Subsidie voor gemeen schapshuis liil en berliet een machtig koppel Eerste prijs voor merrie uit Koewacht Kunstenaars exposeren in Den Dullaert Ruim veertig teams doen mee aan Hulster bedrijfsvolleybalcompelitie Expositie in De Vurssche Oud-strijders ontvangen MORRES KOOPT GROND VAN HULST handelmij. ZWEMBAD ITS HULST DICHT Kieldrecht Crabert naar St.-Niklaas WFHGWOOD De Vos cniqermont B.V. De nieuwe P0NTIAC Simpatico van f 59.50 vindt u in de collectie van: PONTiAC TIJD JUISTE TIJD KV O-kring in Hulst besprak activiteiten Kieldrecht Zaterdag 21 september 1974 (Van een onzer verslaggevers) NIEUW-NAMEN/HULST Burgemeester en wethou ders van Hulst stellen de raad voor aan de stichting „Saef- tinghe" in Nieuw-Namen een subsidie te verlenen van hon derdvijfentachtig mille voor de verbouwing van het ge deelte van het gemeenschapshuis in Nieuw-Namen dat „voor meervoudig gebruik" is bestemd. Dit bedrag, zo stelt het college, kan worden afghaald van de reserve „verster king centrumfunctie". Hulst heeft nog steeds een comfor tabel overschot van ongeveer een miljoen gulden op de begroting. Het gemeentebestur is dus bereid de verbou wing van het gemeenschapshuis uit deze reserve te beta len. Het college stelt de raad verder voor de stichting Saef- tinghe een garantie te verle nen op een door de stichting te sluiten geldlening ter finan cierinig van de verbouwing van het gedeelte van het huis dat bestemd is voor het „open bejaardenwerk". De verbou- wingskosTen wan dit gedeelte zijn geraamd 'op honderdvijf tien mille. De verbouwing van het hele gebouw gaat dus n-aar schatting drie ton kosten. B. en "W. geven de raad in overweging het gemeenschaps huis na de verbouwing in ex ploitatie te geven aan de stichting Saeftinghe. Boven dien wordt voorgesteld om de stichting een garantiesubsidic te verlenen ter dekking van het jaarlijkse tekort op de ex ploitatie van het gebouw (vol gens een voorlopige begroting ruim twaalf mille)- Het gemeentebestuur stelt, dat er t.a.v. het gemeenschaps- ADVERTENTIE) importeur voor Nederland NOORDWEEGSEWEG 15 's-HEER ARENDSKERKE Tel. 01106-1502/1592 (Van onze correspondent) DEN BOSCH Tijdens de centrale keuring van de afde ling Noord-Brabant-Zeeland van het WPN te Den Bosch behaalde de merrie Ne Seul van N- van de Kenkhove uit Koewacht een eerste B-premie in de ruibriek tweejarige veel zijdigheids merries. Ne Seul ds een nazaat van de Belgische rijpaardhengst Batifol en van de Sirius-dochter Dolorose. huis sprake is van een on houdbare situatie. „De toe stand van het gemeensehaps huis verhindert ons inziens de ontplooiing van diverse ge meenschapsactdviteiten in Nieuw-Namen. In verband hiermee zijn wij van mening dat, vooruitlopende op de be sllssingen omtrent overheids subsidies, medewerking moet worden verleend aan het be stuur van de stiohtmg Saei tinghe". Het college meldt ae raad, dat aan de overheid een zo groot mogelijke subsidie is aangevraagd. Het complex is als werkgelegenheidsproject aangemeld bij de rijksdienst voor de aanvullende werkgele genheid. „Uit op het ministe rie van CRM gevoerde bespre kingen is gebleken dat voorlo pig niet moet worden gere kend op een subsidie in de verbouwingskosten van het gedeelte dat voor meervoudig gebruik is bestemd. Bij het ministerie is eveneens nage gaan in hoeverre het huurbe drag voor het gedeelte van het gebouw bestemd voor open bejaardenwerk (f 15.727) sub sidiabel is bij het rijk op grond van de rijksbijdragere geling dienstencentra bejaar den. Gebleken is, daf daaraan met kan worden gedacht. Het ziet er naar uit dat slechts een huursom van maximaal vijf duizend gulden subsidiabel zal zijn voor het rijk. Het gemeentebestuur zegt wel, dat als het rijk onver hoopt toch gaat subsidiëren, dan wordt de gemeentelijke subsidie evenredig in minde ring gebracht. (Van onze correspondent) HULST Na een week langer geopend te zijn dan ge bruikelijk is het zwembad in Hulst vanaf vandaag definitief gesloten. Zwemliefhebbers kunnen nu alleen nog terecht in het ver warmde instruetiebad te St.- Jansteen. Dit bad is tot en met zaterdag 28 september dage lijks geopend van 16 tot 18 uur. Alleen op woensdag en zaterdag van 13.3U tot 16 uur. Voor het uitpakken begon poseerden de kunstenaars even voor de lens van onze foto graaf. (Van een onzer verslaggevers) HULST De beeldhouwer Arie Teeuwisse uit Amster dam en Pieter d'Hont uit Utrecht, alsmede de aquarel list Joop Willems uit Amster dam, zijn gedrieën begonnen met de inrichting van hun grote tentoonstelling in cultu reel centrum Den Dullaert in Hulst. Er moest heel wat wor den afgesjouwd om de hal van het centrum om te toveren tot oxpositieruimte- Er werden -okkels geplaatst voor de beel den en vitrines voor het klei nere werk- Over de beschikbare ruimte als zodanig waren de kunste naars wel te spreken. Men toonde zich overigens niet he lemaal gelukkig met de nogal overheersende kleur rood, waarin de hal geschilderd is Schilderijen met name dreigen zo minder tot hun recht te komen. De accommodatie op zich viel wei duidelijk in de smaak bij de exposanten, die hun werk vanaf vandaag tot 10 oktober in Den Dullaert tentoon stellen. (Van onze corresDondent) HULST Vanaf komende dinsdag kunnen de volleybal liefhebbers in Hulst en om streken weer volop aan bun trekken komen. Dan start namelijk weer de bedrijfs- voileybalcompetitie van de afdeling Hulst in sporthal „Den Dullaertte Hulst. Bescheiden gestart heeft het bedrijfavoüeybal in de gemeente Huist en omliggen de plaatsen, in de loop der jaren een grote vlucht geno men. In de wintermaanden is het een niet meer weg te denken sportevenement. Honderden dames en heren vinden er wekelijks hun sportieve ontspanning in. Was aanvankelijk de publie ke belangstelling aan de be scheiden kant, vorig jaar wisten de volleyballiefheb bers de weg naar de Huister- se sporthal goed te vinden. Zij zorgen daar steeds voor een goede sfeer. Behalve de Hulsterse teams nemen er een groot aantal teams uit de omliggende plaatsen deel on der andere uit Clinge, De Klinge België, St. Jansteen, Graauw, Koewacht en Axel. Men kan zonder meer stellen dat het bedrijfsvolleybal zich tot een streeksport heeft ont wikkeld. De grote bloei van het be drijfsvolleybal van de afde ling Hulst is zeker te danken aan het vele werk dat wordt verzet door het bestuur on der leiding van voorzitter G. I Naessens Deze mensen be steden heel wat uurtjes van hun vrije tijd aan de voorbe reidingen van de competi tie. Voor de nieuwe competitie hebben niet minder dan 41 teams ingeschreven verdeeld in twee herenklassen en twee damesklassen. Dit bete kent dat er meer dan 400 spelers en speelsters zijn- De wedstrijden worden steeds op dinsdag en donderdag ge speeld en beginnen om 19.30. 20.30 en 21.30 uur. De eerste ronde van de competitie is een zogenaam de plaatsingsronde. Na deze ronde worden de teams naar sterkte ingedeeld in verschil lende klassen, waarna nog twee ronden worden afge werkt. Deze maatregel is ge nomen om zo aantrekke lijk en spannend mogelijke wedstrijden te krijgen. Naast de gewone competi tie is er voor 1074-1975 weer de traditionele bekercompe titie. Waarvoor „De Stem" al enkele jaren bekers beschik baar stelt. Voorts worden er natuurlijk ook enkele toer nooien georganiseerd waar onder het 5e Reinaerttoer- nooi op zaterdag 16 novem ber a.s. en het 5e Dullaert- toernooi op zaterdag 22 fe bruari 1975. de bekendste zijn Hieronder de voorlopige indeling van de teams: Heren eerste klasse: Luc- tor Banden-PMC 1; v.v. Hulst Lybeert-Verstraeten; CVC; KPJ 1; Clitex Sport; Ambulo; Bols; KPJ 2; Re- mortel Sport; v.v. Cecilia 1. Heren tweede klasse: s.c. Morres; c.s.v, Linex-Voor- waarts: GVC Hako Daf, Luc- tor 2, CVC 2; v.v. Cecilie 2; Neckermann, KPJ 3. Dames eerste klasse: s.c. Morres 1 Jomavo 1 v.v. Hulst 1; KPJ 1 EIV; Ly beert-Verstraeten: GVC; Ha ko Daf; v.v. Hulst 2; Remor- tel Sport- Dames tweede klasse: Atek Jomavo 2: csv Linex- Voorwaarts 2; CVC; s.c. Mof- Voorwaarts 2: GVC; s.c. Mor res 2; Mavo 3; Neckermann; ve Cactus; v.v. Hulst 3; KPJ 2. Het programma voor dins dag 24 september om 19 30 uur: Remortel Sport - v.v. Hulst 1; v.v. Cactus - sc. Morres 2; Voorwaarts 1 - Voorwaarts 2- Om 20.30 uur: GVC - Jo mavo 1; Clitex Sport - KPJ 1; Jomavo 3 - Jomavo 2. Om 21.30 uur: WC 2 - Luctor Banden 2: CVC 2 - v.c. Morres 1; CVC 1 - Am bulo Donderdag 26 september om 19.30 uur: vv. Hulst 2 - KPJ 1; Neckermann - CVC: vv Hulst 3 - Atek. Om 20.30 uur: Hako Daf - Morres 1: vv Hulst - WC 1: Lybeert Verstraeten - EIV. Om 21.30 uur: Neckermann - GVC; Hako Daf - Voor waarts 1; Bols - Remortel Sport. Kermis Vandaag wordt in het kader van de kermis in Kieldrecht om 14.30 uur het vernieuwde sportcomplex in de tuinwijk geopend. Om 15.00 uur is er in de Dorpsstraht een wie lerwedstrijd voor nieuwelingen. Zondagmiddag wordt om 15.00 uur de kermis geopend. Dan vindt tevens een voetbalwed strijd plaats tussen S.K. Kiel drecht en FC Zelzate. Op woensdag 25 september is het in Kieldrecht jaarmarkt voor paarden en vee. Hieraan zijn vele prijzen verbonden. Maaltijden De commissie Openbare Onderstand (COO) in Kieldrecht start vanaf okto ber met de bezorging van maaltijden aan huis. Dit initia tief is vooral genomen ten gunste van de bejaarden en invaliden. Iedere maandag, woensdag en vrijdag worden de maaltijden aan huis be zorgd. Men levert telkens ge noeg af voor twee dagen. Be zorging van .maaltijden kan worden aangevraagd bij de heer H, Hermans, Kastanje laan 4 in Kieldrecht. (Van een onzer verslaggevers) AXEL In het Axelse be jaardentehuis De Vurssohe aan de Rooseveltlaan wordt woensdag 2 oktober een ten toonstelling gehouden van de door de bejaarden zelfgemaak te werkstukken. Die zijn dan vervaardigd tijdens de hande- narbeidmiddagen. Tijdens deze tentoonstelling, die in de con versatiezaal van het tehuis wordt gehouden, kunnen de werkstukken worden gekocht. De tentoonstelling zal 's mor gens om tien uur officieel worden geopend door me vrouw R Boeding-Kindt, leid ster van het welfare-werk (Van een onzer verslaggevers) AXEL Het bevrijdings feest in Axel groeit langzaam maar zektr naar een hoogte punt. Werden de gebeurtenis sen rond deze dertigste „ver jaardag" ingeluid met een plechtige herdenking van de gevallenen en de ontvangst van Poolse oud-strijders, giste ren konden de inwoners van Axel hun hart ophalen bij ou derwetse feestelijkheden. Op tiet Szydlowskiiplein was het kermis, kunst-, antiek- en rommelmarkt en openbaar ter- ras- Het fraaie weer bracht veel publiek naar het centrum. Nier in de laatste plaats voor de rommelmarkt. Met vracht wagens tegelijk werd oude huisraad, boeken, Donald Ducks, keukengerei en kleding aangesleept. De verkopers (onder wie de heer J. P- C. Roelands, voorzitter van het herdenkingscomité) kwamen handen te kort om alle spullen aan de kopers over te dragen en het geld te innen. De vrees bestaat wel dat de voorraad uitgeput raakt. Daarom ver zoekt de organisatie dringend om „verse" voorraad. Iedereen die vandaag wat aan te bieden heeft, is welkom. Naast deze markt werd ook de antiek- en kunstmarkt druk bezocht- Er werden al thans heel wat -aanbiedingen" weggehaald. Voor de kinderen was de kermis natuurlijk het belangrijkste, ee" voorziening, die duidelijk in goede aarde viel De bejaarden schoten op de liggende wip, een manifes tatie, die allengs meer bekijks trok. Gisteravond werd er door „Hava Naguila", de be kende volksdansgroep uit Vo gelwaarde- een geslaagd optre den verzorgd. De boerenkaipel EMM uit Koewacht kreeg de voeten in beweging. Er werd volop gedanst. Het pop-fan-gedeelte van de bevolking begaf zich gister avond in groten getale naar ge meenschapscentrum „De Hal- Ie", waar door AVRO's Top- Pop een show werd gege ven. De feestdag was begonnen met de opening van twee ten toonstellingen in „De Halle". Eerst opende burgemeester A. de Kam een foto-tentoonstel ling en daarna een tentoonstel ling van beeldend werk door mevrouw Van Driel en de heer Hoorman uit Axel Beide tentconsteWinigS'openingen wer den o.m. bijgewoond door bri gadegeneraal Grudzinsky De tentoonstellingen duren beide tot en met 27 september en zijn dagelijks te bezichtigen van 10.06 tot 21 00 uur. Vandaag begint de week markt om 9.00 uur. De Poolse aalmoezenier pater Thad gaat om 10.00 uur voor in een plechtige eucharistieviering in de r.-k- kerk. Om 11.00 uur wordt een krans gelegd bij het Poolse kruis. Vanaf 13.00 uur kan men zich inschrijven voor een oriëntatierit voor auto's en fietsen op het. kantoor van de centrale dienst voor bouw- en woningtoezicht (ingang Burchtlaan). Tezelfdertijd ver trekt de stoet deelnemers aan de Rode-Kruis wandeltocht. Het feestprogramma vermeldt voorts: schietingen, viswed strijden een demonstratie mo delvliegen op Smiitsssehorre, een demonstralie zweefvlie gen, eveneens op Smiitsschorre en een reünie van Poolse gas ten op het stadhuis. Om 19.30 uur is er prijsuit reiking van de oriëntatierit in „De Halte". Om 20.15 wordt op het bordes van het stadhuis de trekking gehouden van de loterij ten bate van de kas van het bevrijdingscomité. Om 20.30 wordt het feestprogram ma besloten met een taptoe op de markt. (Van een onzer verslaggevers) HULST Het college van burgemeester en wethouders van Hulst stelt de raad voor een perceel bouwgrond met daarop een weg (praktisch het laatste gedeelte van het Hulster industrie terrein) te verkopen aan „Morres woninginrichting B.V." in Hulst. Het stuk grond, groot ongeveer twee hectare, eenenzeven tig are en vijfenveertig centiare zou ruim zes ton moeten op brengen. (Van een onzer verslaggevers) SINT NIKLAAS —'De Bel gische minster Jos Chfabert. die onder meer met het ha- venbeleid is belast, heeft woensdag 25 september in Sint Niklaas een gesprek over de problematiek van de linker Schelde-oever. Het gaat daai - bij om een goede beheersvorm te vinden voor dit gebeid Over de gewenste beheers vorm bestaat nogal wat me ningsverschil tussen de ge meente Antwerpen en de ge meenten in het Waasland De minister heeft al eerder ge zegd dat hij eindelijk de knoop wil doorhakken. De raad kan zich hier vol gende week vrijdag over bui gen. Het gemeentebest uur heeft aangekondigd dat contact zal worden ge?</Cht met de paters Maristen m Hulst. Dit in verband met de mogelijke aankoop in de toe komst van de twaalf hectare metende „tuin", behorende bij net Maristenklooster in Hulst. Wethouder J. Blommaert van sportzaken heeft destijds het dee geopperd om van de tuin en enorm sportnark te ma ten. Burgemeester en wet heu lers zijn voornemens om nel weiland tussen de Nobelhorst- school en gemeenscnapscen- trum Den Dullaert te laten ombouwen tot parkeerterrein. Gedacht wordt hierbij aan de oouw van een overdekt zwem bad, dat achter dit parkeertei- rein ts geprojecteerd De ten nisclub „Hulster Ambacht" neeft de gemeente subsidie gevraagd voor de bouw van ren zogenaamde oefenmuur. Dit zou acht mille moeten kos ten. Het college van B. en W beeft hierover advies gevraagd aan ae sport adviescommis sie. (ADVERTENTIE) Korte Nieuwstraat 21 HULST Tel. 3558, b.g.g. 2209 MEDISCHE DIENSTEN HUISARTSEN Aardtnburg en Oostburg, Dok ter F- Loose, Nieuwstraat 53 te Oostburg, tel. 01170 2121. Axel, Dokter Kok, tel. 01155 1555. Van zaterdagmorgen 8.00 uur tot zondag 24.00 uur. Biervliet,, Hoofdplaat en IJ- zendijke, Dokter H. van der Pas, Hoogstraat 1 te IJzen- dijke, tel. 0117,6—1366. Borssele en Nieuwdorp, De praktijk van dokter Sterren burg wordt waargenomen door dokter Kiviet te Bors sele, tel. 01105—1203. Breskens en Groede, Dokter v. d- Berg te Groede, tel. 01171—1366. Cadzand, Retranchement, Sluis en Zuidzande, Dokter Beek te Zuidzande, tel. 01170 2424. Clinge, Koewacht en St. Jan steen, Dokter Brabers, tel. 01140—2361. Driewegen, Hoedekenskerke, 's-Heerenlioek en Ovezande, De praktijk van de huisart sen J. Geldof, S. Wöstmann en H. Zwartelé wordt tot maandagochtend 8.00 u. waar genomen door dokter J. Ko- le, Kerkstraat 38 te Hoede kenskerke, tel. 01193 262. Goes, Dokter T- v. d, Werff, Wijngaardstraat 51, tel. 7451. Hoek, Philippine en Sluiskil, Dokter van Haelst, Spoor straat 44 te Sluiskil, tel. 01157—1444. Hulst, Dokter W. Gielen, Gro te Markt 11, tel. 2969. Kloetinge, Wemeldinge, Ka- pelIe-Biezelinge en Katten- dijke, Dokter Eckhard te Wemeldinge, tel. 01192438, b.g.g. 01100—6857. Klooslerzande, Dokter J. Ter Burg, Groenendijk 52 te Hontenisse, tel- OU 148—1377. Totmaandagmorgen 8.00 uur.' Middelburg, Dokter J. v. d. Rijst, Rouaansekaai 11, tel. 25343 (zaterdag) en dr. J. Pel, Rouaansekaai 11, tel. 26659 (zondag). Visites aan vragen voor 10.00 uur. Spreekuren zaterdag en zon dag voor dringende gevallen van 12.30 13 00 en van 17.30—18.00 uut. Reimerswaal, Dokter A. de Wijs, te Yerseke, tel. 01131—1444 voor de dorpen Hansweert en Yerseke. Dok ter C. Donker te Krabben- dijke, tel. 011341544 voor ds dorpen, Ki-abbendijke, Krüiningen en Rilland- Bath. Sas van Gent e.o., Dokter M. Dieriek, Graaf Jansdijk A 185 te Westdorpe, tel 1255. Terneuzen, Dokter K. Jiskoot, Oesterputten 2, tel. 01150 23Ö3. Vlissingen. Dokter J. Meijer, tel. 2225 (tot zaterdag 24.00 Hiur) en dokter A. Mijnlleff. tel. 2525 (van zaterdag 24.00 uur tot zondag 24.00 uur). Visites aanvragen voor 10.00 uur- Spreekuren zaterdag n zondag voor dringende ge vallen van 12.3013.00 uur en van 17.30—18.00 uur. Wolphaartsdijk, 's H. Arends- kerke, Heinkeuszand, Dok ter A. Vos te Wolphaarts- dijk, tel. 01198—231. TANDARTSEN O.-Z.-Vlaanderen, Tandarts A van der Lee, Walstraat 2 te Axel, tel. 01155-1686- Spreekuren zaterdag van 10.00—10.30 en van 18.00 18.30 uur, zondag van 12.00—12.30 uur W.-Z.-Vlaanderen, Tandarts A van Gocr, te Oostburg, tel. 011702077. Spreekuren za terdag en zondag van 12-00—12.30 uur. Walcheren, Tandarts G. Mil joen, Eemstraat 5 te O. Sou burg, tel. 01183—1530. Spreekuren zaterdag van 9.0010.00 uur, zondag van 11.00—12.00 uur. Z.- en N.-Beveland, Tandarts P. Frantzen, Kastanjestraat 307 te Goes, tel. 01100— 6374. Spreekuren zaterdag en zondag van 9.0010.00 uur. DIERENARTSEN N. en Z- Bevelend, Dierenarts M. Gaakeer te Ovezande. tel. 01195—283. O -Z.-Vlaanderen, De dierenart sen J. de Haas. Axelsestraat 108 te Zaamslag. tel. 01153—1366 en A. Blok, v. Middelhovenstraat 10 te Axel, tel. 01155—2728. Walcheren en deel N.-Beve land, Dierenarts dr- R. Bar kema te Middelburg, tel. 0118013118. Consult alleen na telefonische afspraak. 'V Z.-Vlaanderen, Dierenarts H. v. d. Vijver, te Ijzendij- ke, tel. 01176—1388. IPOTHEKEN Goes, Zeeuwse apotheek, tel. 5255. Middelburg. Apotheek A Rin geling, Lange Delft 133, tel 12538. ->rneuzen, Apotheek Hamann. tel. 2060. V'ssinten. Apotheek J. van de Sande, Badhuisstraat 30—32, tel. 2066. WIJKVERPLEGING Aardenburg, Cadzand, Oost burg en Sluis, Zr. Derksen te Zuidzande, tel. 01170 2367 t:~rvliet, Breskens, Gr-'dn, Hoofdplaat, Schoon e en IJzendijke, Zr. Burger, Irenestraat 5 te Schoend - tel. 01173-367. Ellewoutsdijk eo., Zr, Hoogenboom, Groene-Krui" gebouw te Ellewoutsd tel. 01104—259. Goe», Zr. T. Coomans i- 7970. Groot Axel en Zaamslag, i J. v. Exel, Polderstraat 131 Zaamslag, tel. Ollji 1343. Hoek, Philippine en Slui^ Zr. Bouwens, Langestraa. a te Hoek, tel. oilji 1771 Hulst en Hontenisse, Zr. M Schrijver, tel, oil® 2259. Kloetinge, Wemeldinge, K> pelle en 's-Gravenpolder 7- P. de Mumck. Pr Beat' weg 58 te Wemeldinge 01192—213. Krüiningen, Yerseke er. Hai weert, Zr. Grootendorst •- 01130—1545. Ri'iand, Krahbendijke Waarde, Zr. M Matla, j Buteynweg 29 te RUb tel. 01135—481. Sas van Gent, Zr. van Wa/ Scbulpenpad 43, tel. Olijf 1548, b.g.g. 01158—1567. Terneuzen, Zr. L. Claeyse. Jac. v- Lennepstraat 87 te 2706. (ADVERTENTIE) (JUWELIER-HOR" .OGER m .■bt - LANGE NIEUWSTRAAT 26 HULST (Van onze correspondent) KLOOSTERZANDE - 0n- dei grote belangstelling hield de KVO-kring Hulst de jaar vergadering in hotel Van Leu; ven te Kloosterzande- Kring voorzitster mevrouw C- de Winter-Cornelissens heette vertegenwoordigsters van de veertien afdelingen van de; kring welkom. Nadat de ver schillende jaar verslagen de re vue waren gepasseerd en de activiteiten in de afdeling* waren besproken, besprak di voorzitster de komende activl tuiten van de kring. Die zullu onder meer bestaan uit excur sies, cursussen en uitstapjes. Op 13 november gaan dames van de KVO naar ee" concert van de Wiener. Sanger Knaben in Westdorp Voorts komt er een curst over „De agrariër en zijn re- zin" Ook wordt een bezin ningsdag gehouden. Voor vol gend jaar staat een reis naai Londen op het programma' Vanuit de boofdbestuurscc^ traie van de NCB zullen ondei andere een bestuurderscursu en een, cursus ontspanning" leidster worden seerd- Bij de bestuursverkiezr werd de voorzitster mevrouwi De Winter-Cornelissen met al gemene stemmen herkozen- Cultuurraad Ds Kl£'j: drechtse cultuurraad heeft zijn algemene vergadenJB een nieuw programma <>PS steld Vandaag wordt eenJ"M lerwedstrijd gehouden september speelt men het spe* zonder grenzen- Op 5 okto is er een wielermatch op Kouter- Eveneens oP de ter wordt op 6 oktober optocht gehouden- Op 19 0 ber viert men het feit dat A. C V duizend leden te11; 12. 13. 14 en 20 oktober is toneel Het ACV organise*] op 25 oktober een gesp^*. vond over het. inkomse leid Het koor geeft op nave- be*- een iubilei 1 eert Het gewestelijk ka ->enschar» turnen vindt november nlaat* Do e J ber viert m°ir in het rus Sinterklaas. Van 22 tot oember ors?ar,Uer°n de w po-rQ een vb1"* kplweek- 'i'SSIlW Lnter'i Door ,fe =>n dr"mh-md Nooit .ver-' een Intern waaraan zppr veel pe prrzen verbonden ware - ♦rekk'ng vond plaats 1 0- "lublok»"1 hij P de -a>1 ,_rljj qcrbaft de Ou do Kaai". De bestaand® 11 it een ra t.v-toe^tel werd srewo door F Bra ke uit Clinge. v

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 2