KEUKENS MAGAZIJNBEDIENDE GRONDWERKERS koper slagers/ fitters c.v.-monteurs manpower beek /e bergen Bouwbedrijf A. BAKX ZN. B.V. SFEER MEUBELTOONZALEN Gebr. Van den Berg - Reeuwijl Negen wilde planten bloeien in volle kleurenpracht op fijn porcelein. Op het unieke servies, dat Libelle speciaal voor haar lezeressen liet ontwerpen. Zes kop-en-schotels, theepot, suikerpot en roomkannetje. In de nieuwe Libelle ziet u hoe mooi ze zijn. In de nieuwe Libelle leest u ook hoe u dat originele servies gemakkelijk kunt bestellen. U doet het beslist, want de prijs is begeerlijk laag. Een speciaal vriendinnenprijsje van Libelle. En er zit natuurlijk nog veel meer in de nieuwe Libelle. Libelle brengt u elke week een blad waar u echt wat aan hèbt. Laat u elke week gezellig bladeren, lezen, neuzen, nieuwtjes oppikken, recepten ontdekken, Profijt-club- voordeel behalen. Er zit elke week heel veel in Libelle voor u. Bon voor Libelle. VRIJDAG 1 NOVEMBER 1974 Kosteloos. Op 11 oktober 1974 is bij beschikking van de Arron- dissements-Rechtbank te Breda Herman Willem Theodoor van der Feer, wonende te Oosterhout aan de Plevierstraat nummer 4, in staat van faillissement verklaard, waarbij onder getekende tot curatrice is benoemd. Mr. M. F. M. Plink. Baronielaan no. 133, Breda Het faillissement van E. H. Roest, gehandeld hebben de onder de naam Roest Fantasia, Speehtstraat 37 te Zundert, is geëindigd door het verbindend wor- dlen van de uitdelingslijst. Breda, 30 oktober 1974. De curator, Mr. J. P. Schouten, Parkstraat 8, Breda Kosteloos. Op 29 oktober 1974 is door ondergetekende uitge bracht een exploit ten verzoeke v. Jacoba Wisch- mann te Eindhoven, woon plaats kiezende te Tilburg, Tivolistraat 138. ten kan tore van de advocaat en procureur Mr. J. P. Wol- ters, waarbij aan Marinus Elfers, zonder bekende woon- of verblijfplaats binnen 'het Koninkrijk, zijnde ook zijn woon- en verblijfplaats buiten het Koninkrijk onbekend, le. is betekend een vonnis op 22 oktober 1974 gewezen door de Arrondissements rechtbank te Breda, waar bij de echtscheiding van partijen bij verstek is uit gesproken, en 2e. genoemde Elfers is op geroepen om op donderdag 5 december 1974, om 14.45 uur, te yerschijnen ter te rechtzitting van voormelde Rechtbank, Kloosterlaan 46 te Breda, ten einde ge hoord te worden omtrent de voorziening in de voog dij en toeziende voogdij over de thans nog minder jarige kinderen van par tijen. en M. H. Pieters, Gerechtsdeurwaarder. Tijdelijk werk Manpower vraagt voor direkte uitzending Uw partner bij goed werk. Hennekijnstraat 41 B. Rotterdam (achter de Bijenkorf) Tel. 010 - 113470 Den Haag. 070 - 988384 Goed idee voor morgenr ga.naar het Safaripark Beekse Bergen tussen Tilburg en Hilvarenbeek., Avontuurlijk rond rijden tussen meer dan 500 wilde dieren. Leeuwen, jachtlui paarden, .'giraffen; zebra's, struis vogels, apen,;, neushoorns en.,nbg veel meer. 'Kamera en'een goed humeur mee nemen! Tot mdrgen Ih het Safari park Beekse' Bergen! k, - Bel voor.pok'umeniatle over groepsbezoek 013-320032,, Komt u ook eens kijken naar onze keukenshowroom. Opstellingen van meer dan 350 keukenelementen Tevens tonen wij diverse hardhouten deuren en tegels. Bij vervanging van een oude keuken kunnen wij voor u alle bijkomende werkzaamheden, zoals loodgieters electra- en tegelwerk verzorgen. SCHERPDEEL 4 ROOSENDAAL TEL. 01650 3 39 60 imeubeltoonzalenj Voor ons magazijn vragen voor de funktie van wij een handige jongeman Leeftijd vanaf 21 jaar. Aan een goede kracht bieden wij een goed salaris en een plezierige betrekking. Sollicitaties persoonlijk op het kantoor van S F F. F. R MEUBELTOONZALEN, Mijkenbroek 28, Industrieterrein „De Emer", Breda (Noord) Telefoon: 01600 - 36654. Maatschappij tot aanneming van werken B.V. vraagt met spoed Voor vervoer naar het werk wordt ^zorggedragen. Aanmelden dagelijks aan het kantooradres Fokkerstraat 11 - REEUWIJK Telefoon 01829 - 2941 of na 18.00 uur 01653.2», of 01608-5741. zit een hoogst origineel en exclusief servies ieuwe Libelle.Voor u. Voorn! Libelle wordt steeds veelzijdiger en gezelliger. De komende maanden gaan hartverwarmend bewijzen dat Libelle er helemaal bij hoort. Bij u! U zult geen enkele Libelle willen en kunnen missen. Al was het alleen maar om de puzzelmarathon, of om het nieuwe feuilleton "Verloren Vleugels" van Margreet van Hoorn, of om de Creatief-bij lagen, of om het verrassende "Denk-u-slank" project, of om de interviews (o.a. Ko van Dijk) En als u nu abonnee wordt, krijgt u ook nog de grote roman "Dal van de Stormen" van Mary Stewart als welkomstgeschenk. U kunt Libelle steeds los kopenMaar het is wel zo gemakkelijk en prettig om Libelle elke week trouw thuisbezorgd te krijgen. En nog voordeliger ook! 13 nummers voor f 13,-. Neem daarom nu een abonnement, 't Is zo simpel: stuur een open envelop zonder postzegel, met uw naam en adres op de achterkant, naar Libelle, Antwoordnummer 7146, Amsterdam. Of - nog eenvoudiger - bel even (020) 5 41 13 45 (tussen 9 en 17 uur).U kunt natuurlijk ook de bon invullen en opsturen. Ik abonneer mij op Libelle en ontvang als welkomstgeschenk het boek "Dal van de Stormen Naam: Adres: Plaats: Ik wens het blad per post te ontvangen en betaal f 13,- per kwartaal, (13 nrs.) Ik wens dat de Libelle-man mij elke week het blad brengt en betaal f 1,- per week of f 13)- Per kwartaal. (13 nrs.) (aankruisen wat gewenst wordt) Deze bon in open envelop, zonder postzegel) opsturen aan: Libelle, Antwoordnummer 7146, Amsterdam. lees de nieuwe

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 6