piet kierkx waalwijk zanddonk bN. Peek &Cloppenburg een expositie die in europa haar weerga niet kent waardevol geschenk Wescon b.v.: pij pf itters machinebankwerkers BELANGRIJKE OPENBARE VERKOPING GEMEENTE RAAMSDONK Bekendmaking PUBLICATIE VAN J. ABAS van electronische materialen, gereedschappen en handelsvoorraden ARNHEM,Velperplein19,(085)-421385. MEDEDELING HOOG LOON i Schitterend zijn de talloze interieurs in de enorme ruimten van het gloednieuwe interieurverzorgingscentrum (ruim 7.000 m2) Piet Kierkx - Waalwijk - Zanddonk B.V. Van harte nodigen wij U uit kennis te komen maken met deze totaal nieuwe, op wereld niveau samengestelde kollekties. op woensdag 11 december 1974 Uit alle aan interieurkultuur rijke landen zijn de prachtigste meubelen geëxposeerd. Bewonder de glanzende pracht en rijkdom van klassieke en moderne meesterwerken. nederlands grootste interieurverzorgingscentrum I Dinsdag 10 december 1974 zoektgoed geschoolde Het montagebedrijf in Nederland Een vertegenwoordiger van ons bedrijf is aanwezig bij het Gewestelijk Arbeidsbureau te Breda, Del- pratsingel 22, woensdag 11 december 1974 van 19-00-20.00 uur. Wij hebben ook een zittingsochtend op onze Botlekvestiging, Theemsweg te Rozenburg op dinsdag en donderdag van 9-00- 12.00 uur. De waarnemend burgemeester van Raamsdonk maakt ingevolge het bepaalde in artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat ingaande 11 december 1974 gedurende een maand ter gemeentesekretarie, afdeling Algemenn Za ken, voor een ieder, ter inzage ligt het ontwerp- bestemmingsplan „Nieuwe Polder II-Mozartlaan" bestaande uit plankaart, voorschriften en toelich ting. Gedurende bovengenoemde termijn kan een ieder schriftelijk bij de gemeenteraad bezwaren in dienen tegen het ontwerp. Raamsdonksveer, 10 december 1974. De waarnemend burgemeester voornoemd H. Krijgsman, wnd. van de HANDELAREN SERVICE B.V. Regenbeemd 18 (Industrieterrein Noord) Breda B. V. Makelaarskantoor J. Abas, beëdigd make laar en taxateur, veilinghouder in mochinerieën en onderdelen, Velperplein 19, Postbus 150 te Arnhem. Telefoon (085)-42.13.84, 42.13.85 zal op DONDERDAG 12 DECEMBER 1974, 's middags om 13.00 uur in Congrescentrum N.V. Het Turf schip, Chasséveld, Breda t.o.v. deurwaarder M. H. Pieters, Breda, t.v.v. mr. C. M. J. de Bont te Etten-Leur, de navolgende goederen en machine rieën in openbare verkoop brengen. Hierin komen o.a. voor De algehele kantoorinventaris w.o. complete di rectiekamer, 10 stalen bureaus, elektrische calcu lator fabr. Triumph, 2 elektrische telmachines fabr. Odlmer, schrijfmachine fabr. Olympia, warme drankenautomaat, 8 speciale montageta fels met elektrische aansl. Diverse meetappa ratuur w o. voor kleuren-T.V., 28 stalen opberg- stellimgen, diverse lundia- en dexiantstellmgen partij wisselonderdelen o.a. voor wasmachines, radio's en t,v.'s, fotocopieerapparaat fabr. Rem- miragton enz. enz. Alsmede Partij nieuwe handelsvoorraden w.o. 7 kleuren t.v.'s zwart/wit, t.v.'s, 14 radio-grammofooncom binaties HiFi-stereo, portable zwart/wit t.v.'s, div. platenspelers en cassetterecorders, portable ra dio's o.a. met 8-track, 65 nieuwe stofzuigers fabr. o.a. Holland Electro, 17 wasautomaten fabr. Can dy, 24 droogtrommels o.a. Zanussi, partij t.v.- meubelen en tafels, div. koelkasten, centrifuges, broodroosters, strijkbouten enz. enz. Tevens 4 gesloten bestelauto's fabr. Hanomag (Diesel), 1 bestelauto fabr. Renault 4 L. Kijkdagen woensdag 11 december van 14.00 uur tot 20.00 uur. Donderdag 12 december van 09.00 uur tot 13.45 uur bij bovengenoemde firma te Breda. Kavel lijsten zijn ter plaatse verkrijgbaar te Breda, tijdens de kijkdagen. Wegens niet doorgaan van een bestelling moeten met spoed worden afgeleverd fabrieksnieuwe automatische ZIG-ZAG NAAIMACHINES, res- tantenprijs 208,Compleet in koffer met 5 jaar garantie. Vrijblijvend demonstratie aan huis Dus heeft u plannen voor de aanschaf van een nieuwe naaimachine, dan heeft u nu de mooiste (kans. Ik wil vrijblijvend demonstratie. Naam Adires Woonplaats: In een gesloten enveloppe naar Alg. Naaima chine Centrale, Postbus 857 - Breda, of bellen 01600-71921, Breda. Ook zaterdags tot 18.00 uur Inruil alle merken naaimachines. tn consumenten vinden elkaar MPoet In deze krank. Bij beschikking van de Ar- rondisements Rechtbank te Breda d.d. 15 november '74 is wegens geestelijke stoor nis onder curatéle gesteld Albert Geert van der Leest geboren te Amsterdam, 17 februari 1949, ongehuwd, wonende te Halsteren Psy chiatrisch Ziekenhuis Vre derust", Moerstraatsebaan. met benoeming van M. N. van der Leest - Oey, Car- tier van Disselstraat 15 te Breda tot curatrice en dr. P. Offeringa, Mgr. Hop mansstraat 27 te Breda, tot toeziend curator. Bij beschikking van de Arr. Rechtbank te Middelburg d.d. 27 - 11 - 1974 is José Maria Beatrix Roberta van Elk, geboren 16 mei 1949 te 's Hage, wonende te Goes, in de Inrichting Den Berg, wegens een geestelijke stoornis onder curatele ge steld, met benoeming van Beatrix Dorothea Cornelia Maria van Elk gehuwd met Andreas Josephus Krösing, wonende te Beek (L.) Dr. Beckerstraat 57 tot curatri ce en Maria Theresia Irene van Elk wonende te 's Gra- venhage, Sweelinckplein 26 tot toeziend curatrice. D. Bijendijk, procureur. Wordt vertegenwoordiger. Verdien ruim 350,— per week. Bent u fabrieks-, winkel- of kantoorwerk moe Onze organisatie leidt op tot vertegenwoordiger (verkoper buitendienst.) Geen colportage. Geen diploma's nodig. Bij aanstelling direct vast loon plus auto. Vele vacante plaatsen. Beroep en woonplaats onverschillig. Tevens mogelijkheid tot bijverdienste aangeboden. Schrijf brief of briefkaart met uw adres, leeftijd beroep. Snel antwoord. Geheimhouding verze kerd. Brieven onder nr. 27203 bureau van dit blad. Broeken voor 25 piek. Bij feek Broeken bij P<$£ Broeken met riem, Broeken zonder riem. Broeken met steekzakken. Broeken met vleugelzakken. Broeken van polyester/woi. Broeken van polyester/viscose, Voor maar FEESTELIJKE OPENING KLASSIEKE ZITGROEP in gloedvolle moquette. Het streepdessin, in verschillende nuances rood met zwart verleent het geheel een bijzonder gedistingeerd cachet. Puntgave afwerking en onverwoestbaar kwaliteitsbinneriwerk. Dit is het mooiste meubelmakerswerk wat U kunt vinden. Onvergankelijk van vorm, materiaal en puur handwerk, leder detail zal U in verrukking brengen. Antiek eiken met fraaie "spiegels", geloogd en daarna in de was geboend. Kostbaar? Zeker, maar een waardevaste schat voor heel Uw leven. WAALWIJK Spreiding betaling mogelijk Franco thuisbezorging Ook op maandag en zaterdag geopend Vrijdag koopavond tol 9 uur Ook "eigentijds" treft U in overtuigende mate aan en.kwalitatief hoogstaand. Deze verrukkelijke, vierdelige zitkuil, met een moderne veloursbekleding in origineel dessin, is een typisch voorbeeld. Royaal van formaat, uitmuntend van materiaal en... verrassend voordelig. ter herinnering aan deze feestelijke gebeurtenis ontvangt iedere koper boven 500 gulden een prachtig geschenk van blijvende waarde (geldig t/m21 december1974)

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 8