"k/l Bekendmaking CITROËNA ervaren secretaresse EEN ERVAREN BOUWKUNDIG OPZICHTER EEN GROEPSLEIDER(STER) 15 UJ AFLOS HOOFDWACHT „GEEN I verpleegkundigen (dipLA) ziekenverzorgenden iflRKE Opleidingen Bedrijfstrainingen diaconessenhuis b diaconessenhuis brede Geef mij een naam en win een ARKE REIS tpGRADA onderhouds monteur De Katholieke Raad voor Maat schappelijk Welzijn in Zeeland gevraagd wordt een F2-KONSULENT nette verkoopster MAISON CHIC Scheidsrec de Tombe assistenten accountant Melse co accountants ONGEREGELD VERVOER GEREGELD VERVOER ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER Citroën Nederland bv S.P.D. I en II M.B.A. Praktijkdiploma Boekhouden S.P.D. - M.O. Cursus van 1957 Het advocatenkantoor van Mr P. P. LAP ARCHITECTENBUREAU NOUWENS EN VAN POPPEL B.V. Bent u geïnteresseerd in een marketing- of economie- of managementstudie Het ISW nodigt u uit voor een gastcollege in Breda. Marketing Assistent Assistent Econoom Mi (idle-management Enkele van onze honderden fijne, voordelige reizen: ƒ413,- ƒ435,. ƒ327,- 435,- leslissing vervanger Slarfighter blijft uit een miljoen Verreweg beter! ZATERDAG 11 JANUARI 1975 <fe Tombei Melse co, registeraccountants, hebben 20 kantoren in Nederland. De sfeer op onze kantoren kan als bijzonder prettig worden Omschreven. Men Is geen nummer In onze organisatie. De werkzaamheden ziin zo georganiseerd, dat er in kleine teams gewerkt wordt, waar binnen men een eigen verant woordelijkheid heelt. De variatie In te behandelen onderwerpen, resp. te adviseren kliënten is groot. Onze arbeidsvoorwaarden zijn zonder meer up-to-date. Vestigingen te: Alkmaar, Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Baarn, Bergen op Zoom, Dordrecht, Ede, Eindhoven, Enschede, 's-Gravenhage, Haarlem, Leeuwarden, Leiden. Middelburg, Nijmegen, Rotterdam, Utrecht, Winterswijk en Zierlkzee. TMB2# Op onze vestiging te Dordrecht bestaan vacatures voor assistenten accountant. Er zijn plaatsingsmogelijkheden voor zowel geroutineerde krachten die de NIvRA-opleiding volgen, resp. in het bezit zijn van het S.P.D.-diploma, als voor hen die een middelbare schoolopleiding genoten hebben, in het bezit zijn van het Praktijkdiploma Boekhouden en verder willen studeren in de bedrijfs- administratieve richting. Wij bieden een interessante werkkring, een goed salaris en aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een studiekostenregeling. Geïnteresseerden nodigen wij uit kontakt op te nemen met ons kantoor te Dordrecht, Singel 472. Telefoon (078) 3 06 11. Bij beschikking van de Staatssecretaris van Ver keer en Waterstaat van 3 januari 1975 D.G.V. nr. A 4/V 20116 gepubliceerd in de Nederland se Staatscourant van 6 januari 1975 nr. 3 is het tarief binnenlands vrachtautovervoer gewijzigd (8e wijziging). Deze wijziging houdt in dat de huidige maxima zijn verhoogd in het Tarief interlokaal ongeregeld vervoer 5%%. Tarief staangeld interlokaal ongeregeld vervoer 8%. Tarief plaatselijk ongeregeld vervoer 7%. Uur-kilometer tarief uurvergoeding 514%, kilometervergoeding 514%, remboursprovisie 8%. lijintarief (tabel A) 7 Vi plus 20 cent. Tarief voor gekombineerd vervoer (regionaal vervoer tabel D) 7%% plus 10 cent. Afhaal- en afleveringsloon (tabel B en C) 8%. Tarief voor zendingen voor meer dan 2000 kg (tabel E) 614%. Rembourspro visie 8%. Deze wijziging wordt van kracht op 8 januari '75 De gezamenlijke wegvervoer organisaties Katholieke Vervoerders organisatie K.N.V.T.O. N.O.B. Wegtransport, P.C.B. - Wegvervoer. Voor het kantoor van ons Distributiecen trum te Oosterhout N.B. zoeken wij een die een baan met afwisselende werk zaamheden ambieert. Gezien de aard van de werkzaamheden is enige jaren kantoor- en type-ervaring beslist nood zakelijk. werktijden van 8.00 16.45 uur vijfdaagse werkweek. Sollicitatiebrieven alsook telefonisch aan vragen voor een blanco sollicitatieformu lier worden gaarne tegemoet gezien door de afdeling Personeelszaken van Citroen Nederland b.v. Stadionplein, Amsterdam Tel. 020 - 731181 toestel 448. Stadionplein 22-30 Amsterdam(020)731181 De nieuwe opleidingen en de repetitie-opleidingen beginnen op maandag t3 januari 1975 in het St Nor- bertuslyceum. Lyceumlaan 10 te Roosendaal Poolselaan 3 - tel. (01650) 3 42 59 - Roosendaal. Stationsstraat 40, te Bergen op Zoom vraagt op korte termijn een Geboden wordt een afwisselende functie met zeer goede honorering. Sollicitaties gaarne aan bovenstaand adres. Door toenemende aktiviteiten willen wij onze technische dienst uitbreiden met een Zijn werkzaamheden zullen hoofdzakelijk bestaan uit het her stellen en reviseren van blaas-, spuitgiet- en verpakkingsmachi nes. Belangstellenden dienen te be schikken over initiatief en erva ring, waarbij het LTS-diploma voorkeur geeft, doch niet nood zakelijk is. Minimum leeftijd: 25 jaar. Schriftelijke sollicitaties te rich ten aan: Grada Produkten B.V., Teteringsedijk 47, Breda, telefoon' (01600) 25966. levert vanuit zijn doelstelling een bijdrage aan de samenlevingsopbouw door de stimulering van katholieke besisgroepen die zich met samenlevingsvragen bezighouden het geven van voorlichting en advies de ondersteuning van projekten die het maat schappelijk welzijn bevorderen die ervaring in het opbouwwerk en kennis van veranderingsprocessen heeft gemotiveerd is t.a.v. de genoemde taken hiervoor de geschikte hogere beroepsopleiding heeft. De rechtspositie is overeenkomstig de COAM-rege ling, salariëring in de rang van hoofdcommies. Sollicitaties, binnen 14 dagen te richten aan het bestuur p/a Mevr. Nooren-Damen, Parkweg 11, Goes. Nadere inlichtingen zijn telefonisch te verkrijgen bij het buro van de Katholieke Raad voor Maatschappelijk Welzijn, Rij fel straat 3, Goes, tel. 01100/7493. GEVRAAGD niet beneden 18 jaar Aanmelden, Molenstraat 51, Roosen daal. vraagt op korte termijn voor een te bouwen belastingkan toor te Gorinchem Naast een bouwkundige opleiding op tenminste M.T.S.-ni- veau dienen reflectanten ook te beschikken over een ruime ervaring, bij voorkeur in een zelfstandige funktie in de bouwwereld. Zij die in het bzit zijn van het diploma Bouw- kunding Opzichter B.NA.. genieten de voorkeur. Gegadigden dienen te beschikken over bouwtechnische orga nisatorische en leidinggevende capaciteiten en goede con tactuele eigenschappen. Eigenhandig geschreven brieven met volledige inlichtingen omtrent uw leeftijd, ervaring en opleiding gelieve u te rich ten aan ons bureau te Tilburg, Noordhoekring 182, Volksabdij „O.L. Vrouw ter Duinen" te Ossendrecht N.-Br. R.-K. Internaat voor jongens vraagt voor jongens van 13-16 jaar. Voorwaarden Ongehuwd. Behoorlijk algemene ontwikkeling. Bij voorkeur ervaring in internaatswerk. Volledige dagtaak, salarisregeling volgens afspraak. Sollicitaties met inlichtingen omtrent genoten opleiding, ervaring en referenties te richten aan het Bestuur van de Volksabdij „O.L. Vrouw ter Duinen" te Ossendrecht N.-Br. Wie tenminste een mavo-vooropleiding heeft, kan deelnemen aan deze, één jaar vergende studie. In deze opleiding welke een grote bekendheid heeft, worden door ervaren docenten uit we tenschap en praktijk de principes van de marketing en de be langrijkste technieken behandeld. De studie leidt tevens op voor het examen NIMA-A. Het diploma geeft het recht, verder te studeren voor Marketing Manager. Voor de opleiding MARKETING-ASSISTENT bent u welkom: maandag 13 januari. Gemeenschapshuis „De Kleiberg", Dr. Struyckenstraat 9, aanvang 19.00 uur. Het studieprogramma, verdeeld over twee jaren bestaat uit de volgende onderdelen: Markten en Prijsvorming, Onderneming en maatschappijverhoudingen, Inkomensverwerving en -verde ling, De organisatie van de onderneming, Planning, Groei en ontwikkeling, De nationale produktie, Commercieel beleid, Kos ten en kostprijs; De financiering van de onderneming. Voor de opleiding ASSISTENT-ECONOOM bent u welkom: donderdag 16 januari. Gemeenschapshuis „De Kleiberg". Dr. Struyckenstraat 9, aanvang 19.00 uur. Deze opleiding is bij uitstek geschikt om een degelijke kennis op te doen van de moderne technieken van het leidinggeven. Ten einde een zo hoog mogelijk rendement te waarborgen omvatten de studiebijeenkomsten slechts een beperkt aantal theoretische uiteenzettingen. De nadruk ligt op de toepassing. Rollenspelen en cases speler hierbij een grote rol. Praktijkervaring brengt vele mensen op verantwoordelijke posten. Juist zij voelen de behoefte aan een dergelijke opleiding. Voor de opleiding MIDDLE-MANAGEMENT bent u welkom: dinsdag 21 januari. De Beurs Modern, Grote Markt 6, aanvang 19.00 uur. BEL VOOR INLICHTINGEN 070 - 264081 of zendt de coupon in. Wilt u mij vrijblijvend de studiegids toezenden. Naam Adres Plaats In gesloten enveloppe zonder postzegel sturen naar ISW, Antwoord nummer 40, Den Haag. ODS 442 Instituut voor Sociale Wetenschappen. Wassenaaiseweg 19-41 Den Haat, Tel (070)264081. ERDAG 11 JANUARI 197 Doordat de huidige functionaris met pensioen gaat, komt per 1 februari 1975 in ons ziekenhuis de funktie vrij van Het ziekenhuis heeft 260 bedden en het verpleegtehuis 135 bed den. Het is de bedoeling om volgens vast schema de hoofdwacht te vervangen voor vrije dagen (4 per 14 dagen), vakantie en com pensatiedagen ep/of in geval van ziekte. Van de te benoemen funktionaris wordt naast het diploma zieken verpleging A gevraagd ruime ervaring in een leidinggevende funktie diploma van de kaderopleiding voor verpleegkundige of de bereidheid deze cursus te volgen bekendheid met kinderverpleging bekendheid met coronary care en intensive care. Benoeming geschiedt in de rang van hoofdverpleegkundige. Hierboven komt nog de gebruikelijke onregelmatigheidstoeslag. Inlichtingen omtrent de funktie kunnen worden ingewonnen bij Zr. B. Molenaar. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken langendijk 75, tel. (01600) (Van een onzer verslaigge< NIJMEGEN Arie van mert, de enige Nederl: voetbalscheidsrechter die dens het wereldkamp schap in West-Duitslan actie mocht komen en het duel Brazilié-Schotlai leiden kreeg, stelde Op een gegeven mo weet je niet meer ws moet doen. Ineens lijkt al oorlog te ontstaan, kwaadwilligen is het nu maal slecht kersen eten." Aan deze woorden heeft schien Hanny van Hoog ten moeten denken, toe afgelopen zondag voor eerst in haar leven een balwedstrijd moest gaar den en dat in het off uniform van de Koninl Nederlandse Voetbalb Bijna een maand gel kreeg de 20-jarige H van Hoogstraten als e van een serie van 36 ni In ons ziekenhuis annex verpleegtehuis, waar in totaal plm. 400 patiënten verpleegd worden, is behoefte aan EN Gaarne komen wij in kontakt met kandidaten die op full-time ba3is, part-time basis en in incidentele gevallen, (bij ziekte en/of vakantie) bereid zijn te helpen. Ons hoofd verpleegdienst, Zr. B. Molenaar, is te allen tijde be reid u nadere informatie te verschaffen. Sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken. Iangendijk75,tel. (01600) 2213 \MSTERDAM (ANP) gemene vergadering va gaan van de landbouv ^eft zonder hoofdelijke nomen waarin op gron dere factoren een verho landbouwprijzen voor he van 15 procent. (In de Ft de Nederlandse „ongeveei bijzondere aanvullende om boeren in minder bev Bij de lidstaten van de E Jogt het COPA er op aard pel mogelijk in de verse] Ke sectoren de besluiteri en die nodig zijn om S een volledige economist monetaire unie te kon] Opgemerkt wordt dat het leenschappelij'k landbouv te*s Ma: Een gratis 15-daagse reis voor 2 personen naar de appartementen Caesar's op Majorca als een leuke of originele naam bedenkt voor mij, het Arke-mannetje. Want ik wil niet zonder naam door m'n drukke reisleventje gaan. Zet de naam op een briefkaart en stuur hem op naar Arke-Reizen, Postbus 365, Enschede. Voor uw kinderen is er met een kleur- wedstrijd bovendien nog een extra reis te winnen! Vraag een kleurplaat bij uw reisburo of bij Arke-Reizen. Vliegreizen 8-15 dg. Roemenië Mamaya Neptun) v.a. 8-15-22 dg. Ibiza (bung. Montemar) v.a. 8-15-22 dg. Tunesië (Djerba) v.a. ƒ533,. Treinreis 10-17 dg. Tirol (Westendorf) v.a. Tounngcarreis 10 dg. rondreis tZwitserland (Vier- woudstrekenmeer) v.a. Minimum verkoopprijs voor Tunesië (Djerba) bedraagt 618,- SCHIPHOL. (ANP) Is wel zo (lat we aan beslissing over de vervat van de Starfighter toe zijt de komende maanden. Die slissing Is afhankelijk van ministers van Defensie Noorwegen, Denemarken, glfe en Nederland". Dit heeft de minister Defensie, ir. H. Vrede! vrijdagmorgen op Schi iperklaard na terugkeer het tweedaagse bezoek da' vier ministers op uitnodi Frankrijk hebben dht. Het ging bij dit tweede rk in het kader van de Iging van de (102) 3 fhter aan Frankrijk inl jzonder om het proto: van de Dassault-Breguet rage F le" dat tijdens het ste bezoek nog niet had g< - gen. Dit jachtvliegtuig, da 22 december j.l. van het| brieksvlieigveld Istres in jKuiden van Frankrijk vooi eerst werd gevlogen heef en -iet dinsdag j.l. z piuchten gemaakt die me ;aar ongeveer acht uur ir pg hebben genomen. Begin januari was de «ronkelijka beslissing lum. (Al Zu» freinigende Mm >XV Deurningerstri Deurningerstraat 16, Enschede, Tel. 053-20320 tai(oap!sivloesun vis), aan hel droaian- de spit (tóp en rolla- do) en aan do pennon (saté en ■haslik) Mei 8 hulp stukken 1135,- !Luxe grill A6. De ideale gezlna- gnllmet3gnll-mo gelijkheden cn B :xe hulpstukken. Kapaciieitvan2 kippen iegelijk 1182,- •Ike week te winnen ir

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 10