IANSEI Ku ook Pip- apparaat in ziekenhuis |te Sluiskil Moccona, lekker pittige korrelkoffievan Douwe Egberts Tijdelijk in vierkante Oud-Hollandse VORMINGSWERK VOOR VOLWASSENEN OP HEDENESSE De Stem/De Vn'e Zeeuw PTTDure buitenbus niet altijd goed Denkt u nog steeds dat een vrouw alleen maar kost? RIJKE OOGST VOOR KRUININGER HACKNEYRIJDERS Als Staten meewerken Procureur: Le Compte werkt niet stad streek OD I «ll'lSKIL Als derde en laatste ziekenhuis in Zeeuwsch- Vlaanderen heeft nu ook het St. Elisabeth ziekenhuis in iskil de beschikking over een z.g. Pip-apparaat. Kardenburg Kapellebrug GEMEENTE GOES Openbare bekendmaking Oostburg Kioosterzande Terneuzen Café-Restaurant v t Uoókv jonderdag 12 september 1974 5 Volgens een medewerll van het havenbestuur hal de mannen zich bij hun t naar het dkak uitgegeven i bouwvakkers die daar aai werk waren. De bouw va. bovenste verdiepingen is na lijk nog niet geheel voltooii De loopkabel is met bel van een soort kruisboog] de ene toren naar de 27 j verderop liggende anden ren geschoten. Jean Petit is geen onbel de in het hogedraadlopeiti wandelde reeds tussen 1 twee torens van de Notre 1 me in Parijs en die van] grote havenbrug in Sydney! mlnck uit Knokke, don van Landsohoot uit Maldej. vierde niet af. Eerste kü Dubio uit Knokke, twee Hots uit Knokke, derdel Goethals uit Oostburg. viq S. D'Hoogte uit Knokke.. slag Wip twee: beide hoi gels niet af; eerste zijvogèj de Jonge uit Kwadendai tweede A. van Landscho Maldegem, derde H. v.d. 1 mei uit Axel. vierde E. oruggen uit Knokke. kai P. Rijs uit Malde) tweede P. Rentmeester Ovezande, derde en vief niet af Voorbeeld: II Wasaut 12wasprogr Adviesprijs f 799,- Korting f 230,: H. en B.-prijsf 569,- (Van een onzer verslaggevers) Wllecten De collecte ten I jjjj van het Koningin Wilhel- lptnafonds bradht te Aarden- I j_-, 1050 op De collecte I j,a bate van de MIVA (MissJe I fketrsrn iddelen aiktie) gaf I <je parochiekerk van Aa-r- I jenburg een opbrengst van 11106,21 te zden. I Sas van Gent Handboogsohietlng Zater- I j,j 21 september houdt de I v.'.wreelsvereniging van de I juid-Chemie en Glasfabriek I ÓN.A. een handboogschieting I i;: het buurtcentrum St. Al- I hert te Sas van Gent. Aan Ilea wedstrijd die om 15 uur I Kjint mogen alle leden van I HA. en ook niet leden die licbter wel werkzaam moeten I lid op een van beide bedrlj- 1 ven deelnemen. Bij slechte I ««omstandigheden wordt I li wedstrijd binnen gehou- mi. Klavertje Vier De kaart- tiiib Klavertje Vier uit Sas nn Gent houdt zaterdag 14 I eptember haar kaartavond in tel Rotterdam te Sas van I Jent. Deze avond begint oim 119.30 uur. Schietingen —Onlangs hield ie schuttersvereniging „De I Vlaanderen" uit Sas van Gent een viertal schietingen achter- ten. De uitslagen van deze nhietingen met het aantal |leclnemers zijn als volgt: 1 lieptember met 47 deelnemers, [aitslag: eerste en tweede zij- rogel: C. Stoffels uit Terneu- Rn. 2 september met 37 deel- I nemers: hoofdvogel: G- Rijs- uit Evergem(B); eerste Irjvogel: Theo Ongenae (De [Vlaanderen); tweede zljvogel'; IE. van de Wallen uit Assenede I 3). 3 september met 34 deel- Inmers: hoofdvogel: D. Dob- lidman uit Lembeke(B); eer ie zljvogel: J. Sonneville (De Vlaanderen) tweede zijvogel: lt.de Meyer uit Zelzate(B). 5 ep'.embe,. met 83 schutters: r.oofdvogel: F. Bonamie uit Gent; eerste zijvogel: E. v.d. che uit Vinderhoute (B) I tweede zi j vogel: J. Cretel uit I Ertvelde(B). De volgende I dieting in de Vlaanderen zal jehouden worden op vrijdag II september om 15 uur. TWEE spionnen die voor de Sovjet-Unie hebben gewerkt, tin in Frankfort tot 34 en 16 ■taanden gevangenisstraf ver- wdeeld Gistermiddag werd dit in strument namens de Neder landse Hartstichting door de heer Van Dinteren. voorzitter van de afdeling Sas van Gent vut deze stichting, officieel overhandigd aan de genees heer-directeur van het zieken huis dr. De Jong. Het Pipapparaat is een com binatie van cassette- en video recorder en geeft middels ge luid, dia's en stukjes film voorlichting over met name hartziekten en de preventie en nazorg hiervan aan patiënten, die na genezen te zijn weer huiswaarts kunnen keren. De korte bijeenkomst in het St. Elisabeth ziekenhuis weid o-m- bijgewoond door de dok toren Dorrepaal en De Kok en vertegenwoordigsters van het verplegend personeel van het ziekenhuis. De secretaris van de Sasse afdeling van de Nederlandse Hartstichting, de heer Van de Wincked, gaf nadat het appa raat was aangeboden, tekst en uitleg van de werking. „De Piprecorder kan aan hartpa tiënten duidelijk informatie ge ven en men kan laten zien dat iemand, die een hartinfarct heeft gehad- beslist niet afge schreven is", aldus de heer Van de Winckel. Dr. De Jong toonde zich zeer ingenomen met deze wel kome aanvulling op de zieken- huisapparatuur. Hij stelde het, zo Wet hij duidelijk uitkomen, zeer op prijs dat ook het Shuskilse ziekenhuis nu de beschikking heeft over dit mo derne apparaat. Na de officiële overdracht van het apparaat bleef het gezelschap nog enige tijd bijeen, waarbij o.m. de hele projectie ven het Pipap paraat werd afgekeken. Botsing Bij een botsing in de Gentsevaartstraat werd de personenauto van mevr. L. R. uit De Klinge (B) zwaar beschadigd. Toen zij vanaf de öreigoederenfabriek van de firma Lijbaert-Verstraeten de Gentsevaartstraat op wilde rij den- weigerde plotseling de motor met het gevolg dat de vrachtauto bestuurd door W. R. uit Hontenisse de stilstaan de auto niet meer kon ontwij ken en er op inreed- De vrachtauto werd licht bescha digd- Persoonlijke ongelukken deden zidh niet voor. (ADVERTENTIES) Dat dit een verkeerd uitgangspunt is toont onderstaand voorbeeld: t 5.600,- op haar 60e jaar belastingvrij (bij de huidige rentestand), f 50.000,- als zij onverhoopt vö5r haar 60e overlijdt. Oók weer belastingvrij. Deze torse bedragen kosten voor een vrouw van 30 jaar f 277.- per jaar. Voor dat bedrag neemt zij deel aan ons Risico Waarde-projekt. Waardoor het gezin is beschermd tegen de financiële klap bij plotseling overlijden. Hopelijk is dat niet nodig, want dan is er aan 't einde van de projektduur een aardig verjaarskado voorhanden. Bij de huidige rentestand is dat zo n I 5.600,- Er is dus veel zekerheid voor weinig geld te koop. Zodat u het niet bij een gedachte hoeft ta laten....'. De goede verzekeringedvleeur kent E*L. Ala de beate. E&LEu«tylUw Levensverzekeringen helder als glas Korte Voorhout 20 Oen Haag Tel. 070-469262* De burgemeester van Goes maakt ter voldoe ning aan het bepaalde in artikel 23 van de We °P de Ruimtelijke Ordening bekend, dat mei ingang van 13 september 1974 gedurende éér maand ter gemeentesecretarie (afdeling alge mene zaken, Oostwal 31) voor één ieder ter in zage ligt het ontwerp-bestemmingsplan „Haven industrieterrein", met bijbehorende kaarten voorschriften en toelichting. Gedurende bovengenoemde termijn kan eer ieder schriftelijk bij de gemeenteraad bezwaren indienen tegen dit ontwerp-bestemmingsplan. Goes, 12 september 1974. De burgemeester voornoemd F. G. A. Huber. De Pip-recorder wordt in bedrijf gesteld. (ADVERTENTIE) 50 en 100 gram stopflesjes (Van een onzer verslaggevers) KRUININGEN-BAREN- DRECHT De Kruininger hackneyrijders A. Mosselman en W. van Velzen haalden op het nationaal concours hippique te Barendrecht met drie over winningen een rijke oogst bin nen. A. Mosselman zag Gerard van Delden sr. zijn Ashley Bachelor Boy naar de over winning rijden bij de eenspan nen hackney's kleine maat- Ook voor Stal van Velzen zet te Gerard van Delden sr. zijn beste beentje voor, want zowel in de rubriek tweespannen hackey's als in de rubriek tan dems hackney's, aangespannen voor een tweewielig rijtuig, reed hij Dannalies en Marfleet Florescent naar het oranje lint. W. van Velzen klasseerde zich met Dannelies bovendien als tweede in het concours eenspannen hackney's grote maat. Om het Kruininger suc ces te completeren reed A- •losselman sr- Nickery Boy en Vulcaan King Nick in de ru- orieken tweespannen hack ney's en tandems hackney's espectievelijk naar een 5e en 3e plaats. Gerard van Delden sr. tenslotte wist zich met Re plica's Pearl van W. van Vel ten als zesde te klasseren bij le eenspannen grote maat- Collecte De collecte voor het koningin Wilhelminafonds ten bate van de kankerbestrij ding heeft in Oostburg 1.970, opgebracht. (Van een onzer verslaggevers) CADZAND Het bestuur van de stichting Oecumenisch Vormingscentrum Hedenesse te Cadzand wil overgaan tot ver betering van het conferentie gebouw „De Open Hof", een der gebouwen op het terrein van het centrum. Deze verbete ring omvat uitbreiding en mo dernisering van het slaapka merbestand en het aanbrengen van geluidsisolatie- en warm watervoorzieningen, Tevens wil men de eet- en recreatie ruimte in dit gehouw verrui men. Met dit project zal een in vestering gemoeid zijn van 167.000,- Door de verlangde verbetering zal De Open Hof geschikt worden voor het vor mingswerk met volwassenen. Het rijk zal deze verbouwing niet subsidiëren, reden waar om het bestuur een beroep doet op het provinciaal be stuur van Zeeland. De financiering van dit pro ject zal moeten geschieden uit de eigen reserves. Dit laatste is mogelijk als de provincie kan instemmen met het toe kennen van een integrale sub sidietoekenning over de jaren 1970 tot en met 1973 Over die jaren werd een subsidie toege kend tot het bedrag van het werkelijk tekort der exploita tierekeningen over die jaren- Indien de maximale subsidie- aanspraak van de stichting over die jaren zou worden toe gekend kan aan de bestaande reserve van de stichting (21.411.-) een bedrag van 105,067 worden toegevoegd Het resterende bedrag hoopt Hedenesse uit kortlopende middelen te kunnen financie- Provinciale Staten zal over dit voorstel in de eerstkomen de statenvergadering op 25 ok tober een uitspraak moeten doen. Het college van G.S- vindt het voorgestelde verbe teringsproject van Hedenesse een goede zaak omdat het vor mingscentrum dan nog meer dan tot nu mogelijk dienst baar kan worden gemaakt aan het vormingswerk met vol wassenen. „Bij het streven naar realisering van het begin sel der permanente educatie zal immers juist daaraan een toenemende behoefte gaan be staan", aldus het college. In de toelichting op het voorstel wijzen G.S erop dat de relatief gunstige exploita tieresultaten over de afgelopen laren mede zijn verkregen door de vakantie-activiteiten Het cursuswerk ligt in de va kantieperiode stil en het cen trum wordt dan verhuurd aan o.a. buitenlandse groepen. De opbrengsten hiervan beïnvloe den de exploitatieresultaten gunstig, waardoor een lagere provinciale subsidie dan waar op max'imaal aanspraak kan worden gemaakt, nodig is- Kaartclub De kaartclub van Kioosterzande houdt vrij dagavond om 20.00 uur een algemene vergadering in café de Reizende Man bij Ko de Waal. Gespreken zal worden over het komende wintersei zoen. Behalve de leden zijn ook niet-leden welkom. De bijeenkomst is tevens bedoeld als wervingsavond. Zeehengelwedstrijd De zesde eluibwedstrijd van de zeehengeldulb „de Vogel" ken de wegens de slechte weers omstandigheden tot nu toe het kleinst aantal deelnemers, namelijk negenenvijftig. De vangsten waren echter buiten gewoon goed. De meeste vis werd gevangen met als aas kleine zagertjes, en zeer verre worpen. De uitslag was als volgt: eerste prijs A. Mangnus, Boschkapelle met 26 vissen en 2890 punten. Tweede prijs R. Vernimmen, Kioosterzande met 19 vissen en 2354 punten. Derde prijs J. Boeding, Kioos terzande met 15 vissen en 1651 punten. Vierde prijs R. Andriessen, Kioosterzande met 7 vissen en 1529 punten. Vijf de prijs R. de Waal, Kiooster zande met 8 vissen en 1421 punten De traditionele troost prijs, een pijp. werd gewon nen door B. Totte uit Kioos terzande. De voorlaatste club wedstrijd zal worden gehou den op zondag 6 oktober. De s'and om het kampioenschap is aan wisseling onderhevig. De vissers P- de Waad en H Jonkheijm, die steeds bij de eersten te vinden waren, ko men er de laatste wedstrijden niet aan te pas. Collecte De opbrengst van de collecte voor het Ko ningin Wilhelminafonds in Terneuzen en Sluiskil was ƒ7406,-. Examens Uitslagen van de eindexamens van het Zel- denrust-College te Terneuzen: geslaagd voor herexamen: Ma vo: Plonja Moens uit Terneu zen. Havo: Tonny Balnikker uit Terneuzen, Loek FierincK uit Terneuzen, Hans de Jonge uit Terneuzen, Frans Kolijn trit Axel, Wim Riemens uit Sluiskil, Mars de Vleesschau- wer uit Sas van Gent. Herexa men: één kandidaat. Athe neum: Annemarie de Ruytei- BERGEN OP ZOOM Luxor 20.00 uur: My na me is nobody 14 j. Roxy 20.00 uur: The Sting 14 j- Markt 20.00 uur Taptoe Markiezenhof, expositie De Belgen in Bergen op Zoom, vlucht en verblijf 1914-1919, (t.e.m. 30 sept.) Tweede hal stadhuis, Grote Markt, kunst werk van de maand, schilderij Frans dorpje van mevr. W. Gielis- Van Giels, Bergen op Zoom (t.m. 30 sept-)- Geopend ma. t.m. vrijd- van 8.30-12.30 en 13 30-17.30 uur- GOES Grand 20.00 uur: Au pair girls 18 j. Museum voor N. en Z.-Be- veland, expositie Met vlag en wimpel (t.m. 15 sept.)- Geo pend van di- t.m. zat. van 13.30-17 00 uur. HULST Burgerzaal Stadhuis, exposi tie Sier in serie (t.m. 20 sept .Open ma. tm. vrijd. van 9.00- 12.00 en van 14-00-17.00 uur zat. van 15.00-17.00 uur. MIDDELBURG City 20.00 uur: De lang ste dag- Rijksarchief, St.-Pieterstraat 38, expositie Middelburgs muziekleven in grootmoeders dagen (tm. 9 nov Open van 9.00-12.30 en 13.30-17.00 uur, zat van 9.30-12.00 uur- Vlees hal stadhuis, expositie wand kleden (t.m. 15 sept.). Open dagelijks van 10.0-17.00 uur, zond- van 14.00-17.00 uur- Ga lerle „Six and Six", Noord straat 56 Expositie schilde rijen en beeldhouwwerk van Gara Dauvillier (t.m- 29 sept). Open ma. t.m. zat- van 9.00- 12.00 en van 13-00-18.00 uur. ROTTERDAM De Doelen Grote zaal) 20.15 uur: The New England Conservatory Ragtime ensem- ADVERTENTIE)' 77 Bierkaaistraat 8 Hulst Telefoon (01140) - 3444 De zaak voor een gezellig lineetje - bijeenkomsten vergaderingen Keuken open tot 21.00 uur Dinsdag gesloten (Van een onzer verslaggevers) GOES Er zijn nogal wat mensen in de gemeente Goes die, doordat zij om de een of andere reden geen gebruik wensen te maken van de door de PTT kosteloos verstrekte groene buitenbussen, zich een brievenbus naar eigen smaak aanschaffen. In veel gevallen blijkt dan dat deze bussen niet voldoen aan de wettelijk vastgelegde binnenafmetin- gen- Van de posterijen krijgen de bezitters van een dergelijke onreglementaire bus te hore-n dat zij zich een bus moeten aanschaffen die wel aan de wettelijke norm voldoet- Maar intussen liggen de kos-| ten van zo'n buiten (beentje) bus op het sterfhuis. Er zijn ge vallen bekend dat men zeventig guldei of zelfs meer betaald heefi voor een brievenbus die geen genade kan vinden in de oger van „Tante Pos"- „En dat is toch bijzondei jammer. Te meer omdat deze :iari"heid gemakkelijk voorko- mei kad kunnen worden" zegt de heer P. van Balen, che' expeditie bestellingen van de posterijen in Goes. ,,Op iede, postkantoor kan men in lichtingen krijgen over de af metingen waaraan een buiten bus moet voldoen- Die afme tingen zijn een inwendige diepte van 15 centimeter en een inwendige hoogte van 38 centimeter". De heer vam Balen neemt aan dat de kopers van buiten bussen die afwijken van de bekende groene PTT-bussen er op vertrouwen dat de fabri kant wel op de hoogte is van de wettelijke afmetingen- ..De meeste fabrikanten kloppen ook wel met de wettelijke nonnen maar er zijn er nog genoeg die de vereiste afme tingen niet hebben- Ik ken een lew-- ;„r van buitenbussen die fout heeft herste'd", aldi de Heer Van Balen- De PTT zal vooralsnog de bezit ters van een verkeerde buiten- bus ruims .„ots de tijd gever, zich een andere bus aan te schaffen. Gedacht wordt aan ■en termijn van drie maander Vanneer echter ook na her laaide verzoeken een onjuist' luitenbus niet wordt vervan ;en is de kans groot dat aai ie desbetreffende wonin; een post meer wordt be lorgd. „Ook hier geldt het ge- egde dat voorkomen beter i.' 'an genezen", zegt de heei Van Balen. Hij wijst er ten slotte nog op dat een brieven- >us in de voordeur eveneem noet voldoen aan de wettelij ke afmeting- Bij verbouwing van huizen of nieuwbouw wordt dit nogal eens over het hoofd gezien. (Van een onzer verslaggevers) BRUGGE Maandag zal rechter Claes van de recht bank in Brugge vonnis wijzen in het proces tegen de Belgl sche geriator dr. H. le Compte. Deze wordt ervan beschuldigd geneeskunde uitgeoefend te hebben terwijl hij door de or de van geneesheren was ge schorst. Tijdens een rumoerige rechtszitting enige tijd geleden betoogden de raadslieden van dr. Le Compte dat de orde had gehandeld in strijd met het handvest van Rome en dat al leen noodgevallen werden ge holpen. Gisteren legde de pro cureur des konings Goeminnen zijn antwoord op de verdedi ging neer. Hij kwam tot de conclusie dat bewijs ontbreekt en dat alleen noodgevallen werden geholpen. Hij wees hierbij op het feit dat ver dachte een maand vakantie bad genomen en toen ook niet door zijn patiënten benaderd kon worden. Volgens hem is het bewijs niet geleverd dat geen andere dokter dan de verdachte de patiënten had kunnen helpen. ble o.l.v. Gunther Schuller- Schouwburg 20.15 uur: Fons Janssen met „Kwartet ten". Hofplein Theater 20.15 uur: Jan Blaasers caba ret De Lantaren 20.30 u Sandy Danny en Fairport Con vention. In den Twijfelaar 12.45 uur: Lunch Theater- SAS VAN GENT Galerie Uilenspiegel, West- kade, expositie tekeningen door W. Cremer (t.m. 21 Sept.). Open dag van 9.00- 12.00 en 13-30-18.00 uur, vrijd. tot 21.00 uur. Op zond. van 14 00-18-00 uur Woensdagmid dag gesloten. SLUIS Raadskelder stadhuis, groeps tentoonstelling van de Lierse kunstkring Raymond de la Haye (t.m- 14 sept.). Open dag. van 10.00-12.00 en 14-00- 18.00 uur. ST.-ANNA TER MUIDEN Voorm. Raadhuisje, exposi tie schilderijen en beeldhouw werken van Jos But en Ray mond de Meester de Betzen- brouok (tm. 15 sept.). Geo pend van 10.00-12-00 en 14-00- 17.00 uur. TERNEUZEN Luxor 20.00 uur: Filmliga Terneuzen met de film „Le souffie au coeur" van Louis Malle- Voormalig stadhuis, Noord straat, expositie Liesbeth de Jonge uit Terneuzen (t.m- 21 sept). Open dagelijks van 10.00-22.00 uur, behalve op zondag en maandag. VLISSINGEN Alhambra 20.00 uur: The Getaway 18 j. IJZENDIJKE Streekmuseum, expositie Cadzandse kamer, landbouw, heemkunde en archeologie (t.m. 15 sept.) Geopend werkd. van 10 00-17.00 uur. De Molen, expositie werken van Neder landse en Belgische kunste naars en van een Oostenrijkse kunstenaar-(t.m. 17 sept-)- ZIERIKZEE 't Lange Uus, Havenpark 28Expositie Henk v.d. Horst, olieverven (t.m 26 sept.). Geopend di. t.m. zat- van 900-12.00 en van 13.30- 18.00 uur, bovendien do. van 19.00-21-00 uur- ANTWERPEN Kon, Ned. Schouwburg 20.00 uur: „Maat voor Maat" van Willem Shakespeare. Fakkeltheater, Mutsaert- straat 20.30 uur: „Liefde half om half" van Alan Ayck- bourn. Middelheimpark, expositie Belgische beeldhouwkunst met ca- 150 beelden van de vooi- naamste Belgische kunste naars, geopend alle dagen tot 6 okt. Museum Vleeshuis, Vleeshouwerstraat B-2000, ex positie Ruckers documenten, en instrumenten. Geopend dag. van 10.00-17.00 uur. Op maand, gesloten (tot 1 okt BRUE BRUGGE Groeninghemuseum, exposi tie schilderijen uit Vlaanderen en Holland van tussen 1450 en 1750 afkomstig uit de Nationa le Galerie in Praag (t.m- 20 okt). GENT Middelheimpark Exposi tie Belgische beeldhouwkunst (t.m- 5 okt.). St.-Pietersabdij Expositie Roger Raveel retrospectieve (t.m- 15 sept). Werkdagen van 14.00-18.00 uur, zon. van 10.30-12.30 en van 14-00-18.00 uur- Uitgave- Uitgeversmaatschappij De Stem B.V. Editie Zeeland RAYONKANTOREN: TERNEUZEN Nieuwstraat 9. tel 01150 7920 (4 lijnen)' HULST' Steenstraat 14. tel 01140-3751 (3 lijnen); GOES: Klokstraat l', tel. 01100-8030 (3 lijnen). KANTOORUREN: Maandag t.m. vrijdag 8 15 12 30 en 13 30 17 00 uur. BUITEN KANTOORUREN: ADVERTENTIE-EXPLOITATIE: Breda: Maandag t.m. vrijdag van 19 00 20 00 uur te) 01600 22341 zaterdag van 10 00 - 11 00 uur. tel. 01600 - 49900, zondag vaii 20 00 -22 00 uur. te! 01600 22341. BEZORGKLACHTEN: Zeeuwsch-Vlaanderen; tel. 01140- 3751 of 01150 6297, Midden- Zeeland 01100 - 4944. REDACTIE: HUIS AANSLUITINGEN: Jhef Zeeuwse redactie S C. Augustijn, kantoor Nieuwstraat 8. 'erneuzen. tel 01150 7920 privé tel 01150 - 5745; algemeen re- lacteur Zeeland A F Koopman kantopr Kromme Weele 4. fiddeiburg, tel 01180 (764. privé tel 01180 - 7438: reda"eur fidden-Zeeland drs. J Bouwmans. kantoor Klokstraat 1. Goes, el. 01100 8030 privé Zuidvlietstraat 53. Goes tel. 01100-8138; 'dacteur te Terneuzen en Kanaalzone G van Berkel kantoor Heuwstraat 9. Terneuzen tel 01150 7920 privé tel 01150- 166: redacteur W Z -Vlaanderen R. van der Helm Melkweg 40, iostburg, te! 01170 - 3370; sportredactie Zeeland. T. Koomen, el. 01155 2594. l'OTOJOURNALIST ZEELAND: C. J de Boer. Trumanlaan 10. Axel. tel 01155-2237. VBONNEMENTEN-EXPLOITATIE: Inspecteur Zeeland; P Konings, te) 01150- 6297. ADVERTENTIE-EXPLOITATIE: Inspecteur Zeeland: C. Mesnu, tel. 01100 - 4316.

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 5