3.48 S3 DEN T er neuzen en Mol houden sportdag aöe W I BOETE VOOR STORTEN GEVAARLIJK AFVAL De Stem De Vn»e Zeeuw drama np is terug. Verwarring over subsidie woning isolatie Duivenverkoping Plannen om sociale werkplaats Oostburg te vergroten stad streek ENTE 19 1,69 1, 59 1 ,18 J EN 1 98 HULST vegr tECORD-ZEE- AART- AERKEER |EN GENT een miljoen gulden aan prijzen Zelfreinigende grills van Moulinex. Huishoudster LUSTRUM VAN OSSEWEI-RALLY Westdorpe Dina Jansen onderscheiden NS Iaat één man meer juichen met de MeerMank Kaart. Nu met zes man sterk op één MeerMan's Kaart. in zeeland Woensdag 2 oktober 1974. 5 lebakken Nu voor oor oor voor gram echerche j (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Op 23 november wordt in Terneuzen een groot sportevenement georganiseerd, met als deelnemers de sportvereniging van Terneuzen en de Belgische gemeente Mol. Met deze gemeente onderhoudt Terneuzen al geruime tijd vriend schappelijke banden. De contacten tussen de beide gemeenten hebben een tijdje lang door allerlei oorzaken op een laag pitje gestaan, maar met het komende sportgebeuren hoopt men de vriendschap weer flink te verstevigen. (ADVERTENTIE) |(Van onze correspondent) GENT In augustus werd [iir de haven van Gent een hieuw record bereikt wat be eft het zeevaartverkeer. Met 73 binnenvarende schepen oteerde men een aanvoer van 93.848 ton. Ter vergelijking: deoember 1973 was dat 80.523 ton. De gemiddelde onnenmaat per schip was nu 2.389 tori, tegen een gemiddel de in 1973 van 2-090 ton. Bij afvaart werden 382 een heden genoteerd, metend BO-1941 torn. Gedurende de pe iriode januari-ajugustus 1974 verden 2.738 reeschepen geno- ieerd samen 6.151-183 ton. De- lijkt men de binnengekomen jschepen naar hun vlag, dan pant de Bondsrepubliek de iroon met 79 vaartuigen. Uit Nederland kwamen 72 sche en: 66 kwamen er van het IVerenigd Koninkrijk. (ADVERTENTIE) De sportuitwisselingsdag op 23 november omvat de sporten tafeltennis, volleybal en zwemmen. De krachtmetingen tussen Mol en Terneuzen zul len gehouden worden in de sporthal en in het overdekte zwembad „De Honte". Het officiële programma van de interland-sportontmoeting begint zaterdagmorgen om elf uur met een ontvangst van de sportploeg uit Mql, door bur gemeester J.C. Aschoff van Terneuzen. De ploeg van Mol zal, met aanhang bestaan uit ruim honderd man. Na de ontvangst in het stad huis ga-at het gezelschap naar de sportzaal waar een geza menlijke lunch zal worden ge bruikt. Om half twee beginnen de wedstrijden tussen de te ams van de beide steden. Na afloop van deze ontmoetingen wordt er naar alle waarschijn lijkheid een zaalvoetbalwed- strij-d georganiseerd tussen het gemeentelijk personeel van Mol en Terneuzen. Deze amb tenaren-wedstrijd duurt twee maal vijftien minuten. Rond vijf uur wordt de dag besloten met een grootscheep se manifestatie in de sporthal. Ter herinnering aan de sport- uitwisselimg zullen er over en weer vaantjes en herinnerings plaquettes worden uitgereikt. In het kader van de uitwis seling tussen de beide steden exposeert Liesbeth de Jonge van 2-2 november tot en met 7 december baar werk in Mol. Op twaalf oktober komen ongeveer vijftig leden van een Molse motorclub naar Terneu zen.. Verder leven er bij de gemeente Terneuzen plannen om volgend jaar een zeskamp tussen de beide steden te or ganiseren. De sportuitwisse lingsdag vam 23 november )n Terneuzen is de eerste officië le start van de intensievere contacten tussen Mol en Ter neuzen. grill *S. Dtiegrü!-mogeïU> heden: epLeiroo». do spil (Vip enroll», delen aan da pennen (saié en «OasiS:) Mot 8 hulp. gnll met 3 gnll-mo to paonkaoocl £ijkhedenen8 e hulpstukken Meer dan u denkt voor minder dan u denkt i elke week te winnen In onze puzzelaktie Jh Huishoudster Jansen krijgt de onderscheiding door de burgemeester opgespeld. (ADVERTENTIE) Vis op zVt Japans Snijd 1 teentje knoflook, 1 ui en 2 balletjes k gember klein. Vermeng dit met 1 eetlepel (suiker, 1 dl niet zoete sojasaus en 1 dl water in platte schotel. Leg in deze saus gedurende 2 uur 400 g in vingerdikke plakken gesne den visfilets. Bak daarna de plakken onder af en toe keren in 3 a 5 minuten gaar. De saus warm mèt de vis opdienen. U bóft als u van vis houdt want vis houdt fit Vraag recepten bij uw vishandelaar of bij het Produktschap voor Vis en Visprodukten. Wassenaarseweg 20, Den Haar (Van onze correspondent) IJZENDIJKE Zondag houdt de West-Zeeuwsch- Vlaamse Autoclub (WZA) voor de vijfde maal de Osse- weirally. Het is een oriëntatie- rit, die meetelt voor het club kampioenschap van de WZA. Ook niet-Ieden kunnen deelne men. Inschrijven voor deelna me kan zondag tussen 12.00 en 14.00 uur in café De Gouden Leeuw gebeuren. Er is geen voorgeschreven gemiddelde snelheid. De start is aan de Minne- poortstraat, met kan tot 17-00 uur finishen. Na afloop van de rally kunnen de deelnemers meedoen aan een eenvoudige klassementsproef op de markt om de „Grote Prijs van IJzen- dijke". Nadat de rekenkamer de uitslag heeft berekend, zal burgemeester A. Sohipper van Oostburg in het Hofzicht The ater de prijzen uitreiken. De stand voor het cliubkam- pioenschap is ails volgt: A- klasse: 1 W. van Beerendonck Vlissingen 141 punten, 2 L. Basting Zuidizamde 129, 3 H. Deveneijns Sas van Gent 99. 4 J- Thuy Simit-Jansteen 94, 5 P. de Bakker Westdorpe 94, 6 J. Aers Oostburg 90 punten. B-klasse: 1 R. den Dekker Breskens met 135 punten, 2 W. Lammens Sas van Gent 98. 3. P. Huigh Sschoondijke 93, 4 I Bogte Breskens 91, 5 S. an Espen Axel 90, 6 A. van Enge lenburg Groede 90 punten- Topbiljart Om zich voor te bereiden op die nieuwe competitie van de Zeeuwsch- Vlaiamse Topbilj artbond speel de „Oud Raedhuys" te Westdor pe een vriendschappelijke wedstrijd tegen St. Jansteen. Het werd eein zeer spannende en „sportieve" ontmoeting, die door de Westdorpenaren met 12-8 werd gewonnen. De indi viduele uitslagen luiden: C. van Aöker-G. van Darsselaar 2-0, Tt. van Acker-E. Verschue- ren 0-2, W. AIlondius-A. Thijs 2-0, J. van der Goes-H- Gijsel 1-1, R. van Daele-A. Vinok 1-1, M. van Lent-R. de Vlaemjnok 2-0, M Pludjm-F. de Nijs 1-1, M. Teirlijnck-L. van Remortel 1-1, R. Aude- naerd-J. Pietens 1-1, A. Tho mas-P. van Coolegem 1-1- Aanstaande zaterdag wordt te Sint Jansteen een revanche- wedstrijd gespeeld tussen bei de ploegen. (Van onze correspondent) OOSTBURG Ten huize van emeritus pastoor G. Doens te Oostburg heeft burgemees ter A. Schipper van Oostburg de zilveren medaille verbon den aan de Orde van Oranje Nassau uitgereikt aan mejuf frouw Dina Jansen voor het feit dat zij veertig jaar huis houdster is geweest bij pas toor Doens- In zijn toespraak zei burge meester Schipper, die verge zeld was vam zijn echtgenote, dat de pastoor wel vreemd opkeek van deze belangstel ling in zijn huis- „Op uw ne gentigjarige leeftijd ge-niet u nog een buiten-gewone verzor ging door mejuffrouw Jansen Zij is u altijd trou-w gebleven ook in de parochies waar u geweest bent. In alle opzichten bent u altijd beziig geweest. Dit was voor Dina niet altijd gemaiekelijk en het bezorgde haar vele besognes. Wij zijn getroffen door de wijze waar op u verzorgd wordt". Pastoor Doens is namelijk ai geruime tijd bedlegerig. Mevrouw Schipper bood bloemen aan aan Dina. Pastoor Doens dankte voor de eer die mejuffrouw Dina te oeurt viel. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Het ge meentehuis in Terneuzen ont vangt de laatste tijd nogal eens telefoontjes van mensen, die niet precies weten of ze aanspraak kunnen maken op een subsidie voor de warmte isolatie van woningen. Voor deze subsidie is een landelijke regeling in werking. Aan de subsidie zijn echter voorwaar den verbonden. Wie zijn woning van Isola tiemateriaal wil gaan voorzien, moet allereerst een aanvraag formulier voor subsidie halen op het plaatselijke gemeente huis of op het Bureau Volks huisvesting in Middelburg. Subsidie kan alleen verkregen worden voor woningwetwonin gen, voor woningen die na 1945 gebouwd zijn en voor woningen in de premiesector. In deze laatste categorie kun nen de extra kosten van de stichtingskosten worden afge trokken. De subsidie voor warm-te- isoliatie heeft een maximum van duizend gulden, terwijl diegenen die in aanmerking willen kiomen een bedrag van meer dan vijfhonderd gulden in de isoliatie moeten investe ren. Voor de woningen van na 1945 is hier ook nog de voor waarde aan verbonden dat er in dieze woningen centrale verwarming moet zijn, of diat die moet worden aange schaft. Een ander onderdeel van de ze vrij ingewikkelde regeling Is d-e keuze van isolering. Ook hieraan zijn voorwaarden ver bonden, wil men de subsidie vangen. De rijksbijdrage in de woning-isolatie kosten geldt alleen voor het aanbren gen van een dubbele beglazing of een voorzetraam, het aan brengen van een isolerende laaig aan de binnenkant van een schuin d-ak of aan de bui tenkant van een plat dak- Ver der wordt het opvullen van epau-muren gesubsidieerd, mits dit door een erkend be drijf gebeurt. In Zeeland is er maa-r een zio'n bedrijf. De nadruk moet er tenslotte nog opgelegd worden, dia-t een aanvraag voor subsidie voor woning-isolatie moet worden ingediend- Alvoren-s met de isoiatiie-werkzaiaimheden wordt gestart. De huidige subsidie regeling loopt tot 31 december 197 (ADVERTENTIE) U kent de MeeiMan'sKaart. Samen uit, samen thuis op één goedkope kaart. Tot nu toe voor maximaal vijf man (u mag hier ook vrouw lezen). Maar vanaf vandaag ook voor zes man. De prijs voor zes man is f 60,-. Ofwel een tientje de man. En daarvoor mag u met z'n zessen in ons land zo veel treinen als u wilt. En zo ver u wilt. Een dag lang. Het zal druk worden op de tribunes. BERGEN OP ZOOM Roxy 20-00 uiu-r: Thunder- ball 14 j. Luxor 20-00 uiur: Funhouee. GOES Grand - 14-30 uiur: Circus op stelten ajL 19.30 uur: Wood stock al. HULST Den Dnllaert, Expositie van de beeldhouwer A. Teeuwis- se uiilt Amsterdam en Pi-eter d'Horndlt uit Utrecht, alsmede vam de aquarel-list Joop Wil- lems uit Amsterdam (t-m. 10 okt-)- Galerie Van Geyt, Steenistraat, expositie werken vam negen Nederlandse kun stenaressen ondier de titel „Joffers '74" (t.m, 8 Okt-)- MIDDELBURG City Geen filmvoorstel Eng. Zuiderbaken 13.30 uiur: „Tombola door Jeugdtheater- Rijksarchief. St.-Pieterstraat Middelburgs muziekleven in grootmoeders daigen (t-m. 5 nov.). Open vain 9.00-12.00 en 13.30-17-00 uiu. 's zaterdiaigs van 9-30-12.00 uur- ROTTERDAM De Doelen (hal) 12.45 uur: koffieconcert door het Edinburgh String Quartet, lloffplein Theater 20.15 uur: Slippers" met Mary Dresselhuys, Gu-us Herm-us, Wiiiileke Alberti en Jeroen Krabbé. De Lantaren 20-30 uur: The P-amily - „Shortey- SLUISKIL R.k. Antoniuskerk, Expositie 75 jaar kapucijnen Sluiskil (t.m. 6 okt.). Geopend op zat en zond- van 15-00-17-00 urn en na de kerkdiensten.. SOUBURG De Zwaan 16.15 uur „Tombola-" door Jeugdthea ter. I (Van onze correspondent) TERNEUZEN Ingevolge de eis van de officier van justitie, mr. E. Gelderman, veroorueeide de kantonrechte, mr. C.J.M. van Hees, rijden de zitting van gisteren in Ter neuzen, de transportonderne mer, VV van E- te Westdorpe, tot een boete van vijfhonderd gulden of twintig dagen hech tenis Verdachte had in mei van dit jaar op een terrein te Zuitlüorpe een soort bassin ge maakt, waarin een afvalnro- dukt van het hoogovenbedrijf (eukesia ïr.ek) Sidmar te Zei- zate, dat zware koolwatcrstol- ten zwavel en zelfs sporen van kwik bevatte, werd gede poneerd Van E. had hiervoor geen vergunning van B. en W. te Axel. Inmiddels is het afval, dat door de firma Van der Kooy naar de Axeise Sassing was getransporteerd en van daar naar Zuiddorpe, afge voerd na-ar Rijnmond waar het werd verbrand Mr Gelder- rr.an geloofde van de bewe- »nt van verdachte als zou hi] dit alles te goeder trouw heb ben gedaan, niet veel „Ik denk dat er flink aan verdiend is", aldus de officier, diie zich er verder bij afvroeg waarom net goedje dan op een afgele gen stukje land werd opgesla gen in een „bassin" dat die naam niet verdiende. „Allerlei actiegroepen benadrukken hoe 5tvaarlijk het is om niet-orga- nische en synthetische stoffen niet de natuur in contact te orengen Mi Adriaanse uit Middel burg f-ad op voor mevrouw S. van A. uit Gent (B). Haar al. -\-ch.ip „Trophee" vervoer de op 1 augustus op het ka naal Gent-Terneuzen ongeveer 359 ton salpeterzuur. De ten lastelegging luidde: documen ten niet in orde en het schip had geen marifoon aan boord Mr Adriaanse vertelde de kantonrechter dat één van de bedoelde documenten wel aan boord was, maar dat de schip per het niet had kunnen vin den Het andere document, het z g. certificaat bleek inderdaad niet compleet te zijn geweest Voor wat de marifoon-installa- tit octroi, zei mr Adriaanse dat dit. in Nederland nog niet zo lang verplicht is die aan boord te hebben Voor de do cumenten eiste de officier van justitie een boete van twee maal 25 gulden en voor de ontbrekende marifooninstalla- te tweehonderd gulden. Mr. van Hees, de kantonrechter achtte de kwestie van het ene document niet bewezen en veroordeelde de eigenares van het schip tot vijfentwintig gul den voor het niet in orde heb ben van het certificaat. Voor tiet niet aanwezig zijn van een marifoon-installatie veroor deelde hij verdachte tot een boeti van honderd gulden- De te Oostburg woonachtige A.J had bij het wegrijden met zijn auto uit de Clooster- ■draat te Kloosterzande, twee '■romfietsen gehinderd. Er was een aanrijding ontstaan, waar bij de ene bromPi^bestuurder werd gewond en de beide oromfietsen schade opliepen. Verdachte beweerde de beide achterop komende bromfietsen niet te hebben gezien. De offi cier van justitie mr. E. Gel- ierman noemde dit een rand- jeva' en de kantonrechter wee-, verdachte erop dat een ongeluk soms van een kleinig- •leio afhangt. Ei? en uitspraak vijrfit' gulden P F'.P.. transportondernemer te Sluiskil verdedigde zich qooi te zeggen dat het neel moeilijk is 24 chauffeurs te controleren, toen hij gisteren terechtstond omdat twee van zijn chauffeurs teveel uren hadden gereden, zoals in hun rijtij denboekje stond aangege ven De kantonrechter wees erop dat de werkgever in ie der geval aansprakelijk is, tenzij hij zijn ondergeschikten duidelijke instructies geeft en dat ontbreekt er nogal eens aan en iemand aanstelt voor een voortdurende controle, als hij liet zelf niet kan doen. Mr Gelderman eiste tweemaal honderd vijftig gulden boete De veroordeling luidde: twee man honderd gulden De kantonrechter vond het helemaal niet zo'n slecht sys teem o-m iemand die leert au torijden een leervergunning te geven „Jammer dat dit alleen nue maar voor België geldt", zei mr. Van Hees tot de kin- der i erzorgster mejuffrouw M.L uit Moerbeke-Waas die op de provinciale weg te Axel was bekeurd omdat zij geen rijbewijs, maar wel een leer vergunning kon overl -ggen. Uit de opmerkingen van ver dachte constateerde de kanton rechter dat men in België nog niet voldoende weet dat een leervergunning in Nederland niet geldig is. De officier van justitie, mr. Gelderman eiste een boete van f 75, met daarbij de opmerking: „Straks als u een rijbewijs hebt bent u wel kom". Mr. Van Hees maakte van het gehele bedrag een voorwaardelijke boete met een proeftijd van twee jaar. De vrachtautobestuurder P- var. D. uit Dordrecht, was op .'2 maart j.l. met vrachtauto en aanhangwagen, nabij Terhole im de sloot terechtgekomen. Daarbij werden een bromfiets- oestuurder en zijn vrouw vrij ernstig gewond. Bij het onder zoek was gebleken dat een klompschoen vain de be stuurder onder één van de pe dalen was terechtgekomen, zodat hij geen controle meer had op de snelheid en de bocht provinciale rijksweg te Terhole niet kon nemen. Ver dachte zei dat zijn firma het dragen van dergelijke klomp- schoenen verboden had, maar dat zij tegen transpiratie van de voeten werden gedragen Dat verdachte verscheidene malen een bezoek aan de slachtoffers had gebracht, hun ook had geschreven en er door dit ongeluk geen slechte rela tie met het getroffen echtpaar was ontstaan, stemde de kan tonrechter wat milder. Mr. Van Hees veroordeelde con form de eis: honderd gulden boete onvoorwaardelijk en tweehonderd gulden voorwaar delijk met een proeftijd van twee jaar. Twee bejaarden uit Graauw. B P als verdachte en A.T. als getuige kwamen voor de balie, omdat P. zijn plaatsgenoot op 10 april op de Graauwse dijk met een vrachtauto had aange reden, toen deze over de rech ter weghelft fietste. P. zei er geen eed op te durven doen dat hij T. had aangereden, maai ook niet dat hij hem niet zou hebben aangereden- Maar net slachtoffer had tien weken in het Hulster ziekenhuis gele gen en daarom twijfelden de officier noch de kantonrechter aan de verklaring van het slachtoffer. De boete van vijf tig gulden die door mr Gel derman werd geëist, en door mr. Van Hees werd opgelegd, deed geen afbreuk aan de hechte vriendschap van twee oude mensen. Gezamenlijk gingen zij naar de auto van verdachte om terug naar Graauw te rijden De aangere- aene nog steunend op zijn wandelstok, vanwege de bij het ongeluk opgelopen ver wondingen. Geen filmwaar- VLISSINGEN Alhambra stelling. WESTDORPE Galerie Troutzaerte, Exposi tie schilderijen en tekeningen van Faail Citroen (tm. 12 okt.)- Geopenid di. t<m. zat. vam 9.00-18.00 uiur, zond. vam 14-00-18 00 uur- Op maianid'ag gestoten. ZIERIKZEE 1 Lange IIus, Havenmarkt, 28 expositie Henk v.d. Horst, met linosneden (t.m- 31 dkt). Open di- t.m- zat. vam 9.00- 12.00 en van 13.30-1800 uur, bovendien do- van 19-00-21.00 uur. ANTWERPEN Middelheimpark, expositie BeLgisehe beeldhouwkunst met o.a. 150 beelden van de voor naamste Belgische kunste n-aars. Geopend alle diagen tot 6 oktober- BRUGGE Stadschouwburg 14.30 uur: Jeuigctvoors telling doo-r het Schooljeugd-theaiter o-l.v. Jam Savèmberg. Korrekelder. Kraamplaats 20-30 uur: La Venus e ia fourrure" von Leo pold von Sa-cher-Masoch door Gafé-t-héatre la Vieillle Grille- Paris. Groeninghemuseum, exposi tie schilderijen uit Vlaanderen en Holland vam tussen 1450 en 1750 afkomstig uit de Naitdoma - ie Galerie in Prataig (t-m. 20 okt-)- (Van onze correspondent) KOEWACHT Zondag 6 oktober wordt in het clublo kaal vam de postduivenvereni ging Nieuw Leven te Koe wacht, oafé De Nederlandse Reisduif, een verkoping ge houden van een 30-tal jonge duiven van de Zuidd-orps-e liefhebber R. de La-ruelle. Deze verkoping zal onge twijfeld in de belangstelling staan bij vele liefhebbers. De Zuiiddorpemaar wist dit seizoen zeer goede resultaten met zijn duiven te behalen. Hij werd generaal kampioen birj de ver eniging Nieuw Leven te Koe wacht (de grootste in Zee land) en kampioen jaaTling- diuiven in de kring Oost- Zeeuwseh-Vlaiaind'eren vam de afdeling Zeeland. De verko ping van zijn jonge duiven, afkomstig uit vlieg- en kweekk-oppels begint om twee uur, bezichtiging van de dui ven van-a# 11.00 uur 's mor gens. MORGEN zal de KLM een tussenlanding in Bangladesi maken om hulpzendingen van Rode Kruis en Leger des Heils af te leveren. De Sighting Si- mavi stelde medicamenten voor een hedrag van f 44.000 ter beschikking. (Vam een onzer verslaggevers) OOSTBURG H-et dage lijks bestuur en directie vam het sociaal werkvoorzieindiigs- sehap Zeeuwsch-Vlaanderen heeft pliainmen in voorbereiding voor de uitbreiding vam de sociale werfcpüraaits in Oost- burg. Het betreft een niieiuw te creëren ruimte voor de machi nale houtbewerking, die door de toename va-n het volume van de te m-aken produkten uit zijm jasje is gegroeid. De pla-nmen zu-llen eerst nog wei den goedgekeurd door het al gemeen bestuur wam het schap. De m-aehdmale houtbewer king in Oostnurg is veel toe genomen- In 1973 is mem be gonnen met de produtotie va-u grote fruitkistem, een object dat goed is aangeslagen. Men kam het, zo bleek uat contacten met oncner meer de opdracht gever, voorlopig nog wel blij ven doen. De prodiuktiie van fruitkisten vraagt echter een grotere montageruimte. Reeds in de begroting 1974, die door het algemeen bestuur werd aangenomen, ib een be drag uitgetrokken voor grond verwerving op het industrie terrein in Oostburg. Grond, die overigens nog bouwrijp moet worden gemaakt. Het gaat om ongeveer twee herta len- Een nieuwe boutlioods bij <Te sociale werkplaats is overigens ai in gebruik t-enomen- Dit wegens de grote produktie va-n bankstelrompen. Nu echter ook de produktie van de fruit kasten goed loopt, m-oeten zo veel kubieke meters hout wor den verwerkt, dat er verstop pingen on/tstaain i-n de afdeling machinale houtbewerking. Uitgave- Uitgeversmaatschappij De Stem B V. Editie Zeeland RAÏONKANTOREN: TERNEUZEN Nieuwstraat 9 tel 01150 7920 (4 lijnen): HUT-ST: Steenstraat 14. tel 01140-3751 (3 lijnen): GOES: Klokstraal L tel. 01100-8030 (3 tijnen). KANTOORUREN: Maandag tm. vrijdag 8 15 -12 30 en 13 30- 17.00 uur. BUITEN KANTOORUREN: ADVERTENTIE EXPLOITATIE: Breda- Maandag t.m vrijdag var 19 00 20 00 uur tel 01600- Ï2341, zaterdag van 10 00 - 11 00 uur teL U16UU - 49900, zondag ran 20 00 22 00 uur tel 01601- 22341. BEZORGKLACHTEN: Zeeuwsch-Vlaanderen teL 01140 - 3751 of 01150- 6297. Midden- Zeeland 111 100 4944. REDACTIE: HUIS AANSLUITINGEN: Chef Zeeuwse redactie S C. Augustijn kantoor Nieuwstraat 9. Terneuzen te! 01150 7920 privé tel 01150 - 5745: algemeen re dacteur Zeeland A F Koopman, kantnor Kromme Weele 4. Middelburg, tel 01180 (7H4 privé tel 01180-7438: reda-'enr Middpn-Zeeland drs J Bnuwmans kantnor Kinkstraat 1, Goes, tel 011(81 8030 ortvé Zuidvlietstraat 53 Goes tel 01100 - 8138: redacteur re Terneuzen en Kanaalzone U van Berkel, kantoor Nipuwstraat 9 Terneuzen tel 01150 /920 pnvé tel. 01150- 48HK redaeteuT W Z -Vlaanderen R van der Helm Melkweg «0, Oostburg, tel (11170 - 3370: sportredactie Zeeland: T. Koomen, tel. 01155 2594. FOTOJOURNALIST ZEELAND: C. J de Boer Trumanlaan 10 Axel tel 01155 - 2237 ABONNEMENTEN EXPLOIT A TIE: inspecteur Zeeland P Konlngs. tel 01150- 6297 ADV ERTENTIE-EXPLOITATIE: Inspecteur Zeeland: C Menu, teL 01100 - 4318.

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 5