de auto moet zitten, wordt nog nader bekend gemaakt. Een kort uitstel is nodig door achterstand bij de Rijksdienst voor het Wegverkeer. 1. Als u uw nieuwe deel III al hebt. 2. Als u een correcte accept-giro betaald hebt. 3. Als u een accept-giro met onjuiste gegevens, gecorrigeerd hebt inge stuurd. 4. Als u al een witte aan- meldingskaart hebt ingestuurd. In de laatste twee gevallen krijgt u vanzelf de correcte accept-giro in huis. Als u zich dan houdt aan de daarop vermelde betalingsdatum, krijgt u zeker op tijd uw nieuwe deel 111. 1. Als u nog géén accept giro hebt ontvangen en nog géén witte aan meldingskaart hebt ingestuurd, moet u vóór 1 februari die witte aanmeldingskaart op het postkantoor halen, invullen en opsturen. 2. Als u een accept-giro hebt met onjuiste gegevens, moet u die vóór 1 februari gecorri geerd insturen. 1. Als u een correcte accept-giro hebt, moet u die vóór 1 februari betaald hebben. Het heeft geen zin dubbele informatie te verstrekken. Als we al e< gecorrigeerde accept-gn van u hebben, kan een witte aanmeldingskaart alleen maar extra werk ei verwarring geven. Als we al zo'n witte kaart hebben, heeft een tweede geen zin. Het kan dan gebeuren dat u méér dan één accept-girokaart ontvangt. In zo'n geval betaalt u de eerst ontvangen acceptgiro en vernietigt u de volgende. Telefoneren of corres ponderen heeft ook geen zin. Kentekenbewijzen waarbij nog geen deel 111 is verstrekt, kunnen na 1 februari gewoon op de postkantoren worden overgeschreven. Als u deel 111 al hebt, zal dit bij verkoop (met de kopie deel III) overgedragen moeten worden aan de nieuwe eigenaar. U krijgt dan weliswaat - tot de datum van invoering - nog geen vri|waringsbewijs, maar u hebt wél al de verplich- iing er op toe te zien dat de overschrijving correct geschiedt. Deel III moet in géén geval bij de Rilksdienst voor het Wegverkeer worden ingeleverd; men heeft dan geen recht op restitutie van de f 17,50. Bovendien wordt de nieuwe eigenaar gedupeerd. Plak deel III zodra u het ontvangt alvast tegen uw voorruit. Midden loven of middenonder, rechtsboven of rechts onder. Dan kan het niet wegraken. Bewaar uw kopie deel III ">ri;vuldig thuis. Publikatte van het

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 23