WEEK PRUZEN EINDHOOFDPRUZEN zó inzenden: PUZZEL II WEEKHOOFDPRUZEN ND TE WINNEN •ennia verzekeringen aiftouropa» AEG CSABENA) Go Belgian. Go Sabena. airtour holland Wehkamp •^Birdy" IK 1* lfc IK auknecht Eerste prijs: 100.000,- kontant, te besteden naar keuze. Denkt u eens even in, wat u daar niet allemaal voor kunt kopen. Zo'n molen zou u b.v. kunnen kopen, wanneer u de hoofdprijs van 100.000,in de puzzelaktie wint. Ja, zelfs koeien kunt u zich dan aanschaffen. OF misschien heeft u liever alleen koeien. Voor die 100.000,heeft u er zeker veertig. Tweede prl|s: 50.000,- kontant, eveneens te besteden naar keuze, aangeboden door Ennia N.V., Den Haag, die u hierbij enkele suggesties geeft. Wit is ti hoofdprijs van ÏSOOOO,-? Een reis om de wereld. Een half huis. Twee of meer droomauto's wellicht. Een boot van jezelf alleen. Of: een heel gaaf appeltje voorde dorst. Deze hoofdprijs van f 50.000,-voor de Nationale Puzzelaktie t.b.v. het Koningin Wilhelmina Fonds, wordt in kontanten beschikbaar gesteld door Eerste prijs: Een sta-caravan van Belmont,- type Sierra Nevada 25, Uw luchtkasteel op de grond.Een sta-caravan, die werkelijk van alle gemakken is voorzien: gezellige slaapkamers, een aparte dinette, een comfortabele zithoek, een gas- comfoor met oven, een gashaard, eigenlijk te veel om te omschrijven. Deze Sierra Nevada sta-caravan moet u zien en dat kan bij Belmont B.V. te Polsbroek, die deze caravan ter waarde van 12.350,- ter beschikking heeft gesteld. Tweede prijs: Een volledig verzorgde 15-daagse vakantiereis voor twee personen naar Djakarta. U vliegt met een Bo 707 van de Belgische Luchtvaart Mij. Sabena. t Derde prijs: Een tour-caravan van Belmont, type Monza 1200 NT, uitgevoerd in geperst aluminium, wat inhoudt dat de caravan sterk en licht in gewicht is. Iedere Monza caravan heeft een maximum aan berg--en woonruimte en is bovendien uitgevoerd met een Sigma oplooprem, zodat men er moeiteloos mee achteruit kan rijden. Een ge schenk ter waarde van 6.450,- van Belmont B.V. te Polsbroek. DUIZENDJES EXTRA DUIZENDJES EXTRA DUIZENDJES EXTRA DUI Van de extra postzegels, die U boven de ƒ1,— (die U toch al moet plakken om aan de puzzel mee te doen) op de briefkaart plakt en van de extra girostortingen (eveneens boven de ƒ1.—) wordt 30% in een pot gestort. Notaris J. H. Birkhoff heeft een aantal data in zijn procesverbaal vastgesteld (die hij alleen weet), waarop hij de pot van dat moment gaat uitkeren in ronde prijzen van 1000,—. De notaris trekt - op de door hem vastgestelde data - zoveel maal een kaart uit alle in die week ingezonden kaarten als er duizenden in de pot zitten b.v. ƒ19.632,betekent, dat 19 inzenders dan een biljet van ƒ1.000,thuis ontvangen. De overblijvende ƒ632,blijft in de pot tot de volgende trekking. U kunt die pot groter maken door meer dan ƒ1,— bij te plakken of te gireren. Vijf prijzen: een origineel Ita liaanse schapewollen autowashand- schoen Giemme NT, rubber gevoerd (waterdicht), winkelwaarde ƒ11,75 van G. v. Amersfoort Import-Export, Krullelaan 40, Zeist. Een groeibpljantring ter waarde van 150,-, een geschenk van Jos Inden, Kalverstraat 51 te Amster dam. één of meerdere personen voor al uw vakantie vliegreizen Vierde prijs: Een reis naar keuze voor uit het uitgebreide reizen- pakket van Airtouropa/Air- tour Holland. Een geschenk ter waarde van 5.400, van-Airtouropa/Airtour Hol land, Zwarteweg 5, Den Haag. Vijfde prijs: Meubelen, woningstoffering, enz. te bestellen uit de grote Wehkamp-catalogus tot een totaalbedrag van 2.500,-. Een pracht gelegenheid om uw interieur aan te vullen of te vernieuwen. En alles wordt door Wehkamp aan huis bezorgd. Wehkamp, postbus 400, Zwolle. Zesde prijs: Een volautomatische zig-zag naaimachine, type 760, win kelwaarde 1.125,-, aangeboden door Singer B.V., Am sterdam. Zevende prijs: Voor een jaar voortreffelijk Skol Bier (52 dozen van 24 blikken). In Nederland gebrouwen en hoe! Een geschenk van Skol Brouwerijen N.V. te Breda. Achtste prijs: Een Sankyo Hi-Focus filmcamera, type CME 444. Een camera, die het filmen vereenvoudigt en u betere resulta ten geeft. Een geschenk ter waarde van 829,van B.V. Transcontinenta, Amsterdam. oó binden juiooilcró Vier prijzen: een Jago-shawl ter waarde van 25,-, geschonken door Jan van Gooi, Amsterdam. Een warme donsdeken met la- kenovertrek merk Irisette, ter waar de van 295,- aangeboden door Claushuis-Beuth Co., Naarden. Twee prijzen: een drankenpakket (inhoud 3 liter jonge dubbele graan jenever, 3 liter bessenjenever, 2 liter Berenburg, 1 liter citroenjenever, 2 liter Vieux en 1 fles advocaat) een geschenk van Distilleerderijen-Wijn handel Hooghoudt B.V., Groningen. Twee prijzen: een Pierre Cardin horloge met een gem. winkelwaarde van 200,-, een geschenk van Schaap, Citroen en Van Gelder Ju weliers Diamantairs. het Beste Gezondheidsboek en een reisapotheek ter waarde van 59,90, een geschenk van Reader's Digest N.V., Amsterdam. Verschuyl's puzzel-encyclopedie ter waarde van 29,90, beschikbaar gesteld door Uitgeverij Luitingh B.V. Publishers, Laren N.H. een zuiver wollen deken en een bedsprei ter waarde van 300,-, een geschenk van Kon. AaBe Fabrieken B.V., Tilburg. Welke jongen zou niet graag de Lima-treinset he lemaal compleet krijgen? Wehkamp stelt vijf maal deze treinset beschikbaar, die een winkelwaarde van 99,50 heeft. De set staat onder nr. T 76-27-17 op pagina 352 in de grote Wehkamp-catalogus. een luxe grill (paprikarood), win kelwaarde 189,-, aangeboden door Moulinex B.V., Rotterdam. een Sleepiand elektrische voe tendeken ter waarde van 54,50, aangeboden door Martex-Holland B.V., Haarlem. een Inventuhi éénpersoons elek trische onderdeken ter waarde van 133,50, een geschenk van Kon. Fabriek Inventum, Bilthoven. Drie prijzen: een mand kaasas sortiment ter waarde van ƒ100,-, een geschenk van Kon. Kaasfabriek Eyssen B.V., Alkmaar. 'i. 'h v Twee prijzen: een Lois jeans broek in de kleur en maat, die U wenst, winkelwaarde plm. 50,-, een geschenk van Saez-Vogeis B.V., Zwanenburg. Een open boeken- en opbergkast ter waarde van ƒ166,- van Lundia B.V., Varsseveld. Een tapijtknooppakket ter waar de van 275,- een geschenk van N.V. Kon. Scheepjeswolfabrieken, Veenendaal. Vijf prijzen: honderd gulden arti kelen uit de Wehkamp-catalogus een geschenk van Wehkamp, Zwol le. Deze week: een Melitta koffieautomaat ter waarde van ƒ135,-, een geschenk van Melitta-Nederland B.V., Bus- sum. een karton Orange Love sinaas appelsap (inhoud 6 Itr.), aangebo den door Melitta-Nederland B.V., Bussum. Vijf prijzen: een voetbal merk „Pinguin", winkelwaarde 50,-, van Pinguin Sports, Den Haag. een beauty set Shiseido ter waar de van 100,-, aangeboden door Ellen Ney B.V., Amersfoort. Twaalf prijzen: een levensmidde len-cheque ter waarde van 30,-, aangeboden door VIVO (Vrijwillige In- en Verkoop Organisatie), Ut recht. een palissander tafelaansteker merk „KaWee" ter waarde van 44,- een geschenk van Karl Wieden Import, Naarden. £7*====^ een FAM-stofzuiger ter waarde van 250,-. Een prachtige aanbie ding van FAM Ver. Fabr. te Maars- sen. Twee prijzen: een verlichte globe met dubbel-effect kaartbeeld: Ned. tekst, de gebergten in voelbaar re liëf, boldiameter 25 cm.,winkel waarde 85,-. Een geschenk van de Eerste Ned. Globe Industrie, Veeral- lee 5, Zwolle. Omdat het zilveren jubileum van het K.W.F. samenvalt met het 25-jarig jubileum van de Eerste Ned. Globe Industrie, bieden wij iedere puzze laar gedurende de puzzelaktie een jubileumcheque aan van 25,-, die kan worden verzilverd bij aanschaf van een verlichte globe. (Aanvragen op bovenstaand adres). Achttien prijzen: een tafellaken met 4 vingerdoekjes merk „Birdy" ter waarde van plm. 27,50 een geschenk van Van Heek-Scholco B.V., Almelo. LET OP. Uw Inzending i, slechts geldig, wanneer u tenminste 1,- gireert of een extra postzegel van 1,- (boven de normals porto) bijplakt. Inzendingen zonder deze extra poatze. gels zijn volkomen waarda- loos en dingen niet mee naar de prijzen. een pakket langspeelplaten naar keuze ter waarde van 100,-, aan- geboden door Phonogram B.V., Ast\. sterdam. een Braun flitsapparaat om ook binnenshuis leuke foto's te maken Een geschenk ter waarde van ƒ90. van Braun Electric Nederland B.v! Den Haag. Voor een half jaar SKOL-bier on tafel: (26 dozen van 24 blikjes) Wees blij met SKOL in blik! Uit èn thuis. SKOLI Aangeboden door Skol Brouwerijen N.V., Breda. Twee prijzen: eyeshadow en na gellak, een geschenk ter waarde van 33,50 van Estée Lauder, Brus sel. Een pakket kaarsen en kaarspro- dukten ter waarde van 25,-, aange boden door Dumil B.V., Cuyk. tooqaangeveijde mode in modeiti fyiistjoudtextiel ^Nu komt de week die ons Jaren vooruit kan helpen de week van „Geven voor Leven". Maandag krijgt u het ^informatiemateriaal. Vrijdag wordt de enveloppe met In-C ^houd weer opgehaald. Samen op naar de veertig miljoen!™ ^.Samen „Geven voor Leven". De KWF-aktle ter bestrijding ■jjvan kanker bij jeugdigen. Dank u wel! Johan Bodegraven, voorzitter aktiekomttee „Geven voor g^Leven" KWF-aktle ter bestrijding van kanker bij jeugdigen^ LET OP! Het postbusnr. Is In DEN HAAQ U kunt op twee manieren uw oplossing(en) inzenden: Per postgiro: (als voorbeeld) Op voordelige en eenvoudige wijze kunt u meedoen via de postgiro. U maakt minimaal ƒ1,- over op nevenstaande gi rorekening. De slagzin (slechts één per kaart) schrijft u op de voorzijde onder „Mededelin gen". U kunt géén girobetaalcheques inzenden. Per briefkaart: (als voorbeeld) Naast de normale porto plakt u tenminste 1 gulden (en ten hoogste 5 gulden) aan geldige Nederlandse postzegels extra, ten bate van het K.W.F. Ver meld duidelijk naam en adres en de slagzin die u in de puzzel BRIEFkAART uw oplossing afz: uw naam en adres Nat. Puzzelaktie De Stem Postbus 10103 Den Haag .o.TCMCOUI. IN CINOOIIMIT 0000000 P.PUZZELAAR KRUJSUOOROVES 6 PUZZEISTAD 1,- of meer 3224103 P&> i i Nat. Puzzelaktie De Stem Den Haag uw oplossing I I hebt gevonden. Uw oplossingen u mag net' zoveel inzenden als u wilt moeten zaterdag a.s. in ons bezit zijn. Wel voor elke oplos sing een aparte girokaart ge bruiken (tenminste 1,- of meer) of een aparte briefkaart inzenden (met tenminste 1,- extra boven de normale porto van 35 cent) De trekking wordt wekelijks verricht door notaris J. H. Birk hoff te Den Haag, bij wie ook de oplossingen en het daarin voorkomende aantal letters K zijn gedeponeerd. Over de uitslag kan niet wor< den gecorrespondeerd of gets- lefoneerd. BELANGRIJK: Tel vooral het aantal malen dat de letter K In deze puzzel voorkomt. Noteer het aantal, maar zend nog niet In. Na 26 puzzels vragen wij u het totaal K'8 uit alle 26 puzzels op te geven. U dingt daardoor mee naar da geweldige elndhoofdprljzen en extra elndhootdpri|zen. Koningin Wilhelmina Fonds De vergunning voor het houden van deze puzzelaktie Is ver- leend aan: de Ne derlandse Vereni ging tot Steun aan het „Ko ningin Wil helmina Fonds voor de Kanker bestrijding te Am sterdam, door de Min. v. Justitie bil besluit van 10 april 1974 nr. L O. 670/149/045. Deze puzzelaktie ten bate van het zilveren Koningin Wilhelmina Fonds voor de kankerbestrijding in Nederland bestaat uit 26 opgaven, die wekelijks in deze krant worden gepubliceerd. Om mee te dingen naar de eindhoofdprijzen en extra-eindhoofdprijzen rhoet men aan het einde van deze puzzelaktie het totaal aantal K's uit alle 26 puzzel- diagrammen inzenden. Dus alle K's die voorkomen in de oplossingen (Niet de omschrijvingen). Men telt slechts éénmaal (dus NIET én horizontaal én vertikaal). Wekelijks telt u de K's, schrijft-ze op en aan het einde van deze puzzelaktie zendt u het totaal aantal in. Horizontaal: 1. Kleine schram; voornaam van actrice Van der 7. waarin gevangen vis wordt Moer; 18. middernachtslijn; 20. bewaard; 13. advies; 14. vlegel; troefkaart; 21. spil; 22. Engels 16. in zwang zijnde kleding; 17. bier; 23. voordeel; 25. Frans lidwoord; 31. luitenant (afk.) 32. tijdperk; 33. royal navy (afk.); 35. volgeling; 38. slaapje; 42. gast; 44. neerslag; 45. toe spraak; 47. oppervlaktemaat; 48. vrijgevig; 49. borstbeen; 51. hoofddeksel; 52. Nederlands Genootschap (afk.); 53. koor; 54. lof; 56. gij; 63. bergplaats; 64. dicht; 65. algemeen Neder lands (afk.); 67. koper; 69. zuid vrucht; 72. strijdperk; 74. plaats in Gelderland; 76. boven het gewone; 78. sociaal economi sche raad (afk.); 79. onderwij zers; 80. honderd gram. Verticaal: 1. Markttent; 2. mili taire rugtas; 3. Rijnschip; 4. buiten dienst (afk.); 5. erfgena men; 6. watering; 7. bijbelse figuur; 8. groot hert; 9. fre quentie modulatie (afk.); 10. kloosterzuster; 11. adellijke personen; 12. verbouwen; 15.' hoofdpersoon uit ,,Op hoop van zegen"; 18. kleine groep voorname mensen; 19. vorm van ruisen; 22. slede; 24. ten name (afk.); 27. verdieping; 28. stoel; 29. dichterbij; 30. hand vat; 34. reptiel; 36. lidwoord; 37. kauwtabak; 39. enig; 40. de jongere (afk.); 41. ketting; 43. muziekinstrument (in kerk b.v.); 46. schermwapen; 48. hoogbe gaafd; 50. in vuur en vlammen staan; 53. muzieknoot; 55. voegwoord; 58. meermalen; 59. wondvocht; 60. omroepvereni ging; 61. scheepseigenaar; 62. acrobatische draaisprong; 66. diepe zangstem; 68. laag ni veau (afk.); 70. gewezen; 71. grensdokument; 73. muzie knoot; 75. vader; 77. zie 33 horizontaal. Bij juiste invulling ontstaat op de regels 26 en 57 horizontaal de slagzin, die wij u vragen in te zenden. De eerste weekhoofdprijs: Een Peugeot type 104 ter waar de van ƒ9.645,-, aangeboden door Gebr. Nefkens N.V., Ut recht. De vierde weekhoofdprijs: Een springbox-combinatie. De ze unieke kombinatie bestaan de uit een stalen onderstel, een dikke polyetherlaag en een ma tras geeft Uw slaapvertrek me teen allure. Een geschenk ter waarde van ƒ1.100,- van Olga' Matrassen LMF B.V., Leiden. De tweede weekhoofdprijs: Een kleurentelevisie ter waarde van 2.645,-, aangeboden door Philips Nederland B.V., Eindho ven. De vijfde weekhoofdprijs: Een Bauknecht vaatwasauto- maat ter waarde van ƒ1.039,-. De negende weekhoofdprijs: 4 Conti TS autobanden ter waarde van ƒ540,-, beschik baar gesteld door Continental Rubber B.V., Amersfoort. weet wat vrouwen wensen Probeer 'm te winnen. Zo'n prachtige, komfortabele Olga Springbox kombinatie. Ver koopprijs f. 1100,-. U hebt nog nooit zó heerlijk geslapenl! KtatÊiaa! De zesde weekhoofdprijs: Een waardebon van 1000,- te besteden bij één der filialen van Witteveen's Modemagazij nen N.V. De derde weekhoofdprijs: Een AEG wasautomaat, type Lavamat Princess SL. Een ge schenk ter waarde van 1.497,- van N.V. Electriciteits Mij. AEG, Amsterdam. )e zevende weekhoofdprijs: Een Peugeot damesbromfiets, ype 102 MS ter waarde van f807,- van Magneet Handels- anderneming B.V., Weesp. De achtste weekhoofdprl|s: Een lichtgewicht zig-zag naai machine, type Starlet, winkel waarde ƒ599,-. Een geschenk van Singer B.V., Amsterdam. De tiende weekhoofdprijs. Een Sankyo Dualux 1000H rilm" projector met halogeenlamp Een geschenk ter waarde v» 529,- van B.V. Transcontn»1, ta, Amsterdam.

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 28