S j Iian misschien niet de moordenaar van dobert Kennedy Een revolutie in gruzelementen Modernste ziekenhuis ter wereld exposi in arti Raad Psychiater heeft meer nodig dan een „kookboek" Boodschap aan het heelal 24.000 jaar onderweg t Green Spot TE RIAAD IN SAOEDI-ARABIË KLEINTJE hulst RAADSELS BEWAKERS VRAGEN Niet doorgestoten VIA RADIOTELESCOOP PORTO RICO Mannen Elektron ika Taal II HET ADRES St.-Jansteen OENSDAG 15 JANUARI 1975 WOENSDAG 11 (Van onze correspondentj WASHINGTON Meer dan zes jaar na de moord op sena tor Rogert 1' .renneuy in Los Aiijjei' Wh i ei door een kleine groep criminologen en andere geïnteresseerden ern stig aan getwijfeld of senator Kenneay wc - 1 uoor Sir- han Bishara Siriwerd ver moord. best ,i twijlel aan dat Sirhan S.rnan betrok ken was bii ae moordaanslag. Maar of S.rhan het fatale schot op .enne y u vuurde is volgens een aantal deskundi gen uiterst onzeker Een van de kogels die uit het lichaam van senator Robert Kennedy werd verwijderd vertoonde merktekens die af weken van die op de andere ko.;e^ die door Sirhan vveruen afgevuurd. Volgens ballistische esperts z n er verschil'en tus sen de kogels die Senator Kenneth troffen en d ..-gels die vijf omstanders raakten. De aan ag op Robert Kenne dy vond plaats op 5 juni 1968, in het A ibassador Hotel te Los Angeles Het was de avond van Lennedy's over winning in de voorverkiezin gen van Californië, die hem leken te verzekeren van de kandi Uit: voor het presi dentschap van de democrati sche part j. In het januarinummer van „Harper's Magazine" wordt uitvoerig ingegaan op de wen selijkheid enkele raadsels rond de moord op Robert Ken nedy op te lossen. Er is een theorie ontwikkeld die zegt dat een tweede vuurwapen bij di aanslag een rol heeft ge speeld. Plet fatale schot zou niet door Sirham, die voor se nator Kennedy stond, maar door iemand anders zijn afge vuurd die zich rechtsachter Robert Kennedy bevond. Deze theorie wordt geschraagd door het feit dat alle vier de kogels die Kennedy troffen hem aan de achterzijde bin nendrongen. Toen Robert Ken nedy werd getroffen stond er rechts achter nem een man met een revolver. Dat was een saeciaaJ aangestelde bewaker. Thane Eugene Cesar. Toen de -choten e en werd hij, vol gens zijn verklaring, door de menigte onder de voet gelo pen. Toen hij was opgekrab- h 'ld tro-k h j z' n revolver. Cesar verklaarde nadrukkelijk dat hij niet had geschoten en dat zijn pistool bovendien van oen nder kaliber was dan het wapen waarmee de kogels werden fgevuurd die Kenne dy dodelijk troffen. Een mede werker van CJBS-News. Do nald Schulman, verklaarde echter tegenover de politie dat hij gezien had dat een van de bewakers een schot loste. Wie die man was kon hij zich niet herinneren. AUard K. Lowenstein, voorma lig lid van het Huis van Afge vaardigden, is er op basis van intensieve studie van over- tuiilgd geraakt dat Sirhan Bi shara Sirhan niet het fatale schot op wijlen senator Ken nedy heeft afgevuurd. De be wijzen ontbreken echter voor een komplort. „We stellen al leen maar vragen en we wil- 'en daaroo een antwoord", al dus AUard Lowenstein. BERT VAN VELZEN Familieberichten uit andere bladen Overleden: Sluiskil: Jan Meeusen weduwnaar van Racliel M. van Laere. 60 jr. Zaamslag: Maarten van Kerkvoort echtgenoot van Elisabeth de Ridder, 91 jr. Goes: Gerrit Willem .loo se, 43 jr. Hansweert: Geerard Carolus Cornelis Flips echtgenoot van A.E. Pauwe, 66 jr. Breskens: Pieter Mookhoek echtge noot van Suzanna Maria Ras. 67 jr. Middelburg: Petrus de Werk, 67 jr. Domburg: Karl Heinz Posth., 68 ,ir. Vlissingen: Pieternella Adriana Va der, geboren Anemalt, 69 jr. 's-Heerenhoek: Jacob van 't Westeinde echtge noot van Cornelia Vermuë 79 jr. Vlissingen: Wijntje Hoeksema wedu we van B.C. Baljé. 89 jr. Middelburg: Jacob Abra- hamse, 78 jr. Vlissingen: Cornelia Jacoba Joziasse weduwe van Arie Over- weel, 89 ir. (Van onze redactie buitenland) Zuid-Afrika als een loep voor het hele patroon van ongelijk heid en onrechtvaardigheid. Zo heeft Hans Achterhuis in zijn boek „De uitgestelde revolutie" het probleem rijk-a,rm, het ontwikkelingsvraagstuk aangepakt. Citeren we maar meteen waarom het in het boek van Achterhuis draait: Als onze wereld in elkaar zou zit ten als de Zuidai'rikaanse maatschappij moeten veel gevestigde ideeën en waarden in de waagschaal werd al ons denkeei over rijk en arm in mondiaal verband omverge gooid. dan viel ons wereld beeld of we nu voor ont wikkeling of revolutie kiezen in gruzelementen Want evenmin als het voor een blanke in Zuid-Afrika zinvol lijkt om over de ontwikkeling van de Bantustans. de zoge naamde thuislanden, te spre ken die ontwikkeling is in feite door de structuur van de maatschappij al van te voren onmogelijk gemaakt is het dan voor een Europeaan moge lijk om oprecht over de ont wikkeling van de derde wereld te spreken. En net zo min als een blanke Zuidafrikaan in zijn situatie onomwonden een ge welddadige revolutie die immers zijti eigen ondergang zal betekenen verkondigt, zal een Europeaan of Ameri kaan dan vrijblijvend over de revolutie van de derde wereld kunnen spreken". Vanuit dit uitgangspunt en vanuit het feit, dat, zoals de schrijver aantoont, de overeen komst tussen de wereldmaat schappij griezelig groot blijkt te zijn, worden in dit boek de gangbare ontwikkelingstheo rieën geanalyseerd en vooral gekritiseerd en aangevoch ten. Achterhuis trotseert alle prognoses van ontwikikelingse- conomen die berekenen, dat de rijke landen nauwelijks be hoeven te lijden onder een betere spreiding van kapitaal en werkgelegenheid. Het bete kent wel degelijk een gewel dig offer, dat zij niet bereid zijn te brengen. Zoals ook in Zuid-Afrika de blanken er fors op achteruit zouden gaan, indien in hun samenleving zwart dezelfde kansen kreeg. Met de uitgestelde revolu tie de titel van het boek bedoelt de sahrij ver de situa tie in de rijlke landen, waar we nog altijd niet naar funda mentele gerechtigheid zijn doorgestoten, maar waar de revolutie halverwege door ons zelf is gestopt. Achterhuis acht het doorzetten van de re volutie liefst op vreedzame wijze een voorwaarde tot mondiale gerechtigheid. Voor waarde ook is. dat ons eigen waarden- en leefpatroon ver andert, want de leus, dat ont wikkelingssamenwerking „bij eigen huis" moet beginnen geldt niet alleen voor de arme, maar zeker voor de rijke lan den. Misschien zullen de ver anderingen pas plaatsvinden onder druk van de uitgebuiten en onderdrukten, die vroeg of laat hun deel van de koek zullen komen halen of ons zul len dwingen, dat zij dat deel krijgen. Maar dan lijkt het voor wat voor revolutie dan ook rijkelijk laat. Achterhuis heeft een door dringend boek geschreven De feiten mogen niet nieuw zijn, de analyses zijn dat wel en Achterhuis stopt niet voor hei lige of glazen huisjes. Zijn boek is een krachtig appel, omdat de problemen van rijk en arm worden teruggeworpen op onszelf. (De uitgestelde revolutie door Hans Achterhuis. Uitge verij: In den Toren Baarn. Prijs: 14,50) AMSTERDAM (ANP) Met grote vraag-ogen kijkt deze dwergaap de wereld in. Veilig bij zijn moeder werd het drie weken oude Makalo-aapje door een fotograaf in Artis op de plaat vstgelegd. UTRECHT (ANP) „Voor schrijven van psychofarmaca gebeurt nog dikwijls volgens het kookboekprincipe: bij de pressie driemaal daags 50 mg imipramine, bij psychose drie maal daags 100 mg chloorpro- mazine enz.". Aldus prof. dr. H.M van Praag, hoofd van de afdeling biologische psychia trie van de psychiatrische uni versiteitskliniek in Groningen, in een artikel in het Tijdschrift voor Geneeskunde. Bij toepassing van het „kookboekprincipe" hoeft men van de werkinig van het middel en van de ziektever schijnselen van een patiënt maar een schijntje te weten, zegt hij. „Men heeft voor deze behandelingsvorm een sterk geheugen of een vademecum nodig, geen training in biologi sohe psychiatrie". De prototypen van alle psy chofarmaca (geneesmiddelen voor de behandeling van fees telijke afwijkingen) zi'n pro- dukten van het toeval en niet wain gericht onderzoek. Prof. Van Praag verwacht echter dat de verdere ontwikkeling van de kennis over de wer king van de psychofarmaca het mogelijk zal maken, voor iedere individuele patiënt de ontimale dosis vast te stellen. Ook gelooft hij, dat per patiënt met minder ver schillende soorten middelen zal kunnen worden volstaan en dat de bijwerkingen zullen afnemen. In de toekomst zal de keuze van het middel volgens prof. Van Praag meer en meer wor den bepaald aan de band van twee series gegevens: één met betrekking tot het werking, mechanisme van het midn en één betreffende de toestan,: van de patiënt (psychopatholo, gisch, biochemisch en fysiolo. gisch). Men zal dan bijv. ge*! willekeurig opwekkend of ka.; merend middel voorschrijvet maar dat middel kiezen waai van kan worden aangename,; dat het de biologisohe afwlj. kingen zo gericht mogelijk bj. strijdt. De all-round-psychiater moe, daarvoor ook de biologisch, factoren kennen die van ia vloed zijn op het gedrag. Ptg Van Praag meent, dat bij J, opleiding tot psychiater op di ze ontwikkeling vooruitgelopgi moet worden: „Anders loop, men de kans achter te lopen". In 't kort ENKELE dagen na da vrijk tinig van de voormalige Chi- leense minister van buiiej landse zaken Gkxkwniro meyda door de militaire regt- ring in Santiago, heeft i Westduitse regering een iy, openstaand krediet van 2;. miljoen mank voor Chili vrij gegeven. DE Filippijnse regering heef toegezegd het martelen va politieke gevangenen te vo». komen en het reoht op juriü sohe bijstand van gedetineei den te erkennen. Deze toezei gingen werden gedaan aan r.-i en protestante kerkelijke lef ders op een bijeenkomst Manilla. vaagenoien uit de V.S. en Groot-Brittannië. Hoofdverpleegster wordt Ruby Cherry uit Greensboro, in Noord-Carolina. RIAAD (SAOEDI-ARABIË) (AP) De bouw van liet modernste ziekenhuis van de wereld nadert zijn voltooiing. Het staat te Riaad. de hoofdstad van hel koninkrijk Saoe- di-Arabië en zal ruim 10(1 miljoen dollar kosten. Met het toezicht op de bouw en de inrichting is belast de man die ook de directie van het ziekenhuis zal voeren als het gereed is- Ronald Larson, van de Hospital Corporation of America uit Nashville, in Tennessee. Het ziekenhuis zal beschikken over een operatietheater voor open hartchirurgie In de operatiekameis en in afdelingen waar patiënten lig gen die er zeer slecht aan toe zijn zullen 70 televisiecamera's worden opgesteld zodat in het „zenuwcentrum" van het ge bouw door deskundigen steeds kan worden waargenomen wat er zich afspeelt. In het ge bouw worden 500 tv-ontvang- toestellen aangebracht De elektronen-microscoop die in het laboratorium staat heeft een waarde van 250.000 dol lar. Alle gegevens over de pa tiënten. wier toestand voortdu rend zal worden bijgehouden. worden doorgeleid naar veer tien computers die staan opge steld op een centraal punt In •iet ziekenhuis bevinden zich 350 privé-kamers. De gordij nen aldaar plus de bedden vordert elektrisch bediend De kosten van het hele gebouw en de tnrichtine komen neer >p ruim 250,000 dollar per lied Van de artsen is 75 percent afkomstig uit de V.S en Euro- de rest uit landen in het Midden-Oosten. Hun salaris zai 40 000 dollar per jaar bedra gen. Kost en inwoning zijn gratis Het grootste dee! van het vernlegend personeel komt uit het Midden-Oosten, maar de leiding zal berusten bij Het verplegend deel zal voornamelijk uit mannen be staan. In Saoedi-Arabië mo gen vrouwen in ziekenhuizen met worden behandeld, zelfs niet aangeraakt, door mannen. De afdelingen zijn dan ook streng gescheiden. Dit slaat Opk op de wachtkamers. Het ziekenhuis wordt genoemd naar de koning, Faisal. Er ko men nog meer nieuwe zieken huizen in diens rijk. Zo heeft een Amerikaanse maatschappij, ie Whittaker Corporation, mist opdracht gekregen drie militaire hospitaals neer te c'tten. tot een totaal bedrag an 118 miljoen dollar. Het ligt in de bedoeling in het irote rijk, dat evenwel maar 8 niljoen inwoners zou hebben. :og 60 ziekenhuizen te bou- ven De plannen hiertoe van iet ministerie voor de volks- lezondheid ziin al in gevor- terde staat Wat het inwoner tal van het koninkrijk be reft dat staat niet preeies vast Volgens sommige des- undi 'en is 5 miljoen een be tere schatting. NEW YORK De mens is al ernstig bezig met pogingen contact te krijgen met intelligente wezens in een ander deel van het heelal. Het zal echter 24.000 jaren duren voor dat de boodschap daar is aangekomen en het is ook hele maal niet bekend of die werkelijk zal worden opgevangen, begrepen en beantwoord. De boodschap bevat aonwij- zigimigan oveir de mander wojar- op ze moet worden gelezen, over de opstellers en de plaats van aifkiomst. Zij iis de ruimte ingestuurd door de grootste radiotelescoop ter wereld, die van Arecibo in Porto Rioo. De signalen zijn de sterkste die ooit van de aardie zijn uitge zonden. De zender heeft een vermogen van 450000 Watt, die antenne heeft een doorsne de van 300 meter. De signalen moeten wel zo sterk zijn om dat zij een afstand van onge veer 24-000 lichtjaren moeten overbruggen naar de sterren hoop Messier 13. Deze sterrenhoop is uitgeko zen omdiat er zoveel sterren zijn diait er een goede kans bestaat op het aanwezig zijn van leven. Garl Sagan, ster renkundige aan die Universi- tiet Oomelll, medewerker aan het project, meent dat He kans 50 procent is. Hoewel er al twee primitie ve tekennmigen het heelail in zijn gestuurd met de Ameri kaanse Pioniers 10 en 11 was een radioboodschap nog niet eerder speciaal de ruimte in gezonden. Voor de boodschap is de meest fundamentele menselij ke taal gebruikt, bestaande uit getallen en afbeeldingen. De getallen zijn voligems het twee- talffldig stelsel, waarvoor slechts twee symbolen nodig zijn. Bij radio overdracht betekent dit dat men aan „aan" en „uit" voLdoenide heeft- Het totale aantal tekens is 1.679. het pro- dukt van de priemgetallen 23 en 73. De geleerden hopen dat, wanneer een intelligente le vensvorm de i Kindschap ont vangt, die tevens zal inzien dat dfiit het geval is en dat de boodschap kan worden opge steld in een raster van 73 rijen van 23 tekens. Wanneer men dart doet vormen bepaalde getallllen een schetsmatige fi guur. De boodschap begon met de getallen een tot en met tien in het tweetalliig stelsel. Daarna komen de atoomnumimens voor de elementen waterstof, zuur stof, stikstof, koolstof cn fos for, enkele elementen van ons zonnestelsel en het heelal. Een groot gedeelte van de boodschap geeft een besohnij- ving van de eftementen waarop de biologie op aande is gefun deerd: een numerieke be schrijving van de DNA-mioJe- cule, dat als sleutel van het leven op aairde wordlt be schouwd, en een schets van de structurele „ladder" van het DNA. Deiarna komt een eenvoudi ge figuur van een mens, met aan bedde kanten een getal. Het ene, 4 miljard, geeft een ruiwe schatting van het aantal mensen op aarde, het anidere, 14, geeft de gemiddelde lengte van een mens, nil veertiel maai de geibruilkte gafflengd van 12,5 centimeter. Vervuil gens geeft een scherts van fe| zonnestelsel de afmeting en i plaats van de aarde hM| aan- Tot slot volgt een schema#! sche beschrijving van de telel scoop te Ared'bo met een getij dat de afmeting aangeeft) eveneens in de gebruikte lengrte. De boodschap worit| automatisch herhaald wanner de telescoop niet in gebmilM UK Op 19 januari 1975 hopen onze ouders en grootouders J. LUIME J. LUIME - LOKKER hun 40-jarig huwelijk te gedenken, y Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Frans en Harry Anke t Kees Kees en Mireille Caroline Receptie op 10 januari van 16.00 tot 18.00 uur in café ,.De Oude Brug", Oostkade 12. Sas van Gent. f i Zeer bedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor ons allen is geweest, is na een kortstondige ziek te, nog tijdig voorzien van de H.H. Sacramenten der Zieken, van ons heengegaan, onze innigge- liefde moeder, grootmoeder en overgrootmoeder GEERTRUIDA RIJK weduwe van Adrianus van den Dries in de ouderdom van 81 jaar. 's-Heerenhoek Jac. van den Dries R. van den Dries-de Jong A. van den Dries A. van den Dries-Geus Borssele B. van den Dries J. van den Dries-Boonman Emmeioord D. van den Dries C. van den Dries-Goense 's-Heerenhoek C. van den Dries N. van den Dries-Lucas Luyckx L. van den Dries M. van den Dries-Traas Heinkenszand M. van den Dries-van den Dries J. van den Dries Kleinkinderen en achterkleinkind 's-Heerenhoek, 13 januari 1975. Cond.adres: Nieuwe Kamerseweg 1, Heinken- zand. De plechtige uitvaart, gevolgd door de teraardc bestelling zal plaatshebben in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek, vrijdai 17 januari om 10 uur. De overledene ligt opge baard in het mortuarium te 's-Heerenhoek. Donderdagavond 19 uur avondmis. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis. DANKBETUIGING Voor de vele blijken van belangstelling onder vonden bij het overlijden van onze dierbare echt genoot. vader, broer, behuwd broer en oom RUDOLF JOSEPH COPPIETERS betuigen wij iangs deze weg onze oprechte en welgemeende dank Tevens betuigen wij onze dank aan de behande lend» geneesheren en verplegend personeel van liet Elisabeth ziekenhuis te Sluiskil, voor de goede verzorging. Uit aller naam: Irene Maria Herman en kinderen. auto's en motoren N.S.V HO 80 1970, nieuwe mo tor plus inlopen 250 km - nieuwe Koppeling, uitlaatsys teem. batterie. autobanden ,Xas", etc. Onberispelijke ca- rossene. 5.500 gulden. Telefoon Brussel 02-34554067. WINTERBANDEN V. Mercedes, 185 x HK 14 1 seizoen gebruikt. ALLE 4 voor slechts f 250 - Irenestr 23, Breda, tel. 44466. te huur aangeboden f Zuiddorpe, januari 1975. KAMERS - ETAGES woningen, geraeub. woningen etc. Woningbu v. Gaal, Chas- sésingel 3, Breda. Tel. 01600- 40793 b.g g. 01,696-3185. te koop aangeboden PARTY KIMBO Te koop tegen elk aann. bod, Postbus 221Terneuzen. OPRUIMING VANAF 16 JANUARI VAN: wanategels vanaf 25 cent per stuk, vloertegels 10-10 vanaf 10 cent per stuk, decortegels, zeepbakjes 1 2,- pei stuk. clo set -rolhouders i 2 50 per stuk. Keukens voor doe-het-zelvers Partijtje kasten en losse deu ren, losse aanrechlblnden.open baarden in vuursteen en giet ijzer. Sanitair: closets, wasta fels pi. baden, spiegels Enkele showroom keukens. hoekkeu- kens, vensterbanktegels 15-25 f 6,50 per meter. Prijzen ex clusie! BTW. Jonkheijm keu kens, sanitair. tegelwerken, specialist open naarden. Hul- sterseweg 37, Kloosterzande tel. 01148-1542 SALONWAGEN te koop 7 mtr. aparte slaapkamer, zeer ge schikt voor permanente bewo ning, Dubbelstraat 41, Bergen op Zoom. tel. 36579. RADICALE WEGGEEF OPRUIMING IN BONTMANTELS I DAMES GRIJP DE WINST!! Liquidatie van onze gehele voorraad bontmantels! b.v. BONTMANTELS van t 800,- nu slechts f 398,- b.v bontmantels var f 1398, nu slechts f 675 enz., enz. Nu krankzinnige koopjeskortingen vai 25 t.m 60%. Zie de etala ges voor de pakmee - weggeef - koldei - prijzen!! Volledige garantie Dit kan alleen: de grootste en goedkoop te bont- zaak v. Nederland De Bontko ning, fiooghuisstraat 3 (straat schuin t.o Hema) te Eindho ven-C Hoogstraat 97 Rotter dam, tel. 010-117117. 's Maan dags van 1-18 uur, iedere dag van 9-18 uur. Vrijdag koopa vond tot 21 uur En als extra meevaller!! Bij koop krijgt u reisgeld v 2 personen (ook benzine auto) terugbetaald Dus geheel gratis reizen Te huur MAURITSSTRAAT 90 m2 moderne kantoorruimte, huurprijs te bevragen bij v. d. BERG CO. N.we. Gin nek ens tra at 43, Bre da. Tel. 01600 - 24421. WESCON NEDERLAND B.V. zoekt N.V.L.-lassers. filters en constructiebank-werkers. Infor matie kunt u inwinnen ni 18.30 uur bij de heer J. Hoen dervangers. Irisstraat 11 Steenbergen. KLEINTJE 4- oMalpen resultaten boekea. Nederlandse Aannemingsmaatschappij Nedam B.V. vraagt voor j een week, Merksem (België), een KRAANMACHINIST Gegadigden dienen in het bezit te zijn van het diploma kraanbestuurder. U kunt u aanmelden op het fabrieksterrein van Union, Borrewaterstraat 182, Merksem, tel. 09 - 32-314 61279; vragen naar dhr. J. Vrakking. GEVRAAGD PACHTER voor cafetaria, camping Gorls- hoek. Tel. 01666-457 of 967. MTS-ER bouwkunde zoekt voor bem liefst passend werk. Br. o no. HK 50530 C. Landbouwers, veehouders, loondorsers e.d.. wist u dat GOOSSENS Financier!ngsbedrijt' te Clinge, 's-Gravenstraat 186 u een le ning kan bezorgen met kwar taal. half- of jaarlijkse terug- betalingstermijnen? Derhalve aangepast aan uw inkomsten, b.v. wanneer uw oogst is gele verd en afgerekend. U kunt Goossens financieringsbedrijf te Clinge bereiken door te bellen 01140-2690; 's avonds ook 01140-3642, of u kunt schrijven G.F.B., Antwoordno. 22 te Cinge-Zeeland (postzegel hoeft niet). G.F.B. onafhanke lijke raadgevers in geldzaken KENNISMAKING GEZOCHT Uat kan op een prettige en oetrouwbare manier vla Neder lands grootste bureau voor persoonlijke huwelijksbemiddeling ierkend bureaui BON VOOR GRATIS BOEKJE Naam Adres Plaats Telefoon CENTRUM EUROPA Hooldk, Zeestraat 143, Beverwijk teletoon 02510-25720. AFD. BRABANT-: BARONIELAAN 275, BREDA TELFFOON 01600 56242 illllMÉIIMll! Leo van Witsen met zi zijn atelier, maar straks ii TERNEUZEN Het Ter- neuzense koffiehuisje „Arti- kof" doet voorlopig; haar naam alle eer aan. Tot en met 31 januari doet eigenaresse Dig- na Blaauw kunst bij de kof fie. In het sfeervol ingerichte babbel-lokaal aan de School- ADVERTENTIE) VOOR EEN GOEDE BRIL Leverancier voor alle ziekenfondsen VROUW met kinderen zoekt ser. kennism. met man tussen 40-45 jaar. Br. onder nr. RK 58931 C. Vernielingen Nadat enke le weken geleden de lampjes in de kerstboom op het dorps plein voor een groot deel werden vernield, is nu eer groot aantal glas in lood- raampjes van het oude ge meentehuis kapot gemaakt Een tijdje geleden werden ooh de meeste ramen van hel kloosterzuster vernield. Ook het glaswerk, waarachter de vertrek en aankomsttijden vat de ZVTH-bussen staan ver meld bij het oude gemeente huis heeft het moeten ontgel den. Voetbal Vandaag word op het terrein van de V.V Steen een voetbalwedstrijd ge speeld tussen bet B-juniore nelftal van de V.V. Steen ei een elftal dat geselecteerd i uit B-junioren van Zeeuws Vlaamse voetbalverenigingen Deze wedstrijd begint om ha] aYht. ADVERTENTIE) (Vain een ozer verslaggevers) OOSTBURG Voor het verwezenlijken van een jeugc beleid in Qostburg zou ee raad voor jeugd- en iongerer werk moeten worden ingestelc Aai' die raad zou de vorm een commissie van advies bijstand ex artikel 61 van gemeentewet gegeven moete worden. Dit is een der aanb< Vel'nwpn <4'i> 7i"'« |jni va e (1

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 4