shouden el leuker. bantia li thuis Nationale top naar Heikant vm wemkalender ring Zeeland LOTTO BRENGT TOTO NOG NIET IN GEVAAR M ORGANISEERT WEER TITELSTRIJD IN HET KADER Biljarten Kampioensrit Scheldegouwen Volleybal toernooi in Vlissingen OVERWINNING RZV IN ZAALVOETBALTOERNOOI Bestuursfuncties bij Luctor et Emergo vacant Westdorp klasse apart 5 voor voor voor SRV punten 06 voor voor r> v Titelstrijd vierde klas libre Geen extra premie Groei Aan deze Brabantia noviteit f/A hebben de kranten al talrijk» wf kolommen besteed. Het is de Idoor een medisch team ontworpen Orthodesk. Een op tafel of buro te plaatsen lessenaar, vaardoor die gebogen rug wordt ïkorrigeerd tot een gezonde réchte 'houding!/59,50. Zeg, onze hele reutemetout v aan pakjes kan vast wel k in die shopper ^van/44,50. v Kijk's wat een ^ruimte er in die ^markttaszitl DONDERDAG 10 OKTOBER 1974 STERKE ATLETEN N HEIDECROSS (Van onze sportredactie) HULST/HEIKANT - Het duurt nog geruime tijd - tot 10 november - maar nu al is de Hulsterse atletiekvereniging RKHAV - met trainer Lex van Rie en voorzitter A. Koster als grote mannen - in samenwerking met het comité Heikant Sport bezig met de organisatie van de vijfde Internationale Heidecross/Grote Prijs Dagblad De Stem. Een van de hoog tepunten van het atletiekseizoen, dat dit jaar voor het eerst meetelt voor de strijd om de Zeeuwse cross-titels. Een posi tief element, waardoor de organisators kunnen rekenen op een grotere deelname van de zijde der Zeeuwse vedetten, die hun kansen op een goede klassering voor het Zeeuwse cross-kampioenschap zullen willen verdedigen. kwart voor twee, deze keer is de start nog wat vroeger gepland omdat er twee categorieën bij gekomen zijn. Het programma ziet er als volgt uit: Jo Schout, lid van de organiserende vereniging RKHAVen '.en van de kanshebbers op de overwinning in de Heidecross/- "rote Prijs Dagblad De Stem. (Van onze sportredactie) 1-wedstrijd van Schelde in Ter- neuzen; zaterdag 18v januari: A-wedstrijd Luctor in Middel burg; zondag 19 januari: recrea tieve zwemwedstrijd Schelde- stroom in Oostburg (poule 2); zaterdag 25 januari: recreatieve zwemwedstrijd Onderdak in Zienkzee (poule 1) en B-wedstrijd Scheldestroom in Oostburg; zondag 26 januari: kringwedstrijden waterpolo in Moerbeke; zaterdag 1 februari: kringwedstrijden waterpolo dames en adspiranten in Goes; zondag 2 februari: Speedo- wedstrijden Stormvogel in Vlis- singen; zaterdag 8 februari: A-wedstrijd Schelde in Temeu- zen; zaterdag 15 februari: TERNEUZEN - De zwemka- bndtTvan de Kring Zeeland van ie Koninklijke Nederlandse iwembond is samengesteld. De .-teams van drie Zeeuwse emverenigingen zullen deet- imen aan de landelijke B2- pmpetitie. Deze verenigingen Ijn: Luctor et Emergo, De Wielde en Stormvogel. De iams van zeven Zeeuwse ver- igingen nemen deel aan de delijke competitie C. Deze lenigingen zijn: De Braak- an, De Bruinvis. Luctor et ergo B, Scheldestroom, ormvogel B en Zeelandia. De deelnemers aan de recrea- kringwedstnjd< ieve evenementen zijn wegens M'ddelburg; zondag 16 februa- lun aantal in drie poules inge- ri: B-wedstrijd Stormvogel in «ld. Die poule-indeling ziet er Vlissingen; zaterdag 22 februa- i volgt uit: Poule 1: Stormvogel recrea- ief A; Braakman, Onderdak en Vrije. j Poule II: Koewacht, Ganze, pheldestroom en Stormvogel creatief B. PoulelII: Zeelandia,Bruinvis, ^■Uctor en Schelde. ^^Bct programma van de Kring ^eeland van de KNZB voor het Jinterseizoen 1974-1975 ziet er p volgt uit: Zaterdag 19 oktober: ^►zwemwedstrijd van De ^Kielde in Terneuzen; zondag Ï0 oktober: recreatief zwemduel Tin Koewacht in Moerbeke Soule 2); zondag 27 oktober: -wedstrijd van De Bruinvis in elzate; zaterdag 2 of zondag 3 ■ovember: Recreatieve zwem wedstrijd Zeelandia in Goes; p luie 3); zondag 3 november: ■creatieve zwemwedstrijd Stormvogel jn Vlissingen, za- erdag 9 november: recordwed- pijden Luctor in Middelburg; londag 3 of 10 november: Keiand-Brabant-Limburg in jilburg. Organisatie Kring Bra- pant; zaterdag 16 november: 'ing-waterpolotoernooi dames en adspiranten in Middelburg; ®ondai; ]7 november: ■-zwemwedstrijd Stormvogel m Vlissingen; zaterdag 23 n<>- ri: Speedo-wedstrijden Ganze in Goes; zaterdag 1 maart: Speedo-wedstrijden Luctor in Middelburg; zondag 2 maart: kringwedstrijden waterpolo in Moerbeke; zaterdag 8 maart: Zeeuwse winterkampioen schappen in Zelzate. Organisa tie De Bruinvis; zondag 9 maart: Zeeuwse winterkampioen schappen in Zelzate. Organisa tie De Bruinvis; zaterdag 15 maart: recreatieve zwemwed strijd 't Vrije in Oostburg (poule 1); recreatieve zwemwedstrijd Schelde in Terneuzen (poule 3); zaterdag 22 maart: kring- waterpolowedstrijden in Mid delburg; zondag 23 maart: re creatieve zwemwedstrijd Stormvogel in Vlissingen (poule 2); zaterdag 5 april: kring- waterpolowedstnjden in Oost burg; zaterdag 12 april: Slot wedstrijden van Ganze in Goes; zaterdag 26 en zondag 27 april: Zeeuwsch-Vlaanderen: finale recreatief zwemmen. De data voor de strijd om de Zeeland cup zullen later worden vastge steld. Als A-wedstrijd op de zwem- kalender is aangegeven een duel voor een Zeeuwse A-ploeg; ter wijl de B-wedstnjden gelden voor de Zeeuwse B-formaties. Hoogtepunten van dit atle- tiekfestijn, dat opnieuw gespon sord zal worden door Dagblad De Stem zijn weer de prestatie loop voor jongens en meisjes van 7 tot en met 14 j aar en de presta tieloop/volkscross voor dames, heren en trimmers over 4000 me ter. De jongste categorie loopt 2500 meter. Absolute topper is natuurlijk de cross over 8000 voor senioren waarbij de sterk ste KNAU-atleten en Belgische crossers elkaar zullen bekam pen. Lex van Rie rekent er al min of meer op dat hij in Heikant spetters als Haico Scharn (vorig jaar eerste) en Egbert Nijstad (vorig jaar tweede) aan de start zal krijgen. Met Piet Vonck en het steeds sterker lopende talent Jo Schout van de eigen vereni ging een prachtige top in de vijfde Heidecross. Bij de dames staat nu al de deelname vast van de nationale toppers Tineke Kluft (Zaandam), Joke van der Stelt (De Spartaan, Lisse) en Fieke Kamps (Sagitta, Amster dam). Pupillen Omdat de Heidecross in Hei kant nu voor het eerst ook mee telt voor de klasseringen in het Zeeuwse cross-kampioenschap zijn er twee categorieën bijge komen dit jaar: de pupillen jon gens en meisjes, die 600 meter moeten afleggen. Lex van Rie en RKHAV-voor- zitter Koster, die meer het tech nische gedeelte voor hun reke ning nemen, weten zich ge steund door het actieve comité Heikant Sport, bestaande uit Luc Ringoot. (voorzitter), Gil bert Herwegh (penningmeester), Piet Weemaes (secretaris), Jan van de Brande, Everiest van Looy en ere-voorzitter Achiel Schalkens. Van Rie en zijn staf van me dewerkers verwachten weer een uitzonderlijk grote opkomst. Vooral bij de prestatieloop voor jongens en meisjes en de prestatieloop-volkscross voor dames, heren en trimmers. Voor deze twee onderdelen hoeft men niet aangesloten te zijn bij de KNAU of de Belgische Atletiek Bond. Hier kunnen de scholieren aan hun trekken ko men. Ieder die de prestatieloop tot een goed einde brengt, krijgt een aardige herinnering. Be gonnen vorig jaar de wed strijden op het bekende par koers aan de Polenlaan ai om (Van onze sportredactie) ST.-JANSTEEN - In het ka der van het oprichtings-neder- laagtoernooi van „Den Ouden Arend" in St.-Jansteen speelt Den Ouden Arend vrijdagavond in café „Den Ouden Arend" in St.-Jansteen een wedstrijd tegen de biljartvereniging DOS uit Hoek. Zaterdagavond is GBC uit Groenendijk de tegenstander. De partijen - in het bandstoten - gaan over twintig beurten. Win naar is die vereniging die „Den Ouden Arend" de grootste ne derlaag bezorgt. Alle clubs uit Zeeuwsch-Vlaanderen zullen voor dit toernooi een uit nodiging ontvangen. gen: L. ontmoeting Schelde in Terneuzen; B-wedstrijd van Zeelandia in SP°e. zaterdag 30 november: re creatieve zwemwedstrijd De Ganze in Goes (poule 2); zondag 1 december: kring- yaterpolotoernooi heren in ^■oerbeke; zaterdag 7 decem- Kt»er: recreatieve zwemwedstrijd c Braakman in Terneuzen pule I); zondag 8 december: ■tWecrc-atieve zwemwedstrijd De Bruinvis in Zelzate (poule 3); fonda y 15 deeemher: recora- ffceds.njden De Bruinvis in Zel zate; zaterdag 4 januari: kring- ■redstnjden waterpolo in Mid delburg, zaterdag II januari: ■recreatieve zwemwedstrijd Luc tor n Middelburg (poule 3); ondag 12 januari: Speedó n v (Van onze sportmedewerker) MIDDELBURG - Zaterdag houdt de motor- en autoclub „Scheldegouwen" de vijfde en tevens voorlaatste kampioens rit. Het wordt geen oriëntatie- maar een Bolletje-Pijltje-rit Aan de hand van een aantal ge tekende wegsituaties wordt de juiste route in kaart gebracht. Toch is dit systeem nog vrij veel verwant aan een oriëntatierit en voor de minder ervaren rijders zuLien zich dan ook geen al te (B-klas). grote proolemen voordoen. De route loopt voor het groot ste gedeelte over de buitenwe- fen van de gemeente Middel- urg. De lengte van de rit is 50 kilometer en de gemiddelde snelheid bedraagt 24 kilometer per uur. Inschrijven kan men vanaf 's middags halftwee bij de sporthal aan de Nassaulaan in Middelburg. De eerste deelne mers vertrekken om twee uur De rit wordt verreden in een wedstrijd (A-klas) en in een tour Jeugdprestatieloop over 2500 meter (jongens en meisjes van 7 tot en met 14 jaar). Daarna beginnen de wedstrij den voor de KNAU- en BAB- leden. Pupillen jongens en meisjes (600 meter). Junioren D jongens 12 en 13 jaar (1000 meter). Junioren D meisjes 11 en 12 jaar (600 meter). Junioren C jongens 14 en 15 jaar (2000 meter). Junioren C meisjes 13 en 14 jaar (1000 meter). Junioren B meisjes 15 en 16 jaar (1500 meter). Junioren B jongens 16 en 17 jaar (3000 meter). Junioren A jongens 18 en 19 jaar (5000 meter). Junioren A meisjes en dames 17 jaar en ouder (1500 meter). Senioren heren (8000 meter) Prestatieloop/volkscross voor dames, heren en trimmers over 4000 meter. (Van onze sportmedewerker) DRIEWEGEN - Zaterdag wordt in het Wapen van Drie wegen op Zuid-Beveland be gonnen met dc voorwedstrijden in de vierde klas libre van het district Waleheren-De Bevelan- den. De organisat e is in handen van de biljartvreniging SIOS uit Driewegen. Ook zondag wordt er gespeeld en op zondag 20 ok tober volgt de final. 38 De deelnemers zijn D.W. Oele van DOS Ovezande. I. de Jonge van KOT Middelburg, C. Jcremiasse van SIOS, Driewe gen. D. Rentmester van DOS Ovezandem PM Hoogesteger van VOG uit Kloetinge. C. Ver beek van OHGL Kwaden- damme. H. Baarends van Onder Ons, Goes en J. Snoep van OHGL uit Kwadendamme. Eer ste reserve is I.J. Menheere van Delta uit Colijnsplaat. (Van onze sportmedewerker) OVEZANDE - In de pas ge speelde voorwedstrijden in de eerste klas driebanden natio naal, die zijn gehouden in zaal Docne te Ovezande, heeft alleen L. Westdorp van O.B.K. uit 's- Heerenhoek zich kunnen hand haven. Westdorp vormde een klasse apart wat zijn medspeiers betrof. Hij kwam o.a. boven de 30 van de 40 te spelen caramboles. Westdorp heeft nu ongetwijfeld een goede kans, dat hij rech tstreeks geplaatst jan worden voor het Nederlands kampioen schap, waarvan de finale ge speeld wordt op 6, 7 en 1 decem ber in Helmond. De uitslag was: 1 L. Westdorp van OBK 12 240 296 5 0,84 l.WC. Ars van DOS 6 191 489 5 0.390, 3 J. Wem van OBK 4 214 445 6 0,481, 4 J. Men heere van Delta 2 189 421 4 0,449 BREDA - Van 24 tot en met 27 oktober zal in Sluiskil de finale van het Nederlands kampioen schap kader 38/2 derde klas worden verspeeld Hoppen brouwers van de Rijense biljart vereniging The Corner, en Sprangers van de Dongense bil jartvereniging KOT behoren tot de deelnemers. Dit kampioen schap begint om 14.00 uur met de eerste ronde. Lex van Rie: „Ik verwacht weer een zeer groot aantal deel nemers aan de start in Heikant" (V an onze sportredactie) VLISSINGEN - Zaterdag wordt er in de gemeentelijke sporthal van Vlissingen een vol leybal jeugdtoernooi gehouden waaraan heel wat Zeeuwse ploegen deelnemen. Het zijn: poule 1 (jongens ad spiranten): De Sterre, OVC, Morres/Hulst, De Sterre 2, Sint Eloy-Oostburg, Blok '73. Poule twee (jongens junioren): Kikkers, Zeldenrust-college, Sint-Eloy, WIK, Nihil Sine La bore, Morres/Hulst, OVC. Poule drie (meisjes adspiran ten): Kikkers, Athanatos, Mor res/Hulst, Athanatos 2, Morre s/Hulst 2, Sint Eloy, Waayen- burg. Poule vier (meisjes junioren): Nihil Sine Labore, Wiska, Pe trus Hondius, Dourleyn/Sluis- tól, Even Kijken, Morres/Hulst, Sint Eloy, Athanatos, VCGRoe- loefs/Scheldesport. Na afloop van het toernooi dat om halftien begint, wordt de. competitiewedstrijd Herstaco- /EVVC - Compri/Delta ge speeld. (Van een onzer verslaggevers) DEN HAAG - Afgelopen week werd voor bijna vier mil joen gulden aan rijtjes op lotto- en totoformulieren ingevuld. Een formidabel bedrag inder daad en meer dan eens zoveel dan er in de eerste week werd ingelegd bij toto en lotto, name lijk 1,8 miljoen. Zoals verwacht geeft veruit het merendeel van het spelend publiek de voorkeur aan de lot to, waar echter aan toegevoegd moet worden dat de toto zich be ter houdt dan de organisatoren hadden verwacht. De heer L. Put, directeur van dc Stichting Sporttotalisator geeft dat aan met een voorbeeld. „Voor onze vijfde totoweck, met het pro gramma van 29 september, werd ingezet een bedrag van 926.000 gulden, terwijl de toto van de vijfde week in het seizoen '73- '74 een inleg had van ongeveer één miljoen gulden. Een verschil dus van slechts acht procent". De totale opbrengst van de voetbaltoto tot nu toe blijft on geveer twintig procent achter bij die van vorig seizoen over de zelfde periode. Lut: „Voor ons is dat een meevaller. In verschil lende landen waar men naast de toto een lotto heeft ingevoerd is de toto-opbrengst met de helft teruggelopen. Of het bij ons zo blijft lopen, moet afgewacht worden, maar tot nu toe zitten we goed". Een factor die de toto-op brengst toch wel eens nadelig zou kunnen gaan beïnvloeden is, zo geeft de neer Lut wel toe, de geringe hoofdprijzen die er de laatste weken uitgekeerd zijn. Nadat in de derde totoweek de ene volledig goed ingevulde ko lom goed was voor dik 158.000 gulden, ontvingen de 255 deel nemers die de week erop alle dertien uitslagen goed hadden voorspeld slechts 638 gulden. De daarop volgende week was de spoeling nog veel dunner: 825 deelnemers vulden een foutloos rijtje in, zodat zij er de man 300 gulden beter van werden. Arme tierige bedragen natuurlijk ver geleken met de sommen gelds waarvan men gaat dromen wanneer men tot de ontdekking komt alle dertien uitslagen feil loos te hebben voorspeld. De heer Lut geeft toe dat dit fikse tegenvallers tot gevolg heeft. „Maar het is dan ook wel sterk, dat er zoveel mensen zijn die al les goed raden. Twee jaar gele den hebben we ook eens zoiets meegemaakt. Drie weken achtereen hadden we duizenden prijswinnaars. De eerste week 90.000, de tweede 45.000 en de derde 25.000. Maar het kan ook zomaar omslaan, zodat de hoofdprijs bij één man terecht komt of dat er slechts met een paar man gedeeld hoeft te wor den". „Wat we in vergelijking met vorig jaar bij de toto wel missen, is de extra-premie die gelijk was aan het bedrag van de eerste prijs en die bij loting bij één van de eersteprijswinnaars terecht kwam. We zijn daar van af ge stapt, omdat we het eerlijker vinden dat bedrag over alle winnaars te verdelen". Tevredenheid bij de heer Lut dus over de toto, die het ondanks de lage uitkeringen soms, vol gens hem toch echt wel zal rooi en, en laaiend enthousiasme over de gang van zaken met de lotto. „Het gaat erg goed, zekei als de huidige tendens zich ver der blijft voortzetten". Afgelo pen week werd voor het eerst de drie miljoen gulden aan inleg overschreden, een indrukwek kend bedrag waarvan niet al leen de verschillende charita tieve doeleinden (dik 50 pro cent) en de winnaars, maar ook de fiscus (25 procent kansspe lenbelasting) beter worden. Lut verder nog: „Er zit nog steeds een fikse groei in de to taalomzet van-toto en lotto". Na de 1,8 miljoen van de eerste week werd er in de tweede 2,6 milj'oen ingezet, in de derde drie miljoen rond, in de vierde 3,3 miljoen, in de vijfde 3,6 miljoen, terwijl zoals boven al gezegd de opbrengst van de vorige week niet ver van de 4 miljoen afbleef. Verwacht hij dat deze groei zich nog verder voortzet of dat de opbrengst zich op het niveau van 4 miljoen per week zal handhaven? Lut: „Daar is nau welijks antwoord op te geven. Wat dat betreft is de toto en de lotto ook voor ons een kans spel". (Van onze sportmedewerker) SLUISKIL - Op donderdag 24, vrijdag 25, zaterdag 26 en zondag 27 oktober, heeft de bil jartvereniging SBC uit Sluiskil zich opnieuw belast met de or ganisatie van het Nederlands kampioenschap derde klasse kader 38-2 klein biljart. Het is voor de tweede maal dat deze nog betrekkelijk jonge vereni ging een dergelijk groot gebeu ren op touw zet. Vorig jaar hield deze vereni ging hetzelfde kampioenschap in haar clublokaal café Dallinga te Sluiskil. Ook nu zal het ko mende kampioenschap daar plaatsvinden. Op donderdag 24 oktober zal de burgemeester van de gemeente Terneuzen, de heer J. Aschoff om 13.30 uur het kampioenschap openen. Om plaats versloeg de Politie Sport Vereniging 1 de Rijkspolitie 2 met 5-2. (Van onze sportredactie) TERNEUZEN - Ter gelegen heid van het 25-jarig bestaan van de Terneuzense Politie Sport Vereniging (PSV) werd in sporthal 't Zwaantje een zaalvoetbaltoernooi gehouden waaraan door een achttal politie-teams werd deel genomen. Aanvankelijk was het de bedoeling dat het toernooi gewoon op het veld gespeeld zou worden, maar door de slechte weersomstandigheden werd uitgeweken naar de zaal. De deelnemende teams wa ren: Rijkspolitie Zeeuwsch- Vlaanderen 1 en 2; Gemeen tepolitie Vlissingen 1 en 2; Marechaussee Zeeuwsch- Vlaanderen; Gemeente Terneu zen; Gemeentepolitie Terneuzen en Reserve-poiitie Terneuzen. De finale werd een aan gelegenheid tussen de teams van de Rijkspolitie 1 en de Gemeente Terneuzen. De rijkspolitieman nen zegevierden met 2—1. In de strijd om de derde en vierde De eindstand van het toernooi luidt: 1 Rijkspolitie Zeeuwsch-Vlaanderen 1. 2 Ge meente Terneuzen; 3 PSV 1; 4 Rijkspolitie Zeeuwsch-Vlaan- deren 2; 5 Marechaussee Zeeuwsch-Vlaanderen; 6 Reserve-poiitie Terneuzen; 7 Gemeentepolitie Vlissingen 1; 8 Gemeentepolitie Vlissingen 2. 14.00 uur zullen de wedstrijden beginnen. De deelnemers aan dit kampi oenschap zijn: 1. A. Som, ge middelde 17,24 (Martin, Di- dam), 2. John Otten 14,74 (De Linde, Goirle), 3. J. Hoppen brouwer 13,00 (Rijen), 4. P. Arighem 11,80 (The Corner, Heemskerk), 5. C. Sprangers 11,53 (KOT Dongen), 6. L. van Uden 11,2? (KOT, Ravenstein), 7. G. Quest 10,91 (BRG, Rotter dam) en 8. C. Karremans 10,13 (Suisse, Haarlem). De moyenne- grenzen in deze klasse lopen van 6 tot 11,99. Het aantal te spelen caramboles bedraagt 250. (Van onze sportmedewerker) 'S-GRAVENPOLDER - Drie bestuursleden van de wieler sportclub „Luctor et Emergo" te 's-Gravenpolder hebben tijdens de laatst gehouden ledenverga dering bekend gemaakt hun functies ter beschikking te stel len. Secretaris André dc Vos verklaarde vanwege een ko mende studie geen tijd meer te kunnen vinden zich nog langer aan zijn taak te wijden. Adrie Eehardt vertrekt naar elders en Bram van Hoepen wilde er mee ophouden zonder nadere motivering. ZONDAGVOETBAL AFD. ZEELAND Eerste klas: Ria W 6-10 Philippcne 5—8 Walcheren 5-7 DFS 5-7 Hoofdplaat 5-6 Patrijzen 5-5 Aardenburg 5-4 Dreischor 5-4 Luctor 4-3 Hulsterloo 5-3 Schoondijke 5-3 Hansw. Boys 5-3 Graauw 6-3 Heren Ie klas: Zeel sport 3 4-6 Walcheren 2 4-6 Vogelwaarde 2 4-6 Domburg 2 4-6 Breskens 3 4-6 Corn Boys 2 4-4 Terneuzen 3 4-4 Hontenisse 2 4-3 Noorm. 2 4-3 Liirikzee 2 4-2 RCS 3 4-2 Axel 3 4-0 Aardenburg 3 Breskens 4 Terneuzen 5 Oost burg 3 Groede 2 3e klas C: 3-6 Schoondijke 2 4-6 IJzendijke 3 4-4 Hoofdplaat 3 3-2 Sluiskil 3 2-0 Corn Boys 4 Zeel. Sport 4 5-8 Vlissingen 6 6-8 Lewed. Boys 2 6-8 Noormannen 3 4-6 Middelburg 5 6-6 Hong Ambon 3 6-3 RCS 4 6-2 3e klas D: Walcheren 3 Zeelandia 3 Zeel. Sport 6 Hansw. Boys 2 Patrijzen 3 Domburg 3 Vlissingen 8 4-6 4-5 4-4 3-1 3-0 6-8 6-8 5-7 5-6 6-5 6-3 5-0 Cortgene 1 Robur 3 Walcheren 4 Middelburg 6 Vlissingen 7 Patrijzen 4 Zonnemaire 4 Dreischor 2 Luctor 3 Cortgene 2 Dreischor 3 3e klas E: 4-8 Goes 3 4_5 Lewed. Boys 3 4-5 Zeelandia 4 3-4 Volharding 2 4—4 Hansw. Boys 3 4-2 Zeel. Sport 5 4-0 4-5 3-4 4-4 3-3 3-0 3e klas F: 3-6 SVOWK 1 4-6 Robur 4 3—4 Renesse 2 3-1 Kwadend. 2 4-0 4-6 4-5 4-4 3-0

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 19