Tournee door Zeeland Hulster Gemengd Koor gaat negende elpee maken Discussie over bouw kleuterschool in 's-Gravenpolder Grote expositie in Den Dullaert Zeelanc Mr. op jai Protest- markten boeren Ingenieurs: gebruik extra „damgeld voor verbetering van milieu CULTURELE VOOR MONUM Politierapport JUFFROUW GEHULDIGD ELKE DAG Zonnig Voor wat, hoort wat WIJS WEZEN STEM LEZEN Hulst mag weer drie wethouders hebben Er zijn weer heel andere sets dan vorige week... IN RAAD BORSSELE IVENS HOOGTEPUNT Nieuw Namen Gashaarden en gevel kachels VAN DEN BERG HULST Sluiskil Donderdag 12 september 1974 StclCf (ADVERENTTE) Misschien was u vorige week of veertien dagen geleden bij ons op zoek naar een nieuwe, andere kombi natie-set Stap dan nu weer eens bij ons binnen en zie die vele nieuwe mogelijkheden die zojuist zijn ontvangen. Zo stuurde modehuis HANRO uit Zwitserland de mooiste sets: rokken, blouses, vesten jumpers en pantalons Alles past prachtig bij elkaar en... over elkaar. Kom zelf eens uw eigen mode maken. Kombineer naar hartelust... Ontdek hoe gevarieerd die nieuwe setmode voor u is. Prijzig...? Tja, dat bepaalt uzelf! Want er zijn sets te kombi neren voor bijvoorbeeld 139.-. Maar er zijn ook heel exclu sieve mogelijkheden tot 398- of 498.-. Beleef zélf die vreugde van dat kombi neren en kom snel eens aan. Al is het maar voor het geurige kopje koffie dat wij u gaarne aanbieden. (Van een onzer verslaggevers) GOES In alle EEG-lan- den, en in geheel Nederland zullen op maandag 16 septem ber grootscheepse demonstra ties van land- en tuinbouwers plaatsvinden. De demonstraties zijn erop gericht de gerecht vaardigde eisen van land- en tuinbouw nog eens krachtig te onderstrepen, aldus staat te le zen in een gisteravond uitge geven communiqué van de drie landbouworganisaties, die werkzaam zijn in Zuid-West- Nederland (Z-L.M., N.C.B., C.B.T.B.). Vanuit zeer veel plaatsen in Zeeland en West-Brabant zul len maandag landbouwtracto- ren en machines naar diverse centrale plaatsen optrekken. Voor Zeeuwsch-Vlaanderen zijn dat: Oostburg, Terneuzen. Axel en Hulst; Midden-Zee land: Middelburg en Goes; Schouwen-Duiveland; Zierik- zee; Tholen St.-Maartensdijk; West-Brabant; Bergen op Zoom en Roosendaal. Op al deze verzamelplaatsen zullen tussen 12 en 14 uur demonstratieve land- en tuin- bouwmarkten worden inge richt met opstelling van land bouwmachines, uitdeling van land- en tuinbouwprodukten, verspreiding var pamfletten en voorlichting aan het pu bliek. Uitgedeeld zullen daar bij worden o.m. suiker, uien, aardappelen, fruit en zuivel- produkten. De organisatie van de actie in Zuid-West Nederland gaat uit van de drie in dit gebied werkzame landbouworganisa ties en is voorbereid dooi de werkgroep bijzondere activi teiten, die deze organisaties in het leven hebben geroepen, pen. De landbouworganisaties willen op 16 september weg blokkades in alle gevallen voorkomen. Zij roepen daarom hun leden, die aan de demon straties zullen deelnemen, op zo weinig mogelijk hinder aan derden te veroorzaken door de aanwijzingen van organisators en plaatselijke politie op te volgen. (Van een onzer verslaggevers) HEINKENSZAND In de raad van Borssele is vrij uit voerig gediscussieerd over de door B. en Wvoorgestelde bouw van een tweeklassige kleuterschool in 's Gravenpol der Met name hadden enkele raadsleden bedenkingen tegen de realisering van de school in montage- en systeembouw en over het feit dat B. en W. geen contact hadden opgeno men met een bouwteam van plaatselijke ondernemers over de uitvoering in traditionele bouw. Vooral over het laatste liet de heer W- Remijn (K.V.P.) enige kritiek horen- De heer H. Eversdijk (C.H.U.) prees de voortvarendheid van B. en W. bij de voorbereiding van de bouw van de nieuwe kleu terschool. Niettemin wenst hij meer informatie waarom voor montage- en systeembouw was gekozen- De heer G- de Lange (A.R.) vond de bouwsom van 400 000 gulden aan de hoge kant in vergelijking met die van an dere schoollokalen. De heer H. Ransen (P.v.d.A.-PP-R.) ver weet B. en W. de raad niet vroeger en beter geïnformeerd te hebben door middellen van bestek en tekeningen. Hij vroeg of .zulks alsnog mogelijk was. De voorzitter, burgemeester G.H.E-M. van Waes legde er de nadruk op dat bij B. en W- de snelle bouw van de kleu terschool voorop heeft gestaan- Het bestaan van een bouwte am was B. en w. niet bekend, zei hij. Het verbaasde de raadsvoorzitter dat dit bouw team nu plotseling naar voren wordt geschoven- Wethouder J Bras zei, dat nooit de bedoeling van het College is geweest de plaatse lijke ondernemers te passeren. Hij herinnerde eraan dat twee jaar geleden prijsopgaaf aan een plaatselijke ondernemer was gevraagd, maar dat diens besomming aanzienlijk hoger lag dan door het Rijk was begroot De heer Fransen ging wel akkoord met het gevraagde krediet, maar stond er op dat alsnog met de plaatselijke on dernemers contact wordt opge nomen over de bouw van de kleuterschool. De heer Eversdijk zei, dat zijn fractie zich na de uitleg van wethouder Bras volledig achter het voorstel van B. en W. schaarde. Zonder hoofdelij ke stemming gaf de raad ver volgens zijn fiat aan de bouw van de kleuterschool in 's Gravenpolder. (Van een onzer Verslaggevers) HULST Het Hulster Ge mengd Koor onder leiding van lirigent-organist Jo Ivens gaat weer een plaat maken en wel op 16 en 17 september. Het wordt de negende langspeler, die door het uit negentig zan- ;ers en zangeressen bestaande koor gemaakt zal worden. Ei genlijk zijn er reeds vijftien platen met muziek van het koor verschenen, maar zes er van zijn verzamel-l-p.'s. De laatste produktie wordt een kerstplaat, waarop werken staan van Charpentier (Messe de Minuit), Michael Haydn (Lauft ihr Hirten) een gedeel te van het kerstconcert van Corelli en Franse kerstliede ren- Aan de deze uitvoering zal medewerking worden ver leend door de soliste Christine Harvey uit Canada. Zij zal en kele kleine soli zingen. Het gemengd koor wordt voor deze gelegenheid versterkt door een orkest bestaande uit leden van het Philharmonisch Orkest uit Antwerpen- De plaat woidt uitgebracht door Mira-Sound en zal raar men verwacht nog dit ,aar in Nederland en België tegelijk op de markt verschij nen. Het koor krijgt het na een zomerreces van acht weken veer druk. Dit najaar wordt een toernee gemaakt dooi Zeeland. Er komt een reeks van vier concerten- Op 4 okto ber wordt opgetreden in de Vlaanderen,hal in Sas van Gent. Op 1 november zingt het koor in de pas gerestau reerde ctince. tzaal van Mid delburg. Op 10 december volgt eer uitvoering in de Nedei - lands hervormde kerk in de Noordstraat te Terneuzen en de reeks wordt besloten met een speciaal kerstconcert in de basiliek van Hulst. Aan alle bovengenoemde uitvoeringen wordt medewerking verleend door de organist-pianist Tijn van Evk uit Breda- Dirigent Jo Ivens krijgt het dit najaar nog drukker dan zijn eigen koor. Aanstaande vrijdag dirigeert hij het orato riuimkoor van Middelburg na de pauze van het concert ter gelegenheid van de heropening van de gerestaureerde conceri- en gehoorzaal van Middelburg. Aan deze uitvoering werken o.m. mee de solisten Aafje Heynis en Annette de la Beye. Uitgevoerd wordt de grot-! concertmis van Schubert. Op vrijdag 20 september sluit Jo Ivens dt serie zomera vond orgelconcerten in de ba siiiek van Hulst. Een bijzon derheid is wel, dat hieraan wordt meegewerkt door fe b.jz.nder bekende bas John Bröcheler Volgens de heer Ivens is de orgelserie in Huist dit jaai bijzonder goed verlo pen- „De belangstelling neemt toe. Vergeleken met de con certen die elders worden gege ven, slaan we hier geen g figuur. Wel hoop ik natuurlijk dat ei op 20 september nog meer mensen komen dan an ders"- Op 9 november is er weer een noi.gtepunt op de culturele agenda van Hulst. Jo Ivens dirifeert dan het residentie- koor en het gewestelijk orkest van Zuid-Holland uit Delft, verst rkt met at solisten t iht Bröcheler, Annete de la Beye en Chris van Woerkom in een uitvoering van Die Jahreszei ten. Op 12 november dirigeert Jo Ivens het Brabants Orkest en het toonkunstkoor in Het 'urfs- hip in Breda. Uitge voerd wordt Die Schöpfung van llaydn- Jo Ivens ia voorts uitgeno digd om op 29 december een rechtstreeks door de radio uit te zenden hoogmis van Char pentier te Leiden. (Van onze correspondent) VLISSINGEN Op de Sloeweg heeft in de nacht van dinsdag op woensdag een au tobus van het streekvervoer Walcheren een pony doodgere den. Het paard stond midden op de weg en de bus kon niet tijdig stoppen. De chauffeur vertelde dat hij geen risico's kon nemen, aangezien de bus- vol zat met werknemers van De Heurst. De pony was oc slag dood. Op de landbouw- weg vlak nabij de Zuid Sloe weg werd nog een ponv aan getroffen. Beide pony's '-'eken uitgebroken te zijn. 7 i zijn eigendom van J. var K. uit Rittem. De bus werd ran de voorzijde aanzienlijk bescha digd- Mevr. Van 't Westeinde poseert met haar leerlingen voor de foto. (Van onze correspondent) 's-HEERENHOEK Mejuf frouw M. van 't Westeinde heeft haar 25-jarig jubileum als onderwijzeres gevierd met ee druk bezochte receptie in De Jeugdhoeve. Mej. Van 't Westeinde is haar hele loop baan tot nu toe aan de Don Bosco-school verbonden ge weest. „U hebt in die jaren meegeholpen deze school te verslijten", merkte het hoofd H-ehem-ann gisteren op. De heer W- Vermue, voorzitter van het schoolbestuur bood mejuffrouw Van 't Westeinde namens het schoolbestuur een armbandhorloge en een waar debon aan. Pastoor C. Kroon zei onder meer: ,-U bent sterk verbonden met 's-Heerenhoek en u hebt meer dan de helft van de paroefcó».' gevormd en geleid". De pastoor liet zijn felicitaties gepaard gaan met het aanbieden van een enve loppe met inhoud. Namens het onderwijzend personeel bood zuster Philathea de jubilaresse een kristallen karaf aan. Tijdens deze receptie ver zorgden de fanfare Sint-Ceci- lia met drumband en het da meskoor de muzikale omlijsting Ook voor de kinderen was het gisteren groot feest. Na de eucharistieviering brachten 225 kinderen van de Don-Bos- co-school hun „juf" een grootse hulde die bestond uit het opvoeren van musicals, dansjes, liedjes en voordrach ten- (Van een onzer verslaggevers) HULST Belangrijke Ne derlandse kunstenaars zullen gezamenlijk van 2J september tot 10 oktober in gemeen- sbhapscentrum Den Dullaert in Hulst exposeren. Het zijn: oeeldhouwer A. Teeuwisse uit Amsterdam beeldhouwer Pieter d'Hont uit Utrecht en aquarel list Joop Willems uit Amster dam. Een bijzonderheid is dat Teeuwisse samen met Joop Willems vijfentwintig jaar ge leden eveneens in Hulst expo seerden- Dat gebeurde toen onder auspiciën van de kunstkring „De Vos Reinaer- de" in de voormalige land bouwschool. De drie kunstenaars zijn goed bevriend met elkaar en werken op het gebied van ten toonstellingen regelmatig sa men. Organisator van deze ex positie, die voor wat betreft het niveau uniek genoemd mag worden, is wethouder Stolte. Hij maakt hiermee zijn .de buut" als .wethouder van cul turele zaken. „Ik wil proberen om echt belangrijke tenfoonstelingen in Den Dullaert te organise ren, echt dingen van formaat Vooral voor de Vlamingen is •iet interessant om hier kunst uit het noorden te brengen. Het leuke met deze kunste naars is, dat de vader van Arie Teeuwisse bevriend was met mijn vader. En <iat de vader van Pieter d'Hont in Kloosterzande werd gsboren". aldus de heer Stolte De drie kunstenaars worden gezien als dierenspecialisten- De beide beeldhouwers inspi reren elkaar als het ga-at om het maken van diex-plastie- ken. Joop Willem-s wend geboren in Nijmegen en studeerde aan de rijksacademie. Het aquarel leren heeft zijn speciale voor keur. Na-ast schilderen be heerst hij ook de grafische technieken en op monumentaal gebied maakte hij diverse ra men, gebrandschilderd en in aplique, voor scholen en ker ken. Hij exposeerde in Neder land. België en Frankrijk. Arie Teeuwisse werd gebo ren in Amsterdam. Hij ontving zijn opleiding aan het instituut voor kunstnijverheidsonder wijs in de hoofdstad bij Jaap Kaas: Vervolgens studeerde hij aan de rijksacademie voor beeldende kunsten in Amster dam onder professor Jan Bronner. Hij werkt o.m. als docent beeldhouwen aan de academie voor beeldende kun sten in Rotterdam en de Ger- riit Rietveld Academie in Am sterdam. Pieter d'Hont werd geboren in Hilversum. Hij studeerde eveneens onder Bronner in Amsterdam. Hij exposeerde in Nederland, Zweden, Denemar ken en Frankrijk. (ADVERTENTIE) Kermisschietlngen Aan de kermisschietingen gehou den in café Pioavet-Martens namen eenendertig schutters deel. De uitslag was als volgt: hoge vogel G. de Wit. Eerste zijvogel A. Kerekhaert, Nieuw-Namen. Tweede zijvo gel werd verloot. De uitslag van de tweede kermisschie- ting, waaraan zevenen-dertig schutters deelnamen is als volgt: hoge vogel C- Vlasland, Doel. Eerste zijvogel R- Blom- maert, Nieuw-Namen. Tweede zijvogel werd verloot. De meeste kleine vogels werden geschoten door Th. van Roey en, Nieuw-Namen. Aon de derde kermissohieting namen achtenveertig schutters deel. De uitslag was als volgt: hoge vogel H. Roels. Graauw. Eer ste zij vogel A. de Waal, Nieuw-Namen. Tweede zijvo gel C. van Roeyen, Nieuw- Namen. De meeste kleine vo gels gingen naar J. van Vlier- berghe, C-linge. (ADVERTENTIE) Breng een abonnee aan op De Stem en..,. U ontvangi als attentie 2 spellen kaarten in handige cassette De nieuwe abonnee ontvangi ter Kennismaking De Stem de eerste 2 weken GRATIS NAAM ADRES PLAATS an wil nel abonnementsgeld betalen u pei Kwartaal Bank/Giro f 31 70 f 32.20 I tO,68 f 10.93 De nieuwe abonnee is opgegeven dooi Stemabonnee NAAM ADRES: PLAATS O Kwitantie ij per maand Bank'Giro Kwitantie GIRO NR SANK NR. NAAM SANK Deze Don in open enveloppe ZONDER POSTZEGEl opsturen naai DE STEM Antwoordnummet 119 Breda (Van een onzer verslaggevers) DEN HAAG „Wanneer de regering en het parlement iereid zouden bhjiien drie miljard gulden extra besuhik- >aar te stellen voor de uitvoe- ing van het omstreden Oos- crscheldeplan, dan kan dit je ld beter worden besteed aan e verbetering van het water- ilieu in geheel Nederland", o schrijft de redactie van het eekblad van de Nederlandse ■genieursvereniging Niria ?t-aktueel) in de uitgave van eze week. Het blad vervolgt: „Bij uit- oering van één van de vari- nten voor afsluiting van de losterschelde, zoals voorge teld door de commissie vlaasesz en door de regering, ou slechts het natuurlijk mi- ieu van de Oostersohelde be houden blijven. Ook daar kan echter een vraagteken bij worden geplaatst, want in fei te heefi ons land sinds linge tijd geen vierkante meter „na tuurlijk milieu" meer- Alle natuur, zeker in het lage deel van ons land, is door de mens gevormd- De huidige Ooster- schelde bijvoorbeeld en de op bloei van de oestercultuur zijn ontstaan door de aanleg van de spoorlijn Roosendaal-Vlis- slngen in 1870- En door de afsluiting van het Volkerak in 1969 heersen in de Ooster- schelde volgens biologen thans de beste milieucondities die daar ooit zijn geweest"- „Het oorspronkelijke Delta plan ging uit van twee princi pes. namelijk verhoging van de veiligheid en verbetering van de zoetwaterhuishouding- Zowel de caissondam als de door de commissie Klaasesz voorgestelde alternatieven (hel ei van Klaasesz gaan duidelijk aan dit zoetwalerbe- leid voorbij. De redactie pleit voor uit voering van het oor tronkelij- ke Deltaplan en wil het geld dat de regering nn beschik baar wil ste'len von- het reali seren van has» e issondain. gebruiken voor het verwezen lijken van een Deltaplan ons milieu. Men lanceert hiervoor een ,jian, dat gefinancierd kan worden uit de vrijkolnailde dim drie miljard gulden. In iet kort omvat dit actieplan de volgende elementen. - Een nieuwe en krachtdadi ger aanpak van het internatio nale overleg inzake de vervui- ing van de Rijn, de Maas, het canaal Gent-Terneuzen en an- lere grensoverschrijdende wa teren. - Afl'iding van vervuilende en zoute lozingen naar getij ge bieden. waardoor meren en bekken: niet meer extra be hoeven te worden doorge spoeld en waardoor kostbare in- en uitlaatwerken kunnen vervallen - Versnelde sanering van af valwaterlozingen in het kader van de Wet verontreiniging oppervlaktewateren, deor uit breiding van de bestaande en nieuw te bouwen zuiveringsin stallaties met een derde tra^ voor tosiaatnce.slag. Afvalwaterleidingen naai zee ide zg. smeerpijpen) vooi- zien van oxydatief-biolo°,scht zuiveringsinstallaties niet fos- faatneerslag. -Stimulering van de toepas sing van kringloopsystemen in de industrie en op het gebied van de waterhuishouding -Handen af van de Wadden zee! Een beslissing die mets kost en het milieu een grote dienst bewijst- Voltooiing van Deltaplan 1 volgens zijn oorspronkelijke ipzet Niet o-mdat het de goed koopste oplossing is, maar vooral omdat het oorspronke lijke plan voldoend" mogeliik- heden biedt voor milieu diffe rentiatie (zoute en zoete -ne ren). omdat hierdoor de mos sel- en oestercultuur kan -voe den voortgezet omdat door eenvoudige infrast-u-t-rele maatregelen de kwalite-» van het in het Zeeuwse Meer stro mend» rivierwater verder kan worden verbeterd- (ADVERTENTIE? SHOWROOM Van Waesberghestraat 1 j (Van een onzer verslaggeVM ÏIULST-MIDDELBURG Het college van Gedept,. Staten heeft het gemeeuw stuur van Hulst laten akkoord te gaan met dt i noeming van een derde houder. Dit betekent dat heer B de Keyzer, die t september door de Hulster meenteraad alvast werd zen, nu echt zijn taak als m houder van welzijnzorg ciale zaken) kan aanvangen, Hulst heeft in de afgelm vier en een half jaar ook 3» houders gehad. Het colle van G S. gaf toen toestand voor de benoeming van i derde lid van het college B. en W. omdat men na gemeentelijke herindeling -, meer werk te verrichter, kra dan voorheen. Pick-nick De Centri Stichting voor Sociaal-Ci reel werk in Sluiékil zaterdag 14 september pick-nick in De Braai Aan de pick-nick zal een tendwandeling voorafga: de Braakman zullen de nemers onder leiding van heer Verjal van Staatsbot heer een excursie maken, Vi trokken wordt zaterdagmor om 08.15 uur vanaf Het Gii huis. De kosten bedragen volwassen-en f 1,50, voor deren f 1,- markten GOES-KRABBENDIJKE, september Bramen per kr) I en II 123 per stuik: kropsla 4, Komkommers 1646, bli kool 4 per kr. 67-94, 14—7-6, 8 per kr- 13—24. 2431- per bos: selderij 6- terseli-e 1719, kroten 17 per kg: aardappelen 17- tomaten A 7588, B 7688, 3748, spitskool 9—16, sav. kool 6,8021 rodekc 6,5027, wittekool duibb- pr- bonen I 113. II 53, II X 42—94, proi" 49—60, aindijvie 8—19, li 11—37, uien 9—13, prei 37, komkommers krom peen 1041, augurken II 107. spekbonen IIX 71 Met ingang van deze w geen veiling van bramen de industrie op vrijdag. KAPELLE-TERNEUZEN, september Bra-men i trie I-II 123, doornloze bi in doosjes p, kg.: II 197 br. lebrun I 80 26, I 70 30 I 60 32—33, I 55 15—16. II 23, II 60 21, II 55 14, lid grof 11—12, fijn 9: k-roetpei 6, br. hardy I 70 5458,1 6, br I 60 80—32, II 70 45. 65 37, II 60 27, II 55 20—21, 50 20, grof 13, fijn 9: b- ta" I 65 62—64, I 60 56, I 551 50 26, II 65 48, II 60 50, II 38, II 50 26, lid 15 grof triomphe de V- I 80 61,1 72, I 65 73, I 60 73, II 80 52, 70 58, II 65 57, II 60 61, 55 56, IIB 55 40-45, II grof 40—44, fijn 10 ic' oranje I 80 79, I 75 84, 83—86, I 65 80, II 80 66, II 72, II 70 73. II 65 grof 21; j- grieve I 70 62.' 46, II 80 49, II 70 52—56,,11 41, IIB 80 26, IIB 70 41, li? 24. IIX 70 28—30, II X» grof 22; lired I 70 48 I II 80 36—35, II 70 45, 33-34, grof 23; brrf seedling II 90 35, II 8 pitmaston duch- II 80 25. 31, II 65 23, lid 16. ff conference I 65 50—5'. 39 I 55 31, lid 24, grol2». 7: lobo I 80 54, I '0 d'esperen I 65 77, I 60 6 43, I 50 16. lid 8, gw goud "ei nette I 85 60 67-73, grof 44; rode go® nette I 85 77. I 75 81, I lirow delicious II 80 62, 51. II 60 21, manks oodl» 70 30. II 60 23; eneves mnnn IIX 70 29, IIX 6' aardbeien p. doos. '15—92; bramen p- doos 95: frambozen p- doos trui-rei' r- victoria fahri '1-10.0, grof 80-2M,jf •9—40. Warwick I 97 „r0f 41-73. fabriek TO- jV-'inte'en: bonken ;rot u.-"' groenten: kool 74—120, rodekool - g sav k»oI 2040. uien honm 140 nronkbonep 6^ 'Tim' 19—-t. orins bonen 54^'juvie 10 rabarber 31. roorverkoopveiling. '6 sent za' er Br Conference in voorkon IM von- lever'ng dinsd oog'" '■em vriida" npj. voor deze verkoopn ••inden t-e-m- iTlldaS vrii* Bramen itvh'strie kunnen er geen m en meer worden ge Donderdag 12 september 1974 Mr. dl-- Mes: een briljante geest in een door ziekte ge teisterd lichaam. Een zeer hoffelijik, erudiet man, een liarde werker met een scher pe doorkijk naar de kern der dingen Een levensgenieter. een echt liberale geest. Een diepgelovig mens en eer. hoogst bekwaam politicus, die een minderheids-igroepe ring vertegenwoordigend, het aanzien van zijn geloofsgeno ten en politieke vrienden op een höger plan wist te bren gen en hen dienovereenkom stig meer zeggenschap, meer zelf-bewustzijn tevens be- (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG De sectie cultuurbehoud van de Zeeuw se Culturele Raad is zeer ge porteerd voor het in het lever roepen van een monumenten Vooruitzichten voor vrijdag e zaterdag, opgesteld door he KNMI op woensdag om 18 uui Overwegend droog met zonnig perioden en weinig Veranderin temperatuur. Weersvooruitzichten in cijfer gemiddeld in Nederland. Voor vrijdag Aantal uren zon 3 tot 10. Minimaal temperatuurorr streeks 11 graden. Maxima? temperatuur omstreeks 22 gr? den. Kans op een droge period van minsten 1-2 uur 95 nrocen Kans on een geheel droog e; rciaal30 nrocent. Voor zaterdag Aantal uren zon 1 tot 9 Minimuutr. temperatuur on 12 grader. Maximaal temper: hmromstreeks 21 graden. Kans op een droe» .periode v; minsten 12 uur: 90 nrocent. Kans on een geheel droog t maal 70 procent. be waterhoogten van woen wigmorgen, meegedeeld do Rijkswaterstaat: Konstanz 3 'h Rheinfelden 256 pl. otraatburg 260 pl 30. Plittei ™rf 426 pl.52,' Maxau 4 P Ploohingen 133 Mannheim 241 pl2. Ste.nba }»8 onv., Mainz 239 -6, Bing 118 -8, Kaub 157 -9, Trier 2: a. Ruhrort 270 - 10. Lobith 9 Ruhort 270 -10, Lobith 9 Vl Pannerdense kop 879 mjmegen 706 -1, IJsselk ïf9 -1, Eefde IJssel 370 on Gevente249 pl.l, Mon: -24. Borgharen 3845 - «'feld 1093 pl.l, Grave Bet de sluis 499 -1 f ^pRGEN, vrijdag 13 si ember Bergen op Zo 1 en 13.19, Hansweert 12 ^'•llPlDor» 11 CC Ulieelfif kneuzen 11.55, Vlissin U.09' WemeMinge 0 31

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 2