EXPOSITIE IN ARTIKOF \33 Kibboets Nes Ammin in Axel centraal Wijkbewoners betreuren verdwijnen van kruising „TUTTI FRUTTI" GAAT ER GOED IN Raad Jeugd- en Jongerenwerk nodig in Oostburg Sas van Gent verwacht zendmachtiging De Stem De Vr Green Spot zonder prik Green Spot stad HULST HET ADRES St.-Jansteen Westdorpe ZEEHELDENBUURT GEHANDICAPT Terneuzen Zaamslac Sluiskil Cadzand Zuiddorpe WOENSDAG 15 JANUARI 1975 Leo van Witsen met zijn houtsnijwerk, hier nog in zijn atelier, maar straks in Artihof. TERNEUZEN Het Ter- neuzense koffiehuisje „Arti- kof" doet voorlopig haar naam alle eer aan. Tot en met 31 januari doet eigenaresse Dig- na Blaauw kunst bij de kof fie. In het sfeervol ingerichte babbel-lokaal aan de School- weg exposeert Leo van Wit sen uit Groede een maand lang zijn kunstige houtsnij werken. Als motief voor het werk dat Leo van Witsen in Artikof presenteert heeft hij voor het merendeel bloemen en planten verwerkt. In zijn gedetailleerde houtsnijwer ken laat hij de natuur tot lever komen. (ADVERTENTIE) VOOR EEN GOEDE BRIL Leverancier voor alle ziekenfondsen Vernielingen Nadat enke le weken geleden de lampjes in de kerstboom op het dorps plein voor een groot deel werden vernield, is nu een groot aantal glas in lood- raampjes van het oude ge meentehuis kapot gemaakt. Een tijdje geleden werden ook de meeste ramen van het kloosterzuster vernield. Ook het glaswerk, waarachter de vertrek en aankomsttijden van de ZVTH-bussen staan ver meld bij het oude gemeente huis heeft het moeten ontgel den. Voetbal Vandaag wordt op het terrein van de V.V Steen een voetbalwedstrijd ge speeld tussen het B-juniore nelftal van de V.V. Steen en een elftal dat geselecteerd is uit B-junioren van Zeeuws- Vlaamse voetbalverenigingen. Deze wedstrijd begint om half akht. (ADVERTENTIE) Karabijnsport Vrijdag 17 januari wordt in de zaal van „Het Oud Raedhuys" bij J. van dei- Goes-Pluijm te West dorpe een vergadering gehou den, om te komen tot oprich ting van een karabijnschutters club onder de naam „Het Oude Raedhuys". Al veertien lief hebbers hebben zich opgege ven als lid van deze nieuwe club. De karabijnsport is zo wel voor dames als voor heren geschikt. Hoe alles in zijn werk gaat kunnen belangstel lenden vrijdagavond om half negen horen tijdens de ge- spreksavond. Feestavond Zaterdag 18 januari houdt de hengelsport vereniging „Platzak" te West dorpe zijn jaarlijkse feesta vond in de zaal van „Het Oud Raedhuys" bij J. van der Goes- Pluijm te Westdorpe. Nadat de leden met hun dames een maaltijd wordt aangeboden, zal d e avond verder in een gezellig samenzijn worden doorgebracht, met onder ande re gezelschapsspelen en een dansje. Veteranenvoetbal In „Het Oud Raedhuvs" bij J. van der Goes-Pluijm te Westdorpe. is een veteranen voet ba (ploeg op gericht. Tijdens een bijeen komst bleek al gauw, dat de ex-sportmannen het serieus meenden en besloten zo snel mogelijk een eerste wedstrijd te spelen. In het voorbije week end bleken de sportieve Westdorpenaren nog niet over de gewenste conditite te be schikken. Bij hun eerste vriendenontmoeting te Sluiskil bleek dat bii de meesten „de Diip gauw uit was" Een 3-0 nederlaag en stijve spieren waren de eerste ervaringen van hun sportief ties luit. (Van onze correspondente) AXEL Het genootschap Ne- derland-Israël kon gisteravond in Axel's cultureel centrum De Halle een „volle bak" be groeten. Stoelen moesten van alle kanten worden aange sleept om alle belangstellenden een plaats te kunnen geven Dominee Pennings, voorzit ter van Zeeuwsah-Vlaamse af deling van het genootschap. sprak er in zijn openings woord zijn vreugde over uit. dat de heer D. Lam bereid was in te vallen voor rabbijn Soetendorp, die aanvankelijk een lezing zou verzorgen, maar verhinderd was. De heer Lam verzorgde gisteravond een klankbeeld en een lezing over de kibboets Nes Ammin in het noorden van Israël. Nes Ammin is een christelijke ne derzetting die 14 a 15 jaar geleden mede door de heer Lam werd opgericht. De heer Lam wees o.a. op de machtige band. die er tus sen joden en christenen be.-i'aat. doordat zij dezelfde god aanbidden, maar hij bracht tevens niet altijd even ple zierige ontmoetingen in herin nering. die in de afgelopen eeuwen tussen joden en chris tenen hebben plaatsgevonden. De volgende avond van het genootschap wordt op 6 maart gehouden, eveneens in De Halle. Monseigneur dr. A. C. Ramselaar zal dan spreken over „de joodse geloofsbele ving thans". Het onderwerp voor de sluitingsavond van dit seizoen op 15 april staat nu ook vast. Pastoor De Jong zal die avond iets vertellen over de archeologie in Israël. Op 27 januari wordt er in Middel burg een kennismakingsavond gehouden van het genootschap Nederland-Israë! en oo 13 fe bruari is er een samenkomst in Goes Watersport In de Opstan- dingskerk te Terneuzen verga derde het afgelopen weekend de watersportvereniging „De Otheens Kreek". Onder voor zitterschap van de heer C.L. die Meyer besloten ongeveer zeventig verenigingsleden tot een contributieverhoging. Ver der werd gesproken over het al dan niet lid worden van de landelijke watersportorganisa tie KNWV. Vooralsnog wilden de leden liever een jaar wach ten om lid te worden, mede gezien de financiële conse quenties. Na de pauze volgde er een filmprogramma met on der meer de instructie-film „Sail tot win" een film over zeilen in Australië en een beeldiprent met als onderwerp het oud-Hollandse zeilschip. Postzegelbeurs Op vrijdag- 17 januari wordt in de kantine van het makelaarskantoor Rouw aan de Herengracht te Terneuzen van 19 tot 20 uur een postzegelruilbeurs voor jongeren gehouden. De toe gang is vrij. Bevobo In de tweede klasse van de bedrijfsvolley- balcompetitie is de spanning aan de kop van de ranglijst na de wedstrijden van afgelopen dinsdag sterk toegenomen. Kop plopex Philips 2 verloor van concurrent PZEM met 1-2. Dees-Spart, winst op Philips (2-1) en Belasting dat met 3-0 van Rijkswaterstaat won be hielden hun kans op een even tuele titel. Van een midden moot ls nu geen sprake meet, want de overige vier clubs Rijkswaterstaat, Philips 1, Promenade 3 en Hoop, laatst genoemden speelden 2-2 gelijk tegen elkaar, behoren alle tot de degradatiekandidaten, ge tuige onderstaande stand: Die is als volgt: Philips 2, 7-11 punten, PZEM 6-10, Dees- Sport 6-9, Belasting 5-8, RWS 6-4. Promenade 2: 7-3, Philips 1: 5-2, Hoop 6-1. In de derde klasse boekte Excelsior zijn eerste overwinning door Pro menade 3 met 3-0 te kloppen PZEM 2, dat met 1-3 van Am- ro verloor, kwam hierdoor op de laatste plaats terecht. Rabo verloor met 0-3 van lijstaan voerder DOW 2 en Ter Schoi- re stelde teleur door met 1-3 van de derde uitgave van de Politie Sport Vereniging te verhezen. Stand' DOW 2: 7-14 punten, PSV 2: 6-12, Amro 7- 8, Gemeente 2: 6-7, Rabo 6-6, PSV 3: 7-5, Ter Schorre 5-4, Promenade 3: 6-4, Excelsior 5- 2. PZEM 2. 7-2. Programma voor 14 januari in de sporthal 't Zwaantje: Dees-Sport-DOW. Promenade-Bravenboer - Scheers, Marechaussee-PSV, PTT-Gemeente. Derde klasse: Gemeente 2-DOW. Rabn-PSV 3. Amro-Promenade 3. PSV 2- Ter Schorre. Bridge De eerste van de zes te houden viertallen wed strijden door de afdeling Zeeuwsch-Vlaanderen van de Nederlandse Bridgebond werd gehouden in hotel Des Pays Bas te Terneuzen. De uitslag luidde als volgt: Hoofdklasse' 1. Luctor 1 Terneuzen - Oost- burg 1.7647 matchpunten 16-^4 winstpunten Eerste klasse: Hulst 2 - Hulst 3 71— 59 (137). Luctor 3 - Oost- burg 2 11042 (20 min 2), Hulst 1 - Oostbus 3 9741 (20—0). (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Een groot aantal bewoners van de Katspolder is weinig gelukkig met het verdwijnen van de kruising Bralunslaan-Karel Doormanlaan op de rondweg. Eind vorige week werd door openbare werken de midden berm over deze kruising doorgetrokken om verkeersveilig- heidsredenen. De directeur van de dienst openbare wer ken vmdt het wat vreemd, dat er nu ineens zoveel kritiek komt op het verdwijnen van de oversteek De kritiek op het besluit van de gemeente komt met na me van de autorijdende bewo ners uit de Zeeheldenbuurt. „Ik ga vier keer per dag op en neer en ik stoot er elke keer m'n neus. Rond het middaguur komen veel automobilisten al tijd gelijk met de kinderen bij de beveiligde oversteekplaats. De situatie is er echt niet veiliger op geworden. Ook in de buurt zelf niet. Het ,was hier altijd lekker rustig. Het verkeer door de wijk wordt nu drukker", aldus een lichte lijk verontwaardigde buurtbe woner, de heer H. Een collega-bewoner uit de zeeheldenbuurt de heer J.P. Arnold is dat laatste volledig met hem eens: „De van Kins- bergeHaan wordt een race baan. Het is een verleggen van de verkeersstroom DT is niets gevraagd en op een dag is die kruising weg. Het is ons opgelegd". Over de over steekplaats ter hoogte van de Wagnerhof zegt hij: „De kin deren spelen autootje „stop". Ze wachten tot er een auto komt en drukken dan op de knop voor het rooie licht". Overigens vindt de heer Ar nold dat er te weinig overleg met de bewoners is geweest over het opdoeken van de kruising. Andere zeeheldenbuurters zeggen het „een idiote situatie te vinden". Doelend op het mogelijk isoleren van de wijk door de gemeentemaatregel wordt het verdwijnen van de kruising als volgt omschreven: „Ze hebben gewoon een wijk doodgetrapt. Ze hebben het over inspraak, maar dit slaat nergens naar". De heer J. Huigh reageert vrij nuchter op de veront waardigde tongen uit de Kats polder: „Eerst hebben de ou ders hemel en aarde bewogen voor de beveiliging van hun kind en nu mopperen ze weer". Over het gesuggereerde tekort aan inspraak zegt hij: „In september is het al be kend gemaakt Hét is via de raad gespeeld en via de com missies en als er een racebaan DVV De kaartvereniging DW (Door Vriendschap Ver kregen) houdt op vrijdag 17 januari in café Het Wapen van Zeeland haar jaarlijkse leden vergadering, waarop het pro gramma voor 1975 zal worden vastgesteld. Tijdens deze ver gadering die onder leiding staat van voorzitter A. de Zeeuw, zal aan de clubkampi oen van 1974 een beker wor den uitgereikt. Na een geza menlijke patlingmaaltijd volgt een ontspanningsavond met muzikale medewerking van de Bentlev's. van de Van Kinsbergenlaan gemaakt wordt dan doen de automobilisten uit de buurt dat zelf". Naar aanleiding van het stop licht spelletje merkt hij het volgende op: „Ik kan me voor stellen dat de mensen zich daaraan ergeren. Na een tijdje gaat voor de kinderen de aar digheid er wel af. Hier ligt trouwens ook een taak wegge legd voor de kinderen en voor het onderwijzend personeel". (ADVERTENTIE) Op donderdag zestien januari opent de Bonte Avond Club uit Sluiskil tradi tiegetrouw het nieuwe seizoen met een voorstelling in huize De Sterre in Clinge. Het pro gramma van de Bonte Avond Club bestaat uit muziek, en toneelstukjes, kortom onge kunsteld amusement. Op 13, 14 en 15 februari geelt de BAC voorstellingen in Sluiskil in het gebouw De Ark. Op 15 februari zijn er zelfs twee vertoningen, 's mid dags voor de bejaarden en 's avonds voor de donateurs. Tussen 16 januari en 25 april komen aan de beurt, de be jaardenhuizen uit Sluis, Zuid dorpe, Terneuzen, Breskens, Groede en Hulst. De club, die uit ongeveer dertig leden bestaat varieert in leeftijd van zestien tot vijf enzestig jaar. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN „Het verenigingsleven bloeit weer, het televisie-kijken zakt wat af en er komt meer vraag naar toneel" dat zegt Jan Dieleman, een van de stuwende krachten achter de revue-achtige cabaretgroep „Tutti Frutt»" uit Terneuzen. De amateurgroep draait nu alweer zo'n maand of vijf in een nieuwe opzet, met aardig succes. BERGEN OP ZOOM Roxy 20.00 uur: Emma- nuelle 18 j. Luxor Geen filmvoorstelling. Markiezenhof, Steenbengse- straat Expositie „Tien beeldhouwers - vijftig beel- „Peyton Place, is afgelopen en de spelletjes „Mens erger je niet" komen weer op tafel. Dar merk je goed aan de ver meerderde vraag om optredens van de kant van personeels verenigingen", aldus Diele man. Hij legt uit dat het pro gramma dat „Tutti Frutti" brengt eigenlijk geen cabaret is in de juiste zin van het woord: „Er worden geen prikken uitge deeld en er komt geen politiek bij te pas het lijkt op een revue. We brengen goochel werk, wat sketches en mop pen, dat alles met een muziekje en een dansje erbij. Dait wil len de mensen ook graag, ge zonde ontspanning. Ze moeten hun hartkwalen vergeten". De cabaretgroep van Jan Dieleman bestaat uit dertien man. Over het ledenbestand vertelt de amateur-cabaretier en goochelaar: „Het is opval lend het zijn voor het meren deel Hoekenezen tussen de vijfentwintig en dertig jaar. In Hoek daar gebeurt blijkbaar nog wat". Sinds september heeft de groep gemiddeld één keer per veertien dagen een voorstel ling De voorstellingen gaan allemaal op de puur amateu ristische toer. Er wordt opge treden tegen onkostenvergoe ding Dieleman heeft wel een idee van wat het doorsnee pu bliek wil hebben: „De oude truc met het boek kaarten gaaf niet meer op. Ik ben me nu aan het toeleggen op die truc met de doorgezaagde vrouw. Dat spreek visueel erg aan". Bij afwezigheid van een van de leden van de groep kan de rest van de groep normaal doordraaien. „Als bij een to neelgroep een van de leden afwezig is draait de boel in de soep Bij ons gebeurt dat niet. We studeren sketches in groepjes van twee of drie in. wanneer er dan iemand niet is gaat de zaak normaal door". Dieleman vindt dat de ge meente Terneuzen wel eens wat meer steun mag verlenen aan de amateur- toneel- en amusementsgezelschappen. „Var gemeentewege moesten er meer mogelijkheden wei den geboden om dit soort groepen omhoog te brengen. Er gaat nog veel te veel geld naar het beroepstheater". Overigens betreurt hij het wel dat er tussen de verschil lende groenen onderling weinig samenwerking is: „Ik heb wel een geprobeerd om ze bii el kaar te brengen, maar er is veel concurrentie en ze ziin vaak zo gesloten als een pot". Dieleman heeft echter wel plannen om binnen enkele maanden een avond met een aantal toneelgezelschappen te organiseren op het Zoidland- theater. De groen „Tutti Erut t.i" zelf vrijdagavond treedt op in het voormalige gemeente huis te Hoek. Dit optreden be gint om negen uur. (Van een onzer verslaggevers) SAS VAN GENT Als het een beetje meezit dan krijgt Sas van Gent bij de inge bruikname van het Centraal Antennesysteem een eigen eenmalige televisie-uitzending. Voor dergelijke gebeurtenissen kan hei nvnisterie van CRM eenmalige zendmachtigingen aan ge uitgeven. Whnneer de gemeente Sas van Gent een dergelijke ver gunning krijgt dan zal een lo kale televisie-uitzending wor den verzorgd. De gemeente Sas van Gent zelf, de woning- bouwverenging Sas van Gent - Vooruit de radio- en de plaat selijke radio- en televisiehan- delaren. Tijdens dit televisiepro gramma willen de betreffende handelaren aan de bevolking een uitleg geven van de moge lijkheden van het Centraal Anlennesysteem. Dit houdt ook verband met de kwali teitsverbetering van de beel den in Sas van Gent De han delaren, die jarenlang met slechte beelden te kampen hebben gehad kunnen met het CAI tonen dat een goede beeld ontvangst m Sas van Gent mogelij k is. Als de eenmalige uitzending doorgaat zal de opnameappara tuur voor het vervaardigen er van beschikbaar worden ge steld door de firma Siemens, die ook het kabelstysteem in Sas van Gent aanlegt. Wan neer de uitzending zal plaats vinden is nog niet bekend. Een woordvoerder van de ge meente Sas van Gent sprak gisteren van een termijn van hooguit enkele maanden. Overigens wordt op tiet ogen blik op het Stationsplein in Sas van Gent hard gewerkt aan de fundering van de cen trale antenne mast. Kerstboomverbranding Zaterdag is op het strand van Cadzand de jaarlijkse kerst boomverbranding gehouden. Van heinde en ver waren bo men gebracht. Zelfs vanuit het Belgische Knokke waren drie vrachtauto's naar het strand voor hotel Noordzee gekomen. Voorafgaande aan deze ver branding werd door de alge mene sport- en ont.spann.-ngs vereniging Cadzand een drie tal duinwandelingen gehouden, waaraan door 65 personen werd deelgenomen. De ver branding werd door ongeveer 300 mensen bijgewoond. Schieting In café Cen traal werd een sohieting ge houden met een deelname van 44 schutters De uitslag hier van was als volgt: hoogvogel A. Matthe-us uit Axel, eerste zijvogel M. de Laruelle, twee de zijvogel L. Vermue. groot ste aantal kleine vogels met vijf stuks A. de Boev en R. Simon, aillen uiit Zuiddorpe. Volgende schieting zaterdag 18 januari om 14.30 uur. (Van een ozer verslaggevers) OöSTBURG Voor het verwezenlijken van een jeugd beleid in Oostburg zou een raad voor jeugd- en jongeren werk moeten worden ingesteld Aar die raad zou de vorm van een commissie van advies en bijstand ex artikel 61 van de gemeentewet gegeven moeten worden. Dit is een der aanbe- Velin<rPn ilïp 9*4», nYI rfnnr een commissie ad hoc, die in jai uari 1972 werd ingesteld met als opdracht een advies nota over een in Oostburg te voeren jeugdbeleid samen te stellen. De „Jeugdnota" is dezer da gen verzonden aan de raadsle den Als vervolg hierop zullen nog adviezen komen van de Stichting Zeeland en het colle ge van b. en w Het bureau TouwdTpV-en van d* ?empente zou ten dienste moeten komen var de in te stellen commissie. De taak van de ambtenaar Jeugdzaken -advisering aan b. en w van bepaalde zaken- zou door de commissie moeten worden overgenomen. „De ad viezen van de commissie die- ien" zo vinden de rappor teurs, „beschouwd te worden als deskundige adviezen inzake Inhoudelijke en structurele za ken" De samencfpllprs van de nota zouden ook graag plaatse lijke welzij nsr aden gefor meerd willen zien en een sub sidieverordening voor ieugd- en jongerenwerk ingesteld. Andere aanbevelenswaardi ge zaken vindt men het op stellen van een meerjarenplan voor uitbreiding en verbete ring van accommodaties, waar onder die voor buitenspel gele genheden: onderzoek naar be hoefte van een vrijetijdscen trum in Oostburg en snelle verwezenlijking van een ge meenst' hapscentrum in Bres kens Een totaal-nota over het welzijnsbeleid m de gemeente wordt wenselijk geacht. In de nota is een inventari satie gemaakt van aanwezige jongeren, reeds functionerende verenigingen en clubs, de aan wezige buitenspeelrrmgelijkhe- den (die overigens absoluut onvoldoende worden bevon den) en huidige accommoda ties. Voorts is een lijst van bestaande wensen en klachten opgenomen, waarvan er overi gens al diverse zijn behandeld. Als algemene wens wordt ge steld dat subsidie werkelijke subsidie moet zijn en geen subsidie op tekorten. Coördi natie van alle activiteiten is nodig, daar het gevaar niet denkbeeldig is dat teveel aci- viteiten worden ontplooid. den" (t.m. 2 fe-br.). Open de gelijks van 14.00-1700 uur- tweede hal stadhuis, Grote Markt, kunstwerk van de maand van mevrow Martha van Meurs-De Jonge uit Ber gen o»p Zoom (t.m. 31 jan.). Open ma. t.m. vrijd- va-n 830- 12.30 uur en van 13.30-17.30 uur. Zaak van Brokken, Ket tingstraat, expositie tekenin gen, etsen, lino's, aquaireBein en ruimtelijke vormen ven Henk Meeuwsen (t.m- 31 jan). Open ma. v-an 13.00- 18.00 uur. overige werkdagen van 10.00-18.00 uur, op vrijd. tot 21.00 uur- GOES Grand 30.00 uur; Pop- night W-attstax a.ü. Museum voor Z.- en N-Be- veland, expositie Leendert Ruissen (zondagsschilder) Nelly Tjoonk - Ruissen met •bl'0-e-msierkunst en Cor Ruis sen, schilder-graficus (t.m. 2 febr.). Opein dd. t.m. zat. van 10.00-12.00 u. en van 13.30- 17.00 uur. HULST Den Dullaert, expositie „Ie dere diaig miliiéudag" (t.m. 24 jan.)- MIDDELBURG City Geen filmvoorstel ling. Schouwburg 20.00 uur: Fum-house Classics. Galerie Six and Six, Noord straat 56, expositie C. Pronk met aquarellen en W. Vaden met olieverven (t.m. 30 jan. Open ma. t.m. zat. van 9.00- 12.00 uur en» van 13.00-18.00 uur. NIEUW-NAMEN Parochiehuis Expositie „Hulst vanuit de ludht gezien" (t.m. 21 jan ROTTERDAM De Doelen (hal -grote zaal) 12.45 uur: koffieconcert met Turkse muziek. 20.15 uur: Op treden van Nana Mouskouri. De Doelen (kleine zaal) 20.15 uur: Het Amsterdams Ba-rokensemble Musica d-a Ca mera. Lucy van Dael (banok- viool), Ku Ebbinge (bairokho- bo en blokfluit), Jaap ter Lin den (-ba-ro-kceWo en gamba), Ton Koop-man (clavecim- bel). Schouwburg 2015 uur: „Grote bék en grote buik" tone-elrevue met Coen Flink en Juiles Croiset. Hof plein Theater 20.15 uur: „De g-etatoueerde roos" van Tennessee Williams. TERNEUZEN Museum, expositie van fos sielen en mineralen uit parti culiere collecties door de stichting GEA (t.m. 26 j-an.). Open di. t-m. zat. van 14.00- 17.00 uur. VLISSINGEN Alhambra Geen filmvoor stelling. Britannia, expositie „Wild breien en ha-ken" (t.m. 15 jan.). Open dagelijks van 10.00-22.00 u- WESTDORPE Voorm. gemeentehuis 20.00 uur: „Goto, l'ile d'a- mour" van Walerian B-orow- cryk. Filmhuis 't Kiekkot. Galerie Troutzaerte, Singel 45, expositie beeldhouwwerk in brons van Pearl Perlmuter (t.m. 20 jan Open di- t.m. zat. van 9.00-18.00 u, zond van 14.00-18.00 u-, op ma. ge sloten. IJZENDIJKE Streekmuseum, expositie over de n-orioigshandeiingen in en rond West-Zeeuwsch- Vlaanderen (t.m. 19 jan.). Uiteave- Uitgeversmaatschappij De Stem B V Editie Zeeland RA V ON KANTOREN TERNEUZEN Nieuwstraat 9. tel 01150-7920 (4 lijnen): HULST: Steenstraat 14. tei 01140-3751 (3 Ijjnen); GOES: Klokstraat 1. tel 01100-8030 (3 lijnen) KANTOORUREN Maandag t.m vrijdag 8 15- 12 30 en 13.30- 17 00 uur. BUITEN KANTOORUREN ADVERTENTIE-EXPLOITATIE. Breda Maandag t.m vrijdag van 19 00- 20 00 uur. tel 01600- 22341, zaterdag van 10 00- 11 00 uur, tel 01600 - 49900, zondag van 20 00 - 22 00 uur tel 01600 22341 BEZORGKLACHTEN Zeeuwsch-Vlaanderen tel 01140-3751 of 01150- 6297, Midden- Zeeland 01100 - 4944. REDACTIE Chet Zeeuwse redaetii S C Augustijn, kantoor Nieuwstraat 9, terneuzen, tel 01150 - 7920, privé Lorentzlaan 50. Terneuzen, tel 01150-0745 algemeer redacteur Zeeland drs J Bouwmans, kantoor Klokstraat 1 Goes, tel 01100 8030 privé Zuidvliet- straat 53. Goes, tel 01100-8138: redacteur Midden-Zeeland G. van Berkel. kantooi Klokstraat 1. Goes, tel 01100 - 8030. privé Voorburcht 37. Kapelle te. 01102- 2320: redactpur voor Terneu zen en Kanaalzone P de Schipper, kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen, tel 01150 - 7920 privé Debussyhof 67. Terneuzen, tel 01150 2639 redacteui voor Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen A. van der Vuurst de Vries, kantoor Steenstraat 14, Hulst, tel. 01140 3751. privé Beestenmarkt 21, Hulst, tel 01140- 4159; Redacteur voor West-Zeeuwseh-Vlaanderen: R van der Helm, Melkweg 40, Oostburg rel 01170 - 3370: foto 'oumalist voor Zeeland: C J de Boer kantoor Nieuwstraat 9. Terneuzen, tel. 01150 7920. privé Lange de Kreek 56. Terneuzen, tel 01150- 3137, sportredactie Zeehnd- A Koomen, Troelstralaan 8. Axel. tel 01155 -2594 ABONNEMENTEN-EXPLOITATIE Inspecteur Zeeland: P Konings. tel 01150-6297. ADVERTENTIE-EXPLOITATIE Inspecteur Zeeland: C Menu. tel 01100-4318.

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 5