f Nixon dient klacht in over bandjes zes jaar voor gewapende overval Sennheiser mikrofoons om op te vreten... MEER ENGELSE SOLDATEN NAAR ULSTER Paula Witkam bekent brie! Energienota stelt Mansholt c.s. niet gerust t Burton met prinses MISLUKTE BEROVING GELDTRANSPORTEUR VAN NED. MIDDENSTANDSBANK BREDA weekbladen vragen steun: drie miljoen Lanser-CNV: Oppassen met staatsinvloed binnenland buitenland Geen idee Identiteitskloof een miljoen gulden aan prijzen Strenge reactie SEIMIMHEISER Schizofrenie Rockefellers vrouw moet borst missen Kampen stemt op 13 november over Hoe verstandig bent u als u een bontmantel koopt...? VRIJDAG 18 OKTOBER 1974 I t [(Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG De bezin- ningsgroep energiebeleid waarvan i»k deel uitmaakt de Voormalige EEG-commissaris dr s. Mansholt en VARA- voorzitti i A. Kloos, verwacht niet dat de adviezen, die mi nister Lubbers van Economi sche Zaken vóór X juni 1975 gevraagd heeft, over de gevol gen, de analyse, de veiligheid etc: van kerncentrales „enig «ten-schappelijk niveau" zul len hebben. De bezinningsgroep is het daarom eens met die brief vam premier Den Uyl aan zijn par tijgenoot Mansholt- waarin hij zegt dat op zijn vroegst pas in 1979 met de bouw van kern centrales wordt begonnen. Zo als bekend is de minister van Economische Zaïken van me ning, dat in 1976 daarmee een aanvang gemaakt kan wor den- Een en ander werd gisteren op een persconferentie meege deeld naar aanleiding van een verklaring van een aantal we tenschappelijke personen en politici over die energiemota van minister Lubbers. Volgen de week wordt in de Tweede Kamer gedebatteerd over het waagstuk van de kernener gie. De bezirnninigsgroep ban op een aantal punten instemmen met de nota van minister Lub bers. Zo is de groep het vooral eens met de opvatting van mi nister Lubbers, dat de maat schappelijke aanvaarding van het kernenergiesysteem belang rijker wordt geacht dan een verdere uitbouw. De groep zegt, dat in de enengienota wordt toegegeven dat de nood zaak tot een verdere invoering van kernenergie niet doorslag gevend -groot iis. Toch heeft de bezinnings- groep op veie punten kritiek op de nota. Zij meent dat te weinig is aangetoond, dat niu reeds voor een uitbouw van kernenergie moet worden ge kozen. Ook vindt de groep, dat die industriële anitwikkeldnig in zware kapitaalgoederen voor de periode n-a 1985 als nor- maai wordt geacht. Bovendien is de groep van oordeel, dat het door de nota geschetste energie-, en het daaruit voortvloeiende iindus- tweplam, te weinig is door dacht. De groep zal binnenkort dan ook met een aantal scenari o's voor een industrileplan ko men, waarin een relatie wordt gelegd tussen energie, werkge legenheid en milieu- WASHINGTON (UPI. AFP) Ex-president Nixon heeft gisteren de federale rechtbank in Washington verzocht te ver hinderen dat het Witte Huis geluidsbandjes of ander mate riaal vrijgeeft, dat Nixon toe behoort. De ex-president be klaagt zich dat de overeen- (Van onze rechtbankverslaggever) SBREDA De Bredase rechtbank heeft gisteren een hele dag besteed aan de mislukte gewapende overval, die op de middag van 28 januari van dit jaar in de Veemarktstraat te Breda plaatsvond op een geldtransport van de NMB en die het leven heeft gekost aan de 57-jarige uit Essen (B.) afkomstige geldtransporteur Jules Busschots. Een groep van vijf Molukkers had zich voor deze overval te verantwoorden: Jahja H. uit Breda (21), die de dodelijke scho ten loste: Joram S. uit Breda (21), mede feitelijke uitvoerder van de overval; Vathaniël T, uit Breda (20)Pieter P. uit Vught (20) en'Herman H. uit Breda (26). De officier van Justitie mr. K| Thijssen eiste wegens po- tot afpersing door twee ugde personen, de dood evorie hebbend, tegen H. en Joram S. elk zes j«r' met aftrek; tegen Nat-ha- mël T. (eveneens gewapend) o^pens medeplichtigheid vier jaar met aftrak en tegen Pie- tsr P. en Herman H. drie jaar met aftrek. Het plan voor de overval op de geldauto was uitgegaan van Joram S,, die een kamer in oen pand tegenover de NMB in de Veemarktstraat bewoonde dreigen. „Maar het liep an ders Toen Jules Bosschots, de geldtransporteur, het geweer in de rug geduwd kreeg door Jahja H., die tegenover de bank had staan wachten ach ter een verhuiswagen, weerde hij H. met de koffer af. „Toen ben ik aohteruitgesprongen en heb doorgeladen. Alleen om hem aan het schrikken te ma ken Maar toen moet het wa pen zijn afgegaan", aldus H. ',Ik heb altijd gedacht dat de schoten per ongeluk zijn afge gaan". __|n met zijn vriend Natha niel T „In het begin was het eigen'; jk alleen maar een grapje zei S., maar er was, zoal-, de president opmerkte, „we. serieus werk van ge- maak'. LZe hadden een paar keer de hele gang van zaken bij geldtransporten van de Neder lands Middenstand Bank be- kékei en er toen in eerste instair Jahja H. bijgehaald. Pas een week of wat vóór de dag dat de overval was ge- Panipk planri was er Pieter P. bij be- tcokkt en pas daags tevoren Herm;ii H. Vrijwel alle ver dachten gaven als motief voor cBöverval op: geldnood „Maar u hebt tweemaal ge schoten. De tweede keer ook per ongeluk"?, wilde de presi dent weten. „Ik weet het niet. Misschien ben ik in paniek geraakt- Ik weet niet waarom en hoe ik schoot". Met de andere verdachten ontkende Jahja dat tevoren af gesproken was dat er eventu eel geschoten zou worden. Overigens hadden ze er Seen idee van gehad om hoe veel geld het wel zou kunnen gaan. Ze dachten wel, dat het de moeite waard zou zijn. „Het was een bank. nietwaar", zei S. Jahja H. en Joram S. tonden een hoofdrol vervullen en gewapend met resp. een geweer en pistool de overval uitvoeren. Jahja schafte zich speciaal voor de overval het geweer aan. Joram beschikte al een jaar lang over een pis tool. Datzelfde gold voor Na thaniel -., die in de vluchtau to zou plaatsnemen en eventu eel opdringend publiek op af stand houden. Als bestuurder van de vluchtauto (een groene Fiat) die Nathaniel de avond tevoren in Tilburg op een par keerplaats had gestolen, zou Pieter P. fungeren en Herman K had lis opdracht achter de vluchtauto te gaan rijden en ®6hten mogelijk te maken. ^Banuit de kamer van Her- ■B*11 H- op de Havermarkt ®gen ze op de bewuste mid dag; op pad om het plan uit te Ka en alles liep volgens iak tot het moment van enlijke overval. ■Teilen J&n gingen ervan uit, dat man, die de geldkoffer naar binnen bracht, de koffer jjPer bedreiging van een ge weer zou afgeven. Het was de bedoeling dat er ge spoten zou worden. We zou- alleen met de wapens Toen er schoten vielen was S., die positie had gekozen ter hoogte van een aan de Vee marktstraat gevestigde schoe nenzaak met de bedoeling een vlucht in de bank van de geldtransporteur onder bedrei ging met een pistool te ver hinderen, in paniek geraakt, zoals hij zei. „Ik kwam te laat. Daarom mislukte de hele zaak", zei S., dlie zich even had moeten afkeren voor toe vallige passanten. „Ik was bang dat ze mijn pistool zouden zien. Daardoor zag ilk niet precies wat er gebeurde en kwam ik te laat". Hij ontkende dat zijn pistool schietklaar zou zijn ge weest. Dat was het overigens wel toen de politie het vond. „We waren echt bang, toen het erop aankwam", zei Na- thaniël T., die bij Pieter P., gewapend met een pistool, in de auto zat te wachten. Zijn pistool was niet geladen. >,Ik had er geen patronen bij". Pieter P- verklaarde dat hij nog had geprobeerd zijn vrienden te bewegen van de overval af te zien. Hij had ook niets van vuurwapens willen weten. Herman H., die als taak had eventueel verkeer, dat de vluchtauto zou kunnen hinderen, op te houden, zei eigenlijk niet te hebben gewe ten waar het om ging. „Ik leefde toen buiten de reali teit", zei hij. Hij gebruikte, evenals de anderen, regelmatig drugs en de verdachten meen den, dat de drugs op het door voeren van het overvalplan van invloed waren geweest. „In zekere mate verminderd toerekeningsvatbaar" was de conclusie van het psychiatrisch (ADVERTENTIE) Twee prijzen: een verlichte globe met dubbel-effect kaartbeeld; Ned. tekst, de gebergten in voelbaar re- lief, boldiameter 25 cm, winkelwaar de 85,-. Een geschenk van de Eerste Ned. Globe Industrie, Veeral- lees,Zwolle. PUZZEL MEE! Omdat het zilveren jubileum van het K.W.F. samenvalt met het 25-jarig jubileum van de Eerste Ned. Globe industrie, bieden wij iedere puzze laar gedyrende de puzzelaktie een jubileumcheque aan van ƒ25,- die kan worden verzilverd bij aanschaf van een verlichte globe. (Aanvragen op bovenstaand adres). rapport van de P.O.K. Dat werd verklaard uit de achter grond van verdachten, waar door een ernstige identiteits kloof is ontstaan. „Door d'e identiteitskloof hebben hun de kansen ontbroken zich in te passen in de eigen gemeen schap (Molukkers) èn in de Nederlandse maatschappij". Geconstateerd werd „een ge brek aan persoonlijkheid, een ik-zwakte, waardoor beïnvloe ding in groepsverband gemak kelijk mogelijk was". De officier van justitie mr. K. Thijssen begon zijn requi sitoir met zijn deelneming te betuigen aan de nagelaten be trekkingen van Jules Bos schots- „die tot het uiterste zijn plicht deed". Hij achtte poging tot beroving niet bewe zen voor de verdachten Jahja H- en Joram S. Wèl po-ging tot afpersing en voor de overige verdachten medeplichtigheid daaraan. Hij stelde zich op het standpunt, d-at de verdachten „door gebruik van drugs en leegloperij waren ont spoord". Hij wees erop, dat het aan tal geweldmisdrijven het laat ste jaar met 20 procent is toegenomen. „Daarom zal een strenge reactie van de kant van justitie hierop moeten vol gen. De groepsverantwoorde- lijkheid laat echter niet toe, dat de straffen al te zeer uit eenlopen", aldus mr. Thijssen, die en passant de Bredase re cherche een pluim op de hoed stak voor het onderzoek, dat snel tot resultaten had ge leid. De raadslieden mr. Galama, mr. Meynen, mr. v.d. Ven, mr. Van Wijmen en mr. Kokken waren stuk voor stuk van oor deel dat de eisen van resp. zes, vier en drie jaar erg «waar waren. Mr- Galama: „Het was vee] meer de situa tie bij de NMB, die tot hun verbeelding sprak en die moest worden uitgebuit, dan geldnood, die de verdachten tot hun daad heeft gebracht. Hij schetste zijn cliënt S. als .,een kind, dat in een droom wereld leefde" Mr. Meynen noemde de overval „een cow- boyspel", zonder de ernst er van overigens te willen klei neren. Tegenover de compen- ADVERTENTIE) ..in elke prijsklasse satie, die de overval in de vorm van straf eist, stelde hij de verantwoordelijkheid van de maatschappij. „De eisen zijn Ingegeven door normbevestiginig, vergel ding en generale preventie", zei mr. v.d. Ven. Hij sloot zich aan hij het reclasserinigsrap- port waarin gesproken wordt van „sociale schizofrenie" waar het gaat om de situatie van de jonge Molukkers. „Moeten wij geweld met ge weld, in de vorm van zo'n zware straf, beantwoorden"?, vroeg mr. Van Wijmen, die zich keerde tegen de mening van het POK-raipiport, dat de strafmaat gelijk zou kunnen zijn, maar de strafsoort ver schillend. „De POK gaa-t daar mee op uw stoel zitten", aldus mr- Van Wijmen. Mr. Kokken benadrukte tenslotte nog eens de identiteitskloof, „waardoor deze jongelui in een ghetto zijn gedrukt". De vijf raadsleden bepleit ten dat de rechtbank in zijn vonnis zou aanbevelen, dat de verdachten hun straf zouden moeten uitzitten in de jeugd gevangenis in Zutphen. In het laatste woord van leder der verdachten klonk oprechte spijt door over het gebeurde. De rechtbank zal over veer tien dagen vonnis wijzen. De Britse acteur Richard Burton heeft gisteravond be kendgemaakt, dat hij en prinses Elisabeth van Joe goslavië zo spoedig mogelijk zullen trouwen. De 48-jange Burton vertelde het nieuws aan journalisten voor zijn woning in de Londense voorstad Hampstead. De dochter van prinses Elisa beth, Catherine, stond er bij. De prinses, die twee keer getrouwd is geweest, Is een volle nicht van de Engelse prinses Alexandra en een achternicht van de Britse troonopvolger prins Charles. BELFAST (UPI) Het Britse leger In Noord-Ierland is gisteren met nog eens 600 man versterkt naar aanleiding van de voortdurende geweld dadige protesten tegen de Britse detentiepolitiek in de provin cie. Woensdagnacht arriveerde een voorhoede van honderd man in de provincie en gister middag het resterende contin gent van 500 man, onder wie 100 mijnopruimingsdeskundi- gen. In Noord-Ierland bevin den zich nu 15.600 Britse sol daten. De aankomst viel samen met een tweede dag van straatbe- togingen tegen de internering zonder vorm van proces van personen die van extremisme worden verdacht. De Britse minister voor Noord-Ierland, Merlyn Rees, onderbrak gisteren zijn bijna onafgebroken raadplegingen met veiligheidsadviseurs en vloog naar Londen om premier Harold Wilson en het kabinet van de nieuwe situatie op de hoogte te stellen en instructies te halen. (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG De weekbla den De Nieuwe Linie, Haagse Post en De Groene hebben onlangs nieuwe aanvragen voor overheidssteun ingediend bij minister Van Doorn (URM). De aanvragen belopen te zamen f 3 miljoen. Volgende week installeert minister Van Doorn het bestuur van het zo juist opgerichte bedrijfsfonds voor de pers, dat over de aan vragen zal moeten adviseren: De Haagse Pos heeft zijn aan vrage verhoogd van f 1.2 mil joen tot f 1,7 miljoen. De Nieuwe Linie vraagt ruim f 1 miljoen en De Groene f 330.000- In de nacht van bomaansla gen en schietpartijen zijn vol gens een opgave van de politie in Belfast zeven mensen ge wond. Andere rellen vonden plaats in Dungannon, Newry, Lurgan en Londonderry. In de laatste stad kwam het verkeer gistermorgen tot stilstand doordat betogers hoofdstraten afsloten met gestolen voertui gen en olievaten. Een groep van 80 jongelui wierp barrica den op op de Craigavonbrug die de twee helften van Lorv donderry aan weerskanten van de rivier de Foyle met elkaar verbindt. De Noordierse politie zei de indruk te hebben dat de ge welddadigheden een vooropge zet plan van het verboden Ier se republikeinse leger zijn om een einde te maken aan de internering van vermeende extremisten, waarvan de grote meerderheid komt uit de rooms-katholieke gemeenten waar de IRA zetelt. Dinsdagavond stichtten in woners van de Maze-gevamige- nis, gelegen op 10 kilometer ten zuiden van Belfast, brand in bijgebouwen die het com plex veranderde in een gebla kerde ruïne. De slag om Maze had straatbetogingen en ge vangenisopstanden elders tot gevolg. In Armagh gijzelden vrouwelijke gevangenen de di recteur en vier bewakers en hielden ze veertien uur vast- De vijf werden gisterochtend ongedeerd vrijgelaten. (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG CNV-voor zitter Lanser gelooft niet dat de overheid erg veel invloed moet krijgen op het bedrijfsle ven. In tegenstelling tot minis ter-president drs. J. M. Den Uyl wijst Lanser een te grote staatsbemoeienis met d-e on dernemers vain de hand. Dat DE Europese Commissie voelt weinig voor een herziening van de lijst van ontwikke lingslanden die profiteren van de algemene tariefpreferenties, aldus de vice-voorzitter van de commissie, sir Christopher mes- DRIE officieren van het Griekse leger en dertien poli tiefunctionarissen zijn gisteren officieel beschuldigd van het martelen van politieke gevan genen tijdens heit zevenjarige militaire bewind. zou volgens hem slechts leiden van ^olitteke^en economisch macht en diat is juist „in fla grante strijd met bet veelge hoorde streven naar spreddmg vam ma-cht- Iets waarvoor ook het kabinet zegt te staan". Het is daarom dat het CNV sterk gereserveerd staat tn opzichte van bijvoorbeeld een nationaal investeringsfonds met beslissende bevoegdheden voor de overheid als het er om gaat te bepalen waar en waar in zal worden geïnvesteerd. Die bezwaren blijven bestaan- ook al zou de vakbeweging in een dergelijk fonds zijn verte genwoordigd. NEW YORK (REUTER) De vrouw van Nelson Rocke feller, de kandidaat voor het Amerikaanse vice-president- schap, is gisteren geopereerd aan een kankergezwel in de linkerborst. De borst moet worden afgezet Het is nog niet bekend of de kankerweefsels zich ook in andere delen van het lichaam hebben verspreid Als de kan ker ook de lymfeklieren heeft aangetast, is haar kans op ge nezing 70 procent, en anders is er 90 procent kans op volledig herstel. Aldus zei Nelson Roc kefeller gisteren op een pers conferentie in New York JERUZALEM (REUTER) De Leidse studente Paula Wit kam, die samen met haar col lega Margreet Heynsbroek we gens hulp aan de Palestijnse verzetsorganisatie El Fatach voor een militaire rechtbank in Jeruzalem terechtstaat, heeft woensdag bekend dat zij voor deze organisatie een brief van Damascus naar Jeruzalem heeft overgebracht- Aanvankelijk had zij gewei gerd dit te doen. maar „toen George Istafam een leider van El Fatach in Damascus de brief in mijn agenda schreef en hem ons gaf, moes- :en wij het wel doen", aldus Paula Witkam. De brief was met onzichtbare inkt geschre ven tussen de regels van een m het Nederlands geschreven gedichtje. Het proces tegen de twee Nederlandse studenten wordt volgende week voortge zet. komst die hij met de tegen woordige regering heeft geslo ten inzake de documenten, niet wordt nageleefd. Op 6 september wias met Nixon afgesproken dat het materiaal zou worden overge bracht maar Califomië waar het zou wondien opgeslagen in een kluiis. Op 9 september echter verzocht de speciale aanklager voor Watergate de stukken niet te laten wegbren gen zonder zijn goedkeuring. Sindsdien staan ze onder be heer van Philip Buchen, juri disch -adviseur van president Ford- Nixons advocaat Miiller zei in een toelichting diat de ex- president geen materiaal wil blokkeren dat nodig is voor het Watergate-proces. Maar wan neer die reohrtibanik nieuw ma teriaal zou opeisen wil Nixon het recht hebben eerst na te gaan of die stukken vallen on der het privilege van de uit voerende macht of het recht op privacy, alvorens ze wor den vrijgegeven- President Gerald Ford heeft gisteren voor een subcommis sie van liet Amerikaanse huis van afgevaardigden verklaard, dat er geen geheime overeen komst ten grondslag lag aan zijn controversiële beslissing ex-president Richard Nixon gratie te verlenen- Wel gaf hij t-oe op 1 -augus tus met een vam Nixom's me dewerkers de mogelijkheid te hebben besproken dat Ndxon gratie zou worden verleend als hij besloot af te treden. I-n een uiitigefareiidie openimigs- verkl-arinig dii-e hij op een zit ting van de juridische subcom missie vam het hiuiis vam afge vaardigden voorlas, zei Ford: „Ik geef u de verzekrimg dat er op geen enkel ogenblik een overeenkomst van welke aard dan ook is geweest met be trekking tot een genera-al par don voor de heer Nixon als hij zou aftreden en ik president zou worden". In zijm verklaring, die lan delijk over radiio en televisie werd uitgezonden, vermeldde Ford bijzonderheden over her haalde co-nt-actan die hij a-la vice-president op 1 en 2 au gustus had met Nixon's chef- staf Alexander Ha-ig en Nixon's advocaat James St Cliair. In een van zijn besiprefcirr gen met Haig, aldus Ford, liet Nixom's chefstaf een reeks mogelijkheden de revue passe ren, waaronder de vraag of de president zichzelf pardon kon verlenendoor ver schillende verdachten in de Watergate-affaire gratie te scnenkem, dam zichzelf pardon te verlenen en af te treden"- Ook, ailidius Ford, kwam de vraag aan de oeneh ofe dorm V2 vraag aan de orde of -,een pradon kon worden verleend aan de presidente in het geval dat hij aftrad". „Generaal Haig wilde mijn opvattingen vernemen over de verschillen de mogelijk handelswijzen en ook mijn standpunt over de mogelijkheid van aftreden. Hij gaf eeh'ter te ke-nmen dat hij aam geen van de mogelijkhe den de voorkeur gaf", zet Ford. KAMPEN (ANP) B. en W. van Kampen hebben de datum van herstemming in het kiesdistrict in de Fievowijk te Kampen waar in mei voor de gemeenteraadsverkiezingen was gestemd met onder ande re ballpoints, bepaald op woensdag 13 november. Zij geven hiermee uitvoering aan het koninklijk besluit van ver leden week waarin tot deze herstemming werd beslist. Brood duurder en thee duur der is ontbijt duurder. Daar is peen speld t-ussen te krijgen tenzij er hier iemand is die 's-morgens vroeg koffie drinkt. En als je na het opstaan een bord pap eet, heb je met dat rekensommetje natuurlijk he lemaal niks van doen. Sjonge, jonge, wat nu? Kor ter werken bij twee zulke Grote Broers als Philips en Enka. En dat ter-uiijl net dr. Jan Tinbergen ons allen op het nut van die Grote Broers had gewezen. Laat ons niel zo paniekerig reageren als de beurs, vrien den. (Dat zal ook niet zo moei lijk zijn, omdat de meesten onzer er niet zoveel geld in hebben zitten. Maar je zult er maar werken, wilt u zeggen, inderdaad, dan wordt het op passen geblazen, ook al is kor ter werken altijd nog wer ken.) Variatie Rotterdamse prosti- tuées: bijstandje- De Franse oud-minister van buitenlandse zaken Michel Jo- bert, heeft mijn hart gestolen. Hij heeft een boek geschre ven: Memoires van de toe komst, en daarin zegt hij een en ander over minister Kissin ger van de Verenigide Sta ten. Zoals: „De Amerikaanse mi nister van buitenlandse zaken houdt ervan in de publieke belangstelling te staan, maar koestert veel illusies en is zo verliefd op zijn eigen intelle- gentie, dat hij vaak fouten maakt". En verder: „Hij heeft er wanhopig behoefte aan te worden bewonderd, je kunt het aan zijn gezicht zien". Vogens het Haagse raadslid zuster J. van de Ven komen in Den Haag vormen van li chaamsvervuiling als hoofd kus, vlooien en schurft steeds meer voor. Wat dacht u, een berichtje uit een krant van laten we zeggen 1857? Nee hoor, een berichtje van gist eren. En toen waren we maar weer weg. Met gelukwensen aan alle j ongeborenen. Ik be doel maar. Een welgemeend welkomstwoord geeft de jonge wereldburger moed- En dat hebben ze nodig, want het is me het wereldje wel. Zo. Daaoaag. MER1JN AR-fractievoorzitter Aantjes en het Tweede Kamerlid De Brauw (DS'70) hebben minis ter Van der Stoel (Buitenland se Zaken) gevraagd waarom de Nederlandse delegatie in de algemene vergadering van de Verenigde Naties niet tegen de toelating van de Palestijnse bevrijdingsorganisaties heeft gestemd. (ADVERTENTIE) Als u voor 490.- ergens een slechte bontmantel kunt kopen en voor 590.- een goede, dan... koopt u die mantel van 590.-. En dat is dan verstandig... Indien u voor 2500.- een niet zo sterke bontmantel in een exclusieve bontsoort kunt kopen, maar voor 1500.-een heel goede in een wat eenvoudiger bontsoort, dankoopt u die jas van 1500.-. En dat is ook verstandig... Kort en goed gezegd: Het juiste, eerlijke advies bij de aankoop van uw bont mantel is heel, heel belangrijk! Fijn, dat onze deskundige adviseuses u niet in één of andere mantel praten, maar u goed en duidelijk tonen hoe de kwaliteit en duurzaamheid is van de mantels, die u bij ons past. Trouwens onze vakbekwame en ervaren bontwerkers hebben uw mantel op ons eigen bont-atelier voor u reeds van buiten èn van binnen beoordeeld Een extra waarborg is boven dien de schriftelijke garantie van de Stichting Bont- Waarborg... Kom zien hoe verstandig u bont kunt kiezen in onze speciale afdeling. l ^^95,

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 13