\nv vertegen woordiger assistent-accountant administratief medewerkster -ennia trainee assistent-manager kun je plezierig werken en plezierig wonen kombineren ja, als operator inonze bedrijven le bergen op zoom General Electric Plastics® expeditie-chef ervaren kantoormachine monteur ^coupon GROOTHANDEL ASPA-BREDA BV leerling kantoormachine monteur analist(e) LINGE ZIEKENHUIS ingevoerde '7-v - ..-i'" Pelser, Hamelberg,Van Til Co. ■Mranras UITZENDGROEP wij bieden verhuizen? wilt U kopen? Zaterdag 5 oktober 19/4. Steenen Hoofd 14 - Telefoon (01600) 79338* Informatie- en Gesprekscentrum voor kantoor efficiency. Onze afdeling technische dienst heeft wegens het vertrek van een monteur naar een zusterbedrijf in de Aspa-groep plaats voor een die volledig zelfstandig het onderhoud en de repara ties van schrijf-, tel- en rekenmachines kan verzorgen. Voor deze funktie is ook de mogelijkheid tot plaatsing van een met een L.TS. opleiding als basis, die bereid is verdere opleidingen te volgen. Wilt u zich schriftelijk met de gegevens over uw persoon, opleiding en ervaring richten tot Aspa-Breda BV, of mondeling een afspraak maken met de heer J.S.A. Brouwers? Wegens vertrek uit Leerdam van een analiste ontstaat binnenkort een vacature op ons laboratorium. Het ziekenhuis telt 126 bedden en is in 1970 geopend, zodat het laboratorium nieuw en ruim van opzet is. Salaris volgens de algemene regeling voor particuliere zieken- inrichtingen. Intern wonen is mogelijk, terwijl medewerking wordt verleend bij het ver krijgen van zelfstandige huisvesting. Belangstellenden worden uitgenodigd tot een gesprek met de directrice, telefonisch bereikbaar onder nr. (03451) 35 46, schriftelijk en monde ling Kon. Emmalaan 82 te Leerdam. l ^'cFaï">Aiyi MONDELING KUNNEN WIJ BETER DE MOGELIJKHEDEN MET U BESPREKEN DAN IN WELKE GROTE ADVERTENTIE OOK. in pharm. produkten, med. appara tuur vraagt voor direct 'n bij zieken huizen, artsen en instellingen goed Liefst wonende in Noord-Brabant of Limburg. Brieven met volledige inlichtingen betreffende opleiding, ervaring en referenties onder no. 26972. Geheimhouding verzekerd. v': '.r tri. 'fê1.? c'. Op ons kantoor in Breda kunnen wij plaatsen een gevorderde assistent- accountant die de NIvRA studie volgt en gevorderd is tot en met BE I of daarvoor studerend. Enkele jaren ervaring op een accountantskantoor of bij een interne accountantsdienst is wel noodzakelijk in verband met het werkniveau waarop hij zal worden ingezet. Wij bieden naast uitgebreide studiefacili teiten een goede honorering met ade quate, secundaire arbeidsvoorwaarden. Aan forensen worden reiskosten vergoed. Bent u geïnteresseerd in deze funktie, neemt u dan schriftelijk of telefonisch kontakt op met de Heer G.C.J. van Loon, Baronielaan 52-54, Breda. Tel. 01600-40 803. maatschap van registeraccountants- Amsterdam - Arnhem - Breda - Brussel - Drachten - Eindhoven - 's-Gravenhage - Haarlem - Heerlen - 'a-Hertogenbosch - Nijmegen - Rotterdam - Utrecht - Weert. Op ons rayonkantoor in Breda hebben wij plaats voor een die een aandeel zal krijgen in de gevarieerde taken, welke nauw verband houden met de aktiviteiten van onze buitendienst in Zuid-West Nederland. De medewerkster die wij zoeken heeft bij voorkeur een Mavo-opleiding, zij is ongeveer 20 jaar en heeft een typediploma. Wij bieden haar een aantrekkelijke en zelfstandige werkkring op een klein kantoor met veel externe contacten. groep U kunt uw sollicitatie richten aan de direktie van ons rayonkantoor, Wilhelminasingel 1, Breda, telefoon (01600-49657). De Hollandsche Industrie voor Betonelementen bv [HIBE] vraagt voor haar betonfabriek te Tilburg een Deze funktionaris is verantwoordelijk voor het tijdig aanwezig zijn van de juiste betonelementen op de diverse bouwplaatsen. Hij onderhoudt daartoe de nodige kontakten met de bouwplaatsen, bewaakt de afvoer- planning, bepaalt routes en geeft leiding aan da expeditieploeg die onder zijn toezicht voor da verlading zorgdraagt. Wij zoeken hiervoor een ervaren man die reeda een aantal jaren een soortgelijke funktie heeft bekleed. Indien U geïnteresseerd bent in deze funktie kunt U schriftelijk of telefonisch kontakt opnemen met het adres LedeboerstraatSO, Tilburg, telefoon 013- 6717 79. dochtermaatschappij van Hollandsche Beton Groep nv [HBG] Keser Uitzendgroep is een sterk expanderende onderneming die bedrijven en organisaties voorziet van tijdelijke arbeidskrachten. Mensen die tijdelijk werk zoeken en bedrijven die tijdelijk personeel nodig hebben brengen we bij elkaar. De marktbewerking geschiedt vanuit een aantai regionale vestigingen, die onder leiding staan van een manager. De managers van de vestigingen acquirerea geheel zelfstandig en onderhouden in samenspel met de assistent-manager en het vestigingsteam de kontakten met de opdrachtgevers en de uitzendkrachten. Wij roepen kandidaten op die na een periode als de funktie van kunnen vervullen. De assistent-manager vervangt de manager bij diens afwezigheid. In overleg met de manager onderhoudt de assistent-manager de kontakten met bestaande relaties. Daarnaast is hij belast met de dagelijkse leiding van de aktiviteiten in de vestiging. Hij verricht de telefonische acquisitie en werft en selekteer de uitzendkrachten overeenkomstig de wensen van de opdrachtgevers. Wij zoeken een enthousiaste, dynamische, goed organiserende kandidaat van rond de 25 jaar met een opleiding op middelbaar niveau. Hij zal gemakkelijk met mensen moetea kunnen omgaan, wat inhoudt dat de kommerciëie ervaring hem goed van pas zal komen. De eisen die de funktie stelt zijn pittig, maar daar staan dan ook een voortreffelijk salaris en goede sekundaire arbeids voorwaarden tegenover. En last but not least een boeiende baan met doorgroeimogelijkheden naar de managers- funktie. Indien u bent geïnteresseerd, belt u dan even voor een afspraak met de heer G. A. M. Keser in Den Bosch, of schrijft u ons een briefje. JULIANAPLE1N 15-17 - 's-HERTOGENBOSCH Telefoon 073 -143331* U kunt operator worden als U beschikt over één van de volgende opleidingen of daaraan gelijkwaardig: LTS elektro-techniek of bankwerker MTS proces-techniek bedieningsvakman A of B vapro of pbna scheepswerktuigbouwkundige vd. U kunt natuurlijk ook altijd als aankomend operator starten om voorbereid te worden op de funktie van operator. U dient dan wel bereid te zijn een kursus te volgen. een basissalaris, dat kan worden verhoogd met een bedrag, dat afhankelijk is van ervaring. 28g% ploegentoeslag minimaal 20 vakantiedagen 7,8% vakantietoeslag een dertiende maand uitkering een pensioenfonds waar U geen premie voor hoeft te betalen en verder uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden en promotiekansen. Als U moet verhuizen dan helpen wij U graag bij het vinden van passende woonruimte. TJ kunt dan tevens gebruik maken van onze verhuiskostenregeling en regeling tegemoetkoming herinrichtingskosten. Dan kunt U geholpen worden via ons woningf inancierings systeem. Voor méér informatie over een funktie bij General Electric Plastics kunt U kontakt opnemen met onze Heer J.D. Fousert van de afdeling personeelszaken: (01640) 38400 of de coupon inzenden. U kunt de coupon zónder postzegel zenden naar: General Electric Plastics B.V.antwoordnummer 288, Bergen op Zoom.

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 16