'ii Serie evenementen „speciaal aanbevolen Filmliga en Filmhuis SPECIAL-SERIE Aboiinp mp nlsprogramnia nil in Zeeuwsch-Vlaanderen Organisatie Prijzen Verhuisd Kassaregels Abonnementen 9 Knipkaart Internationaal programma van UIT (ADVERTENTIE) Donderdag 22 augustus i: Het Zeeuwsch-Vlaamse theaterprogramma is ten opzichte van de vorige seizoenen ditmaal nogal van opzet gewijzigd. Naast de grote evenementen van schouwburgallure waarvan het aantal drastisch is teruggebracht, zonder overigens de verscheidenheid te schaden, brengen we nu ook een uitge breide serie „specials". Een deel ervan (15) hebben we reeds vastgesteld en zijn even als de grote evenementen in een abonnementen keuzepakket ondergebracht. Een ander deel met waar- door beter en dat komt niet in schijnlijk veel verrassingen zul- het minst door de ruim zestig ac- len we pas invullen aan de hand van de actuele theatergebeurte nissen die zich in de loop van het seizoen kunnen voordoen. Rondom deze evenementense ries zijn dan nog een aantal kof fieconcerten gepland, waarover we nu weinig vertellen. Daar naast breiden we het J'UIT pro gramma uit. Want na de grote successen die het theaterpro gramma van en voor jongeren het afgelopen seizoen in West- Zeeuwsch-Vlaanderen ken merkten!, wordt het tijd om het J'UIT-experiment nu uit te bouwen met activiteiten in Axel, Sas van Gent en Terneuzen, maar daarover hoort u later meer van ons. Nieuw zijn verder de activitei ten die een startend Jeugdthea tercircuit zullen leveren en evenzo een Zeeuwsch-Vlaams filmhuis circuit Kortom de ver scheidenheid in activiteiten neemt toe, hand in hand met een verdere uitbreiding van de plaatsen c.q. gebouwen waar de UIT in Zeeuwsch-Vlaanderen evenementen zullen plaats grijpen. Naast de nu bekende en vertrouwde theaters de Halle, Ledeltheater. Den Dullaert, Zuidlandtheater en de speel plaatsen kerk-Westdorpe, de Speye Sas van Gent, hebben we het afgelopen seizoen ook di verse malen in dorpshuizen (Clinge en Vogelwaarde) en sportzalen (Sluis. Aardenburg, Oostburg) evenementen ge plaatst We menen-dat dit goed bevallen is Temeer daar het overeenkomstig een van onze doelstellingen is gaan we dit sei zoen verder met het spreiden van onze activiteiten dwars door geheel Zeeuwsch-Vlaanderen. Dit duo is gelukkig weer sa men! Ramses Shaffy en Liesbeth List hebben gemeend dat zij sa men toch de enige goede combi natie zijn voor hun geweldige liedjes. Voor nieuwe liefhebbers en voor diegenen die ook in 1968 van de partij waren vr 4 apr Zuidlandtheater Terneuzen UIT. UIT in Zeeuwsch-Vlaanderen is dus springlevend, dit in tegen stelling tot vele sombere gelui den in het vorig seizoen Alleen al als organisatie loopt het al- tieve vnjwilligers-bestuurders die in feite UIT in Zeeuwsch- Vlaanderen vormen Want met ronde woorden zijn we een pu- blieksorganisatie, wat betekent, dat vertegenwoordigers van het publiek - die eerder genoemde zestig uit geheel Zeeuwsch- Vlaanderen - bepalen wat voor theaterprogramma er zal komen en hoe de organisatie, de publi citeit en het toegangspnjzenbe- leid zal worden En dat betekent veel vergaderingen en veel denkwerk vanaf augustus tot en met mei Om het hele bestuur lijke veld voor iedereen over zichtelijk te houden is het Alge meen Bestuur in Zeeuwsch- Vlaanderen opgesplitst in vijf werkgroepen Oost- Zeeuwsch-Vlaanderen (Hulst en Hontenisse) en West- Zeeuwsch-Vlaanderen (Oost burg, Aardenburg en Sluis) worden elk behartigd door een werkgroep, terwijl Axel, Sas van Gent en Terneuzen ook elk een eigen werkgroep hebben Elke werkgroep heeft „plat forms", „Commissies" of „sub werkgroepen" om zich heen ge groepeerd: voor speciale taken zoals schoolprogramma's, J' UIT activiteiten, filmzaken e.d. De dagelijkse leiding van deze ge hele bestuurlijke organisatie be rust bij een dagelijks bestuur dat wordt gevormd uit verte genwoordigers van elke werk groep. Voorzitster is mevr. R. M. Sanderse-Jacobs uit Axel en verder de heren F. Bergwerff (West-ZVL), K. Brand (Oost- ZVL), O. Bauvvens (Sas v. Gent) en K. Delcour (Terneuzen). Een belangrijke taak van het D.B. is uiteraard het begeleiden van de professionele medewerkers: Aart Janszen (coördinatie) Ido Mulder (bureau) Els van Houcke (kassa). Terneuzen. Alle werkdagen kunt u daar terecht tussen 14.00 en 16.00 uur Het telefoonnum mer blijft uiteraard ongewijzigd (01150) 5555 Dit artikeltje is erg beknopt Wij willen u graag verder infor meren over ons beleid en alle be stuurszaken Kruist u dan op de bon even het daarvoor bestemde vakje aan, dan ontvangt u van ons een pakketje informatiema teriaal Per 1 september zullen we echt verhuisd zijn naar ons thea terwinkeltje op de Markt nr 11 Het is in den lande ondertus sen gewoon geworden om alle prijzen elk seizoen te verhogen. UIT in Zeeuwsch-Vlaanderen doet daar niet aan mee. Voor het derde seizoen zijn wij in staat - door welwillendheid van onze subsidiegevers en door zeer kos tenbewust het theaterpro gramma te plannen - om de toe gangsprijzen gelijk te houden. U kent ze inmiddels al: zes gulden en een kwartje voor een abon nementskaartje, negen gulden voor een losse kaart en vier gul den vijftig voor een CJP-kaartje. Voor de knipkaart blijft het ook vijf knipjes voor vijfendertig gulden (elk knipje is goed voor een kaartje van negen gulden). Maar voor de specials hebben we nieuwe prijzen: vijf gulden voor een abonnementskaartje, zeven gulden voor een los kaartje en drie en een halve gul den voor een CJP-korting kaartje. De koffieconcerten, I'UIT evenementen en jeugd voorstellingen zullen vier gul den gaan kosten - geen CJP- korting - en twee gulden voor de leugd tot dertien jaar. Met ingang van dit seizoen worden de kassaregels in Zeeuwsch-Vlaanderen sterk gewijzigd. In plaats van een ver kooptermijn van twee dagen gaan we over tot „vanaf een week voor het evenement" Daarbij ontstaat de mogelijk heid om gewoon kaartjes aan de kassa te kopen in plaats van op te bellen. Dat betekent: in Hulst bij Den Dullaert; in Axel bij de bibliotheek; in Sas van Gent bij De Speye, in West-Zeeuwsch- Vlaanderen bij de bibliotheken en bibliobus (in Terneuzen geldt deze regeling niet) Aan de kassa kunt u alleen die kaartjes kopen voor het evenement dat in die week m de plaats zelf komt. Dus niet voor evenementen in andere plaatsen Uiteraard blijft het telefoonnummer (01150)-5555 als centraal kassanummer be schikbaar telkens vanaf één week voor het evenement tussen 14.00 en 16 00 uur Op deze pagina vindt u hel overzicht van de a- bonnementsevenementen' in Zeeuwsch-Vlaanderen Anders dan vorige jaren lanceren we twee series een serie grote toneel-, cabaret-, operette-, ballet- en concertevenementen en een serie „specials", kleinere, soms hedendaagse theatergebe urtenissen Op beide series kunt u via het abonnementensysteem intekenen, ook combinaties van voorstellingen uit de ene serie met die uit de andere is moge lijk De keuzevrijheid is dus verder verruimd dient er al leen voor te zorgen dat u voor minimaal 25 gulden per abon nement besteedt (CJP'ers voor minimaal 14 gulden). U kunt dus onbeperkt uit de serie genum merd 01-30 en uit die genum merd 51-65 door elkaar in een abonnement stoppen Het is aan u om dat te bepalen! De bon die u kunt invullen vindt u ook op deze pagina U weet het inmid dels wel in elk hokje (dit keer verticale kolommen) het num mer van het door u gekozen evenement Elke kolom geldt voor eén abonnement (Losse kaarten kunt u nu nog niet be stellen en zeker niet pei bon) U vult de andere gevraagde gege vens in en stuurt de bon met spoed op in een portvrije enve lop naar antwoordnummer 116 Terneuzen Wij behandelen de bonnen op volgorde van binnen komst en zenden u bericht óf uw abonnementsaanvrage geaccepteerd is en hoeveel u dient te betalen en hoe dat kan. Na de ontvangst van uw betaling krijgt u uw abon nement thuisgezonden. Wilt u daarom uw naam en adres duidelijk in bloklettcrs schrijven op de bon. Voor problemen kunt u ons vanaf 26 augustus bellen (01150)- 5555 en na 1 september kunt u langs komen op Markt 11 Terneuzen Vijftien evenementen die wij u willen presenteren hebben we niet onderge bracht in de grote evene mentenserie; daar vin den we ze te speciaal voor. Daarmee bedoelen we dat we ze u goedkoper kunnen aan bieden, maar ook dat we bij deze evenementen mikken op kleinere aantallen mensen - honderd bezoekers vinden we dan al heel mooi. Speci aal, daar bedoelen we ook mee dat veel van de e- venementen geen gewone theater-opzet hebben en dat het publiek niet altijd „aan genaam wordt beziggehou den". Om de speciaal serie niet „exclusief" te maken, zitten er overigens ook zeer amusante kleine cabaret voorstellingen in. Bij de spel regels zal u duidelijk worden dat u specials en grote e- venementen rustig door el kaar in een abonnement kunt nemen. THE CHRIS HINZE COMBINATION Bekend van platen en tv- optreden en voor weinigen van de life-optredens in Zeeuwsch-Vlaanderen brengen we nu deze klassieke jazz-rock combinatie tijdens hun korte Nederlandse schouwburgen tournee in Terneuzen. Chris Hinze, de fluitist wordt dan bijgestaan door een nieuwe groep waarvan we nog niets kunnen vertellen. Zo. 13 apr. Zuidlandtheater Terneuzen UIT. CABARET TEKSTPIEREMENT- WIT OP ZWART Guske Kotte, Lia Karon, Frank Sanders en Jos Brink draaien straks als „tekstpire- ment" hun derde seizoen De kenners vinden dat zij er nu echt bij horen. Dan wordt het hoog tijd om ze ook eens in Zeeuwsch-Vlaanderen hun „consumptie-cabaret" de kans te geven. Za. 4 jan. Zuidlandtheater Terneuzen UIT THEATERGROEP FUNHOUSE- FUNHOUSE CLASSICS Na Funhouse Horror en Fun- house Revue brengt de theater groep onder leiding van Rob van Houten en Barrie Stevens nu een nieuwe voltreffer m de hoek van het absurdistisch cabaret Fun house Classics is niet bedoeld voor hen die zich vlug ergeren of hun geld bij de kassa terug wil len. Funhouse is nu helemaal circus geworden met zijn klas sieken als Romeo en Julia, Al Jolson, Heidenröslein, High So ciety en Marilyn Monroe. Za. 9 nov Zuidlandtheater Terneuzen UIT VROUWENCABARET- EN DE VROUW DIE KIEST EEN HEER In het kader van het moderne feminisme startte Natascha Emanuels drie seizoenen gele den met een vrouwencabaret. Naast haar wordt de groep nu gevormd door Wendela de Vos, Mies de Heer en Lida Engels man. De groep is door de jaren heen duidelijk professioneler geworden, doch het thema blijft ongewijzigd „de man", gezien door „de (zijn?) vrouw". De spot wordt gericht op de man als echtgenoot, de man in zijn groep, in het leger, als bestuur der, kortom als heerser. Do. 24 okt. De Speye Sas van Gent UIT. EEN ZEKERE VINCENT Jules Croiset - solo acteur bij uitnemendheid - heeft na zijn toneelcollages gewijd aan Lau- treamont, nu al weer ruim een seizoen een Van Gogh- programma op zijn repertoire Vanuit twee invalshoeken fasci nerend: vanwege de zeer intense brieffragmenten van Vincent van Gogh aan zijn broer Theo èn vanwege de theaterpersoon lijkheid die Jules Croiset is. Vr. 21 mrt Zuidlandtheater Terneuzen UIT. WIL SPOOR THE PEOPLE SHOW Een zeer uitzonderlijk pro gramma wordt deze combinatie van de mimegroep van Will Spoor samen met hun Engelse collega's The People Show Het is nog erg vaag (waarschijnlijk tot het laatste moment) wat en hoe het programma zal zijn. Maar van „Waste of time II" het laatste programma van Will Spoor's groep, weten we dat er sprake is van een improviserend soort mime-theater. waar het publiek ademloos naar kijkt, wellicht omdat het zich buiten gesloten voelt The People Show, maar ook de versterking met een persoonlijkheid als Chaim Levano - poët-pianist - zullen er bovendien zeer ko mische momenten in doen ont staan. Vr 25 okt Zuidlandtheater Terneuzen UIT HET AUTOKERKHOF Stadstoneel Rotterdam brengt in een regie van Cor Ste delink de Nederlandse première van Arrabal's Autokerkhof met Marielle Fiolet en Robert Pra- ger. Fernando Arrabal is de grote man van het surrealistisch toneel. Het Autokerkhof is als een soort modern passiespel erg bekend, maar in Nederland nog nooit gespeeld. Cor Stedelink leidde vroeger de Nieuwe Ko medie en maakte toen, vooral van dit soort stukken, fascine rende regies. Zo 16 feb Zuidlandtheater Terneuzen UIT CHANSONS- MARJOL FLORE Ondertussen al behoorlijk be roemd, dat is Marjol Flore zeker. Hoe kan dat ook anders, als je zo'n talent hebt. Ze zingt, bege leid door het trio Nico van der Linden jr., een wervelende tour de chant. Niet alleen Franse chansons zoals in haar eerste programma, maar even zo goed Amerikaanse en zelfs Neder landse. Za. 19 okt. Den Dullaert Hulst WCG/UIT ONAFHANKELIJK TONEEL- HET BADHUIS Deze jonge toneelgroep - maatschappelijk probleemge richt - hoort thuis onder de sub sidieparaplu van de Toneelraad Rotterdam. Het afgelopen sei zoen startten ze met een Majakowski-project onder de ti tel „Het Badhuis" Wladimir Majakowski schreef dit stuk in de jaren twintig gericht tegen de verburgerlijking, bureaucrati sering van de Russische- revo lutie Voor ons een „special" om u kennis te laten maken met een heel andere vorm van toneelma ken. Zeer direct, met vreemde houten requisieten, midden op het toneel, terwijl u er aan alle kanten om heen kan zitten. Zo 1 dec Zuidlandtheater Terneuzen UIT Aan drukbezette mensen en degenen die nu nog geen keus willen maken uit de in totaal 45 evenementen, adviseren we om een knipkaart te kopen vanaf 1 september op Markt 11 te Ter neuzen Een knipkaart kost 5x f 7,- en biedt u de gelegenheid om, bij het t.z.t. bestellen van losse kaarten (die f 9,- kosten) twee gulden reductie te krijgen Het vijfde seizoen van UIT in Zeeuwsch-Vlaanderen wordt op vr. 4 oktober in de Halle geopend met de cabaret-comedie „Jij en ik - u en wij allemaal", van en door het onverbeterlijke clowns-echtpaar Sieto Hoving en Marijke Hoving Het wordt een avond- en toneelvullend hartveroverend vrolijk ontroe rend en intiem cabaret-toneel show en musical gebeuren van een Dame en een Heer met Bege leiding. CABARET IVO DE WIJS Beschaafd amusement, dat is de op zich al verbazende titel van het nieuwe programma van Ivo de Wijs, Aggie Terlingen, Richard Nieuwint Want - zo stelt deze groep - beschaafd amusement wordt schaars in Nederland! Gelukkig zijn daar Ivo en zijn maats om fijntjes een minister in zijn hemd te zetten en heilige huisjes om te laten tuimelen Vr 24 jan De Speye Sas van Gent UIT Vr 7 mrt Gemeenschapshuis Vogelwaarde UIT KAMEROPERA Naast de grote opera's hebben de meeste operacomponisten ook - vaak voor de grap hele kleine operaatjes geschreven Nog geen uui lang met weinig stemmen Die komen maar zel den in uitvoering en da! is eigen lijk jammei De Nederlandse Operastichting biedt nu de mogelijkheid om twee van die operaatjes op een avond tol uit voering te brengen Wij raden u dat sterk aan en kozen de com binatie van een oudere 1) filo- sofo dl campagna van Galuppi en een nieuwe - The telephone vanMenotti Geen grootsemon- teringen. geen koren en der gelijke toestanden maar wel goede zang en veel plezier Za. 2 nov Zuidlandtheater Terneuzen UIT Naast (en onafhankelijk van) de Terneuzense filmliga start in Oostburg, Sas van Gent en Ter neuzen een filmhuiscircuit onder de fraaie naam ,,'t Kiek- kot", terwijl de Oostburgse liga ophoudt te bestaan. Waarschijn- lijk zal ook Jeugd en Muziek zijn Midden-Zeeuwse filmhuiscir cuit uitbreiden tot Hulst zodat de filmfans straks bijna weke lijks naar de film kunnen. FILMLIGA TERNEUZEN De filmliga, waar een lid maatschap verplicht is, richt zich op de vertoning van die rol prenten die eigenlijk alleen in de- grote steden in normale verto ning komen Het zijn dus de niet zo commerciële films van Berg man, Louis Malle, Pasolini e.d., regisseurs die zeker ook in Zeeuwsch-Vlaanderen een pu bliek hebben Tien keer per jaar op donderdagen draait de film liga op professionele 16 mm.- apparatuur in Terneuzens bio scoop het Luxortheater Anders dan vorige jaren kunt u nu zon der ver van te voren een keuze te maken uit de in het programma aangekondigde films een abon nementen lidmaatschap nemen Het abonnement is dus in feite een knipkaart respectievelijk voor 4 films voor f 16.-, 6 voor f 22,50; 8 voor f 28,-en 10 films (dus voor alle avonden) voor f 30,- Mocht u later besluiten nog een film te willen zien, ter wij) uw knipkaart op is, dan kunt u op vertoon van deze kaart losse kaartjes kopen a f 4.50 Het programma van de liga zal er als volgt uit zien: do. 12 sept Le souffle au coeur Louis Malle; do. 10 okt. Z Costas Gravas; do. 31 okt Johnny got his gun Dalton Trumbo. do 21 nov Medium Cool Hastrell Wexter; do 12 dec Edipo Re Pasolini. do 9 jan WR, Mysle ries van het organisme Dusan Makavejer: do 30 tan School voor delinquenten Jixi Hani- bal; do. 27 febr Schreeuw zon der antwoord- Ingmar Berg man; do. 20 mrt. Medea - Paso lini; do. 17 apr. Le grand blond avec une chanson noire - Yves Robert. In Zeeuwsch-Vlaanderen kunnen we dit jaar een door braak meemaken in de cinematografie. Waren er vorig sei zoen twee liga's: één in Oostburg (Ledeltheater) en één in Terneuzen (Luxortheater) die hooguit tien keer per jaar een fijne, vaak recente bioscoopfilm vertoonden, dit seizoen worden de mogelijkheden om goede en zelfs heel goede films te zien drastisch uitgebreid. 51 za 19 okt, Chansons - Marjol Flore, Den Dullaert Huig 52 do 24 okt. Vrouwencabaret - En de vrouw die kiest eenu De Speye Sas van Gent. 53 vr 25 okt. Mimetheater Will Spoor-The People Show, z.,, landtheater Terneuzen. 54 za 2 nov. Kameropera - II Filosofo di Campagna-De te|e|IX, Zuidlandtheater Terneuzen. 55 za 9 nov, Theatergroep Funhouse - Funhouse Classics, 2»jj landtheater Terneuzen. 56 zo 1 dec. Onafhankelijk toneel - Het Badhuis. Zuidlandtk., ter Terneuzen. 57 za 4 jan. Cabaret Tekstpierement - Wit op Zwart, ZuidlaBj theater Terneuzen. 58 vr 24 jan, Cabaret Ivo de Wijs - Beschaafd Amusement n, Speye Sas van Gent. 59 zo 16 feb, Stadstoneel Rotterdam - Het Autokerkhof 2>u landtheater Terneuzen. 60 vr 7 mrt, Cabaret Ivo de Wijs uestnmuu muusement (- meenschapshuis Vogelwaarde. 61 vr 7 mrt. Liedjes - Dimitri van Toren, De Speye Sas van Gem 62 vr 21 mrt. Solotoneel Jules Croiset - Een zekere Vincent Zuidlandtheater Terneuzen. 63 vr 11 apr. Vlaams cabaret-Louis Verbeek, MalpertuusClig ZEEUWSCH-VLAAMS FILMHUIS 't Kiekkot sluit aan bij de op komende belangstelling voor hele bijzondere films, waarvoor door toedoen van Film Interna tional in Rotterdam en the Mo vies in Amsterdam het afgelo pen seizoen door het hele land filmhuizen zijn pntstaan. De vertoningsmogelijkheden van dit soort films worden niet be perkt tot de bioscopen, het zijn allemaal 16 mm films en de kos ten zijn erg laag omdat de films niet commercieel worden geëx ploiteerd. 't Kiekkot heeft daarbij aan sluitend drie nieuwe verto ningsplaatsen gekozen, nl „Bui- tenlust" tn Oostburg. „Porgy and Bess" in Terneuzen en de „Roselaer" in Sas van Gent Als start wordt begonnen met een vertoningsschema vah om de drie weken op woensdag in Sas van Gent, op donderdag in Ter neuzen en op vrijdag in Oost burg Drie avonden achter el kaar wordt dan dezelfde film gedraaid' Ook nieuw daarbij is dat de vertoningen geen beslo ten karakter hoeven te hebben, iedereen kan net zo als voor de andere UIT-activiteiten aan de kassa een kaartje kopen Dat kost dan f 3,50 Het is echter ook mogelijk om een seizoenre- ductiekaart te kopen voor f 5.- Met zo'n kaart kost een toe gangskaartje nog maar f 2,25 (en met CJP f 2.-) Een ander voordeel van die seizoenkaart is uiteraard dat u informatie over de films krijgt thuisgestuurd Dal zal zeker nuttig zijn omdat over de te vertonen films - die vrij onbekend zijn - heel wat te vertellen is. maai ook omdat voorlopig het programma met verder bekend is dan tot Kerst mis Op dii moment kunnen we het volgende Kiekkotprogramma bekend maken 18 19. 20 sept Bertolucci „Strategie van de Spin" 25, 26 en 27 sept Robbe Grillet L'Eden et apres" 16 17 en 18 okt Jan Troell „Ole dole doff. 6, 7 en 8 nov Fal raldo „Boff, 27, 28 en 29 nov Daniel Duval: „Voyage d' Ame- lie": 18, 19 en 20 dec Rainer Fassbinder „Alle Turken heten Ali" 64 zo 13 apr. The Chris Hinze Combination, Zuidlandtcl Terneuzen. al" 65 za 3 mei, Nederlands Blazers Ensemble, Zuidlandtheater To neuzen. Prijs in abonnement f 5,- (voor CJP-houders f 3,50) Losse kaarten f 7,- (CJP 3,50) Door verschillende plezierige omstandigheden is het de Zeeuwsch-Vlaamse organisa tors gelukt om dit jaar een wer kelijk internationaal pro gramma samen te stellen. Naast de Nederlandse evenementen die gebracht zullen worden kunnen we u melden dat gezel schappen uit België, Frankrijk. Engeland, Duitsland, Tsjecho- slowakije en Oostenrijk de Zeeuwsch-Vlaamse podia zul len bevolken. Zo komen het Zwarte Thea ter uit Praag - wederom met een fascinerend mime-programma met wonderlijke lichteffecten - Legenden van het Oude Praag geheten, het Ballet van Vlaande ren. het Collegium Instrumen tale Brugense. het Belgisch Ka merorkest en de Wiener Sanger- knaben naar ons gewest Over The people show uit Londen die in de special-sene samen werkt met Will Spoor schreven we reeds elders We geloven dat we echter met een programma gewijd aan de dichter Heine „Dichter Unbe- kannt Heine Revue" van het Kleines Theater Bad Godesberg in de Duitse taal gespeeld, een klem publiek een groot plezier doen Hetzelfde geldt zeer zeker ook voor de liefhebbers van Frans toneel Aan hen kunnen we, gespeeld door Inter-Europe Spectacles, het beroemde to neelstuk van Jean-Paul Sartre „Huis Clos" aanbieden Beide buitenlandse produkties wor den gebracht via het Wikorcir- cuit bedoeld voor de hoogste klassen van hel voortgezet onderwijs Een deel van de zaal zal dan ook gevuld worden door leerlingen van de verschillende scholen in Zeeuwsch- Vlaanderen. Wo 16 okt. Het Zwarte Thea ter - Zuidlandtheater Terneu zen; ma 18 nov Wiener Sanger- knaben R.K. kerk Westdorpe; za 21 dec. Collegium Instru mentale Brugense kerk Oost burg: vr 10 jan Ballet van Vlaanderen Den Dullaert Hulst: vr 7 febr Heine Revue Zuidlandtheater Terneuzen: vr 14 mrt Huis Clos Zuidland theater Terneuzen; za 19 apr Belgisch Kamerorkest - Den Dullaert Hulst. Zowel voor de filmliga als voor hel filmhuis kunl u via de bon uw belangstelling kenbaar maken. Ook kunt u gewoon even (01150)-5555 bellen of langs komen bij de UIT-IN formatie-post Markt II, Ter neuzen. 01 vr 4 okt, Cabaret Sieto Hoving - Jij en ik, De Halle Axel. 02 vr 11 okt, Toneel - De getatoueerde roos, Ledeltheater Oost. burg. 03 za 12 okt. Toneel - De getatoueerde roos, Den Dullaert Hulsi 04 wo 16 okt. Zwarte Theater - Legenden van het oudePraaj Zuidlandtheater Terneuzen. 05 di 12 nov. Toneel - Grote bek en grote buik. De Halle Axel 06 ma 18 nov, Wiener Sangerknaben, RK OLV kerk Westdorpe 07 vr 22 nov. Internationaal Folkloristisch Danstheater, Sport- zaal Sluis. 08 di 26 nov, Katrijn B.V. - Het hemelbed, Den Dullaert Hul» 09 vr 29 nov, André van Duin's Pretmachine, Zuidlandtheatei Terneuzen. 10 ma 16 dec, Globe - Suiker, Zuidlandtheater Terneuzen. 11 za21 dec, Collegium Instrumentale Brugense. Kerk Oostburg 12 vr 10 jan, Ballet van Vlaanderen, Den Dullaert Hulst. 13 do 16 jan, Internationaal Folkloristisch Danstheater, De Halle Axel. 14 wo 22 jan. Solo show Jasperina de Jong, Ledeltheater Oost- burg. 15 vr 31 jan, Hoofdstad Operette-Grafin Mariza, Zuidlandtha- ter Terneuzen. 16 za 1 feb, Hoofdstad operette, Zuidlandtheater. 17 vr 7 feb. Kleines Theater Bad Godesberg - Heine Revue. Zuidlandtheater Terneuzen. 18 wo 12 feb. Toneel - The Sunshine Boys. De Halle Axel. 19 do 20 feb, Cabaret Frans Halsema-Gerard Cox, Ledeltheatei Oostburg. 20 vr 21 feb. Cabaret Frans Halsema-Gerard Cox, Den 1 Hulst. 21 vr28feb, AmsterdamsPhilharmonischOrkest,Zuidlandthea ter Terneuzen. 22 wo 12 mrt, Katrijn B.V. - Jan Klaasz en Katrijn. Zuidland theater Terneuzen. 23 vr 14 mrt, Inter-Europe Spectacles-Huis Clos, Zuidlandthea ter Terneuzen. 24 do 27 mrt, Nederlands Kamerorkest, De Halle Axel. 25 vr4 apr, Ramses Shaffy-Liesbeth List, Zuidlandtheater Ta- neuzen. 26 wo 16 apr, Scapino Ballet, De Halle Axel. 27 za 19 apr, Belgisch Kamerorkest, Den Dullaert Hulst. 28 za 26 apr. Toneel - Ik slaap wel op de bank, Ledeltheater Oostburg. 29 do 1 mei. Toneel - Ik slaap wel op de bank, Den Dullaert Hulst 30 do 22 mei. Toneel - De goede mens van Sezuan. Zuidlandthea ter Terneuzen. Prijs in abonnement f 6,25,-; voor CJP-houders f 4.50. Losse kaarten f 9,-; voor CJP-houders f 4,50. AANVRAAGBON Bon voor aanvraag theater-abonnementen in Zeeuwsch- Vlaanderen (invullen met blokletters a.u.b.) in envelop zenden aan antwoordnummer 116, Terneuten Markt 11, Terneuzen. nr. aanvrager In nevenstaande kolommen van boven naar beneden de gekozen evenemen ten invullen CJP-houder Wenst u geregeld informatie over: Muziekprogramma's 1 1 Specials 1 1 Filmliga!—- filmhuis! 1 UlT-bcstuurszakenl I óf alg. inform»1'' via UIT- periodiekl I Kruist u het desbetreffende hokje aan. 1 invullen ja of nee (indien ja, dan ook CJP-aanvraagl"" meezenden) - Plaats hier uw opmerkingen uw naam adres woonplaats tel. huis zakelijk niet invullen ingekomen bedrag betaald opmerkingen i

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 18