Voor een nóg gc; uitzendbureau alstublieft, het betere werk Wij vragen met spoed cv monteurs cv hulpmonteurs loodgieters halfwas loodgieters fotolassers a/e/co2 pijpfitters hulp pijpfitters lassers a/e/co2 GEMEENTE MADE EN DRIMMELEN Bekendmaking VRUDAG 25 OKTOBER 1974 Breda, Veemarktstraat 36 tel. Ö1600-3é054 Het hoofd van het gemeentebestuur van Made c.a., brengt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 80 der Onteigeningswet ter openbare kennis, dat ten behoeve van de onteigening van gronden in het bestemmingsplan ,.De Ligne II" vanaf 28 oktober 1974, gedurende 30 dagen ter gemeentesecretarie voor een ieder ter inzage ligt a. een uitgewerkt plan met uitvoerige kaarten en met grondtekeningen, waarop de te ont eigenen percelen, de percelen ten behoeve en ten laste waarvan de te onteigenen erf dienstbaarheden zijn gevestigd, en de per celen, welke met andere te onteigenen za kelijke rechten zijn bezwaard, met vermel ding hunner kadastrale nummers zijn aan gewezen; b. een lijst van de kadastrale nummers der te onteigenen percelen met vermelding van: 1. de grootte, volgens de registers van het kadaster, van elk dier percelen en, in dien niet het gehele perceel zal worden onteigend, bovendien de grootte van het te onteigenen deel; 2. de namen van de eigenaars en mede eigenaars van elk dier percelen, volgen de registers van het kadaster; c een lijst van de te onteigenen erfdienstbaar heden met vermelding bij elk van deze var de kadastrale nummers van de percelen ten behoeve waarvan de erfdienstbaarheic is gevestigd, en van die, welke daarmede ziji bewaard, voor zoveel de onteigening van di< last zal bevrijden, en van de namen var de eigenaars en mede-eigenaars van die per celen, volgens de registers van het kadaster d. een lijst van de andere te onteigenen zake lijke rechten met vermelding bij elk vai deze van de kadastrale nummers van de pei celeir, welke met het recht zijn bezwaard en van de namen van de rechthebbenden en mede-rechthebbenden daarvan, volgens de registers van het kadaster. Beoogd wordt onteigening ten name der ge meente Made en Drimmelen in het belanig van de ruimtelijke ontwikkeling en van de volks huisvesting ten behoeve van de uitvoering van het bestemmingsplan „De Ligne II", vastgesteld bij besluit van de Raad der gemeente Made c.a van 30 augustus 1973 en goedgekeurd door Ge deputeerde Staten bij besluit van 22 mei 1974, G. nr. 220514. Gedurende bovengenoemde termijn, alsmede ge durende 14 dagen na afloop daarvan, kunnen belanghebbenden schriftelijk hun bezwaren te gen de voorgenomen onteigening aan het ge meentebestuur opgeven. Made, 16 oktober 1974 Het hoofd van het gemeentebestuur voornoemd, J

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 10