pistes Plannen voor dijkverhoging gereed NIEUW GEMAAl BIJ INPOLDERING MOSSELBANKEN ERDIENSTE! Oostburg tikt SCZ op de vingers Scholieren worden te weinig begeleid bij sportactiviteiten Oe Sfern/De Vri«e Zeeuw ^CnT," van de Braak" Reacties op Molenkreek vallen tegen VVV WZ-Vlaanderen verwacht meer geld kapsalon Kouteren stad streek la dames, met :adeau-artikelen ïn cosmetica 40 fr. 173 90 fr. 179 90 fr. 149 90 fr. 134 00 fr. 90 15 fr. 107 40 fr. 126 10 fr. 137 90 fr. 134 20 fr. 123 40 fr. 96 90 fr. 134 00 fr. 90 ,30 fr. 65 r50 fr. 53 ,90 fr. 134 ,40 fr. 66 terham 1,24 V manten Bon; ImT Chemical- Ala de ha- Zeven me Stuurgroep blijft bij vernieuwbouw Gemeen tepolitie Terneuzen won schietwedstrijd Terneuzen DIJKGESCHOT BRAAKMAN. POLDERS DRASTISCH OMHOOG Werkloosheid in Gentse kanaalzone stijgend Nieuw bestuur voor NVSH In zeeland F ilmprogramma van 't Kiekkot BS VAM raat 85, 21 DECEMBER l9?4| harteli DINSDAG 3 DECEMBER 1974 1 lijk wil ik, langs dj ook namens mijn vroUv, klanten bedanken, voor h jaar in mij gestelde vertro ;el eg - mijn iveel en. 1. VAN KOUTEREN. ianden van het jaar. rssant werk en dan in Uw 183, na 5 uur. eigei an alle voorkomende Tevens het werken 2 lezers. n ons kantoor te Bre- 01600-53830, t.a.v. JW.G.J. JANSSEN B.V. je-tel. 070-637912. jfechtsdeurwaarder. BREDA, waar een wen geheel zelfstan- (Van een onzer verslaggevers) HOEK De bouw van een jlwateringsgemaal en in min dere mate ook de verhoging vall de Wevelswaaldijk bij Roek rijn afhankelijk van een jof te nemen beslissing over j( inpoldering van de Mossel- banken. In verband met de 10§ heersende onzekerheid „ver de inpoldering van dit sthorrengebied heeft het water schap ..De Verenigde Braak- manpolders" te Hoek twee verschillende ontwerpen ge maakt. Het eerste zal worden mtgevoerd wanneer de Mos selbanken blijven zoals ze zijn en het tweede krijgt zijn be slag als de inpoldering en het opspuiten wel doorgaat. Het laatste lijkt voorlopig het „eest waarschijnlijk. By het niet uitvoeren van de mpoldering moeten de uitwate- "ngssluizen van de Braak- inoolder en van de Loven- jalder worden verlengd met riten meter. Als de Mossel sanken wel het loodje moeten I leggen worden dezelfde slui- jen'met negentig meter ver lengd. Het waterschap vindt vooral dit laatste nogal een kostbare zaak. Het dagelijks bestuur onder voorzitterschap van dijkgraaf R. C. E. Barbé heeft daarom gekozen voor de bouw van een geheel nieuw ge maal. Dit nieuwe gemaal gaat dan de afwatering verzorgen voor de Lovenpolder. De uitwate ring zal geschieden op de Braakmankreek. Dit laatste is een lang gekoesterde wens van „De Verenigde Braakman polders". Door het overtollige water I van de Lovenpolder af te wa teren op de Braakman kan I kier de waterstand in het voorjaar sneller opgevoerd I worden. Iets waarmee in het I verleden vaak moeilijkheden waren, omdat er steeds minder i nier vanuit België naar de I Braakman werd afgevoerd. ior bereikte de kreek veel te laat het gewenste I zomerpeil. De kosten van het nieuw te bouwen gemaal we- i volgens het waterschap op I tegen het verlengen van de huidige afwateringssluizen tot 11 lengte van negentig meter. I Het dagelijks bestuur van het •waterschap heeft een gemaal I op het oog met een capaciteit I van 175 kubieke meter per I minuut. Voor wat betreft het verho pen van de Wevelwaaldijk in llel kader van de Deltawet 1 heeft het waterschap twee va- I rianten. Als de Mosselbanken Iwden opgespoten dan wordt I te bestaande dijk verhoogd tot 1 een hoogte van 9 a 9,75 meter I pus NAP Ook de dijk van de Steuwe Neuzen,polder krijgt |aver een lengte van ruim drie- meter dezelfde hoog let meest voor de hand lig- op dit ogenblik is het "eede plan. De mosselbanken hjisen een nieuwe bestem- 2Ü ^e. hu'dige dijk wordt tot een hoogte van meter plus NAP, dit over JJ" lengte van veertienhon- Kd meter. Verder wordt het Weid dan voorzien van een strieweg me' een spoor- een leidingsstraat en een |t °nstrook met een breedte j negentig meter. Aan de -■rijde van deze strook èii.'„ "en esfaltweg als aan- *,"'1naar de Savooyaards- V- Vanaf deze aansluiting er dan nog een groen ig,,, ,met een breedte van PWerdvijftig meter langs de Sr di'k tot de Pau,ina" ?e mosselbaanken zal een ee, nieuw Delta-dijk wor- Vj„,aa,1Se'egd met een hoogte '"ben meter plus NAP. kv 'bPoldering van de Mos- E rf u. nauw verbonden Ivm „uitbreidingsplannen 1ijP™ne.n vaa Dow doorgaan plande d baSg«r uit de ge- Braa'kmanhaven ge- 'k orden om er de mos- Ito' t. J raee op te spuiten |omt da Rieden de omringende |kr i'l'® De nieuwe pol u-d®armee slechts drie te liggen. L "."i"3 bet waterschap kan 11 Mosseiï. aanleggen van - b enT bank industrieter- IB:euwe aanleggen van de üv w Bij de Mosselbanken DOW 't altijd. (Van een onzer verslaggevers) OOSTBURG De Stichting Cultuurspreiding Zeeland (SCZ) zal volgend jaar, om nog een behoorlijke Oostburg- se subsidie te krijgen, zijn porgramma meer moeten aan passen aan de wensen van de inwoners van West- Zeeuwsch-Vlaanderen. De SCZ heeft te veel experimenten en kijkt te weinig naar de be hoeften van de streek, zo zei de heer De Vries tijdens de begrotingsbehandeling. „Als voor 1976 geen aange past programma wordt gege ven. dan moet er, vindt onze fractie. drastisch gesnoeid worden in de subsidie aan de SCZ". Burgemeester A. Schipper onderschreef zijn standpunt volledig. „Wij zullen onder de aandacht van het betreffende oestuur brengen, dat de ba kens verzet moeten worden", zo beloofde hij de raad. Voor 1975 werd alsnog een subsidie van 34.000 toegekend. Met name werd er in de raad op gewezen dat voor deze „pas sieve" recreatie een dergelijk bedrag werd uitgetrokken, ter wijl actieve amateurs, zoals toneel, muziek- en zangvereni gingen binnen de gemeente het met veel minder moeten doen- Bij de subsidie voor het bi bliotheekwezen had de heer (Van een onzer verslaggevers TERNEUZEN De stuur groep voor de Terneuzense binnenstad blijft van mening dat de binnenstad vernieuwd moet worden. De conclusie om vast te houden aan de rehabi litatie van de woningen in het centrum van Terneuzen werd gemaakt na een bespreking van de resultaten van het wo- ningonderzoek. Het woningon- derzoek kwam vrijdagmiddag ter sprake in de stuurgroep. De stuurgroep boog zich tij dens deze vergadering ook over de begrenzing vam het te ver nieuwen gedeelte van de bin nenstad. Door de afdeling ste- debouw van de gemeente Ter- neuzen zullen op korte termijn voorstellen komen voor zoge naamde „proefgebiedjes". G. van Schaiak er op gewezen dat hij 47,50 per lid-lezer, waarop de subsidie in feite neerkomt, aan de hoge kant vond. Hij zette kanttekeningen bij het voornemen van de bi bliotheekstichting uitbreidin gen te doen in Oostburg en Breskens. „Via de exploitatie tekorten komen die weer bij ons terug", zo meende hij. De heer F. Baarends (PPR) vond iedere gulden, besteed voor dit doel. een goed beste de. De heer Schipper zei dat uitbreiding van de bibliothe ken, die volgens hem in een zeer grote behoefte voorzien, noodzakelijk was. Hij wees er op dat van rijkswege nog eer belangrijke financiële steun bij de stichting van een nieu we bibliotheek in Breskens is te verwachten. De raad ging overigens akkoord met de voorgestelde begrotingspost. (Van onze correspondent) TERNEUZEN Met het hoogste aantal (234) punten, die ooit werden behaald heeft Terneuzense gemeentepoli tie de wisselbeker gewonnen tijuens de schietwedstrijden voor rijks- en gemeentepolitie in Zeeland die op de schiet baan te Terneuzen werden ge houden. Het winnende team bestond uit de heren E. Hu- bregtsen, hoofdinspecteur- korpschef, de hoofdagenten J. Bakker, P.A.. Vos en J.E. van Opdorp en de agent W. Leen- houts. Uit hamden van burge meester J. C. Aschoff, die kennelijk trots was op "zijn" korps, ontving de winnende ploeg de wisselbeker Vorig jaar in het bezit van Middel burg) en de beker beschikbaar gesteld door de commissaris der koninging in de provincie Zeeland, in de kantine van het politiebureau. Tweede werd de rijkspolitie Noord- en Mid den-Zeeland, 212 pnt. De der de prijs ging naar de gemeen tepolitie Middelburg. 4. Ge meentepolitie Goes, 207 pnt. 5. Gemeentepolitie Vlissingen, 206 pnt. De persoonlijke uitslagen luidden: 1. E. Hubregtsen, korpschef Terneuzen, 48 put- 2. Van Lindenberg, rijkspolitie Noord- en Midden Zeeland, 48 pnt 3 Rijnberg, gemeentepoli tie Vlissingen, 47 pnt. 4 Aerts, gemeentepolitie Goes, 47 pnt. 5. Franse, rijksverkeerspolitie, 47 pnt. Biljarten De biliartvero- niging Neurtaal heeft een wedstrijd gespeeld in het Bel gische Gentbrugge. De wed strijd eindigde in een gelijk spel. Vrijdag 13 öecemDer wordt de returnwedstrijd in café Centraal gespeeld dijken gezien de sa- 1 "''gevoerd. |*otden~lifna'e' afzonderlijk (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN „Met name bij het basisonderwijs komt het veelvuldig voor dat leer lingen, die deelnemen aan schoolsportactiviteiten niet be geleid worden, niet door een leerkracht en niet door een begeleider". Dit staat te lezen in de stukken voor de eerst volgende algemene vergade ring van de sportraad van Terneuzen. De slechte begelei ding is volgens het dagelijks bestuur van de sportraad niet verantwoord uit het oogpunt van aansprakelijkheid. Het dagelijks bestuur van de sportraad dringt daarom aan op een betere begeleiding van de schoolteams tijdens een schoolsportdag. Overigens is het dagelijks bestuur van de sportraad wel te spreken over de schoolsportactiviteiten van het afgelopen jaar. Naar de mening van het bestuur zijn deze activiteiten zonder meer aangeslagen. Het dagelijks be stuur constateert verder een behoefte aan personen die in de verschillende verenigingen actief zijn als sportleider of als bestuurder Voor diegenen die interesse hebben op dit gebied geeft het Provinciaal Centrum voor Sportopleidin- gen jaarlijks een aantal cur sussen. Van deze cursussen wordt wel flink gebruik ge maakt. Op advies van het dagelijks bestuur heeft de watersport vereniging „Otheense Kreek" een startsubsidie van tweehon derd gulden ontvangen. Deze vereniging is begin van dit jaar opgericht. Met de water sportvereniging zijn er verder een aantal gesprekken geweest over het stimuleren van de zeil- en roeisport op de Otheense Kreek. Het bestuur van de jonge watersportvere niging heeft serieuze plannen om binnen de vereniging een roei-afdeling op te richten. De vergadering van het al gemeen bestuur van de sport raad vindt plaats op woens dag vier december in het stad huis te Terneuzen- De aanvang is halfacht. Voorzitter van de sportraad is wethouder J.H Strijbos. (Van een onzer verslaggevers) HOEK Na enkele jaren op hetzelfde bedrag te hebben gestaan gaat het dijkgeschot voor het waterschap „De Ver enigde Braakmanpolders" het komende jaar flink omhoog. De verhoging bedraagt zes gulden per hectare. Voor dit jaar bedraagt het dijkgeschot achtenzeventig gulden per hectare. De stij ging van het dijkgeschot is op genomen in de begroting voor 1975 van het waterschap „De Verenigde Braakmanpolders. De stijging van het dijkge schot zal in 1975 een totaalbe drag van 85.002 gulden ODle- veren. Met het oog op de wellicht nog het volgend jaar begin nende werken aan de Wevels waaldijk heeft het waterschap voor 1975 geen post groot On derhoud voor deze dijk opge voerd. Dit levert een bezuini ging van vijfenveertighonderd gulden op. (Van onze correspondent) GENT De economische, teruggang is momenteel duide lijk merkbaar in de Gentse kanaalzone. Met ingang van 1 december wordt het Neder landse bedrijf Kronos, waar een vervangingsprodukt van loodwit voor verfstoffen wordt vervaardigd, stilgelegd. De directie zegt diat dit maar één maand zal dorren. Vakbonden vrezen dat, indien er ondertussen geen nieuwe .orders komen, het bedrijf nog wel iartgjeir stil zal liggen. Bij dit bedrijf werken 175 men sen. Volgens geruchten warden m het plasticbedirijf Sep aan het eind van dït jaaT 115 men sen ontslagen. De directie heeft een tijdelijke produktie- stop afgekondigd. In dit bedrijf werken bijna 500 mensen- Bij Kühihnan wordt een werktijdsvei-korting doorge voerd in die zin dat de werk nemers één dag per week thuis kunnen blijven. Bij Sid- mar is er al enige tijd geleden ;en personeelsstop ingevoerd. ">ok in dit bedrijf is men bang feut tot werktijdsverkorting zal noeten worden overgegaan Bij Volvo in Gent wordt kor ter werken ook niet uitgeslo ten. (Van een onzer verslaggevers) SAS VAN GENT Het aantal reacties dat de bevol king van Westdorpe heeft in gestuurd naar aanleiding van het groenvoorzieningsplan „Oost-Molenkreek" valt tegen. Burgemeester W-R.V. Dusar- duijn van Sas van Gent spreekt va een teleurstellen de hoeveelheid. Het idee voor hét plan Oost-Colenkre heeft de gemeente ongeveer een maand geleden uitgebreid gepubliceerd in haar blad „Op de hoogte". Naar aanleiding van deze publikatie riep de gemeente de bwoners van Westdorpe om te reageren op het plan. „Het is ons tegengevallen", aldus burgemeester Dusar- duijn, „maar we gaan uvia het verenigingsleven in West dorpe proberen om de ideeën van de bevolking over hetplan te peilen". De verenigingen en intellingen die Sas van Gent hier voor wil i schakelen zijn onder meer de katholieke Vrouwenorganisatie, het NKV en de stichting Sociaal Cultu reel Werk. Naast de spaarza me reacties van de bevolking heeft de gemeente nog wel een paar brieven van instan ties van buitefl de gemeente gekregen. De Stichting Coördinatieor gaan voor Zee la d spreekt in een brief aan Sas van Gent zijn waardering uit voor de plannen van Sas van Gent met de Oost-Mo'.enkreek. De stich ting adviseert om ter bevorde ring van de aantrekkelijkheid van het gebied bepaalde on diepe stukken va de kreek nog wat uit te baggeren. Het coördinatieorgaan is het niet eens met het ontsluiten van de zuidoever van de kreek door wandel- en fietspaden. Deze overkoepelende Zeeuwse mi lieu-organisatie ziet liever dat de hele zuidelijke oever wordt gevonserveerd als natuurge bied. De noordoever zou dan ingericht ku nen worden als recreatieterrein. Ook het Staatsbosbeheer is ingesprongen op de plannen van Sas van Gent. Deze in stantie wil graag met de ge- meent rond detafel gaan zit ten om de plannen eens door te emen. Verder beeft een fervent sportvisser in een brief aan de gemeente voorge steld om de hele kreek te bestemmen voor de sportvisse- rij- Om de planning van het gebied Oost-Molenkreek aan cie bevolking van Westdorpe voor te leggen speelt burge meester Dusarduiijn ook met het idee om een hoorzitting te organisegen. Het plan Oost-Mole kreek omvat de inrichting van het gebied ronde Molenkreek ten zuiden van Westdorpe. AXEL Bibliotheek Expositie, schelpen verzameling" van Fer- dinainid Driever uit Axel (t.m. 19 dec.). Te bezichtigen tij dens de openingsuren vam de bibliotheek. BERGEN OP ZOOM Luxor 20.00 uur: La raudt Americaine, 18 jaar. Club van ffllrtwriendlen. Rciixy 19.30 uur: My fair liady a.l Museum Markiezenhof, ex positie vrucht vain stilleven van Mairius Schipper (t.m- 8 dec.). Dag- vam 10.00-12.00 em vam 14 00-17.00 uiuir. Tweede Hal Stadhuis, Grote Markt Kunstwerk van de maand vam dr. H. G'herimg, Bergen op Zoom. (t.m. 31 dec.)- Opem ma. t.m vrij. van 830-12.30 en van 13.30-17.30 uur. Op beilde Kerstdagen, op 27 dec. en op 1 j>an. gesloten. GOES Grand 20 00 uur: Verniie- tiigimgseommandio Kamikaze 14 j. Museum Zuid- en Noord-Be veland, Singelstraat 11, expo sitie Bij'befee bodemvondsten (t.m. 14 dec.). Open di. tm, zat. van 1000-12.00 em vam 13.00-17.00 uiur.' HULST Den Dullaert Expositie „Hulst vanuit de lucht" (t.m. 11 dec.). MIDDELBURG City 20.00 uiur: The Stinig Vleeshal, expositie van de kunstenaarsgroep WEB (t.m. 8 dec.). Dag. geopend van 10.00- 21.00 uiur. Zeeuws Museum, expositie Zevenluik met bed en bezoekers van Alain Teis ter (t.m. 6 dec.). Werkdagen van 10.00-12.30 en van 13.30- 17-00 uur. OOSTBURG Ledel Theater 20.00 uiur: Alici'a 18 j. ROTTERDAM De Doelen (kleine zaal) 20.15 uur: Kaïmermuzdekrvere- niging Tokyo String Quartet. Hofplein Theater 20.15 uiur: „Jij en ilk, u en wij (Van onze correspondent) TERNEUZEN Tijdens een in hotel Rotterdam te Ter neuzen gehouden vergadering heeft de afdeling Zeeuwsch Vlaanderen van de NVSH een nieuw bestuur gekozen het geen - na de strubbelingen in het hoofdbestuur - noodzakelijk werd geacht. Voorzitter is thans de heer C.M. Sol, secretaris de heer L. de Koeyer en penningmeester, de heer D. v.d. Endt. Nieuwe bestuursleden zijn mevrouw Verhelst en de heren J. van der Have, F. Bente en P- Ou- wedijk. Als lid van de vereni gingsraad werd de heer F. Bente aangewezen, de heer v.d. Endt is zijn plaatsvervan ger. Binnenkort zullen de le den, die zich hebben beschik baar gesteld voor een functie in de verschillende werkgroe pen: film en bibliotheek, soos enz. bijeen komen om een en ander te bespreken. Tijdens de vergadering werd ook van gedachten gewisseld over de (sexuele) voorlichting op school. afiemaia!" caibaret-ooimetdie met Marijke en Sieto Hoving Luxor Theater 20.00 uur: Paiul van Vliet niet ziiljm ome- mam show. TERNEUZEN Luxor 20.00 uur: Pikant gevrij in de Alpen wei, 18 jaar. VLISSINGEN Alhambra 20.00 uiur: The exorcist, 18 jaar. Hal Stadhuis, expositie „Ie dere dag miiieudag" (tan. 13 dec.). WESTDORPE Galerie Trontzaerte, Singel 45, expositie schilderijen vam Roel Frankot (t.m. 16 dec) Open di. t.m. zat. vam 900- 18.00 uur, zondag vam 1400- 18.00 uur. Op afspraak ook na deze uren. Ma gesloten. IJZENDIJKE Streekmuseum. expositie over de oorlogshandelingen in en rand West-Zeeuwsoh- Vlaanderen (t.m. 19 jan BRUGGE Kon. Schouwburg Opvoe ring van „The sunshine boys" vam Neil Simom door K.V.S. Brussel- GENT Kon. Opera 20 00 uur: Ontdek de wereld. Japans tweelij k: vam Kioto naar Hiro- sjima. (Van onze correspondent) TERNEUZEN Het Zeeuwsehvlaamse filmhuis 't Kiekkot" heeft voor woensdag 18 december in het voormali ge gemeentehuis te Westdorpe, donderdag 19 december im het Zuidlandtheater te Terneuzen en vrijdag 20 december in "Buitenkist" te Oostburg, twee films op het programma. "Alle Turken heten All" is van de Duitser Rainer W. Fassbinder, die de laatste tijd nogal de aandacht trekt zowel door zijn werk als door zijn levenswij ze. De tweede film 'Democra tie op zijn Turks" van Heieen de Wit, laat zien dat er in Turkije van democratie geen sprake is. (Van een onzer verslaggevers) OOSTBURG In de begro ting. die de stichting streek VVV West-Zeeuwsch-Vlaande- ren tijdens de vergadering van maandagavond 16 december in het gemeentehuis van Oost burg aan de orde stelt- wordt er rekening mee gehouden dat de gemeentebesturen van Oostburg, Aardenburg en Sluis hun bijdragen met tien pro cent willen verhogen. Dit ge zien de inflatie en stijging der prijzen. Ook wil de stichting oom de zelfde redenen de contributie voor de leden met ongeveer tien procent verhogen. Aan de orde komt tijdens deze verga dering ook een bestuursver kiezing. De heer A. van Beij- sterveldt uit Sluis is aan de beurt om af te treden. Hij stelt zich herkiesbaar. Uitgave- Uitgeversmaatschappij De Stem B.V Editie Zeeland RA ON KANTOREN i'EKNEUZEN: Nieuwstraat 9, tel. 01150-7920 (4 lijnen): HULST- 01140-3751 (3 Hjnen); GOES: Klokstraat I, tel. 01100-8030 (3 lijnen). KANTOORUREN Maandag t.m vrijdag 8.15 - 12.30 en 13.30 - 17.00 uur. BUITEN KANTOORUREN ADVERTENTIE-EXPLOITATIE - Breda Maandag t.m. vrijdag van 19.00-20.00 uur, tel. 01600-22341, zaterdag van 10.00 - 11 00 uur, tel. 01600-49900, zondag van 20.00 - 22.00 uur, tel 01600 - 22341. BEZORGKLACHTEN Zeeuwsch-Vlaanderen- tel. 01140-3751 of 01150- 6297 Midden- Zeeland 01100 - 4944. REDACTIE Chef Zeeuwse redactie S. C Augustijn, kantoor Nieuwstraat 9 mS11'™! 01150 - 7920. privé Lorentzlaan 50, Terneuzen, tel 01150-5745 algemeen redacteur Zeeland drs J Bouwmans kantoor Klokstraat 1 Goes, tel 01100 - 8030. pnvé Zuidvliet- straat 53. Goes, tel. 01100-8138: redacteur Midden-Zeeland: L. van Berkel, kantoor Klokstraat 1, Goes, tel 01100- 8030. privé Voorburcht 37. Kapellf te. 01102-2320: redacteur voor Terneu zen en Kanaalzone: P de Schipper, kantoor Nieuwstraat 9, Tn<?iUi^.n' 01150 792ü- Pfivé Debussyhof 67. Terneuzen, e' 01150 - 2639 redacteur voor Oost-Zeeuwsch-VlaanderenA. ,der Vuurst de Vries, kantoor Steenstraat 14, Hulst. teL II14U - 3751. privé Beestenmarkt 21, Hulst, tel 01140-4159; tedacteur voor West-Zf-euwseh-Vlaanderen: R. van der Helm, Melkweg 40. Oostburg. tel 01170-3370: foto journalist voor •-.eeland: C J de Boer kantoor Nieuwstraat 9. Terneuzen, tel. 1150 7920. privé Lange de Kreek 56, Terneuzen, tel. 01150 - '137; sportredactie Zeeknd- A. Koomen, Troelstralaan 8, Axel, el 01155 - 2594 ABONNEMENTEN-EXPLOITATIE inspecteur Zeeland: P Konings, tel. 01150-6297. ADVERTENTIE-EXPLOITATIE inspecteur Zeeland: C. Menu, tel. 01100-4316.

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 5