GROEI HAVEN TERN El ZEN STAGNEERDE VORIG JAAR (iet NOORDSTRAAT IN AXEL WORDT PROMENADE Gunstig advies over 'ipsstort \Ccrit was drukker [Camiel met gevolg in [Oostende Ziekenhuis in Sluiskil koos ondernemingsraad voor leden Suikerunie Spoorweg overgang beveiligd stad IBANK HUL IKAST MET [LOKETTEN :iE ZEELAND king wet inzal j erontreiniginc 298,- 98- 7,50 25,-1 598,- 1195,-1 595,- 679,-| 779,- 949,-1 599,- 250,-[ 299,- 5 cent 5 piek 5 tientjes 1795,- 1895,- 1995,- 500,- TERNEUZEN ■Geen opvoering ■D'Oranjebloem [\oordracht iover nolens Wijnslakken" blijven in de grond Sluis Zelzate keurt bouw goed van zuiverings- statiou Aardenburg n n ntfli C=Tt C^üTh In zeeland Televisie uitzending onzeker Nieuw-Namen U WEET HET TOCH MEVROUW! Keurslager-Specialist THEO BIESBROECK DONDERDAG 16 JANUARI 1975 de Poorterslaan wt:. en kluiskastje gelieve, i I heer J. Warnier, behe« In van Zeeland brengt It de gehoorzitting, weh, -r 1 1975 om 11.15 uur ter l brneuzen zou worden tel bt de aanvraag d.d. 1(1 pw Chemical (Nederland fee de wet inzake de [het uitbreiden en vvijj ifabriek met uitbreiding^ |Dowanolenfabriek 63° en, tot een nader te 1 Iwordt opgemerkt, dat d( lanvraag om een verguri Ivet betreffende dezelfde ling als bovenvermeld, Ifier der Staten van ■der Wel. cr 798,— NU 279,— NU 59,— NU 79,— NU 45,— NU 1645,— NU 805,— NU iruimte NU 868,— NU rgelyks NU 10,-I 1- •dag |(Vqn onze correspondent) SLUIS Wegens ziekte Jvan een hoofdrolspeelster kon I de najaarsopvoering van de ■Rederijkerskamer „D'Oranje- I bloem" Ie Sluis geen doorgang vinden. Om de leden toch aan hun trekken te laten komen leeft het bestuur de Rederij- Ierskamer „Nut en Genoegen" jlit Sehoondijke bereid gevon- den een gastvoorstelling in piuis te geven. De Schoondijkse Rederijkers rengen onder regie van de jeer J- van Baal. het toneel spel in drie bedrijven. „De Lok- Foep van het Leven" van R. Feenstra. Deze voorstelling Jindt plaats op vrijdag 24 ja- Buar; om 20 uur in hotel jCer.tral". Het bal na afloop lrordt ditmaal verzorgd door het orkest „De Guanitas" uit ostburg. [(Van een onzer verslaggevers) OOSTBURG De leden tan de heemkundige kring west-Zeeuwsch-Vlaanderen Runnen vrijdag 17 januari het •en en ander opsteken van nolens Die avond zal om 19.45 uur en voordracht beginnen door (rugse molens (B.), de heer J. Ie Waele. De voordracht, die hordt gehouden in de boven hal van Chez René aan de jlarkt in Oostburg wordt geïl- ustreerd met 100 dia's. De loordracht draagt als titel „De Windmolens: typen en tech niek" [Leden van de kring kunnen legen betaling van ƒ1,- op 5 februari in de Burgerzaal van net Oostburgse gemeentehuis, len lezing bijwonen van ir, Ij.A. Trimpe Burger over „Re- feente archeologische vondsten lin Zeeland". De avond, die om ■20 uur begint, wordt georgani- Iseerd door de Z.V.U. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN De groei, die de haven van Terneuzen tot voor verleden jaar heeft doorgemaakt is het afgelopen jaar gestabiliseerd. Het goederenvervoer per zeeschip groeide weliswaar, maar die groei kwam geheel ten goede aan de Gentse Kanaalzone. Het goederenvervoer per binnenschip bleef gelijk. Aan haven- en kadcgelden beurde het havenschap Terneuzen eveneens mind cr. |(Van onze correspondent) SLUIS De Sluise Kame- alsprins Camiel I bracht met f een gedeelte van zijn gevolg een bezoek aan het bal van de „ÜVulloks" te Oostende, waar de jonge Sluise Karnavals- [roepering, als enige buiten- andse vertegenwoordiging, naast een 20-tal Westvlaamse (carnavalsverenigingen present was. Dit optreden werd met een jxtra-appl'aus van de honder den enthousiaste karnaivals- jvierders beloond. Prins Camiel en het nieuwe lid van de Raad Van Elf van de Sluise Kaai- fpugers Jacq. Verschueren, •erden onderscheiden met de »rde van de Wulloks, terwijl het eveneens aanwezige lid A. I van Beijsterveldt het erelint van de „Wulloks'' ontving. De onvermoeibare Sluise Tins Karn avail bracht, daarna I nog oen bezoek aan het Prin- penbal te Brugge, dat in de pruigse Stadshallen werd geor ganiseerd. Vermoeid keerde 'rins Caimiel met ziijn gevolg I terug naar zijn haardstede met I de stellige toezeggingen van J diverse karnavalsgroeoeringen om het openbaar karnaval I 1975 in Sluis tot een succes te I maken. f De karnavalviering in West leeu vvsch - Vlaanderen blijft ernstig achter bij de avtivitei- ten welke op dit gebeid in j Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen j worden ontwikkeld. De Slui I se Kaaispugens willen daar beslist dit jaar verandering in brengen. Daarom organiseren zi.i op vrijdag 31 januari in hef Dorpshuis te Heilile een I kamavalsbal, terwijl bij de openbare karnavalvie- I ring op 8 februari naast het f Populaire kinderkarnaval di- I verse activiteiten zullen wor- den ontwikkeld om de karna- 1 jjjviering in Sluis tot een jaarlijks weerkerend succes te maken, Nadere mededelingen hierover zuillen tijdig worden oekendgemaakt. In de havenschapskroniek van januari, die vandaag ver schijnt worden enkele oorza ken van het teruggelopen goe derenvervoer genoemd. Dat zii onder meer de afname van de grondstoffenaanvoer naar Dow Chemical in ver band met de verminderde pro- duktie en het overschakelen van binnenschepen naar zee schepen voor het kolenvervoer. Verder speelt hierbij de ver minderde overs] ao van mest stoffen per zeeschip te Sluis kil en Sas van Gent een dui delijke rol. In 1974 passeerden 5187 zeeschepen de sluizen van Terneuzen. Het totale tonnage van deze schepen was 15.321.656 ton. Ten opzichte van 1973 betekent dit een stij ging van het aantal geschutte schepen met 8 procent. Voor Terneuzen had het stijgende aantal schuttingen weinig po sitieve gevolgen. Het meer- aantal schepen passeerde de havens van Terneuzen en ging naar Gent en de omliggende kanaahavens. Het havenschap van Terneuzen streek in 1974 dan ook 87 758 gulden minder aan havengeld op. In het Nederlandse havenge bied steeg het aantal schepen met 70, maar de goederenover slag liep terug met 635.275 ton. Met de binnenvaart ging het over het geheel genomen iets beter, dat wil zegigen dat1 er geen teruggang was. De goederenoverslag per binnen vaartschip steeg met 106.934 ton, ai met al geen noemens waardige toename. Wat betreft de soorten aan gevoerde goederen zijn de aard olieproducten het meest te ruggelopen in vergelijking met vorig jaar, 344,325 ton, direct gevolgd door een afname met 328.492 ton van de meststof fen. Bij de overslag van che mische produkten was een lichte kentering ten gunste merkbaar. Er werden totaal 130.860 ton meer van deze produkten verladen. Ook de ertsen ondergingen een stij ging met 111.380 ton. In de voedselsector onderging de hoeveelheid aangevoerde pro dukten een halvering In 1974 losten en laadden de verschil lende soorten schepen 41.665 ton minder van de genoemde prjdukten. De bruggen te Sluiskil en Sas van Gent draaiden in ver gelijking met 1973 het afgelo pen jaar ongeveer zeshonderd keer meer. met het gevolg dat de automobilisten even zoveel keer meer moesten wachten. De brug te Sluiskil draaide in 1974 8012 keer, de brug van Sas van Gent 7648 keer. Voor 1973 waren die cijfers respec tievelijk 7729 en 7315. De wachttijden voor beide bruggen zijn gemiddeld tien tot vijftien minuten. Een klein rekensommetje geeft als con clusie dat elke brug afzonder lijk een derde van het jaar geopend is voor de scheep vaart (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Tot nog toe gaat het met de wijngaard- slakkenkweek van de heer J. Dieleman uit Axelse Sassing niet gheel naar wens. Na en kele mis ukkingen hoopt de heer Dieleman, in het dage lijks leven brugwachter te Sluiskil, dit voorjaar de eerste verdiensten binnen te halen. Ondanks het mooie weer en de acceptabele temperaturen zitten de slakken echter nog steeds in do schoot van moe der aarde. Zoals ware slakken betaamt reageren ze niet zo vlug op de vroeg in gezette lente. Het berustend commen taar van de tot nog toe weinig succesvolle wijngaardslak- kenkweker„Ik weet niet wat er in de grond zit en wat eruit komt, d'r zijn er die er ingaan en die er niet meer uitkomen". De afgelopen vier jaar heeft de heer Dieleman zo'n zeven duizend kweekslakken ge kocht tegen een prijs van rond de veertig cent per stuk. Het eerste jaar kocht hij er dui zend en de laatste drie jaar elke keer tweeduizend. Hij zegt daar zelf over: „Ik ben al vier jaar bezig en het is nog nooit gelukt". Dit najaar gingen er weer tweeduizend de grond in. Wat cr van geworden is, blijft voor Dieleman een raadsel tot april de tijd dat de slakken boven de aarde moeten komen. Volgens de heer Dieleman moet het echter wel een keer lukken: „In Limburg gaat het ook, maar daar is het meer mergelgrond". Benoeming De wachtmees ter der rijkspolitie C. varn Maa- nen te Sluis is met ingang van 1 januari 1975 benoemd tot wachtmeester eerste klasse. (Van onze correspondent) SLUISKIL In het Elisa- beth-ziekenhuis te Sluiskil werd gisteren voor de tweede keer de ondernemingsraad ge kozen. Van de 218 kiesgerech tigden brachten er 183 (84%) hun stem uit. Hiervan waren 176 stemmen geldig. De uitslag: Afdeling verple ging, vrije lijst: zuster Fran- coise Bloemenkoop: Kabo: zus ter P. de Vilder-Campbell en broeder J. Langeveld. Tweede categorie, adimini stratief en overig personeel: van de vrije lijst de heer J Benjaminsz. Derde categorie civiel perso neel van de Kabo: mej. D. Grawet en de heer W. van Munster; Het para-medische personeel de vrije lijst mej. M. Smet en van de Kabo de heer C. Meeusen; het tech nisch personeel Kabo de heer A. Bleyenberg en tenslotte werden vijf leden van de nieuwe ondernemingsraad her kozen. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Vandaag begint om 14 uur in hotel de Rode Leeuw te Aardenburg de eerste van de serie verga de ringen, die de Suiker Unie in Zeeuwsch-Vlaanderen houdt met leden en met contractan ten De tweede vergadering wordt dinsdajg 21 januari in hotel Du Commerce te Oost- burg gehouden, de derde woensdag 22 jainuard in De Halle te Axel en de vierde laatste op vrijdag 24 januari in hotel Van Leuven te Kloos terzande. Tijdens deze bijeenkomsten houdt de voorzitter van het kringbest uur Zeeuwsch-Vlaan deren, K.J.A. Baron Collot d'E9caury, een inleiding, waar na actuele bieten problemen van 1974 en voor 1975 aan de orde komen en ook wordt ge sproken over het bietenzaad voor het nieuwe seizoen (Van een onzer verslaggevers) ZELZATE Het schepen college van de gemeente Zei- zate heeft een gunstig geluid laten horen ten aanzien van de aangevraagde uitbreiding van de gipsstortplaats van de che mische fabriek Ungine Kuhl mann- De aanvraag voor deze uitbreiding dateert al van 1973. De gronden, die voor de gipsstort in aanmerking ko men liggen gedeeltelijk op grond van de gemeente Ert velde. Zowel bij de gemeente Ert- velde als bij de gemeente Zelzate heeft Kuhlmann toe stemming voor de uitbreiding gevraagd. Aanvankelijk was er sprake van een terrein van zeventig hectare, later werd dit teruggebracht tot zevenen twintig hectare. Tijdens een besloten vergadering van de Zelzaatse gemeenteraad heb ben enkele raadslieden, tevens leden van het Gewestelijk Ko- mité Leefmilieu, benadrukt dat aan het betreffende be drijf nauwkeurige voorwaar den moeten worden opgelegd ten aanzien van de uitbrei ding. Ze achtten het niet noodzakelijk zich tegen de uit breiding te verzetten met het oog op de werlogelegeneheid. fien van do voorwaarden, die de gemeenteraadsleden hebben gesteld zou zijn dat de gipsstort een hoogte mag be reiken van ten hoogste vijfen dertig meter. Kuhlmann verte genwoordigers spraken van vijftig meter. Rondom de stort zo-u aan een groengordel moe ten worden aangeplant. Vanuit het Gewestelijk Ko- rriité Leefmilieu zijn nog een aantal bedenkingen naar voren gekomen. Dit naar aanleiding van het feit, dat er" bij Kuhl mann sprake is om gipsafval te verkopen naar Frankrijk voor wegenaanleg. Aan de andere kant is er a'l geruime tijd een speurtocht aan de gang naar een plant die rechtstreeks op het gips kan groeien. Overigens heelt het Neder landse bedrijf Zuid-Chemie in Sas van Gent eveneens te kampen met het probleem van de gipsafval. Deze gips gaat echter niet naar een stort, maar wordt per schip afge voerd en in de Noordzee ge- dumpt- Gips bevuilt volgens deskundigen de zee niet. De verwerkingsmanier van Zuid- Chemie kost echter wel een paar gulden meer dan die van Ungine Kuhlmann. (Van een onzer verslaggevers) AXEL In de Noordstraat te Axel zijn de nutsbedrijven begonnen met het aanleggen en vernieuwen van hun ondergrondse kabels. De sleuven, die zij in het wegdek graven, betekenen de aanloop voor veel drastische werk zaamheden die er uiteindelijk toe moeten leiden, dat de Noordstraat verandert in een speelse winkelpromenade. Voor het verkeer heeft dit streven tot gevolg, dat de straat zoetjesaan niet meer toegankelijk zal zijn. Men wil er voorlopig nog naar streven, dat het doorgaand verkeer zoveel mogelijk wordt omgeleid. Alleen voor auto's, die er per se moeten zijn, wil men de mogelijkheid open laten, de Noordstraal nog in te rijden. Het is de bedoeling, binnen kort borden in het centrum van Axel te plaatsen, die het verkeer zoveel mogelijk uit de straat moeten houden. In afwachting van de commissievergadering, waarop de te nemen verkeersmaatregelen vanavond worden besproken, lig gen de borden op het ogenblik echter nog bij de schilder te wachten. (Van een onzer verslaggevers) SAS VAN GENT De be woners van de wijk Sint-Al- bert in Sas van Gent kunnen gerust zijn. De spoorwegover gang, naar de betreffende wijk krijgt een officieel be veiligingssysteem. Op het mo ment wordt al hard gewerkt om de beveiliging aan te bren gen. Jarenlang is de bewuste spoorwegovergang een bron van onbehagen geweest in Sas van Gent. Ook in de gemeen teraad werden er heel wat woorden aan gewijd. De kwes tie met de spoorwegovergang speelde zelfs zo in de gemeen te dat burgemeester W. Dusar- duijn van Sas van Gent tij dens het carnaval een spoor- Doom kreeg aangeboden. De overgang, een voortdu rend gevaar voor schoolgaande kinderen wordt nu voorzien van een zogeheten Aki-h-aki- systeem. Hierbij moet de ma chinist van een naderende treim ervoor zorgen dat via een me chanisme in de berm naast de rails de bomen dicht gaan. Als de trein dan gepasseerd is, gaan de bomen weer automa tisch omhoog. Dit. semi-auto- mojtische systeem komt de ge meente Sas van Gent op 130 000 gulden te staan. De spoorlijn wordt overwe gend gebruikt voor het ver voer van allerhande stoffen, gevaarlijke en minder gevaar lijke, van en naar Dow Che mical in Terneuzen. (Van een onzer verslaggevers) ZELZATE De gemeente Zelzate heeft de bouw van een zuiveringsstation op de rechter oever van het Kanaal van Gent naar Terneuzen goedge keurd. Voor dat het zover Is dat het afvalwater van de ver schillende fabrieken min of meer gezuiverd in het kanaal zal worden gespuid kan het nog wei twee jaar duren. Het afgelopen jaar ai gaven de raadsleden van Zelzate hun voorlopige goedkeuring aan het projekt. dat nadien nog wat werd gewijzigd. Met na me de capaciteit moest nader hand nog een aanpassing on dergaan. Dit ten behoeve van een aansluiting van het chimi- sche bedrijf Societe Chemique de Selsaete. De geplande twee benzine tanks voor het station, vonden geen genade in de ogen van de deskundigen van het Belgi sche ministerie vair Volksge zondheid. Een vond men vol doende. Het waterzuiverings station zal verrijzen in de in dustriezone Karnemelfcspotder bij Zelzate- TEKENINGEN Burge meester drs. W. Lockefeer van Aardenburg zal op vrijdag 17 januari in de bovenzaal van het gemeentelijk museum een tentoonstelling openen van te keningen gemaakt door leer lingen van de r.k. basisschool in Aardenburg. De leerlingen hebben deze tekeningen gewijd aan de mi litaire oogsthulp. De tekenin gen werden tot 10 januari al tentoongesteld in de Oranjeka zerne in Schaarsbergen. De re acties daarop waren zo leuk dat het gemeentebestuur ooik de Aa-rclenburgse bevolking graag in de gedegenheid wil stellen de tekeningen zelf tc bekijken. De opening ge schiedt om 16 uur. AXEL De Halle, 20.00 uur: Interna tionaal Folkloristisch Dansthe ater. BERGEN OP ZOOM Roxy, 20.00 uur: Emmanuel- le, 18 j. Schouwburg Luxor, 2015 uur: „Die Fledermaus" door de Bergen op Zoomse Operette Vereniging. Markiezenhof, Steenbergse- straat Expositie „Tien beeldhouwers vijftig beel den" (t.m. 2 febr.). Open dagelijks van 14.00-17.00 uur. Tweede hal stadhuis, Grote Markt, kunstwerk van de maand van mevrouw Martha van Meurs-de Jonge uit Ber gen op' Zoom (t.m. 31 jan.). Open ma. t.m. vrijd. van 8.30- 12.30 uur en van 13.30-17.30 uur. Zaak van Brokken, Ket tingstraat, expositie tekenin gen, etsen liino's, aquarellen en ruimtelijke vormen van Henk Meeuwsen (t.m. 31 jon.). Open ma. van 13.00-18.00 u-ur. overi ge werkdagen van 10.00-18 00 uur, op vrijd. tot 21.00 uur. (Van een onzer verslaggevers) SAS VAN GENT „Het is een idee waar wel eens een keer over gesproken is, maar of het ervan komt, dat is nog de vraag", dat zegt burge meester W.R.V. Dusarduijn van Sas van Gent over een ter gelegenheid van de inge bruikname van het kabeltele visiesysteem. „Het zou een belangrijke gebeurtenis zijn, iiet alleen voor Sas van Gent, maar voor de hele streek, m-aar het staat nog eng op losse schjoeven", zo merkt de burgemeester verder op. De Scheldezonen De mu ziekmaatschappij De Schelde zonen in Nieu-w-Namen heeft de jaarlijkse feestdag gehou den. Begonnen werd met een mis, die ook door vele erele den werd bijgewoond. Na de rondgang door het dorp, waar bij de café's bezocht werden, was er 's aivonds om half ze ven een etentje in zaal Rich. Thilleman. Voorzitter P. de Decekere kwam in zijn wel komstwoord terug op het af gelopen jaar. Hij kon zich ge lukkig prijzen dat het bij de Scheldezonen redelijk goed gaat. Hij wees erop dat ook de leden niet-muzikanten onmis baar zijn voor een verenging als De Scheldezonen Een klei ne gemeenschap als Nieuw- Namen moet volgens hem pro beren zelfstandig te kunnen blijven functioneren en zal daar ook voor werken. Hij vond het bijzonder triest dat van gemeentewege zo lang zaam wordt gewerkt om de buitenkernen leefbaar te kun nen houden. De voorzittej zei verder dat het aantal leden zeer belangrijkwas, hoe meer leden hoe meer reden van be staan de vereniging heeft. Na afloop van het diner was er dansgelegenheid op muziek van het orkest van de Gefor. Ivens uit De Kinge. Suif es in De leerlingen van de 5e en 6e klas van de lagere school te Nieuw-Namen bereiden zich voor op hun reisje naar de 59ste tv-uitzen- ding van „Stuif ens in" in het Spant to Busseum op 25 janu ari. Zoals gebruikelijk worden de toegangsbewijzen slechts gegeven op vertoning van een hoofddeksel wat voor deze uit zending zal moeten zijn een paar horens. De jongelui zul len op deze dag vergezeld zijn van de hoofdonderwijzer, de heer Van Damme en van de heren Bosman en De Baar en juffrouw Kindt. GOES Grand, 20.00 uur; Alicia, 18 j- De Veste, 20.30 uur: „Die bitteren Tranen der Petra von Kant" van R.W. Fassbinder. Filmhuis Jeugd en Muziek. Museum voor en N - Be veland, expositie Leendert Ruissen (zondagschilder) Nel ly Tjoonk Ru-issen met bloemsierkunst en Cor Ruisen, schilder-graficus (t.m. 2 febr.). Open di. t.m. zat. van 10.00-12.00 u. en van 13 30- 17.00 uur. HULST Den DuUaert, expositie „Ie dere dag milieudag" (t.m. 24 jan.). KOEWACHT Café Oude Molen, 13.30 uur: Sohieting voor bejaarden. MIDDELBURG City, 20.00 uur: Vuisten, bo nen en karate, 14 j Kuiperspoort, 20.00 uur: ICP016. Steve Lacy (sopraan sax), Michel Waisvisz (put ney), Maarten van Regteren Altena (has) en Han Bennink (drums). Organisatie Jeugd en Muziek. Galerie Six and Six, Noord- straat 56, expositie C. Pronk met aquarellen en W. Vaden met olieverven (t.m. 30 Jan.). Open ma. t.m zat. van 9.00-12.00 uur en van 13.00- 18.00 uur. NIEUW-NAMEN Parochiehuls, Expositie „Hulst vanuit de lucht gezien" (tan. 21 jan.) ROTTERDAM De Doelen (grote zaal), 20.15 uur: Rotterdams Philhar- monisoh orkest o.l.v. André Previn. Solist John Williams (gitaar). Wim Overgouw Tri- o. Schouwburg, 20.15 uur: „Gro te bek en grote buik", toneel- revue door Coen Flink en Jules Croiset. Hofpleintheater, 20.15 uur: „De getatoueerde roos" van Tennessee Williams. TERNEUZEN Zuidland Theater, 20.00 uur: „Goto, Tile d'amour" van Wa- lerian Borowczyk. Filmhuis 't Kiekkot. Museum, expositie van fos sielen en mineralen uit parti culiere collecties door de stichting GEA (t.m. 26 jan.). Open di. t.m. zat. van 14.00- 17 00 uur. Artikof, Schoolweg - Expo sitie houtsnijwerken van Leo van Witsen uit Groede (t.m. 31 jan.). VLISSINGEN Alhambra, 20.00 uur: The family, 18 j. WESTDORPE Galerie Troutzaerte, Singel 45, expositie beeldhouwwerk in brons van Pearl Perlmuter (t.m. 20 jan). Open di. t.m zat. van 9.00-18.00 u., zond. van 14.00-18.00 u. op ma ge sloten IJZENDJJKE Streekmuseum, expositie over de oorlogshandelingen in en rond West-Zeeuwsch- Vlaanderen (t.m. 19 jan.). ANTWERPEN Kon. Ned. Schouwburg, 20.00 uur: „De ploeg en de sterren" van Sean O'Casey door N.P. Gent. Eakkeltheater, 20.30 uur: „Wittezwartepietepoppen" van Joe Orion. Meir Theater, 20.30 uur: „Spring uit het raam schat, we gaan trouwen" van Dimitri Frenkel Frank GENT Schouwburg, 20.00 uur: „Help mij, help mij uit de nood of de jager schiet mij dood" van Neil Simon door N.P.G. (ADVERTENTIE) Wij alleen worden regelmatig gekeurd op kwaliteit en assortiment, op bediening en presentatie en toch zijn de prijzen heel redelijk. Kijkt u maar: 500 gram 500 gram VARKENSFILET 5,99 SPEKLAPJES 2,25 500 gram 500 gram BRAADLAPPEN 6,99 HAMLAPPEN 4,98 500 gram 500 gram KOTELETTEN 4,39 HACHEEVLEES 4,98 Deze week weer extra voordeel uit onze eigen worstmakerij 150 gram CRèME-PATé 1,49 150 gram GEKOOKTE AST 1,49 150 gram O DENHAM 1,99 150 gram GESNEDEN KAAS 150 gram FRANSE CERVELAATWORST 100 gram GEDROOGDE VARKFNSWORSTJES 1,09 1,69 79 Natuurlijk mevrouw, krijgt u deze week bij f 15,— sankopen weer iets GRATIS namelijk 100 gram gebraden gehakt. Per kg nog grotere voordelen ROSBIEF 12,98 1"t,r APPEN 9,90 EXTRA bij 5.aankopen een pak Pennywafels van 1,59 voor 0,79 EXTRA ~TT™ER- VOORDELEN Maandag - dinsdag en woensdag 100 gram GEKOOKTE SLAGERSHAM 59 Dinsdag 500 gram VERSE WORST 2,49 150 gram BOTERHAMWORST 79 Woensdag 500 gram ons bekend GEHAKT 2,29 En als extra vuurpijl: HAMBURGERS EN GELDERST SCHIJVEN 5 halen slechts 4 betalen BROODMARKT 5 HULST TELEFOON 2541

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 5