kwaliteitsanalisten amro bank Koos,GerritenGijs tijdens hun werk opleiding tot projectleider General Electric Plastics BV «1 RHIGO a 15 Jonge mensen voor het Buitenlands Bedrijf van de Amro Bank. X kloos-kinderdf kommercied! medewerker produktiemedewerkers produktiemedewerkers (Ir VAN WELZENES SPOORBOUW B.V. M.T.S.'ers Betontimmer- lieden metselaars Isoleerders (blik) Scheepbouwers electrisch lassers Bankwerkers draaiers electromonteurs Timmerlieden IJzervlechters Hulparbeiders 1) a. eenjarige beroepsopleidingen b. diverse dag- en avondcursussen BV Diepdrukkerij Dat wordt Koos,Gerrit,Gijs en de anderen gewoonteveel Zaterdag 24 augustus 1974 gevestigd te Spij kenisse/Rotterdam, biedt aan enkele de gelegenheid zich een goede toekomst op te bouwen via de Aan deze opleiding zal veel zorg worden besteed omdat een projectleider een zeer zelfstandige en verantwoordelijke functie krijgt in niet altijd even gemakkelijke omstandig heden. De gedachten gaan uit naar candidaten die de militaire dienst achter de rug hebben en die zijn opgeleid in de werktuigbouw. Ook bouwkundigen kunnen in aanmerking komen, mits zij meer de mentaliteit hebben van een uitvoerder dan van een architect en ook begrip hebben voor het gebruik van machines (mechanisatie). Gezien de aard van het werk moet men bereid zijn, nacht en weekenddiensten te verrichten. Wie belangstelling heeft voor deze aanbieding kan rekenen op discretie wanneer hij, met bijvoeging van een overzicht van zijn antecedenten, solliciteert dan wel een oriënterend onderhoud aanvraagt onder no. 3506 bij' ADVIESBUREAU SLIKBOER EN TEN HAGEN - PRINSEN BOLWERK 5 - HAARLEM. MONTA BAU GmbH vraagt voor België (Ant werpen en Brussel) Voor Duitsland STEIGERBOUWERS KRAANMACHINISTEN GIPSWANDBOUWERS OPPERLIEDEN Aanmelden 2de Walstr. 1, Nijmegen, Telefoon 080-230675 van 9 20 uur. Zondags van 19 - 20 uur. Research en ontwikkeling staan voorop als het er om gaat de kwaliteit van onze produkten te handhaven en te verbeteren. Daarom zoeken wii in 4-ploegendienst, die betrokken zullen worden bij de uitvoering van routine analyses, bediening spuitgietmachines en het korrigeren van proces kondities naar aanleiding van analyseresultaten. Vereisten: opleiding op mulo of havo niveau en thans studerend voor h.b.o. -a/b of gelijkwaardig. Leeftijd:vanaf 18 iaar. Wij bieden: Een basissalaris dat kan worden verhoogd met een bedrag dat afhankelijk is van ervaring. 28Ploegentoeslag. Minimaal 20 vakantiedagen. 7, 8% Vakantietoeslag. Een dertiende maand uitkering. Premievrij pensioenfonds. En verder uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden en promotiekansen. Wij helpen bij het vinden van een passende woonruimte, terwijl er eveneens gebruik kan worden gemaakt van eèi plezierige verhuiskostenregeling. Sollicitaties kunnen gericht worden aan onze afdeling personeelszaken, postbus 117 te Bergen op Zoom. Telefonisch kunt u inlichtingen verkrijgen van dhr. J.D.Fousert telefoon: 01640-38400 FIRMA NUYBAU vraagt voor Duitsland Melden Dorpsstraat 73, Bemmel. Tel. 080-111288, b.g.g. 080-776614. TILBURG Stationsstraat 39 Tel. 013-4241 28* 43 4232 INSCHRIJVING VOOR: (aanvang september) Secretaresse Afdelings-secretaresse Receptioniste Kantoor-assistente Europees secretaresse (aanvang september) Typen ook spoedcursussen, duur pim. 3 maanden. Stenografie (Ned. en moderne talen) Middenstandsexamen Moderne talen (handelscorrespondentie en conversatie in Ne derlands, Frans, Duits, Engels o.a. First Cert Cambridge, Spaans, Italiaans) Talenpracticum Basiscursus Nederl. taal Boekhouden Algemene ontwikkeling Algemeen voortgezette vorming Spreekuren maandag t.m. donderdag 10-12, 2-4, 7-9 uur en vrijdag 10-12, 2-4 uur. Prospectus (ook voor schriftelijke cursussen) gratis. Instituten zijn ook gevestigd te Den Haag, Rijswijk, Rotterdam, Vlaardingen, Utrecht, Arnhem, Nijmegen, Amsterdam, Hilversum. Voor één van onze verkoopgroepen zoe ken wij, in verband met de toenemende vraag naar onze produkten een Onze onderneming: Rhigo B.V. is een vrij jonge zelfstandige werkmaatschappij van Pieterman B.V. en is gevestigd te Bergen op Zoom. De aktiviteiten omvatten het adviseren, ontwerpen en leveren van: "custom-built" - scheefisramen voor plezier- en bedrijfs- vaartuigen; aluminium konstrukties zoals ramen, deuren, puien e.d.; zgn. pendel- en lamellen deuren voor veilig intern, transport. (binnendienst) die na een ruime inwerkperiode in hoge mate zelfstandig de verkoop- en marke ting aktiviteiten zal behandelen. De be trokken medewerker onderhoudt nauwe kontakten met de relaties, de verkoop adviseurs en de afdeling produktie. Tot zijn taak zal o.m. behoren het be handelen van aanvragen en orders en het verzorgen van de korrespondentie. Vereist: MULO/MAVO/MEAO, aangevuld met opleiding handelskorrespondentie In de moderne talen, kommerciële ervaring en administra tief inzicht, leeftijd25-30 jaar. Geboaen wordt een interessante funktie met optimale doorgroeimogelijkheden en uitstekende arbeidsvoorwaarden. Reakties: Belangstellenden wordt verzocht een sollicitatiebrief te zenden aan het hoofd afdeling Personeelszaken van Pieter man B.V., Nieuwpoortweg 12, Schiedam, onder vermelding van ref. K. M. Rhigo. BV Diepdrukkerij Etten, behorend tot de VNU Industriegroep, kan in verband met de uitbreiding van het orderpakket, op korte termijn plaatsen voor de afdeling Drukkerij in 3-ploegendienst, maandag t/m vrijdag ochtenddienst middagdienst nachtdienst 06.00- 14.15 uur; 14.15-22.30 uur; 22.30 - 06.00 uur. voor de afdeling Brocheerderij in dagdienst. Wij bieden u een goed salaris en goede sociale voorzieningen zoals vakantietoeslag vier bruto weeklonen; gratificatieregeling 100,netto per jaar; winstdelingsregeling ca. 7%; een studieregeling; gratis bedrijfskleding; 22 vakantiedagen per jaar (3-ploegendienst) 19 vakantiedagen per jaar (dagdienst). Indien u interesse hebt, kom dan eens praten of schrijf aan afdeling Personeelszaken, Parallelweg 5 te Etten-Leur. Telefoon (01608) 49 80. VNU Industriegroep BV is een divisie van Verenig de Nederlandse Uitgevers bedrijven NV. Dit concern is o.m. uitgever en drukker van tijdschriften, Doeken en dagbladen. In VNU- lndus*riegroep zijn vrijwel afto drukkerij-activiteiten van VNU gebundeld. In de organisatie van de Amro Bank neemt het Buitenlands Bedrijf een belangrijke plaats in. Hier houden financiële experts zich o.a. bezig met de afwikkeling van het internationale betalingsverkeer. Zij adviseren importeurs en exporteurs en behandelen verschepingsdokumenten, waardoor de zaken voor de betrokken handelspartners soepel kunnen verlopen. Voor dit boeiende bedrijf gaan wij in september 15 jonge mensen opleiden. Deze opleiding duurt ca. 2 jaar en wordt in Amsterdam en deels ook in Rotterdam gegeven. In september en oktober blijft men als groep bijeen om de eerste ervaringen met de nieuwe werkomgeving te verwerken. In het eerste jaar werkt men verder individueel op de diverse afdelingen en als groep neemt men deel aan leer- bijeenkomsten, waar b.v. in groeps- diskussies de opgedane ervaring verder wordt verdiept en aangevuld. In het tweede jaar werkt men op een andere kwa werk meer gekomp^iceerde afdeling. De periodieke leerbijeenkomsten blijven dan doorgaan. Tegen het einde van deze periode wordt, in overleg, besloten op welke van de buitenland afdelingen men zijn karrière wil voortzetten. Het signalement van onze toekomsfige buitenlandexperts luidt aldus. U hebt dit jaar een HAVO-, MEAO- of gelijkwaardig diploma behaald. Interesse in het wel en wee van de internationale financieel/ekonomische situatie lijkt ons onontbeerlijk, evenals de belangstelling voor de moderne talen. U moet in staat zijn om in groepsverband te werken en kennis op te doen. Goede kontaktuele eigenschappen zuflen u in de opleiding en straks in de praktijk aardig van pas komen. Wij geven een aantrekkelijk aanvang- salaris en de sociale voorzieningen zijn ronduit voortreffelijk. Indien u niet in Amsterdam of Rotterdam woont, komt u in aanmerking vooreen aantrekkelijke tegemoetkoming in de reis- en verblijfkosten. Heeft u belangstelling? Schrijf dan een briefje naar de afdeling Personeel- voorziening van de Amro Bank, Staalmeesterslaan 410, Amsterdam-West Voor meer informatie kunt u kontakt opnemen met de heer K. Visser of de hee' P. J. Schreuders, tel. 020 - 28 32 38. Gerrit (ijzerwerken a. dat was Zeker een hele klus Koos (elektrisch-lasser) Die brug is een leuk stukkie werk geweest HTL Gijs (ijzerwerker) Maak je borst maar nat bij die sluisdeuren van Koos (elektrisch-lasser) Ja, en vergeet die offshore-installatie niet, en die energie-centrale, en die hoogspan ningsmasten. en die afvalwaterzui verings- - installatie... Gijs (ijzerwerker) en die wissels en kruisingen dan Daarom zouden ze blij zijn met een aan tal nieuwe kollega's. En niet alleen elektrisch-lassers en ijzerwerkers voor binnen- en buitendienst maar ook af schrijvers, stellers in de las-afdeling en aanbouwers. Monteurs voor de buiten dienst zijn eveneens van harte welkom. Bij ons is 6% bonus vast en een goed salaris zeker. Onze sekundaire arbeids voorwaarden hebben vele mogelijk heden zoals; reis- en kostgelden, reis tijdenregeling, werkkleding, kollektieve ongevallen verzekering en eventuele vergoeding van verhuis- en inrichtings kosten. Onze mensen willen graag eens met u komen praten. En als u wilt bij u thuis In uw eigen omgeving. U kunt op twee manieren een afspraak met ons maken even bellen telefoon 01859-4000, toesta 154 of 125 - uw naam, adres, woonpb^ en de funktie waarvoor u interesse hee even op een briefje schrijven en in #n envelop zonder postzegel opsturen aan Kloos-Kinderdijk - afdeling person#'8" zaken - antwoordnummer 15 - Kind®' dijk. U mag natuurlijk ook langs men, iedere werkdag, dan kunt U i|ie een de sfeer bij ons proeven.

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 24