(OOR IN AND Sluis weigert bioscoopvergunning aan P. Metz Horeca in de boot Komt u straks nog? amro ban Landbouw begroting tegenvaller zeeuws Wanêoe/e Verdriet om een verloren zoon herder van Delf orge weer campioen BIJ STRENGE TOEPASSING PER 1 NOVEMBER VAN NIEUWE ALCOHOLWET Rijksweg 58 in '75 klaar „Op visite" Meneer Hageman met uw spaarboekje. stad streék Tig Begin oktober VOGELSHOW IN HULST Bij de Amro Bank krijgt u 2% méér op 'tnieuwe Spaar-Plus-Boekje. Ofwel 7\%. Wisselend weer i ZLM-SECRETARIS: Jvonl japonnen Ouders School doos NETTY VAN ZALINGE Politie Waarzegster Zakgeld Woensdag 18 september 1974 3 (Van onze oorrespondent) HULST Reeds geruim» tijd zijn de vogelvereniging „Vogelvreugd" uit Hulst J, de parkietenspeciaalclub re™ Zeeuwsch-Vlaanderen wfer druk bezig met de voorberei dingen voor de komende vo geltentoonstelling in Hulst Deze grote tentoonstelling, elk jaar honderden bezoekers' een kijkje komen nemen, wordt op 3 en 3 november gehouden in café de Ster, aan de Overdam- straat. Vogelvreugd organiseert een onderlinge tentoonstelling, ter. wijl de Parkieten Speciaal Club (PSZV) een tentoonstelling houdt voor al zijn leden. De leden van de PSZV komen uit geheel Zeeuwsch Vlaanderen, terwijl er ook nog verschillende Belgen bij zijn. Enkele vermaarde Belgische I grasparkietenliefhebbers zijn lid van de PSZV en zullen ongetwijfeld weer met hun beste vogeln aanwezig zijn. De verwachtingen voor deze vo gelshow zijn wederom hoog gespannen. Voor iedere vogel liefhebber is er wel wat. Naast kanaries, bastaarden, tropische vogels en wildzang zijn er ooik een groot aantal prachtige grote grasparkieten. Men verwacht dat meer vogels dan ooit eerder aanwezig zul len zijn. Gezien de grote ver scheidenheid in vogels, zal het voor de bezoekers weer een kleurrijk en interessant geheel worden. Om de kosten van dit grootse evenement te drukken wordt gewoontegetrouw een loter' op touw gezet, waar voor prachtige prijzen be schikbaar gesteld worden. Daarnaast wordt er op de ten toonstelling ook een verkoop afdeling ingericht. De vogels moeten op 31 oktober worden ingebracht terwijl de keuring zal plaatsvinden op 1 novem ber Er komen vijf keurmees ters van de Nederlandse Bond Vogelliefhebbers na" Hulst. (Van onze correspondent)' CLINGE De hondendres- suurclub Saeftingen hield "P het oefenterrein langs de Bis- schoppendreef in Clinge met vier honden een wedstrijd om het clubkampioenschap. D® Hollandse herder Moma van J Delforge werd voor de tweed® maal kampioen- Een resultaat, dat door hem als een meeval ler wordt beschouwd. Keurmeester R- Sweeres uit Breda, die samen met zijn col lega J. Melsén uit Halsteren de honden getesrt had, ver klaarde het absoluut geen 'Se' schikte hondendag" te vinden- Over het algemeen bleven resultaten beneden peil. Reeds in de ochtenduren werden de zwemproeven afgO" legd in een ven aan de Opper* straat. Daarna kwam het „Pa .1 werk" aan de beurt, waarbij P. Ferket en Th. van Troost assistentie verleenden. y* Valcke uit St.-Jansteen, d»® belast was met de aJSel\e leiding toonde zich bij®»110': verheugd met de steun van plaatselijke bevolking. ,u "steunkaarten" werden bijn allemaai verkocht. Ook vo de wedstrijden bestond v® belangstelling. De uitslag v de gehouden keuring was:Se, ste prijs: J. Delforge meta Hollandse herder Mona, punt. Hij werd clubkamp'oe 1974 en 'ontving hiervoor ee" beker, alsmede een wisse, ker. Tweede prijs: Rudy j*a don. St. Jansteen met de 00 vier "King" 267 ounten. Dera prijs: A. Weemaes, Clinêe met de Mechelse herder Barr r' 240% punt. Vierde prijs: ,Je Cornel'issen, Clinge met bouvier Mentor, 182(6 pum Voordat de testproeven gonnen werd op het terr een minuut stilte in ac^'.®h* nomen voor het overleden ciu lid K. N golkcrke. iYju een onzer verslagge vers» SLUIS Het college van B ,n ff. van Sluis heeft een verzoek voor een bioscoopver toning ingediend door de jlter P Metz, afgewezen. Deze Sfslissing is gisteren genomen •ijdens de wekelijkse vergade- jjjjg van dit college. Maandagmorgen reeds was In een persoonlijk gesprek I „jet de heer Metz al duidelijk teworden dat hij op de ge vraagde vergunning eigenlijk riet hoefde te rekenen. De heer jet: geniet in Zeeuwseh- flaamderen bekendheid door het fiikse aantal sexshops dat hij beheert. De afwijzing is, aldus loco- burgemeester J. du Fossé, ge baseerd op artikel drie van de bioscoopwet, waarin onder an dere als gronden voor afwij zing staan opgenoemd: de vrees dat de vergunninghou der zich niet aan de voor schriften zal houden, en er bezwaren kunnen zijn uit het oogpunt van veiligheid, volks gezondheid of zedelijkheid. „Ervaringen in het verleden hebben ons geleerd dat je niet met de heer Metz in zee kunt", aldus loco-burgemeester J. du Fossé, die er op wijst dat in het verleden Metz be paalde afspraken met het ge meentebestuur niet zou heb ben nagekomen. Kennelijk vreest het college dat films gedraaid zouden worden in het pand aan de Kapellestraat die niet gekeurd zijn. De heer Metz had eergiste ren, na hex mondelinge onder houd op het stadhuis- reeds aangekondigd zich niet bij de beslissing van het Sluise colle ge te zullen neerleggen. „Mijn zaal voldoet aan de 112 techni sche eisen die de bioscoopwet stelt. Bovendien heb ik in de tijd dat ik wel een vergunning heb in Hulst, nooit enige pro blemen daar gehad, dus waar om zou ik die in Sluis wel krijgen. En in Sas van Gent is mij veertien dagen geleden oo.: een vergunning toegezegd. Ik zie niet in waarom men mij in Sluis een bioscoopvergun ning zou weigeren. Ik ben namelijk vast van plan mij aan de wet te houden". Volgens de heer Metz voldoet de bioscoop, die plaats biedt aan 150 bezoekers, aan de ei- en die de brandweer aan der gelijke inrichtingen stelt- „Ik Iaat het hier echt niet bij zit ten- Ik zal zeker tegen de beslissing van het Sluise colle ge beroep aantekenen", zo be loofde hij. (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG-TERNEUZEN Het kringbestuur van de horeca Zeeuwsch-Vlaanderen komt volgende week donderdag middag in vergadering bijeen om de gevolgen van de per I november in te voeren nieuwe „alcoholwet" te bespreken. \!lcr- wegen heerst in de wereld van de horeca onrust. „Als de wet inderdaad vanaf 1 november rigoureus wordt toegepast, zit iedereen in de boot", aldus de kringsecretaris van de horeca Zeeuwsch-Vlaanderen. Dat in de boot zitten kan voor twee groeperingen gel den. „Enerzijds de automobi list die alcohol gebruikt in die mate dat lïij de wet overtreedt loopt risico's en anderzijds de horeea-mensen in met name het café-, bar- en dan- emgbedrijf kunnen,' doordat het publiek kopschuw is ge worden, hun klandizie zien dalen". Dit laatste gevaar is ook voor wat de bedrijven buiten de woonkernen betreft niet denkbeeldig. „Wij krijgen bui ten het zomerseizoen nog wel eens wat eters of mensen die een biertje komen drinken. Nu al is duidelijk dat men dit wat meer achterwege zal laten, want om ie met de taxi heen en dan weer terug te laten voeren doet niet iedereen", al dus een restauranthouder in Cadzand, die de nieuwe wet geving een zeer grote discri minering van de horeca vindt. Sommige horeea-mensen ver wachten ook een wat behoed zamer bezoek van Belgische toeristen. „Ook die weten van het bestaan van deze wet en beseffen dat die ook voor hen geldt als zij in Nederland zijn. Dat zou best eens repercursies kunnen hebben", aldus de Cadzandse restaurateur. Andere horeea-mensen zien het niet zo somber in. „De soep zal niet zo heet worden gege ten als ze wordt opgediend", vooruitzichten voor donder- j Isg en vrijdag, opgesteld doori I het KNMI op dinsdag om 11.011 uur: Wisselend weer met voor de tijd van het jaar normale tem peraturen. t Weersvooruitzichten ln cij fers gemiddeld over Neder- land. Woor donderdag: aantal uren 1 tot 8; min. temp-: 0111- Sreeks 10 graden; max. temp-: "Bstreeks 18 graden; kans op j® droge periode van min- "os 12 uur: 90 procent; kans B op een geheel droog et- al: 60 procent- Sonstanz 345 min 4, Rhein- gden 230 plus 1, Plittersdorf plus 15- Maxau 420 plus 2, «hingen 125 onveranderd, «annheim 230 plus 7, Stein- "lch 117 plus 4, Mainz 234 5® Bingen 176 min 4, «ab 155 min 4, Trier 230 "veranderd, Koblenz 154 min >-, 'en 112 plus 1, ftuhrort "3# min 7, Lobith 889 min 6, D vannerdense Kop 866 min 5, am®-™ 694 min 2- IJsselkop 140 "un 1, Eefde IJssel 370 A) UCiUt 1U OÖCI O I u v» 4, Deventer 247 plus 2, 1 n?0n 5454 min 56. Borgha- 3 3wö min 182. Belfeld 1115 ïlS cIr' Grave beneden de !lUls 502 plus i (Van een onzer verslaggevers) GOES „Deze landbouwbegroting is wel de slechtste van de laatste jaren. Ik heb er weinig goede woorden voor over" Aldus gisteren het commentaar van de heer ir. D. Luteijn, secretaris van de Zeeuwse Landbouwmaatschap- PÜ- te^rgen> donderdag 19 sep- jj^gen 0p -Zoom 5.46 en fcnsweert 4.45 en 17.01 V&fn 4-08 en 16.24 8 37 en 15.54 «nge 5.36 en 17.49 De eerste indruk van de heer Luteijn was. dat de land bouwbegroting lang niet tege moet kwam aan de wensen van de organisaties. In deze begroting stond naar zijn me ning inhoudelijk bijzonder weinig in en werd zeer weinig perspectief geboden- Zo miste de heer Luteijn uitspraken ove. een toekomstig EEG-be- leid van de regering en over •structurele maatregelen. Een verdere vertraging in ruilver- cavelingswerkzaamheden in ifwachting van de landinrich- ingswet kon de beer Luteijn ok niet positief waarderen- Het voornemen van de rege ring om gronden te gaan ont eigenen tegen de gebruiks waarde was voor de landbouw ook ongelukkig, stelde ZLM- iocretaris Luteijn. Vraagte kens had hij bij de werkloos- xeidvoorziening voor zelfstan digen bij bedrijfsbeëindiging- Een positiei punt achtte de heer Luteijn wel, dat het be drijfsvermogen dat vrij bleef van vermogensbelasting, werd opgetrokken tot een maximum van 10.000 guld*m n--.-tegen ovei was met geen woord gerept over de wens van de boeren dat een deel van hun inkomen vrij moest worden van de inkomstenbelasting zo- lat ze armslag kregen om te nvesteren. Voorzitter G- J. de Jager van de CBTB-West-Nederland sectie Zuid vertelde gistera vond nog nauwelijks kennis te hebben kunnen nemen van de nhoud van de miljoenennota. De enkele punten met betrek king tot de landbouw, welke rij vernomen had, vond hij op zichzelf goede zaken. Maar in hun geheel waren zij niet vol doende- Intussen was het naar informatie van de CBTB-voor- zitter West-Nederland ook duidelijk geworden dat het ministersoverleg in Brussel vandaag niet zou kunnen wor den afgerond. Het voorzitters- overleg van de landbouwor ganisaties, dat voor vandaag op het programma stond in Den Haag, is dan ook uitge steld. Wel zou het landelijk CBTB-bestuur zich vandaag gaan buigen over het beleid dat de regering inzake de landbouw heeft uitgestip- oeld. zo zei, om in stijl te blijven, de echtgenote van een restau ranthouder in Midden-Zeeland. „Het barbezoek zal misschien wat afnemen, maar dat eters zullen wegblijven zie ik niet zo zitten". Dat na 1 november een soort overgangsregeling zal gelden ziet men in justitiële kringen niet in. De wetgever heeft duidelijk haast gezet achter invoering van de wet en de wet is er om te worden toege past, zo werd opgemerkt. „Het axioma iedere burger dient de wet te kennen", is niet altijd haalbaar- Juristen kunnen dat zelfs niet. Maar ik geloof niet dat er een volwassen Neder lander is, die niet weet wat de nieuwe alcoholwet inhoudt. Daarom verwacht ik zeker geen lange overgangsperiode om aan die nieuwe wet te wennen", aldus een Zeeuwse politiefunctionaris. Inmiddels hebben bepaalde politiemensen uit Zeeland in Den Haag uitvoerig instructie gehad in het toepassen van het inmiddels al overbekende blaaspijpje met ballon. Zij zullen hun kennis overdragen aan alle andere politiemensen in Zeeland, zodat die met ken nis van zaken de automobilist aan een onderzoek kunnen on derwerpen. (ADVERTENTIE). tot maat 54 Elegante Damesconfectie Ginnekenstx*aat 153 hoek Van Coothplein Breda - tel. 01600 3 49 65 's Maandags de gehele dag gesloten. (Van onze parlementaire re dactie). DEN HAAG Ook volgend jaar gaat rijkswaterstaat ver der met de voltooiing van Rijksweg 58 als tweebaansweg op Zeeuws grondgebied- Er is dertien miljoen gulden op het rijkswegenfonds uitgetrokken voor de voltooiing van het -ituk Korteven-Vlissingen klaar in 1975) en de bouw in de Vlaketunnel- Dit blijkt uit de begroting or het rijkswegenfonds, die, iet een totaal budget van 66f i ilj oen gulden, honderd mil oen lager uitvalt dan verleden sar- Dit als gevolg van de xrughoud-endheid die het ka inet wil betrachten met de mleg van wegen (de auto -uigdringeti. is het parool). Van die 668 miljoen gaat 49 miljoen naar wegen in ieeland Brabant en Limburg- Last. de dertien miljoen voor 'iksweg 58 rolt er voor --euwsf- wegen uit de bus: ■vee miljoen voor grondaan- open in verband met de toe komstige aanleg van het stuk "loek-Sluiskii-Axelse Sassing 'rijksweg 61) in Zeeuwsch- Vlaanderen- Er ontbreken hier nag twee stukken- Over de vaststellink, van de trarees is de procedure in gang gezet- Wat bezielt zo'n kind toch om zo maar van huis weg te lopen, vragen de ouders van weggelopen kinderen zich vertwijfeld af. Ligt het aan ons Zijn we misschien te streng voor het kind geweest Gaven we hem te weinig aandacht Allemaal vragen die ouders zichzelf stellen als hun kind is weggelopen. De meest klemmende vraag blijft dan ook nog onbeantwoord. Leeft hij nog Er lo pen jaarlijks duizenden kinderen van huis weg. Sommi gen laten een briefje achter, maar de meesten gaan weg zonder taal of teken achter te laten voor hun ouders. Vorig jaar liepen er alleen al in het Zeeuwse Rijkspoli- tiegebied 52 kinderen van huis weg. Al die kinderen zijn op de een of andere manier opgespoord in de loop van dat jaar en weer naar naar huis teruggebracht of geplaatst in een opvangadres. Dikwijls is het zo, dat, als een kind van huis xvegloopt er toch wel iets in de situa tie thuis scheef ligt. Dat kan een constant ruziënde vader of moeder zijn, maar ook an dere conflictsituaties kunnen de zaak uit de hand doen lopen. Heel vaak ook loopt een kind weg zonder dat daar een aanwijsbare reden voor is. Iedereen in de omgeving, zelfs de vriendjes en vrien dinnetjes, vragen zich af: Wat bezielt hem of haar? Uit het aantal gezond en wel teruggebrachte kinderen blijkt wel, dat weggelopen kinderen niet in zeven sloten tegelijk lopen. Maar ze blij ken wel heel veel soms nare ervaringen rijker te zijn ge worden. Overdenken ze zo'n stap dan niet van tevoren, vraag je je zelf wel eens af en hoe denken ze zich zelf te bedruipen? Mr. CA. Me-ulen- dijk stafofficier afd, jeugdza ken bij de rijkspolitie in Zeeland heeft geconstateerd, dat veel van die weglopers in de grote steden terecht komen, waar ze makkelijker kunnen onderduiken. Ze ko men dan niet altijd in de beste milieus terecht. Maar goed, zou je denken, die kin deren doen zich die narig heid zelf aan- Maar hebben ze dan helemaal geen idee wat ze de achterblijvers aan doen? Vader, moeder en de broers en zussen? Blijkbaar niet, want anders zouden ze toch wel iets van zich laten horen. ders leren ze nooit de waar de van het geld". Op schooi kon René goed meekomen. De directeur van de school liet voor de vakan tie nog weten, dat René on danks die drie maanden ver zuim toch nog naar de derde klas kon overgaan- Zo op het oog, had René geen reden om weg te lopen, zou je zeggen- Mevrouw Meijer, die de schok nog lang niet te boven is, schiet steeds vol, als ze over haar zoon vertelt- De ene keer opstandig en boos, het andere moment liefdevol en vergevingsgezind- „Lief hij toch maar iets van zich horen", verzucht ze. „Iedere keer ais je iets leest over het vinden van een onbekend slachtoffer of zoals een paar weken geleden, dat er een bundel kleren wordt gevon den, waarbij de politie dan aan een misdaad dacht, dan staat je hart stil". Samen kijken ze nog eens terug op de gebeurtenissen die er plaatsvonden rond de 23 maart- „Vrijdagmiddag 22 maart vroeg René zijn zak geld. Voor dat geld heeft hij rode verf gekocht, waarmee hij nog diezelfde middag zijn haar is gaan verven- Mijn oudste zoon kwam het me gil lend van de lach vertellen". Mevrouw Meijer zegt: „Ik dacht bij mezelf, zeg er nu René Meijer is sinds 23 maart verdwenen. ongelooflijk wachgelijke in dit soort zaken- Er piijken toch zoveel vreemde vogels op de wereld rond te lopen- Er komen nl. mensen bij de politie en bij ons in de zaak met zogenaamde aanwijzin gen die van A tot Z uit de duim gezogen blijken te zijn- De mensen maken je op een gegeven moment toch zo wanhopig", verzucht me vrouw Meijer- Iedere keer heb je hoop, maar als dan blijkt dat d.e verhalen ge fantaseerd zijn, dan krijg je toch steeds weer een opdof fer". De hele familie is maan denlang in de ban geweest van de verdwijning van Re né. De oudste zoon Ronnie var. 18 heeft op verzoek van Over het lot van die weg lopers is al dikwijls geschre ven, maar hoe het de achter blijvende ouders vergaat wordt meestal niet bekend gemaakt. Daarom ben ik eens gaan praten met de va der en moeder van René Meijer een aantrekkelijke LTS'er van vijftien jaar. Op 23 maart van dit jaar, hij was toen nog veertien, ver liet hij, zoals het in ambtelij ke kringen heet, het ouder lijk huis, zonder iets mee te nemen. Hij liet geen briefje achter. En intensieve zoekac ties door de politie, het Le ger des Heils en de Stichting opsporing vermiste kinderen in Rotterdam leverden tot op heden niets op. „Natuurlijk vielen er wel eens woorden", vertellen zijn nog duidelijk geschokte ou ders. „Hij was ook beslist niet een van de makkelijk- sten. Maar we hebben een fijn gezin met nog drie ande re kinderen. We konden goed met elkaar opschieten, 's Zo mers gingen we veel met zijn allen naar de camping. Daar had René een zeilboot en veel vrienden. Thuis had hij net als de anderen een eigen kaïmer, met een dure pick-upinstallatie, die hij overigens zelf bij elkaar gespaard had- Hij kreeg vier gulden zakgeld in de week als hij in de zaak hielp va der en moeder Meijer heb ben nl- een patates-friteszaak in VlissingenDan kon hij zijn zakgeld aanvullen", ver telt zijn vader- „René had wel een chronisch tekort aan geld. Hij vroeg dan ook her haaldelijk om opslag- Dat wilden we hem niet geven", vertelt vader Meijer. „An- maar niets van. Maar 's avonds begon hij er zelf over. Hij vroeg of ik hem niet mooi vond en hij zei en man ontmoet te hebben een modeontwerper, die had hem voorgehouden, dat hij vijftig gulden per dag kon verdie nen als hij bij hem kwam werken- Hij zou dan een soort fotomodel worden Maar dan zou René wel naar Amsterdam moeten komen. Hij zou die man 's avonds in de stad ontmoeten- Ik pro beerde hem er van af te houden", vertelt zijn moeder. Maar hij ging toch. Diezelfde avond werd hij gesignaleerd in gezelschap van een in het zwart gekleed heer, die nie mand eigenlijk eerder gezien had Toch kwam René 's avonds gewoon thuis en ging rond 11 uur naar bed- Zater dagmorgen vroeg, moet hij er vandoor zijn gegaan want 's morgens om halfelf kwam hij niet koffiedrinker Je hebt eerst totaal geen argwaan- Hij ging wel eens vaker vroeg weg. Tegen de avond drong eigenlijk pas goed tot ons door wat er aan de hand was. We hebben on middellijk de politie gewaar schuwd. Die mensen hebben bergen werk verzet- Ze heb ben honderden tips nagetrok ken Maar dat is nu juist het zijn vader, wekenlang ge zocht in bars, hij is naar Amsterdam geweest Vader heeft zich zelfs tot homofile kringen gewend. In verband met het feit, dat René gesig naleerd zou zijn met een ho mofiele heer. „Door die ver zonnen tips wordt de politie ook min of meer misleidt", vertelt de heer Meijer. Zo kwam er enige tijd geleden een tip binnen van een ion gen, die zelf ook al eens van huis was weggelopen Deze jongen zou onze René in Amsterdam gezieh hebben op het Leidseplein Toen we o phet Leidseplein Toen we er goed over na gingen Ten- ken, kwamen we tot de con clusie dat die verklaring van die jongen toch niet erg ge loofwaardig was". „Waarom heeft het Leger des Heils en de Stichting op sporing weggelonen kinde ren, die toch intensief in Amsterdam gezocht hebben, hem dan niet terug kunnen vinden", vraagt de familie zich vertwijfeld af- Ten ein de raad hebben ze zich ook tot een waarzegster gewend Ze kregen dat adres van een kennis „Ik geloof niet erg in die verhalen en die waarzeggin gen", zegt de heer Meijer, maar we kregen een brief terug van die mevrouw waarin ze schreef, dat ze Re né in haar gedachten zag lo pen, terwijl hij zeer ver moeid was. Hij zou zich op houden in grote gegouwen in een warm land- Ja en het is gek", zeggen vader en moe der Meijer. „Je gaat toch eens nadenken over zo iets. Dan proberen we de stukjes van de legpuzzel weer aan elkaar te passen. Weken na Renés verdwijning namelijk hoorden we van een jongen, dat die hem op die bewuste zaterdagmorgen per brommer naar de pont had gebracht. Hij kreeg voor deze taxi dienst twee vijftig van René. Hij had toen ook gemerkt, dat René veel geld op zak had- Misschien is die vent in het. zwart een ronselaar van hec vreemdelingenlegioen ge weest, opperen vader en moeder Meijer* En heeft die man onze René handgeld be taald. Je kunt je namelijk in ieder Frans politiebureau melden voor het vreemdelin genlegioen- Maar als je dat gedaan hebt, dan verplicht je je twee jaar in opleiding te gaan op het eiland Corsica of Aubagne. In die twee jaar, mag je dan niet naar huis schrijven of met iemand an ders contact opnemen, heeft vader Meijer nagetrokken- Uit zo'n kamp kan een jon gen alleen verlost worden, als je aan kan tonen dat hij nog geen zestien jaar is* Maar hoe kom je er achter of René daar ook werkelijk zit, vragen zie zich in Vlissingen af Voorlopig ziet de situatie er nog niet veel beter uit dan zes maanden geleden. Het kamertje van René be gint al behoorlijk kaal te worden Zijn broer heeft zich over de pick-upinstallatie ontiermd en zijn visnet is tijdens de jongste schoon maak van de muur gehaald. Zijn moeder legt nog wel iedere week zijn zakgeld op zij. ook al zeggen de andere huisgenoten dat „ze net gek" is om dat te doen. Er gaat geen dag. geen uur voorbij zonder dat er in huize Meijer aan de verloren zoon wordt gedacht Misschien gaat Re né op dit moment wel door een hel, maar wat zijn ou ders moeten doormaken is ook met geen pen te beschrij- NTETTY VAN ZALINGE Eindredactie 'Hein van der Helm

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 3