uit stuk arbeidsbureau nieuwe [stijl mogelijk oorzaak Minder animo voor «rveid&u sociale werkplaats Kleuterscholen met toverstok geopend HS ribouwkeukens 200 Onderscheiding voor btudie over binnenstad tójna klaar Efffe «V? fel st Iterr Ktuur^vo°r k!^ MK Trit' WïL Dr. Van Overbeeke hoogleraar in Nijmegen NKV-gaat propaganda voeren Betekoppen uit zorgen piegels in alle ïn ïventilatoren stad streek i 1wm—ÊÊÊ—Ê—m ZEER L>IEN" B.V. J. P. Fenijn J. luijekx hoofd nieuw te bouwen school Zeldenrust De Steltkluut vindt inventarisering kreken nodig erzocht om (vr" Politie Terneuzen trekt proces-verbaal in Hoofdplaat Koewacht Philippine Westdorpe Sas van Gent THOR 85 jaar ZATERDAG Groene Kruis akkoord met fusie in zeeland ZONDAG I ZATERDAG 16 NOVEMBER 1974 ld - 's middags hersteld s voor ri glas voor verbouwingen 5LASSL1JPERIJ SPIEGELFABRIEk lil 1 ~1 1 8 b.g.g. 73943 of 52909. liaan 40 48 - BREDA zijn uw markt, markt zijn er velen EXCLUSIEF Glas in koper! Glas In lood Ook reparatie OUDHOLLANDSE GEBKAN OSC HILDKKDE MEDAILLONS Marijke Meustraat 15 (Nabij J. W Frtsolaan) fel. 34538 - 30336 Telefoon 01600 - 40890 I Tel. 04198 - 3848 RANITAIR ZONVVERIN .Ml Luxekeukens voor een betaalbare prijs H! feler"1100" een pr^W _BH aanbouwkeuken rn ..<8pr "Jg. deuren, waarvan dtj*l zijn afgerond,(soft k Wkel!er''2200;,deüre^so| Resopal aan de onderzl bovenzijde afgerond. keier een Nederlandse^ B (Van een onzer verslaggevers) «[NEUZEN ,-Het arbeidsbureau nieuwe stijl kan mogelijk I m oorzaak zijn van het feit, dat er minder mensen bij ons ko- „ta". Deze opmerking plaatste burgemeester P. J. G. Molthof van Hals', in zijn functie van voorzitter van het algemeen be- stuur van het sociaal werkvoorzieningsschap Zeeuwsch-Vlaan- deren. Hij deed dit tijdens een vergadering van het schap gis- I tennorgen in het gemeentehuis te Terneuzen, mede naar aanlei ding van opmerkingen, die bij de begroting voor 1975 van het aerkvoorzieningsschap aan de orde kwamen. „Nu de mensen door het ar beidsbureau nieuwe stijl indi vidueler benaderd worden zijn ze gemotiveerder, ook om niet te gaan werken", aldus de heer Molthof. Hij temperde daarmee de vreugde van de heer B. de Keijzer. vertegen woordiger van de gemeente Hulst. Deze dacht dat de te rugloop van arbeidskrachten in diverse sociale werkplaat sen met daarnaast de stijging van de produktiviteit een gun stige ontwikkeling was. Het aantal werknemers van het so ciaal werkvoorziemragsschap is het afgelopen jaar met eenen zestig teruggelopen. De heer Molthof zei dat de oorzaak van de teruggang onderzocht zou worden. In verband met de terug gang van het aantal werkne mers vroeg de heer L.J. de Clerk uit Aarden-burg zich het volgende af: „Moet de uitbrei ding van de werkplaats in Oostburg wel doorgaan? Moet er nog wel geïnvesteerd wor den?" De algemeen direk- teur van het werkvoorzie ningsschap de heer C.G. Bos beantwoordde deze vragen: „In Oostburg zit de afdeling machinale houtbewerking. De ruimte voor dit werk is te klein. En de afdeling heeft continu werk". De konkurren- tiepositie van het vrije bedrijf ten aanzien van het werkvoor zieningsschap kwam ook nog aan de orde. De mening van de heer Mol thof hierover: „Het werkvoor zieningsschap subsidieert het vrije bedrijf. „Het vrije bedrijf laat werk bij ons doen. We werken bij de gratie van die broodheren. Het alternatief zou zijn om met eigen produk- ten te komen. Dat blijft het probleem. We nemen geen werk van ze af, we zijn alleen blij als we werk van ze krij gen". De heer J.ï'. van de Voorde uit Sluiskil uitte zijn mening over de vérmeende konkur- rentie als volgt: „Minder vali den hebben recht op konicur- rentie. Ze hebben recht op ar beid. Als je het met een line- aal zou willen uitmeten dan zouden er naast de vijf pro cent werklozen ln het vrije bedrijf ook maar vijf procent werkeloze gehandicapten moe ten zijn". De heer H. de Jonge uit Terneuzen stelde het nog scherper: „Deze mensen moe ten zo lang mogelij'k aan het werk blijven. Het werk is voor hun een therapie. Je moet ze nog langer aan het werk houden dan de normale werknemers". Tijdens de rondvraag zei de heer De Klerk het te betreuren dat er geen vertegenwoordigers van de gemeenten Aardenburg en Sluis in het dagelijks bestuur van het werkvoorzienings schap waren opgenomen. „Dat vind ik ondemokratisch", al dus de heer De Klerk. Het antwoord van voorzitter Mol thof: ..Toch hoop ik dat U vertrouwen stelt in het geko zen dagelijks bestuur". Een laatste reactie van de heer De Klerk: „Weinig". De heer Molthof werd giste ren als voorzitter herkozen. Als vervangend voorzitter liet de vergadering de keus vallen op wethouder J.J. Vergouwe van Oostburg. (Van een onzer verslaggevers) DEN HAAG (ANP) Ter gelegenheid van het 160-jantg bestaan van de beide Neder landse reddingsmaatschappijen is een aantal redders een ko ninklijke onderscheiding toe gekend- Tot ridder in de Orde van Oranje Nassau werd on der meer benoemd: J.P. Fe- njjn, opstapper-matroos van de „Javazee" te Breskens. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Tot hoofd van de nieuw te bouwen r.k- basisschool in het pram Hof Zeldenrust is benoemd de heeT J. Luijekx. De heer Luijekx is mon enteel als onderwijzer verbonden aan de r.k. basis school de Zeemeeuw in Ter neuzen. De bedoeling is bin nenkort een avond te houden waarop de ouders van de toe komstige leerlingen van de nieuwe school zulllen warden uitgenodigd- (Van onze correspondent) KNEUZEN Tijdens de favergadering van oost- Ïtmwsch-Vlaanderen Vogel- icht De Steltkluut in lunch- tom van Assche te Terneu- I nii heeft de voorzitter G. ISponselee nog eens de aan hebt sevestigd op onder an- Idere het Atlasplan, dat het [tellen van vogels in het gebied de vereniging tot doel eeft. De heer A. Koster uit Hulst |die als bestuurslid aftrad [wordt opgevolgd door de heer M. van de Kerkhove uit Koe- pacht, Bij de rondvraag kwam )et inventariseren van de ost-Zeeuwsch-Vlaamse kre- jten ter sprake. Hierbij werd esteld dat deze inventarisatie eer nodig is daar men over mogelijk gegevens wil «chikken voor het geval een Otal van deze kreken zou [dwjjnen. De vogelstand op plaatsen vond men zeer flangrijk. Er werd besloten, dat de fien zullen meewerken aan (vervaardigen van een aan- 1 uilenkasten. In het Braak- ingebied en in West- luwsch-Vlaanderen zullen Ke worden geplaatst. Van 1 aanbod van de heer Van Steen de ornitholoog uit i van Gent om jeugdleden te leiden werd een dank- hr gebruik gemaakt. Tien fgdigen meldden zich hier- tor aan. Over de vogels in il-Zeeuwsch-Vlaanderen toonde de heren Grootj arts i Coppens een aantal fraaie M. De Heer F. Tombeur hoonde dia's over planten "■Jt Zwartehoek (nabij "•tape) worden aangetrof- p onze correspondent) pNEUZEN De stuur- die momenteel de pro- tn vaD de Terneuzense oenstad bestudeert, hoopt I 'oor het einde van no. J er mee gereed te zijn h resultaten van dit on- k in een vergadering te Breken. ("JS'kel is men nog bestuderen van (to at" 0pmerkingen, Se Hi. v.Waf6aande P pussies zijn los Hieid j wordt de je:, „at ml laten Xfestaa moet heeft f J^euzense Nkt^!an <*n Ineen.de Sluu kent 'ingesPrek 'tie Jjf Terneuzen 'Centraal bezig de die open- geko- moge- het zo ronden waarmee bezig naar distri- onderzoek n bete- nagaan aan het Terneu- worden plaats midden- lid deel stuurgroep, hier- I) hoge gemeen ten een :en. 'In gedicht In- en te Midden- opdracht (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Dr. A. P. van Overbeeke (43), geboren in Terneuzen waar hij het eind examen aan de Rijks HBS deed, is benoemd tot hoogle raar aan de faculteit der wis kunde en natuurwetenschap pen van de Katholieke Uni versiteit te Nijmegen. Profes sor Overbeeke die biologie studeerde aan de universiteit van Amsterdam, zal onderwijs gaan geven in de dierkunde. Hij promoveerde in 1960 aan de Vrije Universiteit. Hij ver richtte o.a. in de zestiger jaren wetenschappelijk onderzoek in Canada naar de biologie van zalmen die in de Grote Oceaan voorkomen. (Van een onzer verslaggevers) SLUISKIL De Zeeuwse NKV afdelingen hebben tij dens de gisteren gehouden vergadering in Sluiskil beslo ten mee te doen met een lan delijke propaganda actie voor het Nederlands Katholiek Vakverbond. Het NKV vergaderde in café Daliinga te Sluiskil- De propa- gandaactie start op 6 januari 1975 en loopt op 31 januari af. Andere punten die gisteravond noig ter sprake kwamen waren de herverkavelingen van de plaatselijke afdelingen in Zee land. (Van een onzer verslaggevers) SAS VAN GENT Het be stuur van de Sasse Carnavals vereniging „De Betekoppen" heeft geen pijn in de buik meer. Prins Carnaval 1975 Is bekend, weliswaar in be perkte kring, maar de strijd om de benoeming is afgelo pen. Adviseur bij de keuze van de nieuwe prins was onder meer burgemeester W-R.V. Dusarduijn van Sas van Gent. Om 10 uur vanavond vertoont de nieuwe prins zich in het openbaar. Volgens een woord voerder van de Betekoppen de heer E. Vermast, heeft de keu ze heel wat voeten in de aarde gehad, omdat naast de I ex prinsen Nozemius en Dzjon ook nog andere kandidaten bij de race om het prinsschap van de kanaalstad waren betrok ken. Met het halen van het prin senkostuum heeft het bestuur van de Betekoppen tot het laatste moment gewacht, om dat de maten van de verschil lende kandidaten zeer uiteen liepen. Wie de nieuwe prins is kan nieuwsgierig Sas van Gent vanavond te weten ko men. De intocht van zijne hoog heid vindt plaats om tien uur. Het eerder geplande tijdstip was halfelf. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Met een flinke klap van een ballon, als symbolisch opcningssignaal en een aantal officiële toespraken heeft Terneuzen er gisteren drie kleuterscholen onder een kap bijgekregen. De drie kleu terscholen in de Terneuzense Katspolder verlenen onderdak aan het protestants-christelijk, het rooms-katholiek en het openbaar onderwijs. De opening verrichtte Bur gemeester J.C. Aschoff van Terneuzen. Gewapend met een fraai uitgevoerde prikstok klapte de Terneuzense eerste burger de drie kleuterscholen onder een kap open. Het ge bouw met de drie kleuterscho len gaat voorlopig door het leven als de Katspolderkleu- terschood. Met de confetti nog in zijn baar hield de burge meester, nadat hij nog enthou siast door de kleuters was toe gezongen, een korte toespraak. Hij kondigde voor de Katspol der „de dag van hot kind af" De burgemeester: „Jullie heb ben mooi gezongen en nu mo gen jullie feestvieren". Tot de drie leidsters van de scholen zei hij: „Ik hoop dat u er in zult slagen de kinderen iets mee te geven voor hun latere leven". Na de heer Aschoff kwam ook die voorzitter van het openbaar onderwijs in Terneu zen, de heer H. Veraart, nog aan het woord. Hij noemde het niet alledaags dat drie schoolbesturen van verschil lende richtingen broederlijk omder een dak bij elkaar wa ren. Bij pleitte verder voor een goede samenwerking tus sen de verschillende bestu ren De heer F. Hanegraag, ar chitect en ontwerpei- van het schoolgebouw, bood de school namens aannemer en onder aannemers een wandklok met luidbel aan. Het nieuwe schoolgebouw heeft drie loka len plus een gemeenschaps ruimte. Er zijn drie leisters voor zeventig kleuters. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Gisteren heeft de heer Lievelt uit Phi lippine een onderhoud gehad met de hoofdinspecteur-korps chef E. Hubregtsen van Ter neuzen, naar aanleiding van de moeilijkheden die hij op het politiebureau had onder vonden. Toen hij een parkeer bon niet kon betalen. Na dit onderhoud werd be kendgemaakt dat het terzake opgemaakte proces-verbaal werd, ingetrokken. De heei Lievelt op zijn beurt beeft de klacht, die hij bij de officier van justitie in Middelburg naar aanleiding van het poli tieoptreden had ingediend, in getrokken. Koningschieting De schiietelub de Vriendschap uit Hoofdplaat houdt vandaag 16 november hun koningschie ting in café Martens te Hoofd plaat. De aanvangstijd is 15 uur. 's Avonds volgt de be schrijf schieting waaraan ieder een deel kan nemen. Bingoavond De reisvere- niging voor ouden van dagen te Hoofdplaat houdt op zater dag 16 november een bingoa- vond in café Wesitemd bar Moustache te Hoofdplaat. De opbrengst van deze bingoa vond, die om 9 uur begint is voor het jaarlijks uitstapje. Eucharistieviering - Vanavond vindt in de parochiekerk te Hoofdplaat een ritmische eu charistieviering plaats. Deze eucharistieviering wordt ver zorgd dioor de parochie. Het thema van deze mis, die speci aal voor die jongeren van Hoofdplaat bestemd is, luidt: Leven, dload,leven. Op zonidiaig zeventien november verzorgt het parochie gemengd looor eenzelfde eucharistieviering in de parochiekerk van IJzendij- ke. Schietingen De drie schuttersverenigingen in Bel gisch Koewa-cht houden van daag (zaterdag) de jaarlijkse koningschietingen. Geschoten wordt in de clublokalen van Willem Tell (P- van de Steen), Sportvrienden (J. de Guchteneire) en Thuis Weg (G. van Rumste) De schietin- gen beginnen om 14.00 uur. Films In tie „Meerpaal" het buurtcentrum voor de Schotes Hoek te Philippine, wordt zondagmiddag om vier uur voor de lagereschooljeugd de film „De onvoorstelbare tocht" vertoond. Zondagavond om halfaeht heeft er een ver toning plaats van d-e film „Naar het middelpunt der aar de", voor de 13-jarigen en ou der. Disco Op zaterdag dertig november treedt in disco-Fo- ly-Paim de beatgiroep „Fontes- sa" op. Het optreden in deze Wesfdorpse discotheek begint om acht uur. Bolling Op zondag 17 no vember wordt er bij J. van der Goes een grote Gaaibolling gehouden. De opbrengst komt ten goede aan de E.H.B.O. Er zijn prachtige prijzen te win nen in natlra op de hoge en op de zijvogels. Tevens zijn er prijzen voor de meeste vo gels, ook voor de dames is er iets aparts te winnen. Gaaibolling In net café het Oud Raedhuis wordt op zondag 17 november een gaai bolling gehouden. De op brengst van deze bolling is bestemd voor de EHBO te Westdorpe. De aanvang van de bollinig is 14 uur. Veilig Verkeer De ver eniging voor Veiliig Ver keer Nederland, afdeling Sas van Gent heeft de alge mene ledenvergadering gehou den in de foyer vam het cultu reel centrum De Speye te Sas van Gent- Belangrijkste punt op deze vergadering was het reeds veel besproken blaas pijpje. De heer Hendriks, op per van de politie van Sas vain Gent, demonstreerde verschil lende blaaspijpjes, een van 0,5 promille en een van 0,8 pro mille. De ongeveer 25 aanwe zigen volgden met grote aan dacht het relaas over het blaaspijpje. Duiven Op zondag 17 no vember zall de kampioen gene raal van de duivemmaatsdhap- pij De Vrede uit Sas vam Gent, J. du Puy, zijn duiven tentoonstellen in zaal Resedia te Sas vain Gent. Deze hokten- toanstelling is 's morgens geo pend. Vergadering maandag 25 november zal de duiven- maatschappij De Vrede uit Sas van Gent haar najaarsvergade ring houiden in haar cflublokaial zaal Reseda te Sas van Gent. Op dieze vergadering die oim 20 uur begint zulllen de vol gende punten aan de orde ko men: Notulen, ingekomen stukken, overzicht 1973, uitrei king kampioenschappen 1974 en tot slot de rondvraag. Receptie De tuim- en igymnastiekvereniigiinig THOR, ulit Sas van Gent houdt ter gelegenheid van haiar 85-jarig bestaan een receptie in de foyer van het cultureel cen trum „de Speye" te Sas van Gent. Deze receptie- wordt ge houden ap zaterdag 16 novem ber tussen I C en 20 uur. (Van onze correspondent) SAS VAN GENT Morgen (zaterdag) herdenkt de Sasse gymnastiekvereniging T.H.O.R. (Tot Heil Onzer Rib benkast) haar 85-jarig be staan- Deze unieke gebeurtenis wordt eveneens zaterdag ge vierd in de sporthal ,.'t Zwaantje" te Terneuzen, waar om een uur 's middags onder linge wedstrijden gehouden worden tussen alle bij de Zeeuws-Brabantse turnkring van de Koninklijke Neder landse Gymnastiekverenigin gen aangesloten verenigingen. De prijsuitreiking heeft plaats om ongeveer vier uur door de voorzitter van de Zeeuws-Bra bantse Turnkring, de heer A. Knol. bergen op zoom Roxy 14.00 uw: Asterix. 18.45 en 21-15 uiur: De 5 van die 4-diaaigse. Luxor 20-00 uiur: In Tirol hangen de slipjes aan de Alpen. 23.30 uiur: Sex achter gesloten dieuren. Hal Stadhuis, Grote Markt Kunstwerk vam de maand van J. Raaymaikers Bergen op 25oom (t.m. 30 mav). Open ma. t.m. vrij- van 8.30-12-30 en van 13.30-17.30 uur. Museum Mar kiezenhof Expositie Vrucht van Stilleven vam Marinus Schipper (t.m. 30 nov)- Dag. vain 10.00-12.00 en 14-00-17.00 uur- CLINGE Café De Landbouw 20.00 uur: Prijakaartinjg. goes Museum Zuid- en Noord-Be veland, Singelstraat 11 Ex positie Bijbelse bodemvond sten (t.m. 14 dec). Open di. tm. zat. 10.00-12-00 en 13.30- 17.00 uur- Grand lè.OO en 21.30 uur: De 5 van de 4-daagse HENGSTDIJK P. v. Dijk 15.00 uur: Sdhdeümig op 2 wippen. HULST Café De Stadsherberg 19-00 uur: Kaart- ein pderawomid NKV-Hulst. W. Blommaert 16.00 uur: Schiefcing Boekh. v- Geyt, Steenstraiat 20 Expositie Tien j-aiar klei ne tonmaten tm. 1 dee. apen ap werlkld. vam 8.00-12.00 en 13.30-19.00 uur. KLOOSTERZANDE Jac. de Waal 15.00 uur: Schietimg. KOEWACHT Café Oude Molen 15-00 uiur: Oprichtinigssohietimg „Blauwe Hoek". MIDDELBURG Citytheater 20.00 uur: Vrolijke ontucht in Tirol. Kuiperspoorttheater 20.30 uiur: Rotterdams PhiHhainmo- nisch Koperensemlble. Zeeuws Museum Exposi tie Zevenluik met bed en be zoekers vam Alllain Teister (t.m. 6 dec). Werkd. van 10.00 - 12.30 en 13.30 - 17.00 uiur. OOSTBURG Ledeltheater 20.00 uur: Alicia 18 j. ROTTERDAM De Doelen (grote zaal) 14.15 uur: Orgelconcert door Arie Keijzer. 20.15 uiur: Or kest van Pardubice o.l-v. Libor Fesek m.-mw. HebzAbah Menu- him. De Doelen (kleine zaal) 20.15 uur: Fiesta Gitana Hofplein Theater 20.15 uur: „Ik slaap wel ap de bank". Blijspel met Luc Lutz en Do- ris vam Cainneghem. Luxor Theater 20.00 uur: Paul vam Vliet met zijn nieuwe one- man show. Poppentheater de Regenboog 14.00 uur: Doornroosje Schouwburg 20.16 uiur: Stadstoneel Rotter dam met „De bruiloft van Fi garo". Theater in den Twijfe- laar 20.30 uur: De Ketel show, cabaret. Theater de Lan taren 20.30 uur: Sephi- roth. SAS VAN GENT Vlaanderen Hal Sdhieting vam lconijinen. Galerie Uilenspiegel, West kade 71 Expositie grafiek van Leonard Maas (t.m. 29 now). Open ma. tjn- zat. van 9-00-12.00 en 13.30-18.00 uur, vrijd. tot 21.00 uur zond. vam 14.00-lp.00 uur, woensdagmid dag gesloten- (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Het Groene Kruis afdeling Terneuzen is akkoord gegaan met een fusie tussen het Wit-Gele Kruis en het Groene Kruis in Terneu zen. Tijdens de vergadering die over dit onderwerp in het Wit-Gelekruisgebouw werd gehouden bleek weinig een dergelijke fusie in de weg te staan. Het fusie-idee zoals het Groene Kruis in Terneuzen dat heeft, houdt in dat per 1 januari 1975 een samenwer kingsverband wordt aangegaan met net Wit-Gele Kruis in Terneuzen. De nieuwe vereni ging zal gaan opereren onder het vaandel van het Zeeuwse Kruis. Ook de wijkzusters van beide verenigingen komen in dienst van de Zeeuwse Kruis vereniging. Ook het Wit-Gele Kruis "ergaderde gisteravond over de fusie. Resultaten hier van waren baj het sluiten van deze editie nog niet bekend. TERNEUZEN Luxor 20.00 uur: Uw Exorcist 18 j. Stadhuis Tentoonstelling van de in de prentkunst toege paste technieken- Geopend vam ma. t.m- vrij. 8.16-17.15 uur em op zaterdag van 14.30-16.30 uw (tm. 30 nov). VLISSINGEN Alhambra 19.00 en 21.16 uur: Tiroler slippertjes 18 j. IJZENDIJKK Streekmuseum Expositie over de oarlagshainldeldnjgen im en rond West-Zeeu-wsch- Vlaianderen (tjn. 19 jam)- ZIERIKZEE 't Lange Uus, Havenpark 23 Expositie foto*s over Zie- riJkzee van Jdhan Benrevoets (t.m. 30 nov). Open dL tm, zat- vam 9.00-12.00 en 14.00- 16-00 uur. ZUIDDORPE Café Centraal 14.30 uuri Sdhdietómg. ANTWERPEN Kom. Vlaamse Opera 20.00 uur: De Toverfluit. Kom. Ned. Schouwburg 20.00 uiur: ,JDe Boerderij" van Diaivid Storey. Fakkeltheater 20-30 uur: „Liefde half am half" van Atan Aydkbourm- Sportpaleis 15.00 em 20-00 uur: IJerevue Holiday on Ice. GENT Schouwburg 20.00 uur! De dans vam de redlger vem Hugo Claus. BERGEN OP ZOOM Roxy, 14 u: Asterix. 16- 18-45-21.15 u: De 5 vam de 4- daagse. Luxor, 16.30 en 20 u.: In Tirol hangen de slipjes aan de Alllpen- Exposities: zie zaterdag. GOES Grand, 14-30 u: Het rit in de luidht. a.1. 19 en 21.30 u: De 5 vam de 4-diaaigse. Exposities: rie zaterdag. HULST Bioscoopgebouw, 15 u: Kuif je in de Zonnetempel a.l- 18-30 en 21.00 u: The Exorcist 18 j. Serph- Blommaert, 15 u: Schietimg. T. Wentzler, hok- temtoonstelliing. Stadsherberg, Hoktentoonstelling. Exposi ties: zie zaterdag. Café Ouwe Molen, 16 tri Schietiinig. LAMSWAARDE R. Heyens, 15 u. Sociëteit „De Vredle". MIDDELBURG Citytheater, 14.30 u: De drie Musketiers. 20 u: Vrolijke on tucht in Tirol. Exposities: rie zaterdag- OOSTBURG Ledeltheater, 14 u: Kara Ben Nemsi 16.30 en 20 u: Alicia. ROTTERDAM De Doelen (Grote saai), 13.(7 uur: Mud. 20.16 uur: Wiener Sangerknaben. Luxor- theater, 20.00 uw: Paul van Vliet met rijn nieuwe one- man show. Piccolo Theater, 13.00 en 15.15 uiur: Kinderthe ater Wïedlua met „Wlie maakt daar muziek?" Poppentheater De Regenboog, 14.00 uw: Doornroosje. Theater In Den Twijfelaar, 14.30 uw: poppen theater. Theater De Lantaarn 20.30 uur: Sephiroth. SAS VAN GENT Exposities: zie zaterdag- TERHOLE Café De Kraal, 19 u: Frijs- kaarting. TERNEUZEN Luxor, 14 u: Warenhuis op stelten a.l. 16.30 en 20 u: The Exorcist 18 j. Exposities, zie zaterdag. VLISSINGEN Alhambra, 15 u.: Pippie zet de boel op stelten, a.l. 19 en 21.15 u: Tiroler slippertjes 18 J- IJZENDIJKE Exposities, zie zaterdaig. ZIERIKZEE Exposities: zie zaterdag. ZUIDDORPE M- de Cock, 13 u: Kalkoen- schietim,. ANTWERPEN Kon. Vlaamse Opera, 14.30 uw. Balletten 1. 20.00 uw: Porgy and Bess- Kon. Ned. Schouwburg, 15 00 en 20.00 uur: „De Boerderij" van Daviid Storey- Fakkeltheater, 20.30 uur: „Liefde half om half' van Alam Ayokbourn. Sportpaleis, 15 00 uw: IJismevue Holiday an lee. GENT Kon. Opera, 20.00 uur: „Der Bettelstudient" (Millöoker) 14.30 uw: Owen Wingrawe (Britten) Schouwburg, 15.00 en 20.00 uur: De Dans vam de Reiger van Hugo Clan»

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 5