Drie leden van kringraad vleeskeuring namen afscheid Bezwaar tegen verplaatsing kermis in Sas Bottenjacht op Oosterschelde De Stem/De Vrfle Zeeuw FLOORTJE KEYZER GAAT NU NAAR ITALIË Zoma kiest voor uitvoeringen in concertvorm Borsele neemt voorschot op derde wethouder TERNEUZENSE STRAKS fDEAALSTE EUROPEËNNE? Babbelen op de Schelde- dijk Vrouwenorganisaties nemen afscheid van ere-presidente C. van Aartsen Nieuwe kandidaten dorpsraad Philippine Kleuterklas voor schippers kinderen stad streek Axel IN COMMISSIE MIDDENEN KLEINBEDRIJF Sluiskil Terneuzen Sluiskil WIELRIJDSTER GEWOND IN TERNEUZEN Dinsdag 27 augustus 1974 lEKNËUZfiN Morgen (woensdag) vliegt mevrouw Floortje Keyzer uit Ter neuzen naar Italië, waar zij in de plaats Monte Catini zal deel nemen aan de Europese ver- Kiezing van La Donna Ideale 1871, de meest ideale vrouw. Er doen 22 dames uit evenveel rden aan de wedstrijd mee. juni van dit jaar werd Floortje Keyzer ln het Am sterdamse Hilton-Hotel geko zen tot de meest ideale vrouw van Nederland. De krachtmeting in het Ita liaanse Monte Catini, die ver scheidene dagen in beslag neemt, omvat een vijftal on derdelen waarvoor de deel neemsters hun proeve van be kwaamheid moeten afleggen. Zij krijgen tot taak het maken van een nationale schotel, het samenstellen van een cocktail, het schikken van bloemen, het spreken van een moderne taal en het behandelen van een actueel onderwerp voor de mi crofoon- Verscheidene bedrijven uit Terneuzen hebben Floortje Keyzerrfbij haar voorbereiding met raa-d en daad bijgestaan. Voor het bloemschikken was dat bloemenlhuis L. Abraham- se, voor het maken van een koude nationale schotel de heer Roger Cracau van restau rant Vijverhof en voor de kle ding die mevrouw Keyzer overdag zal dragen het mode huis Modes Gasteel. Het kap sel van Floortje Keyzer werd verzorgd dooir kapsalon Buyze uit Zaamslag. De Nederlandse deelneem ster aan de verkiezing La Donna Ideale zal zich kleden in het orginele Zuidibevelandse kostuum. Zij heeft daarbij veel medewerking ondervon den van mevrouw Polderdijk uit Heinkenszand, die /een ze kere faam geniet op het gebied van de Zeeuwse klederdracht. Floortje Keyzer over haar kansen in Monte Catini: „Ik hèb geen flauw idee hoe het zal aflopen. Ik reken in ieder geval nergens op. Zenuwachtig ben Jk niet, daar heb ik het de laatste dagen veel te druk voor gehad met de voorberei ding". Mevrouw Keyzer hoopt volgende week woensdag weer terug te zijn in Terneuzen. Wan een onzer verslaggevers') ZAAMSLAG Tijdens de gisteren gehouden vergadering van de kringraad van de vleeskeuringsdienst Zeeuwsch- Vlaanderen heeft de voorzit ter, wethouder P.J- Brand uit Hulst, A. IJsebaert uit Axel en B. van Wouw» uit Terneu zen. Dit drietal zal niet meer in de Kringraad terugkeren. De heren Brand ein IJse baert omdat zij geen zitting meer zullen nemen in de raad van de gemeente, die zij in de vleeskeuringsdienst vertegen woordigen en de heer Van Wouwe omdat hij zijn advi seurschap als beëindigd ziet nu de tijd van opbouw van de 'vleeskeuringsdienst achter de rug is. De heer Brand prees de prettige sfeer in de vergader ingen van de dienst. Ook na de gemeentelijke herindeling heeft de vleeskeuringsdienst volgens de heer Brand goed gefunctioneerd. In de oommis sie, die de rekening van 1973 zal onderzoeken werden be noemd de heren A. IJsebaert, J. Vergouwe en mr- M. So mers. De kringraad hechtte voorts zijn goedkeuring aan de vast stelling van de salarissen van het personeel per 1 oktober 1973, 1 januari 1974, I april 1'974 en 1 juli 1974. De balans en resultatenrekening over 1972 werden voorlopig vastge steld evenals die over 1973. Zonder op- of aanmerkingen wend ook de begroting voor het dienstjaar 1975 vastge steld. Tenslotte ging de kring raad akkoord met de verorde ning tot wijziging van de ver ordening op de heffing en in- vSPderimg van keurlonen. MarktcOmmlssie De Marktcommissie houdt vana vond een openbare vergade ring in het stadhuis- Tijdens de vergadering kunnen de commissieleden kennis maken met de nieuwe marktmeester A. de Koeyer, die per 1 sep tember de heer C. Schiedam opvolgt. Tevens zullen ingeko men verzoeken om een stand plaats worden behandeld. De vergadering begint om acht uur. Aangereden Zaterdaga vond rond 9 uur is de auto van J. de P- uit Axel, die naast het gemeentehuis stond geparkeerd, door een nog on bekende automobilist aangere den- Het linkder voorspatbord van de auto liep een fikse deuk op. Er zaten bovendien blauwe verfsporen op- Enkele jongens schijnen de aanrijding gezien te hebben. De Axels» rijkspolitie verzoekt hen con' tact met de politie op te ne men. OOSTBURG De Stichting Zeeuws-Vlaamse Operette en Musical Amateurs (ZOMA) start op donderdag 2 augus tus met de repetities voor het derde speeljaar. Ingestudeerd zal worden de operette lm Weissen Röss'l van Ralph Be- natzky. De repetities worden over een langere periode uit gesmeerd dan tot heden gebruikelijk was. De uitvoering van deze operette is dan ook gepland eind januari of begin februari 1976. (Van een onzer verslaggevers) SAS VAN GENT De commissie van advies van het midden- en kleinbedrijf te Sas van Gent heeft zich unaniem uitgesproken tegen de ver plaatsing van de jaarlijkse kermis van de Kleine Markt naar het Keizer Karelplein. De commissie meent dat de kennis op historische gronden onder zekere glranhes vaT de een fietsenstalling en toiletten j op het Keizer Karelplein ten behoeve van de marktbezoe- kers. De heer Torbijn sprak verder de vrees uit dat de horecabedrijven in de omge ving van de Kleine Markt schade zullen lijden door de verplaatsing van de kermis naar het Keizer Karelplein. Voorzitter Kolsen deelde nog mee dat de PTT bereid is en dat veel van de gemoede lijke kermissfeer verloren zal gaan wanneer de kermis op het grotere Keizer Karelplein gehouden zal worden. Geen bezwaar had de commissie te gen de definitieve plaatsing van de weekmarkt op het Kei- Karelplein. De heer Torbijn, woordvoer der van de middenstandsvere niging Sas 70 vroeg zich af of het advies van de commissie inzake de verplaatsing van de kermis nog wel zin heeft nu men op het Keizer Karelplein al begonnen is met de opbouw van de kermis. „Veel Sasse- naars zijn gehecht aan de ker mis op de Kleine Markt", zei hij. Hij herinnerde aan nega tieve reacties over de kermis op het Keizer Karelplein tij dens de recente Zonebloemac- tie in Sas van Gent. De ker misexploitanten spreken van een flop. De heer R. Slock merkte op dat Sas Promotion juist wel positief gereageerd heeft op de nieuwe plaats van de ker mis. „Maar Sas Promotion is nu eenmaal Sas 70 niet", dien de de heer Torbijn van re pliek. De voorzitter, wethouder W. Colsen, zei op een desbetref fende vraag- dat B. en W. zich beraden over bet pla-atsen van gemeente een telefooncel te plaatsen in Philippine. Ook kreeg de commissie te horen dat binnen afzienbare tijd weer ZVTM-bussen door Westdorpe zullen rijden met drie stopplaatsen tussen de kerk en de Zwarte Hoek. Hoofdoorzaak voor deze lan gere repetitieperiode zijn de financiën. De ervaringen van de afgelopen speelseizoenen zijn zodanig dat het bestuur tot de conclusie is gekomen dat een grote operetteproduik- tie in Zeeuwsch-Vlaanderen, ondanks de forse garantiesub sidies van gemeente, provincie en rijk, vrijwel onmogelijk is, tenzij men de grote kostenfac toren. zoals kostuums en de cors, in eigen hand houdt- Aan dit zelf vervaardigen van kostuums en decors war den een groot aantal repetitie- arvonider. opgeofferd. Voorts zal getracht worden een orkest van Zeeuwsch-Vlaamse bodem te formeren. Enerzijds om de kosten te drukken, anderzijds om de doelstelling van de stichting, een volledige pro- d-uktie met mensen uit eieer, regio, te realiseren. De animo bij de thans ca. 25 leden is groot, aldus een pers bericht van de stichting. Toch zit deze kern-groep om nieuwe leden te springen, dames zo wel als heren. De laatsten vor men het grote probleem voor de stichting ZOMA. Momen teel zijn er nog slechts twee tenoren en dat is te weinig. Zeeuwsch-Vlaamse (en ook Bel gisch-Vlaamse) tenoren zijn van harte welkom. Om de vele honderden do nateurs van stichting niet al te lang op een optreden te laten wachten ligt het in de bedop- ling begin 1975 een besloten concert te houden voor dona teurs- De stichting begint ook een nieuwe activiteit. Er zal een concertgroep gevormd worden die zich eind september wil presenteren en die zich be schikbaar stelt voor kleine concerten (al dan niet in sa menwerking met het volledige koor) ten behoeve van b.v. bejaardentehuizen, verenigin gen, scholen etc. De bedoeling is dat hiervoor een geringe vergoeding (f 50,-) wordt ge vraagd ten bate van de zeer noodlijdende kas. Zij die instrumentale mede werking aan deze concertgroep willen verlenen of reeds be langstelling hebben voor de verzorging van een concert kunnen zidh melden op de te lefoonnummers 01179 - 1651 of 1525, 01177-1544 of 01170-2173. Vleeskaarting De heer J. Rammeloo uit Philippine heeft de eerste prijs gewonnen bij de grote Vleeska-arting in café Dallinga in Sluiskil. Tweede was J. Hem-elsoet en derde J, Corveleijn. Kinderkermis Het nieuwe seizoen van het sociaal cultu reel werk in Sluiskil wordt zaterdag 31 augustus geopend met een kinderkermis in het Gil/déhuis. Tevens kan men kenniis maken met het jonge renwerk van het SKW onder leiding van de heer H„ Kips. Beëdiging politiemannen Op dinsdag 3 september zullen drie leden van het Terneuzen- se politiekorps door burge meester J. C. Aschoff beëdigd worden. Het zijn de hoofd agent D. Schouten, die per 1 september 1974 is aangesteld, de agent J. D. de Kubber, die na zijn opleiding daadwerke lijk zijn politiefunctie uitoe fent en de technisch contro leur M. C. de Ritter, aan wie opsporingsbevoegdheid is toe gekend. De plechtigheid be gint 11-45 uur in de kantine van het politiebureau aan de Roseg-raeht. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Hoe wel de nieuwe rondweg tussen het Julianazie- kenhuis en het postkan toor in Terneuzen nog niet helemaal klaar is wordt er van deze ver binding toch al een druk gebruik gemaakt- Op mooie dagen, wan neer velen genieten van het uitzicht over de Westersdhelde en ook de hengelsport veei beoefe naars naar de waterkant trekt, bewijst de rond weg haar niet als zoda nig bedoelde nut als parkeerplaats voor tien tallen auto's. Wie oak uren kunnen doorbrengen op de Sohelded-ijk zijn de ou dere mannen die de ban ken langs de rondweg bezetten. Er is altijd wel iets waar te nemen op de drukbevaren rivier dat stof voor gesprekken oplevert. Een schip dat naar zee of naar Ant werpen vaart of het gis sen naar de lading van een tanker in de Put van Terneuzen. Hengelwedstrijd Op zon dag 1 september houidt de zee- hengelsportclub Sluiskil voor de 15de keer haar internatio. male zeehengelwedstrijd in de Westersdhelde. Dankzij de me dewerking va-n de plaatselijke bedrijven is men er ook dit jaar in geslaagd een overvloed van prijzen beschikbaar te stellein. Deelnemers kunnen zich tot en met zondag 1 sep tember 11.00 uur opgeven bij H. Dallinga. Ook kan men zich telefonisch laten inschrijven via 01157-1590 en 01157-1246. Het uitloten van de plaats nummers begint zaterdag 31 augustus om 19.00 uur. (Van een onzer verslaggevers). MIDDELBURG De werk groep „Paleontologie" van het Koninklijk Zeeuws Ge nootschap der Wetenschappen heeft zaterdag haar jaarlijkse „botten-vistocht" gehouden op de Oosterschelde. In de diepste geulen van de Oosterschelde worden grondla gen aangesneden die daar in de ijstijd moeten zijn afgezet. In sommige van deze lagen bevinden zich fossiele beende ren, die als gevolg van de stroming uit de laag losraken. Het is de aumateurpaleonto- logen erom begonnen, zoveel mogelijk van deze fossielen te verzamelen, voordat de Oos terschelde zal zijn afgesloten. De deelnemers aan de „botten- vistociht", voeren met de Yer- seke-82 van sohipiper C. P. van IJsseldijk naar het gebied „de Hammen", waar na enkele uren vissen een fragment van een hertegewei boven water werd gehaald- „Dit hert", al dus de deskundigen, „moet hier ongeveer een miljoen jaar geleden hebben geleefd in het gezelschap van olifanten en paarden in een kouder wor dend klimaat aan het begin van de ijstijd". De opgeviste fossielen zijn eigendom van het genootschap. Er zijn intussen zulke fraaie vondsten in de fossielencollec tie in het Zeeuws Museum bijeengebracht, dat het de moeite loont daar eens een speciale lezing over te houden. Dat zal in het komende win terseizoen dan ook gaan ge beuren. Een der leden van de werkgroep zal een lezing hou den over de zoogdieren, die gedurende de ijstijd in deze omgeving hebben geleefd. De leden van het Zeeuwsch Ge nootschap zullen op 14 sep tember een excursie maken naar West-Zeeuwsch-Vlaan- deren, meer in het bijzonder naar Aardenburg en Sluis. In Aardenburg wordt onder meer de Sint Baafskerk bezichtigd, waarbij ir. J. Trimpe-Burger toelichting zal geven. Daarna wordt het streeklandbouwmu- seum te Heille bezocht en volgt een ontvangst ten stad- huize van Sluis. (Van een onzer verslaggevers). MIDDELBURG De ecdht- genote van de commissaris der koningin in Zeeland, mevrouw C. vara. Aartsen-Stap, zal op 2 september worden „uitgeluid", als ere-presidente van de Zeeuwse Vrouwenraad. Na een algemene bestuursverga dering van de Zeeuwse Vrou wenraad, in de statenzaal te Middelburg, wordt om drie uur 's midags op bijzondere wijze afscheid van de ere-pre sidente genomen- Meer dan twintig vrouwenorganisaties, verenigd in de Zeeuwse Vrou wenraad, zullen van de partij zijn. De commissaris der ko ningin zal het officiële af scheid bijwonen. Om vier uur wordt in de statenzaal een re ceptie gehouden, waar men persoonlijk afscheid van de eerste burgeres van de provin cie kan nemen. (Van een onzer verslaggevers) PHILIPPINE —Verscheide ne inwoners van Philippine hebben zich aangemeld als kandidaat voor het lidmaat schap van de dorpsraad- De verkiezing van de nieuwe dorpsraad zal op 5 september om 19.30 uur in de Meerpaal plaats vinden- Het bestuur heeft besloten de namen van de kandidaten niet bekend te maken voor de verkiezingsa vond op 5 september. (Van een onzer verslaggevers) HEINKENSZAND B. en W- van de gemeente Borsele vinden het, in volledige over eenstemming met de gemeen teraad, noodzakelijk dat er een derde wethouder in het college wordt gekozen. In de raasvergadering van 3 septem ber zal dan ook tot de verkie zing van drie inplaats van de gebruikelijke twee wethouders worden overgegaan. De geko zen derde wethouder zal ech ter niet terstond achter de ta fel van B. en VV. kunnen plaats nemen. Hij zal, aldus B. en W. van Borsele, een poosje „in reserve" worden gehouden en wel tot aan het moment dat het college van G.S. hun goed keuring aan uitbreiding van het aantal wethouderszetels hebben gegeven- Deze goedkeuring wordt ze ker verwacht, zodat het huidi ge college var B. en W. van Borsele het niet onverant woord vindt om alvast een „voorschot" op de derde wet houder te nemen. De raad van Borsele zal op 3 septem ber ook een besluit moeten nemen met betrekking tot het voormalige gemeentehuis van de kern Borssele. Dit vroegere gemeentehuis, dat zijn magi strale functie kwijtraakte toen de voorheen zelfstandige ge meente Borssele werd opgeno men in de kring van de grote re gemeente Borsele, die haar bestu-urzetel in Heinkenszand kreeg is een tijdlang ge bruikt als oension voor de werknemers die in het Sloe- gebied de nieuwe fabrieken hebben gebouwd De tijdelijke bewoners hebben echter de huur opgezegd en nu staat het gemeentehuis leeg. B. en W. van Borsele willen het gebouw nu verkopen, zoals ook ge beurd is met andere gemeen tehuizen is de diverse kernen. De raad krijgt verder een voorstel voorgelegd om de laatste gemeentelijke aanko pen van grond in het bestem mingsplan Stelleplas goed te keuren- De nog in het plan ontbrekende grond is eigen dom van het waterschap. Ver der ligt er een voorstel op de tafels der raadsleden om een aanzienlijk terrein op het grondgebied van de voormali ge gemeente Hoedekenskerke in eigendom over te nemen. De aankoop vindt plaats aan de vooravond van de vaststel ling van een bestemmingsplan „industrieterrein Hoedekens kerke". Van een inwoonster van Voorschoten kan de gmeente een terrein van 3.28.10 hectare kopen tegen de prijs van ruim f 88.000,- De raad wordt voorts gevraagd om een bedrag van vier ton te voteren voor de bouw van een tweeklassige kleuterschool in 's-Gravenp rider. Tot de ande re voorstellen op de agenda behoort een vaststelling van een kampeerverordendng, die onder meer het kamperen in boomgaarden mogelijk maakt, en de wijziging van de ver deelsleutel aangaande de kos ten van metingen van lucht verontreiniging Dit laatste punt komt erop neer dat de bijdragen van de gemeenten aan het meetnet luchtveront reiniging worden verlaagd, terwijl de provinciale bijdrage wordt verhoogd Maakt dit het [even van de inwoners van Borsele jaarlijks wat goedko per- de tarieven voor het gebruik van gymnastiekzalen en van de sportzaal te Hein kenszand fhoetem met 25 pro cent omhoog in verband met de kostenstijgingen- Ook hierover hebben de raad voor stellen bereikt. BERGEN OP ZOOM Roxy 20.00 uiur: Baipdllom 14 j. Etcetera, Molstraat 10a Expositie „Boek-igebondten boek gevonden" met boekban den viam Ko Gieliis en ex-labris dit de collectie van Frits Haans. Open dag. van 13.30. 17.00 uur, op vrijdag ook vara 19.00-21.00 uur, zat. en ziocnd. van 13.30-18.00 uiur (t.m. 5 sept.) Tweede hal stadhuis. Grote Markt, kunstwerk van de m-aiand (tm. 31 aug.). Geopend ma. t.m. vrijd. vara 8.30-12.3C uur en van 13.30-17.30 uur. Markiezenhof, Steenbergse- straat, expositie werkstukken van deelnemers aan het Crea tief Centrum (tm. 8 sept.). GOES Grand 20.00 uur: Jesus Christ Superstar ai Museum voor N. en Z. Be veland, expositie „Met vlag en wimper' (t.m. 15 sept,.). Geo pend dl. t.m. zat. van 10.00. 12.00 uur en van 1330-17.00 uur. HULST Boekhandel Van Geyt Steen straat 2, expositie oude kaar ten, etsen, gravures en kera miek (t.m. 31 auig.). MIDDELBURG City 20.00 uur: De beslis sende aanval. Nieuwe Kerk 20.00 uur: Orgelconcert door Stoffel Gunst uiit Goes. Vleeshal, Stadhuis, expositie wandkleden (t.m,. 15 sept.). Open dag van 10.00-17.00 uur, zon. van 14.00-17.00 uur Zeeuws Museum, Abdijplein, Bantzinger over de inundatie en drooglegging van Walche ren (tm. 31 aug.). Geopend van ma. tm. vrij. van 10.00- 12.30 uur en van 14.00-1700 uur. Bovendien iedere maandag t.m. vrijdag om 15.00 uur filmvoorstelling van Broken Dykes van Turnhout en Terug naar het eiland van Charles van dier Linden. Rijksarchief, St.-Pieterstraat 83, expositie Hugenoten in Zeeland; van 9.00-12.30 uur en van 13.30- 17.00 uur; zaterdag van 9.30- 1-2.00 uur (tm. 31 aug.). OOSTBURG Ledel Theater 20.00 uur: Vrolijke ontucht in Tirol 18 SLUIS Raadskelder, expositie schil derijen van mevr. Lydda Sae- nien uit Katalijne-W-aver (Bel gië). Open dag. van 14.00- 18.00 uur (t.m. 30 aug.). ST.-ANNA TER MUIDEN Voorm. Raadhuisje, exposi_ tie schilderijen en beeldhouw kunst van Jos But en Ray mond de Meester die Betzen- brouck (tm. 15 sept.). Geo pend van 10.00-12.00 uur en van 14.00-17.00 uur. TERNEUZEN Luxor 20.00 uur: Ben Hur. Gemeentemuseum, Burg Geilstraat, expositie Poppen spel (t.m. 31 aug.) Geopend di. t.m. zat. van 14.00-17.00 uur. VLISSINGEN Alhambra 20.00 uur: Ser geant Klems 14 j. TERNEUZEN Maandag morgen om 9-30 uur ontstond op de kruising Oranjestraat- Willem de Zwijgerlaan in Ter neuzen een aanrijding tussen een vrachtauto bestuurd door W-R- uit Terneuzen en de wielrijdster T- de B. uit Ter neuzen. De vrachtautobestuur der zou geen voorrang hebben verleend- Mevrouw De B- is met hoofdletsel in het zieken huis opgenomen. IJZENDIJKE Streekmuseum, Cadzandae kamer, heemkunde en arch* (t.m. 15 sept.). Geopend J van 10.00.17.00 uur D, expositie werken va- v lamdse en Belgische wi naars era van een OosW kunstenaar (tm. 17 sept ZIERIKZEE 't Lange Uus, e?Tr. „Droomwereld in' waaf olaeverven", van de Kloe'v 1- nstenaar Genard ui (t.m. 31 aug.). Geopend,. 9.00-12.00 uur en 18.00 uur. Op do. bovtsi van 19.00-21.00 uu-r. (V en maianid. gesloten. ANTWERPEN Middelheimpark, j\„ tie Belgische beeldhouw'?.' met ca. 150 beelden va voornaamste Belgische W naars. Geopend alle dage 6 okt. Bouwcentrum, Jan Rajewdjcklaan, expositie Mens, waarin het verschil de mens in zijn total wordt voorgesteld (tm aug.) Museum Vteetj Vleeshouwersstraat B* expositie Ruckers doei- ten en instrumenten G» pend dag. van 10.00-17.00 Op maand, gesloten 1 okt.). Brugge Boudewijnspark ustm Groeninghemuseum, r sitie schilderijen en Hofa van tussen 1450 en 1750 afkon stig uit de Nationale Galera. Praag. (t.m. 20 okt.). TERNEUZEN - Dank dj medewerking van de inspertie voor het kleuteronderwijs in Zeeland en het bestuur van (t christelijke kleuterschool ver eniging in Terneuzen zal op maandag 2 september in m vrijgekomen lokaal vaa it kleuterschool aan de School- weg in Terneuzen een kleuter klas gaan draaien voor schip- perskinderen vanaf 3 jaar, Hit initiatief hiertoe werd geno men door de Stichting Alp. mene Maatschappij Voor Vt- renden (A.M.V.V.), een soci aal-culturele organisatie vod de binnenvaart. Door de vestiging van i klas, die de Groene Zwaan al heten, wordt ook in Terneira aan de jongste varenden it mogelijkheid geboden kleuter onderwijs te volgen, Dit wordt de vijfde kleuterkiai Van de A.M-V.V. Door de vestiging in Ter neuzen is het streven van ie stichting te komen tot een lan delijk net van kleuterklassen ln de belangrijkste haven plaatsen een stapje dichterbij gekomen. De introductie van de Groe ne Zwaan vindt plaats op i terdagmiddag 31 augustt wanneer 'n feestelijk kinder- programa plaatsvindt in ir zaal van Bellevue aan de Noord straat. Aanvang 15.00 Hier zal men kennis kunne maken met de leidster nut Marijke Drost en zal gelegen- held bestaan de nieuwe Hz te bezichtigen. De bedoeling b het wel een schoolbusje lc ten rijden om kinderen, die niet ln de directe nabljbM van de school liggen »P jj halen en weer aan boord brengen. Of dit op korte w mijn gerealiseerd kan wordei hangt uiteraard af van J* hoefte en de financiële mod' lijkheden die de stichW heeft. Uitgave Uitgeversmaatschappij De Stem B.V. Editie Zeeland RAYONKANTOREN TERNEUZEN Nieuwstraat 9. tel 01150-7920 (4 lijnen); HUT.ST Steenstraat 14. tel 01140-3751 (3 lijnen); GOES': Klokstraat 1 tel. 01100-8030 (3 lijnen). KANTOORUREN Maandag t.m vrijdag 8.15 12.30 en 13.30 17 00 uur.f BUITEN KANTOORUREN ADVERTENTIE EXPLOITATIE Breda Maandag t.m vrijdag van 19.00 - 20 00 uur. tel 01600-2™' zaterdag van 10 00 - 11.01 uur. tel 016UO- 49900, zondal 20 00 - 22 00 uur. tel 01600 - 22341. BEZORGKLACHTEN Zeeuwsch-Vlaanderen tel. 01140 3751 of 01150 -6297, M®ef Zeeland 01100 - 4944. REDACTIE HUISAANSLUITINGEN Chef Zeeuwse redactie- S C. Augustijn, kantoor Nieuwstip Terneuzen. tel 01150 -792(1 privé tel 0115(1 5745 aleemetfj IJ! dacteur Zeeland A F Koopman kantoor Kromme Middelburg, tel 01180 - 7764 privé tel 01 180 7438: redt'" Midden-Zeeland drs J Bouwmans kantoor Klokstraat 1-jS tel 01100 -8030 privé Zuidvlietstraat 53 Goes tel 91100- redacteur te Terneuzen en Kanaalzone- G van Berkel, «'V Nieuwstraat 9. Terneuzen tel 01150-7920 privé tel 4866: redacteur W Z -Vlaanderen R van der Helm Melk)'Li Oostburg tel 01170 - 3370; sportredactie Zeeland: T. tel. 01155 2594 FOTOJOURNALIST ZEELAND C. J. de Boer. Trumanlaan 10. Axel, teL 01155- 2237 ABONNEMENTEN EXPLOITATIE Inspecteur Zeeland: P Konings. tel 01150-6297. ADVERTENTIE-EXPLOITATIE Inspecteur Zeeland: C. Menu, tel. 01100 - 4316.

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 4