Goes-doelman Bol voor heel seizoen uitgeschakeld? sport GOOSSEN OP KOP Basis Volleybal toernooi van Clitex Slachtoffer Tegenslag Jaloers SUSKE EN WISK ZATERDAG 19 OKTOBER 1974 7ATFRDAG 19 OKTOBEF Vijf jaar geleden maakte Roger de Vlaeminck een indrukwekkend debuut als professional. Zes dagen nadat hij nog als amateur door modder en plassen water had gezwoegd als crosser, won hij - zonder training op de weg - de Omloop het Volk. „Dit is de man die Merckx gaat onttronen", Mhreven journalisten verrukt. Zijn prestatie sloeg overal aan. Maar in de jaren die volgden bleef De Vlaeminck in de schaduw van Merckx. Hij koesterde zijn talent niet, zoals Merckx dat deed. De Vlaeminck geloofde het wel. Als hij eén klassieker per seizoen won, hetgeen elk jaar gebeurde, vond hij het welletjes. In de laatste twee jaren is Roger de Vlaminck veranderd, een echte profwielrenner gewor den. En zie, wat gebeurde: dit seizoen is hij uitgegroeid tot de succesvolste renner in de klassieke wegwedstrijden. Winnaar van Parijs-Roubaix en jongstleden zaterdag van de Ronde van Lombardije, tweede op banddikte in De Waalse Pijl, tweede, (gehinderd door politie-agenten op motoren) in Parijs-Brussel, derde in Milaan-San Remo en Gent Wevel- gem, zesde in Tours-Parijs. Juist in een jaar dat Merckx meer dan ooit verslagen werd, kon De Vlaeminck die oude belofte gestand doen. ROGER DE VLAEMINCK WIL TOUR WINNEN (Van onze sportredactie) EEKLO - Wie even voorbij Gent de brede autoweg naar de kust in Knokke verlaat en landinwaarts rijdt, komt plotseling in een heel andere wereld terecht. Smalle weggetjes, lage huisjes, oude kerkjes, het lijkt alsof de tijd in Oostvlaanderen heeft stilgestaan. Boeren met kromme ruggen rooien op het land de bieten. In de weilanden lopen geen koeien, maar varkens. Het is een streek waar de mensen het nooit breed hebben gehad en waar bet leven meestal bestond uit arbeid, lange werkdagen voor weinig geld. Sommige jongens ontvluchtten dit leven en werden wielrenner. Ook een keibard beroep, maar toch anders. Een kans om aan de armoe te ontkomen. Roger de Vlaeminck is een van die gelukkigen. Hij heeft de kans gegrepen. Tien jaar geleden werkte hij nog als knecht in een weverij. Hij moest van 's ochtends vroeg tot 's avonds laat spoelen opsteken. Binnekort zal hij in De Panne aan de Belgische kust, de buurman van de koning van België zijn. Dankzij de fiets, zijn talent om er hard op te rijden, zijn wilskracht en lijden. Roger de Vlaeminck - zo zegt men - ver dient nu bijna 25.000 gulden per maand. Buiten, voor zijn villa in Eeklo, staat een Mercedes 280 SE, kostprijs 36.000 gulden. In deze auto rijdt Marleen, geboren in Amsterdam en sinds vijf jaar getrouwd met Roger. De auto heeft nog toebehoord aan Jempy Monseré, die in het voorjaar van 1971 met zijn regenboogtrui aan tijdens een wedstrijd in Rety verongelukte. Op het kofferdek sel van de Mercedes is zijn foto geplakt, Marleen heeft die er nooit afgehaald. In de garage staat ook nog een Mercedes 350 SEL, kostprijs 53.000 gulden. Het is de auto van Roger. Het is woensdagavond, vier dagen na zijn zege in de Ronde van Lombardije en nog steeds worden in villa De Vlaeminck bloemstukken bezorgd. De bel gaat. Marleen opent de voordeur en een man met een claque op zijn hoofd overhandigt bloemen. „Voor Roger", zegt hij en ver dwijnt weer in het duister van de avond. Zo gaat het nog een paar keer. Marleen: „Ik ken die mensen niet, het zuilen wel supporters van Roger zijn". In. Oostvlaan deren wordt de wielerkampioen nog op gepaste wijze geëerd. Zo is het altijd geweest. Roger: „In april won ik Parijs-Roubaix, toen stond bijna het hele huis vol. Nu is het iets minder, de mensen wennen aan het succes De boeren en arbeiders in de streek zijn trots op De Vlae minck. Op de televisie hebben (Van onze sportredactie) AXEL - Na vier ronden in de strijd om het kampioenschap derde klas driebanden klein bil jart van het district Zeeuwsch- Vlaanderen van de KNBB, gaat Goossen van VVBC uit Walsoor den als enige ongeslagen aan de leiding. Goossen won in caf „De la Paix" van Rein Dieleinan in Axel alle vier partijen en zijn al gemeen moyenne van 0.417 steekt ver uit boven die van zijn concurrenten. Van Ham van POP, Axel is in feite zijn enig overgebleven con current die nog iets kan uitrich ten. Van Ham heeft zes match- punten, maar zijn algemeen ge middelde van 0.328 is bedui dend lagerdan dat van Goossen. Zaterdag om 17.30 worden in Axel de wedstrijden voortgezet voor de finale van dit kampioen schap. Zondagmiddag wordt om twee uur begonnen. De finale partij is gepland zondagavond om acht uur. De stand na vier ronden luidt als volgt (achter eenvolgens aantal matchpun- ten, algemeen gemiddelde en hoogste serie): 1. Goossen (WBC, Walsoorden) 8 0.417 3, 2. Van Ham (POP, Axel) 6 0.328 3, 3. Dieleman (DOS, Hoek) 5 0.250 4. 4. Neve (WBC, Walsoorden) 4 0.305 3, 5. Andriessen (BZN, Terneuzen) 4 0.228 3, 6. Ver dunnen (WBC, Walsoorden) 3 0.218 3, 7. Stolk (ZBC, Zaams- lag) 2 0.257 3, 8. Verstraeten (POP, Axel) 0 0.186 3. zij gezien hoe hij „DIE van Brus sel" (Eddy Merckx) aan de boorden van het Como-meer vlot versloeg. Roger: „Het is toch niet zo gemakkelijk gegaan als men wel denkt. Op de Passo D'Intelvi demarreerde Eddy vijf keer. Hij wachtte tot ik mijn werk op kop had gedaan. Dan sprintte hij aan de kant van de weg er vandoor. Hij pakte een paar keer vijftig meter voordat ik me hersteld had. Toen we bo ven waren zei hij: „Gij gaat op één been winnen". Ik dacht: dat moet ik eerst nog zien, want hij kan soms de vreemdste dingen uithalen. Ik werd eerst gerust toen er acht kilometer voor Como nog een col kwam en Merckx niet meer demarreerde. Toen wist ik dat ik frisser was dan hij". De Vlaeminck rijdt voor een Italiaans concern dat kauw gummies produceert. De eige-. naar is miljardair en zat m Como op de tribune te huilen van ge luk. „Ge hebt geen idee hoe goed die mensen voor mij zijn", zegt De Vlaeminck, „ze zijn altijd content, ook als ik de strijd staak. Morgen is er weer een dag, zeggen ze dan. Daarom heb ik mijn contract met twee jaar verlengd, hoewel ik in België meer kon verdienen Ik kan het die mensen met aandoen weg te gaan. Hoe moet ik het uitleggen. Ge hebt een schoon huis, maar verderop staat nog een schoner huis. Toch blijft ge in uw huis, want daarin woont ge zo graag". Rijden voor een Italiaanse firma betekent minstens veertig keer pendelen naar Italië. Eerst naar Zaventem, dat is 100 kilo meter. Dan een vliegtuig naar Milaan. Vervolgens weer per auto naar de koers, die soms 300 kilometer van Milaan en soms verder, wordt verreden Marleen is vaak alleen, en toch heeft ze geen luiken voor de ramen, zoals de mensen in Eeklo dat haargeleerd hebben. „Ik heb mijn huis Hollands ingericht, dat wil zeggen, met grote ramen en niks ervoor", zegt ze, „de mensen mogen best zien dat wij hier wonen en voor inbrekers ben ik niet bang". Die luiken voor de ramen is een gewoonte, die uit de oude tijd stamt. Als het donker wordt en een schaduw glijdt over het land, is de stilte vaak beklem mend. Het is toch niet daarom dat Marleen en Roger een nóg duur dere villa aan de kust gaan bou wen Toevallig ligt hun grond naast de 22 ha die de koning ge kocht heeft en waarop een ko ninklijk buitenverblijf gebouwd zal worden. Roger wil gaan ge nieten van zijn succes en de vruchten plukken van zijn „af zien". Twee jaar geleden was hij nog in palliëter, zijn ambitie was niet groot Hij is inmiddels ver anderd, veel serieuzer gewor den. Men ziet dat als hij aan tafel zit. Bij de broodmaaltijd smeert hij Becel, bijenhoning, eet tar taar en filel-americain, vijgen en dadels, gebruikt veel bruine suiker.Dat is heel anders dan de zak patat van vroeger. De Vlae minck heeft de basis voor zijn huidige successen in de winter •Koper de Vlaeminck: serieus geworden. gelegd. Hartje winter klom hij om vijf uur 's ochtends uit zijn warme bed om minstens een uur in de bossen te gaan lopen. „Ge moet uu eenmaal iets extra's doen. Van mij komt dat niet in de krant. Als Freddy Maertens veel traint, vragen de journalis ten: Hoeveel hebt ge nu weer ge traind, Freddy? Ik train even veel. maar ze vragen mij niet". Met andere woorden, Roger de Vlaeminck voelt zich in België miskend. „Ja, het is toch straf als ge deze week weer in een krant grote koppen ziet over Merckx en Maertens. Ze hebben meer dan dertig overwinningen behaald. Wat zegt dat? Als ik het wil, win ik volgend jaar ook der tig wedstrijden. Het gaat erom welke wedstrijden het zijn". Hij haalt een fles champagne en schenkt de glazen vol. En zegt: „Ach, het kan me eigenlijk niet zo veel schelen, succes is ook betrekkelijk. Ge hebt het aan Jempy gezien. Hij werd we reldkampioen en een paar maanden later was hij dood. Het is we! plezierig als gé in triomf gedragén wordt, maar ik zou het soms liever niet hebben. Als ik had moeten kiezen, zou ik liever een uitstekende voetballer zijn geworden, dat is niet zo lastig' „Ik heb AC Milan zien trai nen. Een beentje in de lucht gooien en zo. Die training stelde niet veel voor. Nee, dan hebben wij wielrenners het heel wat las tiger. Vanmorgen heb ik interval-training gedaan. Een kilometer op het gemak en een kilometer zo hard ik kon. Dat vijftien keer herhaald. Op het laatst gaat ge niet meer vooruit en ziet ge zwart voor de ogen" Op dat moment komt broer "Eric binnen. Hij heeft een ern stige psychische inzinking ge had. De zevenvoudige wereld kampioen veldrijden werd naar een kliniek gebracht en men had hem al afgeschreven. Maar de De Vlaemincks zijn niet zo gauw verslagen. Eric traint harder dan ooit en heeft al weer vier crossen gewonnen. „Als ge goed slaapt en goed eet, kunt ge nog lang meegaan", zegt Roger Eric knikt. Roger: „Hij is nu beter dan vroeger". Eric kau een voorbeeld nemen aan zijn broer. Roger, de pallie- ter, had aanvankelijk een hekel aan trainen. „Voor de Ronde van Vlaanderen ging ik op donder dag oefenen, dat vond ik vol doende. Dan moest ik tegen Merckx rijden, die al een maand lang noar die koers toeleefde. Dat kon niet. Ik heb nu het in zicht gekregen dat training en een goede levenswijze alles zijn. Kijk naar Eric, een paar maan den geleden kon hij geen vijf keer een trapje op en af, dan moest hij gauw in een stoel gaan zitten. Nu fietst hij in een bees tenweer wereldkampioen Al- bert van Damme uit bet wiel". Kan Roger het komend sei zoen de troon van Merckx over nemen? „Eddy is niet meer zo superieur ais vroeger", zegt hij, „hij zal nu steeds vaker geklopt worden. Maar met zijn klasse blijft bij nog aan de top. Ik wil het volgend jaar de Tour de France rijden en proberen die ronde te winnen. Jan Janssen heeft de Tour ook gewonnen en hij was een renner van mijn ty pe". JEAN NELISSEN. (Van onze sportmedewerkei) CLINGE - De volleybalald. ling van de bedrijfssportvern,,. ging "Clitex Sport" uit Clitji houdt vandaag een groot üttn. nationaal bedrijfsvolleyba i toernooi, dat gespeeld wordt sporthal "Den Dullaert" j,| Hulst. Een toernooi dat alsnaiit heeft gekregen "Clitex veertij jaar", dit in verband met hetfei' dat dit jaar de Clingse textiel^ brieken het 40-jarig besta» vieren. Een gebeurtenis die men is? I onopgemerkt voorbij wil late ii gaan. Behalve een volleyba toernooi, houdt de voetbalafc- ling van Clitex Sport op zate dag 26 oktober een kitemafc 1 naai bedrijfsvoetbaltoerew I waarna er voor alle personeel leden nog een feest- en onti ningsavond volgt in het cult;. I reel centrum van „Den DtL laert" in Hulst. Vandaagduset I groot bedrijfsvolleybaltoerMio: I met deelnemende ploegen uitoi j kanaalzone, Walcheren, Huls I en omgeving en teams uit Belgit De organisatie van dit even- ement is in handen van voorzit, ter De Meurichy, die met het samenstellen van de poules ns enkele problemen kreeg lekan. pen. Een toernooi dat moest uit- groeien tot het grootste bedrijls. toernooi ooit in Zeeland p. speeld, en waarvoor men koster, noch moeite had gespaard. Ma» later zou blijken dat op die da tum ook nog volleybaltoer nooien in Terneuzen, Vhssinget en Oostende zouden worden ge speeld, en dat betekende voorde Clingse organisatoren een tegenvaller. Veel teams uit Zeeuwsch-Vlaanderen, Walche ren en ook verschillende Belgi sche ploegen hadden reeds voor een ander toernooi ingeschre ven, zodat men nu met twee pou les - bestaande uit zes teams- genoegen moest nemen. De deelnemende teams m de A-poule zijn: Lybeert Verstoe ten (Kapellebrug), Philips (Ter neuzen, N.S.M. (Sluiskil), Mti- moev (Belseie, België), Clitei Sport (Clinge) en VTB/VÜI (Brussel, België). De indeling van de B-poule: CVC (Clinge], DOW (Terneuzen) SC Morra (Hulst) Pechiney (Vlissingen) Luctor Banden (Hulst) en SOi (Antwerpen, België) De eerste wedstrijden, die op drie velden gespeeld worden begirmen on 10.00 uur. In de poule- wedstrijden wordt er gespeeld cm twee sets, beiden bestaande uit 15 punten. Omstreeks 15.00 uur beginnen de finaie- et plaatsingswedstrijden, en dit worden gespeeld om twee ge wonnen sets. Elke set gaat ooi hier tot 15 punten. Indien meer dere trams met hetzelfde aantel wedstnjdpunten eindigen be slist het setgemiddelde voorde eindklassering in de poules. De finalewedstrijd begint om 16" I uur, waarna de directie vanO-1 tex BV in de foyer van de sport-1 hal de prijzen zal uitraken. I Hugo Bol, de man die vrijdag in het huwelijksbootje stapt zal voorlopig nog niet onder de lat staan in het eerste team van Goes. Voorlopig zit zijn gekromde been nog in het gips en het blijft afwachten geblazen wat het straks worden gaat. (Van onze sportmedewerker) YERSEKE - Of „Goes" dit voetbalseizoen nog zal kun nen beschikken over zijn ta lentvolle doelman Hugo Bol is twijfelachtig. Ruim een maand geleden werd Bol tij dens de training zodanig ge blesseerd aan zijn linkerknie dat direct operatief ingrijpen noodzakelijk bleek en het ziet er naar uit dat het gene zingsproces geruime tijd zal duren. De kruisbanden in de knie van Bol zijn namelijk op die ongelukkige avond 12 september finaal afgespron gen. Iets wat hoogst zelden voorkomt, volgens de verkla ring van dokter Steenhuis, de chirurg die de operatie ver richtte, een karwei die drie uur en een kwartier in beslag nam. Hugo Bol, drie weken geleden uit het Bergzicht-ziekenhuis ontslagen huppelt nu weer wel wat rond, uiteraard in gipsver band, maar daarmee is de kous voor hem nog niet af. Bol: „Op 29 oktober gaat het gips van mijn nu nog gekromde been af en dan gaat het pas goed begin nen heeft men mij reeds in het vooruitzicht gesteld. In ieder geval zal ik dan wel op mijn tan den tanden moeten bijten. Trouwens ook bij mijn eerste verblijf in het ziekenhuis heb ik erg veel pijn gehad. Gelukkig ben ik nogal taai en als alles weer op zijn pootjes terecht komt ben je alles weer gauw vergeten. Maar ik moet er niet aan denken als ik nu, op 23- jarige leeftijd, mijn voetbal- loopbaan reeds zou moeten be sluiten. Je wilt natuurlijk die gedachte terugdringen, maar nuchter bekeken is dat onmoge lijk. Ik weet nameüjk dat Willy Dullens. de ster-voetballer en kele jaren geleden hetzelfde is overkomen en Dullens zal nooit meer voetballen. Ik ga dus nog een moeilijke tijd tegemoet, maar hopeloos en zonder moed ben ik gelukkig niet. Dat ligt niet in mijn aard. De sympathieke Bol, die nu aan zijn vierde seizoen bij „Goes" was begonnen is zeker niei afkerig om precies uit de doeken-te doen hoe hij op die bewuste trainingsavond het slachtoffer werd van een vrij on schuldig lijkende botsing met een teamgenoot. Bol: „H.uub Dalebout en Hans Bal rukten in een „een-tweetje" op naar het doel. Dalebout speelde de bal wat te ver voor zich uit, waarna ik uit de goal kwam en op de bal wilde duiken Dalebout gleed toen uit in een soort sliding zou je kunnen zeg gen en raakte met een van zijn benen mijn gekromde knie. Krimpend van pijn bleef ik lig gen, terwijl Dalebout geen letsel had opgelopen. Nadat ik naar binnen was gedragen heeft dok ter Van der Werf uit Goes me het eerst onderzocht maar hij kon niet vaststellen wat het precies was. Wel moest ik begrijpelijk voor onderzoek naar het zieken huis, maar niemand hield toen nog rekening met ernstig letsel. Ook dokter Van der Werf niet, die me nog toevoegde: „Nou ke rel tot zondag op het veld. We zouden dan namelijk thuis spe len en de Goese arts is dan mees tal present. In het ziekenhuis wist men aanvankelijk ook geen raad met me totdat dokter Steenhuis bij me kwam die me dan vertelde dat de kruisbanden in mijn knie het hadden bege ven. Het been ging in het gips en de volgende middag ben ik ge opereerd. Tja en wat het nu gaat worden is maar afwachten als straks het gips verwijders wordt". Ondanks deze geweldige tegenslag komt Hugo Bol echt op zijn praatstoel ajs het over zijn club „Goes" gaat. „We draaien momenteel goed al zie ik er niet direct een kampioenstitel inzitten. De ploeg is echter vrij jong en ik zie toch wel perspec tief voor de toekomst, vooral ook omdat de sfeer, de onderlinge verstandhouding bij ons, formi dabel is." Bol steekt ook niet onderstoe len of banken dat hij bewonde ring heeft voor zijn plaatsver vanger onder de lat, de 16-jarige Leo Hollestelle. „Beslist een jongen met talent die alles mee heeft om een goede keeper te worden. Natuurlijk blijf ik zelf vurig hopen op een come-back maar wanneer die bijvoorbeeld zou vallen tegen het eind van de competitie, dus pakweg met nog een wedstrijd of vijf te doen, zou ik zeker de sportiviteit kunnen opbrengen om te stellen dat Leo Hollestelle onder de lat moet blijven". Hugo Bol, die op 7-jarige leef tijd zijn voetballoopbaan begon in „Yerseke" en op zijn vijf tiende een vaste keus werd voor het „eerste" bij die club, dat toen derde klas zaterdag speel de, maakte snel furore. Voordat hij naar „Goes" kwam kreeg hij ook een aanbieding van RBC en van het Belgische Beerschot. Het „eigen werk" (Hugo is na melijk mosselvisser samen met zijn vader) vormde toen echter het grote struikelblok. Zegt hij: „ik wist wat ik had en ik hield dat liever vast dan me in een avontuur te storten, want dat is het toch eigenlijk als je bij zulke clubs terecht komt Bij mijn clubgenoot van „Yer seke" Adrie Boone die nu bij S.K. Mechelen speelt lag het destijds wel wat anders. Hij was in loondienst en verdiende niet te veel. Dan kun je een derge lijke stap wel wagen dacht ik". Hugo Bol geeft grif toe dat hij bij „Yerseke" een goede tijd heeft gehad. Hij vormde met Rens Griep (die later ook naar „Goes" kwam), Adrie Boone en Leor» I Ast een kwartet van talentvol'' I jongeren waar veel club» jalotf j op waren. Omdat Bol wat moeilijkheid kreeg met „Yerseke" (waart liever niet verder op ïngaa' volgde toch een overstapje w" I „Goes". En tot nu toe heefth.; daar nimmer spijt van ge' Omdat hij tijdens het wuitend I zoen meestal vanaf 's zondag» vond tot donderdag op zee j vanwegezijn beroep moet hij hi „Goes" de training op dinsda-1 gavond overslaan. Bol: „Maar 1 de lêatste zomermaanden v# de competitie ben ik wel W avonden per week beschikha" en dat was dan juist een mooi' gelegenheid om in vorm en con- I ditie te komen. In de winter blijft het voor mij moeilijk wa»- soms zijn we donderdaga™"; pas om zes uur thuis van :f Waddenzee. Dan rep ik me val» zonder te hebben gegeten na» Goes voor het train ingsbez«s want dat is natuurlijk nood' zaak." De Goese doelman die voorl°' pig noodgedwongen op n«'; actief staat heeft in ieder ge,a' de eerstkomende tijd en vof' deze week genoeg prettige dj"' gen aan zijn hoofd om W tegenslag te compenseren. Hu?' Bol is namelqk gisteren in™' len met Evelyn van de Velde?' trouwd. En dat werd dan sporthuwelijk in de ruimste van het woord want de I""1 van Hugo is doelverdedip" van de Goese Damesvoetbal"' eniging G.D.V.V. NEDERLAND I TELEAC 11.00-11 45 Computerkunde herh. les 28. NOS 16.00 Journaal. TROS 16.02 Snater. 16.30 Ren je rot. 16.55 TROS Sport. NOS 18.45 Paulus de Boskabouter. 18.55 Journaal. KRO 19.05 De nieuwe avonturen var Peppi en Kokki. serie 19.25 Q Q. jeugdserie kro/rkk 19.50 't Zand 33. NOS 20.00 Journaal. KRO 20.20 De Berend Boudewtje Kwis. 21.55 Brandpunt. 22.40 Great Mysteries - een se rie adembenemende ver halen. KRO/RKK 23.05 Bisschoppensynode te Rome. NOS 23.10 Journaal. NEDERLAND II TELEAC 18.15 Natuurkunde - herh les 6. NOS 18.45 Paulus de Boskabouter. 18.55 Journaal. TROS 19.05 Zorro, jeugdserie. 19.30 Boter, kaas en eieren, spelprogramma. NOS 20.00 Journaal. TROS 20.21 Ik hou van uw vrouw, blijspel 22.20 Sterren kijken: filmprtret van een sportman. 23.00 Wordt u al geholpen?, tv-serie. NOS 23.30 Journaal. KOR/NCRV 23.35 Het lied van de week. DUITSLAND I 10.00 Journaal. 10.05 Aktualiteiten en muziek. 10.25 Reportage uit Bonn. 10.50 Muzikaal amusement sprogramma. 11.35 Sport. 12.20 Aktualiteiten. 12.50 Persoverzicht. 13.00 Journaal. 14.30 Journaal en Program maoverzicht. 14.45 Kinderprogramma. 15.15 Jeugdprogramma. 16.45 Aktucle verkeersvragen. 17.15 Kerk en gemeenschap. 17.45 Journaal. 17.48 Sportjournaal. (Regio naal programma: NDR 18.30 Mein Sohn, tv-serie. 19.00 Aktualiteiten. 19.15 Amusementsprogramma. 19.58 Programraaoverzicht. WDR 8.05 Schooltelevisie. 18.35 Stars prasentieren Stars. 19.00 Aktualiteiten. 19.35 Der Wilde und der zahme Westen, tv-sene) 20.00 Journaal en weerbericht. 20.15 Amusementsprogramma. 21.45 Loterijuitslagen. Aan sluitend: Journaal en weerbericht en Epiloog 22.05 Tod eines Bürgers (The old man who cried wolf), Amerikaanse speelfilm uit 1970 23.20 Journaal. DUITSLAND II 13.45 Programmaoverzicht. 14.15 Amusementsprogramma. 14.58 Journaal. 15.00 Jeugdprogramma. 15.30 Reportage. 16.15 Informatief programma. 17.00 Journaal

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 28