ZLM VOO HARE HULST LAAT ZANDPUT ONGEMOEID EXPOSITIE IN DEN DlllAERT HARMONISCH GEHEEL REÜNIE VAN OUD-STRIJDERS IN BERGEN OP ZOOM Axelaar haalt zes compagnieën bij elkaar Omgevallen muur in Kapellebrug baart raadslid zorgen Tijdens buite ledenvergade Rijk stukje natuur Uitslagen van schietingen Voor wat, hoort wat stad streek Vrij koud Lamswaarde Groenendijk Koewacht Leuke middag voor kinderen in De Sterre Kapellebrug Clinge St.-Jansteen Nieuwdorp Sluiskil Dinsdag 1 oktober 1974. 2 (Van een onzer GOES De Zeeuwse Lan< heeft gekozen voor de harde teren definitief tijdens een bu vergadering in de Prins van Voor sommige leden gingen de eisen, welke gesteld zijn aan de regering en de EEG- oammdssde in Brussel, lang niet ver genoeg- Maar niette min stalden de leden zich ach ter het beleid, dat het Z-L-M.- bestuiur tat nog toe had ge voerd. Over het recente Duitse veto tegen een tussentijdse prijs verhoging zei voorzitter J. B. Becu, dat geen enkele bevol kingsgroep zo iets zou aanvaar den. „Ais men ons in de steek laiat, aai de gehele Europese landbouw zich als een paria uitgestoten voelen en daarnaar handelen", aldus de heer Be cu- De Z.L.M-voorzitter hield een toespraak, waarin hij uit voerig ïmgtnig op alle gebeurte nissen dlie geleid hebben tot die huidige crisis in de Europe se landbouw- Ook belichtte hij zeer uitgebreid, op welke wij ze de landbouworganisaties in het algemeen en de Z-L.M in het hij zon der vo or de belan gen van hum leden waren op gekomen- Het optreden van de Europese landbouworganisatie Copa werd nadien belicht door mr. J F. G. Schlingemamn, economisch adviseur van het KNLC- Voorzitter Becu constateer de, dat de landbouworganisa ties wel wat hadden bereikt. M-aair het was niet voldoende. Als eerste opdracht voor de organisaties noemde de heer Becu onder meer het afdwin gen van het Nederlands parle ment van een belastingsys teem- dat rekening hield met de inflatie zoals overige Euro pese landen voor de boeren hebben. En verder om te zor gen, dat de door Brussel toe gezegde prijsverhoging van vijf procent ook inderdaad ge haald werd- De heer Becu bracht verder de organisatie en de structuur van de Z-L.M- ter sprake. De komende winter zullen deze zaken ook onderwerp van ge sprek en bezinning zijn in de diverse kringen en afdelingen. Naar zijn mening was de structuur van de Z.L.M. geen sta-iin-de-weg voor een goed functioneren in deze tijd- De heer Becu benadrukte verder de noodzaak om een lijn te Vooruitzichten voor woens dag en donderdag, opgesteld door het K.N.M.I. op maandag om 18 00 uur: „Afnemend buiig en vrij koud" Weersvooruitzichten in cijfers gemiddeld over Nederland. Voor woensdag: aantal uren zon: 1 tot 7 Min.temp-: omstreeks 5 gra den. Max. temp. omstreeks 13 gra den. Kans op een droge periode van minstens 12 uur: 70 procent. Kans op een droog etmaal: 40 procent waterstanden KONSTANZ 334 plus Rheinfelden 242 min 9, Plit- tersdorf 400 plus 33, Maxau 436 plus 17, Plochingen 129 mia 12, Mannheim 241 min 18, Steinbach 119 plus 4. Mainz 251 min 1, Bingen 127 min 1, Kaub 166 plus 1, Trier 263 min 24, Kloblenz 185 mm 7, Keulen 151 plus 25, Ruhrnrt 283 plus 26. Lobith 895 plus Pannerdense Kop 871 plus Nijmegen 700 plus 11, IJssel- kop 849 plus 9. Eefde IJssel 387 plus 9. Deventer 260 plus 3 Monsin 5490 plus 8. Borgha ren 3927 plus 30, Belfeld 109? min 20. Grave beneden de Sluis 500 min 6- hoogwater. Morgen, woensdag 2 okt- Bergen op Zoom 4.15 16.27 Hansweert 3.31 en 15.33 Terneuzen 2.53 en 14.53 Vlissingen 2.18 en 14.22 Wemeldinge 4.05 en 16 27. (Van een onzer verslaggevers) HULST De zandput, het door een welige flora omzoomde gegraven meertje aan de Zoutestraat in Hulst, zai in de toekomst niet worden weggedrukt door woningen, die in het bestemmings plan „Moerschans' zijn geprojecteerd. Volgens de gemeente zal de dichtstbijzijnde bebouwing nog altijd op 35 meter afstand van de rand van het „zandput' -gebied komen. Er wordt, aldus de gemeen tie, op het ogenblik gewerkt aan een wijziging van het be stemmingsplan. Het oorspron kelijke plan om patio-wonin gen tot aan het water van het meertje te bouwen, werd en kele jaren geleden reeds van de tafei geveegd. „Hoewel er stemmen opgaan om het ge bied rond de „zandput" vrij te honden van bebouwing, zullen langs de nabije Moerschans- straiat wel bungalows worden neergezet", aldus een gemeen telijke woordvoerder. Een op korte afstand gelegen tweede vtijver (beide vijvers worden van de gemeente gehuurd doo-r -stichting de Zandput") zal wel gedeeltelijk warden inge kapseld. De achtergevels van daar nog te bouwen woningen komen oip ongeveer zeventien meter afstand van het water te liggen. De achtertuinen zul len straks grenzen aan een pad, dat langs het waiter wordt aangelegd- Aan de overkant van de vijver blijft een tach tig meter brede groenstrook- die loopt tot aan de onder de Liiniedijk gesitueerde weg (fort Moerschans)- De vanaf begin dit jiaar be staande stichting „De Zand put"- die zich inzet oni van de zandput, een echt wild natuur gebied te maken, is bang dat die nieuwbouw roet in het eten gooit. In zes jaar tijd is de uitgegraven zandkuil (In het zand werd gieiwonnen voor de aanleg van de rondweg langs Hulst) herschapen in een vrij wel uniek stukje natuur, waarin allerlei soorten vegeta tie (boomsoorten, heesters, struiken, bloemen, waterplan ten) maar ook forellen, kar pers, snoeken, vogels (zelfs reiigers en distelvinken) en kikkers een goedie voediiinigsbo dem hebben gevonden. De Zandput is kortom in zes jaar tijd tot een prachtige complete aangelegde maar niet gere gelde" tuin geworden. Ieder een die zich netjes gedraaigd en geen agressieve neigingen vertoont, mag zonder te beta len het oord betreden. De stichting, die die lasten over nam van de oorspronkelijke huurder. De heer J. de Cock uit Hulst, wi!l de rust rond de .•zandput" koste wat kost be- Iedereten, aldus de heer De Cock, doet z'n best om er de natuur irn evenwicht te hou den. Er wordt gevi-st, maar arpers gaan vain de meteen weer het vrije in. Regelmatig plant de elfjarige Rob Crombeen er bo- men. De eniige bouwsels zijn eenvoudige door de vijftienja rige George Kint geplaatste zitbanken. Dit jaar alleen al werd er voor zo'n twaalfhon derd gulden vis uitgezet- De „zamdiput" begint al der mate interessant te worden voor de natuurvorser, dat bdo logen en hun leerlingen er zegt de stichting toe dat de zandput onaangetast blijft en diat is alles wat de stichting wil. Muzikale rondgang De muziekvereniging „Vrijheid- Eendracht" uit Lamswaarde, en de majoretten onder leiding van J. van Waterschoot, brach ten hun jaarlijkse bezoek aan Kruispolderhaven en Baai- hoek, waarvoor grote belang stolling bestond. Muzikale show Op het parkeerterrein te Groenendijk, vond onder zeer grote belang stelling een muzikale show plaats. Het majorettenpeloton de „Kloortjes" en een drum bandcombinatie „Zaamslag- Kloosterzande" traden op. Hun optreden gaf een kleine afspie geling van de bevrijdingstaptoe die onlangs werd gehouden te Axel. Benoeming Met ingang van 1 oktober is als onderwij zeres aan de r.-k. kleuterschool in Koewacht benoemd mej. Bernadette van Damme uit Koewacht- De zandput bevat een onverwacht rijke natuur. (ADVERTENTIE) Breng een abonnee aan op De Stem en U ontvangt als attentie 2 spellen kaarten in handige caeeatto i De nieuwe abonnee oritvangi lei Kennismaking De Stem de eerste 2 weken GRATIS r~ NAAM: ADRES: ouwe aDonnee is opgegeven door Stemabonnee NAAM ADRES:- PLAATS PLAATS en wil het abonnementsgeld betalen: per Kwartaal BanK/Giro 31,70 Kwitantie 32.20 per maand Bank/Giro 10.68 kwitantie f 1093 Deze bon in open enveloppe ZONDER POS WEGEL opsturen naar DE STEM Antwoordnummer 112. Breda GIRO NR BANK NR.: NAAM BANK: Twee beeldhouwers en één schilder houden momenteel een tentoonstelling in het Gemeenschapscentrum „Den Dullaert" te Hulst. Alleen reeds van louter optisch standpunt bezien een geluk kige combinatie, want de schilder maakte een goed ge bruik van de wanden en de bijgezette schotten, terwijl de beeldhouwers hun werk en in vitrines opstelden, zo en in vitrine sopstelden, zo dat de aanwezige ruimte mooi en harmonisch verdeeld werd. J. Willems uit Amsterdam is de schilder. Hij toont et sen, tekeningen en aquarel len die zijn grote liefde tot het landschap verraden, of dat nu het havenlandschap van Antwerpen is met al wat daarbij hoort, die schepen, de mensen of de N-orimnndische kust of een Gezicht op Dil- beek Willems is een uitste kend vakman die weet hoe hij die tenaalM de tekenpen en het waterverfpenseel hanteren moet. Hij brengt op papier wat hij ziet zonder zich om het een of ander- isma of modernisme te be kommeren. Het i3 altijd ver antwoord, maar tevens ook, wanneer men zoveel werk bijeen ziet, te weinig verras send. Uit de toon valt Willems echter niet wamt ook de bei de beeldhouwers A. Teeu- wisse uit Amsterdam en Pier d'Hondt uit Utrecht wagen zich niet aan experimenten. Teeuwisse heeft een grote liefde voor dieren em telkens beeldt hij die in groot- of klein formaat uit. Er zijn bij hem invloeden aan te wijzen van primitieve kunst, die zijn werk iets licht- ai-chai- serends geven dat aantrekke lijk moet werken op een groot publiek- Bijzonder ge slaagd zijn zijn composities met herders en schapen, waaronder ook een ontwerp voor een beeld op de Vee markt te Utrecht met negen schapen- Maar ook aain de charme van kleine bronzen als Reyinaêrt, Boerenbruiloft, Buffel en vele andere kan inen niet weerstaan. Ook Pier d'Hondt, de stadsbeeldlhöuwar van Utrecht, voelt zich beter thiuis in de schaduw van Rio- din, Despiau en Maillol, dan in het klimaiat van Bramcusi, Giacpmetti of Germaine Ri- chier. Maar dat wil niet zeig- gn dat het hem bij alle traditionele vormgeving aan visie zou ontbreken. Zo kon zijn beeld „Gesprek" een kleine meesterwerk worden. Of daar zijn zijn prachtige portretten, van zijn vader, zijn moeder, van Doos en niet te vergeten de schetsma tig .gehouden en daarom zo levendige en spontane uiterst rake kinderportretten op klein formaat van Sebasti- aam, Safoimie, of het juweel van een mini-bronisportret van Michel Simon- Een expo sitie van drie harmonisch op elkaar ingestelde kunstenaars die als geheel een grote har monie uitstraalt en die voor elke geïnteresseerde een gang maiair „Den Dullaert" noodzakelijk' maakt. Te be zichtigen tot 10 oktober aan staande. WILLEM ENZINCK (Van onze correspondent). CLINGE Het comité be staande uit vertegenwoordi gers van een 15-tal verenigin gen uit Clinge heeft een muzi kale middag gehouden voor de kinderen in het internaat De Sterre. De fanfare met de ma joretten, de boerenkapel er. het kindercircus Reinardi zorgden voor een Ieike mid dag. Pastoor A. Fick opende de middag. Ook wethouder De Keijzer was bij het kinder feest aanwezig. Drie uur lang hielden de fanfare en majoretten, de boe renkapel en het kindercircus de kinderen bezig. Tot slot hosten de kinderen mee op de muziek- Tijdens de middag bleek, dat de Clingese gemeenschap de jeugdige bewoners van De Sterre met graagte in haar midden opneemt. Schieting Aan de sehie- ting georganiseerd door de so ciëteit Stuivenberg in de zaal Fabie werd door 81 schutters deelgenomen. De uitslag was als volgt: Wip een: hoge vogel F. van den Bosch, Vracene B- Eerste zijvogel A. de Laat Kemseke B- Tweede zijvogei R. de Moor, De Klinge B. Wip twee: hoge vogel R. Thijs. De Klinge B. Eerste zijvogei R. Geldermans De Klinge B Tweede zijvogel R. die Bruin Stekene B. NKV In het gemeen schapscentrum Lapertuus hield de plaatselijke afdeling van het NKV de jaarlijkse feesta vond. De vele vakbondsleden brachten de avond in een ge zellige sfeer door. Voorzitter S. Blommaert vestigde na een verwelkoming van de leden de aandacht op het overkoepelend orgaan van de vijf centrales, dat gevormd wordt door de afdelingen in Hulst, St.-Jan- steen, Nieuw-Namen, Grauw en Clinge. Naar zijn mening moesten de problemen via dit orgaan worden opgelost omdat dan meer houvast heeft. Hij wees ook op het belang van de gemeenschapshuizen. Over i het conflict van deze centra i met de horeca zei hij dat er j een openbaar debat zou moe-I ten komen. Voorzitter Blom- maert kreeg aan het einde van! de toespraak een stevig ap-l plaus van de aanwezigen. Het orkest The Jumbo Qu:n- j tet maakte daarna de gezellige-: sfeer compleet. Er was ooki een gratis verloting voor de I NKV-ers. De eerste prijs, een1 draagbaar tv-toestel werd ge wonnen door G- de Witte uit Clinge. Zondagsvermaak De top- bilj artclub "Zondagsvermaak" heeft voorlopig voor het aan staande winterseizoen een aantal wedstrijden vastgesteld. In het clublokaal café "Sport" wordt op 5 oktober gespeeld tegen 't Oude Raedtbuys, op 19 oktober tegen Atlanta. Op 2 november tegen Lijbaert, op 9 november tegen Zandberg. De uitwedstrijden worden ge speeld tegen 't Anker op 12 oktober, tegen Atlanta op 26 oktober, tegen Lijbaert op 16 november en tegen Zandberg op 23 november- (Van onze correspondent) AXEL De reünie van oud-strijders, die "Witte Hos pik" Pieter Gerrit Eck'iiardt uit Axel nu al bijna sinds een jaar aan het organiseren is, begint al lekker van de grond te komen- In februari van dit jaar berichtten wij al, dat oud-strijders van 5-3KI, die van 1947 tot 1950 in Indonesië zijn geweest, met als hoofd post Palembang, voor deze reünie worden opgeroepen. Piet Eckhardt (46 jaar en timmerman bij de gemeente) kreeg indertijd de bijnaam "Witte Hospik" omdat hij als knaapje van 19 jaar al hele maal grijs was. Dat is hij n-u nog, en de kameraden van vroeger Kunnen zich daar per soonlijk van overtuigen,, als ze op 7 december naar de Cors Heyligerskazerne in Bergen op Zoom komen, om daar de reünie bij te wonen. Er is in de afgelopen maan den heel wat werk verzet. Piet Eckhardt kan vol trots een dikke map laten zien, wa-ar meer dan 400 namen en adressen van oud-strijders in staan. „We hebben oproepen geplaatst in alle mogelijke dagbladen en weekbladen", vertelt de heer Ëckhardit, „we hebben onze aanvankelijke be doeling om alleen een samen komst van de eerste compag nie te houden, laten varen om dat de vijf andere compagnie- en ook van de partij wilden zijn". Er is een commissie ge vormd van zes mensen, plus iemand die alle secretariaats werkzaamheden voor zijn re kening neemt. Tevens zijn er contactmensen aangesteld in Brabant en Zeeland- „We heb ben een geweldig gesprek ge had met overste F.H. Hout kamp van de Cors Heyligers kazerne te Bergen op Zoom", zegt de heer Eckhardt. „Die heeft ons de kazerne, waar we indertijd zijn opgekomen en weggegaan, ter beschikking gesteld". De grote dag begint om tien uur 's morgens. Oud-comman dant Bremerkamp komt nog een woordje spreken.-Ter her denking van de gesneuvelden wordt een herdenkin-gsplaatje in een muur aangebracht. Na de maaltijd (om één uur in de eetzaal) is er tot vijf uur gele genheid voor het ophalen van oude herinneringen. „Ik ra-ad iedereen aan zoveel mogelijk met de trein of de bus te komen", waarschuwt de heer Eckhardt, die verder zegt dat de meeste reünisten uit het zuidwestelijk deel van ons land komen. „In verband met de drankwet op 1 november- Die werkt dan al, zie je....'". Tot 1 november is men nog in de gelegenheid zich op te geven bij één van de drie volgende adressen: H. Burgel, Blokland 19 in Bergen op Zoom; J. Blanker Seisbolwerk 2, in Middelburg- en P.G. Eck hardt, Marijkestraiat 64, Axel. Daarna worden de speciale uitnodigingen met pasjes ver stuurd. Door het grote aantal deelnemers kunnen de dames niet meekomen De neer Eckhardt heeft enorm veel reacties gehad. Ie mand uit Tilburg stuurde hem gratis 306 postzegels om de Kosten van de administratie een beetje op te vangen. Een rakker gaat worstebroodjes >akken die met 22 procent korting aan de man zullen worden gebracht. De pogingen van de commissieleden om prins Bernhard te strikken voor de opening, zijn overi gens gestrand. Maar dat hem die pret niet drukken!, zo ver zekert initiatiefnemer Eok- hatrdt- (Van onze correspondent) HULST Het raadslid P. Stevens heeft er in de rond vraag van de gemeenteraads vergadering in Hulst op gewe zen dat zes maanden geleden een muur omver gewaaid is bij de lagere schoo in Kapel lebrug en dat daar nog steeds niets aan gedaan is. „De kindieren lopen daar maar rond en straks gebeuren er ongelukken", aldus het raadslid- Hij vroeg B. en W. of dezen het betrokken schoolbe stuur niet eens op de situatie attent zou kunnen maken of denkt men: de school gaat toch verdwijnen", zo zei hij. Burgemeester Molthoff zei dat het hier om een zaak gaat van het schoolbestuur, maar dat men toch eens een kijkje gaat nemen. Het raadslid P. Staal wees nog eens op de „gevaarlijke en stilaan" onhoudbare toe stand vaa» de weg Graauw - Hulst. Vooral met weer als de laat ste tijd is volgens het raadslid de weg vanwege de talrijke diepe putten gevuld met wa ter, onberijdbaar voor fietsers en bromfietsers. „Moeten er eerst slachtoffers vaillen", zo wiais zijn vraag- Hij vroeg het college er bij GS nog eens op aan te dringen de nodige fi nanciën voor verbetering te verstrekken. Wethouder van openbare werken J. Stolte was het vol ledig met de heer Staal eens, maar de financiën ontbreken en de weg staat n-iet op de urgentie-lijst voor een ACW- subsidie, zo zei hij. Postagentschap Per 1 ok tober wordt door de P.T.T. het hulppostkantoor te Nieuwdorp omgezet in een postagent schap. Dit zal worden onder gebracht in de winkel van de heer J. Wondergem. Huldiging Op woensdag 23 oktober a.s. worden op de cokesfabnek te Sluiskil 13 personeelsleden, die hun zilve ren jubileum vieren en één personeelslid dat veertig jaar In dienst is, door de directie gehuldigd. j (Van een onzer verslaggevers) KLOOSTERZANDE Aaj die zaterdaigschieting op twee wipipen, gehouden bij R. v.t Kruyssen, nomen 57 schuttert deel. Uitslag: Op wip één: ho ge vogel: R. van Steenberg® uit De Klinge (B); eerste zij vogel: A. Verhoeven uit Kloosterzande; tweede zijvo- gel: A. van Gassen ut Ossen:: se. Op wip twee: hoge vogel: R. Herw-egh uit Lamswaarde, eerste zijvogel: F. Pietera uit Kloosterzande; tweede zijvo gei: A. Verhoeven uit Kloos terzande; extra hoge vogel: A Verhoeven uit Klooster-zandt grootste aan tail (6mevr, Hoop-Verboeven uit Klooster zande. KLOOSTERZANDE Aai de zondagschieting op twee wipipen, gohoude-n bij R. van Kruyssen, namen 77 schutten deel. Uitslag: Op wip één: ho ge vogel, eerste en tweede zij vogel: A- Verhoeven uit Kloosterzande. Op wip twee hoge vogel: P. Fauwelö, eerst: zijvogel: F. van Kruyssen tweede zij vogel: P. Ivens, al len uit Kloosterzande; groot- ste aantal (6): J. Wesepoel ui; Kloosterzande. KOEWACHT Afgelopei zaterdag hield de schutters- maatschappij "De Zandstu:- vers" de jaarlijkse konings- schieting in 't clublokaal bij K. van Boven in Koewacht Zand. Met een welgemikt schot wist W. Groenewegen uit Koewacht die koningstitel op zijn naam te brengen. Eerste minister werd K. van Boven, tweede minister werd P. Martens. De meeste vogels werden geschoten door J. van Belles (vijf stuks) uit Koewacht. Met een ste 'ge maaltijd een goed glas, werd die avond verder doorgebracht- KOEWACHT Zaterdag organiseerde de schuttersrnaat- schappij Willem Teil eet schieting in café P. v.d. Steen Er namen vijfenzeventig schutters deel. De uitslag was: hoogvogel, G. Verstraeta: Koewacht; eerste zijvogel. 1 Crisstiaansen, Koewacht tweede zij vogel; A. d'Hollan- der, Stekene, meeste vogels K. Rombout, Koewacht, vie: stuks. Aan de zondagechietimg bi! K. van Boven in Koewacht 'Zand werd door dertig schut ters deelgenomen. De uitslag was: eerste hoogvogel J. Oos- ting jr, Axel; tweede hoogvo gel E- Oosting, Axel; eerste zijvogel R- David, Koewacht: tweede zijvogel Art. de Block Zuiddorpe. De meeste vi gingen naar Al. de Coninck ui: Koewacht, vier stuks. Aan de zondagschieting it café J. de Guchteneire in Koe wacht (België) na-men twee ëntwintig schutters deel. De uitslag: hoogvogel Arm. Sa- gers; Axel; eerste zijvogel Ch. Vereecken, Koewacht; tweede zijvogel P. v.d. Steen, Koe wacht. De meeste vogels gin gen naar L- Koster, Clinge, vier stuks- SINT JANSTEEN Aan de door de schutterssociëteit S; Jan gehouden schieting of twee staande wippen in café Sport werd door vierenzeven tig schutters deelgenomen. De uitslag was op wip één: eerste hoge vogel W. Boussen, Kapel lebrug; tweede hoge vogel G de Schrijver, Kemseke; eerste zijvogel J. de Vlaeminck, SI Jansteen; tweede zijvogel b Gijssels, Koewacht; derde si- vogel G. Siuy, Zuiddorpe vier de zij vogel A. Brugge®.' Graauw; eerste ka-I Eug. Wit, Heikant; tweede kal Repkens, Kwadendamme; der de ka-I G. Merkckx, St- Jan- steen; vierde kal mevr- Sa- vooy, St. Jansteen. Wip twee: eerste hoge vog J. Goossens, Kloosterzande tweede hoge vogel J. Repke® Kwadendamme eerste zijvo gel C. van Overloop, Zuiddor pe; tweede zij vogel A. Sul Koewacht derde zij vogel F Plassohaert, Graauw; vier® zijvogel W. Nachtegael, St Jansteen; eerste kal E. var Dorsselaer, St. Jansteen; twee de kal J- de Jonghe, KapeUt brug; derde kal G. van Steen Stekene; vierde kal P- Reijri- Kapellebrug. TERHOLE Aan de zater- daigschieting, gehouden in cal' „De Kraai" namen 24 schut ters deel. Uitslag: hoge vog«: C. de Bot: eerste zijvogel: de Bot; tweede zijvogel: Colsen, Uien uit Terholf grootste aantal (5): M. San ders uit Stoppeldijk- TERHOLE Aan de. dagschieting op twee wippen gehouden in café „De Kraan namen 49 schutters deel. slag: Op wip één: hoge voge- P. Bruel uit Sleijdinge (BI- eerste zijvogel: A. v.d. B**' sehe uit Sleydinge (B); twee de zij vogel: P Schelfhout u» Lamswaarde: extra hoge vo gel: P. Bruel uit SleydinP (B); grootste aantal (6): 6 Poppe uit St Jansteen- OF wip twee: hoge vogel en eer' ste zij vogel: P Bruel uit Sley dinge <B); tweede zijvogel: F van Dijk uit Hengstdijk; extr> hoge vogel: P. Strobbe Lamswaarde; grootste aaflt* (5)K. Scheerders uit Hulst

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 2