istrijdei! jFeyenoorder Wim Jansen: impen V bü FC Amsterdam is niet onder indruk bob mus-, „niet ongunstig" Resultaat loting Willemkrijgt premie niet Kohn: ,,Niet ontevreden ampioenschap vveede klas OPTIMISME BIJ BAYERS Cruyff en Neeskens: „Niet gemakkelijk" Laat'ns wal van je 8 tm 16 oktober Vergissing Rijvers kan Coerver terecht - Armfield opvolger van Clough ZATERDAG 5 OKTOBER 1974 26 27 23 iiiititiiiiitiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiititiiiiitiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiitiiiiiiitiiiiiiiiiiiiiiiittiiiiiiiiiiiiiiiiiiiitiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiitiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiia •meisjes zich vezekerd van».| laats in de eerste regional» inde die op zondag 27 oktobtJ 3 diverse plaatsen in Zeelanc!l il worden gehouden met tegen.l anders uit de afdelingen Bra int. Rotterdam en Gouda (Van onze sportredactie) AXEL - Tussen 7 en 21 oklo.| er zullen op verschil lendis laatsen in Zeeuwscb. laanderen de voorwedstrijdeg orden gespeeld voor hel per. lonlijk kampioenschap tweedi las driebanden klein biljart Ij,,, nale wordi gehouden van 9 toi a mei 16 november en de orgs isatie van deze titelstrijd is anden van de biljartveremgir^ >BC uit Groenendijk. De poule-indeling ziet er al olgt uit. Poule I (KOT, Terneuzen): lint, A Oostdijk. J van Glans-S eek, L. Heydens, A van de,| .inden (allen KOT Terneuzen, I van Tiel (Concordia, Ternejl en) en L. van der Hooft (BZïs erneuzen) Poule II (SBC, Sluiskil): J 1 lorveleijn, P Rammeiooencl 'laddet (allen 3BC. Sluiskil f; M Koomen (Ed Horemans je txel). M Rogiers (BZN Ter-1 euzenj en F Dieleman (ABCl ixel) Poule m (WBC. Walsoorden, Baart. R Baart en A. de Kocll allen WBC. Walsoorden) J val ole en A. Baart (GBC. Grot-B ïendijk) Poule IV (Den Ouden Arendl »t.-Jansteen): J Jostassen (DeiI Juden Arend. St -Jansteeni EI taerts en J Bakx (beiden HBCI luist), Th Schauwaert, J| "aelman en W Boussen (aller De Kroon. Hulst) en J Leerai POF Hulst) Poule V (De' Kroon. Hulst): fI schelfhout, B de Waal en J dt| lot (allen De Kroon. Hulst). Gy ran Dorset aere en B Picaveil beiden HBC Hulst) en J vail verkhoven (Den Ouden Arend| luist) achten te hp'srpflpn m l%et ls r- zijn mannen willen inspirf'l om nog eens te laten zien daI Goes ook op hoger niveau nifl zou kunnen komen Honteniss' I Sieen is een Zeeuwsch-Vlaa^l gevecht tussen twee oude Wl kenden Hontemsse heeft hel trapte lager moeien zoeken o'1 seizoen, maar zal graag will" bewpzen dat de degradatie «1 een grove vergissing blijkt tek rusten De ploeg van voorzit'" Schelfhout is aan een ïnfO" kwekkende come-back bezig", hei prestige zou aanzienlij worden opgevijzeld bij wins' Steen Al blijft Steen natuur'"'! een gevaarlijke tegenstander Koewacht - Vogelwaarde eveneens een aantrekkelijk op papier Een Vogelwaarde® in 3D een slechte seizor nstq achter de rug heeft tegen pe Koewacht dat het daarenteaf in de vierde klasse H voortreft' lijk doet na de promotie uit o Afdeling Een zuiver presW' duel HIER HEB IK VAN GEDROOMD" (Van onze correspondent) ROTTERDAM - De telefoon van het Feyenoord-stadion heeft gistermiddag roodgloeiend jestaan nadat bekend was geworden dat de Rotterdamse club de Spaanse kampioen Barce- .óna ontmoet in de tweede ronde voor de Europacup 1Honderden mensen belden op om een kaart te reserveren. Manager Brox zei gisteravond „Waarschijnlijk zouden we wel drie stadions kunnen uitverkopen. Dat wordt straks een gekkenhuis, als die voorverkoop werke lijk van start gaat". ook pas goed beseft wat een voordeel zoiets is" iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiMiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiititiiiiiitiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiitiiiiiiiifiiiiiiiiiiiiiiiiiiiHiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiid WARSCHAU (PAP/ANP) - Wanneer PSV-trainer Kees Rijvers iets wil weten over Gwardia War schau, de tegenstander van zijn club in de tweede ronde van het toernooi om de Euro pacup voor bekerwin naars, kan hij te rade gaan bij Wiel Coerver. Fey ïnDord immers ver sloeg vorig seizoen in de tweede ronde van het UEFA-cuptoernooi immers Gwardia. Thuis werd het 3-1, uit 0-1. Lex Schoenmaker miste in deze wedstrijd (6 november 1973) een strafschop. Gwardia Warschau speelt al twintig jaar ui de Poolse eerste divisie In 1959 en 1973 eindigde de ploeg als tweede De dit jaar zijn dertigste ver jaardag vierende vereni ging, verloor de bekerfi nale van het vorig seizoen met 2-0 van Ruch Chor- zov, de landskampioen, die uiteraard het Europa cup I-toernooi pre fereerde Gwardia speel de twee keer in hel toer nooi om de Europacup voor bekerwinnaars en twee keer in de UEFA- cup Voor van Fevenoord te verliezen schakelden de Polen vorig jaar Ferenc- varos (Hongarije) uit. Momenteel neemt Gwardia op de ranglijst van de eerste divisie de vij fde plaats in met 8 pun ten uit 7 wedstrijden In ternational Vladislav Zmuda heeft Gwardia kort geleden de rug toege keerd. De contraspelers van Gwardia Warschau zijn Andrzej Sikorski I, geb 1953. Marek Salawila. Stanislaw Dawidczynski. Adam Lipinski. Jan Sroka, Ryszard Kielak. Zbigmev Örlowski. Krys- tian Michalik, Andrzej Sikorski II. geb 1957. Jerz/y Kraska Danusz Sledziewski. Miroslav Po- lakov; Zenon Smialek. Edward Lipinski. Bogdan Nowicki. Malkiewicz Trainers Boguslav Haj- das en Rvszard Konee- wicz Het stadion van Gwar dia heeft 10 000 plaatsen en geen kunstlicht De club speelt zijn Europa- cupwedstrijden evenwel in het stadion van Legia. dat 25 000 toeschouwers kan bergen en wel over een kunstlicht-installatie beschikt Feyenoord-Barcelona zal een topper worden, dat staat vast volgens de leid ing van de club en de spelersgroep. „Dit had de fi nale moeten zijn", verzuchtte Dick Schneider, toen hij de uit slag van de loting hoorde. En Eddy Treytel vulde aan: „Ja, ei genlijk komt zo'n wedstrijd veel te vroeg". Met dat laatste is vooral trainer Coerver het eens „Ik heb nog maar drie weken voorberei dingstijd en er zijn nogal wat geblesseerden" Coerver vindt dat die drie weken die nog resten in ieder geval te kort zijn om Een uitspraak waaraan Coer ver toevoegt: „We hadden vijf tegenstanders geselecteerd waar we beslist niet graag tegen speelden. Hajduk Split, Ujpest Dozsa. Ruch Chorzov. Leeds United en ook Barcelona. Ver geet niet. dat we vier dagen na de eerste wedstrijd in Rotter dam ook nog tegen Ajax moeten spelen. Als we eerst uit hadden moeten spelen, hadden we daar de kat eens rustig uil de boom kunnen kijken, nu moeten we er meteen tegenaan knallen met Wim Rtjsbergen van zijn lastige alle risico's die zoiets inhoudt" knieblessure te doen genezen ,,En juist Wim", zo zegt Coerver. „was de ideale man geweest om Cruyff te schaduwen En dan zou Wim Jansen de juiste tegen stander voor Neeskens zijn ge weest. Nu gaat dat plannetje niet door, maar we vinden wel een andere oplossing" Libero Dick Schneider is het daar niet helemaal mee eens „Uit of thuis, eerst uit of eerst thuis, dat maakt weinig ver schil Dit wordt een prachtige confrontatie, een confrontatie waarvoor we echt niet bang hoeven te zijn" Een opmerking Morgen al vertrekt Coerver waarmee Coerver het volledig naar Barcelona om daar s avonds de club van Michels te zien spelen in de competitie wedstrijd tegen Valencia Coer ver „Barcelona staat bij ons in Nederland in de belangstelling Cruyff en Neeskens kent natuur lijk iedereen en ook Michels wel. maar m feite weet ik toch niet zo veel van de manier waarop ze spelen Ik zal de zaak daar gron dig moeten observeren Manager Brox is van men mg dat Fevenoord niet bang hoeft te zijn van de Catalanen „Maar' zo stelt hu. „hel zal op het scherp van de snede worden uit gevochten De kansen liggen fifty-fifty, en dat maakt deze wedstrijd zo aantrekkelijk' Broxtilter.evenalsCoerver, wel zwaar aan dat de Rotterdam mers eerst thuis moeten spelen „In het seizoen toen we de cup pakten, hebben we steeds eerst uit gespeeld Toen hebben we eens is „Ik denk dat we de zaak kunnen omkeren We hebben tenslotte wel wat laten zien tijdens die toernooien in Spanje" „We zullen ze een paella voor zetten zoals ze nog nooit ge proefd hebben" aldus Wim Jan sen. waaraan de kleine midden velder nog toevoegt „Hier heb ik al tijden van gedroomd" V JU -V Johan Crutjff die op deze foto de onderscheiding van voetballer van het jaar. de Gouden Bal. in zijn handen heeft ontmoet in de duels tegen Feyenoord oude bekenden MÜNCHEN (SID) - Met gemengde gevoelens heeft men bij Bayern München kennis genomen van de lo ting voor de tweede ronde van het toernooi om de Euro pacup voor landskampioe nen, die de club de Oost- duitse titelhouder en win naar van de Europacup H. 1. FC Magdeburg als tegen stander heeft bezorgd. Over het algemeen heerst toch een gematigd optimisme ten aanzien van de kansen deze ronde te overleven. Aanvoerder Franz Becken- bauer „We hebben vorig jaar ook van deOostduitse kampioen gewonnen, dus waarom zou het dit keer niet lukken Ik ben in elk geval bh] dat we met tegen Leeds United behoeven te spe len" Uitgesproken optimistisch toonde zich doelman Maier. al tijd het toonbeeld van zelfver trouwen „Jammer voor die jon gens uit Maagdenburg", aldus de nationale doeman. Ernaar ze hebben tegen ons echt geen kans" (ADVERTENTIE) (Van onze correspondent) BARCELONA - In Barcelona is hel bericht dat Barcelona tegen Feyenoord heeft geloot voor de tweede ronde van de Eu ropacup 1 als een bom ingesla gen. Ondanks het aanstekelijke optimisme dat de Spaanse top- ploeg beheerst sinds het tijdperk-Cruyff begon, trekt men lange gezichten. Voorzitter Montal heeft het optimisme niet verloren en zei ..Wij kunnen er in ieder geval zeker van zijn dat de overwin ning in deze Europacup-ronde voor Nederlanders zal zijn Ik hoop alleen, dat het MIJN Ne derlanders zullen zijn"' De voorzitter bevestigde ook dat de club geen enkel bezwaar zal maken tegen eventuele televisie-uitzending van het treffen met Feyenoord in Barce lona „Wij krijgen ons stadion van 100 D00 plaatsen toch wel vol, ook al is er televisie Want iedereen wil de,.andere Neder landers zien" Inderdaad denkt heel Barcelona aan een soort mim-toptreffen tussen Ajax en Fevenoord En dat was dan ook de eerste reactie van Cruyff en Neeskens Voorspellingen wilden geen van beiden maken We zullen ons best doen. maar het zal niet gemakkelijk worden Neeskens hoopt dat hij tegen die tijd he lemaal hersteld zal zijn AMSTERDAM (ANP) - De lo ting is bij FC Amsterdam niet als een bom ingeslagen, noch gaf de keuze van het lot dat het Itali aanse Internazionale uit de be ker bracht, aanleiding tot veel optimisme. Trainer Pim van der Meent: „Ik zie er niet tegenop. Laat ze maar komen. Misschien praat ik na afloop wei anders. Het feit ligt er nu eenmaal en ik ga er vol vertrouwen naar toe. Waarom zou het niet mogelijk zijn Inter te pakken?", vroeg de nuchtere Van der Meent zich af. Bij FC Amsterdam is alles mogelijk Voor hetzelfde geld kunnen we een pak slaag krij gen Maar het kan ook andersom uitpakken. Sportief gezien is het natuurlijk een erg aantrekke lijke tegenstander, maar als je dan ziet tegen wie Ajax en Twente moeten uitkomen, krij gen wij weer de klap Althans op papier Want dan gaan de cen tjes toch weer meespreken en dan kun je tenslotte beter naar België reizen dan naar 1 talie Nationaal is er op dit moment nog weinig van Inters prestaties te zeggen, omdat in het komende weekeinde pas de Italiaanse competitie van start gaat „In ternationaal heeft deze ploeg nog steeds een grote naam Ten slotte speelde Inter drie jaar ge leden nog tn de finale voor de AMSTERDAM (ANP) - Bob Haarm» lie» geen iuiehkreet los bij hel vernemen van Ajax' vol gende tegenstander (FC Ant werp) in het toernooi om de UEFA-cup Nuchter, rustig re lativerend zei hij. „Ik vind het geen ongunstige loting. Na lange tijd hebben we eindelijk weer eens een Belgische tegenstander en het I it kt me dat we er een fijne pot van kunnen maken. Het is een pittige tegenpartij, waarbij we natuurlijk de zaak niet moe ten gaan onderschatten Het voordeel is dat we in Jan Mulder en R'jjd Geels twee man heb ben. die hel Belgische voetbal van erg dichthp hehhen meege maakt Van die ervaringen zul len we zeker het nodige profijt kunnen trekken" Samen met Hulshoff en Mul der had Haarms de loting ver nomen Beide spelers waren er van overtuigd dat het moeilijker had kunnen zijn. maar wilden niets weten van een zg „zwakke tegenstander Haarms verduidelijkte nog .FC Antwerp is, net als alle Belgi sche teams, opeigen veld vooral erg gevaarlijk Ik heb het idee dat de kracht van FC Antwerp en Stoke Citv ongeveer gelijk waardig is We hebben allemaal kunnen zien hoe sterk de Enge lsen waren dus dan kunnen we ons opmaken voor weer een zware ontmoeting' Een voordeel voor Ajax is mo gelijk dat de blessure van Huls hof* juist genezen kan zijn. zo dat de baardige verdediger ein delijk weer van de partij zou kunnen zijn ..Als alles zo blijft doorgaan als het nu gaat dan maken we een goede kans dat Barrv van de partij is Maar dat wordt tenslotte door de dokto ren beslist en ook een beetje door Barrv zelf natuurlijk Het gaal echter erg goed met hem en dat is een pluspunt aldus Haarms LEEDS (REUTER) - De voormalige international van hel Engelse voetbalteam. Jimmy Armfield is gisteren de nieuwe man:i"er van kumpioen Leeds United gewsrdeti Armfield. die nu nog werkzaam is bij de tweede divisieclub Bolton Wan derers. volgt de ontslagen B-ian Clough op Clough. die aan het begin van het seizoen Don Revie was opgevolgd, heeft het slechts 44 dagen bij Leeds United uit gehouden. Armfield heeft een week moe ten nadenken over de .ibie- ding van de landskampioen Gisteren zwichtte hi; du toch voor een vicr-ang contract, dal hem ongeveer 570 000 gulden zal opleveren Hij speelde 43 keer m het nationale elftal in de periode 1959-1966 maar kwam niet uit in het toernooi om de wereldtitel, dat in 1966 in Enge land werd gehouden Bolton Wanderers bracht hij van de derde divisie naar de tweede Europa-Cup I tegen Ajax en dat zegt toch wel iets", meende Van der Meent „De jongens zijn er vrij nuch ter onder Ze vinden het wel leuk want een tegenstander van naam is altijd beter dan bijv Hibernians uit Malta, waarbij nog komt dat wij natuurlijk erg gunstig zitten qua publiciteit want onze thuiswedstrijd spelen we gelijk met PSV dus veel con currentie is er voor ons dan met Bovendien vinden ze het alle maal prachtig dat we eerst naai Milaan toe moeten Houden we hel daar redelijk dan zien ze het beslist met pessimistisch tege moet". aldus Pim van der Meent, die echter volop bezig was met de ontmoeting van morgen tegen AZ 67 De enige international in de Amsterdamse gelederen. Jan Jongbloed noemde het een „leuke tegenstander" De natio nale doelman .Bang nee Het is natuurlijk geen Malta Je kent ze natuurlijk met als directe tegen stander en als je dan gaai kijken naar het Inter van vroeger dan moet je wel bang zijn. al heb tk geen flauw idee van de kracht van het huidige Inter Het enige wat je waarschijnlijk wel weet is dat als je ze thuis krijgt dal ze net als Malta ook verdedigend zullen spelen Maar dat is dan ook de enige overeenkomst'met Hibernians' Waarmee Jong bloed dan even aannam dat In- ter in Milaan zou winnen Nogmaals, ik vind hei leuk We hebben tenslotte gezegd dat we in die tweede ronde een aan trekkelijke tegenstander wilden hebben, nu die hebben we ge kregen Dan moeten we mei gaan mopperen Wat we ge vraagd hebben, hebben we ge kregen. en nu proberen we ook te winnen Maar kansen'Dat zal eerst moeten blijken maar bang hoef je met te zijn We hebben een ploeg die verdedigend goed in elkaai zit en ais je het daar redelijk weet te houden, dan praat ik nog met eens over een gelijk spel dan moeten er toch wel kansen zijn dagelijks geopend van 10-17 uur maandag 14 en dinsdag 15 oktober ook van 19.30-22.30 uur zondag gesloten toegang f. 5.- S amsterdam B BES B (Van onze correspondent) ROTTERDAM - Wim van Hanegem zal de overwin ningspremie van de Europa- cupwedstrijd tegen Cole- ratne niet uitgekeerd krijgen. Dat is de disciplinaire straf die de leiding van de Rotter damse club de middenvelder gisteren heefl opgelegd, een straf die volgens manager Brox het resultaat is van een zeer nauwgezet afwegen van alle factoren. ENSCHEDE (ANP) Spitz Kohn. de coach van FC Twente, was „niet ontevre den" met Raring White Da- ring Molen heek als opponent in de tweede ronde van hel toernooi om de L'EFA-cup. „Verder kan ik er weinig zin nigs over zeggen, omdat ik die ploeg nog nooit heb zien spelen. Zo gauw zich echter een mogelijkheid voordoet, zal ik naar België gaan om die knapen eens aan het werk te zien. Een zwakke broeder is hel in geen gevai. want als je Dundee, dal bepaald ster ker is geworden sinds wij vo rig seizoen moesten opbok sen. uitschakelt, moet te toch wel wat in je mars hebben". Kick van der Vail oordeelde Vlet teams als Derbv Countv At lellen Madrid en Inter om er maar een paar te noemen, had den we het veel slechter kunnen treffen dan nu RWD lijkt me wel een leuke ploeg hoewel we (ADVERTENTIE) er verder helemaal mets van af weten Volgens mij spelen de Belgen, met een snelle knaap als Koens in hun midden, een beetje verdedigend om dan mei lange passes snel toe te slaan Maar als weer thuis een paar mschoppen. dan is er geen vuiltje aan de lucht" Ook Rene Notten zag de Belgi sche formatie met als een on overkomelijke hindernis, hoe wel We moeten er natuurlijk voor- waken dat et bij ons ëen stemming ontstaat van We hebben het zwaarste gehad, nu krijgen we alleen nog maar ge makkelijke tegenstanders Aan de andere kanl we hadden^et veel slechter kunnen treffen met een van de negen Oosteprope.se elftallen die er nu nog inzitten Het Belgische en Nederlandse voetbal wqken met zoveel van elkaat af en ik hoop dat hel twee fijne en aantrekkelijke wed strijden worden Het belang, rijkste echter vind ik dat we ditmaal eens geen verre reis hoeven te maken Brox: „Wtj als beleidsgroep geloven op deze manier goed te handelen Ik blijf bij mijn term werkweigertng en op zo'n ma nier ondervindt Willem daar de directe consequenties van Want die overwinnmgspremie ts voor hem een fors béflrag Van Hanegem heeft het vonnis gisteren laconiek opgenomen Voorlopig heeft hij er niet tegen geprotesteerd 's Middags ve trok hij naar de tv-studio's in Hilversum voor het maken van opnamen, maar zijn eega Truss verklaarde .Die gemiste pre mie willen we terugkrijgen van de ziekteverzeken ng Tenslotte is Willem afgelopen maandag in de ziektewet gegaan Ik ver wacht ook dat we van onze ver- zekenng geld knjgen Per slot van rekening betalen we ons blauw aan de premie Als dat met doorgaat zullen we wel pro test aantekenen, maar voorlopig wachten we die zaak nog maat af" Het ziet er naar uit dat beide partijen hun buik vol hebben van de affaire en dat de beleids groep van Fevenoord niet tn ei gen vlees heeft willen snijden door Van Hanegem een vpeï for sere straf op te leggen met de belangrijke duels tegen Barce lona en de competitiewedstrijd tegen Ajax in het directe voor uitzicht •port In 'I kort BOKSEN - Wereldkampioen zwaargewicht-boksen George Foreman is met van plan na het titelgevecht tegen Muhammad All. dat op 30 oktober in Kans- tyassa wrdt gehouden, nooit in jhêt buitenland te vechten Fo reman, die twee jaar geleden de titel overnam van Joe Frazier. heeft verklaard alleen nog maat in Amen ka te willen boksen De wereldkampioen heeft na de ge nezing van zijn wenkbrauw blessure de training inmiddels volledig hervat GENÊVE (IPA) - In de tweede ronde van het toer nooi om de Europacup voor lands!uzx.piocuen speelt Fevenoord tcgjj de Spaanse kampioen CF Barcelona. De eerste weai'.fnd is op 23 ok- tibor m liu.erdam. De re turn wedstrijd vindt plaats op 6 november. De loting voor de tweede ro", 1:' vu liet belangrijkste Eu- ropacuptoemooi ziet er als volgt uit Feyenoord (Ned) - CF Barce lona (Spa), Bayem München (Wdld) - J fc Magdeburg (Od d), Anderlecht (Bel) Olynpiakos Piraeus (Gn) Ruch Chorzov (Pol) - Fenerbahce Is tanbul (Tur), Ujpest Dosza (Hon) - Leeds United (Eng). Hjk Helsinki (Fin) - Atvidaberg FF (7we) Hajduk Split iJoe) - AS St -Etiënne (Fra), Ararat Jere van (Rus! - Celtic Cork (Ier) PSV lootte in de tweede ronde van bet loeraoui om le Europa cup voor oaticrv/ianaars tegen Gward.a 'Warschau. De Cindho- venaren spelen de eerste wed strijd uit. De loting voor de Europacup 2 had het volgende resultaat Gwardia Warschau (Pol) - PSV Eindhoven (Ned). Dundee Uni ted (Schot) Bursaspoi (Tur). Carl Zeiss Jena (Odl) - Benfica (Por). Malmoe FF(Zwe) - Reipas Lahti (Fini. Avenir Beggen (Lux) - Rode Ster Belgrado (Joe). Real Madrid (Spa) - Aus tria Wien (Oost) Eintracht Frankfurt (Wdl) - Dinamo Kiev (Sov). Liverpool (GB) - Ferenc varos (Hon) De loting voor de tweede ronde van het toernooi om de UEFA-cup h3d het volgende re sultaat Internazionale Milaan (It) - FC Amsterdam (Ned), Di namo Boekarest (Roe) - 1 FC Köln (Wii. ?C Nantes <Fra) - Bamk Oütrava (Tjj). Dynamo Dresden Ddl- D.r.amo Moskou (Sov). Raba Eto Gvoer (Hon) Fortuna Dusseldorf (Wdl). Djurgaarden (Zwe) - Dukla Praag (Tsj). Partizan Belgrado (Joel Portadown (Ier) FC Twente RWD Molenbeek (Bel). Velez Mostar (Joe) - Rapid Wien (Oos) Derby County (GB) - Atle tico Madrid (Spa) HSV Ham burg (Wdl) - Steagul Rosa Bra- sov (Roe). Hibernian (Schot) Juventus (It). SSC Napoli (It) FC Porto (Por) Borussia Mdn chengladbach (Wdl) - Olympi- cme Lvon (Fra). Grasshoppers (Zwi) - Real Zaragoza (Spa) Ajax (Ned) - FC Antwerp Telefonisch nakaarten over zo'n goeie kwis is leuk. Je spreekt die verre kenni» weer eens en je kunt je eigen (juiste) antwoorden even kwijt. Duur is dat niet Want 's avonds en ir^het weekend bel je voor half geld door heel Nederland

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 27