slankie PUZZEL I5 zó inzenden: m TE WINNEN! Kankerbestrijding •ennia verzekeringen u Philips kleuren televisie Geef een extra bijdrage smul gerust..I Wrt ïs'n hoofdprijs van ï5<MXXV? Wehkamp International I3ier D's'van Schuppen* Veenerv DIEP VRIEZERS 125 jaar EINDHOOFÜJZEN Deze puzzelaktie ten bate van het zilveren Koningin Wilhelmina Fonds voor de kankerbestrijding in Nederland bestaat uit 26 opgaven, die wekelijks in deze krant worden gepubliceerd. Om mee te dingen naar de eindhoofdprijzen en extra-eindhoofdprijzen moet men aan het einde van deze puzzelaktie het totaal aantal K's uit alle 26 puzzel diagrammen inzenden. Dus alle K's die voorkomen in de oplossingen (Niet de omschrijvingen). Men telt slechts éénmaal (dus NIET én horizontaal én vertikaal). Wekelijks telt u de K's, schrijft ze op en aan het einde van deze puzzelaktie zendt u het totaal aantal in. EERSTE PRIJS: Een sta-caravan van Belmont, type Sierra Nevada 25, uw luchtkasteel op de grond. Een sta-caravan, die werkelijk van alle gemakken is voorzien: gezellige slaapkamers, een aparte dinette, een comfortabele zithoek, een gas- comfoor met oven, een gashaard, eigenlijk te veel om te omschrijven. Deze Sierra Nevada sta-caravan moet u zien en dat kan bij Belmont B.V. te Polsbroek, die deze caravan ter waarde van 12.350,- ter beschikking heeft gesteld. TWEEDE PRIJS: 'Een volledig verzorgde 15-daagse vakantie voor twee personen naar Djakarta. U vliegt met een Bo 707 van de Belgische Luchtvaart Mij. Sabena. DERDE PRIJS: Een tour-caravan van Belmont, type Monza 1200'NT, uitgevoerd in geperst aluminium, wat inhoudt dat de caravan sterk en licht in gewicht is. Iedere Monza caravan heeft een maximum aan berg- en woonruimte en is bovendien uitgevoerd met een Sigma oplooprem, zodat men er moeiteloos mee achteruit kan rijden. Een ge schenk ter waarde .van 6450,- van Belmont B.V. te Polsbroek. VIERDE PRIJS: Een reis naar keuze voor één of meerdere personen uit het uitgebreide reizen- pakket van Airtouropa/Air- tour Holland. Een geschenk ter waarde van 5.400,— van-Airtouropa/Airtour Hol land, Zwarteweg 5, Den Haag. VIJFDE PRIJS: Een mooie gelegenheid om uw interieur aan te vullen of te veranderen is deze prijs van Wehkamp, Zwolle. U kunt tot een bedrag van 2500,- meubels kiezen uit de welbekende Wehkamp-catalogus. ZESDE PRIJS: Een volautomatische zig-zag naaimachine, type 760, win kelwaarde 1125,-, aangeboden door Singer B.V., Am sterdam. ZEVENDE PRIJS: Voor een jaar voortreffelijk Skol Bier (52 dozen van 24 blikken). In Nederland gebrouwen en hoe! Een geschenk van Skol Brouwerijen N.V. te Breda. ACHTSTE PRIJS: Een Sankyo Hi-Focus filmcamera, type CME 444. Een camera, die het filmen vereenvoudigt en u betere resulta ten geeft. Een geschenk ter waarde van 829,- van B.V. Transcontinenta, Amsterdam. - DUIZENDJES EXTRA DUIZENDJES EXTRA DUIZENDJES EXTRA DUI Van de extra postzegels, die U boven de ƒ1,— (die U toch al moet plakken om aan de puzzel mee te doen) op de briefkaart plakt en van de extra girostortingen (eveneens boven de ƒ1,—) wordt 30% in een pot gestort. Notaris J. H. Birkhoff heeft een aantal data in zijn procesverbaal vastgesteld (die hij alleen weet), waarop hij de pot van dat moment gaat uitkeren in ronde prijzen van 1000.—. De notaris trekt - op de door hem vastgestelde data - zoveel maal een kaart uit alle in die week ingezonden kaarten als er duizenden in de pot zitten b.v. 19.632,— betekent, dat 19 inzenders dan een biljet van ƒ1.000,— thuis ontvangen. De overblijvende 632,— blijft in de pot tot de volgende trekking. U kunt die pot groter maken door meer dan ƒ1,— bij te plakken of te gireren. Een benuty set Shiseido ter waarde von f 100.- aangeboden door Ellen Ney B.V., Amersfoort. Twaalf prijzen: een levensmiddelen- cheque tor waarde van 30,- aan geboden door VIVO (Vrijwillige In- en Verkoop Organisatie), Utrecht. Een Sleepland elektrische voetende ken ter waarde van 54.50, aange boden door Martex-Holland B.V., Haarlem. Een Inventum éénpersoons elektri sche onderdeken ter waarde van 133.50, een geschenk van Kon. Fabriek Inventum, Biithoven. Vier prl|zen: een Jago-shawl ter waarde van 25,- geschonken door Jan van Gooi, Amsterdam. Een warme donsdeken met faken- overtrek merk irlsette, ter waarde Eon Melitta koffieautomaat ter waar- van 295,- aangeboden door de van 135,-. Een geschenk van Claushuis-Beuth Co., Maarden. Melitta-Nederland B.V., Bussum. Drie prijzen: een mand kaasassorti ment ter waarde van 100,-, een geschenk van Kon. Kaasfabriek Eya- sen B.V., Alkmaar. 4/4 SMEERKA*® Een FAM-stofzuiger ter waarde van 250,- Een prachtige aanbieding van FAM Ver. Fabr. te Maarssen. Twee prijzen: een verlichte globe met dubbel-effect kaartbeeld; Ned. tekst, de gebergten in voelbaar re liëf, boldiameter 25 cm., winkel waarde 85,-. Een geschenk van de Eerste Ned. Globe Industrie, Veerallee 5, Zwolle. Omdat het zilveren Jubileum van het K.W.F. samenvalt met het 25-jarig jubileum van de Eerste Ned. Globe Industrie, bieden wij iedere puzze laar gedurende de puzzelaktie een jubileumcheque aan van 25,-, die kan worden verzilverd bij aanschaf van een verlichte globe. (Aanvragen op bovenstaand adres). Horizontaal: 1. Echtgebeurde; leden (afk.); 29. drietal; 30. 5. kuip; 9. verbond; 13. in- sport van ladder; 31. traag; 32. houdsmaat voor wijn; 15. zot; sprakeloos; 34. ontkleurde; 36. 16. kantoorraampje; 17. corps verdieping; 39. serie; 42. groei- diplomatique (afk.); 18. groet; wijze; 44. inwoner van Arabië; 20. vrouwtjesschaap; 22. laatst- 46. tijdperk; 48. reeds; 49. zij U kunt op twee manieren uw oplossing(en) inzenden: Per postgiro: (als voorbeeld) Op voordelige en eenvoudige wijze kunt u meedoen via de postgiro. U maakt minimaal ƒ1,- over op nevenstaande gi rorekening. De slagzin (slechts .één per kaart) schrijft u op de voorzijde onder „Mededelin gen". U kunt géén girobetaalcheques inzenden. Per briefkaart: (als voorbeeld) Naast de normale porto plakt u tenminste 1 gulden (en ten hoogste 5 gulden) aan geldige Nederlandse postzegels extra. 1 ten bate van het K.W.F. Ver meld duidelijk naam en adres en de slagzin die u in de puzzel BRIEFKAART uw oplossing afz: uw naam en adres HD Nat. Puzzelaktie De Stem Postbus 10103 Den Haag POSTCHEQUE- IN GIRODIENST 0000000 P.PUZZELAAR KRUISWOORDWEG 6 PUZZELSTAD 1,- of meer 3224103 J Nat. Puzzelaktie De Stem r/- i p£D I I Den Haag uw oplossing hebt gevonden. Uw oplossingen u mag net zoveel Inzenden als u wilt moeten zaterdag a.s. in ons bezit zijn. Wel voor elke oplos sing een aparte girokaart ge bruiken (tenminste ƒ1,- of meer) of een aparte briefkaart inzenden (met tenminste ƒ1,- extra boven de normale porto van 35 cent) De trekking wordt wekelijks verricht door notaris J. H. Birk hoff te Den Haag, bij wie ook de oplossingen en het daarin BELANGRIJK: Tel vooral het aantal malen dat de letter K In deze puzzel voorkomt. Noteer hot aantal, maar zend nog niet In. Na 26 puzzels vragen wij u het totaal K's uit alle 26 puzzels op te geven. U dingt daardoor mee naar de geweldige eindhoofdprijzen en extra eindhoofdprijzen. Koningin Wilhelmina Fonds De vergunning voor het houden van deze puzzelaktie is vor~ leend aan: de Ne derlandse Vereni ging tot Steun aan het „Ko ningin Wil helmina Fonds" voor de Kanker bestrijding te Am sterdam, door de Min. v. Justitie bij besluit van 10 april 1974 nr. L.O. 670/149/045. EXTRA EINDHOOFDPRIJZEN Eerste prijs: 100.000,- kontant, te besteden naar keuze. Denkt u eens even in, wat u daar niet allemaal voor kunt kopen. Achttien prijzen: een tafellaken met 4 vingerdoekjes merk „Birdy" ter waarde van plm. 27.50, een ge schenk van Van Heek-Scholco B.V., Almelo. Tweo prijzen: oen Pierre Cardin horloge met eqn gem. winkelwaarde van 200,-, een geschenk van Ju weliers Diamantairs Schaap, Ci troen, Van Gelder. Een luxe grill (paprlkarood), winkel waarde 189,- aangeboden door Moulinex B.V., Rotterdam. Een pakket langspeelplaten naar keuze ter waarde van 100,-, aan geboden door Phonogram B.V., Am sterdam. Zo'n molen zou u b.v. kunnen kopen, wanneer u de hoofdprijs van 100.000,in de puzzelaktie wint. Ja, zelfs koeien kunt u zich dan aanschaffen. OF misschien heeft u liever alleen koeien. Voor die 100.000,heeft u er zeker veertig. Tweede prijs: 50.000,- kontant, eveneens te besteden naar keuze, aangeboden door Ennia N.V., Den Haag, die u hierbij enkele suggesties geeft. Een reis om dewereid. Een half huis.Tweeof meerdroomauto's wellicht. Een boot van jezelf alleen. Of: een heel gaaf appeltje voor de dorst. Deze hoofdprijs van f 50.000,-voor de Nationale Puzzelaktie t.b.v. het Koningin Wilhelmina Fonds, wordt in kontanten beschikbaar gesteld door Een groeibriljantring ter waarde van 150,-, een geschenk van Jos In den, Kalverstraat 71 te Amsterdam. 3c ^Juden juujoiloró Twee prijzen: eyeshadow en nagel lak, een geschenk ter waarde van 33.50 van Estée Lauder, Brussel. iuwnengesfcld door Jljji; Versclroyl (Duits); 50. van het verstand beroofd: 52. en anderen (afk.); 53. houten lat onderaan kamer muur: 55. beet; 57. naar bene den; 59. een zekere; 60. volgor de; 62. knaagdier; 68. gratie; 70. lust om iets te doen; 72. waarmee we zien; 73. oppak ken; 77. opperwezen; 78. Ne derland (afk.); 79. honderd gram; 80. inwoner van Estland; 81. Frans lidwoord. Verticaal: 1. Kazernebewaking; 2. op een andere manier; 3. godsdienst; 4. riviertje; 6. schande; 7. uitroep van afkeer; 8. dagelijks voedsel; 9. lager onderwijs (afk.); 10. dat bent u zelf; 11. eendere; 12. landkaar- tenboek; 14. zie 62 horizontaal; 16. aanhankelijke tongbewe ging van hond; 19. insectendo- dende stof; 21. uitroep bij stie regevecht; 24. inhoudsmaat; 25. dierebeen; 26. op grote af stand; 27. langzaam weekdier; 28. onbetrouwbare; 33. vorm van maaien; 34. huidbedekking van vogels; 35. knol; 37. voor naam van operazangeres Brou- westeijn; 38. en anderen (afk.): 39. Romeins imperium (afk.); 40. Europese gemeenschap; 41. stel; 43. niets uitgezonderd; 45. één der kleuren van de Neder landse vlag; 47. kier; 49. insnij ding; 51. zich wenden; 54. vu rig: 55. vandaag; 56. schoen makerswerktuig; 58. in hoge mate; 60. geluid van een schaap; 61. ten name (afk.); 63. prikkelende lucht; 65. begin van rivier; 66. waakzame vogel; 67. koerier; 69. produkt van schapen; 71. graafdier; 74. na schrift; 75. landbouwwerktuig; 76. riviertje. Bij juiste invulling ontstaat op de regels 23 en 64 horizontaal de slagzin, die wij u vragen in te sturen. LET OP! Het poslbusnr. is in DEN HAAG Een palissander tafelaansteker merk „KaWee" ter waarde van 44.- oen geschenk van Karl Wieden Import, Naarden. Het Beste Gezondheidsboek en een reisapotheek ter waarde van 59.90, een geschenk van Reader's Digest N.V., Amsterdam. Vijf prijzen: vijf maal onderstaand artikel uit de Wehkamp-katalogus. CLCVc/j2Aj TWee prijzen: een Lois Jeans broek in de kleur en maat, die U wenst, winkelwaarde plm. 50,-, een ge schenk van Saez-Vogels B.V., Zwa nenburg. Twee prijzen: een drankenpakket (inhoud 3 liter jonge dubbele graan jenever, 3 liter bessenjenever, 2 liter Berenburg, 1 liter citroenjenever, 2 liter Vieux en 1 fles advocaat) een geschenk van Distilleerderij- en Wijnhandel Hooghoudt B.V., Gro ningen. Verschuyl's puzzel-encyclopedie ter waarde van 29.90, beschikbaar gesteld door Uitgeverij Luitingh B.V. Publishers, Laren N.H. Een zuiver wollen deken en een bedsprei ter waarde van 300,- een geschenk van Kon. AaBe Fabrieken B.V., Tilburg. Dit prachtige Scheepjes tapijtknooppakket "Catalonië" t.w.v, ƒ275,— behoort ook deze week tot een van de mooiste prijzen Een geschenk van de Konirklijce Scheepjeswol Fabrieken te Veenendaal. Digitaal herenhorloge. Om eens anders dan an deren de tijd te zien, vijf maal een digitaal Conti nental herenhorloge uit de Wehkampcatalogus (pag. 341, t.w.v. 79,50, be- stelnr. T 77-08-06) van Zwitsers fabrikaat. Wehkamp, Postbus 400, Zwolle. Een vergrofingsapphraat, merk „Kaiser", een eenvoudige manier om zelf Uw foto's te vergroten. Waarde 385,-, een geschenk van B. V. Transcontinenta, Amsterdam. Een karton Orange Love sinaasap pelsap (inhoud 6 Itr.), aangeboden door Melitta-Nederland B.V., Bus sum. Voor een half jaar SKOL-bier op tafel: (26 dozen van 24 blikjes). Wees blijk met SKOL in blik! Uit én thuis. SKOL! Aangeboden door Skol Brouwerijen N.V., Breda. - ^en open boeken- en opbergkast M 1 iKi m 1* ter waard0 van 166,- van Lundia (gW. 98 £gj BB B.V., Varsseveld. BL jSy SaLWv BB J E0" tapijtknooppakket ter waarde van 275'~ 600 Qeschenk van N.V. Een pakket kaarsen en kaarspro- dukten ter waarde van 25,- aange boden door Dumil B.V., Cuyk. Vijf prijzen: een voetbal merk „Pin- quin", winkelwaarde 50,- van Pin- quin Sports, Den Haag. Vijf prijzen: een origineel Italiaanse schapewollen autowashandschoen Giemme NT, rubber gevoerd (water dicht), winkelwaarde 11.75 van G. v. Amersfoort import-Export, Krulle- laan 40, Zeist. LET OP. Uw Inzending Is slechts geldig, wanneer u tenminste 1,- gireert of een extra postzegel van ƒ1,- (boven de normale porto) bijplakt. Inzendingen zonder deze extra poetze gels zijn volkomen waarde loos en dingen niet mee naar da prijzen. WEEKHOOFDPRIJZEN De eerste weekhoofdprljs: Een Peugeot type 304, met schuifdak, ter waarde van 11.995,- een geschenk van Gebr. Nefkens N.V. Utrecht. f;y -yy De vierde weekhoofdprljs: Een Bauknecht vaatwasauto- maat ter waarde van ƒ1.039,- De vl|fde weekhoofdprljs: Een waardebon van 1.000,-, te besteden bij één der filialen van Witteveen's Modemagazij nen N.V. De zesde weekhoofdprljs: Een diepvrieskist ter waards van 960,-, aangeboden door Erres Nederland B.V., Rotter dam. De zevende weekhoofdprljs: Een Peugeot damesbromfiefs» type 102 MS ter waarde van 807,- van Magneet Handels onderneming B.V., Weesp. De achtste weekhoofdprljs: Een Petri fotocamera plus tas, type T.T.L., eenvoudig te bedie nen en ongelooflijk nauwkeu rig. Een geschenk ter waarde PEUGEOT voorkomende aantal letters K zijn gedeponeerd. Over de uitslag kan niet wor den gecorrespondeerd of gete lefoneerd. Probeer 'm te winnen. Zo'n prachtige, komfortabele Olga Springbox kombinatie. Ver koopprijs f. 1100,-. U hebt nog nooit zó heerlijk geslapen!! De tweede weekhoofdprljs: Een kleurentelevisie ter waarde van 2.645,- aangeboden door Philips Nederland B.V., Eindho ven. De derde weekhoofdprljs: Een springbox-kombinatie. De ze unieke kombinatie bestaan de uit een stalen onderstel, een dikke polyetherlaag en een ma tras geeft Uw slaapvertrek me teen allure. Een geschenk ter waarde van 1.100,- van Olga Matrassen LMF B.V., Leiden. Philips kleuren, échte kleuren! Dat ervaart comfortabele bediening. Dit is pas écht u als u straks de gelukkige winnaar bent TV! van deze fantastische Philips kleurenont- Deze luxe Philips all-transistor heeft een vanger. U geniet van het royale 66 cm. winkelwaarde van 2645,— en is een grootbeeld, de natuurgetrouwe kleuren, geschenk van Philips Nederland B V het kristalheldere geluid en de uiterst 4 steun aan onderzoek, voorlichting, voorzorg, begeleiding van 753,-, aangeboden door B. V. Transcontinenta, Amster dam. De negende weekhoofdprljs: Een lichtgewicht zig-zag naai machine, type Starlet, winkel waarde 599,-. Een geschenk van Singer B.V., Amsterdam. De tiende weekhoofdprijs: 4 Conti TS autobanden ter waarde van 540,-. beschik baar gesteld door Continental Rubber B.V., Amersfoort. (dn/i£-j Wordt lid van het KWF vanaf 5,- per jaar of geef een extra bijdrage. Postgiro 26.000 t.n.v. KWF, Koninginneweg 28, Amsterdam. Telefonische inlichtingen: 020 - 726000, toestel 7.

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 24