Verdediging: Baudrin raakte in paniek HOE TWEE STAFREPORTERS EEN GIJZELINGSAFFAIRE RENADEREN Het sprookje van Snor, rmpie en Doelde Eerste mobiele harteenheid in Nederland Wfêpi'cpk/einc I Bzwarte I Patjes. Grote apathie onder kiezers VERKLARING SYNODE OVER EVANGELISATIE Katfa DEMOCRATEN GAAN GER GER Imaking 3.49 iesbroeck I DONDERDAG 31 OKTOBER 1974 binnenland buitenland 1 DOES Smeergeld De krantisnooitweg. aanbiedingen N TRUITJES POTTERS, IINIA Steeds meer verzoeken om adoptie Amerika gaat dinsdag naar de stembus Door Bert van Velzen Opdracht Veranderingen theemancipatir Lekkere drop van Langenberg GRATIS 11 ELETTEN 4 jg ERS 2 stuks Q gg ULAAS slechts Q 7Q ■.peciaai voor u renham cis de Boulogne jkaas 1.99 1.49 1.09 EN ukses ikt gehakt 9.90 14 98 7.99 2.19 0.99 luwe artikelen. toverij) kant en klaar TEL. 2541, t 13 L7 RENRING" lening aan het bepaalde rdening. bekend dat mei in maand ter gemeente- al 31) voor één ieder ter s-Heer Arendskerke To en en toelichting ;n ieder schriftelijk bij de it ontwerp-bestemmings- ornoemd, (Van onze correspondent) BRUSSEL De raadsman van de wegens valsheid in gt- rifte en corruptie terecht gjgande Belgische PTT-chef fiêrmain Baudrin, mr. Gilson Rouvreux, heeft va straak gevraagd voor zijn Jicnt De raadsman, die zes uur lang het woord voerde, zei dat Baudrin misschien wel en kele kleine vergissingen had waan. die door de openbare aahklagei als valsheid in ge- frfirifte worden bestempeld, maar hij stelde de Belgische T*rs hiervoor verantwoordelijk, Zijn cliënt in paniek zot heben gebracht. Mr Gilson vergeleek Baudrin met ex-president Nixon. dae ook tot paniekerige reacties ww gekomen door het optre den van de pers. .Waarom lan Baudrin niet, die veel minder mot pers en publiciteit in aan raking kwam", zo vroeg hij zich af. Zoalis bekend staat Germain Baudrin. directeur- generaal van de Belgische PTT. terecht wegens va}sneid in geschrifte en corruptie, waardoor hij in staat was in nog geen drie jaar tijd de lieve som van 28 miljoen frank uit te geven aan bouw terreinen. villa's, apartemen- ten, auto's, boten en vakanties, terwijl zijn jaarsalaris „slechts" ruim 900 000 frank droeg. De raadsman hield de recht bank voor dat het heel nor maal was dat Baudrin (die liefdevolle vader) wilde dat zijn op de universiteit misluk te zoon goed terecht kwam. Daarom had hij voor zijn zoon geld gestoken in de overname van twee firma's, Miil'ls en Equimo, die hem een betere toekomst moesten bezorgen. „Mag een vader dat dan niet", aldus de raadsman, die het helemaal niet vreemd vond dat deze twee firma's mil joenenorders kregen van de Dienst Regie voor Te lefonie en Telegraaf (RTT). waarvan vader Baudrin de chef was. Mr. Gilson de Rou vreux noemde corruptie dan ook een groot woord en zei dat zijn cliént nimmer gelden van derden had gekregen, be halve dan van zijn vader, schoonmoeder en de bankle ningen, noch dat hij iets had gedaan om de twee door hem opgerichte firma's te bevoor delen. De bestellingen door Bandirin bij deze firma's ge daan noemde hij louter toeval Dat de zoon van Baudrin di recteur van een van deze fir ma's was liet de raadsman koud. Het requisitoir van de openba re aanklager vond hij grof overdreven. Om enkele cijfers recht te zetten kwam mr. Gil son met enkele ingenieuze be rekeningen die moesten aanto- nn dat Baudrin de laatste ja ren een inkomen van 38 mil joen frank had gehad en dat hij 37 miljoen frank had uit gegeven, ofschoon de openbare aanklager de vorige week met getuigenverklaringen en een aantal bewijzen op papier had aangetoond dat Baudrin nim mer langs legale weg een der gelijk vermogen bij elkaar had kunnen brengen. Tussen het pleidooi van de raadsman door had de openba re aanklager nog een brief voorgelezen van een voormali ge secretaresse van de firma Mills, die grote opschudding verwekte in de zaal. In deze brief beweerde de ex-secreta resse dat Germain Baudrin de firma Mills had gekocht voor 20 miljoen frank. Zij had dat ergens gelezen ten burele van deze firma. Voorts schreef ze in de brief dat de zoon van Baudrin. Michel, ha-ar eens had gezegd dat het haast on gelooflijk was hoeveel smeer geld (steekpenningen) zijn va der wel kreeg- Het proces Baudrin krijgt mo gelijk ai veel eerder dan ge dacht een staartje: openbare aanklager P .Vandewalle heeft namelijk aangekondigd dat het tijdstip waarop zij die geprofiteerd hebben van de medewerking van Baudrin en hem miljoenen franken heb ben toegestopt" voor de rech ter zullen worden gedaagd mogelijk veel dichter bij is dan menigee-n vermoedt. De krant brengt nieuws, da's bekeni. Wereldnieuws. Plus al 't nieuws d; niet zo wereld schokkend is. Zoals: vergadering van di gemeenteraad, inbraak bij De Jong. En dat interesseert a toch óók? was eens een ambas sade in Den Haag, kaar drie booswichten Snor, Armpie en Doekie liensn tegen hun wil in een kamer hielden opgeslo ten. Er was helemaal geen jten en geen drinken en het hele land was in rep en 'roer, want de booswichten karen gewapend en kon- Jden eik moment gaan [ischieten. Vele hoogge plaatste Nederlanders wer pen abrupt uit hun voor- ereidingen voor het ■weekend gehaald en moes ten zich gaan bezighouden 4;Wet het bevrijden van de Jopgesloten mensen uit de panden van de hooswich ten. Dat is niet het begin maar Nad het kunnen zijn van het relaas „De gijzeling, honderd uren machteloze kracht" door twee Elsevier-stafreporters Onno Rehsma en Cees La beur. Zij hebben in 160 pagi- n3s tekst en foto's het gijze- ■Mngsdrama in de Franse am bassade (13 tot 17 september j.l.) opnieuw tot leven pro beren te brengen. En hoe? Hadden zij zich maar sec bij de feiten gehouden, maar neen, voorop stond een *ot lezen nodend spannend re laas, waar van alles wat in moest zitten: harde werke lijkheid, romantiek, sprook je. Het boek doet op een gegeven moment even den ken aan Truman Capote's „In koelen bloede", maar dat boek is duizendmaal beter. Reitsma en Labeur zijn ver slaggevers en zij moeten niet in de pen van de romancier kruipen. zoals het in een echte hel denroman beraamt zijn er twee partijen: de helden zijn in dit geval alle mensen bui ten de ambassade die zich met de zaak bezighouden, de schurken zijn de drie Japan ners. Lijdend voorwerp: de gijzelaars. Typerend A adeel In een aanloop tot het eigen lijke verhaal passeren alle buiten de geordende maat schappij vallende acties en actiegroepen de revue. Na deel daarvan is dat alles op een hoop wordt gesmeten: Rudi Dukschke, Parijs 1968, Ulrike Mèinhof en Andreas Baader, Herbert Marcuse, studentenonlusten in Japan. Ook prof. mr. A.A.G. Peters uit Nijmegen krijgt een veeg uit de pan mee, omdat hij enig begrip op kon brengen voor de drie Japanners. Want Typerend voor hun geschrift is de alinea, waaraan zij het boek ophangen: „Nederland, 13 september 1974, een kal me, vrij zonnige samenle ving. Maar dan gebeurt er iets, dat niet in hefc scenario stond. Iets, dat eigenlijk he lemaal niet had mogen ge beuren, want het verstoort het ritme. Een natie wordt geconfronteerd met zaken, waaraan men geen boodschap zegt te hebben. Nare zaken wapens, bloed, geweld, am bulances, militairen, drukte. Typisch niet iets voor de vrije vrijdagavond". Veel aandacht wordt daarna be steed aan de regërings- en andere mensen, die hun vrouw moesten helpen ver huizen, naar de tv wilden kijken, een feestje wilden bezoeken, maar daar wild uit los werden gerukt. Het ritme verstoord. Gijzeling in Den Haag: De werkelijkheid was géén sprookje Het wordt pas echt een slecht geschreven sprookje als ze hun drie booswichten koosnaampjes gaan geven als; Snor, Arm pie en Doekie- Dan is de geloofwaardigheid van hun opgevoerde ernst meteen helemaal om zeep gebracht en zit men te lezen in een zeer slecht kinder boek. Dan vallen er zinnen als: „Hetgeen niet vermag te voorkomen dat twee van hen als kleiduiven worden afge schoten" (over de twee Haagse agenten) en „En met een snelheid die bijna niet meer op de teller kan van zijn Datsun 1200 jaagt John Frank naar Doorn" (John Frank is korporaal der mari niers en moest van Nijmegen naar Doorn komen). Over deze mariniers van de Bij zondere Bijstandseenheid: „Mentaal keiharde soldaten tegen minstens even harde terroristen van Japanse ori gine". Over de Japanoorlog prof. dr. Frits Vos: „De professor had eigenlijk al in bed moeten liggen in verband met een operatie die hij net aehter de rug heeft" en over de Japan ner Furuya: „Het lot van de gijzelaars zegt hem in het geheel niets. Wat zijn nu een paar mensenlevens waard in deze decadente wereld? waar maken jullie je met z'n allen toch zo druk om Slechl Het heet dan ook dat de beide schrijvers in de huid van hun figuren zijn gekro pen. Het moet hen daar slecht vergaan zijn als zij over dezelfde Furuya opmer ken: „Hij vindt zichzelf meer het type idealist dat Che Gue vara als idool heeft. Mao en Fidel Castro zijn van die dikke types, mannetjes die heel revolutionair doen, maar die zichzelf ondertussen rond eten, terwijl de wereld ver gaat van de honger". En dit heet dan het „resul taat van vijf weken journa listieke hoogspanning". On der andere „via een eenvou dig hapje in hotel Des Indes voor honderd vijf tig gulden". Wie sprak er ook weer over honger in de wereld? FRITS STOMMELS MN HAAG (ANP) Voor tot onderzoek naar risico-lac- toren, die voorat' kunnen gaan een hartinfarct, is gister- Middag in Den Haag de eerste jjjderlandse mobiele harteen- ^Bd officieel in gebruik geno- De mobiele harteenheid j grote wagen, getrokken |p een trekker, vergelijk- J»r met de mobiele röntgeno- borstonderzoek naar wbereulose, de wagen is van stichting centraal bureau j ^•or keuringen op medisch- Jpenisih gebied in Denl ik' i w. Verwey, voorzit- jVVan deze stichting, noemde wagon „een mijlpaal in het fV''" nestaan van het cen- iaa. bureau Juist omdat het een jarenlange erva- need, m )le( 0pSp0ren van "jKaekten door middel van W5» onderzoek van de be- in 1973 werden Ty-' bijna een miljoen j»t gen foto's gemaakt is i g"ns de heer Verwey :<)8;sche zaak dot. toen er and behoefte bestond een organisatie voor het ^ADVERTENTIE) opsporen van de risioo-facto- ren van hart- en vaatziekten, ons bureau daarin een rol zou gaan spelen". Tot de aanschaf van de wa gen is men overgegaan, zo vervolgde de heer Verwey, om te voldoen aan de wens van het bedrijfsleven hun mede werkers, die niet door de ei gen bedrij fsgenees kundige diensten kunnen worden on derzocht. bijvoorbeeld omdat zij in filialen ol nevenstichtin gen werken, toch aan het on derzoek naar risico-factoren te laten deelnemen. De wagen komt nu naar de mensen toe. De heer Verwey zei in zijn toespraak tenslotte dat het centraal bureau plannen in voorbereiding heeft om door middel van het zogenaamde „uitstrijkje" baarmoederhals kanker bij vrouwen op te spo ren. Onder mee]- in Utrecht zijn met goed resultaat experi mentele onderzoeken op dit terrein uitgevoerd- De cardioloog dr. F H. Bon jer, voorzitter van de commis sie opsporing,en preventie van isohemische hartziekten van de Nederlandse vereniging menthol pc lET voor arbeids- en bedrijfsge neeskunde. zette uiteen dat in 1970 de grondslag is gelegd voor het onderzoek naar de risico-factoren voor hart- en vaatziekten. Vastgesteld werd toen. aldus dr. Bonjer, dat men bij de huidige stand van de genees kunde personen met een ver hoogd risico voor een hartin farct met redelijke zekerheid kon opsporen en dat men de opgespoorde hulp kan bieden, die dat risico verlaagt. De commissie wordt thans ge steund -door de overheid, het preventiefonds en de Neder landse Hartstichting. Inmiddels zijn, aldus dr. Bonjer, al ongeveer 20.000 mensen, allen werknemers van bedrijven die aan het project deelnemen, onderzocht. Geble ken is dat van de onderzochte mannen lussen 40 en 65 jaar rond eenderde geen enkel ad vies nodig heeft. Voor de helft ls bijsturen van bepaalde leef- gewoonten van belang, voor de overblijvende groep, eenzesde van het geheel, geldt dat zij geneeskundige behandeling behoeven voorzover zij al niet onder behandeling zijn). De -risico-factoren, die ,,te zamen -en in vereniging" bij kunnen dragen aan het krijgen van een hartinfarct, zijn vol gens de heer Bon jer sterk ver hoogde bloeddruk, sterk ver hoogd gehalte van een bepaal de stof in het bloed (choleste rol), suikerziekte, angina pee- torus, overmatig roken, sterk overgewicht en te weinig li chaamsbeweging. Een markant asjaect van het onderzoek noemde dir. Bonjer dat de bedrijfsgeneeskunde actief de mensen opzoekt om na te gaan of zij mogelijk de kans hebben ziek te worden. De mobiele onderzoek-eenheid noemde hij daarvoor bij uit stek geschikt. In de auto worden de men- ADVERTENTIE) Prijs-tip geldig tot 7 november zvikkelschort in velvet. Sloemetjes-destlns op zwart fond Diverse kleuren Normaal 64,50 NU 48,- Breda Roosendaal Goes Tilburg - Bergen op Zoom- sen aan een onderzoek onder worpen dat bestaat uit het op nemen van een elektrocardio gram, meten van lengte, ge wicht. bloeddruk en longfunc tie, het stellen van op hart- en vaatziekten toegespitste vra gen en het onderzoek van bloed op cholesterol en urine op suiker- De uitkomsten wor den door een computer ver* werkt. DEN HAAG (ANP) Sinds I november 1956 de adoptiewet ln werking trad, zijn in ons land rond de 13.000 kinderen geadopteerd. Per 30 juni van dit jaar waren nog ruim 1600 verzoeken voor adoptie wi be handeling. Het centraal bureau voor ae statistiek, dat deze gegevens bekend heeft gemaakt, bere kende, dat in de eerste helft van dit jaar meer verzoeken om adoptie zijn toegewezen dan in de eerste zes maanden van het vorig jaar: 833 tegen 691. In de eerste zes maanden van 1974 zijn verder 879 ver zoeken om een kind te mogen adopteren ingediend. Van ja nuari tot en mei juni vorig jaar waren dat 696 verzoe ken. (Van onze correspondent) WASHINGTON DinsdaS 5 november gaan de Ameri kaanse kiezers een nieuw Huis van Afgevaardigden kiezen, waarin de democra ten thans een meerderheid van 248 tegen 187 stemmen hebben. Ze gaan 35 van de 50 gouverneurs kiezen en 34 van de 100 senatoren. In de senaat hebben de democraten nu een overwicht van 58 te gen 42 stemmen: van de 50 gouverneurs hebben de de mocraten er momenteel 32. Dinsdag zal verder worden gestemd voor duizenden min der belangrijke posten, va«n rechters tot hondenvangers. De democraten rekenen op winst op alle fronten. Opti mistische schattingen variëren van een winst van 20 tot 40 zetels in het Huis van Afge vaardigden, van 2 tot 6 in de Senaat en op de herovering van een handvol gouver neurszetels, waarvan die van de staten Californië en New York de belangrijkste zijn. De kiezers worden dit jaar gedreven door apathie, infla tievrees, Watergate en te leurstelling over het door- president Ford aan Richard Nixon geschonken pardon. Apathie en inflatie overscha duwen Watergate: volgens de Gallup beschouwt 81 pro cent van de Amerikaanse be volking de inflatie als het grootste probleem waarmee het land wordt geconfron teerd. De helft vati de Ame rikaanse burgers ziet een economische depressie aan - komen en 71 procent ziet de komende zes maanden ver slechteren. Richard Scammon typeerde de gemiddelde kiezer in de Verenigde Staten vier jaar geleden als „een huisvrouw in een voorstad van Dayton in Ohio, die met een machi nebankwerker getrouwd is en die 47 jaar oud is". Die karakteristiek geldt nog steeds: vier jaar geleden gin gen er twee miljoen meer vrouwen dan mannen naar de stembus en ook ditmaal zullen er een paar miljoe»n meer vrouwen dan mannen aan het verkiezingsspel deel nemen. IS iet jong Ger mg Dc Amerikaanse kiezers krijqrn op 5 november hun eerste kans om in die stemlo kalen op de Waterpatesehan dalen te reageren, maar vol gens Richard Scammon. de grootste specialist op verkie- zingsgebied op het Ameri kaanse continent, zal Water- Kate in de resultaten van ge ringe betekenis blijken te zijn. De apathie van de kie zers wordt geïllustreerd door peilingen die suggereren dat de opkomst van de kiezers zeer laag zal zijn. Er zijn 145 genoeg zijn om te stemmen, maar vermoedelijk zal min der dan 40 procent de expe ditie naar de stembus maken. In 1970 waren er tweemaal zoveel kiezers in de leef tijdsgroep tussen 45 en 46 jaar als in de groep van 18 tot 25 jaar. De jongste groep kiezers is politiek niet bij zonder ijverig. Ook nu zal daar geen verandering in ko men. De Amerikaanse kie zers zijn niet jong en voor 92 procent blank. Ford bezorgd Het is een merkwaardig ver kiezingsseizoen: in januari van dit jaar leek de republi keinse partij met Nixon i«i het Witte Huis op een over weldigende verkiezingsne derlaag af te stevenen. In Ford mei dachten de democraten 80 tot 100 zetels in het Huis van Afgevaardigden en ook meerderheid te kuniieü vero veren. Tijdens de eerste maand van het Ford-presi dentschap sloeg het weer volledig om. Ford begon zijn presidentschap met de goe de Amerikaanse kiezers, maar zijn amnestieverlening aan Nixon en zijn weifelende economische politiek namen hem meer dan 20 procent van zijn bewonderaars af. maken over wat hij in zijn verkiezingsredevoeringen omschreef als de mogelijk heid van „congressionele dic tatuur". Traditie Voor een absolute meerder heid in het Huis van Afge vaardigden hebben de demo craten een winst van 47 stemmen nodig. Voor een ab solute meerderheid in de Se naat moeten de democraten een winst van 9 zetels hoe ken. Volgens sommigen lig gen deze winstmarges binnen het bereik van de democraten maar niemand die bij zijn verstand is wil er een wed denschap op afsluiten. Maar er is vrijwel geen enkele po litieke insider die winst voor de republikeinen ziet. De in flatie helpt de democraten en e ris bovendien een sedert het begin van deze eeuw ge vestigde traditie volgens welke de partij die het Witte Huis in handen heeft bijna altijd tijdens tussentijdse verkiezingen zetels in het Congres verliest. De enige uitzondering op deze traditie deed zich in 1934 voor, tij dens de eerste regeringster mijn van Franklin Delano Roosevelt. De democraten gaan dus winnen. Op 6 no vember weten we hoe groot de winst zal zijn. ROME (CIC) Over „de evangelisatie in de huidige wereld" heeft de bisschoppen synode een verklaring van vier bladzijden, bestaande uit 13 punten uitgegeven, die op het laatste nippertje het afge stemde slotdocument moest vervangen. Zoals bekend, is een samenvatting van de be sprekingen aan de paus over handigd. die uit deze adviezen zijn conclusies zal trekken. De nadrukkelijk geestelijk getinte verklaring ademt een sfeer van hoopvol vertrouwen, ook in de huidige tijd. Daar naast worden de moeilijkhe den niet verzwegen De syno de was voor alle deelnemers aldus de verklaring „verrijkend". De bisschoppen schrijven van plan te zijn de In Rome opgedane ervaringen aan hun plaatselijke kerken over te brengen. Bij hun broederlijke uitwis seling van ervaringen waren de synodeleden zich bewust aldus hun verklaring van hun eenheid en tevens van de verscheidenheid in vormge ving en methode, waarmee men probeert het evangelie in de verschillende volken te la ten wortelen- Deze verschei denheid in eenheid beoordelen de bisschoppen positief: „In deze veelheid van stralen zal de boodschap van onze Verlos ser en Heiland des te werkza mer oplichten". Opnieuw wordt bekrachtigd dat de opdracht om het evan gelie te brengen aan al-Ie men sen de belangrijkste zending van de kerk is. „Hoe ingrij pender en omvangrijker de nuidige veranderingen z-ijn in de godsdiensten en de wereld beschouwingen, in cultuur en levenswijze, de-s te duidelijker en dringender wordt de nood zaak het evangelie te verkon digen'' Missioneren blijft een taak van iedere christen. Nie mand mag zich van deze plicht ontslagen achten. Over de jongeren zegt de synode, dat zij niet slechts voorwerp van evangelisatie zijn. maar ook bijzon-der ge schikt zijn om anderen, vooral hun leeftijdgenoten, te evan geliseren- De jongeren, die zoeken naar de grondwaarden van het evangelie en levens_ echt van hun geloof willen getuigen, zijn een stimulans voor de volwassenen om zidh voortdurend te vernieuwen. De bisschoppen schrijven verder er diep van overtuigd te zijn, „dat we het werk van de evangelisatie niet op juiste wijze kunnen volbrengen zon der de genade van Christus die de Vader door de Heilige Geest in onze harten uitstort. Voor het werk van het evan gelie is een onvermoeibare in- nerlijike ommekeer nodig, zo wel van alle christenen afzon derlijk. als van de geloofsge- meenschaippen en institu ten". De verklaring erkent dat de snelle en radicale veranderin gen in onze tijd extra moei lijkheden opleveren bij het duidelijk maken van het evan gelie. Deze zijn echter niet on o verkom el i j kom dat h et overdragen van het evangelie een dynamisch gebeuren is dat nauw verbonden dient te zijn met de behoeften, het denken en de gevoelens van de toe hoorders, welke verschillen naar tijd en plaats. Daarom is het de taak van de plaatselijke kerken om de boodschap van het evangelie te „vertalen", zodat deze kan wortelen in ieder volk. De bisschoppen zijn ervan overtuigd d-at de Heilige Geest tot vernieuwing aanspoort- Daarbij lette men op de gees tesgaven. die wijd verbreid zijn onder de gelovigen, en op de pastorale ervaring van het kerkelijk kader Uiterst be langrijk voor de vernieuwing is ook de vruchtbare samen werking tussen bisschoppen en theologen. De verklaring onderstreept verder de samenwerking met de n iet-katholieke christenen en het gesprek met de andere godsdiensten, alsook het stre ven om samen te werken met „alle mensen van goede wil" die zich inspannen voor «en menswaardige!' bestaan- De synode erkent dat er een nauwe band bestaat „tussen de evangelisatie en het integrale heil of de volledige bevrijding van mensen en volken". Uit het evangelie put de kerk steeds weer impulsen om zich vooral voor armen en zwakken ln te zetten en om de sociale gevolgen van de zonden, die zich in onrechtvaardige struc turen concretiseren, te over winnen. Deze bevrijding mag zich echter niet beperken tot het zuiver politieke, sociale en economische vlak. Tenslotte gaat het om de bevrijding uit de zonde, uit persoonlijk en gezamenlijk egoïsme, en om de gemeenschap met God en mei de mensen, onze broe ders. Tenslotte schrijven de bis schoppen dat zij ondanks de moeilijkheden met grote ver wachtingen voor de nabije toekomst naar hun plaatselijke kerken terugkeren. „We voe len ons, zoals eens de leerlin gen van de Heer, gesterkt door de ervaring van Christus' ver rijzenis en we zien nieuwe mogelijklieden om de evange lisatie van de gehele wereld en de echte bevrijding werk zamer te lie vorderen". (ADVERTENTIES) Eindelijk wordt thee recht gedaan. 3M Duikertjes. Makkelijk, lekker en nielduf. {25 soorten I)

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 15