ZESDAAGSE ROTTERDAM STERK BEZET Van Helden traint weer Forse nederlaag voor Honte LIBRETITEL WALCHEREN VOOR RIJK VAN ALM Donner start met zege op Kuypers Hans Boehlé verspeelt een pont aan Rapide/De Clipper Trainers gaan W.K. bespreken „DE KROMME" OP DE FIETS Dnyndam nog niet akkoord Wie 7 rente wenst zonder boete Post: Het best mogelijke veld Dertien landen naar Heerenveen Jo Jansen Inch naar A-cnrsns rmijn Duurder Deelnemersveld Kwaliteit Pfrommer dreigt met ontslag Wnllems - M Reservcgeldrekening 7 Spaar bij de Banque via uw bank-, post', of gemeentegirorekening. (Van onze sportredactie) BOTTERDAM - „Hoewel we Merkcx nu niet hebben - hij vond onze zesdaagse te zwaar als voorbereiding op het wegseizoen - draaien we deze keer met een betere bezetting dan vorig Jaar. Als je nagaat wat er tegenwoordig oog aan zesdaagserenners beschikbaar is, dan hebben wij gewoon het best mogelijke veld", stelde Peter Post gisteren voldaan vast tijdens de persconferentie voor de zesdaagse, die van 23-29 januari wordt gehouden. De samenstelling van de kop pels heeft Post alleen wat pro blemen bezorgd wat betreft de persoon van Patrick Sercu. De Belgische sprinter wilde aan vankelijk met zijn vaste koppel- genoot René Pijnen rijden en toen Post voet bi] stuk hield dat dat onmogelijk was wilde hij een duo vormen met Graham Gil more. Hij moest echter genoegen nemen met de Fransman Alain van Lancker. Post: „Ik heb ge zegd tegen Sercu dat ik Pijnen - Sercu niet kan brengen voor het publiek. Bovendien zou die combinatie waarschijnlijk veel te sterk zijn gebleken voor de rest. Gilmore heb ik hem ook geweigerd, omdat ik het absurd vind dat twee sprinters in een ploeg zitten". Hoewel Merckx niet aan de start verschijnt is er voor de zes daagse (de vijfde van Rotterdam en de twintigste van Nederland) van dit jaar een hoger budget dan in 1974, toen de organisatie ongeveer een ton moest uittrek ken. Post: „Dat komt o.a. door dat Sercu duurder is geworden door zijn prestatie op de weg. En Schuiten leun je na zijn resulta ten aan het eind van het wegsei zoen natuurlijk ook niet met een klein bedrag afschepen". Wil de organisatie quitte draaien, dan moet er circa 45000 toeschouwers naar Ahoy komen, een aantal dat Harry Hofmees ter de directeur van het sport paleis, wel haalbaar acht gezien de 50.000 mensen, die vorig jaar een kaartje kochten. Hogmees- ter: „Ik ben des te meer optimis tisch gestemd, omdat er in de voorverkoop al tienduizend kaarten de deur zijn uitgegaan. Vorig jaar waren er in hetzelfde stadium pas 2000 kaarten ver kocht. Ik hoop echter dat er meer mensen komen dan het be nodigde aantal, want het is ons oogmerk met de zesdaagse winst te maken. Die winst willen we dan echter besteden aan andere wielerevenementen". In ver band met de 1 novemberwet heeft de organisatie getracht maatregelen te laten nemen, maar dat is mislukt Hofmees ter: „De borrelbussen rijden op (W.-Dld); Dieter Ke (Van onze sportredactie) ROTTERDAM - Het deelnemersveld van de zesdaagse van Rotterdam ziet er als volgt uit: Roy Schuiten - René Pijnen Wed.); Cees Stam - Cees Bal (Ned.); Wolfgang Schultze - Sim Renz Klaus Buedahl emper (W -Did), Patrick Sercu - Alain van Lancker (Belg/Fr Janus van Tol - Dieter Puschel (Ned./W Did), Klaas Balk Gerrie Fens (Ned.); Cees Priem - Don Allan (Ned./Austr Leo Duyn- dam - Gerben Karstens Wed.); Walter Godefroot Ferdinand Bracke (Belg); Gfinther Haritz - Udo Hempel (W-Did), Graeme Gilmore - Julien Stevens (Austr/Belg), Alberto Delatorre - Willy Debosscher (It./Belg) Het meedoen van Cees Bal, die zondag in de zesdaagse van Bremen afstapte, is nog met geheel zeker De Kwadendamse coureur heeft namelijk een scheurtje in zijn schou derblad en het moet wor den afgewacht of hij daarmee kan rijden. Vooi een eventuele invaller ?aan de gedachten van eter Post uit naar Gerry Knetemann. ADVERTENTIE vrijdag en zaterdag nog. Wij hebben overleg gepleegd met de RET over de andere dagen, maar van die zijde bleek niets moge lijk Het publiek neemt volgens mij echter zelf al voorzorge want het aantal collectieve n stellingen, die wijzen op vervoer per gecharterde bus, is nog nooit zo groot geweest" Peter Poet wil er koste wat kost voor zorgen dat de toe schouwers kwaliteit voorge schoteld krijgen. Daar zou Eet enorme bedrag aan prijzen (o.a. een Peugeot 3Ö4 ter waarde van 14.000 gulden, 10.000 gulden in goud voor de winnaars van het zogenaamde Redpoint- klassement en elke avond 2000 gulden in baar geld) in feite al borg voor moeten staan. Maar Post wil er scherp op toezien dat er voor gefietst wordt. „De ren ners krijgen betaald naar pres tatie Ik ben niet ontevreden over de laatste twee jaar, maar het kan beter. Als de renners in een afvalkoers niet goed rijden, betaal ik ze niet uit. Ik vind dat ik dat niet kan doen tegenover de sponsor van zo'n wedstrijd. Bovendien moeten wij onze naam zien te handhaven. Veel zesdaagsen zijn volledig inge slapen Dat wil ik voor Rotter dam in ieder geval voorkomen. En dan kunnen de renners wel zeggen: wat maakt die Post nou klaar. Daar trek ik me niets van aan. De beuk moet erin, want anders jaag je het publiek weg". Een nieuwigheid, die de zes- (Van onze sportredactie) K.N.S.B.- Pfrommer de HEEKENVEEN - herencoach Leen heeft gedreigd zijn ontslag bl schaatsenrijdersbond in te die nen als Hans van Helden - ook al was het privé naar het train ingskamp van de heren in het Zwitserse Davos zou komen. Dat werd gisteren bekend en daarop heeft Hans van Helden besloten toch maar in Heeren veen te blijven en zich daar voor te bereiden op de selectierit tegen kernploeg-reserve Peter van der Kant met als inzet een plaats in de kernploeg voor de wereldkampioenschappen all round in Oslo en de sprintkam pioenschappen in Gothenburg. In tegenstelling tot hetgeen een landelijk ochtendblad giste ren meldde, heeft Van Helden de K.N.S.B medegedeeld, dat hij zich optimaal zal voorbereiden voor de rit tegen Van der Kant, die op maandag na de Europese kampioenschappen over ander halve week in Heerenveen zal worden verreden. Intussen is het wel waar, dat de door de K.N.S.B. aangewezen begeleider van Van Helden, Henk Gemser die de kernploeg in de zomer condistietraining geeft. Van Helden niet zo erg lip qua persoon Vandaar dat Van Helden heeft besloten de zaak een paar dagen aan te kijken. Wordt het volgens hem niet be ter, dan zal een door een Assense juweliei betaalde trainer wor den aangetrokken.De Assense juwelier stelde de Brabantse Fnes een reis van veertien da gen. samen met zijn echtegeno- te. in het vooruitzicht als hij zich inderdaad voor de W K in Oslo zou weten te plaatsen Verder heeft de juwelier Van Helden een auto ter waarde van mini maal f 10 000. toegezegd als hij na plaatsing voor de w K ook nogeens de wereldtitel pakt Komt Van Helden bij de eerste drie dan mag hij juwelen ter wagrde van f 5000.- uitzoeken. Een plaats bh de eerste zes le vert hem f 2500,- aan juwelen op Verder zal de juwelier alle kosten, die gemaakt moeten worden in de komende ander halve week, voor zijn rekening nemen aantrekkelijker moet maken is het Redpoint klassement, waarvoor elke avond een ander onderdeel wordt verreden Het winnende koppel van zo'n onderdeel krijgt een winstronde in het algemeen klassement HEIN GROOTHUIS (Van onze handbalmedewerker) TERNEUZEN - In de handbal dames-afdeling eerste klas zet ten Olympus 2 en Zeelandsport de race naar de titel voort. Olympus wees stadgenoot Ma rathon met een krappe 8-6- overwinning terug. Zeeland- sport ondervond eveneens in Wissingen alleen in de eerste minuten tegenstand van Honte nisse. Hontenisse nam via An- nemarie Hoefijzers in de eerste minuten gelijk al de leiding, maar dat was in de eerste helft dan ook het enige gebeuren aan de zijde van Hontenisse. Zee landsport overspeelde bij vlagen zijn tegenstander volkomen. De ruststand was 6-1. Na rust hetzelfde beeld. Zee landsport bleef doorgaan en scoorde via fraai opgezette combinaties vanaf de cirkel. Bij Hontenisse konden alleen Ineke Millenaar en Griet Mei voor een paar tegendoelpunten zorgen. Het eindsignaal kwam bij een 16-3-stand voor Zeelandsport. In Terneuzen had Sluiskil zijn handen vol aan het bezoekende Deltasport. Na een zeer succes volle eerste helft had men dit ze ker niet verwacht Binnen een twaalftal minuten was de stand reeds 5-0 voor Sluiskil. Sluiskil had in deze periode zeer duide lijk het initiatief in deze zeer aantrekkelijke wedstrijd Het positieve hierbij was, dat de doelpunten ditmaal niet door Ans de Hamer gemaakt werden maar door de gehele ploeg Betsy Krijgsman 2x, Els Kips, Marijke Schelfout en Tilly van Eek zorg den voor deze voorsprong Del tasport gaf daarentegen zeer René Pijnen vormt met Roy Schuiten een gevreesd koppel (Van onze sportmedewerker) HULST - In de eerste klasse van de HuZaVo- zaalvoetbalcompetitie Hulst in Hulst moest koploper Hans (Van onze sportmedewerker) VLISSLNGEN - L. Rijk van de biljartvereniging ALM uit Goes is in het afgelopen weekend in Vlissingen kampioen geworden in de tweede klasse libre van het district Walcheren - de Beve lenden. Rijk moest een verlies- partij incasseren tegen Hoogers, die als tweede eindigde. Deze partij eindigde in 150-144 in 38 beurten. Hoogers verloor daarna zijn laatste partij tegen De Voa, zodat Rijk kampioen werd op matchpunten. Het gi- middelde van Rijk was echter daarmate hoger dat Hoogers zelfs nog van De Vos had mogen winnen. De derde kanshebber voor de titel. De Visser uit Goes verloor zaterdagmiddag uit van Lindenberg. Laatstgenoemde speelde sterk, 150-109, in 26 beurten In de kortste partij van het gehele toernooi speelden De Vos en De Jongh De Vos maakte een serie van 49 gewonnen partijen, in 20 beurten. Riik zal het district ver tegenwoordigen op de geweste lijke ronde, die op 31 januari en De deelnemers aan het librekampioenschap v.l.n.r.: Lindenbergh, Marijs, Hoogers, De Vos, Visser, Rijk, De Smidt en De Jonge. 1 februari wordt gespeeld. D de Fouw reikte namens de KNBB de kampioensmedaille uit. De uitslag luidt als volgt: 1L. Rijk van ALM uit Goes 12 104 4 196 5,32 34, 2 J Hoogers van KOT uit Middelburg 10 1003 272 3,68 31,3. J Visser van VOG uit Goes 8 993 250 3,96 31, 4 P de Vos van OKK uit Goes 8 9073 253 2,86 49, 5 K. Lindenberg van ALM uit Goes 6 871 234 3,72 42, 6. C. de Jongh van VOG uit Goes 6 855 234 3,65 36, 7 J de Smidt van SIOS uit Borssele 4 822 267 3,08 18. 8 J Marijs van Dampoort uit Middelburg 2 801 141 3,32 28 COVERCIANO (AFP) - Met uitzondering van de drie kop- toer- ipioen- WDL), stukken van het afi nooi om het wereldkam schap voetbal, Schön (tVDL), Michels (Ned) en Gorski (Pol) gaan de Europese trainers dit toernooi gedurende drie dagen in Coverciano, nabij Florence, analyseren. Ook de huidige Ne derlandse bondscoach George Knobel zal naar het trainings oord van het Italiaanse elftal af reizen. HEERENVEEN (ANP) - Der tien landen, met in totaal 31 rij ders, hebben ingeschreven voor de Europese kampioenschappen hardrijden op de schaats voor heren., dat op 25 en 26 januari in Heerenveen worden gehouden. Het zijn behalve Nederland Finland. Engeland. Zweden. Noorwegen. Oost-Duitsland. Italië. Polen West-Duitsland. Rusland, Frankrijk België en Zwitserland Evenals Nederland komen ook de Russen. Zweden en No ren met een maximum van vier rijders aan de start De verschil lende landen dienen uiterlijk vijf dagen voor het kampioen schap ae namen van de rijders op te geven. Boehlé uit Hulst zijn competi tiewedstrijd tegen stadsgenoot Rapide/De Clipjier een kostbaar punt prijsgeven. Het werd na een spannende wedstrijd waarin Hans Boehlé een licht veldover- wicht had een 0-0 gelijkspel. Concurrent Staf de Feber CCP uit Sluiskil/Hulst, de grootste rivaal van Hans Boehlé in de race naar de titel, maakte geen fout, en versloeg op zijn beurt Eggermont Roest-Bruin uit Hulst met 11-2. In de tweede klasse pakte het team van B.V Den Dullaert twee kostbare punten. Het ver sloeg in een adembenemende wedstrijd het team van FC van Kerckhoven uit Kloosterzande met 3-2. B.V Den Dullaert nam door N Nagtzaam en G Thuy een 2-0 voorsprong, maar F. Vervaert zorgde met een tegen doelpunt dat de wedstrijd weer helemaal open was Het was echter A. de Burger die Den Dul laert op een 3-1 voorsprong bracht, maar Van Kerckhoven gaf zich echter nog niet gewon nen. Toen het door A. Scheurs 3-2 werd kwam de spanning weer helemaal terug, maar een sterk verdedigend Den Dullaert gaf de overwinning niet meer prijs. G.T.I. uit Terneuzen boekte in deze competitie zijn i eerste overwinning, café Ly- baert uit Hulst werd hier met 6-5 het slachtoffer van. De doelpunten van G.T.I. kwamen hier op naam van. P. Huyssen 5x en J van Eetvelde lx. Voor café Lybaert scoorden: E. Crombeen 2x en M. Roels 3x. Stand eerste klasse: 1. Hans Boehlé Hulst 7 4 3 0 11 pnt (22-3), 2. Staf de Feber Sluiskil/Hulst 7 4 2 1 10 pnt (37-13), 3 FC Taalman Hulst 6 3 1 2 7 pnt (20-17), 4 Rapide/De er Hulst 7 2 2 3 6 pnt (Van een speciale verslaggever) WUK AAN ZEE - Alsof het de 16e ronde van hei 36e hoogoven-toernooi was, zo kwasie-nonchaiant is dinsdag de eerste ronde van het 37e toer nooi in Wijk aan Zee van stapel gelopen. Enkele rollen worden door anderen gespeeld. Wed strijdleider Constant Orbaan is opgevolgd door Simon Gjaltema - ook internationaal arbiter. Orbaan zal zich nu met de ron- denverslagen van het toernooi boek belasten. De vurige com mentator Lex Jongsma is om studieredenen achter de coulis sen geraakt., thans worden de honderden bezoekers voorge licht door meester Rob Hartoch, die meer getemperd doch uiterst gedegen de acht duels van de grootmeestergroep van lopende commentaren voorziet. Dat is geen kleinigheid Een maal verkeek hij zich zelfs grondig Dat was bij Sosonko- Foerman Sosonko, ex-Rus en gewezen leerling van groot meester Foerman, leek regel recht op winst af te stevenen. Het droeve lot van Foerman werd aan de zijlijn al in varian ten geconcretiseerd, doch er kwam op het bord weinig van terecht De slimme Rus plom beerde en soldeerde, waarna de vrede werd getekend. Men had wel de vijf uur volgemaakt. Donner-Kuijpers verliep voor de gepromoveerde meester Kuijpers pijnlijk Die verkoos oploeg, t Zwit- DAVOS - De berenkernj die op het ogenblik in het serse Davos verblijft om te trainen, zal dit weekeinde een kleine meerkamp afwerken. Er zulleD een 500. een 1500. een 3000 en een 5000-meter verre den worden tegen de Russen, de Finnen, de Zweden en de Noren, want coach Leen Pfrommer kwam er tot zijn verrassing ach ter, dat alle grote schaatslanden in Davos aanwezig waren. De kleine meerkamp van a.s. weekeinde kan beschouwd wor den als een generale repetitie voor de Europese kampioen schappen voor heren over an derhalve week in Heerenveen. zich Nimzo-Indisch te verdedi gen, hetgeen tegen Donner altijd een wat zwevende aangelegen heid is Hij verstaat als geen an der de klassieke kunst van deze ouverture te bestrijden Tegen het einde van de speeltijd, toen Kuijpers ook nog hevige tijd nood te verwerken kreeg, bracht een vrij-pion aan Donner de ze ge. Portisch, de ijzersterke Hon gaar, versloeg Ree, die had het na zo'n 15 zetten al moeilijk. Hij kwam de ellende niet te boven. Popov, gepromoveerde Bul- faarse meester, had wit tegen lavalek. die is niet voor niets eerste-bord-speler van de Ver enigde Staten Popov deed het daarom zeer omzichtig - dat is niet erg - doch tevens passief en dat is tactisch onverstandig. Kavalek toonde dat in een boei end gevecht aan De overige duels werden af gebroken Timman, onze jongste grootmeester, die naar velenho- pen nog eens een rol van wereld betekenis zal spelen, stond zeer comfortabel tegen Langeweg. Hij had een open H-lijn in han den, met liefst twee torens, be nevens een ijzersterk paard op d5 Dat moest uiteraara de door slag geven Die algemene weten schap werd door cfe analyse in de pauze bevestigd. Langeweg liet weten, dat hij van voortzetting afzag Smeikal - Gligoric biedt de witspeler Browne Uer wel kansen, terwijl Hübner en Hort - Ge- puntendelingen konden worden. Als er iets ge beurt zal het ten nadele van de zwartspelers zijn. Popov (Buig) - Kavalek (Vst) 0-1, Donner (Ned) - Kuijpers (Ned) 1-0: Browne (Vst) - Hüb ner (Wdl) afgebr.; Sosonko Furman (Rus.) V2-V1, Smeikal (Tsj.) - Gligoric (Joeg.) afgebr.; Portisch (H< ng) - Ree ed)- (Ned) 1-0; Timman (Nea) - Lan geweg (Ned) afgebr.Hort (Tsj) - Gelier (Rus) afgebr Meestergreep: Winstein (Vst) Böhm (Ned) V2-V2; Portisch (Hong) - S Napi" Dvorecki (Aus) 1-0; Ek (Zweden) - Timman (Ned) 1-0; Enklaar (Ned) - Schmidt (Pol en) afgebr.Ciocal- tea (Roem) - Bukic (Joeg) Vj-Vi; Ligterink (Ned) - Mart (Vst) 1-0; Dieks (Ned) - Sigurjonsson (IJsl) 0-1 S Napik (Polen) V2-V2 '1 - Vadas (Hong) San onze sportredactie) ST - Het NAC-bestuur meent erg sterk te staan na het pleidooi, dat zijn raadsvrouw mr. Anita Leeser gisteren in Zeist heeft gehouden in de door Henk Wullems via zijn advocaat mr. Jansen van Raay aange spannen arbitragezaak. Mr Leeser stelde namelijk dat er geen sprake van recht op ar beid is omdat er geen dienstver band is Wanneer er een uit spraak wordt gedaan is nog niet bekend (Van onze sportredactie) ROTTERDAM Wim van Ha- .ïegem komt tijdens de zes daagse van Rotterdam twee keer in actie op de fiets. De Kromme treedt op de openingsavond in een wedstrijd aan tegen ex- Ajacied Piet Keizer en twee da gen later zal hij het opnemen tegen Feyenoord-traincr Wiel Cörver. De zondagavond staat trou wens helemaal in het teken van (14-19). 5 FC Bleyko Hulst/ Walsoorden 6 2 13 5 pnt (15-20), 6. Bar de Smidse Hulst 6 2 13 5 pnt (9-14), 7 Eggermont Roest-Bruin Hulst 7 1 0 6 2 pnt (7—39). Tweedeklasse: 1. B.L.Z. Hulst 6 5 1 0 11 pnt (34-16), 2 FC Het Centrum Hulst 6 5 0 1 10 pnt (25-9), 3 Bouwbedrijf Goossens Kloosterzande 6 3 2 1 8 pnt (21-14), 4. B V Den Dullaert Hulst 7 4 0 3 8 pnt (21-28), 5. Bouwbedr Van Kerckhoven Kloosterzande 7 2 1 4 5 pnt (19-17), 5 Café Lybaert Hulst 7 1 0 6 2 pnt (22-32), 6 G.T.I. Ter neuzen 7 1 0 6 2 pnt (23-49) Pro gramma voor 17 januari: 20 00 uur BLZ-café Lybaert, 20.40 uur Bouwbedr. Goossens-FC Centrum, 21.20 uur Eggermont RB-Bar de Smidse, 22.00 uur FC Bleyko-FC Taaiman. felle tegenstand maar de verde diging van Sluiskil bleef goed gesloten Ria Schaalje van Del tasport kon niet vrij komen van de manverdediging die haar op gelegd werd. Witske Vos nam haar taak over en scoorde op fraaie wijze 5-1 Nadat men bij de stand van 6-1 een strafworp gemist had bij Sluiskil kwam Deltasport in de laatste minuten sterk aandrin- fen Nel Verhey en Anita de ong bepaalden de ruststand op 6-3 Dat Sluiskil hierdoor aange slagen was, bleek na rust duide lijk Wietske Vos, Nel Verhey en Anita de Jong zorgden er vrij verrassend voor, dat Deltasport de illusie kreeg dat de winstpun ten er voor hen zeker wel inzaten bij de stand 6-6. Op dat moment toonde het team van Sluiskil zijn mentaliteit. In plaats van in paniek te raken, werd er zeer Kalm doorgespeeld. Dit resul teerde al vrij snel in een fraai doelpunt van Betsy Krijgsman. En twee lage schuivers van Els Kips 9-6. In de gelederen van Deltas port rommelde het eventjes, maar toen zette men de schou ders er weer onder. En met nog vier minuten te spelen, zorgde Nel Verhey voor 9-7 nini De span na steeg'aan beide zijden toen Rial Schaalje twee minuten voor het einde voor 9-8 zorgde. Sluiskil kon deze stand tot het laatste fluitsignaal behouden. In de heren derde klas werd alleen de wedstrijd Sluiskil tegen de reserves van het Zienkzeese Deltasport gespeeld, Sluiskil ondervond van net onvolledige Deltasport. de keeper was afwe zig, in de eerste helft felle tegen stand Dit geeft de 11-8 rust stand duidelijk aan Na rust speelde Sluiskil bij de Zierik- zeese formatie alsof er geen tegenstander was. Tonny van Hoorn, Kees Hamelink en Tonny Roose scoorden er lustig op los. De enige Deltasport-speler die foed probeerde te volgen was oep Henning, die het grootste aandeel in de Deltasport- doelpunten had. De eindstand werd tenslotte 29-14 voor Sluiskil. (Van onze sportredactie) OISTERWUK - Leo Duyn- dam en Alsaver-manager Ton Vissers zijn nog steeds niet tot een financieel akkoord gekomen naar aanleiding van het deelne men van de Westlander in de zesdaagsen van Bremen en Rot terdam, wat hij contractueel niet mag. Ton Vissers: „Zodra Leo Duyndam terug is uit Bremen gaan wij praten. Het is echter in ieder geval zo dat Duyndam niet veel zal overhouden van zijn verdiensten in Bremen en Rot terdam wil hij zijn contract bij Alsavar houden". (Van onze sportredactie) ZEIST - Jo Jansen, de veld- trainer van NAC, is alsnog toe gelaten tot de A-cursus voor trainers, die volgende week maandag in Zeist van start gaat. Jo Jansen, die aanvankelijk was afgewezen, kreeg gisteren be richt van de toelating. ADVERTENTIE het voetbal, want dan zullen meerdere Feyenoorders de strijd aanbinden met spelers van Ex celsior en Sparta Bekende figu ren, die ook tijdens de zesdaagse op de fiets zullen kruipen zijn de Rotterdamse burgemeester André van der Louw. de caba- rettière Ansje van Brandenburg, Willem Duys en de stadion directeuren Frits de Kimpe (F eyenoord-stadion) en Otto Roffel tegen el (Olympisch stadion), die elkaar zullen uitkomen. BANQUE Zonder opzegtermijn kunt u bedragen op nemen tot f 3000,- per maand; Voor bedragen boven f 3000,-per maand geldt een opzegtermijn van 1 maand. In teder geval berekent de Banque géén retour-rente over opgenomen bedragen! BANQUE DE PARIS ET DES PAYS-BAS NV PARIBA9 Amsterdam-Arnhem-Breda-Den Haag-Dordrecht-Eindhoven- Haarlem Heerlen - Maastricht - Roermond - Rotterdam Utrecht Afenlo.

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 13