Expositie van Zeeuwen in Sas Wilmar Bliek nam de zon mee naar huis Be Stem De Vriie Zeeuw aanwezig op WALCHEREN NIET ÏLEINVEE- IINTÖONSTELLING ii SLUIS NKV-school begint weer Tunnel bij zwembad StNiklaas Gezelligheids- rit in Sluis geslaagd Tennisclub Animo hield jeugd- wedstrijden stad streek Biervliet Sluis GESLAAGDE REÜNIE IN WESTDORPE REALIST ZENUWEN jirsdag 17 September 1974 5 'T KÏEKKOT DEZE WEEK '/AN START (Van onze correspondent) SLl'IS De provinciale zo- nertentoonstelllng voor konij nen, kippen en sierduiven, welke in het afgelopen week end door de afdeling Oost- bur; en omstreken in de Sluisse sporthal werd georga niseerd, kende een succesvol verloop. Er was slechts een kleine wanklank, namelijk hei niet deelnemen van de leden ran de afdeling Walcheren aan deze provinciale tentoonstel- ling. Een reden hiervoor werd niet gegeven. Het West- Zeeuws-Vlaamse bestuur kon hiervoor weinig waardering opbrengen- Men mag er in Walcheren van verzekerd zijn dat voor de tentoonstelling, die komend najaar in Middel burg zal worden gehouden, West-Zeeuwsch-Vlaanderen verstek zal laten gaan, aldus een woordvoerder van het be stuur. Van de heer A.J. Heete- sonne, Oostburg, werd een Vlaamse reus algemeen kam pioen. De verdere ere-prijzen gin gen o.a. naar: Zwarte Lotha- r.ngers: J. van Dixhoorn, Ter- neuzen, Belgische haas: C. Mollet, Hoofdplaat, Zwarte Rus: A Jansen, s-Heer Arends- terke, Vlaamse Reus- A- Ciijncke, Sluis, Alaska: J- de Blok, Axel; Witte Wener: A. Roegiest, Oostburg; Rus Mid den Zwart: mevr. M. van Grol, Sluiskil; Rus klein-zilver: R Hautekeete, Roksem (B); Pool roodoog: M- Verdonck, Goes; Grote Hoenders Australorp mart: C. Vermeule, Lewe- dorp; Hollandse kriel zilverpa- trijs: Iz. de Hullu, Nieuwvliet; krielhoenders Cocsin Buf- F. .krielhoenders Cochin Buf: F- Boterman, Assebroeke (B): Cavia gladhaar: mevr. Van Grol, Sluiskil; Oud-Hollandse meeuwen: M. Robijn. Oost burg; Sierduiven Gentse krop pen: R. de Loof, Knesselare (B); Vedervoetige Saksiche Eksterkoppen; G. de Smidt, Retranchement; Vinkduiven: K. Din-gemanse, Heinkenszand; Usduiven A. Kievit, Sluiskil: Oud-Ho'.landse Kapucijners: fanny Haak, Hoek (jeugdlid); Duitse schoonheidspostduiven: A. Hamelinck, Sluiskil; Mode na Gazi: mevr. M. van Grol, Sluiskil- Er waren in totaal 60 lEjzen, die grotendeels door ie Sluisse middenstand be schikbaar waren gesteld- Voetbal Vrijdagavond bccg. in het café „Het Oude raadhuis" te Biervliet het be duur van de voetbalvereni- s-ng 30 trainingspakken en 15 J"rts aangeboden door enkele sponsors van de vereniging. - gons de heer Born, voorzit- W van het bestuur ging er nu can van de langgekoesterde Jansen in vervulling- „We Padden wel een trainer maar "°g geen trainingspakken. We Punnen deze materiële steun goed gebruiken, want we moe- de touwtjes aan elkaar «open. De belangstelling voor wedstrijden is nog steeds P™? De sponsors, de heren Ruijscher, Tournouis, Ver bis en de heer Vervaert bo- oen de fel oranje met zwart gekleurde pakken en shirts I'n. Namens de spelers be- rankte de heer Born de gulle (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Filmliefhebbers, die uitgekeken zijn op de populaire sex- en geweldfilms, kunnen deze week nog hun hart ophalen aan een ander soort films. Donderdag avond gaat in „De Roselaer" te Sas van Gent ,,'t Kiekkot" van start met de eerste van een serie films, die wat meer in het maatschappij-kritische vlak liggen, ,,'t Kiekkot" is een werkgroep van filmenthousiastelingen die is aange sloten bij het zogenaamde Vrije Circuit, een landelijke or ganisatie die buitenom de Nederlandse Bioscoopbond werkt. ,,'t Kiekkot" Is naast de reeds bestaande Terneuzense filmliga een tweede werk groep, die zich in Terneuzen met het vertonen van films gaat bezighouden. Rob Ruij- ter, werkzaam bij de Centrale Stichting in Terneuzen is een van de gangmakers van 't Kiekkot. Hij legt het verschil tussen de Filmliga en 't Kiekkot uit; „De Fibnliga vertoont de goeie bioscoopfilms van regisseurs- zoals Polanski'- en Bergman. Wat wij gaan brengen zijn ac tuele films, die vaak oo-k niet zo bekend zijn. Het zijn (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Donderdag 19 september start de nieuwe serie lessen van de Sociale School van het NKV te Ter neuzen. Deze lessen die in hoofdzaak algemene vorming omvatten zullen worden gege ven in het gebouw van het vormingsinstituut voor jongens aan de Leeuwenlaan te Ter neuzen. De school bestaat uit drie groepen van twintig leerlin gen- die elk een afzonderlijk programma gaan volgen. Per groep is er een studiethema vastgesteld. De drie thema's zijn achtereenvolgens: „Mo zaïek der samenleving", met maatschappijleer als hoofdvak, „Wegwijs in het recht", hier bij komt het arbeidsrecht aan de orde en Wegwijs in de economie". Bij dit laatste the ma komt vooral het verschil tussen sociale economie en be drijfseconomie ter sprake. Voor het komende cursus jaar zijn wegens de groei van de school weer een aantal nieuwe docenten aangezocht. Tevens vond een directiewis seling plaats. De lieer E. Col- sen staat zijn plaats als direc teur af aan de heer J. den Hulster- De heer Colsen blijft als adviseur aan de school verbonden- Behalve aan thema's zal er ook gewerkt worden aan een aantal projecten. Voor de eer ste weken staat verder een avond met dramatische ex pressie en een simulatiespel op het programma. Zij die nog deel willen nemen aan het nieuwe cursusjaar kunnen zich opgeven bij de heer R. Gel derland, Middenstraat 79, Sluiskil. Tel. 01157-1679. Op donderdagavond kan men zich vanaf half acht laten inschrij ven in het vormingsinstituut aan de Leeuwenlaan te Ter neuzen. Ook zij die vrijblij vende informatie willen heb ben kunnen dan hier terecht. Folklore Sluis krijgt a.s zondagmorgen elf uur de folk loristische groep „Cyclo Man- del" met de Cyclo Harmonie uit Roeselare (België) op be zoek- Dit bijzondere muziek gezelschap zal -een rondgang maken door het centrum van Sluis en daar enkele shows ten beste geven- Z126 kritischer films. We zijn met deze opzet begonnen in goeie harmonie met de Filmli ga in Terneuzen. We gaan naast elkaar werken en op het eind van het jaar gaan we kijken waar de mensen het meest voor voelen". Het feit dat de films van 't Kiekkot actueler zullen zijn dan die van de Filmliga heeft a-ls oorzaak de. f-ilmvdrhuurbe- drijven. Tot voor enkele jaren werkten vrijwel al deze be drijven via de Nederlandse Bioscoopbond. Iedereen die een film huurde was aan de voorschriften van deze organi satie gebonden. Volgens de heer Ru-ij ter is er nu een vrij ere filmverhuurmarkt geko men. Deze maakt het mogelijk dat films makkelijker en goedkoper vertoont kunnen worden. De films, die via het Vrije Circuit worden aangebo den zijn ook meestal minder commerciële films- Voor de toekomst hebben de Initiatiefnemers van 't Kiekkot plannen om in het Zuidiand theater tijdens hun filmvoor stellingen op het podium van dit theater een bar op te stel len- De bedoeling is volgens de heer Ruijter dat er een „Vestzaktheaterachtig" sfeer tje zal ontstaan. Het ligt in de bedoeling dat er zo'n tien a twintig films per seizoen zullen wordien ver toond. De eerste film die op het programma staat wordt woensdag in zaal „De Rose laer" in Sas van Gent ge draaid. De aanvang is acht uur en de titel van de film is „De strategie van de spin". Dezelf de film wordt donderdagavond in het Zu-idlan-dtheater in Ter neuzen vertoond. Vrijdagavond draait de film in hotel „Bui- tenlust" in Oostburg. Losse kaarten voor de voor stellingen van 't Kiekkot gaan 3,50 kosten. Met een seizoen kaart van ƒ5,- worden de toe- gansprijzen voor jongeren ƒ2- en voor volwassenen ƒ2,25. WESTDORPE Op zater dag 14 sept, had te Westdorpe in het Oud Gemeentehuis de eerste reünie plaats van de familie De Kever. Alle geno digden waren afstammelingen van het echtpaar Petrus Fran- ciscus de Kever en Christina de Poorter, beiden geboren in Hontenisse. Rond 3 uur kwa men de eerste gasten aan en rond 4 uur werd het officiële welkomstwoord gesproken. Om halfzes werd in de recrea tiezaal van het bejaardente huis door een van de familie leden een h. mis gecelebreerd- De aanwezigen zongen een gregoriaanse mis. Epistel, evangelie en de voorbeden werden door de verschillende familieleden v.an diverse leeftij den voorgelezen. Na de mis liet ieder zich de koffie goed sma ken. Alle aanwezigen werden per familie voorgesteld, waar na dia's over de familie wer den vertoond- In gezellig samenzijn werd verder de avond doorgebracht, waarbij velen belang toonden voor een eerste opzet van de stamboom van de familie. -1 Ontwikkelingswerker Wilmar en zijn vrouw. (Van een onzer verslaggevers) St. Niklaas Onder het kruispunt van de oude baan Gent-Antwerpen en de rijks weg Brussel-St.-Niklaas bij het zwembad van St.-Niklaas zal een tunnel worden ge bouwd. De aanleg van deze uit twee rijstroken bestaande tun nel wordt gezien als een op lossing voor het steeds toene mende verkeersprobleem op dat punt. De Iiiterkommunale E-3 heeft reeds een aanbesteding uitgeschreven. De bouw zal, naar men verwacht niet langer dan achttien maanden in be slag nemen. Het verkeer hoeft gedurende die periode niet worden omgeleid. Wei wordt het kruispunt tijdelijk ver smald. De aanleg gebeurt in twee fasen. Eerst bouwt men het gedeelte vanaf de weg Brussel-St.-Niklaas. De kost prijs is geraamd op zevenen tachtig miljoen franken. (Van onze correspondent.) SLUIS De organisators van de gezelligheidsrit voor auto's en motoren, die ter afsluiting van het zomerseizoen in Sluis werd georganiseerd, hebben de deelnemers een aangename avond bezorgd. Natuurlijk moest er een stukje rijkunst worden vertoond. Bij de prijsuitreiking in bar-dancing „Lamminsvliet" was er voor iedere deelnemer en kaartlezer een prijs. De uitslag luidde: 1. mevr. S van der Hooft-De Meijer (353 winstpunten), 2. J.B. Louwa- gie (321), 3. G- de Rooij 319, 4. M. Gijzeis 302, 5. L. Franc- ke 301. 6- S. Vonk 289, 7- H Grimberger 288, 8. J. Meij er 284, 9. P. J. Willems 282 10. A. Quaak 280. Afdeling motoren en brom fietsen: 1. P. Kisner 254 .vinstpünten, 2- A. v.d. Woude 253. 3. C. van Buuren 246- De Prijs voor de beste da- mes-equipe ging naar mevr R. Geijzels- De Buck- (Van wze correspondent) Sas van GENT De ei- |®Mr van Galerie Uilenspie- Sas van Gent, de heer lijk heeft een twintigtal ®*uwse beeldende kunste- «fs uitgenoüigd hun werken delP0seren tijdens de han- 4en industriebeurs, die in r /iaanderenhal te Sas van v,i! wor<it gehouden van Jdag 27 september tot en 1 oktober. A w°rden werken geëxpo- van Ernst Joachim uit (schilderijen), André PbOw (beeldhouwwerken), r Andringa (foto-litho's), van de schilder Johan Ver schuren Uil Terneuzen, beeld-, houwwerken van Ad Braat uit Zierikzee, keramiek van zijn vrouw Tessa Braat, grafieken en aquarellen van Jan Bruens uit Eede. Ook Inge van der Kooy uit Middelburg expo seert grafieken, evenals Lies- beth Huser Jan Haas en Eddy Quite uit Vlissingen. Schilde rijen zijn er van Andries Min derhout uit Middelburg. „Het is mijn bedoeling om de beurs, waar hopelijk veel mensen zullen komen, een be paalde aankleding te geven", aldus de heer Rijk. „Er zijn altijd nog veel mensen, die nooit naar een tentoonstelling of een museum gaan. Mogelijk speelt de bekende drempel vrees er ook een rol in. Ik heb bewust een grote variatie ge kozen juist omdat ik weet dat er heel wat mensen zullen zijn, die zich.van de modernere kunst wat afkeren, omdat zij van nchzeif vinden er toch geen verstand van te hebben. In deze sterk gevarieerde col lectie moet er tenminste iets bij zijn dat zij we! mooi vin den", aldus de heer Rijk. Een van de aantrekkelijkhe den van deze tentoontelling is dat op een aantal werken een aankoopsubsidie van 35 pro eent wordt gegeven. De wer ken worden geplaatst tegen eon wand van ongeveer 9U meter, die om de stands is geplaatst, maar er zullfen zich ook werken tussen de stands bevinden, zodat de bezoekers er als bet ware niet zonder meer aan voorbij kunnen gaan. „Van iedere kunstenaar v/orden niet meer dan vier werken geexposeerd, juist om «en zo groot mogelijke varia tie te verkrijgen van moderne kunstenaars, die de heden daagse mens echt wat te zeg gen nebben" zegt de heer Rijk tenslotte. (Van onze correspondente) TERNEUZEN „Ik wilde iets terug doen van wat wij hebben verpest. Een positieve bijdrage leveren aan het wereldgebeuren. Andere landen en volkeren leren kennen". Enkele redenen van de 27-jarige Wilmar Bliek uit Terneuzen, net terug van een bijna 3-jarig verblijf in de Philippijnen, om zich destijds aan te melden bij de Stichting Nederlandse Vrijwilligers (SNV). Nu is hij dan terug in de flat van zijn moeder aan de Berliozhof in Terneuzen. Een heleboel ervaringen en een schat van een Phi- lippijnse vrouw (Evelyn, 22 jaar) rijker. De dikke mist, het vochtige weer, de vaak ontevreden ge zichten van de Nederlanders en het eeuwige gekanker op de stijgende prijzen hebben hem er goed van doordrongen, dat hij inderdaad weer in Ne derland is. „In de Philippijnen zijn de mensen blij met wat ze heb ben", vindt Wilmar. „Daar hoor je ze niet klagen. Ik ge loof, dat wij teveel zijn ver wend. Met de technische bij stand van ons was men daar wel blij, maar ik ben van mening dat het fout is om te proberen onze Nederlandse in stelling over te brengen. Wat dat betreft, kunnen wij weer een heleboel leren". Na zijn HBS, UTS en HTS- opleiding (elektro-techniek) besloot Wilmar in maart 1971 zich (als alternatief voor de militaire dienst) voor het ont wikkelingswerk aan te mel den. In eerste instantie zou hij naar Tanzania worden ge stuurd om hoogspanningslei dingen door de rimboe te leg gen, maar zijn hart trok naar het onderwijsprojekt in de Philippijnen. In november van dat jaar vertrok hij op 28 december inderdaad naar de Philippijnen, kreeg nog eens een opleiding in de Phnlippijn se mentaliteit en vestigde zich toen met nog ongeveer 6 ande re vrijwilligers in Iligan City, waar hij aan meisjes en jon gens van zijn eigen leeftijd les gaf in elektro-techniek op MTS-niveau. „De eerste Indruk was vrij negatief", vertelt Wilmar, „want ik was zelf erg idealis tisch als nieuweling en de rea listische kijk van de gerouti- neerden was erg ontnuchte rend". Wilmar vindt trouwens, dat een te groot idealisme na delig is. „Een vrijwilliger moet vol doende realist zijn", zegt hij nu zelf, „hij moet een groot aanpassingsvermogen hebben; niet te star zijn: bereid zijn op alle mogelijke tijden te wer ken: als er geen werk is, moet h,ij werk zoeken; hij moet initiatieven kunnen ont- olooien; zelfstandig kunnen werken en hij moet vooral niet de mensen onderschatten waar hij mee samen Werkt, want die ander is niks dom mer dan hij, maar heeft alleen een ander soort opleiding ge had". Over het onderwijsproject zelf is hij erg tevreden. „Onze voorgangers hadden baanbre kend werk verricht", vertelt hij, „waardoor wij meteen werden geaccepteerd. We heb ben in korte tijd veel kunnen bereiken. De school is op zo'n hoog plan komen te staan, dat de wereldbank zelis een le ning van 1,5 miljoen gulden ter beschikking heeft gesteld". Ook over het team laat Wil mar zich zeer positief uit: „Het was een fijn team. We stonden onderling positief kri tisch ten opzichte van elkaar. We hielden elkaar in de gaten en dat was ook nodig, omdat er niemand verder is die je controleert of je weer eens even opvijzelt, als je steun nodig hebt. Je hebt elkaar niet uitgezocht, maar je moet wel met elkaar kunnen opschie ten". In februari 12 ontmoette Wilmar zijn vrouw Evelyn op een party. „Via vriendschap werd het meer dan vriend schap", grinnikt hij en vertelt dat hij en Evelyn (die als secretaresse op het kantoor van een waterleidingbedrijf werkte) in december 1973 zijn getrouwd. Stapels papieren kostte het om het land uit te komen en moeder Bliek had de zenuwen toen ze het jonge paar op 5 augustus (ze was toen zelf net terug van een reis uit Rus land) van het vliegveld haal de. „Ik wist helemaal niet wat voor meisje het was", vertelt ze, „maar 't is net of ze hier geboren is". Evelyn lacht maar een beet je, want ze spreekt al een heel klein beetje Nederlands. Op 1 mei van dit jaar vertrok het pa-ar uiit Manilla om een zwerftocht te maken door Zuidoost-Azië, waarbij o.a. Hong- Kong. Indonesië, Thai land, Laos. India, Nepal, Af ghanistan en Iran werden aan gedaan. Muziekliefhebber als Wil mar is (hij speelde vroeger in een band, richtte in Iligan een orkest op, schreef ooit eens -en mis), bracht hij vele ori ginele instrumenten mee. Het spelen erop zal hij wel niet kunnen laten, maar voorlopig wacht het echtpaar Bliek met spanning op een telefoontje over een baan voor Wilmar bij een onderwijsinstelling. En wat er over een paar jaar gebeurt: „Och, we zien wel", lacht Wilmar, „misschien gaan we nog wel eens terug". BERGEN OP ZOOM Luxor, 20.00 uur, My name is nobody, 14 j- Roxy, 20.00 uur, The Sting, 14 j. Etcetera, Molstraat 10a. Ex positie van schilderijen en te keningen van W. van Dort jr. uit Halsteren (t.m. 26 sept.). Geopend dagelijks van 13.30- 17.00 uur, op vrijd. ook van 19.00-21.00 uur; zat. en zon van 13.30-18-00 uur Markiezenhof, expositie De Belgen in Bergen op Zoom, vlucht en verblijf 1914 - 1919 (t.m. 29 sept.). Tweede hal stadhuis, Grote Markt, kunst werk van de maand, schilderij Frans dorpje van mevrouw W. Gielis - van Giels, Bergen op Zoom (t.m. 30 sept.); geopend ma. t.m. vrijd. van 8.30-12.30 en 13.30-17-30 uur. GOES Grand, 20.00 uur, Spel met de dood, 14 j. HULST Bioscoopgebouw, 20.00 uur, Dokter Zjivago, 14 j. Burgerzaal Stadhuis, exposi tie Sier in serie (t.m. 20 sept.), open ma. tm. vrijd. van 9.00-12.00 en van 14.00- 17.00 uur, zat- van 15.00-17.00 uur. Galerie Van Geyt, Steen straat. Expositie werken van negen Nederlandse kunstena ressen onder de titel „Joffers 74" (t.m. 8 okt.). MIDDELBURG City, 20.00 uur, De terug keer van de sterkste mannen ter wereld. Rijksarchief, St.-Pieterstraat 38, expositie Middelburgs mu ziekleven in grootmoeders da gen (t.m. 9 nov.); open van 9.00-12.30 en 13.30-17-00 uur, zat. van 9.30 - 12.00 uur. Gale rie „Six and Six", Noordstraat 56, expositie schilderijen en beeldhouwwerk van Gara Dauvillier (t.m. 20 sept.); open ma. t.m. zat. van 9.00 - 12.00 en van 13-00 - 18.00 uur OOSTBURG Ledel Theater, 20.00 uur, Je sus Christ superstar, a.L ROTTERDAM Hofplein Theater, 20.15 uur, Cabareit Tekstpierement. Schouwburg, 20.15 uur, Fons Jansen met „Kwartetten". SAS VAN GENT Galerie Uilenspiegel, West kade, expositie tekeningen door W. Cremer (t.m. 21 sept.), open dag. van 9.00 - 12.00 en 13-30 - 18.00 uur, vrijd. tot 21.00 uur. Op zond. van 14.00-18.00 uur. Woens dagmiddag gesloten. TERNEUZEN Luxor, 20.00 uur, Vrolijke ontucht in Tirol, 18 j. Voormalig stadhuis. Noord- straat, expositie Liesbeth de Jonge uit Terneuzen (t.m. 21 sept.); open dagelijks van 10.00-22.00 uur, behalve op zondag en maandag- VLISSINGEN Alhambra, 20.00 uur, Een vluggertje in de oertijd, 14 WESTDORPE Galerie Troutzaerte, exposi tie schilderijen en tekeningen van Paul Citroen (t.m. 12 okt.); geopend di. t.m. zat. van 9.00-18.00 uur. zon. van 14.00- 18.00 uur: op ma. gesloten. IJZENDIJKE De Molen, expositie werken van Nederlandse en Belgische kunstenaars en van een Oos tenrijkse kunstenaar (t-m. 17 sept.). ZIERIKZEE 't Lange Uus, Havenpark 28. expositie Henk v. d. Horst, olieverven (t.m 26 sept.); ge opend di. t.m. zat. van 9.00- 12.00 en va-n 13.30-18.00 uur, bovendien do. van 19-00-21.00 ANTWERPEN Prov. Centr. Arenberg, 20.15 uiur, „Viermaal anders" van Barillet en Grédy. Middelheimpark, expositie Belgische beeldhouwkunst met ca. 150 beelden van de voor naamste Belgische kunste naars, geopend alle dagen tot 6 oktober. Museum Vleeshuis, Vleeshou werstraat B-2000, expositie Ruckers documenten en instru menten. Geopend dag. van 10.00-17.00 uur; op maandag gesloten (tot 1 okt.). BRUGGE Groeninghemuseum, exposi tie schilderijen uit Vlaanderen en Holland van tussen 1450 en 1750 afkomstig uit de Nationa le Galerie in Praag (t.m- 20 okt.). (Van onze correspondent) TERNEUZEN De tennis vereniging ANIMO heeft de onderlinge jeugdkampioen schappen gehouden. De uitslagen: Heren enkel t-m. 13 jaar: halve finales E- Houg - B. Hoek 60 62. H. Houg - K. Ramselaar 61 6 1- Finale Eric Houg - Harold Houg 6—2 6—3. Dames enkele tan. 13: Halve finales E- Vermeulen - J. Ver meulen 61 61, P. Tichel man - S. Ramselaar 61 63, finale Estella Vermeulen - Pauline Tichelman 60 6 2. Heren dubbel t.m. 13: ge speeld in poulesysteem uitslag 1 Eric Houg-Menno Geyssels, 2 Kees Ramselaar-Gerard Ti chelman. Gemengd dubbel t.m. 13: gespeeld in poulesysteem uit slag: er moet nog één wed strijd gespeeld worden. Gekozen heren dubbel t-m. 13: gespeeld in poulesysteem uitslag 1 Kees R-amselaar-Eric Houg, 2 Wouter Hoek-Harold Houg- Dames enkel t.m. 17: halve finales E. Vermeulen - J- den Engelsman 46 62 60, M. Zeegers - L. Simoen 46 6 3 75, finale nog niet ge speeld. Heren enkel t.m- 17: halve fiaales H. Smolders - H. Mat- thijssen 64 63, M. Tazelaar - P. Tazelaar 64 61, finale Hans Smolders - Marc Taze laar 6—3 6—3. Dames dubbel t.m. 17: ge speeld in poulesysteem uitslag 1 Jeannie den Engelsman-Anja van Weert, 2 Marie-Louise Zeegers-Monique Hubreigt- sen. Heren dubbel t.m. 17: ge speeld in poulesysteem uitslag 1 Han Matthijssen-Enno Co- hen- 2 Paul Tazelaar-Ton Ver aart- Gemengd dubbel t-m. 17: gespeeld in poulesysteem uit slag 1 Elvira Vermeulen-Jos Veraart, 2 Carla Verdilrmen- Hans Smolders. Gekozen herendubbel t-m. 17: halve finales M. Tazelaar- P. Tazelaar - J. Veraart-J. den Engelsman 6—0 6—0, H. Smolders - H. Matthijssen - R. de Jong-T. Veraart 6—1 6—3. Finale: Mare en Paul Taze laar - Hans Smolders-Han Matthijssen 75 63. Uitgave- Uitgeversmaatschappij De Stem B.V. Editie Zeeland RAYONKANTOREN: TERNEUZEN Nieuwstraat 9, tel 01150-7920 (4 lijnen); HULST: Steenstraat 14. tel 01140-3751 (3 lijnen): GOES: Klokstraat 1, tel. 01100-8030 (3 lijnen). KANTOORUREN: Maandag t m. vrijdag 8 15 - 12 30 en 13 30-17.00 uur. BUITEN KANTOORUREN: ADVERTENTIE EXPLOITATIE: Breda- Maandag t.m. vrijdag van 19 00 - 20 00 uur. tel 01600 - 22341, zaterdag van 10.00-1100 uur. tel. 01600 - 49900, zondag van 20 00 - 22 00 uur, teJ 01600 22341. BEZORGKLACHTEN: Zeeuwsch-Vlaanderen- tel. 01140- 3751 of 01150- 6297, Midden- Zeeland 01100 -4944. REDACTIE: HUIS AANSLUITINGEN: Chef Zeeuwse redactie S C. Augustijn, kantoor Nieuwstraat 9. Terneuzen, tel 01150 7920. privé tel 01150 - 5745; algemeen re dacteur Zeeland A F Koopman kantoor Kromme Weele 4. Middelburg, tel 01180 7764. privé tel 01180 - 7438: retiafrnr Midden-Zeeland drs J Bouwmans. kantoor Kinkstraat 1, Goes, tel. 01100 8030 privé Zuidvlietstraat 53. Goes tel. 01100-8138; redacteur te Terneuzen en Kanaalzone G van Berkel. kantoor Nieuwstraat 9. Terneuzen. tel 01150-7920 privé tel. 01150- 4866: redacteur W Z -Vlaanderen R van der Helm Melkweg 40, Oostburg, tel 01170-3370; sportredactie Zeeland: T. Koomen, tel. 01155 2594. FOTOJOURNALIST ZEELAND: C. J de Boer. Trumanlaan 10. Axel. tel 01155 - 2237. ABONNEMENTEN-EXPLOITATIE: Inspecteur Zeeland: P Krmings, tel 01150- 6297. ADVERTENTIE-EXPLOITATIE: Inspecteur Zeeland: C Menu, tel. 01100 - 4316.

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 25