Barjuffrouw Maya 15 jaar achter de tap DETECTIVES BEGLUREN ZEEUWSCH- V1AANDEREN De Stem/De Vri'e Z®e«»5»' Milieu- eisen Baalhoek fCafja KERMIS IN BEJAARDENTEHUIS TEUFUNKEN Wethouder Barbé streeft naar plan buitengebied ok PvclA-afdeling kiest nieuw bestuur AAN PONYCLUB EN KRAANBEDRIJF Havenschap praat over verhuur van gronden 9 streek JR BUNGALOW DOSTERZANDE ntie ne ant Lekkere drop van Langenberg ■Büé. Schelcle-oord veertig jaar Lamswaarde Cheek-to-cheek op een tango van Malando. radio's. Raad Terneuzen bezoekt NSM Kapellehrug 1974 overleed na een geduyj acht en kalm, mijn lieve t heer LRINUS LEENHOUTS I i 61 jaar. Leenhouts-Hemmekam enhouts. ïklaan 2. :ft plaatsgehad te Oostburg elheid geen brief hebben deze advertentie als zodanig] LNKBETUIGING welke wijze dan ook, van,,, ben gegeven bij het overlijd van mijn dierbare vrouw, IARIA LUCAS JOHAN iprechte dank. >er 1974 2. DONDERDAG 10 OKTOBER 1974 J. Pies (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Vrijdaga vond is het feest in de Terneu- I zense bar Porgy en Bess Ban 1k£ MM- lijke feit gevierd, dat Maya Lemmon, vijftien jaar achter de tap staat. Maya Lemmon, I door de meeste Temeuzenaars kortweg Maya genoemd kwam op haar vijftiende jaar in dienst bij Porgy en Bess-eige- naar Frank Koulen- Weinig barjuffrouwen hou den het zolang uit in het hore- ealeverrtje. Doorgaans is het met een paar jaar barwerk wel bekeken. Bij Maya echter niet En het ziet er naar haar zeggen voorlopig nog niet naar uit ook dat ze ermee stopt. Haar eigen idee over haar toe komst: „Ik ga nu misschien wel de volgende vijftien jaar vol maken". De volle vijftien jaar heeft ze eigenlijk niet 's avonds in de bar doorgebracht. De eerste jaren hielp ze vooral met af wassen en met het werk In de wolwinkel van Frank Koulen. Dat laatste doet ze nu nog met veel plezier. Bij afwassen al leen is het niet gebleven. Gaandeweg werd ze in drukke tijden vaak te hulp geroepen om pilsjes en borreltjes te tap pen voor dorstig Terneuzen. „En zo iis het gekomen", aldus Maya- Getrouwd is Maya nog niet- Een goed huwelijk en avond en nachtwerk in een bar kan volgens haar niet samengaan. Ze heeft daar zo haar gedach ten over. Wat trekt Maya nou eigen lijk aan in „Porgy en Bess"? Maya over de aantrekkings kracht van haar werk: ..Het zijn hoofdzakelijk de mensen- Het is een bepaald publiek. van vijftien tot vijfenzestig, toch is het een groep- Het klikt gewoon- Het is altijd rustig en de mensen zijn ge woon zichzelf.". Ze heeft een heel eigen visie over haar functie in het bargebeuren in de bar van Frank Koulen. „Ik ben een verlengstukje van de klant, een schakel tussen de klant en de zaak- Ik voel me eigenlijk net een verzorgster". INKBETUIGING jken van belangstelling, onjj 5-jarig huwelijk e hartelijke dank. Kam. F. A. v. d. Wiele-Hemf, 74 ïapersdijk 1 - Kloosterzande, ïfoon 01148—1423. TOBER Familieberich uit andere bladt Overleden: TERM Aindries Snap J noot van Cath-arira 1 sen, 52 jaar. TBI ZEN: Willem yl Verhelst echtgenoot] Elrioia Dees. 52 AXEL: Geertrui dj ter weduwe vatn Hl de Hamer. 87 jaarl DELBURG: Frank l] seniburg, 6 jaar. Johannes Petrus tïI re echtgenoot van nella J- Balvers, i'j OOSTBURG: Pieter nus Leenhouts, 61 KLOETINGE: Gd Johannes van der de echtgenoot vaal Mes, 72 jaar. Goesri lia Broodiman tl van Marinus Eveia jaar. GOES: Jaikow ter Boppe weduwnaj Leentje Magd Boschaert, 81 WISSENKERKE: Breaa, 83 jaar- K6 KERKE: Willem misse weduwnaar Maria van de Vlji jaar. KOUDEKERK: ria Elisabeth But-G: wegen weduwe var. drik Willem But, 16 GOES: Jacobus M Sloover, 68 jaar. Maatje van den Hoi diuwe van Pieter strate 72 jaar. (Vervolg van pag. 1), De minister wijst er in zijn brief aan de kringraad op dat de onderhandelingsdetegatie^ die zich bezighouden met de voorbereiding van het tractaat nzake het Baalhoekkanaal, re- relinsen voorbereiden over roorwaarden die op het gebied ran luchtverontreiniging ge steld moeten worden aan lieuw te stichten bedrijven. Het geldt dan in het bijzon- ider vo;or die bedrijven, die gevestigd zullen worden op de loor het Baalhoekkanaal te ontsluiten nieuwe industrieter reinen aan linker Schelde-oe- ver. Op deze wijze zal, aldus de minister, getracht worden de luchtverontreiniging in Seeuwscli-Vlaanderen onder controle te brengen. In afwachting nu van al de le zaken, krijgt de BB-kring- •aad toestemming alvast ad loc maatregelen te treffen. Bij let Belgisch-Nederlands over leg zullen o,ok de inspecteurs ran de volksgezondheid, die Selast zijn met het toezicht op milieuhygiëne in Zeeland wor pen betrokken, evenals de moofdingenieur-directeur van [Rijkswaterstaat in Zeeland. l;De contacten van deze funeti- 'qnarissen met Belgische auto riteiten zijn wellicht van nut bij het treffen van een rege- |ng." aldus de minister. J De brief van de minister zal in de vergadering van do jkringraad op 18 oktober wor pen besproken. (ADVERTENTIE) (25 soorten!) J>' - (Van een onzer verslaggevers) ■TERNEUZEN Op woens dag 16 oktober gaat de vlag uit bij het rusthuis „Schelde' l^d" aan de Emimalaan te ^erneuzen. Op die dag wordt me lijk het feit herdacht dat ïrtiig jaar geleden de eerste ïzet voor de bouw van het >thuis werd gegeven. Be- uur, bewoners en personeel van het rusthuis „Schelde- Oord" houden op 16 oktober van zeven tot negen uiur een receptie ter gelegenheid van het veertigjarig bestaan- Hl Oudervereniging Op 15 1 (Oktober wordt in „De Luifel" inLamswaarde de jaarverga- aerinq gehouden van de oor- dervereniigmg. De agenda ver meldt punten als: de bestuurs verkiezing, de schoolreis, de gebruikelijke notulen en het linant.eel verslag. Bovendien wil men komen tot vaststel ling van de h. communie, nieuwe opzet. Deze nieuwe opzet zal worden verduidelijkt door de heer Verdurmen- De jaarvergadering begint om 19.30 uur. Zeeuwsch-Vlaanderen heeft binnenkort het eerste privé- detectievebureau binnen de grenzen. De officiële bena ming van dit nieuwe feno meen is detektive- eet infor matiebureau „Postu". Het bureau heeft zijn kantoor ge vestigd in Philippine. Van daaruit zal het operatie ter rein geheel Zeeuwsch-Vlaan- deren en Belgisch Vlaande ren gaan beslaan. De detec tives van het bureau „Pos tu' gaan niet op de ruige Mannix-toer. Opperste dis cretie staat in hun speurders- vaandel hoog aangeschre ven. Om de discretie van toe komstige klanten te waarbor gen wil de woordvoerder van het detective-bureau zijn naam liever niet noemen. Hij vertelt dat hij als pre- védetecti'vo een schriftelijke cursus heeft gevolgd bij het detective-bureau „Neder land" in IJmtuiden. Zijn com pagnon is een voormalig za kenman, met enige ervaring in het werk. Samen gaan ze met behulp van een uit drib auto's bestaand wagenpark, een verrekijker, een assorti- ment valse snorren, een in- fra-rood foto-toestel, hoeden en petten en ander textiel hun voor de meesten wat wazige beroep in Zeeuwsch- Vlaanderen en Noord-België uitoefenen. Een markt is er vo.gens de beide heren wel. „Zelfs meer dan in de Rand stad", aldus een van deze detectives, die zich echter liever niet uitlaat over het feit ,of er in Zeeuwsch- Vlaanderen meer dingen ge beuren, die niet door de ben gel kunnen dan in de Rand stad. Volgens hem liggen de op drachten van het bureau, dat eigenlijk al een tijdje draait, vooral in de sektor van de bedirijfsbewaking, het bank wezen en de privémoeilijk- heden. Zelfs de overheid maakt naar zijn zeggen wel eens gebruik van de diensten van een detective-bureau. Hij vertelt daarover: „Er zijn wel eens sociale diensten, die bepaalde dingen zelf niet aankunnen. In zulke gevallen roepen ze ons te hulp".Die privé-moeilii'kheden worden door hem als volgt omscm-e- ven: „Manlief is 's avonds nogal eens weg en moeder wil wel eens weten waar hij uithangt. Dan zoeken we dat uit". Zo'n uitzoekpoging kan naar zijn mening pest eens zover gaan dat er „gepost" moet. worden onder ander mans bed. Daarbij wordt dan wel rekening gehouden met de wet. ou de privacy, die in Nederland geldt. „Maar er zijn achterdeurtjes en poor ten genoeg in zo'n wet", al dus deze Zeeuwsch-Vlaamse r.azaat van Sherlock Hol mes. Welke technieken gebruikt een privé-detective om aan zijn informatie te komen? Dn woordvoerder van het bureau „Postu": „We hebben drie auto's en een pet of een hoed is gauw opgezet". Hij vertelt verder dat het bureau ook een eigen archief heeft. Hij .ontkenit categorisch dat er door het bureau afluisterap paratuur wordt gebruikt. We) werken de beide detectives van „Postu" met verrekij kers en potlood en papier om de gegevens te registreren. „Professionele afluistermi- crofoontjes komen er niet aan te pas", verzekerde de detective, die zich speciaal voor de foto en de discretie met een valse snor getooid heeft, met nadruk. De opdrachten van een be paalde persoon aan een pri vé-detective-bureau verlopen vaak heel omzichtig, som* via derden of andere eon- taktpersonen. Voordat het bureau „Postu" een opdracht aanneemt moet het volgen* de woordvoerder wel vast staan dat de opdracht een kans van slagen van vijfen negentig procent heeft. ADVERTENTIE) (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEiN ln het be jaardencentrum >,De Blide" te Terneuzen was het gisteren kermis, Vlaamse kermis wel te verstaan, compleet met oliebollen en he', rad van avontuur. De kermis was op gezet ter gelegenheid van de jaarlijkse tenloonste lings- en ver koopdag van werkstukken, die door bejaarden uit het te huis vervaardigd zijn- Het he le gebeuren, dat gisteren van start ging duurt to> vanavond (donderdag) nï<en uur. Wat er dan nog over is, gaat in de uitverkoop. Gehaakte spreien, gebor duurde tafellaken:*, van textiel vervaardigde paries en apen, het is slechts een kleine keus uit het grote aantal werkstuk ken. dat het afge'open jaar door de bejaarden uit „De Bli de" gemaaikt is. Do hobbyclub van het 'oe- vdenfentrum, die zich hiermee wekelijks bezig- noudt telt ongeveer twintig le den. De gemi Uelde leeftijd is tachtig jaar. De club staat on der leiding van mcviouw A Boggaert. Ze heeft bij haar werk steun van drie assisten ten. In de recrea. ezaai waar alle goederen zijn uit gestald, was er gisterenmiddag al een heel gezellig sfeertje Er werden oliebollen verkocht, ei stond een grabbelton vyir de kinde I ren en het rad van avontuur hield er de spanning bij del En hoe zou zo'n meeslepend stuk muziek beter tot zijn recht komen dan op een Telefunken radio? Kijk en luister eens bij uw winkelier. En ontdek dat de Telefunken collectie loopt van portable tot wereldontvanger. Volop belangstelling voor vele uren huisvlijt ouderen in. Over het bezoek van buitenaf viel niet te klagen en ook de verkoop van de hob by-werkstukken liep erg vlot. Vandaag gaat de Vlaamse ker mis en de tentoonstelling in „De Blide" gewoond door. De openingstijden zijn: 14.30-17.00 uur en 18.30-21.00 uur. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Op maan dag veertien oktober gaat de gemeenteraad van Terneuzen op bezoek bij de Nederlandse Stikstof Maatschappij in Sluis kil. In maart heeft de gemeente Terneuzen al een uitnodiging ontvangen om een uitstapje naar de NSM te maken. De uitnodiging hield verband met het feit, dat toen door de di rectie van de NSM een wand versiering voor de Temeu- zense raadzaal officieel aan de gemeente Terneuzen werd overhandigd- (Van een onzer verslaggevers) OOSTBURG Het bestuur van de partij van de Arbeid afdeling West-Zeeuwsch- Vlaanderen moet worden aan gevuld doordat een tweetal bestuursleden lid van de ge meenteraad van Oostburg zijn geworden- In deze vacatures, die van mevrouw C. van de Kee-Slabbekoorn en de heer J. de Vries zal worden voorzien tijdens de jaarvergadering die op 16 oktober 's avonds om 20 uur begint in hotel De Een hoorn in Oostburg. Ook de overige leden van het afdelingsbestuur zijn af tredend, zodat bestuursverkie zingen de hoofdmoot van deze vergadering zullen vormen. De jaar verslagen van secre taris en penningmeester zullen worden aangeboden en de ver gadering zal zich ook bezig- houden met de voorbereiding van de jaarvergadering van het gewest Zeeland van de Partij van de Arbeid, die op 30 november wordt gehouden Schieting Aan de schie tingen op twee liggende wip pen in zaal F«bie bij Cyr- de Kind namen vijfentachtig schutters deel. De uitslag was op wip een: hoge vogel G. Leeraert De KHnge. Eerste zijvogel idem. Tweede zijvogel M- de Bin, De Klinge. Wip twee: hoge vogel J. van Remortel, Kemseke, eerste zij- vogel G. Leeraert De Kldngp. tweede zijvogel J. Diullaert Kemseke-Tromo. BERGEN OP ZOOM Roxy 20.00 uur: The exorcist, 18 j. Schouwburg Luxor 20.15 uur: „De getatoueerde roos" van Tennessee Williams met Ank van der Moer en Steye van Brandenburg. Etcetera, Molstraat 10a, ex positie van de Bergenaren John van Kooten met grafiek en Jan Haans met keramiek, (t.m. 17 okt.). Open dag- van 13.30-17.00 uur, op vrijd. ook van 19.00-21.00 uur, zat- en zond. 13.30-18.00 uur. Hal stadhuis, Kunstwerk van de maand van Hein Vree uit Hoogerheide (t.m. 31 okt.). Geopend ma. t.m. Vrijd. van 8.30-12.30 uur en van 13-30- 17.30 uur. GOES Grand 20.00 uur: De drie musketiers, 14 j.. De Veste 20.30 uur: Film „Jeanne de la Francaise" van Carlos Diegues. Museum v- N. en Z. Beve land, expostie tekeningen van Wim Hofman (tan. 2 nov.). Open dag- van 10.00-12.00 uur (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN —De Raad van Bestuur van het Havenschap Terneuzen zal op zijn verga dering van 16 oktober in het stadhuis te Terneuzen beslis sen over de aanvrage van de Ponyclub De Brugruitertjes om een terrein op het z.g. Ka naaleiland te mogen huren. Het dagelijks bestuur van het havenschap stelt de Raad van Bestuur voor hierin toe te stemmen. De huurprijs wordt vastgesteld op f 1,15 per m2 voor een huurtermijn van twee jaar. Het gehele terrein voor de Brugruitertjes beslaat een oppervalkte van 1250 m2. De Raad van Bestuur zal ook beslissen over het in erf pacht geven van 3600 m2 grond, gelegen op het Kanaal eiland te Sluiskil, aan Van Seumeren Kraanbedrijf B.V. te Utrecht. Dit bedrijf wil het terrein benutten voor de opslag en staanplaats van kranen e.d. Het dagelijks be stuur stelt de huurprijs te be- palen op f 1,50 per m2 per jaar. Het Terneuzemse Haven schap zal tenslotte ook de uit breiding van zijn beheersge bied met de mosselbanken vaststellen. Zoals bekend zul len de mosselbanken worden ingepolderd ten behoeve van de uitbreidingen van Dow Chemical. De gemeente Ter neuzen is hiermee reeds ak koord gegaan. Volgens het da gelijks bestuur van het haven schap neemt ook het provin ciaal bestuur hieromtrent het zelfde standpunt in. en van 13.30-17.00 uur, behal ve op mia. en zond, HULST Den Dullaert. expositie van de beeldhouwer A. Teeuwisse uit Amsterdam en Peter d'Hondt uit Utrecht, alsmede van de aquarellist Joop Wil- iems uit Amsterdam (t.m. 10 okt.). MIDDELBURG City 20.00 uur: Papil- Ion. Kuiperspoorttheater 20.30 uur: Jazzconcert. Rijksarchief, St. Pieters- straat, Middelburgs muziekle ven in grootmoeders dagen (t.m. 9 nov-). Open dag. van 9.00-12.30 uur en van 13.30- 17.00 uur, 's zaterdags van 9.30-12.30 uur. Zeeuws Museum, expositie van foto's van lege museumza len (tm. 1 nov.). Dagelijks behalve op zaterdag en zon- ROTTERDAM Schouwburg 20.15 uur: „Het koffiehuis" door Pu- blieksthaater. Groote Schouw burg 2015 uur: André van Duin's Pretmaehine. HofPlein- theater 20.15 uur: „Slippers" met Mary Dresselhuys. Guus Hermus, Willeke Alberti en Je roen Krabbé. De Lantaren 20.30 uur: Theater Festival. In den Twijfelaar 11.45 uur: Luchttheater. Piccolo Theater 20.15 uur: „Jungle Opera" door de Nieuwe Komedie. SAS VAN GENT Galerij Uilenspiegel, West- kade 71, expostie van de Amerikaanse Schilder Robert Pfuelb (t.m. 27 okt.). Geopend dag- van 9.00-12.00 uur en van 13.30 - 18.00 uur, bovendien vrijd. tot 21.00 uur, zon. van 14.00-18.00 uur. TERNEUZEN Luxor 20.00 uur: „Z" van Costa Graves. Film WESTDORPE Galerie Troutzaerte, exposi tie schilderijen en tekeningen van Paul Citroen (t.m. 12 okt.). Geopend di. t.m- zat- van 9.00-18.00 uur, zond. van 14.00-18.00 uur. Op maandag gesloten. IJZENDIJKE Streekmuseum, expositie over de oorlogshandelingen in en rond West-Zeeuwsch- Vlaanderen (t.m. 19 janua ri)- De Molen Expositie over oorlog en verzet (t.m. 19 jan.). ZIERIKZEE 't Lange üus, Havermarkt 28, expostie Henk v.d. Horst met linosneden (t.m. 31 okt.). Open di. t.m. zat. 9.00-12.00 uur en van 13.30-18.00 uur, bovendien do. van 19.00-21.00 uur. ANTWERPEN Kon. Ned. Schouwburg 20.00 uur: „De Trojaanse vrou wen" van Euripides-Sartre. Fakkeltheater, Mutsaerts- straat 20.30 uur: „Liefde half om half" van Alan Ayckbourn. BRUGGE Korrekelder, Kraanplaats 20 30 uur: Opvoering van „Ingeblikt" van Victor Lanoux met Nolle Versijp en Roger Dewilde. Groeninghemuseum, exposi tie schilderijen uit Vlaanderen en Holland van tussen 1450 en 1750 afkomstig uit de Nationa le Galerie Praag (t.m. 20 okt). GENT Museum v. Srhoone Kunsten Expositie Emile Claus, 1849-1924 (t-m. 2 nov.). JClarnaval De camavals- '•®®ren'g:rg „De Lamsooren" vergaderde. Besloten werd om op 9 november een prinsenbal te. houden. Deze feestavond, die om 20.00 uur begint, zal wo-rden gehouden in „De Lui fel" Voor het eerst in de ge schiedenis van het „Lamsoo- nenrijk" zal prins carnaval aan het publiek worden voorge steld. Voetbal Op zaterdag 12 Oktober gaan de veteranen van de voetbalvereniging Lams waarde met echtgenoten en supporters naar Liemde om een wedstrijd te spelen tegen het plaatselijke veteran enelf- tal. Na de wedstrijd is er een gezamenlijke maaltijd, waarna *1 de kantine van de vereni ging een gezellige avond wordt gehouden. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN De wet- houder van openbare wer ken te Terneuzen. drs. R. C. E. Barbé wil er de komende raadsperiode van vier jaar naar gaan streven alle plan nen en plannetjes voor de polders en buitengebieden in de gemeente Terneuzen on der te brengen in één be stemmingsplan „Buitenge bieden". Dit streven is een van de verlangens die de heer Barbe boog op zijn be stuurlijk lijstje heeft staan. Op het ogenblik is de situa* tie nog zo, diait op alle polders af zon derl ij ke bestemm in g's- plannen 'rusten. De meeste polders hebben als bestem ming agrarisch gebied. De wet houder wil ondermeer -ten besten; mg gaan leggen op de Hoekse Kreek. Via openbare werken is volgens wethouder Barbe au een aanzet gemaakt om alles in één plan onder te brengen. Iets waar de heer Barbé met spanning naar uit ziet- is de toestemming van de kroon om te beginnen met het inpolderen van de Mosselban ken ten behoeve van de uit breiding van Dow Chemical. De heer Barbé: ,.Die kunnen we elke dag verwachten". Over de verdere ontwikke lingen van de Terneuzense binnenstad zegt de wethouder: „Dat wordt een proces van hele lange adem We moeten gegevens verzamelen. We zijn bezig met het woningonder- zoek. Er is nog een verkeers- onderzoek gepland. Al die opmerkingen en gegevens moeten verwerkt worden tot een definitief struktuurplan"- De voorbereiding van dit plan zal tijdens de ambtsperiode van de heer Barbé gewoon doorgaan Wanneer uiteinde lijk het definitieve plan op ta fel zal komen weet hij nog niet. Voor het Java heeft de afde ling openbare werken van de gemeente nog geen va>te plan nen. De heer Barbé: „Er is wel gesproken over het neer zetten van een mjulti-functio- neel gebouw en er doen aller lei geruchten de ronde, maar er staat noig niets van vast' Wat im de komende jaren volgens de heer Barbé wel zijn beslag zal krijgen, is een regeling centrale vuilstort plaats in Zeeuwsch-Vlaande- ren. Een technische commissie zal nog dit jaar advies geven over de plaats van zo'n centra- Le vuil ver werkingsplaats en over de globale kosten van een dergelijk plan- Vervolgens zullen de verschillende ge meenten met uitzondering van de gemeente Sluis, rond de tafel gaan zitten om tot een intergemeentelijke regeling te komen. De gemeente Sluis heeft een vuilafvoerregeling getroffen met de Belgische ge meente Knokke-Heist. Ove' de plaats van een cen trale vuilstortplaats in Zeeuwsch-Vlaanderen zegt de heer Barbé: „De plek moet gemakkelijk bereikbaar zijn en gesitueerd zijn, daar waar het meeste vuil geproduceerd wordt Je moet ook kijken naar rij-afstand en de vuilver werking Men is gau-w geneigd het oog te richten op Middem- Ze eu wsc h - Vla anderen Ook de kleine kernen hou den de aandacht van de wet houder Bn,"bé. „We hebber de zorg voor heel Terneuzen. We hebben voor de andere kernen in gelijke mate als voor de kern Terneuzen". Uitgave: Uitgeveremnat'v'i.inr»" P" B V. Editie Zeeland RAYONKANTOREN TERNEUZEN: Nieuwstraat 9. tel. 91150-7920 (4 lijnen): HULST" Steenstraat 14. tel. 01140-3751 (3 lijnen); GOES: Klokstraat 1. tel. 01100-8030 (3 lijnen). KANTOORUREN; Maandag t.m. vrijdag 8.15 - 12.30 en 13.30 - 17 00 uur. BUITEN KANTOORUREN: ADVERTENTIE-EXPLOITATIE: Breda Maandag t.m. vrijdag van 19.00 20 00 uur, tel. 01600 - 22341, zaterdag van 10.00 - 11.00 uur, tel. 01600 - 49900, zondag van 20,00 - 22.00 uur. tel. 01600 - 22341. BEZORGKLACHTEN: Zeeuwsch-Vlaanderen: tel. 01140 - 3751 of 01150 - 6297, Midden- Zeeland 01100 - 4944. REDACTIE: HUIS AANSLUITINGEN: Chef Zeeuwse redactie S. C. Augustijn, kantoor Nieuwstraat 9 Terneuzen, tel. 01150 - 7920 privé tel. 01150 - 5745; Algemeen redacteur Zeeland drs. J Bouwmans, kantoor Klokstraat 1, Goes, tel. 01100 8030, privé Zuidvlietstraat 53, Goes, tel 01100 - 8138; redacteur Midden-Zeeland G. van Berkel. kantoor Klokstraat L Goes. tel. 01100 - 8138; redacteur te Terneuzen en Kanaalzone P. de Schipper, kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen. tel. 01150 - 7920; redacteur W -Z.-Vlaanderen R. van der Helm. Melkweg 40, Oostburg. tel. 01170 - 3370; sportredactie Zeeland: T. Koomen, tel. 01155 - 2594. FOTOJOURNALIST ZEELAND: C. J de Boer, Trumanlaan 10, Axel, tel. 01155 - 2237. ABONNEMENTEN-EXPLOITATIE: Inspecteur Zeeland; P. Kcmings, tel. 01150 - 6297. ADVERTENTIE-EXPLOITATIE: Inspecteur Zeeland: C. Menu, tel. 01100 - 4316.

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 5