Henny Gijsel: Belgische overmacht klassement Vijftigjarig bestaan van 't Sas uit Goes Volks koers in Koewacht Atletiek in Terneuzen '99 Zeeuwse Honk sport Zeeuwse schaakbond bijeen MIDDELKAMP NAAR DRONTEN OEFENDUEL JEUGDPLAN Gentlemen - koers in Philippine ZATERDAG 21 SEPTEMBER 1974 "HET IS MOOI GEWEEST (Van onze sportredactie) HEIKANT Wielerminded Zeeuwsch-Vlaanderen raakt opnieuw een amateurrenner kwijt. Niet dat hij overstapt naar de profs, maar gewoon omdat hij het welletjes vindt. Henny Gijsel uit Heikant zorgde voor een schok bij zijn supporters in het sportieve dorpje, dat enkele grote sportfiguren heeft voortgebracht denk maar eens aan de atleten Piet Vonck en Jo Schout, die momenteel nog meedraven bij de nationale top - en ook op wielergebied zijn aandeel heeft geleverd. Op wielergebied gaat het nu echter rap uitdunnen. Nieuweling Jo Vonck was de eerste die de wielersport niet meer als zijn ideaal zag en stopte en amateur Peter Vonck verhuisde naar Nijmegen, zodat iedereen in Heikant uitkeek naar de verrich tingen van Henny Gijsel. (Van onze sportredactie) KRUININGEN - De jaar lijkse algemene ledenvergade ring van de Zeeuwse Schaak bond wordt vandaag gehouden in het Dorpshuis in Kruiningen. Belangrijkste agendapunt is on getwijfeld de bestuursverkie zing. In de laatste gehouden le denvergadering is namelijk be sloten het bestuur uit te breiden met twee leden. Het totaal aan tal bestuursleden wordt dan op negen gebracht, dit in verband met een betere werkindeling. Competitieleider J.K. Lensen (Axel), eerste secretaris J.W. Hasman (Kruiningen) en tweede secretaris H. Uil (Zierikzee) be sloten zich niet meer herkies baar te stellen, waarbij dit met de heren Hasman en Lensen tus sentijds het geval is. Het vereiste aantal van negen bestuursleden is echter gewaar borgd door de kandidaatstelling van de heren C.H. Provoost (Terneuzen), G. van Oorschot (Vlissingen), W Cardon (Sas van Gent), J.W Oranje (Middelburg) en M. van Gastel (Kruiningen). Probleem is echter dat door het vertrek van de heren Hasman, Uil en Lensen met alleen het se cretariaat onbemand is, maar ook de belangrijke post van competitieleider vacant is ge worden. Op de vergadering zal men hiervoor een oplossing moeten zien te vinden. Tevens is er een voorstel van het bestuur tot verhoging van de contributie met vijftig cent, wat voor de se nioren neerkomt op f. 2,- en voor de jeugdleden tot 19 jaar op f. 1,- per maand. De subsidiëring voor de di verse toernooien komt eveneens aan de orde tijdens de vergade ring in Kruiningen, die om 14.00 uur begint. Zo komen onder an dere de wedstrijd Noord-Zuid te Middelburg, het Kersttoernooi te Koudekerke, het snelschaak kampioenschap voor clubs in Goes, het persoonlijk snel schaakkampioenschap te Vlis singen en het voorjaarstoernooi in Sas van Gent in aanmerking voor een bijdrage uit de kas van de Zeeuwse Schaakbond. Ver der is er een bespreking over jeugd- en schoolschaken waar voor f. 1000,- op de begroting is uitgetrokken VOETBAL De nieuwe scheidsrechterscommissie van de KNVB, afdeling Zeeland is geïnstalleerd. De scheidsrech terscommissie is nu hls volgt samengesteld: D. E. Mooij (voorzitter), J. Schaalje (secre taris), en de leden W Roth, J. M. de Smit en Joh. Vermeule. GOES - De Zeeuwse wieler club Theo Middelkamp zal van daag met twee ploegen deelne men aan de nationale clubkam pioenschappen die worden ge houden in Dronten. Het team van de junioren, dat 's morgens om 10.07 u. vertrekt voor een af stand van 40 kilometer, is de zelfde formatie die zaterdag de zilveren Dom-plaquette in Wijk bij Duurstede veroverde. Hierin zijn opgenomen. Hetty Nieuwdorp, Wim Jeremiasse, Lou de Jager en Rudi Kouijzer De B-ploeg van Middelkamp bestaat uit de amateurs: Jan Raas, Toine van de Bunder, Wim de Wilde en Arie Deusing. Als reserve gaat mee Henk de Jong Dit team vertrekt om 16.22 u. en moet 60 kilometer afleggen. Middelkamp moet noodge dwongen afzien van deelname met een A-ploeg aan deze kam pioenschappen omdat zowel Kees Bal als Kees Priem niet be schikbaar waren. Als begeleider gaat zaterdag Chris de Jonge mee. Zijn supporters en sympathi santen kunnen het nu wel verge ten. Henny Gijsel houdt het ver der voor gezien. Hij liep er al enkele maanden mee rond, met het idee zijn racefiets in de be kende wilgen te hangen, maar voor zijn aanhangers kwam zijn aankondiging toch als een vols lagen verrassing. Henny Gijsel: „Vanaf het moment dat ik her steld was van die sleutel been breuk in de Omloop van de Ba ronie ging het gewoon met meer. Ik had gewoon niet de kracht om terug te komen. Enkele maan den later ging ik wel beter rij den, maar de lol was er af voor me. Daar kwam nog bij dat ik inmiddels een baan heb als chauffeur, zodat ik de laatste tijd weinig meer had kunnen tramen. En dat wreekt zich van daag de dag als je prestaties wil boeken m de koersen. Dan is die training onmisbaar. Eerlijk ge zegd heb ik er geen moment spijt van gehad nadat ik een maand geleden mijn fiets heb laten staan. Ik heb gezegd tegen mij zelf, Gijsel, jongen, het is mooi geweest zo". Henny Gijsel, die zich de laat ste jaren in de Trico Noble- formatie van de gebr. Van Tu- renhout - de ploeg waarin ook Wim de Waal uit Axel (nu prof) en Toine van de Bunder furore maakten - een renner met ka rakter toonde, begon in 1967 als 14-jarige bij de adspiranten. Hij won in die periode een wedstrijd en stapte een jaar later over naar de nieuwelingen. Hier liep het beter met Gijsel, die twee jaar met de nieuwelin gen meedraaide en er elf over winningen op zijn naam schreef. De Aardenburgse Trico Noble- formatie, toen al succesvol en al tijd op „jacht" naar talent, zag- wat in de Heikantse nieuweling Achteraf blijkt de overstap naar de amateurs toch wel wat tegen gevallen te zijn voor Gijsel. Toonde Gijsel zich bij de nieu welingen een coureur met een zeer sterk eindschot, bij de ama teurs kwam dat er niet meer uit. Gijsel: „Ik weet ook met wat de oorzaak daarvan was. Als het op een eindspurt uitdraaide, was ik nergens meer bij de ama teurs. „Toch had Gijsel, bekend om zijn krachtexplosies tijdens de koers, een fiks aantal suppor ters achter zich geschaard. In zijn eerste amateurseizoen boekte hij twee overwinningen. In zijn omgeving was hij een ge vierde vedette, die een suppor tersclub achter zich had waar menig coureur jaloers op zou zijn geweest Gijsel zelf heeft daar nu alle waardering voor In zijn amateurperiode moest Gijsel tevens opkomen voor mi litaire dienst. Een tijdvak waar hij weinig goeds over weet te vertellen. Gijsel: „In het begin kreeg ik weinig of geen tijd om te trainen. Later werd dat wat be ter. Ik ben toen tot het uiterste gegaan, temeer omdat die man nen met die sterren allerlei mooie beloften deden. Ik heb meermalen meege maakt dat die mannen vertelden dat de eerste drie m de militaire ploeg zouden worden opgeno men. Dan fietste je je uit de naad, werd derde, maar in de mi litaire ploeg komen, ho maar Dat moet nog steeds gebeuren Mooie beloften waren er wel, maar ze moeten het nog steeds waar maken. Allemaal vriend jespolitiek. Ik kreeg geen enkele kans." Toch heeft Gijsel nu hij ge stopt is geen moment spijt van de achterliggende periode. Gij sel „Ik weet nu na zo'n acht jaar fietsen wat het is. Een ster ben ik nooit geweest, dat weet ik ook wel na al die jaren. Wel weet ik nu dat je als „kleine renner" het hart uit je lijf moet rijden En dat voor een premie van een knaak. Terwijl de „vedetten" forse startgelden in hun zak ste ken. Dat breekt je soms nog wel even op, maar ja. Het is nu uit Het leven gaat verder" Henny Gijsel: de „kleintjes" hebben het zwaar (Van onze sportmedewerker) HEIKANT-HULST - Met de laatste volkskoersen - meetellend voor het Dagblad De Stem-kleding STEBA- klassement - in het vooruit zicht, ziet het er naar uit dat zowel de eerste plaats in de categorie 16 t.m. 35 jaar, als de categorie boven 35 jaar, een Belgische aangelegen heid gaat worden. Een ver rassing is dat overigens niet want dit seizoen zijn de Zeeuwsch-Vlaamse deelne mers er nog niet aan te pas gekomen. Mannen als 't Gilde uit Hoek en Schelfout uit Hengstdijk wonnen wel eens een wedstrijd, maar tegen de Belgische over macht is niet te knokken Het rijden in ploegverband door de Belgen wordt veelvuldig toege- (Van onze sportmedewerker) GOES - De Zwem- en Badclub 't Sas uit Goes be staat deze zomer 50 jaar en herdenkt dit feit dit week einde onder andere met een receptie en zwemfeest. Vooral in de vooroorlogse ja ren was deze vereniging een begrip voor Goes. Ondanks beperkte mogelijkheden werd er heel wat bijgedragen om de zwemsport in Goes en omgeving te stimuleren. De vereniging nam actief deel aan allerlei zwemactiviteiten in Zeeland en organiseerde zelf meerdere malen de traditionele kilometer-wedstrijd door het kanaal van 't Sas naar Goes. Er werden toen ook al zwemlessen gegeven. De Zwem en Badclub 't Sas werd opgericht op 22 juli 1924 en werd goedgekeurd bij Koninklijk besluit van 2 decem ber 1933. Men had in die vooroorlogse jaren een eigen houten clubge bouw dat in de oorlog door de Duitsers werd vermeld Men TERNEUZEN-Gistermorgen trad de bekende Terneuzense at lete Cora Hofman van de atle- tiekafdeling van de Terneuzense sportvereniging Schelde Sport in het huwelijk met de heer Louis van der Boog, bestuurslid van de atletiekvereniging AV'56 uit Goes Bij het verlaten van het stadhuis gistermiddag m Ter- neuzen was er een erehaag ge vormd door de jeugdleden van Schelde Sport. Jeugdleden die zij de laatste jaren onder haar hoede heeft gehad Het echtpaar van der Boog-Hofman zal zich in Goes gaan vestigen. kwam toen geruime tijd op non-actief maar onder leiding van voorzitter Van Heerwaar den kwam na de bevrijding de zaak weer op gang. Financiële armslag had men echter niet terwijl de herbouw van kleed cabines een urgent punt was In 1952 kwam daarvoor op de be groting een post van f 1800 Het ministerie van wederopbouw kende een bedrag toe van f 1483 en toen men na de watersnood ramp in 1953 aangespoeld hout kon kopen werd de nieuwe kleedaccommodatie op 14 juli van dat jaar toch een feit Men beschikte toen over 13 kleed hokjes, een open kleedruimte en een toilet terwijl men bij de bad juffrouw ook zijn kleren in be waring kon geven. De gemeente Kattendijke stelde gratis hout beschikbaar waar startvlonders van werden gemaakt en in augustus konden er dan ook weer zwemwedstrij den worden gehouden. Het bleef echter behelpen om dat de oversteek van het kanaal met meer bedroeg dan ruim 50 meter Tijdens het houden van wedstrijden moest men dan ook wel eens de lijnen binnenhalen zodat er schepen konden passe ren. Toch groeide 't Sas gestadig in ledental. In 1952 bedroeg dit zo'n 450 maar op 1 januari 1965 telde men reeds 1500 leden De contributie bedroeg aanvanke lijk voor jeugdleden f 1,- en de ouderen betaalden f 2,50 In 1965 werd die contributie opge voerd tot f 3,50 per jaar Men kreeg daarvoor het recht om de kleedgelegenheid te gebruiken, deel te nemen aan zwemlessen en wedstrijden. Wat de zwemlessen betreft deze werden meestal gegeven in de vakantieperiode door studen ten aan de Academies voor Li chamelijke Opvoeding Van 1954 tot 1965 gebeurde dit in ge organiseerd verenigingsver band en de belangstelling ervoor was zeer groot Door de korte tijdsduur van de lessen konden slechts zo'n 300 personen hier aan deelnemen Toch werden er in die periode ruim 2000 KNZB-diploma's uitgereikt Ja renlang stond 't Sas aan de top in Zeeland, wat het aantal uitge reikte diploma's betrof. Finan ciële steun voor het lesgeven ontving 't Sas van de gemeenten Goes, Kattendijke, Kloetinge en Kapelle. Op 25 mei 1956 werd er een aparte wedstrijdafdeling opgericht die de naam kreeg: Zwem en Poloclub De Ganze Als propaganda voor de zwemsport organiseerde men op 13 augustus van datzelfde jaar een grote demonstratie. Jan Stender kwam toen naar Goes met de Olympische ploeg (Mary Kok, Atie Voorbij, Lenie de Nijs e.a.) en ODZ uit Botterdam gaf een show in het kunst/wemmen. Vanaf 1956 werden er ook meerdere lange- afstandswedstrijden georgani seerd en tevens volkswedstrij den over korte afstand In de zomer van 1965 werd de inrich ting aan het Goese Sas afgebro ken omdat er inmiddels een ge meentelijk zwembad was geko men in Goes Deze evolutie heeft tot gevolg gehad uiteraard dat liet aantal leden van 't Sas snel slonk Er zijn nu nog maar zo'n vijftigtal recreatieve zwemmers die lid zijn van de Zwem en Bad club 't Sas Vandaag is er van 4-6 uur een zweminstuif in het Ganzebad en om halfacht begint een feestavond in Amicitia m Kloetinge voor Sas- en Ganze- leden. voornaamste kanshebbers: ae gebr Van Rijckeghem (Meule beke), J Clauwaert (Brugge), J Boerjan (Knokke), J de Waardt (Waasmunster), M Scholier (Varsenaere), O de Block (Tem- se) en E Baert (Snellegem). De categorie 35 jaar en ouder gaat gelijk met de categorie 16 t.m 35 jaar van start, maar zullen voor het volkskoersklassement apart geklasseerd worden De voor naamste deelnemers zijn hier: G van Mackelenberg, C de Clerck, W Caboor en R Ongena, allen uit België De start is in de Nieuwstraat, waar ook de finish is De totale afstand voor deze categorie bedraagt 63 km (Van onze sportmedewerker) TERNEUZEN - Na een stille periode van enkele maanden, barst zaterdag middag (21 september) op het Terneuzense Zuider sportpark het atletiek- geweld weer los. Ook nu heeft de atletiekafdeling van de Terneuzense sportvereni ging „Schelde Sport" de or ganisatie in handen. On danks het ontbreken van grote namen als Piet Vonck en Jo Schout van de Hul- sterse atletiekvereniging, be loven de wedstrijden interes sant te worden. Vooral om dat nu de nummers waarop de Hulsterse spetters meestal van start gaan nu helemaal open zijn. Bijna alle Zeeuwse atletiekver enigingen hebben met een groot aantal atleten voor deze baan- wedstrijden ingeschreven Dat zijn Marathon (Vlissingen). Delta Sport (Zierikzee), de Hul sterse atletiekvereniging A V, '56 (Goes), Zeeland Sport (Vlissin gen) en de organiserende ver eniging Schelde Sport Hierbij komen dan nog de verenigingen Spado uit Bergen op Zoom en Illio (Zoetermeer) De eerste wedstrijden beginnen reeds om 13.30 u Het hoofdnummer de 10 000 m. voor senioren, is een van de laatste nummers Nu Piet Vonck met present is. is de strijd volledig open De voornaamste kandidaten zijn nu Bras, De Jager en Van Oelen (allen AV '56), De Hulster en Arendse van Marathon en Meyer van Zeeland Sport. Bras is licht favoriet. De strijd op de 100 me ter sprint voor senioren zal zich voornamelijk toespitsen tussen Eversdijk en Pieters van AV '56, Verhuist van Zeeland Sport en Van Leeuwen van Illia De Witte en De Boer van AV '56 zijn evenmin kansloos De 800 meter voor senioren is een open strijd Voornaamste deelnemers: De Waard, Jansma en Verhulst van Zeeland Sport, Everaerd en Van Vliet van SPADO en de twee A-jongens Breels en Stroo van Marathon die voor dit nummer hebben ingeschreven De deel nemers op de 100 meter sprint aangevuld met De Waard van Zeeland Sport gaan ook op de 200 meter van start Naast de verschillende nummers bij de senioren, staan er vele jeugd- nummers op het programma Vooral op de 100 meter sprint voor B-meisjes, gaan heel wat jeugdatletes van de organise rende vereniging van start Maja de Jonge van Schelde Sport is hier licht favoriet. Op de 80 meter horden voor B-meisjes zijn de voornaamste deelneemsters M de Jonge en J de Jong van Schelde Sport. J de Berg van SPADO en E Fiere van AVR A. Sturm van AV '56 is fa voriet op de 100 meter sprint voor B-jongens J Harms van Schelde Sport. Kuber van SPADO en Snel van AV '56 zijn op dit nummer zijn grootste concurrenten Verder staan ook de nummers hoogspringen voor B-meisjes en jongens op het programma, als mede speerwerpen, discuswer pen en verspringen voot A-meisjes, de 400 meter voor A-meisjes en dames en de 3000 meter voor B-jongens (Van onze sportmedewerker) KOEWACHT - Het volks- koerscomité Koewacht houdt morgen voor de eerste keer een volkskoers in Koe wacht, die verreden zal wor den op een groot gedeelte van het amateur-parkoers. Het actieve comité onder leiding van Wilfried Martens - zelf een volkskoerser - heeft alles gedaan om deze eerste volks koers tot een groot succes te maken. De wedstrijd telt mee voor het Dagblad De Stem- kleding STEBA- volkskoersklassement. En er wordt gereden om de grote prijs „Café Safari" van H. de np Vliegher in het Belgische 5 OPTTinni Koewacht. V* Daar kan men zich tot een halfuur voor de start laten in schrijven. of van tevoren bij W Martens, Eikenlaan 28 Koe wacht. (tel 01140-290) In cafe Safari is de prijsuitreiking Naast de volkskoersers komen ook de trimmers zondag in Koewacht aan hun trekken Zij komen om 13 30 uur als eersten aan de beurt De trimmers rijden 31,5 km verdeeld over een kleine dertig ronden Belang rijke eis van de organisators is dat deelnemers beneden de 21 jaar schriftelijke toestemming moeten hebben van een van de ouders c.q voogd Heeft men die niet. dan zal men niet worden ingeschreven Belangrijkste on derdeel vormt natuurlijk de wedstrijd voor volkskoersers, die om 15 00 uur beginnen De wedstrijd in Koewacht is een van de laatste van de volks koerskalender Btjna alle ren rters uit het volkskoersklasse ment hebben voor de wedstnjo <n Koewacht ingeschreven, zo dat het aan de nodige strijd me' zal ontbreken Uit Zeeuwsch Vlaanderen komen als voor naamste coureurs aan de start G Thuy (Sl -Jansteen)' A Schelfhout iHengstdijk) A 't Gilde (Hoek). F de Valcke (Aar denburg) B Thomas (Westdor pe). L Schelfhout (Hengstdijk) en Wilfried Martens Hiertegen over komt een .leger'van Belgi - sche volkskoersers te staan. De (Van onze sportredactie) TERNEUZEN - De Terneu zense honkbalvereniging „Het Zeeuwse Honk' houdl zondag 22 augustus weer het traditio nele BRL-toernooi. voor Jeugd van 12 tol en met 15 jaar Dit toernooi, dat eens per jaar wordt gehouden door een club uit hel rayon West-Brabant Zeeland is twee jaar geleden al eens ge organiseerd door Hel Zeeuwse Honk Winnaar werd toen Veerse Boys uil Raamsdonks veer De deelnemende negentallen dit jaar zijn Marathon (VUssin gen). TSC (Oosterhout) Odul phus en HSC (Tilburg) Frogs iMade), Jeka (Breda) en Kickers Waalwijk) Favoriet is wellicht TSC. dat de BR 1.-competitie 'ïeeft gewonnen maai het thuis spelende Zeeuwse Honk en HSC Tilburg zijn twee niet te onder schatten teams De wedstrijden beginnen om 10 00 uui op het zomeravond voetbalveld en op het korfbal veld (naast het hockevterrem) De finale van dit voor de jeugd belangrijke toernooi zal ge speeld worden rond 15.30 uur past m de categorie 16 t.m. 35 jaar, waar de Belg Van Rijcke- ghem uit Meulebeke stevig op de eerste plaats staat. Hij heeft 120 punten, verzameld, tegen zijn landgenoot Clauwaert uit Brug. ge, die op de tweede plaats staat 98 De eerste Zeeuwsch. Vlaming is A Schelfout mt Hengstdijk met 85 punten. Er staan nog enkele wedstrijden op het programma, zodat theore. tisch nog alles mogelijk is, maar het zal voor Schelfout bijzonder moeilijk zijn om alsnog door te stoten naar die begeerde eerste plaats In de categorie 35 jaar en ou- der is het eveneens vrijwel zeker dat de eerste plaats naar een Belgische volkskoerser zal gaan Vooral omdat Piet Everaert uit Hulst - door een val in Nieuw Namen brak hij zijn sleutelbeen - uit de roulatie is Op de eerste plaats staat hier George van Maeckelenberg uit Brugge met 92 punten Op de vijfde plaats staat dan Piet Everaert uit Hulst met 35 punten. Stand in de categorie 16 t.m 35 jaar- 1 M. van Rijckeghem Meulebeke (B) 120 pnt, 2. J Clauwaert Brugge (B) 98 pnt, 3 E van Rijckeghem Meulebeke (B) 95, 4 F Schelfout Hengst- dijk 85, 5 J Boerjan Knokke(E) 84, 6 A 't Gilde Hoek 83,7 J dé Waardt Waasmunster (B) 66,8 M. Scholier Varsenaere (B) 64,9 F de Valcke Aardenburg 59,10 O de Block Temse (B) 52,11. J de Goede Standdaarbuiten 48, 12 G Thuy St .Jansteen 47,13 F van Eist Jabbeke (B) 42,14. E. Baert Snellegem (B) 39,15. A. de Rocker Bassevelde 39 Categone 35 jaar en ouder- 1. G van Maeckelenberg Brugge (B) 64,2 C de Clerck Jabbeke (B) 82,3 W Caboor Maldeghem (B) 64,4 R Ongena St Andries (B) 44,5 P Everaert Hulst 35, 6 E. Lam- brechts Assenede (B) 25, 7 J Pascal Jabbeke (B) 24, 8. M. Blommé Jabbeke (B) 18, 9 E van de Hees Izegem (B) 17,10M van de Eede. Oudenaerde 16. (Van onze sportmedewerker) SINT-JANSTEEN - In het kader van het Jeugdplan Neder land werd bij kunstlicht op het sportpark te Sint-Jansteen de eerste oefenwedstrijd van hel nieuwe seizoen gespeeld tussen de A-junioren van Steen en een Zeeuwseh- Vlaamse B-ieugdselectie. bestaande uit spelers in de leeftijd van 14 tot en met 16 jaar Het werd een nuttige oefenpartij, waarbij uit eindelijk de fysiek sterkere A-junioren van trainer Walter van Duyse een 3-2 overwinning behaalden. Het zag er aanvankelijk naar uit dat de Steen A-junioren een royale overwinning zouden be halen, want na 10 minuten had den de wit-zwarten reeds twee magnifieke doelpunten ge scoord Boussen trof na vijf mi nuten roos toen hij vanaf 25 me ter afstand met een schuiver de Zeeuwsch-Vlaamse doelman verraste Het doelpunt da! Sturm enkele minuten later scoorde was eveneens van uit stekende kwaliteit. Ruststand 2-0 In de tweede helft bood de Zeeuwsch-Vlaamse selectie groep bijzonder goed partij Het vlotte veel beter en via felle counters kwamen de pupillen van trainer Jo de Waal uit Vlis singen bijzonder dicht bij een doelpunt Alvorens het zover kwam vergrootte Mortier echter de stand (3-0) Toen vonden de geselecteerden het welletjes en binnen enkele minuten luidde de stand 3—2 Eerst had Neve (Terneuzen) een strafschop be nut en vervolgens was het de be urt aan Bun (Vogelwaarde) om Steen-doelman De Kind te pas seren Eindstand 3-2 PHILIPPINE - Het actieve wielerconute van Philippine houdi traditioneel ter afsluiting van hel wielerseizoen - de man nen hehhen er dan de klassieker Omloop van de Braakman, de kermiskoers in Philippine en d' individuele tijdrit in het kader van de Omloop van Zeeuwsen- Vlaanderen opzitten - weet de gentlemenkoers Op zaterdag 12 oktober ko men dan ut het mosseldorp weet tal van prominenten uit het Zeeuwse wielerwereldje aan start Een jaarlijks festijn- waarvoor de uitnodigingen aan de betrokkenen onderweg z>)n Er zijn fantastische prijzen be schikbaar gesteld door het w16" lercomilè prijzen die zulle" worden uitgereikt tijdens een groot wielerbal in de avonduren in De Meerpaal in Philippic

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 26