t B.V. ING ïven Eurobroom in '76 van start investeert 25 miljoen in vestiging Sas Geen oesters voor sex Paul Mets Sasse bouw verenigingen nu volledig gefuseerd Brugse salon gastronomie en toerisme trok veel belangstelling /De VrPt 7®miw IN BEGIN 40 ARBEIDSPLAATSEN Raad Axel: moeite met Regionaal Pedagogisch Centrum Nederland LST: Terneuzen se pieper- installatie roept vragen op Mesje Oostburg heft deel begrotingstekort soos op stad streek 1 jpij „ZEELAND" LPPIJ Sinterklaas Dusarduijn Echtpaar De Bruyn 50 jaar getrouwd Zaamslag NIEUW BOEK OVER TERNEUZEN Koewacht pONDERDAG 28 NOVEMBER 1974 O.K.-dealer LSEWEG 41 1140-34 51 jen prima service, ssteld. .-inruilwagens ormen voldoen. ;n geldig is ódsloon 1500 km an kommissarissen in zijn besloten de tarieven voor ijzigen. Deze wijziging is aken goedgekeurd bij Be- k 1274/25866. lder verspreid met nadere jingen liggen vanaf heden teur van de ermaatschappij „ZEELAND hoogte van dan. Euro- Maar waar (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Als alles meezit kan de nieuwe vestiging van Eurobroom in Terneuzen in de tweede helft van 1976 op starten. Op het ogenblik voert het bedrijf dat in de gemeente Wierden in Overijssel een kleine vestiging heeft nog onderhan delingen over de hinderwetvergunningen. Bij deee hinderwet vergunningen komt onder meer de opslag van grondstoffen ter sprake. De grondstoffen komen voor het grootste deel uit Israël. 'Eurobroom B.V. is dan ook voor honderd procent in handen van Israëlische aandeelhouders. De vestiging van de CPC in Sas van Gent krijgt een financiële injectie van 25 miljoen gulden. De uitbreiding van de fabriek zal een verdubbeling van de capaciteit tot gevolg heben. CPC produceert onder meer zetmeel en maïsderivaten. De uitbreiding komt tegemoet aan een toenemende vraag van afnemers uit de Beneluxlanden en van de exportmarkten. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN De pieper installatie van de gemeenV Terneuzen is tijdens een dins dag gehouden vergadering van de VCP hat onderwerp van een aantal vragen geweest. Het nut van een dergelijke oproepinstallatie voor eTrneu- zense ambtenaren werd door e®n aantal vragenstellers in twijfel getrokken. De installa tie wordt gebruikt om ge- meeateambtenaren direct te kunnen bereiken. Op de begroting van de ge rente Terneuzen voor 1975 is '«'i dulden voor een dergelij ke installatie Deze gereserveerd, ikwam dinsdag in hotel Pays Bas naar voren J de bespreking van een «antal .kleintjes" op de begro ting Voorstanders van een Pieper vroegen zich af wat het "u:j°°n van een ambtenaar as -ij onderschreven het M ran hel apparaat. Een an- ,.ere,,vra8ensteller, de heer I. I iti za® de PaePer 'niet 20 en Naar zijn mening die °°r »nkel° andere VCP-ers nr» »edee'd loste een goede I hi,'MlS,atle 'n ^et gemeente- I -s tl heel wat zoekproble- hien op. I I'" "et '®der van de bespre- v,n de kleine posten uoemde mevrouw J. M. Dop- i tw0ter fraetievoorzit- (K„.ra" da Terneuzensé VCP- oort °0li de uitgaven aan tatia .^"kosten en represen ts. subsidies aan de een- I llale q| »n de sticht'ng de schouwburg muziekschool vond de Hamelinck, VCP-raads- hfnten die een kritische h»r I „u"leKscric lid hmelinck, VCP-raads- I benaa dle O' Vbu» n6 n"d,S hadden- Me' de 1?o.PPegieter-Thiel over aan i ons aé,nderrlahd Hort moeter> het bi,,,.. van de muziekschool We aanvullen Of moeten verder'^8611 la'er en n'e* cnk°'ei 6p de avond «"Irate rtbW'diëring RbreidV kwam w van de 'hting nog wat uit- zitter 8ar orc^e- Voor de hee?V^ verSa<terin£i was lid h Husnn, voormalig Van Zeela d prov*nc*a^e s^en 1 voor het CDA. (Van onze correspondent) AXEL Het voorstel tot het vaststellen van de 30e wij ziging van de wet gemeente begroting voor het dienstjaar 1974 in de raad Axel had nog heel wat voeten in de aarde. Dit voorstel behandelde een verhoging van de subsidie van het Regionaal Pedagogisch Centrum Zeeland in Middel burg. Voorgesteld werd de subsidie van 15 cent per inwo- -.ner te verhogen tot een bedrag van f 2,50 per leerling. De heer J. Dieleman (PvdA) zag dieverhoging he lemaal niet zitten omdat er toch al een tekort is op de onderwijsbegroting en omdat hij die gemeentesubsidie in de toekomst zag uitgroeien tot het gigantische bedrag van f 40.000,- „Zeeland is nog niet rijp voor zo'n pedagogisch centrum", aldus de heer Diele man. De heer Oggel vond de opzet van het centrum erg duur en maande aan financieel erg voorzichtig te zijn. „Die verhoging wordt gegooid in een bodemloze Put", aldus de heer Oggel. Voorzitter De Kam zei de subsidie als een symbool te zien van waarde' ring voor het werk van het pedagogisch centrum. „We zouden het kind in de ge meente duperen als we geen subsidie meer zouden geven", aldus de heer De Kam. Het voorstel werd met 10 tegen 5 stemmen aangenomen. Tijdens de rondvraag ant woordde de burgemeester op een vraag van de heer Oggel betreffende de Nnordstraatpro- menade. dat b. en w. inder daad hun urincipiële goedkeu ring aan het voorstel hebben gegeven en dat het voorstel nu onderweg is naar het ministe rie van Economische Zaken voor een verzoek voor rijks subsidie. SAS VAN GENT - Aan het begin van deze week heeft burgemees ter W.R.V Dusarduijn van Sas van Gent een bezoek gebracht aan de Vlaanderenhal „kazer ne". In de Vlaanderenhal te Sas van Gent zijn momenteel vijfhonderd milita ren-oogsthelpers gelegerd. Iemand in het gezel schap van de burge meester merkte tegen de dienstdoende wacht op: „Dat is de burgemees ter" Het lakonieke ant woord van de op wacht staande dienstplichtige: „Ik geloof niet meer in Sinterklaas". (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN In hun wo ning aan het Oostelijk Bol werk in Terneuzen heeft het echtpaar A. de Bruyn-De Jon ge gisteren hun gouden huwe lijksjubileum gevierd. Het feest bleef beperkt tot de hui selijke kring. Zaterdag wordt er een receptie gehouden. Mevrouw V E. Bruyn-de Jonge en de heer A de Bruyn trouwden in 1924. Het echt paar woonde veertig jaar op een binnenvaartschip. De heer De Bruyn had een baan ais binnenschipper bij de firma „De Hoop" in Terneuzen. De heer De Bruyn is 76 jaar oud, zijn echtgenote is 69 jaar. Za terdag houdt het echtpaar ter gelegenheid van het vijftigja rig huwelijksfeest een receptie in café De Vriendschap in Terneuzen. Deze receptie duurt van 19 tot 20 uur. (Van een onzer verslaggevers) OOSTBURG B. en w. van Oostburg willen de Soos in Oostburg minder subsidie toe kennen dan het Soos-bestuur heeft gevraagd. „Hoewel het programma dat de Soos heeft opgesteld mede gericht is op de regio, zijn wij van mening, dat hier toch wel enkele be perkingen dienen te worden opgelegd", aldus b. en w. in hun subsidievoorstel, dat de financiële commissie volgende week krijgt te behandelen De begroting van de Soos laat een tekort zien van 3510. Hierin waren onder meer opgenomen duizend gul den voor twee nog onbekende evenementen, die de Soos in toet nieuwe seizoen wil hou den. Volgens de huidige subsi dieregeling voor het jeugd werk kan de Soos rekenen op f 200 plus 75 procent van de huur van de gebouwen, in to taal f 912,50. B. en w. willen verder gaan en stellen voor in totaal f 2272,50 als subsidie toe te kennen. Ook de Jongerenvereniging Hoofdplaat (Joveho) zal, als commissie en raad hiermee akkoord gaan, iets minder ont vangen dan werd aangevraagd. Hier was het begrote tekort voor 1975 geraamd op f 1670. De Soos komt volgens de hui dige regeling slechts in aan merking voor f 950. „Aange zien echter uit de begroting en het ingediende programma blijkt, dat door de zelfwerk zaamheid de kosten van acti viteiten vrijwel worden ge dekt door de opbrengsten, me nen wij dat dit gestimuleerd moet worden. Wij stellen voor, in afwijking van de huidige regeling, het begrotingstekort (zoals de gemeente dat heeft berekend red.) voor reke ning van de gemeente te ne men', aldus het college. Men wil f 1420 toekennen. Tijdens de eerste fase van het opstarten van de fabriek zullen ongeveer veertig ar beidsplaatsen nodig zijn- In een latere fase kan het bedrijf nog een twintig a dertig werk nemers gebruiken. De fabriek zal beigin 1978 op volle toeren kunnen draaien. Wat betreft de werknemers gaat het om personeel met tenminste een LTS-opleiding met eventueel nog een cursus als proces-operator. Over de opslag van grond stoffen en van gefabriceerd broom kon de heer J. Vixse- boxe, directeur van Broomche- mie in Wierden gisteren nog geen mededelingen doen. Wel vertelde hij dat Eurobroom Terneuzen van plan is om zo'n zevenhonderd ton broom per jaar te gaan produceren. Bij de afwijzing van Euro broom in Rijssen heeft de ge meenteraad van Rijssen inder tijd gesteld dat de opslag van broom verdiept moest plaats vinden. Dit omdat verdampend broom zwaarder is dan lucht. Bij het eventueel vrijkomen van broom dampen zouden de ze dampen in de uitgediepte ruimte blijven hangen en zo doende geen gevaar opleveren. (Van een onzer verslaggevers) SAS VAN GENT De wo ning jouwvereniging „Vooruit' en de bouwvereniging „Sas van Gent", beide te Sas van Gent hebben volledig opge houden te bestaan. De nieuwe woningbouwvereniging gaat nu door het leven als de wo- ningoouwvereniging Sas van Gent-Vooruit. Volgens het on regelmatig verschijnende me- deuelingenblad van de nieuwe woningoouwvereniging zal het nog wel even duren voordat de beide verschillende namen intern niet meer gebruikt wor den. Dit houdt onder meer verband met jaaroverzichten over het afgelopen jaar die nog goed gekeurd moeten worden. Voor de toekomst heeft de nieuwe vereniging nog geen concrete nieuwbouwplannen. Voorlopig staan er nog een aantal andere zaken op de voorgrond. Dat zijn: de afwer king van de gevolgen van de fusie, de regeling van het ver dere onderhoud van de be staande woningen en de aan leg van het centraal antenne systeem iin de kern Sas van Gent. Verder is de aandacht ge vestigd op de renovatie, ver nieuwing van de zogeheten Muis en de Winerwoningen. Voor het opknappen van deze woningen, ook wel Muwi-hui- zen geheten denkt de'woning bouwvereniging aan de uitvoe ring van een proefprojekt. Daartoe zullen enkele van de ze woningen worden opge knapt als voorbeeld. De woningbouwvereniging Sas van Gent-Vooruit" heeft op het ogenblik eenentwintig leden. „Een niet overdreven aantal". Het, eentreegeld voor nieuwe leden is tien gulden. cD jaarlijkse contributie be draagt eveneens tien gulden. Voorziter van de vereniging is de heer L. F. S. de Meijer, te Sas van Gent. Zeehengel Sport en Ont spanning te Zaamslag vist za terdag 30 november een wed strijd tegen „De Hoop" uit Terneuzen De wedstrijd, die wordt gehouden aan de Wes- tersohelde in de buurt van de watertoren van Terneuzen, be gint om 13.00 uur. Broom kan niet ontploffen. Het is een organisoh produkt wat ontstaat uit een scheikun dig proces, met als basisstof broomzouten De broomzouten zullen na vestiging van Euro broom in Terneuzen per trein uit Duitsland arriveren. Het grootste deel van de grond stoffen betrekt de fabriek ech ter uit Israël. De broomzouten worden hier gewonnen in de Dode Zee. Eurobroom bv heeft het hoofdkantoor in Den Haag. De aandelen van het bedrijf zijn voor honderd procent in Israëlische handen. De groot ste aandeelhouder is de Daed Sae Broomine Company, ge vestigd in het Israëlische Ber- seba. Dit is tevens het moe derbedrijf van Eurobroom Bij het produktie-proces van broom wordt veel chloor ge bruikt. Bepaalde chloorverbin dingen stoot het bedrijf af als afvalstoffen. Hiertoe behoort ook het normale keukenzout. Bij de afvalstoffen behoren verder een aantal koolwater stoffen. Voor de afvoer van een deel van deze stoffen zal het bedrijf gebruik gaan ma ken van de afvalwaterleiding kanaalzone. Volgens directeur W.H. Blok van het havenschap in Ter neuzen veroorzaakt het bedrijf geen luchtverontreiniging. De heer Blok: „Het is een van de mooiste fabriekjes die we ooit gehad hebben. Er komt niets naar buiten. Misschien een stoomwolkje van de koeling". (Van onze correspondent) BRUGGE De salon voor gastronomie en toerisme die vanaf 15 november jongstle den in het Boudewijnpark te Brugge werd gehouden, kende afgelopen zondag op de slui tingsdag een buitengewone toeloop. Duizenden bezoekers dromden door de toegangsdeu ren naar binnen en verdron gen zich voor de 130 stands die aar. de salon deelnamen. Waren er de eerste zondag carca 12.000 dam werd dit be zoekersaantal o>p de sluitings dag zeker met meer dian dui zend overtroffen. De aantrek kelijke stand die door de Slui- se VW in samenwerking met de provinciale VW, de Streek-VVV West-Zeeuwsch- Vlaanderen en de horecavere- nAging Sluis werd ingericht, trok veel belangstelling. Aan geïnteresseerden werden nog honderden folders uitgereikt en de in de staind aanwezige informateurs zijn dikwijls 's avonds met schorre keel huis waarts gekeerd, vanwege de antwoorden die op uitgebreide schaal moesten worden gege ven. De informaties over Zee land die de West-Vlamingen via het volgen van de door de Belgen bekeken Nederlandse t.v.-programma's kregen, be hoefden diuddelijk aanvulling- OpvaiLiend was de belangstel ling van de bezoekers voor de afsluiting van de Oosterschelde en de mogelijkheden voor het vissen en zeilen in de Zeeuw se wateren. Zaterdag kreeg de V W-stand bezoek van de burgemeester van Brugge, de heer M. van Maele, die de deelname van de Zeeuwse WV aan de salon toejuichte- Hij noemde Zeeland voor de Westvlaming als dichtsbij ge legen en gemakkelijk bereik baar gebied een interessant toeristisch object met veel mo gelijkheden. De deelname van de VW mag dan ook dit jaar weer als een eucoes worden gezien. (Van een onzer verslaggevers) SLUIS Personeel van het seximperium van Paul Metz, ,ioljf ?;genaar zelf, heb ben te horen gekregen dat zij niet weikon: zijn op een Ierse oesteravond die morgenavond in hotel De Korenbeurs in Sluis wordt gehouden- Verschillende genodigden hebben laten weten aan ex ploitar* Minnebo dat zij niet aan de maaltijd zullen aanzit ten. als sexshop-mensen hier bij ook aanwezig zijn. „Ik was echt ndet van plan daar naar toe te gaan maar nu we op deze wijze gediscrimi neerd worden, denk ik dat wij toch wel zullen gaan. Het is tenslotte een openbare aange legenheid", aldus een veront waardigde Paul Metz. „Voor mij is het een moei lijke zaak geweest", aldus de lieer Minnebo. „Ik ben er al een paar weken mee bezig ge weest, maar ik ben afhanke lijk van een bepaald soort pu bliek. en hoewel Paul Metz een goede klant van me is, zal ik hem en zijn personeel voor deze avond toch de toegang moeten ontzeggen. Ik heb bo vendien dezelfde avond in een andere zaal een sinterklaas- feestje voor kinderen van het kinderkoor uit Sluis. Ik wil hen niet confronteren met fi guren die in de Sluise sexbu stness werkzaam zijn- Hope lijk -komt hel niet tot een relletje, want dat zou beteke nen dat ook voor die kinderen hun feestavond verpest is", al dus de heer Minnebo. BERGEN OP ZOOM Luxor 20.00 uur Dolle dingen achter het sleutelgat 18 j. Roxy 19.30 uur: My fair lady a.l- Hal Stadhuis, Grote Markt Kunstwerk van de maand van J. Raaymakers Bergen op Zoom (t.m. 30 nov). Open ma. t.m. vrij. van 8.30-12-30 en van 13.30-17.30 Museum Markie zenhof Expositie vrucht van stilleven van Marius Schipper (t.m. 8 dec.). Dag- vain 10.00- 12-00 en van 14.00-17.00 uur. GOES Grand 20.00 uur: Vernie- tiigangsoammamdo Kamikaze 14 j- De Veste 20.30 uur: „Het zomerverblijf" van Marco Le- to. Filmhuis Jeugd en Mu ziek. Museum Zuid- en Noord-Be veland, Si-ngelstra-at 11 Ex positie Bijbelse bodemvond sten (t.m. 14 dec.). Open di. tm. zat. van 10 00-12.00 en van 13.00-17.00 uur. HULST Boe kli. Van Geyt, Steen straat 20 Expositie Tien Jaar Kleine Formaten (t.m. 1 dec.). Open op werkd. van 9.00-12-00 en van 13.30-19-00 uur- KLOOSTERZANDE De Groene Molen 13.30 uur: Bejaa-rdenschietinig. MIDDELBURG City 20.00 uur: The Sting 14 j. Kuiperspoort 20.30 uur: I.C.P. Micha Mengelberg. Tien mans formatie. Vleeshal Expositie van de kunstenaarsgroep WEB (t.m. 8 (Van onze correspondent) TERNEUZEN De ge meentelijke voorlichtingsamb tenaar, de heer J. Robesin, heeft tezamen met fotograaf H. Homrflers opnieuw een boekje over Terneuzen samen gesteld, dat onder de titel „Terneuzen bij de tijd" door drukkerij Duerinok te Kloos- terzande zal worden uitgege ven. Deze uitgave, die morgen (donderdag) om 16 uur aan burgemeester J.C. Aschoff var Terneuzen zal worden aange boden, is de eerste in een mini-reeks van tien stuks. Het thema is telkens, kontrasten tussen vroe-'er en nu in leven en werken. Het bevat 64 pagi na's met tekst en 45 foto's. De omslag werd verzorgd door de heer J. Brouwer. De prijs zal ƒ14,95 bedragen en is ook in de Terneuzense boekhandel te koop. Prijskaarting Maandag december (St- Nicolaas jaar markt) wordt in de café'« Theo de Waele en Mevr. Jan- sens-Leppens een grote prijs kaarting gehouden, om ge slaohte hanen. De aanvang is uur. Inleg f. 1,50 terug f. 1,00 en inschrijving vanaf 6.30 uur bij Th. de Waele. Kalkoenschieting Op december vindt in café J. de Guchteneire een schieting plaats cm 33 kalkoenen. Deze schieting begint om 15.00 uur. dec). Dagelijks geopend van 10.00-21.00 uur. Zeeuws Mu seum Expositie Zevenluik met bed en bezoekers van Alain Teister (t.m. 6 dec). Werkdagen van 10.00-12.30 en van 13.30-17.00 uur. Galerie Six and Six- Noordstraat 56 Expositie Gerd Dauvillier met schilderijen, grafiek en beeld houwwerk (t.m. 29 nov). Open ma. t.m. zat. van 9.00-12.00 en van 13.00-18 00 uur. ROTTERDAM De Doelen (grote zaal) 2015 uur: Rotterdams Phil'hair- moniseh Orkest o l.v. Anton Kersjes. Solist Ruggiero Ricci. Schouwburg 20.15 uur: „I- wanov" door Publieks the a ter. Hofplein Theater 20.15 uur: „Jij en ik, u en wij allemaal", cabaretcomedie met Sieto en Marijke Hoving. Luxor Thea ter 20.00 uur: Paul van Vliet met zijn one man show. Piccolo Theater 20.15 uur „Horror I" door de Toneelraad Rotterdam. SAS VAN GENT Galerie Uilenspiegel, West kade 71 Expositie grafiek vain Leonard Maas (tm. 29 riöv.)- Open ma. t.m. zat. van 9.00-12.00 an van 13.30-18.00 uur. Vniijd. tot 21.00 uur, zond van 14.00-18.00 uur, woensdag middag gesloten. TERNEUZEN Zuidlandtheater 20.00 uur: „Le voyage d'Amélie" van Daniel Duva'l- Z. VI. Film huis. Stadhuis Tentoonstelling van de in de prentkunst toege paste technieken. Geopend van ma. irn. vrijd. van 8.15-17.15 uur. En op zaterdag van 14.30- 16.30 uur (t.m- 30 nov.). THOLEN Hal van Stadhuis 20.00 uur: Optreden van Dimitri van Toren VLISSINGEN Alhambra 20.00 uur. The exorcist 18 j. WESTDORPE Galerie Troutzaerte, Singel 4b Expositie schilderijen van Roel Frarakot (t.m. 16 dec.) Open di. t.m. zat- van 9.00-18-00 uur, zond. van 14.00-18.00 uur. Op afspraak oök na deze uren. Ma- gesto ten. IJZENDIJKE Streekmuseum Expositie over de oorlogshandelingen in en rond West-Zeeuwsch- Vlaamderen (t.m. 19 jan). ZIERIKZEE 't Lange Uns, Ha-venpark 28 Expositie foto's over Zie- rikzee van Johann Berrevoets (t.m. 30 nov.). Open di. t.m. zat- van 9.00-12.00 en van 14.00-16.00 uur. ANTWERPEN Kon Vlaamse Opera 20.00 uur: concert voor Vlaam se Actie en Cultuurgemeen schap Kon. Ned. Schouwburg 20 00 uur: „De boerderij" van David Storey. Fakkelthea ter 20.30 uur: „Liefde half om half" van Alan Ayckboum- Prov. Centr. Arenberg 20.15 uur: „Deux et deux font coeur" van K. Harris en L. D-arbon. BRUGGE Kon. Schouwburg 2030 uur: Concert door het Amster dams Strijkkwartet-, GENT Schouwburg 20.00 uur „De ploeg en de sterren" van Se-an O'Casey. Uitgave- Uitgeversmaatschappij De Stem B.V Editie Zeeland RAYONKANTOREN TERNEUZEN Nieuwstraat 9, tel 01150-7920 (4 lijnen): HULST: Steenstraat 14, tel 01140-3751 (3 lijnen); GOES: KJokstraat I, tel 01100-8030 (3 lijnen). KANTOORUREN Maandag t.m. vrijdag 8.15-12.30 en 13.3(5 - 17 00 uur. BUITEN KANTOORUREN ADVERTENTIE-EXPLOITATIE Breda - Maandag t.m. vrijdag van 19.00-20 00 uur, tel. 01600- 22341 zaterdag van 10.00- 1) 00 uur, tel. 01600 - 49900, zondag van 20.00 - 22.00 uur. tel 01600 - 22341. BEZORGKLACHTEN Zeeuwsch-Vlaanderen tel. 01140- 3751 of 01150- 6297 Midden- Zeeland 01100 - 4944. REDACTIE Chef Zeeuwse redactie S. C Augustijn, kantoor Nieuwstraat 9 Terneuzen, tel 01150 -7920, privé Lorentzlaan 50, Terneuzen, tel. 01150-5745. algemeen redacteur Zeeland drs J Bouwmans, kantoor Klokstraat 1. Goes, tel 01100 8030 privé Zuidvliet- straat 53. Goes, tel. 01100-8138. redacteur Midden-Zeeland: G van Berkel, kantoor Klokstraat 1, Goes, tel 01100 - 8030. privé Voorburcht 37. Kapellete, 01102 - 2320: redacteur voor Terneu zen en Kanaalzone: P de Schipper, kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen, tel 01150- 7920. privé Debussyhof 67, Terneuzen, te] 01150 - 2639; redacteuj voor Oost-Zeeuwscb-Vlaanderen A. van der Vuurst de Vries, kantoor Steenstraat 14. Hulst. tel. 01140- 3751. privé Beestenmarkt 21, Hulst, tel 01140 - 4159; Redacteur voor West-Zeeuwsch-Vlaanderen: R van der Helm, Melkweg 40, Oostburg. tel 01170-3370: foto journalist voor Zeeland: C J de Boer kantoor Nieuwstraat 9. Terneuzen. tel. 01150 - 7920, privé Lange de Kreek 56. Terneuzen. tel. 01150- 3137: sportredactie Zeelt rid: A. Koomen, Troelstralaan 8, Axel, tel. 01155 - 2594 ABONNEMENTEN-EXPLOITATIE Inspecteur Zeeland: P Konings. tel 01150-6297. ADVERTENTIE-EXPLOITATIE Inspecteur Zeeland: C. Menu, tel. 01100 - 4316.

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 5