Vandaar!" vari Haren gemakkelijk en modieus DDD -lotion Een mededeling voor Mirjam Baars die op een spaarboekje spaart filTCT 's Morgens om 9 uur gaan wij open. Je hebt geen tuin. Geen balkon. Maar altijd nog een vensterbank: Neemvaker'n bloemetje mee tiu V 4% Onze lezers zijn uw markt, een ruime markt want het zijn er velen WWwwÊBBw mantelspecialist: Een genot aan uw voeten! Deze zwart suède ieder schoen met ingebouwde steun. I Mantel, In diverse zuiver wollen tweeds. M: 10/00 Vrijdag 6 september 1974 Hoe kan dat nou? Acryl jersey tunielcblouse. In 4 kleurstellingen. M: 38/50 Diolen/Loft japon. In 4 kleurstellingen M: 38/46 Kamgaren pantalon. In o.a. zwart, donkerbruin, bottle, donkerrood, marine, beige en RAF. M: 40/52 35,® Wollen coat met imitatie bevergarnering, lm. o.a. kwart en groen. M: 40/40 4 Zuiver scheerwollen jersey pantalon. In o.a. marine, kobalt, grijs, hardgroen en brique. M: 38/52 Mantel. In laken kwaliteit. Sierzijde doorgestikt, In camel, oud- rose, marine, donkerbruin en rood. M: 40/50 Breda: Ginnckcns(ra;it 29. Amersfoort, Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Breda, Dordrecht, Eindhoven, Groningen, Den Haag} L Haarlem, Hilversum, Leiden, Rotterdam, Tilburg, Utrecht, Zwolle. Winkelcentra: Amsterdam-Bom 't'ilM Eindhoven Woensel, Haarlem-Schalkwijk, Leidsenhage, Rotterdam-Zuidplein, Utrecht-Hoog Catltarjjm, Sorr# Baboe. Echte sateh-saus DDD LOTION Puistjes, uitslag-, huidirritatie, roodheid, meeëters. Daar is een werkzaam middel tegen verkrijgbaar: DDD-lotion. DDD-lotion bevat 5 anti septische bestanddelen die snel de jeuk en het branderige gevoel verlichten. Het dringt direkt diep in de huid, waar de antiseptische en heilzame bestanddelen meteen beginnen te werken. Geen ander middel heeft de unieke, snelwerkende DDD-formule. Gebruik daarom DDD-lotion. als u huidproblemen hebt. Verkrijgbaar bij drogist en apotheek. Bon voor 40 ct. extra korting. Us u deze bon uitknipt en inlevert bij uw vinkelier, krijgt u naast de introduktiekorting ïog eens 40 ct. extra korting op uw eerste takje Knorr sateh-saus. ttempel detaillist: Datum: Attentie detaillist: vergoeding van deze bon geschiedt op de gebruikelijke wijze. I Geldig t/m 31 oktober 1974. „Ga direct naar de Amro Bank, daar krijg je T/o méér." Ofwel 71A op het nieuwe Spaar- Plus-Boekje. En dat is wel iets om even bij stil te staan Mirjam. En jij niet alleen. De meeste mensen sparen op een gewoon spaarboekje. Omdat het gemakkelijk is. Omdat je er direct geld af kan halen als je het W nodig hebt. Alleen zal dat minder vaak ±s? Qebeuren dan je wel denkt. En per keer toch niet meer dan pakweg 200 gulden. Daarom bent u beter uit met het nieuwe Spaar-Plus-Boekje van de Amro Bank. Want daarop krijg je 2% méér rente. Terwijl je toch op elk moment over je geld kan beschikken. Als je geld opneemt, brengt de Amro Bank bij deze hoge rente 1 in rekening over het opgenomen bedrag. Maar als je een serieuze spaarder bent, zal dat bijna nooit gebeuren. Bovendien gaat de hoge rente van 71/4 gewoon door over het bedrag dat blijft staan. En dan bent u met een Spaar-Plus-Boekje altijd voordeliger uit. komt nu óók uit een makkelijk pakje. De nieuwe sateh-saus van Knorr. Even lekker als in het land van stille kracht en tempi doeloe. Maar wèl een stuk makkelijker: sateh-saus uit eei pakje. Dat betekent,geen geklieder meer met onhandig' potjes en altijd precies de juiste hoeveelheid. 2 Zakjes in een pakje voor 3 dl. sateh-saus:-ïïój 1.58 m.

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 8