Corn Boys is kwaad op Levien Dieleman- V ogelwaarde- Breskens belangrijk duel in 3D Prijsuitreiking L Stern-klassement J MICRO-KORFBAL -liAAT VAN STARTJ SEIKO sportfiprcn in sport Geschrokken Jonge dames Eindstanden „Come -Back ,,Pech SEIKO-DEALER GOETHALS Reinaert- volley bal- toernooi Geschenken De Vos Eggermont b.v. Het succesvolle elftal van Zaamslag, dat de ranglijst aanvoert in de vierde klasse B van het K.\'VB-zaterdagvoetbal. Het pas ge promoveerde Zaamslag zit met Zwaluwse BoysNieuivland, en Krabbendijke in de slag om drie beschikbare promotieplaatsen naar derde klasse, en zoals het nu gaat voor Zaamslag lijkt er geen vuiltje aan de lucht Zaterdag heeft Zaamslag vrijaf en kan rustig kijken hoe de concurrentie het eraf brengt. (Van onze sportmedewerker) SAS VAN GENT - De voet balvereniging t orn Boys uit Sas van Gent voelt zich genomen. Dat is de algemene conclusie van leden en bestuur van de voetbalvereniging Corn Boys na de rancuneuze uitspraak van Koewacht-trainer Levien üie- leinan na afloop van de wed strijd Koewacht - Corn Boys. Levien Dieleman had niet veel lovende woorden over voor het spel van Corn Boys. Hij bestem pelde dit als „anti-voetbal", waarhij de spelers van Corn Boys zich menigmaal te buiten zouden zijn gegaan, l'itspraken die het Corn Boys-bestuur ten zeerste betreurt, tenteer daar deze zijn gedaan door een per soon die een leidinggevende functie heeft in het amateur voetbal. Leon Marquinie, voorzitter van Corn Boys: „Ik stond per plex toen ik De Stem maandag morgen opensloeg en de uit spraken van Dieleman onder ogen kreeg Het is voor mi] on begrijpelijk dat iemand die een opleiding heeft gehad in de sport, en die dagelijks het goede voorbeeld moet stellen voor de jongens die voetbal spelen, tot dergelijke uitspraken komt Het mooiste is dat er vrijwel niets onreglementairs is gebeurd En als dat dan nog het geval was, dan was dat in de meeste geval len van Koewachtzijde Je be grijpt wel dat wij het Levien Dieleman ten zeerste kwalijk nemen Wij als bestuur rekenen er dan ook op dal Dieleman uit eigen beweging, of op aandrang van het Koewacht-bestuui zijn excuses ten opzichte van Corn Boys komt aanbieden Door zijn uitlatingen is Corn Boys ernstig gedupeerd Wat moeten de men sen allemaal wel denken die zo iets lezen'' Die vragen zichzelf af wat voor rare beweging is dat bij Corn Bovs Daar mag mijn zoon niet gaan voetballen en meer van dergelijke reacties Geluk kig weten de meesten wel dat Corn Bovs beslist niet dat voet bal speelt, als waarover Diele man spreekt" Corn Boys-trainer Nico van Kerkhove is geschrokken door de uitlatingen van de Koewacht-trainer. Nico van Kerkhove: „Kijk, als die uitla tingen ook maar enigszins iets met de waarheid te maken zou den hebben, dan hen je nog min of meer bereid de zaak over je heen te laten gaan. Maar het tegenovergestelde is waar. Niet Corn Boys, maar Koewacht speelde het hardste voethal. Maar je hebt van onze kant geen kritiek gehoord. Als trainer moet je boven zulke zaken kunnen staan Na tuurlijk kun je zo je eigen ge dachten hebben over een derge lijke wedstrijd. maar dat moet je niet van de daken schreeuwen Dan heb je nog dat geval met Bert Dutré Die jongen wordt in het bewuste stuk in de maan dagkrant afgekraakt Hij zou veel te hard en te ruw gespeeld hebben Belachelijk gewoon Inderdaad, die jongen zal er wel eens een keei hard ingegaan zijn. maar voor die tijd was hij zelf al wel tien keer gepakt Kijk, onbewust blijft een derge lijke reactie hangen bij gen van zestien jaar Maardiw nadat ik hem zag heb ik even apart gesproken [g jc hem gezegd dat hij zich nietg^ die negatieve reacties ■kk aantrekken Ik heb hem (Van onze sportredactie) NIEUW-NAMEN - Lokaal Thilleman in Nieuw-Namen vormt za terdagavond het toneel voor een grandioze feestav ond waarop de prijzen zullen worden uitgereikt van het Stern-klassement voor volkskoersers, een klassement dat mede gesponsord werd door kle ding Steba. Het sportcomité Nieuw-Namen heeft voor een aantrek kelijk omlijstingsprogramina gezorgd dat beshrt een mudvolle zaal zal trekken. Niemand minder dan Jean-Pierre Pfaff doelman van de Belgische topclub Beveren en reserve-keeper van de nationale Bel gische ploeg - zeer populair in Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen - vormt met nog enkele vedetten uit hel Belgische betaalde voetbal de trek pleister op deze knalavond. (Van onze sportredactie) BRESKENS/AXEL/TERNEUZEN - De spanning in de derde klasse D van de Zeeuwse zondagamateurvoetbal zit er weer als vanouds in. Verrassend sterk is dit seizoen het optre den van Breskens, het team van routinier Joop Hoefnagel en zijn mannen. Breskens, vorig seizoen lange tijd tegen degradatie knokken - op het laatste moment viel toen Hontenisse door de mand - heeft zich nu opgeworpen als een serieuze titelkandidaat. De Breskense equipe staat weliswaar op de vierde plaats met vijf punten achterstand op lijstaanvoerder Vosmeer, maar dat geeft een vertekend beeld, want Breskens heeft twee wedstrijden minder gespeeld. Theoretisch staan de Bressianers dus slechts één punt achter. Voor dit weekeinde staat de interessante topper tussen Breskens en Vogelwaarde op het programma. dat hij goed zijn best heeft Maar of hij zich er lijk mets van zal aantrekker weet ik ook niet natuurlijk vind het niet erg pedaeooj dat iets dergelijks over w knaap van zestien geschiet» wordt". Ronald Claeyssens, bestu^ lid van Corn Boys was ook a„. wezig bij de bewuste wedsinij Koewaeht-Corn Boys. Claerv sens: „Er werd wel behoorlnk hard gevoetbald, maar per j|,| van rekening zijn het geen jon» dames. Daarbij speelde ohm. wijfeld het gladde en nioeiU bespeelbare veld een grote rol Daardoor is het lastig spel# voor de jongens en ontstaan» wel eens botsingen die moeilijk te voorkomen zijn. Onbegrijpé- lijk dat een trainer dergelijke uitlatingen durft te spuien Ee dan de reacties die ik maanaa; op mijn werk hoorde in Sas ut Gent! Nee. er was beslist nis mand erg happy met de kreten van Levien Dieleman Het blijkt dus wel dat deuitla- tingen van Koewacht-train» Levien Dieleman de nodige be- roering in de Corn Bow gelederen teweeg hebben gs bracht Het is te hopen dat ft zaken uitgepraat zullen worcta anders is het te verwachten dat de volgende ontmoetingen tus sen Corn Boys en Koewacht op bikkelharde duels zullen uit draaien. (ADVERTENTIE) Het actieve sportcomité Nieuw-Namen bestaande uit de heren Leonard van Vlierberghe (voorzitter). Hennv Bui m (secre taris), Gerard Poilet. Guust de Block, Jacob Lockefeer. Frits van Roeven en Josef Lockefeei (algemeen voorzitter) - heeft het voorts gepresteerd de SK Beveren-spelers Hans Egbert- sen (ex-Go Ahead Eagles) en Jo- han Cominckx. de wielervedette Theo Verschueren en diens broer Marcel Verschueren die in Lokeren voetbalt, naar Nieuw-Namen te trekken Vooral met de komst van Jean-Mane Pfaff prijst men zich in Nieuw-Namen (het Mekka van de volkskoerssport) bijzon der gelukkig Al om 18 30 uur wordt begon nen met de sportavond Eerste programma-onderdeel vormt een duel op rollen tussen de echte volkskoersers De organi satoren verwachten in Nieuw- Namen alle bekende volkskoer sers. die gestreden hebben om de prijzen in het STEM-klassement aan de start Behalve de echte volkskoersers komen ook de ge legenheidsrenners aan bod Er staat tevens een rollenwedstrijd op het programma tussen spe lers van de voetbalvereniging Hulsterloo uit Nieuw-Namen en die van Nash Boys uit het aan grenzende Kieldrecht Pollet, een van de grote mannen in het organisatiecomité: „Nash Bovs vormt een trekker. Die ploeg spreekt enorm aan hier Daar komt het nodige volk voor En we mikken tenslotte op een volle bak zaterdagavond" Hierna wordt een forum ge vormd bestaande uit de bekende sportfiguren als Jean-Mane Pfaff, Hans Egbertsen, Johan Cominckx. Theo en Marcel Ver schueren. Dit select gezelschap, aangevuld met de speakers die de volkskoersen de afgelopen seizoenen opluisterden en de or ganisator van de volkskoersen in Zeeuwsch-Vlaanderen Ho- noré van Waes zich wagen aan een „korfbal' -wedstnjd Ei zal een korf worden geplaatst waarin de deelnemers de bal moeten koppen Winnaar is de 1 man met de meeste treffers Te- i vens staat er een „kop- korfbaiduel" op de agenda tus- i -en de spelers van Nash Boys en Hulsterloo Het rad van avon- jtuur. waarmee aantrekkelijke prijzen te verdienen zijn moet de i kas van het sportcomité Nieuw-Namen op peil houden De prijsuitreiking van lirt STEM-klassement door I STEM-sportredacteur Ton Knomen vindt rond 21.00 uur plaats. De eindstanden van het STEM-Steba-klassement ziet er als volgt uit: ...Jean-Marie Pfaff Categorie volkskoersers van 16 tot 85 jaar I M van Kijcke- gem (Meulbeke, België). 2 J Clauwaert (Brugge. België). 3. F Schelfhout (Hengstdijk) 4 A 't Gilde (Hoek). 5 E van Rijeke- gem (Meulbeke. Belgihe). 6 J Boerjan (Knokke Belgie), 7 De Valcke (Aardenburg) 8 .1 de Waart (Waasmunster België). 9 M Schollier (Varsenaere. Be lgië). 10 J de Goede (Stand- daarbuiten), 11 G Thuy (St - Jansteen), 12 F van Eist (Jabe- ke. Belgie), 12 O de Block (Temse. Belgie). 14 E Baert (Snellegem Belgie). 15 11 de Roeker (Basse vel de. België), 16 Laseroms (Oudenbosch), 17 .1 Brand (Kaprijke. België). 18 H Maas (Kemzeke Belgie). 19 H Simpelaere (Torhout. België). 20 W Evertse (Tholen). 21 B Zaan, 22 E Meijaert (Wemel- dinge), 22 C Calle (Torhout. Belgie), 24 C de Moer (Gent) en 25 R Slock (Axel) Volkskoer sers 25 jaar en ouder I. G van Maekelbergen (Brugge, Belgie). 2 W Caboor (Maldegem. Be lgië)^ C deClerck(Jabeke Be- lgiëi, 4 R Ongena (St -Andnes, België). 5 P Everaert (Hulst), 6 E Lambrecht (Assenede. Be lgië), 7 .1 Pascal (Jabeke, Be lgie), 8 M Blomme (Jabeke, Be lgië), 9 E van de Heere (Izegem, België), 10 Van der Eede (Oude naarde. België). 11 Mesdag (Knokke, België), 12 A Messelis (Hooglede, België), 13. G Sta- lens (Stekene, België) en 14. P Verschueren (Hansweert). Breskens vechtend voor aan sluiting met de leiders en Vo gelwaarde fel knokkend voor behoud van een plaats in de derde klasse Het team uit Bosschkapelleondei leiding van de energieke trainer Van der Meijden heeft een pechvolle start gehad Vogelwaarde heeft klasse genoeg om zich te kunnen handhaven, „maar", zegt trainer Van der Meijden. „je hebt altijd wel wat geluk nodig ook Het heeft ons tot nu toe met meegezeten" Dat Vogelwaarde nog altijd een moeilijke tegen- standei is kwam Steen te weten afgelopen zondag Het verloor - op eigen terrein nota bene - ver diend met 2-1waardoot de toe komst er vooi Vogelwaarde weer wat aantrekkelijker uit ziet Het staat met nog een puntje achterstand op DOSKO nog wel op de laagste plaats, maar het heeft wel twee wed strijden minder gespeeld dan de Bergse ploeg Een derby waarin Breskens tot het uiterste zal moeten gaan wil het kunnen winnen Steen gaat naar DOSKO op bezoek De formatie van Piet Wissel kan daai zijn misstap van zondag goed maken en aansluiting krijgen met di kopgroep De witzwarte forma tie van Sleen heeft er de kwali teiten zekei voor Axel lijkt aan een goede come-back bezig. De elf van Steel raken steeds beter op el kaar ingespeeld Jong Ambon werd daar het eerste slachtoffer van (3-D) Geen geringe presta tie van de Axelaars. Axel- I ADVERTENTIE! trainer Rudi Steel: „We missen weliswaar nog een gerouti neerde kracht als Jaap Lensen. maar zoals het zondag draaide hen ik dik content. Kr is vooruit gang in het spel te bespeuren. Natuurlijk heb je met een team waaruit een aantal routi niers als Verpoot te, Dev en Ver- bunt verdwenen zijn een periode van acclimatisering nodig Ik ben dan ook optimistisch voor het duel van zondag tegen Al liance Ikrekeneropdat we toch minstens een puntje pakken in Roosendaal" Jong Ambon zou de achter volgers van Vosmeet een goede dienst bewijzen als het er in slaagt Vosmeer te bedwingen Bert Pentury kan zijn mannen inspireren, dat heeft hij al en kele seizoenen achtereen bewe zen, zodat Vosmeei een lastig karwei wacht HVV'24 heeft een vrij weekend in verband met de viering van het 50-jartg jubi leum van de Hulsterse vereni ging. waardoor Goes automa tisch ook op non-actief staat In de vierde klasse H lijkt Hontefus.se met ie stuiten in zijn race naar de titel Voorzitter Schelfhout en zijn mannen wil len zo snel mogelijk terug in de derde klasse - een klasse waarin j het team gezien het vertoonde spel ook thuishoort - en de vol- j gende stap op weg daarheen moet gezet worden via een1 overwinning op Zierikzee. De overwinning op Koewacht zal het moreel van de Hontenisse- plueg weer meer hebben opge vijzeld Met spelers als De Rijk. Kegels en Sponselee moet Hon tenisse weinig problemen heb ben. al stelt voorzitter Schelfout voorzichtig „Eerst zien en dan geloven" Clingeis bezig met een indrukwekkende opmars Ho- noré Neefs heeft de gang er lek ker in met zijn team en Tiet lijkt niet waarschijnlijk dat Dom burg in staat is die opmars van Clinge te stuiten Clinge m deze vorm is inderdaad goed voor een plaats bij de eerste vier, zodat Neefs toch gelijk gaal krijgen als alles volgens plan verloop! Modern Masters q( Time tminiiiiaiiwiwfiiii MPS® «tefea officieel Axelsestraat 28 TERNEUZEN (Van onze sportinedewerker) j HULST - In sporthal „Den üiillaert" in Hulst wordt zater dag 16 november het vijlde „Reinaert-volleybaltoernooi" gehouden voor bedrijfsteams uitkomend in de bedrijfsvollev- baleompetitie in het rayon Hulst. Zowel hij de dames als de heren is de deelname van een aantal sterke teains verzekerd. De damesteams zijn in twee pou les ingedeeld en na de gebruike lijke poule-wedstrijden volgen hier de plaatsingswedstrijden. De heren - die in een poule zijn ingedeeld - spelen een halve competitie De eerste wedstrij den ei wordt op drie velden gespeeld - beginnen om 12 20 uur Om 17 30 uur wordt op veld ëén de finale in de dames-poule gespeeld De poule-indeling bij de dames ziet er als volgt uit A-poule: ATEK (Hulst), VCCac tus (De Klinge. België), W Hulst 2, SC Morres (Hulst) en KP.l (Hulst) B-poule: CVC (Clinge) VV Hulst 1. Lybeert Verstraeten (Kapellebrug). Neckennann (Hulst) en Remortel Sport (Hulst) A-poule heren: CVC 2 (Clinge) MorresiHulst. Nec- kerniann (Hulst), WC 1 en WC 2 (Hulst) Na afloop omstreeks 18 00 uur. zal voorzitter G Naessens van de bedrijfsvollev- balbond Hulst in de foyer van de sporthal de prijzen uitreiken Biervliet wacht een zware op gave tegen RCS. dat nog steeds op een Iraaie tweede plaats ach ter Hontenisse staat Biervliet- trainer Jan Koch heeft de pech over enkele geblesseerde spelers te beschikken, een paar spelers te missen door militaire dienst en studenten in zijn selectie- groep te hebben. Waardoor het natuurlijk niet optimaal werken is. Maar daar zal hij dit hele sei zoen nog mee te maken hebben. Met de nodige inzet is er wel licht op eigen terrein een puntje te pakken Sluiskil is op papier te zwak voor Zeeland Sport. Evenals vorig seizoen blijft het voor Sluiskil vechten tegen de gradatie, a! heeft het we! het voordeel dat er nog een drietal zwakke broeders in deze klasse spelen Domburg, Noormannen en Biervliet Corn Boys moet twee punten kunnen pakken tegen Zeelandia. dat van gelijke kracht is In de tweede klasse B blijft Terneuzen het voortreffelijk doen Terneuzen heeft een paai wedstrijden minder gespeeld dan de concurrentie, maai het maakte tot nu toe weinig fouten en draait mee in de race om de titel De komst van trainer Kat- touw uit Sas van Gent heeft een positieve invloed gehad op de resultaten van Terneuzen. dat in staal moet worden geacht thuis VOAB te pakken en zo zijn posi tie op de ranglijst te verstevigen In de eerste klas E is Middel burg aan een opmars bezig Vlis- singen werd daar zondag in de Zeeuwse derby het slachtoffei van en Veerse Boys zou nummer twee in het rijtje kunnen wor den Voor Vlissingen zal TSC een te zware tegenstander blij ken te zijn. (AD VERTE NTIEl HULST Korte Nieuwstraat 21 Tel. 3558, b.g.g. 2209 (Van onze korfbalmedewerker) TERNEUZEN - Het korfbal in Nederland, dus ook in Zee land. gaat weer de sporthal in. De veldeoinpetitie, die zeer on regelmatig is verlopen in de „natte moesson", zal in maart weer hervat worden met hope lijk heter weer. daar anders een normale afwerking in het ge drang komt. „Micrb'-korfbal, door zo'n tien jaar uitgegroeid naar een volwaardige sport, waarmee volle zalen worden getrokken, is door zijn snelheid bijzonder aantrekkelijk voor het publiek Over het krachtsverschil is vooraf niet zo erg veel te zeggen, want dat komt dikwijls anders uit dan op het veld Zo komt Luetor op het veld in de tweede klas veel moeilijkheden tegen, terwijl het in de micro is gepro moveerd naar de eerste klas Daar zal het hel zeker erg moei lijk krijgen te een naeompetitie uit moesten maken welk team Zeeuws micro-kampioen werd, en Swift 3 met Tjoba ,3, die niet ver ach terbleven In 2A zullen Blauw Wit en Volharding wel de dienst uitmaken Atlas, Ondo 2, Tjoba 4 en Togo 2 zullen daar niet tus sen kunnen komen In2Bisdeze rol weggelegd voor Ondo en BKC Misschien dal Top het deze twee moeilijk kan maken, maai Animo 3. Blauw Wit 2 en Zuidwesters 2 zekei niet. De volledige indeling luidt IA: Animo 2, Luetor 1, Storm vogels 1, Srvift 2. Tjoba 3, Togo 1 2A: Atlas 1, Blauw Wit 1, Ondo 2,Tjoba 4, Togo2, Volhar ding 1 2B: Animo 2, BKC 1, Blauw wit 2. Ondo 1. Top 1, Zuidwesters 2 3A: Blauw Wit 3, Luctoi 2, Olympia 1Swift 5, Tjoba 5, Zaamslag 1 3B: Animo 4, Seolto2,Swift 4Stormvogels 2, Zaamslag 2, Zuidwesters 3 4 A: Animo 5 Seolto 3, Stormvo gels 3, Swift 6. Togo 4 4B: Atlas 2, Olympia 2, Togo 3. Volhar ding 2 Junioren IA: Animo J1 Seolto J1 Stormvogels Jl, Swift I J2, Zuidwesters Jl 1B: Blauw Wit .11Ondo .11Tjoba J 1Togo Jl,Volharding.il 2A:AnimoJ2. BKC Jl, Luetor Jl. Swift J3. Togo J2. Zaamslag Jl 2B: Blauw Wit J2, Seolto J2 Ondo J2, Tjoba J2. Swift J2. Togo .1,3 Adspiranten IA: Animo Al, At las Al, Ondo Al. Seolto Al, Swift Al 2A: Blauw Wit Al, Tjoba Al Togo Al. Volharding Al. All Ready Al, AS: BKC Al Stormvogels Al. Swift A2 Top Al, Zaamslag Al, Zuidwesters Al ,A9: Blauw Wit A2, Olvmpia Al. Tjoba A2. Togo A2. Vol ha r- ding A2 Alt): Animo A2, Luctoi Al. Seolto A2. Swift A3, Zuid-, westers A2 A20: Blauw Wit A3 i Luetor A2. Olvmpia A2, Swift A4 Tjoba A3 A2I Atlas A2 Animo A3, Stormvogels A2, Swift A5, Zuidwesters A3 A22: i Tjoba A4. Togo A3. Luctoi A3, j Volharding A3, Swift A6 A23: I Animo A4, Ondo A2, Seolto A3 I Swift A7. Zuidwesters A4 A24: All Ready A3. Brouwershaven A2 Tjoba A5, Togo A4, Volhar- i ding A4 Pupillen 1: All Ready PL Animo PI Seolto PL Swift PL Zuidwesters PI Pupillen 2: BKC PL Ondo PI, Stormvogels PL Swift P2, Top PI Pupillen 3: Blauw Wit PI, Olympia PL Tjoba PL Togo PI. Volharding PI Pupillen 8: Animo P2, Atlas PI, Stormvogels P2. Swift P3. Zuidwesters P2 Pupillen 9: BKC P2. Luctor Pl. Zaamslag PIBlauw Wit P4. Tjoba P5 Pu pillen 10: Ondo P2 Seolto P2. Swift P4, Tjoba P4, Togo P2, Zuidwesters P3 OFF. DEALER K.T.V. HIFI STEREO APPARATUUR dit weekeinde voetbal DAMESVOETBAL Zaterdag 16 november Groep I SKNWK - Luctor Groep 2: Meeuwen - Zeelan dia Serooskerke - Veere; Vlis singen 1 - V C K Zondag. 17 november. Groep 3: Breskens - Walche ren Patrijzen 2 - Noorvrouwen, Vlissingen 2 - Steen Ie klas A: Stormvogels 1 - Blauw Wit 1, Zuidwesters 1 - Togo l Ondo 1 - All Ready 1 2e klas A: Zuidwesters 2 - Olympia 1, Seolto 2 - Tjoba 3. Top 1 - Animo 3 3e klas A: animo 4 - Atlas 2. BKC 1 - Togo 2, Zuid westers 3 Swi ft 4Stormvogels 2 - Zaamslag 2 3e klas B: Zaamslag 1 Seolto 3, Top 2 - Volharding 2, Swift 5 - Olympia 2 junioren IA: Stormvogels Jl - Blauw Wit Jl, Tjoba Jl - Swift J2, Seolto Jl - Animo Jl Adspi ranten IA: AU Ready Al - Animo Al Volharding Al - Tjoba Al Blauw Wit Al - Swift Al. Atlas Al - Ondo Al Adspi ranten 2A. Stormvogels Al - BKC Al Seolto Al Zuidwes ters Al Swi ft A2 - Togo Al Ad- spiranten 2B: Zuidwesters A2 Olvmpia Al. Swift A3 - Zaams lag Al. Blauw Wit A2 - Volhai ding A2 Tjoba A2 - Togo A2 Adspiranten 3A: Stormvogels A2 - Luctoi Al Pupillen 1: Animo Pl - Seolto PI All Readv PI - Swift Pl Pupillen 2. BKC Pl - Stormvogels I'l Swift P2 - Stormvogels Pl Pupillen 3: Tjoba Pl Blauw Wit Pl Olvm pia Pl - Togo Pl Pupillen X: Swift P3 Stormvogels P2 Atlas Pl - Zuidwesters P2 Pupillen 9: BKCP3 BKC P2 Zaamslag Pl Luctor Pl Pupillen 11). Seolto P2 - Ondo P2, Tjoba P4 Togo P2,Ondo P2 - Tjoba P4 Pupillen 11Olvmpia P2 - Blauw Wil P2,. Blauw Wit P3 - Tjoba P.3 handbal SPORTHAL VLISSINGEN MA 2 Marathon 2 Walcheren 2 MA 3 Marathon 3 Marathon 4 MP 1 Walcheren 1 - GSC. MA 1 Marathon 1 (JSC. D.l I Walche ren 1 (ISC I HJ 1 Walcheren - GSC 1 HKD Walcheren Mo ra /Swift. 2K HD Walcheren - GSC, D 1 Marathon - GSC 2, Hl Walcheren II - GSC U. Dl Olympus 2 - Walcheren 2, H2 Olympus 4 - Marathon SPORTHAL MIDDELBURG P EM M - Olympus, MP2 DHC- Waleheren 2, MA 1DHC-Mara thon 2, MP 2 EMM 2 - Sluiskil!. DJ 1 Marathon - Sluiskil I.D! EMM 2 - Sluiskil 2, Dl Zeel Sport 1 - Sluiskil 1, H2 Zeel Sport - EMM 3, DJ DHC Olympus. D 2 DHC-Olympus! SPORTHAL GOES 1 KHB Harmgman - Ancora Hl Volharding EMM 2, Hl Ha- nngman 2 - Delta Sport 1 SPORTHAL HULST MP 1 Hontenisse - EMM 1, MC Hontenisse - EMM 2. DJ2Hon tenisse - EMM 1, Dl Hontenisse 2 - Delta Sport 1. SPORTHAL TERNEUZEN D2 DOW-EMM 3. H3DOW!- EMM 4. MA 2 DOW 1 - Olympus 2, DJ 2 DOW - Olympus! 11 Sluiskil - Olvmpus 2, MA DOW 2 - Sluiskil SPORTHAL OOSTBIRC. MA 1 Operatie 71 - Walcherenl DJ 2 Operatie 71 - Walcherenl MA 3 Operatie 71 - Walcheren» MP 2 Operatie 7 -dow, JA Ope ra tie 71 DOW 2. H 2 Opera» 71 - DOW 1 Dames eerste klas: BW 1 Ardito. Morres/Hulst 3 - M Kijken Heren eerste klas: UW' sa Blok 73 Kikkers. »dv waarts - Blok 73 2 Dames tweede klas 4 2 Ardito 2. Ovisa 2 Blok 73 2 - Herstaco-DU- Dames tweede klas B: Athanatos. Kikker - IJVC Savok Heren tweede klas A #-» R u Herschool Ardi to - Hert - EVVC 3, Blok 73 3 - W*" Heren tweedeklasBU 2 - De Sten e. Nnoc Heren derde klas B. levn/Sluiskil - SSV n Eerste klas: Wmg-' Pluunipje 1 Avanti I" dial Marathon II - Tweede klas: PluumPF Zierik/.ee 1. Sjuttel I Marl III. Ast rolden I - Terne^. Derde kla> B: Terneuz Pluumpje V

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 28