Rmus Israel toekomstig Oranjekandidaat Hulshoff weer in training SPELERS BAYERS DENKEN ALLEEN AAN GELD Henny Kuiper naar Frisol (formation it een ejaarden- huis Knobel: „Kwestie PSV afgedaan" Belgische selectie Seizoenkaart populair in m issinger ook aar Algiers DRYSDALE GEEFT ZUIDAFRIKAANSE NATIONALITEIT OP port Agostini aan dood ontsnapt. DINSDAG 8 OKTOBER 1974 lis er Iemand bevoegd jj te schrijven over het r«i. I en zeilen van een bejaar. n itehuis, dan wel een bejaar. 1 die zelf sedert jaren in een ■gelijk tehuis verblijft, ils deze bejaarde bovendien I n origine verpleegster ej I ruml werkster is en ook -ae I ir huwelijk met een domi. I e deze vakken in de prafc. I k bleef brengen, als ze oolil g auteur is van een aantal, hans in Duitsland zeer be. I nde boeken, dan kan he I vt anders of het door hm f1 schreven boek moet waarde, t I zijn voor ieder die ook f tar in de verste verte iets? »t bejaardenzorg te mako eft. In het boek Het Geluk vm Derde Leeftijd, schrijft 1 nilie Muller Zadow ove j' ar jarenlange ervaringen «1 n bejaardentehuis. Dit is dan geen luxe telwiiï als wij deze in Nederland! nnen, maar een uiterst een-1 udig tehuis waar de bejaar-1 vrouwen niet alleen I eenpersoonskamers. aar ook in twee- en drieper- onskamiers ondergebracht orden. Trouwens uit de be- F hrijving van de gang rail ken in dit tehuis blijkt I erduidelijk dat dit van ontil inte bejaardenverblijven tuil verschilt als een burgerpn-\ yn van het Hilton- Desondanks blijft Emilirl üller, ook nadat ze tegen al- f r verwachting in haar beioi-l ngsvrijheid weer voor de trol-I honderd procent terug gelcre-l n heeft in dit tehuis, zelfs op V tn kamer met twee personen,! Als reden geeft ze op dat :t| dit tehuis een zinvolle enI 'langrijke taak heeft en erl et zeker van is dat een taai! riten het tehuis van dezelfit] 'de vam grootte zou zijn. Haar grootste bezwaar te-1 :n bejaardentehuizen in gerp-een richt zich dan ook! gen het feit dat men del ejaarden die daar hun toe-I ■ucht zoeken alle veranttooor-l elijkheid ontneemt en hen al-f taken ontzegt. Emilie Muller is het er niell ee eens dat men de bejaa'T in volledig verzorgt, ook al 'beurt dit uit hygiënisch! I terwegingen, ofwel uit geT ■aikzucht of uit onnadenkend-1 »id. Elk mens moet weten dal! ij een taak heeft, dat hij nop I ts kan betekenen voor ande-l ;n, ook al is het maar door I et breien van rekverbanicl het snijden van het f lees oor een medebejaarde". Naar haar mening tcordtl aar in de meeste tehuizen I eel te weinig op gelet en z<| rhrijft dan ook letterlijk:! Een bejaardentehuis kas! iettegeffstaande de uiterlijk' I rde en de goede medischI yrgen toch een trooste loos I erblijf worden als men el iet voor zorgt dat elke tndi-| iduele persoonlijkheid aar trekken kan komen. Heil huis wordt dan een instel-1 ng zonder meer". Maar niet alleen de oor de persoonlijke ntp!ooi-| igsmogelijkheden van elke I ejaarde bepaalt de sfeer j ;n tehuis. Ook de wijze van optrede' I an de verzorgsters is van he' rootste belang: ,,De stemmirt I an de bewoners hangt af van i> I ouding van het personeel. van hun werk houden e«| ch van hun volle verank r loordelijkheid bewust zij» I an ontstaat er ook een I erzijdse bereidheid tot hel- en en een saamhorigheids!!1' oei". Tot zover dan wat goed'l i adgevingen aan het adres I an degenen die de bejaarde'" I rrg in handen hebben. I Er staan in genoemd ho' I chter ook een aantal beha" I nswaardige opmerkingen, 9-I cht aan het adres van i'l ejaarden zelf. Hierover een volgend' I G.S ALGIERS (UPI) Amerikaanse minister val11 uitenlandse zaten Hen-'? lissmger bezoekt op 14 oW' 1 Algiers, alvorens na I sis na-atr het Midden-Oost^' aair de Verenigde Staten f te keren. Kissinger zal op 15 ok"0'-"' oorreizen naiar Washiingt°n- De Amerikaanse m'in'stei I waarschijnlijk confereiel11 iet president ïlauiami Bauw*1 ienne. tg ARIE HAAN TOCH VEER LIBERO (Van onze sportredactie) ROTTERDAM - Het publiek, dat morgenavond in Rotterdam het eerste optreden van het Nederlands elftal na de wereldkampioenschappen in West-Duitsland op eigen bodem zal gaan bijwonen, krijgt een alternatief Oranje te zien. Geen Cruyff, geen Neeskens en ook geen Rijsbergen. George Knobel, die door omstandigheden zijn elftal flink door elkaar moest gooien koos voor het volgende team: doel: Jan Jongbloed, achter: Wim Suurbier. Arie Haan (laatste man), Wim Jansen en Ruud Krol, midden: Theo de Jong, Rene Notten en Wim van ianegem, voor: Peter Ressel, Ruud Geels en Rob Rensenbrink. Zoals bekend werd Knobel gedwongen tot een alternatief, omdat Cruyff en Neeskens niet werden vrij gegeven en Wim Sijsbergen nog immer geblesseerd is. Opvallend is echter ook dat in vergelijking met de wedstrijd ;egen Finland m de interland egen Zwitserland morgena vond in de Rotterdamse Feyenoord-kuip Wim Jansen het middenveld naar de plaats van voorstopper is ge schoven, terwijl Theo de Jong veer terugkeerde op het mid- Idenveld. Knobel ter verjlaring: I „Wim Jansen is uitstek een voetballer die zijn directe tegen stander geheel kan uitschake- len. Nu hebben die Zwitsers een pits die razend gevaarlijk is. Vandaar dat ik Jansen naar ach teren heb gehaald Dat Arie "laan morgenavond als laatste (Van onze sportredactie) ROTTERDAM - Hij zegt van niet, de bonds coach van de KNVB, Ge orge Knobel. Hij stelt dat de kwestie met de PSV'ers een afgedane zaak is, maar hij deed ook voor de interland van morgena vond tegen Zwitserland geen beroep op een van de pupillen van Kees Rijvers. Knobel motiveerde dat gisteravond in de pers kamer van het Feyenoord-stadion met: „Kees Rijvers is een gTote tegenstander van selecte ren van zijn spelers als die nodig zijn als er anderen door omstandigheden niet kunnen spelen. Nu door het fort, dat Jo- han Cruyff en Johan Neeskens niet van de par tij zijn zou Rijvers de in druk kunnen hebben, dat ik als ik PSV'ers zou selec teren, dat gedaan zou hebben omdat die twee niet beschikbaar waren. En dat wilde ik voorko men". Het klonk erg aan nemelijk de stelling die Knobel heeft opgebouwd. Ook zijn andere verkla ring dat hij nu wel eens een paar spelers van zijn viste selectie een kans wil geven zich te bewijzen. Knobel: „Er zijn een paar spelers in mijn selectie die eigenlijk nog nooit de kans hebben gehad een volle wedstrijd te spelen En die kans geef ik hen nu. Je kan het zien als een soort examen Een man als Ressel heeft tegen Zweden zeventig minuten gespeeld Tegen Finland op een vreemde plaats (als linkerspits red) en woensdag mag hij als rechterspits bewijzen, dat ik hem echt nodig heb in mijn selectie Met Geels is het eigenlijk hetzelfde ge val" Knobel ging diep in op de materie, omdat hij kennelijk de aanwezige persmensen voor wilde zijn Hij stelde eveneens dat hij geen enkele ran cune koesterde tegen welke PSV'er dan ook. en dat hij angstvallig ge tracht nad er geen kwestie van te maken Maar even later liet hij uit zijn mond vallen, dat het tenslotte de PSV'ers waren die gewei gerd hadden voor het Ne derlands elftal uit te ko men en dat die er dus de oorzaak van waren, dat de „zaak" was ontstaan. En dat de PSV'ers de vol- fende vijf weken de tijd adden om te bewijzen dat ze beter waren dan een van de spelers uit de huidige selectie. man zal opdraven is eveneens opmerkelijk, want Ajax- manager Hans Kraay had im mers bezwaar gemaakt tegen het spelen van Haan op die plaats Knobel: „Ik heb zaterdag een gesprek gehad met Kraay en daarin hebben wij onze stand punten uiteengezet. En in dat gesprek bleek, dat Kraay begrip had voor mijn moeilijkheden. Maar we hebben wel afgespro ken dat er zo snel mogelijk naar een andere oplossing zal moeten worden gezocht." Een oplossing die misschien gevonden kan worden in de persoon van Rinus Israel, die het in Excelsior ge weldig doet. Knobel: ,,Ik volg Rinus op het ogenblik vrij nauwgezet en ik moet zeggen dat het niet denkbeeldig is dat Israel terugkeert in mijn selectie als hij op deze weg voortgaat. Maar op het ogenblik heeft Is rael nog niet de internationale klasse, die nodig is voor een in terland, maar dat is een natuur lijk proces, dat moet groeien". Een andere oplossing kan Epi Drost zijn. Knobel: „Drost is de laatste weken ook goed gevolgd en ik moet zeggen dat hij steeds beter gaat spelen. Maar op dit moment is hij nog niet zover, maar wat niet is kan komen". Met die laatste opmerking zullen tegen Zwitserland alles op de aanval zetten, want bij elke interland die wij spelen, staat de in West-Duitsland ver worven reputatie op het spel. En juist die reputatie moeten wij behouden, want dat doet de naam van Nederland als voet balland alleen maar goed. ROB VAN DEURSEN weken Veel zal afhangen of Barry Hulshoff, die gisteren weer volledig meetrainde met de selectie van Ajax op tijd fit zal zijn voor het treffen met de Ita lianen. Dan bestaat de kans, dat Knobel weer zal kiezen voor een seizoen, toen met 161.027 een record werd geboekt, zagen in de acht duels slechts veertien doelpunten. Dit betekent een dieptepunt in de geschiedenis van het Italiaanse voetbal. De 129.324 betalenden zorgden echte laatste man met Hulshoff zondag voor een recette van als voorstopper Nu echtei blijft ruim 1.7 miljoen gulden het- het devies aanvallen en zorgen geen neerkomt op een gèmid- meer doelpunten te maken dan delde van bijna 15 gulden per de tegenstander. Knobel: „We toeschouwer (Van onze sportredactie) AMSTERDAM Barry Huls hoff, de voorstopper van Ajax, die door een ernstige blessure meer dan een half jaar uit de roulatie is geweest, is gisteren weer met de training begonnen. Op de foto tracht Hulshoff ploegmakker Piet Keizer de bal afhandig te maken. (ADVERTENTIE) Vis in aluminiumfolie Wrijf de schoongemaakte vis, moten of filets K m met boter en verpak deze met enkele schijfjes I citroen ui en wat peterselie in aluminiumfolie f (randen goed omvouwen anders loopt de boter eruit) Na 15 a 20 minuten in een hete oven is de vis gaar voor 't opdienen bestrooien met wat zout en gemalen peper V bóft als u van vis houdt want vis houdt fit Vraag recepien bi| uw vishandelaar of Di| hei ProduktscnaD voor Vis en Visproduklen Wassenaarseweg 20 Oen Haaq (Van onze correspondent) BONN - Het oordeel van alle sportlieden leidt eensgezind: Wanneer trainer Helmut Schön nu een Westduits elf tal zou moeten samenstellen, zou hij zelfs niet een enkele man van landskampioen Ba- yern München kunnen ne men. Nog maar enkele maanden geleden was dit elf tal het rijke reservoir, waar uit hij naar believen kon put ten en dat dan ook de grond slag voor het wereldkampi oenschap legde. De enige, tot wie Schön nu zijn toevlucht zo„ kunnen ne men is Paul Breitner, maar hij zou hem niet meer uit München moeten halen, maar uit Madrid. Afgelopen zaterdag reisde Schön alleen maar naar Braunschweig om het peil van München en van zijn spelers te testen, maar zijn zwijgen na de 3-1 nederlaag spreekt boekde len. Desondanks is de toestand van de Beierse club, die naar de twaalfde plaats afzakte, voor niemand een geheim De we reldkampioenen hebben hun vorm verloren en zij zijn zo uit geblust, dat het nog de vraag is of ze hem ooit weer terug zullen ROME (UPI) Op de eerste speeldag in de Italiaanse voet balcompetitie zijn bijna 32.000 minder betalende toeschouwers naar de stadions getrokken dan op de openingsdag van vorig jaar. Daarentegen steeg de ver koop van seizoenkaarten. Mo menteel zijn er in totaal 142.149 seizoenkaarten van eerstedivi- sieclubs verkocht tegen 112.461 in het vorige jaar. Dit is een stijging van 20 pro cent. De 129.324 betalende be zoekers, een daling van 20 pro- cent. De 129.324 betalende be doelde Knobel kennelijk op de zoekers, een daling van 20 pro interland tegen Italië over vijf cent ten opzichte van het vorige Rmus Israel maakt volgens bondscoach George Knobel weer een goede kans op het Oranjeshirt VANDAAG VALT DE BESLISSING '■W*- (Van onze sportredactie) OSSENDRECHT - Van daag beslist Henny Kuiper of hij volgend seizoen wel of niet voor Frisol zal rijden. De renner uit Ossendrecht moet namelijk vanmiddag naar Dordrecht waar hij een laat ste bespreking heeft met Frisol-directeur De Vries en ploegleider Piet Liebregts. Volgens Kuiper wil hij van daag weten waar hij aan toe is. Kuiper: „Het zal het laat ste gesprek zijn met Frisol. Financieel is het nog niet rond en ook het wedstrijdschema moet nog nader bekeken wor den, want ik wil in ieder geval volgend seizoen de Tour de France rijden" Mochten Kuiper en Frisol vandaag niet tot een akkoord komen dan zal Kuiper volgend jaar hoogstwaarschijn lijk in Franse dienst rijden. Kui per: „In Frankrijk komen er een paar nieuwe sponsors en Jan Janssen is bezig om te onderzoe ken of daar mogelijkheden voor mij liggen Vandaar dat ik mor gen (vandaag, red.) moet weten waar ik met Frisol aan toe ben anders kan ik met onderhande len met de Franse ploegen". De laatste koers die Kuiper dit seizoen reed was de najaarsklas- sieker Tours-Parijs, die hij niet uitreed, omdat hij 60 kilometer voor de eindstreep ten val kwam. Deze wat ongelukkige manier waarop hij zijn tweede prof jaar afsloot is typerend voor de gang van zaken dit seizoen voor Kuiper Ondanks enkele fraaie triomfen, liep het in 1974 niet zoals de olympisch kampi oen van 1972 het zich had voor gesteld jenvallers gehad. De eerste had ik al te pakken voordat het seizoen goed en wel begonnen was. Een aantal kopstukken ging plotseling lopen bij Roka do, de ploeg waarvoor ik eind 1972 voor twee jaar had gete kend. Van Sprmgel ging, even als Pintens, Karstens en Van Roosbroeck. Later vertrok ook Rik van Lmden en nog weer la ter ook Van Vlierberghe en Houbrechts. Het slot van het liedje was, dat we een heel zwakke ploeg overhielden waar je van tevoren al van wist dat er weinig kwaliteit inzat". Hoe weinig de Westduitse ploeg voorstelde bleek later wel bij de start van de Ronde van Italië, toen Rokado met slechts zeven man ver', genwoordigd was, terwijl verder iedere ploeg toen tien koereurs telde. Niet temin deed Kuiper, die vooral in het hooggebergte zijn mannetje staat, het uitstekend. Totdat vier dagen voor het eind het noodlot toesloeg Hij kwam le lijk ten val, moest opgeven en verspeelde op die manier een fraaie negende plaats in het al gemeen klassement. Kuiper Dat was de tweede tegenvaller „Ik heb drie grote tegen te verwerken gehad. De van het seizoen, die nog eens werd vergroot doordat Rokado tegen alle beloftes in, weigerde deel te nemen aan de Ronde van Frankrijk" De Ronde van Frankrijk. Hennie Kuiper maakt er geen geheim van dat hij reikhalzend uitziet naar deelname aan de zwaarste, maar ook de meest tot de verbeelding sprekende wie lerwedstrijd van het jaar Kui per „Voor een klassementsrij der als ik ben is de Tour de enige manier om me goed in de kijker te rijden Daarom had ik ook ge vraagd deze ronde mee te mogen rijden Akkoord, zeiden ze, maar toen het erop aankwam, ging het mooi met door Maar ik neb er van geleerd. De wielerploeg die mij voor volgend seizoen con tracteert. zal mij zwart op wit moeten geven dat we naar de Tour gaan" Hoe sterk Kuiper wel was bleek de zondag voor het we reldkampioenschap, toen hij de Gran Prix van Dortmund won, een zeer sterk bezette wedstrijd, met onder andere Eddy Merckx.Maar op hetzelfde mo ment bevond de rest van de Ne derlandse profploeg zich al in de Canadese hoofdstad Kuiper, tot deelname aan de wedstrijd in Dortmund verplicht door zijn sponsor had het vliegtuig én daarmee, naar later bleek, de deelname aan het wereldkampi oenschap gemist Dit omdat de KNWU zich op het standpunt stelde dat de afspraken nage komen moesten worden en dat er geen uitzonderingen konden worden gemaakt. Waarmee we dus bij de derde tegenvaller van Kuiper uit dit seizoen zijn aan gekomen Kuiper: „Ik was na tuurlijk vreselijk kwaad, ai zul len ze dat met zo aan me ge merkt hebben. Ik ben geen Kar stens. die complete toestanden maakt als hem iets met naar de zin gaat Ik vind dat de KNWU toen zwaar heeft gefaald. Een hoop van die mensen in het be stuur zitten er meer voor hun ei gen ik, dan dat ze bijvoorbeeld opkomen voor onze belangen Dat is wel weer eens duidelijk geworden Een uitspraak waarbij hij wel aantekent een uitzondering te willen maken voor enkele mensen uit de sport - commissie, zoals Bas Goud en Adriaan de Schipper en voor de heer Meuwese, directeur van het bondsbureau. Deze drie tegenvallers en een hand vol uitstekende prestaties die opnieuw aantoonden dat Kuiper een van Nederlands bes te etappekoereurs is, markeren dn nu voor hem voorbije wieler- seizoen Een beetje uitblazend van dit zware jaar houdt hij zich al weer bezig met de toekomst Kuiper heeft een gesprek ge had met Peter Post, maar dat was meteen ook voorlopig het laatste Post kwam namelijk achteraf met de mededelmg dat Kuiper een salaris van 65 000 gulden had bedongen, iets wat de renner uit Ossendrecht ont kent Kuiper- „Daar is mets van waar Voor mij heeft Post nu af- Henny Kuiper: „Ik wil dn jaar de Tour de France rijden gedaan Ik wil nu eerst wel eens zien wat hij er volgend jaar met zijn ploeg van terecht brengt Tenslotte is het dit eerste sei zoen nog niet zo erg veel ge weest Bovendien heb ik al ge merkt dat hij renners, die een terugslag krijgen onmiddellijk laat vallen, zoals dat bijvoor beeld met Tino Tabak is gebe urd" Kuiper is op dit moment in onderhandeling met Frisol, de ploeg van Piet Liebregts, waar bij volgende week de beslissing valt Daarnaast is er een moge lijkheid dat hij naar een Franse JOHANNESBURG (RTR) - Cliff Drysdale heeft aldus een mededeling die maandag in Jo hannesburg is gedaan, zijn Zuidafrikaanse nationaliteit opgegeven. Blen Franklin maakte bekend dat de Zuidafrikaanse tennis bond een brief van de 33-jarige Drysdale had gekregen waarin deze mededeelde dat hij zijn paspoort bij de Zuidafrikaanse consul in New Orleans had inge leverd en deze verzocht het on geldig te verklaren. Drysdale, die in de Verenigde Staten woont, heeft de stap genomen omdat zijn Zuidafrikaanse pas poort hem moeilijkheden be zorgt in bepaalde landen, waar hij voor zaken moet komen Volgens Franklin, de voorzit ter van de Zuidafrikaanse tennis bond, reist Drvsdale nu op een Engels paspoort omdat zijn moeder van Engelse afkomst is „Er is geen sprake van dat Drys dale niet loyaal is ten opzichte van Zuid-Afnka Hij heeft zijn stap uit loutei zakelijke over wegingen gedaan Volgens bepaalde geruchten zouden Japanse autoriteiten Drysdale hebben verplicht te tonen dat hij zijn Zuidafri kaanse nationaliteit opgeeft voordat zij hem een nieuw visum voor Japan wilden geven De laalste maanden heeft Japan een scherper standpunt ingenomen ten aanzien van de apartheids politiek in Zuid-Afrika krijgen. Mogelijk heeft de eufo- ristische stemming rond het we reldkampioenschap hun strijd lust verlamd, maar zeker is het, dat Gerd Müller geen been meer aan de grond krijgt. In zeven wedstrijden produceerde de „Bomber" nog maar een goal en UUi Hoeness ts ai helemaal de kluts kwijt. Sepp Maier grijpt meer naast dan naar de bal en Schwarzenbeck laat nauwelijks nog wat van zich zien. Alleen franz Beckenbauer kan er zich beroepen een gekwetste buik spier, die hem nog steeds hin dert, te hebben. Tot de Beieren is nu echter ook wel de overtuiging doorgedron gen, dat zij zich teveel met bij komstige aangelegenheden be zighouden en te weinig getraind hebben. Terwijl coach Udo Lat- tek onlangs nog zei dat hij zijn spelers „moeilijk kapot kon la ten oefenen", dreef hij ze al de volgende zondagmorgen na de nederlaag in Braunschweig het verregende trainingsveld op. Kapitein Beckenbauer staat vol ledig achter hem met de woor den: „In geval van nood moeten we de gehele dag oefenen, al is het alleen maar om de spelers van andere dingen af te houden. Ik heb er zelf ook met de pet naar gegooid". De dingen, waarvan de Beieren afgehouden moeten worden, zijn lucratieve bijverdiensten, die ze echter bij hun salarissen van 10 tot meer dan 50.000 mark per maand helemaal niet nodig hebben. Een populaire „schnabbel" van de Beieren is het houden van autogram- uurtjes, waarmee ze vaak enkele duizenden marken verdienen. De lijst van deze extra- inkomsten is echter nog veel langer en er ook de eigenlijke oorzaak van, dat de spelers zich maar ongaarne op het oefenveld lieten zien. Het bestuur van Bayern zelf is echter ook niet van schuld vrij te pleiten. Sinds het begin van het seizoen liet het de club liefst 22 vriendschappelijke wedstrijden spelen en het is vooral verant woordelijk voor een verkeerde inkoop-politiek. Met een bedrag van 100 000 mark werd Jupp Kapellmann zwaar overschat en ook de 580.000 mark voor Tor- stensson weerspiegelen een vol komen fout beeld van zijn ware speelvermogen. Hetzelfde geldt voor Gersdorff, die zijn '250 000 mark ook niet waard blijkt te zijn. Geen wonder dat trainer Lattek uit deze miserabele toe stand van zijn in een zware crisis stekende club slechts een con clusie kan trekken: „Voor mij is de kampioenstrein al vertrok ken" Nog maar enkele maanden geleden had men zulk een pes simistisch oordeel niet voor mo gelijk gehouden. ploeg overgaat Kuiper „Welke ploeg het ook wordt, de Tour moet perse op het programma staan Want al rij je in de Giro nog zo goed. dan haal je hier in Nederland nog nauwelijks de krant Dat is bij de Tour heel anders Daar is veel meer eer te behalen" En dat is waarnaar de ambi tieuze Hennie Kuiper snakt Eei en erkenning, en dan graag zo veel. dat de organisatoren van het criterium in Hendrik Ido Ambacht volgend jaar vlot ak- koord zullen gaan met zijn vraagprijs BRUSSEL (BELGA) - Raymond Goethals heeft maandag in Brussel dese lectie van zestien spelers bekendgemaakt waaruit hij het Belgische elftal zal samenstellen dat zaterdag in het Heizelstadion in Brussel een interland wedstrijd tegen Frankrijk speelt. De helft van de zes tien spelers wordt gele verd door landskampioen Anderlecht. Bondscoach Raymond Goethals selecteerde de volgende zestien spelers Broos Anderlecht. Coeck Anderlecht. Devnndt Lo keren, Dockx Anderlecht, Henrotay Standard, Lambert Clutj Brugge, Leonard Mechelen. Mar tens en Teugels, beiden RWD Molenbeek. Piot Standard. Van Binst An derlecht, Van den Da"le Anderlecht, Van der Eist Anderlecht, Van Himst Anderlecht, Van Moer Standard en Verheyen Anderlecht ONTARIO (S O) - Gia- como Agostini. de veel voudig" Italiaanse we reldkampioen motorren- nen, is bij wedstrijden in Ontario aan de dood ont snapt Tijdens de race werd Agostini door een naast hem rijdende con current geraakt De Itali aan ging met zijn machine aan het slingeren en kwam tegen een vangrail terecht. Zijn Yamaha werd volledig vernield doch Agostini kwam met de schrik vrij 'r

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 11