SLEUTELDUEL VOOR HONTEMSSE IN 4H_ Enquête WZA erg positief SV. Voorwaarts doet het voortreffelijk Bekercompetitie voor jeugdteams BESTHRSCRISIS LICTOR Derby STEEX- Vogelwaarde ia derde klas via groot belang ZEEUWSE ZWEMSELECTIE MAR 's-HERTOGENBOSCH hmstiiijio z.v. koewacht De Lange te sterk voor Gommers sport Blessures Rollenduel T.c. Hulst Pech SUSKE EN W ZATERDAG 9 NOVEMBER 1974 «SBH 7ATERPAG 9 NOVEM s-, Het elftal van het Sasse Corn Boys, dat met wisselend succes opereert in de vierde klasse H. Onder leiding van trainer-speler Rico van Kerckhoven etaleert Corn Boys attractief voetbal. (Van onze sportredactie) SAS VAN GENT - Het be stuur van de West- Zeeuwsch- Vlaamse Automo bielclub (WZA) heeft een en quête onder de leden gehouden waarin een zevental vragen werden voorgelegd, betref fende de levensvatbaarheid van deze vereniging. De vra gen luidden: 1 Zijn de ritten te reglementair? 2 Moeten er meer puzzelritten komen? 3 Moeten de ritten door andere personen worden uitgezet? 4 Is de rallvsport te duur? 5 Is het inschrijfgeld te hoog? 6 Heeft de WZA nog bestaansrecht? 7 Hoeveel ritten moeten er door de WZA per jaar georgani seerd worden? De bovenstaande korte en quête is zowel onder de WZA- leden als de deelnemers aan de zo succesvol verlopen Ossewei-rally gehouden Het bestuur van de WZA vond het noodzakelijk om in dit moei lijk rallyjaar - denk maar eens aan de oliecrisis - de mening van de deelnemers te weten Er zijn precies zestig formulieren ingeleverd. Conclusies trek ken uit een dergelijke enquête is geen eenvoudige zaak en dient met de grootste zorgvul digheid te geschieden, zo meent het WZA-bestuur Het bestuur toont zich verheugd over het feit dat 97 procent be vestigend antwoordde op de vraag of de WZA nog be staansrecht heeft Hoeveel rit ten er door de WZA georgani seerd moeten worden, blijkt uit het gemiddeld door de deelnemers opgegeven aantal Na enig rekenwerk komt dit neer op 8,5 Daar 9 ritten geen keuzemogelijkheid was, werd dit aantal afgerond naar bene den en op acht per jaar gesteld Uit de antwoorden op vraag 4 en 5 blijkt dat voor wat de deelnemers betreft, het terug lopen van de belangstelling niet ligt aan de verhoogde kos ten die de rallysport met zich meebrengt Het inschrijfgeld moet zonder meer op hetzelfde bedrag (f 8,- voor met-leden en f 6,- voor leden) gehand haafd blijven Alle ondervraagden waren van mening dat de uitzetters van de ritten h et voortreffelijk hebben gedaan, zodat er geen enkele behoefte bestaat aan nieuwe uitzetters De conclu sies uit de antwoorden op vraag 1 en 2 liggen wat moei lijker Democratisch gezien zouden de ritten volgens vraag 1 niet te reglementair zijn Re ëel gezien is echter dertig pro cent van mening dat de ritten wèl reglementair zijn Voor zichtig mag dan ook naar de mening van het bestuur ge steld worden - na een combi natie van de antwoorden op de vragen een en twee - dat de ritten in het algemeen wat te reglementair zijn en iets meer puzzelelement moeten bevat ten Vermeldenswaard is nog dat de uitzetters van de St - Albertnt in Sas van Gent vol- §end jaar naast een A- en i-klasse een nt willen uitzet ten voor de echte beginners, de zogenaamde toerklasse (Van onze spor-redactie)) AXEL/KLOOSTERZ AXDE/TERNEUZEN - „We moeten niet te vroeg juichen. Het is dan wel zo dat we zes wedstrijden gewonnen hebben achter elkaar, maar dat gebeurde wel tegen tegenstanders die je in de onderste regionen van de ranglijst moet zoeken. Daarom moet je uitkijken dat je niet te vroeg staat te juichen, want de weg is nog lang", zegt Hontenisse- voorzitter Schelfhout, die uiteraard wel verheugd is dat het zijn ploeg zo goed gaat na het pechvolle afgelopen seizoen waarin Hontenisse degradeerde naar de vierde klasse. De mannen van Schelfhout - amateur in hart en nieren - staan nu fraai aan de leiding en komen zondag voor een krachtproef te staan als Koewacht op bezoek komt. „Dan moet blijken of het er inderdaad inzit dit jaar te pro moveren", zegt Schelfhout, die zich er van bewust is dat er nog een reeks zware opgaven te wachten staat Koewacht, onder de bezielende leiding van Levien Dieleman doet het voortreffelijk in de vierde klas, zo vlak na zijn promotie De mannen zijn net in nieuwe trainingspakken gesto ken door sponsor Arolin, en we ten zich gestimuleerd door het fraaie succes van afgelopen zondag tegen het Sasse Corn Boys Hontenisse kan op een ge laden Koewachtteam rekenen. Een interessante derby in Kloos- terzande Corn Boys, een stevige middenmoter, die met wisselend succes opereert in deze klasse onder leiding van de sportieve trainer-speler Van Kerckhoven, krijgt Zienkzee op bezoek. Het Sasse team kan Hontenisse een goede dienst bewijzen als het wint, want dat betekent voorlo pig een concurrent minder voor Hontenisse. Clinge krijgt een gehavend Biervliet op bezoek. Trainer Koch van Biervliet wordt geplaagd door blessures van enkele spelers, studerende spelers die te weinig kunnen trainen en het feit dat de compe titie voor Biervliet vrij grillig verloopt omdat het wegens zijn slechte terrein de duels steeds ziet afgelast. (Van onze zwemmedewerker) DEN BOSCH - De Zeeuwse zwemseleetie zal zondag in het Brabanthad in Den Bosch uit- (Van onze sportredactie) KOEWACHT - De zwemver eniging Koewacht houdt zon dagmiddag in het overdekte zwembad in het Belgische Moerbeke recreatieve wedstrij den voor groep III van de Zeeuwse competitie. In deze groep zullen naast Koe wacht ook de teams van Schel- destroom uit Breskens, De Bruinvis uit Sas van Gent en De Stormvogel B uit Vlissingen tegen elkaar uitkomen Voor de eerste keer sedert de oprichting zal de zwemclub Koewacht aan een competitie in Zeews ver band uitkomen Van de onder linge krachtsverhoudingen is nog weinig bekend Op papier iijkt de Vlissingse club het sterkst, maar wellicht kan juist hier nieuweling Koewacht voor een verrassing zorgen. komen tegen de B-teams van Limburg en Brabant. In het ver leden werd deze wedstrijd altijd in de zomermaanden gehouden. De reden hiervoor was dat de deelnemers werden geselecteerd uit clubs die alleen maar over een buitenbad beschikten. Maar omdat deze clubs zowel m Brabant als in Limburg ge heel zijn uitgestorven - in vrij wel elke gemeente is daar een overdekte zweminrichting ge bouwd - is deze wedstrijd nu naai de winter verplaatst Voor de Zeeuwen betekent dit dat de kracht van zowel Brabant als Limburg veel groter ts gewor den Ook het te verzwemmen programma is erg zwaar Wel licht zullen de Zeeuwen zich aan hun sterkere tegenstanders kunnen optrekken waarbij het beslist niet onmogelijk is dat er Zeeuwse records zullen sneuve len Vooral Jaap Keijmel, Els van Tatenhove Marjolein van de Neste en Carla Willems moe ten hiertoe in staat worden ge acht Vorig jaar eindigde deze ont moeting in een overwinning voor Brabanl met Zeeland op de tweede plaats De verwachting is dat Brabant uiteindelijk deze driekamp zal winnen (Van onze sportredactie) MIDDELBURG - In de aula van de chrislel ijke mavo in Mid- delburg zijn de partijen ge- speeld voor de eerste ronde in de strijd om het persoonlijk kampioenschap senioren van de Zeeuwse Schaakbond Belang- rijkste uitslag was ongetwijfeld j de overwinning van de Goese- naar Jan de Lange op zijn ster ker geachte clubgenoot Jan Gommers. De uitslagen van de «erste ronde luiden: H de Ridder (Axel) - J Zwarts (Bruinisse) 1-0. J de Lange (Goes) - H Gommers (Goes) 1-0, A. van Oorschot (Vlissingen) - A. van der Weel (Middelburg) 0-1, R van de Veken (Goes) W van Wijnen (Goes) 0-1B Hendnkse (Middelburg) - A Scheele (Zie- rikzee 'A-Vï, S van der Heijden (Koudekerke) - W Geertse (Oostkapelle) 0-1, A Geertse (Oostkapelle) - J Tholenaai (Goes) 0-1C Provoost (T^rneu zen) - M Wise (Vlissingen) 0-1 H Oosterhout Sas van Gent) A. den Hamer (Sas van Gent) 0-1, M den Hollander (Kruinin- gen)-M Krijger (Zienkzee) 0-1 M Westerweele ((Kamperland) C. de Wolf (Middelburg) 0-1, H van de Graaf (Vlissingen) - H Geertse (Oostkapelle) 0-1, S Sanders (Middelburg) - C. Jan sen (Goes) 0-1. De tweede ronde zal op zater dag 23 november worden afge werkt, opnieuw in de aula van de christelijke mavo in Middel burg. De wedstrijden beginnen dan om 13.30 uur Dat Biervliet, dat echter over een jong team beschikt gaat vrijwel zeker in Clinge een ne derlaag tegemoet. Trainer Koch: „Ik hoop dat we ons dit seizoen kunnen handhaven. Dat zou me al tevreden maken. Volgend jaar heb ik dan wat meer mogelijk heden, omdat er enkele jongens uit militaire dienst komen en er een afgestudeerd is tegen die tijd. En de blessures zullen ook niet eeuwig duren..." I Voor Honoré Neefs moet het mogelijk zijn de opmars van zijn team te doen voortzetten. Hij heeft aan het begin van de com petitie gezegd dat Clinge bij de eerste vier zal eindigen. Gezien de resultaten van de laatste we ken lijkt hij gelijk te krijgen. Sluiskil, vechtend tegen degra datie - samen met Domburg - moet kansloos geacht worden tegen het sterke RCS, dat op een fraaie tweede plaats staat. In de eerste klasse E staan na enkele seizoenen de twee kemp- hanen Middelburgen Vlissingen i weer tegenover elkaar. Een derby en publiektrekker iJan de 1 eerste orde tussen twee volko men gelijkwaardige tegenstan ders Meer dan een prestigeslag tussen twee middenmoters is het echter niet getuige de stand op de ranglijst Beide teams hebben zeven punten veroverd al heeft Vlissmgen daar één wedstrijd meer (acht) over gedaan dan het Middelburg van trainer Piet Lmdenberg. dat op eigen terrein licht favoriet is Lindenberg is de man die zijn mannen kan sti- (Van onze sportmedewerker) HULST - De toerclub Hulst heeft voor de komende winter maanden een aantrekkelijk pro gramma in elkaar gezet, zodat de leden van de vereniging toch aardig aan hun trekken kunnen komen Er is een zogenaamde wintercompetitie op rollen uit geschreven, verdeeld over een aantal wedstrijden De winnaar wordt tot „rollenkampioen" ge kroond en er is voor deze compe titie een flink aantal prijzen be schikbaar. Vanavond is deeerste rollena- vond in café De Ster bij J Pol- fliet in Hulst De volkskoersers tot en met 35 jaar en de ouere categorie van boven de 35 jaar en ook de categorie trimmers komt in actie Alle deelnemers komen twee keer op de rollen, waarbij voor de eindklassering de gemaakte tijden worden op geteld. muieren en warm draaien voor zo'n belangrijk duel. In de derde klasse D traditie getrouw weer een aantal inte ressante duels. Een zo'n duel is dat tussen Axel en Jong Ambon De Axelaars zoeken nog steeds naar hun juiste ritme. Tegen METO kwamen de elf van trainer Rudi Steel, die vorig sei zoen zulke fraaie successen boekte met zijn formatie niet verder dan een 2-2 gelijkspel En dat nog op de valreep, door een treffer van Geirnaert. Steel heeft de pech dat hij nog steeds niet oyer de aan zijn on derbuik geblesseerde Jaap Len sen kan beschikken. Lensen zit al vanaf de eerste wedstrijd deze competitie - tegen Vogelwaarde raakte hij geblesseerd - in de lapppemand. Jong Ambon draait zeer goed mee. De debu tant in de derde klasse heeft zich al uitstekend aangepast en is tegen het Axel in deze vorm be slist niet kansloos. Steen - Vogelwaarde is een derby met grote belangen Met name voor Vogelwaarde, de ploeg van trainer Van der Meij- den. Vogelwaarde draait dit sei zoen net zo als Hontenisse vo rige competitie uiterst pechvol. De ploeg speelt lang met slecht, heeft vrijwel hetzelfde materi aal tot zijn beschikking - denk maar eens aan de voortreffelijk spelende aanvaller Peter Erpe- linck - maar gaat steeds net de boot in. Resultaat is wel dat het nu eenzaam onderaan staat en het degradatiespook al in actie ziet. al is de competitie natuur lijk nog lang niet ten einde Maar verlies kan Vogelwaarde zich moeilijk veroorloven In dit derde klasse „slachten" de teams elkaar af en pakken el kaar onderling punten af Steen wil echter graag zijn woordje blijven meespreken aan de top van de derde klas Een boeiend spektakel kan dat zondagmid dag worden in St.-Jansteen Goes moet zich op de tweede plaats achter Vosmeer kunnen handhaven Het moet daarvooi echter wel DOSKO met lege handen naar huis sturen HVV'24-zondr--„asovei J leider Vosmeei - kan weer een paar plaatsen omhoog op de ranglijst als het er in slaagt in Sprunde) de ploeg van die naam geen kans te geven Schutter Jac de Bootj en zijn voorwaart- sen zijn daar toe in staat Bres kens staat tegen Alliance voor een zeer lastige opgave. In de tweede klasse B tenslotte draait de enige Zeeuwse verte- genwoordiger Terneuzen zeer goed mee Trainer Kattouw toont zich zonder meer een waardige opvolger van Cas Hu- bregtse getuige de resultaten die de Terneuzenaren tot nu toe hebben behaald In Wagenberg tegen VCW moei het voor Hanne van der Hooft en zijn mannen mogelijk zijn minimaal een i puntje te pakken. (Van onze sportredactie) AXEL - Het gaat goed met de Axelse sportvereniging Voorwaarts - met secties vol leybal, gymnastiek en basket bal - en dat stemt algemeen voorzitter J. Th. Klein, actieve- ling in het Axelse - en ver daar buiten - verenigingsleven tot tevredenheid. Klein, tevens voorzitter van het district Zee land van de Nederlandse Vol leybal Bond, heeft zich opge worpen als woordvoerder van de Axelse vereniging, maar de aparte secties hebben ieder hun eigen voorzitter. Meest op de voorgrond tredende sectie is uiteraard de volleybalafde ling van de Axelaars. Maat schappelijk werker L. J. Jobse, werkzaam bij de Afdeling so ciale zaken op het Axelse ge meentehuis zwaait hier de scepter. Jobse is een gelukkig man dit seizoen en hoe kan het an ders, want de zaken gaan cres cendo wat de volleybalafde ling van Voorwaarts Axel be treft. Jobse: „We willen graag doorstromen naar een hoger niveau en dat lijkt ons te gaan lukken Er zijn veel positieve ontwikkelingen In de compe titie draaien we mee aan de top Na de overwinning op onze grootste concurrent Roe- lofs Scheldesport 1 zitten de promotiekansen naar de derde divisie er dik in. Dan gaan we landelijk spelen. Het Terneu- zense team hebben we met 3-2 geklopt en dat heeft het moreel enorm opgevijzeld. Belangrijk is ook dat we nu een bevoegde kracht als trainer hebben kunnen aantrekken. Lucien Speleman, een sportleraar uit Terneuzen, die als trainer- speler fungeert. Het is een jong team met knapen als Gertjan en Maarten van Doeselaar, twee broers, Wilmar Wullems en dan Lucien Speleman. Als we dat team bij elkaar kunnen houden, wat van het grootste belang is, dan zie ik wel moge lijkheden om nationaal te kunnen spelen." De volleybalafdeling van Voorwaarts telt in totaal een negentigtal leden. Geen klei nigheid. Toch speelt er slechts één team mee in de competitie van de Nederlandse Volleybal Bond. Het team waar Jobse over sprak, de herenformatie die de top van de eerste klas aanvoert. Jobse: „Maar we spelen ook met drie teams - twee dames- en een herenteam - in de bedrijfsvolleybalcom- petitie van het rayon Hulst. Daar hebben we dit seizoen een sponsor voor gevonden Platenfabriek LINEX Neder land BV, gevestigd in Koe wacht, heeft de sponsoring op zich genomen voor de .drie teams die in de bedrijfsvolley balcompetitie uitkomen. Deze sponsor voelde er nog niet voor om het eerste herenteam dat uitkomt in de NeVoBo te gaan sponsoren, omdat men slechts de belangen in de omgeving voor Hulst zag zitten Toch zijn we content Er bestaat de mogelijkheid dat we in de toe komst een tweede sponsor kunnen aantrekken voor ons eerste herenteam De finan ciële mogelijkheden zijn door LINEX in ieder geval ver groot. Voorts zijn er nogal wat leden die zich met het recrea tieve volleybal bezighouden bij Voorwaarts. Jobse. „Leden die er niet voor voelen om in competitieverband te spelen, maar wel graag voor hun ple zier een partijtje spelen Die kunnen bij ons ook terecht. En dan natuurlijk de jeugd. Daar willen we in de toekomst meer aan gaan doen. Hard nodig ook als je zou promoveren, want er moeten verse krachten achter de hand blijven, die de open gevallen plaatsen kunnen in nemen. Een eerste stap in de goede richting is dat we de heer Breugel, een sportleraar aan de christelijke MAVO in Axel hebben kunnen aantrek ken voor de jeugdtraining We willen binnenkort een jeugd- toernooi organiseren waar door we de belangstelling van de jeugd voor de volleybal- sport kunnen aanwakkeren." Probleem voor Voorwaarts Axel - de volleybalvereniging kwam in 1964 van de grond, dè'or toedoen van de heer Klein, volleybalenthousiast in hart en nieren, die meteen bij zijn komst naar Axel vanuit Friesland een volleybalsectie uit de grond stampte - vormt de accommodatie. Jobse: „We spelen momenteel in de gym nastiekzaal van de LTS. Ik denk met dat die zaal nog zal voldoen aan de eisen die gesteld worden door de Ne VoBo als we in de derde divisie zouden spelen. Jammer dat we hier geen sporthal hebben in Axel Een oud probleem, maat een sporthal praat je niet in een paar weken van de grond." Treedt de volleybalsectie van Voorwaarts dus het meest op de voorgrond, de activitei ten van de secties gymnastiek en basketbal zijn er niet min der om. Algemeen Voor- waarts-voorzitter Klein: „De basketbalsectie telt veertig le den en groeit nog steeds Voorwaarts brengt hier twee teams binnen de lijnen. Eén dames- en één herenteam die deelnemen aan de competitie in het district Zeeuwsch- Vlaanderen. De gymnastiek- afdeling drijft voornamelijk op de jeugd. Er zijn zo'n 200 jeugdleden. Alleen jammer dat de belangstelling afneemt naarmate men ouder wordt Zo gauw ze de lagere schooi verlaten komen er andere hobby's voor in de plaats. De keurgroep telt maar een tien tal dames en heren, die uitko men in wedstrijdverband. Dan is er nog een groep „beter be wegen" die goed functioneert. Gebrek is er alleen aan lei dinggevend kader. We kunnen nog wel wat mensen gebruiken die zich bezighouden met de begeleiding van de jeugd met name. Maar ja, wat dat betreft staat Voorwaarts niet alleen Dat probleem speelt bij meer verenigingen. AJ zou het na tuurlijk prettig zijn als wij er een uitkomst voor zouden kunnen vinden..." L. J. Jobse. (Van onze sportredactie) MIDDELBURG - De laatste jaren werd door de Jeugd Tech nische Commissie van de KNVB Afdeling Zeeland aan het eind van het seizoen een Zeeuws jeugdtoernooi gehouden. Dit toernooi - met regionale voor ronden en één finaletoernooi, waarin de Zeeuwse winnaars van de A- en de B-junioren be kend werden - genoot een goede belangstelling van de verenigin gen. Tot teleurstelling van de Jeugd Technische Commissie namen niet alle clubs deel en de toernooi-opzet maakte het niet mogelijk om een vereniging met meerdere elftallen te laten deel- Bij de Jeugd Technische Commissie van de Afdeling Zee land is nu het plan gerezen om eventueel het toernooi te ver vangen door een bekercompeti- (Van onze sportredactie) De zwemsportvereniging Luctor uil IVIiddelburg heeft te kampen met een zeer hardnek kige bestuurscrisis. De moei lijkheden begonnen reeds vroeg in het voorjaar, toen een aantal bestuurs- en commissieleden, waaronder voorzitter van Bor- rendam. hun functies ter be schikking stelden. De overige bestuursleden wisten intern de taken zo te verdelen, dat de ver eniging kon blijven draaien. In oktober werd op verzoek van een aantal leden een buitenge wone algemene vergadering be- legd. Tijdens deze vergadering werden de tegenstellingen zo groot dat bestuur in zijn geheel aftrad Volgens de statuten van Luctor moet in een dergelijk ge val een gekozen driemanschap de vereniging verdei besturen Dit driemanschap kwam er en kreeg onder andere de opdracht een nieuwe buitengewone ver gadering voor te bereiden De consequentie van dit alles was. dat de zweminstruetnees - die eveneens zitting hadden in het bestuur - onmiddellijk de in structies staakten De ouders van de gedupeerde kinderen konden met deze gang van zaken geen genoegen nemen en beslo ten tot actie Uit deze ouders werd een commissie van goede diensten gekozen, die de op dracht kreeg na te gaan of een nieuw bestuur zo spoedig moge lijk kon worden gevormd Deze commissie stuitte echter op on overbrugbare problemen, zodat het er naar uitziet dat het vor men van een nieuw bestuur erg moeizaam zal verlopen Bin nenkort zullen de leden van Luctor in een buitengewone al gemene vergadering uiteinde lijk moeten beslissen hoezij wil len dat Luctor in de toekomst bestuurd wordt De vraag iseeh- ler of zich een voldoende aantal mensen kandidaat wil stellen voor een bestuursfunctie Het is - mede in het belang van de zwemsport in Zeeland - te ho pen dat een van de meest voor aanstaande clubs uit Zeeland weer spoedig bestuurbaar zal worden tie. Deze bekercompetitie zo» dan afgewerkt moeten worden met afwisselend uit- en thuis wedstrijden op enkele achter eenvolgende zaterdagen. Wim Broekhoven, secretaris van de Jeugd Technische Com missie: „We beginnen dan bij voorbeeld in januari of februari met de eerste ronde Bij vol doende deelname misschien nog I wel een tweede ronde, waarnam de maand mei deze competitn wordt afgewerkt met achtste- kwart- en halve-finales en de eindstrijd. De halve finale end' finale zouden dan op neutras, terrein kunnen worden ge speeld De finesses van deze be kercompetitie worden mornet- teel uitgewerkt en zijn vooral afhankelijk van de gebleken in teresse bij de verenigingen Hei is de Jeugd Technische Commis sie er vooral om begonnen d< met alleen het Al- en Bl-elfta. mee kunnen doen, maar dem? gelijkheid geopend wordt alle jeugdteams nu kunne» deelnemen Er kan op die ma nier ook eens tegen een andere tegenstander gespeeld worde» zonder dat daarbij de regio»"* indeling wordt verlaten, d® zonder grote onkosten" Het ligt in de bedoeling e inschnj fgeld van f 7,50 per eu te verrekenen, met een ffl® mum van f 50,- per verenig®» (Voor A- en B-junioren samen Om de interesse van de verei® gingen te peilen heeft de M Technische Commissie enq» te-formulieren gezonden de verenigingsbest uren ïndfj deling Binnen enkele weken* i j dan wel blijken in wat j vorm het jeugdtoernooi dit *- zoen zal worden afgewerkt ZATERDAG NEDERLAND I Wi TELEAC 10.00 Nascholing artsen - herh les 10.30 De Gemeenteraad 11.00 Computerkunde les 31 NOS: 16.00 Journaal. VARA: 16.02 Jong geleerd, oud get familiepmgramma 17.00 De film van Ome NOS: 18.45 Paulus de Boskabou (8.55 Journaal. KRO: 19.05 De nieuwe a vont ure: Peppi en Kokki.kind ne 19.25 Q en Q. jeugdserie KRO/RKK: 19.50 't Zand 33. NOS: 20.00 Journaal. KRO: 20.20 Bingo - famiheprog ma 21.45 Brandpunt. 22.30 Great Mysteries - ee rie adembenemende halen. NOS: 22.55 Journaal. NEDERLAND II TELEAC: 18.15 Natuurkunde - her) 9 NOS: 18.45 Paulus de Boskabou 18.55 Journaal. AVRO: 19 05 Wie van de drie. 19.30 MASH, tv-sene NOS: 20.00 Journaal AVRO: 20.21 Een mens wil op de z dagavond wel eens zitten en een heetji rhen want er is al ge ellende op de werelc 22.05 The new Dirk van Show. 22.30 AVRO's Sportpanori NOS: 22.50 Journaal. IKOR- NCRV: 22.55 Het lied van de weel DUITSLAND I 10.00 Journaal. 10.05 Actualiteiten en mut 10.25 Reportage uit Bonn. 10.50 Beniepen adviezen. 11.35 Reportage 12.20 Die Umschau. 12.50 Persoverzicht. 13.00 Journaal 14.30 Journaal. Aansluit Programmaoverzicht 14.45 Kinderprogramma. 15.15 Muzikaal amusemt programma. 16.45 Economisch magaziti 17.15 Vragen aan jonge sen 17.45 Journaal 17.48 Sport. Regionaal programma: NDR: 18.30 Mein Sohn. tv-sene 19.00 Actualiteiten. 19.15 Amusementsprogram Pfogrammaoverzichl WDR: 8.05 Schooltelevisie. 18.33 Natuurprogramma. 19.00 Actualiteiten. 19.36 Documentaire. 20.00 Journaal en weerber 20.15 Der Wendepunkt, die 22.00 Trekkirg der lottogi len Aansluitend: J naai en weerbericht, volgens: Woord voo zondag. 22.20 Der kleine Gangste mg. speelfilm 6ö.ób Journaal.

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 18