ZWAR1 WIT BREDJ PUSI S3 iea Openbare Terneuzen wil grondprijzen gelijk trekken College Sas verdeeld over bijdrage aan R.P.C.Z. De Stem/De VrPe Zeeuw kledüJ 'jongerenkoor mag in klooster 3REJJ Terneuzen geopend 0,99 0,69 AR" HQCJM unaniem akkoo rd Hond in Sas aan vergif gestorven Marihuana- smokkel Industrie- strook in Zelzate krijgt beplanting Begrote uitgaven Sas van Gent met twee miljoen gestegen voor SPORT brf ZO VOORDELIG itie uw! IR BRENGT OLAAS NOVEMBER A.S. in onze zaak! E KLEUTER ERE VERRASSING NB.V. II l Met het afmeren van een schip opende burgemeester Aschoff de school. I 'XiiJT ®e wervingsactie I .Gev»n ^nten voor de actie 1 50 collectanten, af- I '"enirtnl™ divei-se Sluise I e komen om de I ^elen3" 06 bevoUting in I bii«enkomst op Schoondijke Antenne in zeeland Kruisverenigingen zoeken samenwerking Terhole VRIJDAG 22 NOVEMBER 1974 mits onverko* De nieuwste Dm P'JSH-shirts voortij RESTAURANT I „MARIANNE" I kent zM wetje.1 Zorgt voor 'n tevref klant. Tilburgsewer 2f| Breda, sinds 19a tel. 77668 t 17.00 uur NINGINRICH- G 74-78 26350 tout ÏLAASGESCHENKEN IN JEBREÏDE SPECIAALZAAK] Een ankenkasf s een sfeer- scheppend meubel nat nog °P de oude ambachtelijke manier met de hand vervaardigd wordt. Keuze uit 'erschillend6 nodellen-, (Vervolg van pag. 1.) Onder de toehoorders van de inspectrice be vonden zioli onder meer de oud-wethoudar van onderwijs in Terneuzen, drs. R.C.E. Barbé en de huidige wethouder van onderwijs de heer J. Strijbos. Behalve de in spectrice kwam ook de heer H. Veraart, voorzit ter van het openbaar on derwijs in Terneuzen aan het woord» Hij be treurde de strijd om de school de Meerpaal. Hij rei beslist niet tegen In woning te zijn. De heer Veraart: „Het is all®en onze vrees dat we als openbaar onderwijs in ome mogelijkheden be- inot worden". Namens de oudercommissie bood de heer Weber een che- W van duizend gulden aan de heer A. Bril, hoofd van de Meerpaal aan. De voorzitter v'an het oiristelijk volksonder- Jti' in Terneuzen de heer J. Verlinde dankte het gemeentebestuur voor de verleende mede werking voor de start VJn een christelijke raool in hof Zeldenrust. Burgemeester J.C. Aschoff van Terneuzen venichtte de openings plechtigheid. Een aantal hleerpaal-leerliiiigen re kt een zelfgemaakte "ft op wielen de ge meenschapsruimte van Meerpaal binnen. De Purgemeester legde met ?ep vakkundige hande- de tros van het pa- «eren schip rond een ;t uitziende meerpaal, veneens vervaardigd JPor de leerlingen van pt openbaar onderwijs. a),n.begeleidende toe- Waak merkte Terneu- eerste burger nog 2* eigende op: „Het even van de gemeente eF°P gericht de huis- jPer een augustus heeste gaan doen". I '"d de In0'. Leven" i'ige I dc m ik actielet I tttd, ""Wtete, verloopt I "<i?Vullen °P 29 n°- I ""herTin p "ïjdag 22 no- I CnlleZTrfD de bereidwilli- I '"Ben J 1en collectrices tonale ^"ïftrtieerd om een I Apathie?. n.gst van deze I "'ken. actie mogelijk te tVan onze correspondent) SAS VAN GENT De hond van de heer F. Ndjman uit Sas van Gent is donder dagmorgen onder verdachte omstandigheden dood gegaan. Volgens de Axelse dierenarts, de heer C.J. Cijsouw, is het dier gestorven ten gevolge van een vergiftiging. De vergiftiging zou plaats gehad hebben toen die hond in de omgeving van Canisvliet liep. Adjudant Lernout van de Sasse rijkspolitie deelde mee deze zaak in onderzoek te hebben. Hij veronderstelt vooralsnog geen kwade opzet. „Het is niet uitgesloten dat op die plaats een hoeveelheid landibouwbestrijdiingsmidde- len is gemorst en dat de hond daarvan gelikt heeft. Enige tijd geleden zijn er nog twee honden aan vergiftiging ge storven. maar die gevallen kunnen volgens mij niet in verband worden gebracht met dit", aldus adjudant Lernout In de omgeving van Sas van Gent zijn enige tijd geleden ook drie stieren aan vergifti ging gestorven. De adjudant van de Sasse rijkspolitie meent te mogen veronderstel len, dat er ook in die gevallen geen kwade opzet in het spel is geweest. Jeugddienst Zondagmor gen om 9.30 uur begint in de Nederlands hervormde kerk van Schoondijke een jeugd dienst, waarbij het thema „Het verkeer" is. Aan deze dienst, voorbereid door de sec tie jeugddiensten van de meegewerkt door de jongens streekjeugdeentrale, wordt meegewerkt door de jongens en meisjes van de eatechesatie en de kinderen van de christe lijke en openbare lagere school. Ook is de medewer king gevraagd van de rijkspo litie- (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Het college van B. en W. heeft het plan op gevat om per 31 december 1974 de grondprijzen per vierkante meter per type woning gelijk te trekken. Voor dit doel hebben B. en W. alle zogeheten exploitatieplannen in Terneuzen on dergebracht in een groot exploitatieplan „Terneuzen' Tevens zullen de grondprijzen in Terneuzen per 1 januari 1975 met zes procent worden verhoogd, volgens de richtlijnen van het Centraal Planbureau. De voorstellen het Terneuzense college van zullen aan de orde komen tij dens de eerstvolgende raads vergadering op donderdag 28 november in het raadhuis van Terneuzen. Als de Terneuzense raad ak koord gaat met de voorstellen van het college zal volgend jaar de grond voor eee een gezinswoning in Zaamslag even duur zijn als de grond voor dezelfde woning in Ter neuzen. De gemeente is daar bij van het standpunt uitge gaan dat factoren zoals lig ging, en uitzicht niet meeir mee mogen spelen omdat v deze moeilijk op geld te waarderen zijn. „Bovendien", zo schrijven B. en W. In hun voorstel „kun nen latere wijzigingen in een bestemmingsplan die factoren weer wijzigen" Wel vindt het college dat de grond verschillende types wo ningen prijsverschil mag ver tonen. Dit onderscheid werd ook gemaakt in de tot nu toe geldende exploitatieplannen Het „grote" exploitatieplan „Terneuzen" zoals B. en W. dat voorstelt is een samenvoeging van de plannen Zuid, Zuidpol der, Katspolder, Noord, Hof Zeldenrust, Biervliet. Loven- en Oudewestenpolder, Sluiskil en Zaamslag. Buiten deze sa menvoeging zijn gelaten de plannen Driewegen, Mr. Haar manweg, Stroodorpe en Spui en Java. Dit laatste omdat in het ontwerp-structuurplan voor de binnenstad rekening is gehouden met een aantal cen trumfuncties op Java. Als voordeel van de samen voeging ziet de gemeente on der meer het beter verwerken van financiële tegenvallers die kunnen ontstaan bij een on voorziene tra-ge verkoop van grond in een bepaald plan. De gemeente is bij het be palen van de grondprijs afge gaan op de berekeningen van het Centraal Planbureau Op deze zes procent kunnen noig correcties worden toege past. In het grote exploitatie plan Terneuzen zijn geen gronden opgenomen die speci aal bestemd zijn voor de wo- ningwetbouw. B. en W. hebben ben dit niet gedaan omdat naair hun mening moeilijk te bepalen is waar 'n woningbouw vereniging gaat bouwen. In dit verband schrijft het college over hof Zeldenrust: „In hof Zeldenrust is ruimte gereser veerd voor 250 woningwetwo ningen. Gelet op de huidige stand van zaken is het niet waarschijnlijk dat deze wonin gen door de woningbouwvere niginig gebouwd sullen wor den". (Van een onzer verslaggevers) SAS VAN GENT - Het jon gerenkoor van Sas van Gent kan aan het werk. De gemeen teraad van Sas van Gent be sloot gisteravond eenstemmig het „oude klooster" ter be schikking te stellen aan het koor. De jeugd van Sas van Gent moet dan wel de kwast en de hamer ter hand nemen om het gebouw wat oo te knappen- Het jongerenkoor gaat het rebouw gebruiken voor aller lei doeleinden buiten het zin gen om. Op het programma staan onder meer doe-avonde<n en kleinkunstavonden. Tegen dit laatste punt maakte raads lid R. Bokmans bezwaar: Hij verwees in dit verband naar het gebouw De Speye waar kleinkunstavonden naar zijn mening „geen vreselijk i slaagd iets" waren. De heer J. Bookistael, con fessionele groepering, wees op de versnippering van recrea tieve gebouwen in Sas van Gent. Burgemeester W. Dusar- dluyn wan Sas van Gent noem de de versnippering terecht, maar hij zag verder geen mo gelijkheden. Het jeugdkoor, dat er voor zorgde dat de raadzaal van Sas van Gent gisteravond te klein was, krijgt de beschikking over de eerste en tweede verdieping, en het souterrain van het ou dje klooster. Voor de aanvang van de vergadering deed de burge meester de mededeling dat maandag in Sas van Gent de aanleg van het centraal anten nesysteem van start gaat. „Als het een beetje meezit hebben we binnen twee maanden de eerste beelden", aldus de bur gemeester. De raad ging ook akkoord met de verhuur van de voor malige gemeentehuizen van Philippine en Westdorpe aan de stichting Sociaal Cultureel Werk te Sas van Gent. Verder kreeg de volleybalvereniging Savak nog een subsidie toege zegd van 250,voor het oprichten van een basketball- club. (Van onze correspondent) ZAAMSLAG De gemeen tepolitie te Terneuzen heeft een inwoner van Zaamslag, J.V., in verband met het smokkelen van een kilogram marihuana aangehouden en na verhoor inmiddels weer vrij laten. Op Schiphol arriveerden uit Thailand, twee pakjes aan V. te Zaamslag geadresseerd, waarop verder vermeld stond dat de inhoud uit textiel be stond. Bij opening door de douane werd 'n kussen aange troffen waarin de verdovende middelen verborgen zaten. Te gen de gemeentepolitie ver klaarde V. deze zomer met een jonge Amsterdammer in Terneuzen te hebben kennis gemaakt, die probeerde verdo vende middelen te verhande len. Hij vertelde tegen V. dat hij regelmatig pakjes met zui vere marihuana uit Thailand bad ontvangen maar daarmee moest ophouden omdat de pakjes geopend werden en hij als handelaar bekend stond. V. bood toen aan de pakjes aan hem te laten adresseren. Als tegenprestatie zou hij er dan één ons van krijgen. De poli tie, bij wie V. bekend is, heeft deze verklaring aannemelijk gevonden en V. weer vrij ge laten. AXEL. Jeugdhaven, „Nacht sen'' van de 19.30 lange uur: mes- (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN De kruis verenigingen in de kanaalzone hebben aan de vereniging het Zeeuwse Kruis om advies ge vraagd over het vormen van een basiseenheid van kruis verenigingen in de kanaalzone. Vooral de administratieve en juridische kanten van de zaak krijgen daarbij de aandacht. De kruisverenigingen van de kanaalzone hebben besloten om dit advies te vragen tij dens een onlangs gehouden vergadering van alle kruisver enigingen in het wijkgebouw van de Groene Kruisvereni ging in Terneuzen. Aanwezig waren vertegenwoordigers van het bestuur van de volgende Groene Kruisverenigingen: Axel, Hoek, Terneuzen en Zaamslag. Van het Wit-Gele Kruis waren de volgende ver enigingen aanwezig: Axel, Philippine, Sas van Gent, Sluiskil, Terneuzen, Westdorpe en Zuiddorpe-Overslag. Deze verenigingen samen vertegen woordigen ongeveer 12.000 le den en 35.000 inwoners- In de te vormen basiseen heid kanaalzone zullen dertien vertegenwoordigers van de verschillende verenigingen zit ting hebben. De eerstvolgende vergadering over het onder werp fusie kruisverenigingen zal in januari 1975 worden ge houden. (Van onze correspondent) ZELZATE Uit het onlangs door de Belgische staatssecre taris voor Ruimtelijke Orde ning goedgekeurde ontwerp- gewestplan raken steeds meer bijzonderheden bekend van wijzigingen die er in laatste Instantie in aan werden ge bracht. Zo heeft het Belgische minis terie van Ruimtelijke Orde ning een ander standpunt in genomen dan de gemeente Zelzate over de industriezone „Rosteyne", gelegen tussen de bebouwde kom van Zelzate en Sidmar. Door een koninklijk besluit was op aandringen van het gemeentebestuur dit gebied als industriezone gepland- In het ontwerp-gewestplan is de ze zone echter groen gekleurd, wat betekent dat het nu als groenzone wordt beschouwd. Dit is een bevestiging van de bestaande toestand. Het onbe bouwde terrein werd enige tijd geleden door het geweste lij ke comité leefmilieu voor een groot gedeelte met bomen beplant. 60.000 stammetjes werden met hulp van scholen en milieugroepen ook van uit Sas van Gent, in de grond gestoken. Een stuk van drie hectare is echter al verkocht. Hier is een transportbedrijf gevestigd. Er kwamen ooR nog andere kandidaten opdagen, maar die werden volgens het gemeentebestuur om milieure denen van de hand gewezen. Eén bedrijf wou zelfs het ge hele gebied kopen. A-an het gemeentebstuur was al eerder voorgesteld het gebied te onteigenen, maar burgemeester Danschutter stond daar sceptisch tegenover vanwege de hoge prijs, 40 mil joen eBlgische frank. Alles wijst er nu op dat er tussen Zelzate en Sidmar toch een groene bufferzone komt. Het effect ligt hier vooral op het psychologische vlak omdat het terrein te klein is om als echte wetenschappelijk verantwoor de manier als bufferzone te dienen. BERGEN OP ZOOM Roxy, 20-00 uur: De vijf vam de vierdaagse 14 j. Luxor, Geen filmvoorstelling. Schouwburg, 20.15 „Suiker" door Zuidelijk Toneel Globe. Hal Stadhuis, Grote Markt, kunstwerk van de maand van J. Ra'aymakers, Beugen op Zoom (t.m. 30 nov). Open ma. t.m. wij van 8.30-12.30 en van. 13.3)0-17.30 uur. Museum Mar kiezenhof. Expositie vrucht van stilleven van Mlarinius Schipper (t.m. 8 dec). Dag. van 10.00-12.00 ein van 14.00- 17.00 uur. Etcetera, Molstraat 10a, expositie John van Koo- ten met grafiek en Jan Haans meit keramiek (tan. 24 nov.). GOES. Grand, 20 00 uur The exor cist 18 j. 25.00 uur: Frank en Eva 18 j. Museum Zuid- en Noord Be veland, Samgelstraat 11, expo sitie Bijbelse bodemvondsten (t.m. 14 dec). Open di. t.m. zat. van 10.00-12.00 en van 13.30-17.00 uur. HULST Bioscoopgebouw, 20.00 uur: Op de Franse toer 18 j. Boekh. Van Geyt, Steen stra,at 20, expositie Tien Jaar kleine formaten (t.m. 1 dec). Open op werkd. van 9.00-12.00 en van 13.30-19.00 uur. KLOOSTERZANDE Krokodilbar, The ants. LAMSWAARDE. P. Claessens, 20.00 Feestavond voetbalver. '63. Willi- uur: SDO MIDDELBURG. City, 20.00 uur: The Sting. Concertzaal, 20.00 uur Het Zeeuws Orkest o.l.v- Jan Out. Soliste Janirne Dacosta, piano. Kuiperspoort, 20-30 uur: „Het vonnis" vain Ferenc Kosa. Filmhuis Jeugd en Muziek. Vleeshal, Expositie van de kunstenaarsgroep WEB (t.m. 8 dec). Dagettijk» geopend van 10.00-21.00 uur. Zeeuw» Museum, Expositie Zevenluik met bed en bezoe kers va-n Alain Teister (t.m. 6 dec.) werkdagen van 10.00- 12.30 en van 13.30-17.00 uur. Galerie Six and Six, Noord- straat 56, Expositie Gend Dau- villiea- met schilderijen, gra fiek en beeldhouwwerk (t.m. 29 nov.). Open ma. t.m. zat. van 9.00-12.00 en van 13.00- 18.00 uur. OOSTBURG. Ledel Theater, 20.00 uur: Alicia 18 jaar. ROTTERDAM Ahoy, 20.00 uur: IJsrevue Holiday on Ice. De Doelen (grote zaal), 20.15 uur: Rotter dams Fhiltarmoniisch Orkest o.l.v. Edo de Waart, Solist Mi- chiiko Takahashd, marimba. De Doelen (kleine zaal), 2015 uur: Fiesta Gitana. De Doelen (hal), 24.15 uur: K-naakco-n- Kaartwedstrijd Aan de kaartwedstrijd in zaal de Kraai namen 38 personen deel. De uitslag was als volgt: 1. P. de Kort - A. Freyser; 2. J, Dank-aert - P. Orom-been; 3. J. Braeke - E. Asselmam. eert. Grote Schouwburg, 20.15 uiuir: „Suzanne", een fictieve nia-aim voor Fiet Koster. To neel, cabaret, liedjes, chan sons, songs en conferences. Hofplein Theater, 20.15 uur: „Ik slaap wel op de bank", blijspel met Luc Lutz en Doris van Gainineghem. Luxor Thea ter. 20.00 uur: Paul van Vliet met zijn ndeu-w-e ome man show. De Lantaren, 24.00 uur: Sunship free, jazz. In den Twijfelaar, 20.30 uur: De Ke telshow, cabaret. Piccolo Thea ter, 20.15 uur: „Horror I" dora de Toneedraad Rotterdam. SAS VAN GENT Galerie Uilenspiegel, West kade 71, expositie grafiek van Leonard Maes (t.m. 29 nov Open ma. t.m. zat. van 9.00- 12.00 en van 1330-18.00 uur. Vrijd. tot 21.00 uur, zond. van 14 00-18.00 uur, woensdagmid dag gesloten. SLUIS Sportzaal, 20 00 uur: Inter nationaal Folkloristisch Dans theater. TERNEUZEN Luxor, 20.00 uur: Rkant ge vrij Sn de Alperawed 18 j. Stadhui», Tentoonstelling van die in de prentkunst toege paste technieken. Geopend van ma. t.m- vrijd. van 8.15-17.15 uur. En op zaterdag van 14.30- 16.30 uur (t.m. 30 nov). VLISSINGEN Alhambra, 20.00 uur: The Sting 14 j. 23.00 uur: Justine 18 j. WESTDORPE Galerie Troutzaerte. Singel 45, Expositie schilderijen van Roel Frankiot (t.m. 16 dec). Open di. t.«n. zat. vain 9.00- 18.00 uur, zond. van 14.00- 18.00 uur. Op afspraak ook na deze uren. Ma. gesloten- UZENDIJKE Streekmuseum, Expositie over die oorlogshandelingen in en rond West-Zeeuwsch- Vlaanderen (t.m. 19 jan). ZIERIKZKE RTM Station De Poorter, 19.45 uur: „Dieren kijken naar mensen", georg. door Natuur en Vogelwadht. t Lange Uus, Havenpark 28, expositie foto's over Zierikzee van Jobamn Barrevoets (t.m. 30 nov). Open di- t.m. zat- van 900-12.00 en van 14.00-16.00 uur. ANTWERPEN Zaal Koningin Elisabeth, Koningin Astridpleom 20.30 uur: Galaooncert m.m. v. Ma ria Ludsa Cioni (sopraan). Bo- ro Antoniali (tenor) en het Symfonie orkest van de Belgi sche radio en televisie. Hall Conservatorium, Desquiallee 25 20.30 uur: Uitwisselingsconcert door laureaten van het Royal Academy of Music, van Lan den. Kon- Vlaamse Opera 20.00 uur: De Toverfluit. Kon. Ned. Schouwburg, 2000 uur: „De Boerderij" van David Sto rey Provinciaal Centrum Aren- berg, Arenbergstraat 28, 20.00 uur: Toneel door het gezel schap Gardenia. Fakkeltheater, 20.30 uur: Toneel „Liefde half om half". Meirtheater, Meir 75: 20.30 uur: „Greenwich", door Walter v. d. Broeok. E 10 Hoeve, Kleinkunstprograimma met chansonnier Chris Jacobs, cabs- GENT Kon. Opera, 20.00 uur: „O- wen Wingrave" van Britten. Schouwburg, 20.00 uur: „De ptoeig en de sterren", van Sean O 'Casey. (Van een onzer verslaggevers) SAS VAN GENT Het college van b en w van Sas van Gent heeft geen eenslui dend standpunt met betrek king tot het Regionaal Pedago gisch Centrum Zeeland. Dit blijkt uit een bijlage van de begroting van de gemeente Sas van Gent. Als bijdrage voor het centrum wordt van Sas van Gent voor het begro. tingsjaar 1975 een bijdrage van 13.500 gulden verwacht. Twee leden van het college van Sas van Gent vinden dat bet centrum geheel voor reke ning van het rijk moet komen. De andere leden staan niet afwijzend tegen het helpen overbruggen van de financiële moeilijkheden die het centrum op het ogenblik heeft. Ze zijn volgens de bijlage wel huive rig van de gemeenschappelijke regeling. Ze willen waarbor gen voor de inspraak in de gang van zaken in het cen trum en voor wat betreft de maximale gemeentelijke bij drage. B en w van Sas van Gent zijn wel eensgezind van oordeel dat over deze zaak nader overleg tuissen de ge meenten noodzakelijk is. De geplande uitgaven van Sas van Gent voor 1975 zijn twee miljoen gulden ho ger dan het voorgaande begro tingsjaar. Een van de oorzaken van deze stijging is de geld ontwaarding. De algemene- uitkering is 546.000 gulden ho ger geraamd dan vorig jaar De uitkering voor bet lager onderwijs ligt 91.000 gulden hoger. De post onvoorzien bedaagt x'uim 46.000 gulden, dat wil zeggen ongeveer vijf gulden per inwoner van de gemeente. In het voorwoord van de begeleidingsbrief van de begroting maken de opstel lers niet zonder einige voldoe ning melding van het feit, dat het de eerste keer in de nog jonge historie van groot Sas van Gent is, dat de begroting rond te krijgen voor de aan vang van het betreffende be grotingsjaar Een zaak die het komende jaar de extra aandacht van het Sasse college zal krijgen, is het illegaal storten van vuil De vervuiling van het kanaal blijft een zorgenkind voor Sas van Gent. De gemeente is van plan om in 1975 in samenwer king met de Zeeuwse inspek- teur van het milieu een publi- katie uit te geven, waarin be schreven wordt, wat er tot nu toe op bet gebied van milieu in Sas van Gent is bereikt. Voor het verder uitwerken van het zogeheten huifelplan, ten behoeve van de verfraai ing van de binnenstad van Sas heeft het gemeentebestuur een bedrag op de begroting gere serveerd. Sas van Gent wil de vereniging van Nederlandse gemeenten inschakelen om een onderzoek in te stellen, naar de meest wenselijke bezetting van de gemeentesecretarie. Ook de mogelijke bouw van een nieuw stadhuis houdt hiermee verband B en w zijn van mening dat een politie-agent op negenhon derd inwoners te weinig is Een suggestie voor een event tuele uitbreiding ontbreekt in de begeleidingsbrief. Over het woonwagencen trum schrijft bet college: „Tot dusver is Sas van Gent de enige gemeente geweest, die de nieuwe ontwerp-gemeen- schappelijke regeling op de iuiste wijze behandelt- Afdoening laat langer op zich wachten, dan aanvankelijk in de bedoeling had gelegen. Tn navolging van Gedeputeer de Staten van Zeeland neemt iet college geen standpunt in over het concept-proefplan ziekenhuisvoorzieningen in Zeeland. Dit in afwachting na der te verstrekken richtlijnen van het ministerie van volksge zondheid. Uitgave' Uitgeversmaatschappij De Stem B.V Editie Zeeland RAYONKANTOREN TERNEUZEN: Nieuwstraat 9, tel. 01150-7920 (4 lijnen): HULST: Steenstraat 14, tel. 01140-3751 (3 lijnen); GOES: Klokstraat 1, tel. 01100-8030 (3 lijnen). KANTOORUREN Maandag t.m. vrijdag 8.15-12.30 en 13.30- 17.00 uur. BUITEN KANTOORUREN ADVERTENTIE-EXPLOITATIE Breda Maandag t.m. vrijdag van 19.00 - 20.00 uur, tel. 01600 - 22341, zaterdag van 10.00- 11.00 uur, tel. 01600- 49900, zondag van 20.00 - 22.00 uur, tel. 01600 - 22341. BEZORGKLACHTEN Zeeuwsch-viaanderen tel. 01140-5751 of 01150-6297. Midden- Zeeland 01100 - 4944. REDACTIE Chef Zeeuwse redactie S. C Augustijn, kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen, tel. 01150 - 7920, privé Lorentzlaan 50, Terneuzen, tei. 01150-5745. algemeen redacteur Zeeland: drs. J. Bouwmans. kantoor Klokstoaat 1, Goes, tel. 01100 -8030. privé Zuidvliet- straat 53. Goes, tel. 01100-8138; redacteur Midden-Zeeland: G. van Berkel, kantoor Klokstraat 1, Goes, tel. 01100- 8030. privé Voorburcht 37, Kapelle, te,. 01102-2320; redacteur voor Terneu zen en Kanaalzone: P. de Schipper, kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen, tel. 01150-7920. privé Debussyhof 67, Terneuzen, tel 01150 - 2639: redacteur voor Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen A. van der Vuurst de Vries, kantoor Steenstraat 14. Hulst. tel. 01140- 3751. privé Beestenmarkt 21, Hulst. tel. 01140-4159; Redacteur voor West-Zoeuwsch-Vlaandoren: R. van der Helm, Melkweg 40, Oostburg, tel. 01170-3370; foto journalist voor Zeeland; C. J. de Boer, kantoor Nieuwstraat 9. Terneuzen, tel. 01150-7920, privé Lange de Kreek 56, Terneuzen, tel. 01150- 3137: sportredactie Zeelind: A. Koomen, Troelstralaan 8, Axel, tel. 01155 -2594 ABONNEMENTEN-EXPLOITATIE Inspecteur Zeeland: P. Konings. tel. 01150-6297, ADVERTENTIE-EXPLOITATIE Inspecteur Zeeland: C. Menu, tel. 01100 - 4316.

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 5