HANS KRAAY BEKIJKT VERKEERDE FILM Mist lurij FC Twente: ie snel volwassen? Schok dreunt nog na PROBLEMEN BIJ FC AMSTERDAM Lotto en toto: groot succes IM VIM!!* eft u leven? Lees die icL'sr If is in n U RIJBEWIJS? >rtegenwoordiger s en Rembrandt sport I enkelvoudige variomaüc 46 van Red Band natuurlijk I dinsdag 26 NOVEMBER 1974 wordt 5,per uur. Bijverdien-, aanbod. Geen bezorginfe', P'l 1. Geen diploma's nodig i, H onverschillig. Schrijf brief M i en beroep. Snel antWoor?® 27158 bureau van oooöstssöosssoaaaofvv I penningen ontworpen naar na u dt, geslagen in 14 karaats g0Ufl beroe -« een echte diamant. a 6n 15 21 fan Kerstmis slaat de Oranie M„» pmgen over het leven van Jezus Si F Ichtige serie bestaande uit 12 L» '!ll« Irmijnen van 2:3 weken afgeleverd "X de gehele serie heeft verworven nSi fcassette ontvangt U bij bestelling in door de voortdurende j penningen slechts voor korte W„-- f besteld wordt de latere gou^scg 1.0 22,8 mm 4 158,— feerleotl 1.028 mm 4 238.— (serlepri I. 0 38 mm 4 f 448,— (seriepri 0 38 mm 4 f 828,— (seriepr s f 1780 J af 2690.-7 s/ 5100 J s/ 9600,-1 |.0 38 mm 4 114öi(serieprjjs pgg^; ,0 38 mm 4 79,— (serieprljs f Mj| (nr. 1) wordt voor Kerstmis afgeleverd I Jigen zijn gezet met een echt diama2l Iningen genummerd en voorzien van «I |sbewijs. Folder op aanvraag. Jiken, juweliers en rechtstreeks bij de NJE MUNT - POSTBUS 4700 - DEN HUal ENGRACHT 22 - TEL. 070-M.«g| gheidsgordels Ihteras I nieuwe 46 k van buiten proefrit |delijk maakt lige wagen (Van onze correspondent) ROME In Turijn heeft men de grootste lol om Hans Kraay, die dit weekeinde zeer serieus een filmverslag heeft bekeken waarop hij meende juventus aan 'e werk te zien, de tegenstander van Ajax morgenmiddag in de UEFA- cttp. In werkelijkheid zag hij Ascoli spelen. Ajax-manager Kraay was za terdagavond in de Villa Sassi in Turijn, waar de AC Roma verbleef in verband met de zondag gespeelde wedstrijd juventus-Koma- Kraay's aan wezigheid in het Romeinse trainings- en rustkamp werd gisteren nog eens bevestigd door het secretariaat van Ro ma, al wist men niet hoe Kraay in de Villa Sassi ver zeild was geraakt. Nu hebben de Romeinen de gewoonte al hun wedstrijden te filmen en die een week later aan de vooravond van een nieuwe wedstrijd nog eens af te draaien. Kraay schoof voorzichtig bij in het zaaltje, informeerde voor de zekerheid of de zwart-wit gestreepte formatie Juventus was en kreeg als antwoord ja, of yes, of st, of oui. Daarop concentreerde Kraay zich helemaal op de film kennelijk niet in de gaten hebbend dat hij een filmver slag van Roma-Ascoli zat te bekijken. Die wedstrijd was de week tevoren in Rome gespeeld, Ascoli heeft net als Juventus ook zwart-wit gestreepte shirts.... De grap penmaker die Kraay mooi voor schut zette had achteraf de grootste lol, maar Roma- trainer Niels Liedholin vond na enige tijd dat de grap lang genoeg geduurd had en lichtte zijn Nederlandse col lega in. Maar de flater was geslagen en „La Stampa", de grootste krant van Turijn, bracht Kraay's extra „spionageacti- viteiten" in een smakelijk verhaal gisteren op de sport pagina's, samen met de foto's waarop een zichtbaar gecon centreerde Kraay de film be kijkt. Kraay heeft tegenover de be langstellende Italiaanse sportjournalisten allereerst moeten bekennen dat hij Ju ventus nog nooit had zien spelen. Afgelopen zondag heeft hij het echte Juventus wèl aan het werk gezien, maar in een nogal slaapver wekkende wedstrijd tegen Roma. De tegenstanders van Ajax wonnen weliswaar ver diend, maar op 't nippertje en dan nog dank zij een strafschop met 1-0. De 8-0 bekerzege van Ajax werd aanvankelijk nogal hoog op genomen, totdat bekend werd dat Helmond Sport geen eredivisie speelt- Het is duidelijk dat Juventus op wraak zint, speciaal tegen oud-tegenstander Ajax. Ju ventus lijkt dit seizoen beter te spelen dan het vorig sei zoen. De club voert momen teel de Italiaanse ranglijst aan, met elf punten, één punt voorsprong op de ach tervolgers Lazio en stadge noot Torino. Anastasi en de veteraan Altafini staan met elk vier goals tweede op de topscorerslijst, die wordt aangevoerd door Pulici van Torino. In de zeven tot nu toe gespeelde wedstrijden scoor den de voorwaartsen van Ju ventus twaalf goals, het hoogste totaal van alle Itali aanse topclubs. Juventus ver loor maar een wedstrijd, na melijk op de openingsdag van de competitie. Grootste overwinning tot nu toe was de 4-0 zege op hekkesluiter Ascoli. Merkwaardig, dat Juventus tot nu toe in de Europese wed strijden meer goals produ ceert dan in de vaderlandse competitie. Desondanks is men niet zo gerust op de ontmoeting tegen Ajax. Om te beginnen de handicap van eerst thuis spelen; en vervol gens de voortdurende onze kerheid over het meespelen van de nog geblesseerde Ca- pello. Trainer Parola heeft meege deeld zeker op Capelio te rekenen en hij zal hem nodig hebben, hoewel het de vraag is, of een speler recht uit de ziekenboeg voluit op krach ten is in een dergelijke moeilijke wedstrijd als tegen Ajax. Ook zonder Cruyff, Neeskens, Keizer en door toeval Rep blijft Ajax een gevaarlijke tegenstander, zo zegt men in Turijn. Juventus zou morele kracht putten uit het feit dat de club nu alleen aan kop gaat en duidelijk bezig is „verlo ren terrein en glorie" terug te winnen. Juventus zal on getwijfeld met drie spitsen op de aanval gaan spelen en Kraay merkte terecht op dat Altafini nog een groot gevaar is- Niet vanwege zijn uitzon derlijke snelheid, maar wel vanwege zijn grote voetbal verstand. Daarnaast Bettega, Causio en de op dreef zijnde Damiani, en Ajax krijgt een sterke formatie tegenover zich. Volgens de Italiaanse kran ten was Hans Kraay nogal verbaasd geweest dat de Ita liaanse supporters zo hard nekkig fluiten bij elke terug speelbal op de keeper. Hij vindt dat 'n vanzelfspreken de en soms nuttige manoeu vre. Alaar Kraay heeft nog duidelijk té weinig op Itali aanse tribunes gezeten. Dan zou hij zich wel over meer dingen verbazen. Zoals de Italianen zich verbazen dat de trainer van een Europese topclub zoals Ajax nog altijd is, zich zo eenvoudig voor gek laat zetten en alleen oP de shirtjes afgaat om te me nen dat je Juventus aan het werk ziet... DUSBABA: NOG GEEN NIEUWE NEESKENS (Van onze sportredactie) TURIJN John Dusbaba, de nieuwe Neeskens van Ajax, heet een schopper te zijn. Een niets en niemand ontziend talent van 18 jaar, die zijn boekje op het voetbalveld ver te buiten gaat. 'John Dusbaba uit Den Haag werd dit sei zoen vele malen verguisd. „Hij schopt maar raak", schre ven kranten. John Dusbaba (1.88 meter lang en 79 kilo zwaar) is inderdaad geen lieverdje. Gemiddeld gebruikte hij in 18 wedstrijden in Ajax' topelftal zes a zeven overtre dingen. Dat is inderdaad veel. Men is daarom gauw ge neigd hem een schopper te noemen. Is hij dat inderdaad? John Dusbaba zegt in het vliegtuig dat Ajax naar Turijn brengt voor de eerste UEFA-cup-con- frontatie met Juventus, van zichzelf alleen hard te voet ballen. „Hard maar fair", zegt hij, ,en die kritiek in de kranten, daar trek ik me niets van aan sinds ik bij Ajax ben. Vroeger bij Den Haag was dat anders. Als de kranten me toen kapotschreven, was ik daar dagen ziek van. Nu niet meer. Hans Kraay heeft me altijd in bescherming genomen np (Van onze speciale verslaggever) TURIJN Reizen van Nederlandse clubs naar de grote steden in 3e Povlakte gaan een beetje de mist in- Twen te moest een paar jaar geleden naar Genua uit wijken, omdat het vlieg veld van Turijn wegens mist dicht zat. Ajax diende vorig jaar ook naar Genua te vliegen omdat Milaan onzicht baar was. Als verrassend en onverwacht vervolg van die uitwijkingsme thode kwam een busreis terug naar Genua die in 'en sensationele sneeuw- Jtorm strandde met daardoor opnieuw uren extra vertraging. Gistermorgen werd de groep Ajaeieden toch reer ervaren luchtreizi gers op de A-pier van Schiphol weer even stil 'oen hekend werd ge maakt dat het vertrek voorlopig een half uur tas uitgesteld wegens oust In Turijn. Er werd san toegevoegd dat tij dens de vlucht zou wor den bepaald of er naar sdrijn dan wel naar Ge- oua zou worden gevlo gen. Het werd Turijn, waar de mist rond 1 uur vol doende verdund was om landen mogelijk te ma- In de volledig windstille Povlakte ech ter bij een tempera- fM van 8 graden de vooruitzichten voor de terugreis van morgen ui terst onzeker. en nu ik ook beter begin te voetbailen, is de kritiek in de kranten ook ai milder"- Toch is Dusbaba door de kri tiek niet veranderd. Hij blijft keihard voetballen. Op weg naar balbezit „toucheert" hij zonder blikken of blozen het lichaam van de tegenstander. Hij speelt het slim, want zijn hardheid werd hem tot nu toe slechts eenmaal fataal. In de topper tegen Feyenoord haalde hij Willy Kreuz onderuit, waardoor Schneider Feyenoord vanaf de stip naar 2-1 kon schieten. Dusbaba: „Buiten het strafschopgebied kijk ik niet zo nauw. Daarbinnen ben ik voorzichtig. Die overtreding tegen Feyenoord was anders een twijfelachtig geval. Ik blijf erbij dat die geen straf schop waard was, maar scheidsrechter Keizer liep me de hele wedstrijd al te zoeken. Keizer zei trouwens voor de wedstrijd tegen zijn Volen- damse dorpsgenoot Gerrie Mühren dat hij speciaal op mij zou letten". Het niet zo nauw nemen, dat leerde John Dusbaba in de Haagse schilderswijk. Een buurt waarin iedereen elkaar kent en een buitenstaander moeilijk binnendringt- Ex-in ternational Aad Mansveld komt er ook vandaan. John werd ruim 12 jaar na een broer en een zuster geboren als zoon van een sloper. Het nakomertje in het gezin werd •vreselijk verwend. Hij kreeg in alles zijn zin en toen bleek dat de jonge Dusbaba aardig kon voetballen en hij op de LTS na twee jaar bleef ste ken, werd er letterlijk niets nagelaten om hem naar de top van het voetbal te leiden. „Ik heb veel aan mijn broer Theo te danken", zegt Dusbaba, „Theo voetbalde vroeger bij Holland Sport. Hij weet het een en ander van topvoetbal. Na een jaar eredivisie, Dusba- Arie Haan, John Dusbaba en Ruud Geels trachten een vliegtuig te starten op het vliegveld van Turijn. (Van onze sportredactie) ENSCHEDE Spitz Kohn durft de woorden niet uit te spreken, maar aan alles is te merken dat de FC Twente- trainer de 'aatste weken nogal wat „slapeloze nachten" over zijn eens zo befaamde forma tie heeft gehad. Na de verras sende nederlagen in de compe titie tegen Excelsior en Wage- ningen is FC Twente zichzelf niet meer. „De rust, het zelf vertrouwen is weg. Dat zijn gewoon de grootste proble men", geeft Spitz Kohn prijs. Het vormverMes komt ae Enschedes formatie op dit mo ment niet alleen duur te staan in de nationale competitie. Ook in het Europese topvoet bal kunnen de zwakke presta ties van een aantal spelers er wel eens toe leidien dat FC Twente het woensdagmiddag in Praag onwaarschijnlijk moeilijk krijgt tegen Dukla Praag. „Normaal gesproken zouden Wij in Praag met een goed resultaat wegkomen, maar mijn elftal is op dit mo ment niet constant genoeg om zekerheid te hebben- Er hoeft in de wedstrijd maar één on gelukkig moment te ontstaan, en de ploeg wankelt; krijgt het gewoon, lastig met zichzelf. D-e brutaliteit die nog niet zo 1-ang geleden in het spel van mijn jongens was te vinden, is weg: plotseling verdwenen. Ie dereen knokt ervoor om terug ba vormde bij FC Den Haag als 17-jarige met de gerouti neerde Mansveld een welhaast ideale tandem in het centrum van de verdediging, stond Ajax al aan de deur met een volle geldbuidel. Dusbaba plukte direct de geldstukken als rijpe vruchten. Hij ver plaatst zich tegenwoordig in een mercedes 240 D van 30.000 gulden. Toch voelt hij zich nog lang geen gearriveer de vedette. „Dat ben ik zeker nog niet", zegt hij, „ik teken de voor drie jaar bij Ajax. In die periode wilde ik een vaste plaats xn het topelftal verove ren. Na amper een half jaar heb ik al 18 wedstrijden ge speeld en deed ik Europacup ervaring op Dat is mooi na tuurlijk, maar nog geen reden om naast mijn schoenen te gaan lopen Mijn spel moet nog veel beter worden, ik ben nog zeker geen nieuwe Nees kens. En die Mercedes, ach, je moet gewoon een goede auto hebben". LEO VAN DER RUIT DUSSELDORP(ANP) Fortuna Düsseldorf, morgen avond in Amsterdam tegen stander van FC Amsterdam in het UEFA-'cuptoernooi (eerste wedstrijd derde ron de), is de schok van de te leurstellende competitiene derlaag van zaterdag op ei- Ier en omstreken STOOPS B.v ..coenM el. 01621 - 3650 en LH EN OMSTREKEN jjJ Oudenbosch omstreken (el stft bl. 3655 Hoofdstr- '7 5om ên omstreken i [76 Bergen op Zoorn - en omgeving te| 35481 lokt Roosendaal RED BAND gen terrein tegen VfL Bo chum (01) nog niet te bo ven. „Ik wil niets meer over die snertwedstrijd horen", mopperde international Rai ner Geye gisteren. Middenvelder Egon Köhnen had zich op zijn 27e verjaar dag wel een beter geschenk kunnen denken. „De stemming in de ploeg was bepaald niet feestelijk. Maar ik zie toch ook wel positieve punten in deze onverwachte tegenslag- Het zal als een soort doping werken voor de strijd tegen FC Amsterdam. Iedereen is ex- op gebrand zich te rehabilite ren" Köhnen tipt daarbij opti mistisch op een overwinning van 21 voor zijn team. Geye is iets voorzichtiger, maar zegt toch: „We zullen er in Am sterdam vol tegenaan gaan. Ik hou het op 11. In de tweede wedstrijd moet het dan gebeu ren". Traaner Heinz Lucas, die zondag bij Ro-da JC al voor de derde ma-al FC Amsterdam on der de loep nam, houdt zich wat meer op de vlakte. „Als we de kwartfinales willen ha len, moet er heel wat beter dan zaterdag worden gespeeld. Toen miste ik ons bekende beweeglijke speltype" AMSTERDAM (ANP) De trainer van FC Amster dam Pim van der Meent is dezer dagen een veel ge plaagd man. Liefst vjjf spe lers staan op de ziekenlijst min of meer ernstig gebles seerd. En dat minder dan 48 uur voor het eerste treffen tegen Fortuna Düsseldorf in de derde ronde van het toer nooi om de UEFA-Cup. Ze ker is dat „spielmacher" Chris Dekker niet zal spe len. De rjjzige Zaankanter is ernstig aan de banden van de linkerenkel geblesseerd in de hekerontmoeting tegen Roda JC. Het ziet er naar uit dat de ploeg van de „Lie verdjes" zijn briljante mid denvelder voorlopig zal moe ten missen. Maar ook de blessures van linkerspits Gerard van der Lem (vocht in de rechterknie) en ausputzer Jan Fransz (Iin- kerhexxp verdraaid) zijn ern stig- Een lichtpuntje is het voorspoedigf herstel van de verwonding van Leen van de Merkt. De Utrechter trainde maandagmiddag volop mee en ondervond vrijwel geen hinder meer. Ook Frits Flinkevlengel. die niet aar, de training deel nam, is woensdagavond van de partij. Hij was zondag j.I. ge veld door een lichte griepaan val. Toch is Vatn der Meent niet pessimistisch. „Ik zie nog lichtpuntjes. Abe van der Ban em Jaa-p Visser hebben tegen Roda JC goed gespeeld, zodat we met de bezetting van het middenveld vrij goed zitten. D-e jongens missen natuurlijk wel wat wedstrijdritme, maar er zijn nog altijd de myste rieuze krachten in de spo-rt. Bovendien heeft Klaas Kartte zich zondag als linkerspits on derscheiden Daardoor heb ik naast Geert Meyer no-g een vierde aanvaller". Gaat Vain der Meent met drie spitsen spelen? De blonde oud-Hagenaar wiill niet al te veel over zijn tactiek lostlaten. „Het iis haast -altijd zo dat de ploeg' die thuiiis speelt het spel moet makein. Dus aanvallen- Het kan natuurlijk ook anders. Zaterdag heeft Fortuna tegen Boehuim l-a-tan zien geen ant woord te weten op het sys teem diat deze ploeg toepaste. Dat was afwachtend. Dat heeft mij op een idee gebracht, maar daarover laat ik mij nu niet uit. Dat zal men woens dag wel zien". FC Amsterdam dus op de verdedigende toer en dan ge bruikmakend van counters via de snelle spitsen Otto en Mey er met daartussen in stormram Nico Jansen? Het zou een no vum betekenen in Europacup- voetbal maar tenslotte zijn de Lieverdjes groot geworden en hebben ze het toernooi bereikt door stxuxten BOKSEN: De Italiaan Fran co Uctella, Europees kampioen boksen im het vlieggewicht, heeft zich kandidaat gesteld voor het wereldkampioenschap in het papiergewieht. Deze klasse tot 48,900 kilogram is onlangs door de World Boxing Council (WBC) tijdens een congres in Mexico erkend als een officiële gewdühits'kilasse. DEN HAAG (ANP) In aanwezigheid van mr. W.H. van Doorn, minister van Cul tuur, Recreatie en Maatschap pelijk werk, is gisteravond in Den Haag het nieuwe bestuur van de Stichting de Nationale Sporttotalisator geïnstalleerd. Jhr. mr. A. Feith de scheiden de voorzitter, zei in zijn af scheidswoord: „De nieuwe constellatie van lotto en toto is een gelukkige Dat wordt zeer duidelijk geïllustreerd door do cijfers. Vorig seizoen met de toto volgens het oude concept, dat niet meer voldeed, werd in totaal 46,5 miljoen gulden ingelegd. Nu de nieuwe opzet van toto en lotto dertien we ken draait is reeds 51 miljoen gulden ingelegd. Daarvan is reeds zes miljoen gulden naar de verenigingen gegaan, die in het gehele vorige seizoen zeven miljoen gulden kregen". Mr. M. Vrolijk, de nieuwe voorzitter van de stichtin-g, wees nog eens op de taak van de ove'-heid. „Ondanks het feit dat d lotto en toto nu zo voorspoedig draaien, zal de overhedid toch financieel moe ten blijven steunen en zich niet terugtrekken. De overheid blijft primair verantwoordelijk voor die sport". De minister van CRM stelde dat er op de schouders van het nieuwe bestuur van de Stich ting de Nationale sporttotalisa tor een zware taak rust. „Als alles zich blijft ontwikkelen zoals het zich nu laat aanzien, zal er jaarlijks een bedrag van 84 miljoen gulden moeten worden verdeeld tussen de sectoren sport, cultuur, maat schappelijk werk en volksge zondheid. Dat is meer dan im het beste totaja-ar. Dit is een kans om veel te doen, maar het houdt tevens een grotere verantwoordelijkheid in om het goed te doen". Het bestuur vam de Stich ting de Nationale Sporttotali sator is samengesteld uit ver tegenwoordigers van: Sport (NSF KNVB en de koepels. NKS, NCSU en NCS), Cul tuur, Maatschappelijk Werk, Volksgezondheid en Centraal overleg Fondsenwervingsac ties. Rijksoverheid (ministe ries van CRM en Justitie' Provinciale Overheid en Inter Provinciaal Overleg, Gemeen telijke Overheid en onafhan kelijke deskundigen. te ko-men, maar door die in nerlijke strijd gaat er teveel van de souplesse, van het speelse, van het raffinement verloren. Er wo-rdt ook sneller op elkaar gemopperd", stelit Sp-itz Kohn nuchter vast. De problemen die de laatste tijd met bijvoorbeeld laatste man Epi Drost ontstonden, zijn feitelijk een voorbeeld van die onrust. Kick van der Vall, de kleine middenvelder: „Natuur lijk is het moeilijk om de tegenslagen van de laatste we ken goed te verwerken, ma-ar dat alles mag er to-ch niet toe leiden dat de spelers elkaar im het openbaar afvallen en aan vallen. Dat confiotjes met de traaner naar buiten treden. Onze kracht in het verleden was altijd dat we de zaken intern goed wisten te regelen; dat Je sfeer optimaal was- Maar door allerlei vreemde veelal onbekende oorzaken lo pen de zaken zowel in het veld als bij de communicatie tussen de spelers wat stroe ver". Dukla Praag, door Spitz Kohn tijdens zijn spionnagei-eizen naar Tsjechoslowakije afge spiegeld als een technisch sterke tegenstander, „is ook een ploeg" aldus de trainei;, „die op momenten dat men pressie-voetbal spee-lt, in de achterhoede veel ruimte laat; zelfs grote fouten maakt. En daar moeten we gewoon woensdagmiddag van zien te profiteren". Voor Johan Zuidema, de enige specifieke aanvaller waarover FC Twente nog beschikt, sinds de dag dat de nieuwe aan winst Jaap Bos een knie-bles sure opliep en „stormram" Jam Jeuring nog niet zijn vroegere vorm te pakken heeft, gelooft o-p grond van het feitenmateri- ADVERTENTIE) aal dat Kohn de spelers beeft verstrekt, dat de ploeg geen angst vooir Dukla Praag be hoeft te hebben. Zuidema: „Ik dacht dat we met FC Twente in een fase zijn terecht geko men, waarin het Europese voetbal toch een te belangrij ke rol xn onze gedachten gaat spelen. Vroeger speelde FC Twente onder alle ommtandig- heden hetzelfde onbevangen, vaak te enthousiast en daar door snel ontvlambaar. In die jaren waren we alleen maar deelnemer aan een Europees toernooi. Door desuccessen van de laatste jaren hebben we echter een naam hoog te houden; zijn we niet alleen meer deelnemer, maar ook fa voriet. En als je dan in een peiiode van ruim een maand vier duels voor het UEFA- oup toernooi speelt, dan onder vindt ook een ploeg als FC Twente er de naweeën in de competitie van. Want bewust of onbewust ga je dan juist de „kleintjes" in de competitie onderschatten; je probeert krachten te sparen voor het grote gebeuren En dat is vol gens mij de basis van de min der goede resultaten van FC Twente in deze competitie. Het gnei-proees bij FC Twente is snel gegaan en...niet ieder een heeft dat tempo kunnen volgen. Misschien zijn we wel te snel volwassen geworden". Het resultaat van woensdag middag in Praag wordt voor FC Twente - en daar is ieder een het in het Enschedese kamp over eens - in vele op zichten belangrijk. Kick van der Vall: „Als we in Tsjecho slowakije een „zepert" halen, dan Kunnen we alles wel ver geten- Dan wordt het een to taal verloren seizoen. Dat is een extra belasting, maar we kunnen het. karwei torsen. Ik heb nog altijd het volste ver trouwen in dit FC Twente". JACK ARENTSEN Zag u gisteren die TV dokumentaire over kanker bij kinderen? Toen vond u natuurlijk ook dat er wat moet gebeuren. Hoe u zelf kunt helpen leest U in de folder die u gisteren persoonlijk aan de deur heeft ontvangen. Lees die folder aandachtig, ais hun leven u iief is. Heeft u er thuis al over gesproken? 1 Geven voor Leven: KWF-aktie voor de bestrijding van kanker bij kinderen. Aktieburo Geven voor Leven: Postbus 2747, Hilversum,Tel.: 02150-49941.

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 15