BOMENPLAN VOOR HULST AANBEVOLEN ODI studeert klucht in wee ja eroïnes Nederlands biljart- kampioenschap in Sluiskil in Sas Schoollokaal verplaatst POSITIEVE INVLOED Actie tegen gebruik gevaarlijke brandstof Weldoen door Vermaak naar ere-afdeling Kledingactie Sommige charmante dingen van vroeger zijn nog steeds. Vogelshol Voor wat, hoort wat stad streek 1 'Z3 Politierapport Wielerkoersen tijdens kermis Heikant Hond Mona kampioen van Zeeland Axel Breskens Hulst IMZ en verte Kloosterzande St.-Jansteen ibestendig WIJS WEZEN STEM LEZEN, rb,,3ïï, plus 38. Trier 476 51". f3' Koblenz 380 plus 43, Keuilen 376 plus 90, Ruhrort ■8 plus 101, Lobith 1050 plus hannerdensc kop 1023 plus K, N'Jmegen 844 plus 59, IJs- H*?n P'us 40. Eefde IJs- S,® pl"s 20, Deventer 305 f," Monsm 5550 plus 35, prxu DONDERDAG 24 OKTOBER 1974 .(Van onze correspondent) SLUISKILVandaag, vrij dag, zaterdag en zondag, wordt in café Dallinga te Sliudstail het Nederlands kam pioenschap biljarten kader 38- 2 derde klas kledrihilljarf ge speeld. Om 13 30 uur zal bur gemeester J. Aschoff dit toer nooi openen. Om 14.00 uur zullen de wedstrijden begin nen. Favoriet voor de eindzege is A. Son van de biljartvereni ging Martin uit Didam. Deze speler plaatste zich voor deze finale met een algemeen ge middelde van 17,24. Ook de talentvolle jeugdige speler John Otten van de biljartvere niging De Linde uit Goirle moet tot een der favorieten worden gerekend. Als gevaar lijke outsider mag ook J. Hop penbrouwer uit Rijen getipt worden^ Het is de tweede keer dat de biljartvereniging SBC uit Sluiskil dit kampioenschap or ganiseert. Iedere dag om 14.00 uur beginnen de wedstrijden. Er zal gespeeld worden tot 250 punten, het gemiddelde van deze klas varieert van 6 tot 11,99. De deelnemers- behou dens de drie eerder genoemde spelers zijn: P. Arighem van The Corner uit Heemskerk- C. Sprangers van KOT uit Don gen, L. van Uden van KOT uit Ravenstijn, G Quest van BRG uit Rotterdam en C. Karre- mans van Suisse uit Haar lem. [(Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN De autobe stuurder J. de P. uit Terneu- zen, verleende, toen hij vanaf de mr, F.J, Haarmanweg af sloeg om naar de Langerekse- weg te rijden, geen vrije door gang aan de bestuurder van een bromfiets, A. van 't H. uit Sluiskil, die over het fietspad aahter op kwam gere den. De bromfietsbestuurder werd bij de botsing gewond. Op de Singelweg in Axel zijn dinsdag twee personenau to's met elkaar in botsing ge komen. Mevr. M.A.F. uit Axel reed met haar auto achteruit uit een garage en reed de stilstaande auto van mevr. R.M.D. uit Axel in de flank. Er ontstond enige schade. (Van een onzer verslaggevers) HEIKANT Bij gelegen heid van de najaarskermis in Heikant Beeft het plaatselijke wielercomité een tweetal koersen een feestavond in het verenigingsgebouw georgani seerd. Gekoerst zal worden za terdagmiddag en wel door trimmers en volkskoersers. De trimmers starten om 13.30 uur voor een strijd over 30 km., de volkskoersers beginnen om 15.00 uur aan een 65 km. lan ge wedstrijd. Inschrijvingen voor deze koersen, de laatsten van dit seizoen kan geschieden in café de Blok. Muzikale medewerking ver leend de r.k. muziekvereni ging Heikant die voor en na de prijsuitreiking zal optre den. Daarmee is al het wieier- genot nog niet op. Het wieler comité geeft zaterdagavond in het verenigingsgebouw een feestavond, waarbij van 19.00 tot 21.00 uur tijd is vrijge maakt voor home-trainings- wedstrij'den voor nieuwelin gen, amateurs en trimmers. Om 21.00 uur begint de eigen lijke feestavond waarbij tot 02.00 uur gedanst kan worden OP muziek van de Survivals uit Etten-Leur. (Van een onzer verslaggevers) HULST In de structuurstudie Hulst, in opdracht van het ge meentebestuur gedaan door het bureau stad en landschap in Middelburg, staat een aanbeveling te lezen om voor de binnenstad van de kern Hulst een bonienplan te ontwikkelen. In dit bomen- plan moe,t dan rekening worden gehouden met de aard van de ontsluiting, de funkties van de diverse straten en de wegverhar ding. Opgemerkt wordt in de stu die dat in de stad binnen de wallen weinig bomen aanwe zig zijn. Bomen zouden niet misstaan als contrast met de bebouwing. „Door een forse boombeplanting langs de uit stralende wegen, ook ten zui den van de stad zou een duide lijke groenstructuur gericht op het centrum kunnen ontstaan", zo staat verder te lezen. Overi gens worden meer aanbeve lingen gedaan om ook elders tot boomaanplant over te gaan. Men vindt dat forse boomaan- plantingen, niet alleen bij boe renerven maar ook bij dorpen een positieve invloed heeft op het klimaat, namelijk door het gegeven van luwte. Tevens kun nen dergelijke bosschages die nen voor een vorm van recrea tie, hetzij speelymogelijkheid voor kinderen of wandelen. Niet zo gelukkig is men in de studie met de aanplant van jonge iepen ten westen van de stad langs rijksweg' 60. „Uitge groeid zullen deze vanuit het westen het zicht op het silhou et van de stad belemmeren", aldus de samenstellers. Gead viseerd wordt dan ook de openheid ten westen en ten oosten van de oude vesting stad Hulst te handhaven we gens het dominerende karak ter van het stadssilhouet. De ruimtelijke opbouw van het land van Hulst kan voorts versterkt worden door een consequente beplanting van de dijken in het landschap met bomen in rijen met daarnaast een verspreide struikenaan- plant die gunstig is voor de vogelstand. De huidige beplan ting langs de kreken zou met struiken en (knot)wilgen moe ten worden uitgebreid. Meer bomen wil men ook zien bij de bossen en vooral de bosran den op de zandgronden bij 't Jagertje, Clinge en St.-Jan- steen. Enerzijds voor recrea tiedoeleinden anderzijds voor ontwikkeling van natuurwe tenschappelijke waarden. Bo vendien, aldus de samenstel lers, ontstaat bij uitbreiding van de bebossing naar het zuiden een betere aansluiting op het Belgische natuur- en recreatiegebied. (Van een onzer verslaggevers) GENT Het Gents Aktie- komitee Leefmilieu is ten strijde getrokken tegen een nieuwe uiterst ontvlambare brandstof, die sinds korte tijd door Belgische tuinders ge bruikt wordt. Deze brandstof Luwa-boton genaamd, heeft een ontvlambaarheid van 32 graden Celsius De prijs ervan ligt driemaal zo laag als die van de stookolie. Luwa-boton is een afvalprodukt van de plastieknijverheid. In verband met deze zaak heeft het GAL een brief geschreven aan de Belgische ministers van Volks gezondheid. landbouw en eko- nomische zaken. Sinds enkele weken wordt in de Gentse tuinbouw en sinds een paar dagen ook in de tuinniersbderijven rond Me- ohelen door de tuinders een brandstof gebruikt, die bestaat uit een mengeling van alkohol en een aantal chemische pro- diuikten. Het Gents Aktiekomi- té Leefmilieu stelt op het ogenblik een onderzoek in of deze brandstof, schadelijk ge volgen kaï. hebben voor de gezondheid van de betrokke nen- Voordat het produkt door de tuinders werd gebruikt, werd het als afvalstof in zee gedu.pt. De Luwa-boton, een alterna tie! voor stookolie kost in Bel gië 1,2-0 franc, de prijs van de stookolie bedraagt 3,95 franc. Deze goedkope brandstof ontvlamt bij een zeer lage temperatuur, 32 graden, stook olie daarentegen ontvlamt pas bij een hitte van 94 graden celsius. De tuinders, die de Luwa-boton In hun tanks op slaan hebben hiertoe volgens het Gents Aktiekomité geen vergunning. Het komité wijst er verder op dat de tuinbouw bedrijven altijd in woonstra ten zijn gelegen. Bij een ont ploffing zouden de gevolgen wiel eens erg schadelijk kun nen zijn, aldus het komité. (Van onze correspondent) CLINGE De heer J. Del- forge uit Clinge is met zijn hond Mona eerste geworden bij de kampioenschappen voor politiehonden, die werden ge houden in Ouwerkerk. Door het bestuur van de politiehonden vereniging in de provincie Zeeland is de heer Delforge uitgenodigd deel te nemen aan de landelijke wedstrijden vodr politiehonden, die gehouden worden In Oosterbeek. Tijdens de Zeeuwse kampi oenschappen fungeerden de heren A. Sweeres en J. Labbé, beiden uit Breda, als jury en waren de heren P. Ferket en Th. van Troost, beiden uit Clinge, de pakwerkers. We gens het koude weer werd de zwemproef voor de honden niet afgelegd. De heer Delfor ge kreeg de titel kampioen van Zeeland en ontving hier voor een beker en een wissel beker. Tevens kreeg hij be kers voor de onderwerpen re vieren, beste steller, wijze van voorbrengen en algemeen ap pèl. De uitslag van het Zeeuwse kampioenschap was als volgt: 1. J. Delforge, Clinge met Mo na (Hollandse herder) 302 p. 2. P. Babijn, Biggekerke met Kazan (Hollandse herder 294 p.; 3. T. de Ridder, Vlissingen met Racky (Mecheise herder), 28014 p.; 4. J. Minderhoud, Domburg met Barro (Bou vier), 268 Mt p. Jeugdnatuurwachters Burgemeester A. de Kam van Axel zal op dinsdag 29 okto ber 100 nieuwe jeugdnatuur wachters installeren. De kin deren zijn afkomstig van de basisscholen in deze gemeente. De installatie begint om 14.00 uur in „De Halle" te Axel. Bij deze plechtigheid, waarbij de kinderen een extra-stimulans krijgen voorzichtig te zijn met onze natuur, hoopt ook de di recteur van de stichting na tuur en jeugd, de heer Voor hoeve, aanwezig te zijn. Hengelen Door het beiha len van de vierde plaats in de vierde en laatste wedstrijd die meetelde voer het club-kampi oenschap van de henjgelaairs- verendiging -,GOA" (Geduld Overwint Alles) uit Axel, heeft L. van Kerckhoven uit Gent (B) dlit jaar de titel voor zich opgeëist- Tweed'e werd J.C. Deij uit Axel en derde R. Merckx uit Gent. Uit handen van GO A-voorzitter J. van Gink ontvingen deze drie bes te hengelaars van de vereni ging een beker. Oo-k de jeugdleden van GO- A, visten hun laatste hengel- wedstrijd in dit seizoen. In de categorie tot 11 jaar was het Ronnie Witte uit Axel die de jeugdtitel won en in de cate gorie 12 tot 16 jaar ging deze naar Philip Woifert uit Axel die beiden een standaard ont vingen- uitgereikt door de voorzitter van de jeugdcom missie. de heer C. Roose- Vismijn Aan de vismijn te Bresken* werd aangevoerd: 16.913 kig. export garnalen 1.892,81: 2 396 kg, perllerij garnalen 1,792,59; 1.328 kg. bot 0,400,55; 2.484 kg cha-r 0,40—1,91: 11.646 kg. schol 0-60—1,93: 4.866 kg. tong 5,01—8,49; 980 kg. tarbot 2.90—9,00: 457 kg. grut 2,00— 4-47; 16014 kg- kabeljauw 0,922,68; 6.960 tag. wijting 0.50—1,41; 2.077 kg. rog 0,66— 2,36: 195 kg. makreel 0.72 1,19, 1.094 leg. poon 0,41—3.90; 38 kg. haai 1,73—1,93: 11 kg- ham 5,60; 24 kg. ba-a-rs -1. her der 0.61593: 80 kg. tong schar 3,574,90: 6 kg. zonne vis 2,3-0: 607 kg. steenbolk 0,40—0,57. Contactavom) De Hulster bedrijfsvoetbalvereniging 't Centrum hield onlangs in het café van Cor Nagtzaam te Hulst voor zowel haar horen- voetbalafdeling als voor haar dames-voetbalafdeling een contactavond. WjNDERDAG 24 OKTOBER »EN HAAG De Vcreni ng Milieuhygiëne Zeeland ei uit actiegroepen afkomsti particulieren hebben hui hoes tegen de staat, waarii Heen deugdelijk rampenplai Mn voor de kerncentrale ii Csele, verloren. De civiele ner van de Rechtbank ii u Haag wees hun vordering, teren van de hand. e eisers, onder meer af- istig uüt de Commissie sele ad hoe. bet Moratori- Komitee Nederland en de Domgroep Stop Kalkar, Iden gevorderd dat de 'ïtbsnk de staat zou gebie- Bejaardenschieting In de Blaau-we Hoeve werd een schieting voor bejaarden ge houden waaraan 47 schutters deelnamen. De uitslag was als volgt: hoogvogel: mevrouw De Waal, Kloosterzande; 1ste zij vogel: Van Stiggelen, Nieuw- Namen 2e zijvogel: Jos Lau- wers, Terhole: meeste kleine vogels: P. van Gassen, Kloos terzande (3 stuks). Bejaardenbijeenkomst Onder voorzitterschap van de heer C. van Aert kwamen ongeveer tweehonderd leden van de bond van bejaarden en gepen sioneerden afdeling Sint-Jan- steen in het verenigingsge bouw bijeen. Nadat medede lingen werden gedaan over het wintel-programma, werd het woord gevoerd door mej. G. bij de Va-a te, lerares bij de huishoudelijke voorlichting ten plattelan-de in Go-es. Z-ij gaf mede aan de hand van dia's een uiteenzetting over het kweken van bloemen en over het bloemschikken- Vervo-lgens bracht zuster Josefa uit Ham- me (B.) en de stemming in met liedjes en sketches. Topbiljartwedstrijd De topbiljartclub Zondagsvermaak speelde in café Sport een wedstrijd tegen Atlanta uit Sluiskil- Na verschillende ne derlagen kwam Zondagsver maak weer eens ouderwets voor de dag en wist een 164 overwinning te behalen. De individuele uitslagen waren als volgt: J. de Vos- E. van Hijfte 20, E. Thijs - N. Ser- fatie 11, E- Verschueren - A. Poppe 11, O. de Moor - F. de Brouwer 20, G. van Dors- selaer - W- Dubbeldam 20, H. Gijsel - T. Brouwer 20, R. de Vlaeminck - R. Visser 20, W. van Hauten - T. Wil- lems 11, F. Vink - H. Bos 20, J. Pieters - E. Bakker 1—1 Nederlaagtoernooi De bil jartclub Den Ouden Arend heeft in het kader van zijn nederlaagtoernooi een wed strijd gespeeld tegen de Zaamslagse biljartvereniging Z.B.C. De uitslagen van deze wedstrijd waren als volgt: P. de Bruin - M. de Poorter 30 34; J. van Kerckhoven - F. van de Velde 4919; E. Nach tegaal - E. Eènman 5450: A. Aerts - F H-oug 13—10; E. -Picavet - C. Reijns 6332; J van Houten - C. de Vos 936; E. van Goethem - A. Kerck- voort 1615; J. Joziassens - H. d-e Feijter 5042. In totaal won Den Ouden Arend met 284 tegen 238 caramboles. Bejaardenfeest Tijdens een bestuursvergadering van de afdeling St.-Jansteen van de bond van bejaarden en ge pensioneerden is besloten om het Sint-Nicolaasfeest dit jaar te vieren op woensdag 4 de cember. Een en ander zal plaatsvinden in het vereni gingsgebouw. waar om 13.30 uur begonnen zal worden. Op 19 december wordt een bezin ningsdag gehouden die in het teken van het naderende kerstfeest zal staan- Als spre ker is uitgenodigd pastoor Van Leemput uit Heikant. De be zinningsdag wordt gehouden in het verenigingsgebouw en begint om 10.00 uur. (Van onze correspondent) CLINGE De fanfare Wel doen door Vermaak uit Clinge heeft op het concours van de r.k. bond van harmonie en fanfaregezelschappen in het bisdom Breda voor de tweede maal een eerste prijs gehaald. Aangezien dat binnen vijf jaar het geval is geweest heeft de fanfare het recht om te pro moveren naar de ere-afde ling. Het bestuur van Weldoen door Vermaak heeft besloten inderdaad naar de ere-afdeling te promoveren. Om zich in die afdeling te kunnen handhaven moet de fanfare minstens een maal in de vijf jaar deelne men aan een federatieve wed strijd, waarbij minstens 216 punten behaald moeten wor den voor de beide te spelen werken. De fanfare heeft een uitno diging van het bestuur van de bond van harmonie en fanfa regezelschappen af moeten slaan om deel te nemen aan het landelijke eonco-urs in Haarlem. Dit concours vindt plaats begin december en de leden van de fanfare vinden de nog resterende voorberei dingsperiode van 6 weken te kort voor het instuderen van een nieuw nummer. (Van onze correspondent) HULST Op vrijdag 25 en zaterdag 26 okto-ber houdt de stichting Mensen in Nood uit Den Bosch een taleddngactie in Hu-lst. Vrijdaig kan iedereen van 4 tot 6 uur en van 7 tot 8 u-ur zijn gebruikte kleding af dragen in het Kleine Patro naat, en zaterdag kan men dit doen van 11 tot 12 uur en van 14 tot 16 uur. De bijeengebrachte kleding door verenigingen en particu lieren in heel Nederland wordt verzameld in hot cen trale kledingmagazijn van Mensen in Nood in Den Bosch. Daar wordt de kleding gesor teerd. en de geschikte kleding wordt klaargemaakt voor ver zending naar alle delen van de wereld waar om kleding wordt gevraagd. Jaarlijks ver werkt het centrale kledingma gazijn ongeveer 750 ton ge bruikte kleding. Behalve in Hulst wordt deze kledingactie ook in heel Oost-Zeeuwsch Vlaanderen-Oost gehcsiden. (Van een onzer verslaggevers) VOGELWAARDE De toneelvereniging „ODI" uit Vogel waarde is het nieuwe seizoen gestart met repetities voor een heu se klucht. Op 20 en 21 december gaat het stuk „Een huis voi gekken" van A. van der Lugt over het voetlicht. Volgens ODI is het een doldwaas kolderverhaal in drie bedrijven. In „Een huis vol gekken" spelen vier dames en zes he ren mee. Regisseur is Richard Burggrave. Het stu k vofmt wel een contrast met het vori ge, een toneelspel getiteld: „Zomaar een veearts", dat af gelopen voorjaar met veel suc ces werd opgevoerd. Laatstge noemde verhaal had een heel wat serieuzere inhoud. ODI heeft het dit jaar overigens niet gemakkelijk De gemeen te Hontenisse heeft de aange vraagde subsidie afgewezen. Naar verluidt omdat de to neelvereniging nog in het be zit is van een batig saldo, hoe klein die ook is. Het weinige geld dat men nog in kas heeft, is echter bij lange na niet voldoende om er een neiuw seizoen mee te beginnen. De kosten van een opvoering komt, inclusief de auteurs rechten op vier tot vijfhon derd gulden. Het afwijzen van de subsidie kwam naar het bestuur van de vereniging meedeelt, geheel onverwacht. Men had er eenvoudig niet bij stil gestaan dat iets dergelijks zou gebeuren. „Maar we geven de moed niet op, we zien wel ergens geld vandaan te krij gen", aldus een der bestuurs leden. Op het ogenblik bereidt men een donateu-rswerving voor. Een gelukkige verandering is volgens de club, de verhui zing naar een aindere oefen ruimte. Het oude clubgebouw, de voormalige lagere school van Boschkapelle, is geruild voor een schuur van ODI- voorzitter Theo Janssen. Deze ruimte wordt ingericht als een soort vestzaktheater, men bouwt er zelf een klein podi um in. Het ledenbestand gaat voor uit, aldus de berichten. De vereniging telt thans tussen de vijfentwintig en dertig leden, waaronder de kortelings gele den toegetreden bejaarde ex- Hagenaar B. de Rooy. (Van onze correspondent) TERNEUZEN Woensdag middag werd een houten klas lokaal, dat tijdelijk dienst heeft gedaan voor de christe lijke kleuterschool in de Handellaan te Terneuzen ver huisd naar Biervliet. Het gehele houten gebouw: 8 meter lang, 6,10 meter breed en 4,50 meter hoog werd op een wagen gezet en onder geleide van de Terneu- zense gemeentepolitie via de rotonde en Sluiskilbrug, over- gebraoht naar Biervliet. Daar werd het neergezet in de naaste omgeving van de chris telijke kleuterschool „Het Ha ringschooltje", dat reeds lang aan uitbreiding met een twee de lokaal toe was. De gehele operatie, die drie uur duurde, veroorzaakte geen verkeersop stopping, daar de gemeentepo litie ervoor zorgde dat de weg van parkeerhaven tot parkeer haven voor dit niet alledaagse transport werd vrijgemaakt. De kleuters van de christelij ke school in de Handellaan te Terneuzen zijn nu verhuisd naar de christelijke klei'te- school Katspolder (Van onze corresponfcM SAS VAN GENT-1 de kinder Iboekenwat] mevrouw M. Sarneel van Gent een aantal vervaardigde poppen, rijen en andere door tl vaardigde voorwerpen in de openbare biblioD Sas van Gent. Zij gebruikt daarbi ledaagse, maar voor wel wat ongewone pen, als lege dozen middelen, waardelos hout, hardboard ei versiering daarvan ral huiis- tuiin en keuisl nie, zaadjes, erwten enz. Mevrouw Sams| daarvan in haar sier pen, poppen en sdi smaakvolle combinatie, ken, die veel bezoeker-' bibliotheek sterk aans 'ere week stelt OIS twee jeans be- hikbaar (p|m. 50,per stuk) voor de K.W.F.-puzzelaktie. De winnaars van deze .OIS jeans kunnen lun keuze maken uit rele modellen en leuren die Saez-Vo- gels 8.V. - Zwanen burg in zijn kollektie >ft. (Van onze ci ^HIDDKLBURG De 24-ja insdagmorgcn van de recht] -rwaardejijkc gevangenisst lenzen vond tijdens een ve 'tleden twee ons zuivers he officier van justitie zei dit het eerste betrapte oönetransport in Zeeland ">f. De verdachte moet .en geweten waf voor ge- Jn spul het hier betrof. rBroine. zo voegde de officier van [justitie de verdachte toe, ^|en «tof di-e 25 tof 30 keer Werk is als morfine. Omdat moet warden ingespoten, leidt het vaak tof infecties, (Van onze corre HULST Op 2 «I vember wordt door J| vereniging Vogelrd Hulst en de parki aalclub regio Zeeuw deren een tentoon houden in café De 3 O verdamstraat te Hutu Er zijn ruim 3^ geschreven. Een l sched'denh-eid aan vos deze tentoonstellinS j1] deren zijn. De voge» gekeurd door vijf ters van de Nederig van vogelliefhebbers, 4 voor kanaries: de en Heynsdijk Vooij bastaarden en groten de heren de Heer Watering. Voor -,1 ten de heer Van de De tentoonsteM; pend zaterdag 2 no« 10 tot 21 uur, en^ november van ^■Vooruitzichten voor vrijdag enj zaterdag, opgesteld door KNMI ocp woensdag om W-00 uur: Onbestendig en weinig verandering in tempe ra, uur, Weersvooruitzichten in Mters gemiddeld over Neder land. Voor vrijdag: Aantal Wen zon: 0 tot 4. Min. temp.: ^■Jstreess 6 graden. Max. temp.: omstreeks 10 graden. op een droge periode ™n minstens 12 uur: 60 pro- Kans op een geheel >g etmaal: 30 procent. droog Breng een abonnee aan op De Stem en U ontvangt als attentie 2 spellen kaarten in handige cassette De nieuwe abonnee untvangi tei Kennismaking^ De Stem de eerste 2 weken GRATIS NAAM: ADRES PLAATS en wil net abonnementsgeld betalen J per kwartaal Bank/Giro 31 70 kwitantie 32 20 pe' maand Bank/Giro -10.68 D kwitantie f 10-93 ,ieuwe abonnee is opgegeven doot NAAM: ADRES PLAATS GIRO NR BANK NR NAAM BANK Deze bon in open enveloppe ZONOER POST ZEGEL opsturen naar DE STEM Antwoordnummer 112. OT* wöfet^iUmdon Konstanz 333 plus 1, Rhein- ■ten 284 min 18, Plittersdorf B min 14, Maxau 578 min Plochmgen 180 min 5, rfi?1 446 plus 8- Stein- P- 158 min 4, Mainz 404 ■EÏu oo„Birigen 265 P'us 27, ,4230 pl'us 53- Bel old 1350 plus 32 Graye bene_ e" sluis 610 plus 38. hoogwater vrijdag 25 okto- ^■Morgei ber ®ergen op Zoom 11.07 en 23.49 Kf"eUZen 9 40 en 22.; 9-23 en 22.1 ■Wemeldingo 10.57 en 23.39

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 2