johnny Boogaart loopt praktijk bij Steen Trainer worden liefste wens „We zijn te sterk" JO DE BLOCK ZIT DIEP IN ELLENDEJ Verlies voor Goese Damclub G.D.C. W.K.-vo ORAP IN Dl FINA POUI Amro 10* MZ 116 ZONDER VERLIES Seizoen voor Johan Scheele afgelopen Explosie De Feber TELEFUM sport Een Mercedes Diesel rijdt opmeikelijk zuinig. Datwistual. Enopuw wagen kunnen we (tijdelijk) een uiterst royaal inruilboddoen. Dat wist unogniet! Mercedes DieseL Klasse alageenai>den Maak 's een vogelnestje op dl vroege morgen radio's. DINSDAG 15 OKTOBER 1974 (Van onze sportmedewerker) HULST - De medische begeleiding in de voetbalsport, waar het steeds ruwer wordt, gaat de nodige aandacht opeisen. Er gaat bijna geen wedstrijd voorbij of de man met „de waterzak" moet enkele keren per wedstrijd opdraven om een speler een „spons" onder de pijnlijke ledematen te duwen. Het is geenszins een geheim dat er dikwijls een „psycholo gisch" effect van zo'n spons uitgaat. IVIaar niet altijd komt men er met de spons vanaf. Kort of soms zelfs veel later na de wedstrijd merkt het slachtoffer dat men beter met de spons van de geraakte ledematen had kunnen afblijven. Vakkennis had op dat moment veel narigheid kunnen voorkomen. Maar ja, wie van onze amateurclubs beschikt over medische vakmen sen? Het blijft meestal een stille wens. De voetbalvereniging STEEN zit wat dat betreft goed in de lift. Het heeft in de 19-jarige Johnny Boogaart (zoon van de STEEN- voorzitter Roger Boogaert) een vakman in spé. Johnny Boogaert volgt momenteel als tweede jaars student de opleiding voor (Van onze tafeltennismedewer- ker). MIDDELBURG - Voor de landelijke talehenniscompetitie werd in de hoofdklasse de wed strijd van St.-A.'oysius I tegen Valkenberg/ANVJ I verschoven naar a.s. zaterdag. Wel kwamen in deze groep de andere teams in het strijdperk. Ongeslagen lei der Irene I stuitte thuis tegen Blue Stars I niet op moeilijkhe den en de Tiiburgers wonnen met 9-1. Skilla 3 drukte met 7-3 Delta Lloyd 2 wat vaster op de laatste plaats. In de overgangs klasse kwam St.-Aloysius 2 het in Breda tegen Belcrum I niet redden en met 7-3 bleven de punten bij de gastheren. Paul van Laere scoorde twee maal tegen terwijl André Lou wen voor het derde tegenpunt zorgde. JCVI bleef bij het afslui ten van de eerste competitiehelft ongeslagen en het klopte Diveko met 7-3. Deso hield zich met 8-2 Frisol 2 van het lijf. In de promo tie overgangsklasse H bleef Middelburg Zuid I ongeslagen. In Rotterdam werd het 0-10 tegen hekkesluiter Elan 2, al was de uitslag niet geflatteerd. De papieren van de Middelbur gers voor het kampioenschap en de daarmee gepaard gaande Eromotie blijken na de eerste elft zeer gunstig. Wilno I be hield zijn kans en de tweede olaats door een kleine zege op het bezoekende Salamanders 2 te behalen waarbij Dick Jeras zijn eerste verliespartij moest incasseren. TOGB I wist de strijd tegen Steeds Hoger 3 met 8-2 in een voordeel te beslech ten. physio-therapeut te Gent, waar hij stage loopt aan het acade misch ziekenhuis. 's-Zondags is hij present ('s-zaterdags speelt hij met de A-junioren) als me disch begeleider bij het eerste elftal van STEEN. Ongeveer an derhalf uur voor elke wedstrijd begint het werk voor Johnny. De conditie van de spelers wordt aandachtig geobserveerd. Oude blessures worden met zorg be handeld en de massage van de spelers neemt eveneens een be langrijke plaats in. In de kleed kamer worden de spelers reeds lichtjes opgewarmd en de meeste stramme spieren losge maakt. Johnny Boogaert over de behandeling van de spelers: „Het is zeer belangrijk dat spe lers en medisch begeleider (mas seur) zich direct met elkaar ver bonden voelen. Ook vóór de wedstrijd, want er zijn immers verschillende type spelers. Sommige spelers moeten gerust gesteld worden.. Anderen daar entegen komen zo ongeïnteres seerd naar de wedstrijd, dat het gewoon noodzakelijk is, dat ze„opgepept" worden". Johnny verder: „Het is ook gewenst dat de medische begeleider zijn spe lers goed kent en daarom is het eveneens nuttig, dat deze vanaf de reservebank de spelers goed observeert. Je kunt dan immers direct constateren waar een blessure het directe gevolg van is en dat kan straks bij de be handeling zijn nut hebben. Je kunt bijvoorbeeld ook zien hoe een speler reageert, die met een nog niet geheel herstelde bles sure toch aan een wedstrijd is begonnen. Funest is het dat sommige spe lers na een verkregen blessure toch proberen voort te sukkelen en te lang wachten om zich onder medische behandeling te stellen. Als een geblesseerde speler er vlug bij is en zich laat behandelen en wij met de bles sure geen raad weten - dan kan hij door ons naar een specialist worden verwezen. Het gezegde dat de appel niet ver van de boom valt is in huize Boogaert zeker van toepassing. Vader Ro ger Boogaert had het immers ook in zijn vingers. Tot vorige competitie was hij het die de STEEN-boys medisch begeleidde. Voorzitter Boog aert: „Bij het einde van de vorige competitie heb ik tegen onze Johnny gezegd: het wordt tijd dat jij je eens volledig met deze medische begeleiding belast. Je bent jong en je volgt de vakop leiding, zodat je er alleen maar wel bij kunt varen. Praktijk kun je immers nooit genoeg hebben". Het is niet bepaald het lichtste beroep dar de man uit St. Jan steen heeft uitgekozen, dat staat als een paal bovac water. Het lesrooster "ermeV'J -tüts werk dag lessee mi 30 en 14-17.30 tuur et or, zondig gaan de lessen zelfs door tot 18.30 uur. Ook het onderdeel conditie krijgt de nodige aandacht. Aan zwemmer, wordt twee, aan spel 1 en aan conditietraining even eens 1 uur aandacht besteed. Volgens Johnny Kan men er zelfs op zakken. Vakken als massage, bestralen," anatomie, physio- therapie en psychiologie beho ren vanzelfsprekend tot de hoofdvakken. Vooral voor de studenten, die voetbalmindend zijn is de praktijk interessant, daar zij praktijklessen krijgen van docent Mussen, die als physio-therapeut het Belgisch nationaal voetbalelftal bege leidt. Hij is hoofd van de physio-therapie-afdeling van het academisch ziekenhuis te Gent. Dat de verworven vakkennis van Johnny Boogaert reeds zijn vruchten heeft afgeworpen, daarover zouden o.a. de STEEN-spelers Eddy d'Hooghe, George van Rattingen en George Pauwels meer kunnen vertellen. Ook Frans Lauret van Vogel waarde is meer dan eens in huize Boogaert om advies geweest, want ook niet STEEN-spelers kunnen bij Johnny terecht. Johnny Boogaert koestert een innige wens, namelijk om na zijn studie - waarmee nog minstens twee jaar zijn gemoeid - voet baltrainer te worden. Het zou in ieder geval een mooie combina tie zijn om naast voetbaltrainer ook een goed medisch begeleider te zijn. Johnny Boogaart: „Blessures moeten goed behandeld worden" RUISLEDE-AXEL - Het mo torcrossseizoen loopt naar het einde. Ook voor de motorcros sers van de motorcrossclub de MC Axel, al staan er nog drie wedstrijden op de kalender. Jo han Scheele uit Zaamslag heeft er voor dit jaar al vast een punt achter gezet. Een jaar waarin hi j niet tot die prestaties kwam, die velen van hem wel verwacht hadden. J. Scheele bleef dit seizoen bij de internationalen ver onder de middelmaat, wat vooral voor zijn supporters een teleurstel ling betekende. Ook tijdens in ternationale motorcrosswed strijden het afgelopen weekend in het Belgische Ruislede ging hij niet meer van start. Dat deed wel Johan Schelleman bij de nieuwelingen 250 c.c., en voor hem werd het in de eerste en enige reeks een vierde plaats. Bij de junioren 250 c.c. had Frans Lensen reeds bij ie start van de eerste manche te kampen met motorpech, waardoor hij niet meer van start kon gaan. W. van Bruggen werd. ir. deze manche vijftiende. In dt tweede manche vlotte het beter met Lensen, hij werd nu fraai vijfde. W van Bruggen ging hier als elfde door de finish. Bij de senioren 250 c.c. moest C. Buysse in de eerste manche met motorpech de strijd staken. Winnaar werd hier de Belg Saelens. Hij won ook de tweede manche terwijl Buysse hier als tweede door de finish ging (Van een onzer verslaggever, I Het Nederlandse voetbalelfij zit altijd goed. Bij winst wotr een feest gebouwd en worde 9 wat ridders geslagen Bijverfc of slecht sjoel, krijgt de teger..I stander de schuld. Eerst haalde we de Finse speerwerpers doo: de mangel. Door middel van re gedrag en raak getrap haddë die de Nederlandse grootma ters belet hun hogeschoolvotiJi bal op de mat te leggen. Geenk; die nog met vakantie nas Suomi gaat. De Zwitsers bleken al gg. haar beter. Volgens tramèl Knobel tota lemen te negatief gesteld. En dan de ambiancl „Toen wij om zeven uur bij stadion arriveerden, was (I nauwelijks een toeschouwer yJ ontdekken. Dat is slecht voor«i i instelling van de jongens" Dat laatste moet indeniaaj| aan de schandpaal. Als je hom uit een ton per jaar verdient e wat belasting (ADVERTENTIE) Al bij zo'n 35.000 km per jaar kost een Mercedes Diesel per km minder dan een benzine wagen van rond de 13,5 mille. Afschrijving en renteverlies meegerekend. Bovendien kunnen we tijdelijk een hoogst interessant bod doen op uw auto, welk merk u ook rijdt. Dat bod ligt vandaag beslist hoger dan u redelijkerwijze mag veronderstellen. Een telefoontje naar ons kost weinig. Maar u kunt er vandaag heel wat geld mee verdienen! GARAGE T WES" EN BV. Oostburg, Bredestraat 23b, tel. 0J17j-2kJ3. (Van onze sportmedewerker) HULST - In de tweede HuZaVo zaalvoetbalcom petitie die gespeeld wordt in de sporthal „Den Dullaert" in Hulst, werd het voor het team van Staf de Feber uit Hulst/Sluiskil dat uitkomt in de eerste klasse in zijn eerste competitiewedstrijd meteen een grote zege. FC Egger- mont Roest-Bruin uit Hulst werd hier met 7-0 het slach toffer van, nadat het in de eerste helft toch nog redelijk tegenstand bood. Het duurde dan ook tot de 16 min. in die eerste helft vooraleer P. Ar- donne zijn team Staf de Fe ber op voorsprong kon schie ten. FC Eggermont Roest-Bruin kreeg ook nog verschillende sco ringskansen, maar Staf de Feber hield zijn krappe voorsprong tot aan de rust vast. Na de rurt had Eggermont geen vat meer op het geraffineerde aanvalspatroon van Staf de Teber, en de djel- punten kwamen dan ook nan de lojjende band. let was weer Vr- donne die icoorde, en loor Kouyzer werd het 3-0 A. 'an Cadzand zorgde voor 4-0, en toen J. de Vilde m eigei. doel schoot betekende dat 5-0. In ie laatste minuten OepaaldenH. Ie Vliegbere en H. May- eind stand op 7-0 Het ,eai. 'an Ta- pide/De Clipper .rvuy,. ir, zijn duel legen Hans Boehló uit Hulst niet verl-T d;.- eer J-0 gelijk spel Beide tec.m. Kregen verschillende scorir gslranren. maar doelpunten bleven uit. In de tweede klasse bleef FC Het Centrum uit Hulst aan de win nende hand, het versloeg dit keer het team van de Buurtver eniging Den Dullaert uit Hulst met 5-0. (Van onze sportmedewerker) CLINGE-„Dat moet je ei genlijk zelf aan de lijve ondervinden, wat het is om als echt voetballiefhebber achter de omheining te moe ten blijven staan. Het vreet aan je, zonder meer. Vooral als het dan wat minder gaat. Je wilt wel, maar je weet ook dat het gewoon niet mag en kan. Het valt bijzonder veel tegen, je zou zo maar mee willen doen. Meespelen, meevechten voor elk punt. Je steentje bijdragen voor het hele elftal". Aan het woord de 23-jarige Jo de Block, spitsspeler in het eer ste elftal van de voetbalvereni ging Clinge, die al ruim negen weken op non-actief staat. Tijdens een oefenduel voor de aanvang van de huidige compe titie tegen STEEN werd hij op het moment dat hij een bal wilde wegtrappen langs achteren „ge pakt" en maakte een smak tegen het gras. Op het eerste gezicht leek het allemaal nog wel mee te vallen, maar enkele dagen later bleek het allemaal nog wel mee te vallen, maar enkele dagen la ter bleek hij toch wel goed „ge nomen" te zijn. Zijn rechteren- kel was geweldig gezwollen, en na een doktersonderzoek bleken zijn enkelbanden gescheurd te zijn. De ellende begon. Niet al leen voor de snelle, en vooral technische spitsspeler De Block, maar vooral voor trainer Honeré Neefs, dat allemaal met de com petitie '74-'75 in het vooruit zicht. Vast stond in ieder geval dat Jo de Block de oewegelijke spits van W Chnge voor de eer ste wedstrijden niet beschik baar was. En ook nu nog niet, want zijn enkel zit nog steeds dik in het verband. Jo de Block, die gemakkelijk doelpunten maakt, en voor vele verdedigin gen de „schrik" van Clinge, ziet het dan ook allemaal met treu rige ogen aan wat zijn teamge noten er in deze competitie van terecht brengen. Want duidelijk is voor iedereen; Clinge is het Clinge niet meer van de voorbije jaren. Maakten buiten De Block ook de gebroeders Drumont en Bauwens vroeger gemakkelijk doelpunten, momenteel loopt het allemaal niet meer zo ge smeerd. En het gemis van Jo de Block draagt daar zeker zijn deel toe bij, al wimpelt hij dat zelf onmiddellijk af. De Block: „We spelen niet zo goed als de voorbije comjjetitie, maar toch ook weer niet slecht. Ik dacht een terugval nadat we de twee voorbije competities tot het „uiterste" zijn gegaan. En daar komt ook nog bij dat elke tegen stander er fel tegenaan gaat. Je gaat aan het begin van zo'n competitie ils „toekomstig" kampioen mn stort, en Je tegen standers zetten Air: '«lies op het spel ol:i jt ie:, of "e punten afhandig-tem?,>er„ Ouin t- 't dan eens ;«n z< nd;.g vat i ader, dar. je irgewror aan ji'. zijn ge - oo r 'üstt is' rji als je cr.Kele jaren -ar 1e top hebt gespeeld" Maar ie Clingse spitssjtier is bijzemaer optimistisch en zegt: „We zijr zeiter nog niet kans loos De eerste wedstrijd tegen RCS hebben we zonder meer slecht gespeeld, maar daarna heeft het elftal zich goed her- niet en je wordt dan een uurvoj| de wedstrijd ook nog niet n oorverdovend gejuich uit derdduizend hysterische den begroet, ga ër dan maar staan. Op een aangevreten reel is het slecht trappen. ft publiek heeft blijkbaar steeds niet begrepen, dat het} groteren getale en dan VMnf ook erg vroeg naar de stadig moet komert Als dt koningin de schoui burg bezoekt, heeft ze het o. vervreemdbare recht als laatst te arriveren, ledereen staat oj klapt in de haudu e.i zir; staande het Wilhelmus, burgemeester De Gr v. ook e een keer tot het eind» büjve Waarom zou dat met Let Ned rlandse elftal ar.ders moe zijn. Vaste regel moet word dat het betreffende stadion e uur voor de aftrap bomvol zit J wachten op de spielers, diej burger de grasmat even kon inspecteren en daarbij minza een ovatie in ontvangst nemi Onder het zingen van „Hand J Hand" wordt onmiddellij daarop overgegaan tot het b den van een collecte, waarvatij opbrengst ten goede komt* onze jongens en de reserves doet hen goed en sterkt heninij overtuiging niet alleen te s doch gedragen te wordend^ het warme thuisfront. Volgens Knobel zijn de Zit sers op het stuk van negattj verdedigend antivoetbal sterker dan de Italiaanse i reldrecordhouders. „Vergelekt bij deze Zwitsers moeten de lil] lianen nog veel leren" Kijk.ii ook de voorheen toch klw Zwitsers tegen het Nederlai elftal afdalen naar onvoldrajd verdedigingsgeknutsel en li niet eens meer ongestraft o laten zetten door Willem vi Hanegem, dan ligt de conclig voorde hand Wij spelen tegi voetbal en doen er dus het S aan met in de toekomst i slechts tegen onszelf te spe (Vernomen. Wie is eenzai dan een spits met de bal aanij voeten voor open doel? Eensj zonder bal.) (ADVERTENTIE) tJo de Block: „Ik zou zo in het veld willen springen". steld. De mensen zeggen al gauw dat het niet goed gaat. Het gaat gewoon wat minder. En de oor zaak. Ja, dat is moeilijk te zeg gen. De onderlinge verstand houding is zonder meer goed te noemen, en de spelers zijn de zelfde van de voorbije comjjeti tie. De blessure van centraal verdediger Verberckmoes heeft ons misschien wel enkele punten gekost, en het wegvallen van Walter Naessens en mijn per soontje telt natuurlijk in de voorlijn wel zwaar". W. Naes sens, ook een specifieke spits speler heeft bedankt. De Block „Ik dacht zonder meer een "er- lies. Laat het geen all-round spie- Ier zijn, door zijn snelheid was hij altijd gevaarlijk" Jo de Block is dat zonder meer wel, en het het was dan ook niet vreemd dat de Belgische ere-divisie club FC Antwerp hem reeds op 15- jarige leeftijd aan de haak sloeg Hij speelde twee seizoenen in het L'EFA-elftai, en deed daar nog de nodige ervaring op Maar de Belgische vereniging Kwam zijn beloften, o.a eer werkkring in Antwerpen niet na, ei dm al les leidde er toe dat hij opnieuw overschrijving aanvroeg near zijn oude vereniging Tientallen, vooral Belgische grensclubjes gingen op jacht naar De Block, maar daar voelde hij weinig voor De Block: „Dat ij allemaal een brok ellende. Daar zijn wel al voorbeelden genoeg in te noemen" Zelf hoopt hij over een zestai weken weer opnieuw aan de „slag te kunnen, ."int Clinge mist hem duidelijk ne „doelp'untenmachine" draait nog iteeds in zijn laagste ver snelling, o-, hij Kar. daar zekei verandering ir. brengen. Cunge kan dar, misschien al.nog, ie derde keer is soms de goeie keer doorstoten naar die derde klasse. De Block: „Clinge is zonder meer een ploeg voor in die derde klasse. We moeten voor geen enkele club bang zijn. De vele wedstrijden die we al tegen derde klassers gespeeld hebben zijn daar een duidelijk bewijs van. Het punt is alleen. hoe moeten we uit die vierde klasse komen. Maar ik ben er van overtuigd, we komen te rug". En met hem heel Clinge. (Van onze sportmedewerker) GOES - Het eerste tiental van de Goese damclub G.D.C. dat uitkomt in de regionale hoofd klas heeft zaterdag de thuiswed strijd tegen het sterke D.I.O. uit Den Haag verloren met 12-8. G.D.C. miste in dit duel Jan Sinke terwijl ook Leo Anderson die eerder had toegezegd te zul len meespielen in dit belangrijke treffer., het liet afweten G.D C hari een taktische op stelling gekozen tegen de Hage naars en aan het eerste en tweede hord C. de Klerk en M. Quakkelaar geposteerd. Belden weerder. zich uitste kend maar hun tegenstanders (belden ge-outinoerd) haalden toch de volle winst binnen al duurde dat bij Kain die tegen De Kierk uitkwam bijna vijf uur. Jan Blo.'i en Cees Rijk haal den remise maar de meeste winstpunten haalde G.D.C. in de middenmoot waar Hugo Ver- poest opjjermachtig was in zijn partii tegen Le Rooy terwijl Waltner van Bouwel zegevierde over Witteveen terwijl Bob Liems remise speelde tegen Van Eenennaam. Het Belgische trio dat voor G.D.C. een welkome versterking is, haalde dus vijl punten binnen. Spijtig is het dat Louwerse ook nu weer niet op dreef kwam (hij verloor) en zijn spelpeil van vorig seizoen nog lang niet heeft bereikt De uitslag was: C. de Klerk - L. T Kain 0-2. M Quakkelaar - A. van der Star 0-2, J Blom - J Feijen 1-1, C Rijk - D van Staay 1-1, H. Verpoest - P le Rooy 2-0. B Liems F van Ee nennaam 11, W van Bouwel - H Witteveen 2-0, J Louwerse - J. Leenaerts 0-2, C. W van Damme - R Geenhuizen 1-1, A M Quakkelaar-E. Vneze0-2. En doe dat dan 'sop kristalheldere tonen vt een Telefunken radio. Stap 's binnen bij winkelier. En ontdek» Telefunken portables maakt, maar ook alles' weet van kwadrafonie| (ADVERTENTIE) Heertijk~.yebakken vis! Sch M. schar makreel wijting, schelvis, kabe t lauw. koolvis spiering, tong gebakken I verrukkelijk) taai de schoongemaakte en licht gezouten vis op vergiet uitlekken Gebruik een pan met stevige bodem Wentel de vis luchtig door de bloem en bak ze in hete olie of boter mooi oruin Ubóft als u van vis houdt want vis houdt fit Vraag raceptan b»| uw visiandeiaai ot bij net Produkiscnatr VOO' vis Visproducten Wnftsenaarseweg 20 Oer- naar DINSDAG 15 OKTOBER 197- (Van een speciale MEXICO - Het Nederlands he finalepoule. Nadat eerst Tunesië zegevierden de Nederlandse her 3-1 over de Dominicaanse Repe 15-8,13-15,15-6,15-7. Doordez Nederlandse heren de finalepoul de wedstrijd tegen gastland Me speeld. Er plaatsen zich namelijk zes poules bij de heren. Afgezien van de tweede set hai met de spelers van de Dominican stelling van Nederland: Peter van Bert Reparon, Ad van der Velden Kalf. Het werd uiteindelijk een ne derlaag in vijf sets: 6-15, 15-9, 15-8, 11-15, die met de al bij voorbaat verloren wedstrijd Oc te( ste br hu Ier Sc Ce Ier Hc de de ali ter bri 11- Oo Sp L1Jli ko: ste nie no] Ne bet Fr; we str bn ric en vol Sp tegen de Russinnen in het voor uitzicht, de Nederlandse meisjes hoogstwaarschijnlijk een plaats bij de eerste twaalf van het ein dklassement zal kosten. De Nederlandse heren hadden alle gelegenheid zich aan de gladde vloer van de zaal in Mexico Stad aan te passen. Tu nesië bood nauwelijks enig ver weer. Na een gewonnen eerste set (15-2), liep de ploeg van Ben Krysik in de tweede uit tot 10-0. Een lichte terugval volgde. De concentratie zakte wat weg. Maar niet genoeg om de zwak serverende Tunesiërs gevaarlijk te doen worden. Nederland won die set met 15-5 en de derde met 15-6, nadat bij de stand 7-4 in totaal twintig keer van service werd gewisseld. Ben Krysik. de zwijgzame trainer van de Nede rlandse herenformatie, was voorzichtig in zijn commentaar na de wedstrijd. „Wij moeten afwachten. De competitie tijdens deze wereldkampioen schappen is erg sterk", zo zei hij, eraan toevoegend: „Als wij van de Dominicaanse republiek kunnen winnen, dan ben ik al heel blij". De Nederlandse dames speel den in het nationale Auditorium een spectaculaire wedstrijd tegen Oost-Duitsland. Met ge durfd aanvalsspel werd de tweede en derde set gewonnen. Maar de conditie van de Oost- duitse meisjes gaf uiteindelijk eni de doorslag. „Het is jammer," 15- aldus Ger Spijkers, de Nederl andse damestrainer, „dat er geen overwinning voor ons in zat. Maar ik geloof dat wij nog nooit zo goed gespeeld hebben als vanavond tegen Oost- Duitsland." „Dit verlies," zo vervolgde hij, „zal ons waarsch ijnlijk een plaats bij de eerste twaalf kosten", daarbij doelend op de wedstrijd, die de dames moeten spelen tegen de sterke Russische formatie. De speel sters sloten zich aan bij hun trainer. „Het was een fijne wed- s'tijd," aldus Ria Boomsma. „Wij hadden een goede aanval en een goede verdediging. De relc gre 3-< Cu 15- Fri 15- wa 15- Ca Gr Do (15 len 12- Tsj 15- Ko 10- H Doi de Wo Oal is, in d Voor60 Spaarbiljet d 1000,- ople (10'/2% per ook van 10. Daarnaas looptijd van 2 865,33 en Bij inwisselin 10.000,-. Amro Sps Wij vertellen i

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 12