Winst in avondcriterium van IJzendijke ZEGE TOINE VAN DE BUNDER Voorsprong van Roland Harte Europees Enith record Brigitha voor AJ ax )urnalist samoord ich dorp PLOEG VOOR WK FC TWENTE BOOS Notten tekent Surinaamse actie in Den Haag O Koen Dchulsters: zevende plaats Laat'ns waf van je Prostituées schadeloos gesteld Antiekdie f I IJZENDIJKE Een val en kond™ zelfs Toine van Se Bunder de zege met ontne men fisteren in het avondcri- (êrium te IJzendijke. Ondanks het in vrij geringe mate opge komen rennersveld heeft het I talrijk opgekomen publiek I Mfh kunnen genieten van een Uectaeulaire wedstrijd. Dit «as overigens ook de ver- met namen zoals Jan Raas Toine van de Bunder, Matje Dohmen en Peter Gódde. Toine van de Bunder lift ondanks de grote concur I Jos I u. Vianr- r Irijdag 26 iuli 1974 (Van onze rentie de eindzege niet aan dernamen Frits Hogerheide en genoegen en bleet rustig in liet er duidelijk geen gras Matje Dohmen, Born, tolgens een hoeveelheid m msta, en dan wordt de gl^ul weer ingedrukt. OJ I vordt een nieuwe stoprerflj'I nnnphrnrh.t an gebracht. De nieuwe bevesti ïfifiïlg I naakt de ruit trek- en uoeht" I licht, en daarvan heeft u I le komende winter een I K>el plezier- Hetzelfde materiaal ^,1 rouwens voor vele andenl loeleinden gebruikt wordt,. I De enorme kleefkracht en j,| tochtwerende eigenschappe,! maken het mogelijk om b.l voorbeeld een lek in een regen-l tfvoerpijp of de goot te her!! stellen. Aansluitingen van golfplat I bij de muur, worden met enl reep van dit band waterdirl gemaakt, zelfs een lek in I autokofferruimte kan em« I morden gedicht. Rond een stalen paal getij!;. I keld, voordat deze de grond J gaat. houdt het geruime tijdl roestvorming tegen. Kortom I overal waar kieren, gaten «J andere onbedoelde opening--1 bestaan, die vocht doorlate: I kan men op snelle en eent'oi.f dtge wijze een reparatie ui.1 voeren. Let er alleen wel ene, I op dat het oppervlak troarcjl Glass-Tic wordt gezet schiwl en vetvrij moet zijn. Voor is de gewone uitvoering brtiilf.| baar, voor zwaarder reparatie. I werk is hetzelfde band «rT krijgbaar met een dunne d«-| miniumfolie. naar zijn zeggen hadden gel .narteld om inlichtingen teI krij gen over Swapo-neslet. I Hij toonde in de film de litte-1 kens op zijn lichaam van mes-i steken en van touw. banden zei dat hij met Aj-1 vu buiten Namibië had ge-1 «proken. maar hij zei met I waar. De Zweedse iournalutl deelde mee dat hij volgende I maand als getuige zou ver-1 schijnen op een hoorzitting I van een VN-commissie aval Namibië. DEN HAA G(ANP) - Eeil groep van tweehonderd Suri I namers heeft zich in het pand I van de Stichting voor Suriw f mers aan de Laan van Niwtw- Oostindië in Den Haag gein-1 stalleerd om vandaaruit actie I te voeren voor een Surinaatnl Trefcentrum in Den Haag. Zij I wisselen elkaar in groepen all en willen het pand voorlopitl als actiecentrum blijven ge l bruiken. Niet alleen het trefcentr® I zien zij als programmapunt I maar ook willen zij met *1 gemeentelijke sociale dienS I praten over de opvang I Surin-amers door deze dienst I Het steekt een aantal van Haagse Surinamers dat de ps- I litie onlangs in overleg metI directeuj- van de sociale dienst! besloot verscherpt politiek I zicht in te stellen in het ge-1 bouw van de dienst aan Neherkade. KEULEN (REUTER) Tweehonderd prostituees een eroscentrum in Ktüld zullen schadeloos worden V steld voor verlies van M I spaarcenten in het inent van de Herstatt-ban» juni. Terwijl de 65.080 andt,e klanten van de op één grootste particuliere bank v' West-Duitsland hun geld n™" ben verloren krijgen de Pr™ tituees hun kwart milJ™ mark terug van de leiding het bordeel. DEN HAAG (ANP) - jf! de aanhouding van de 46-]aj ge plantsoenarbeider M- heeft de politie in Den v een partij antiek ter 1 van vele duizenden achterhaald, die de afg L drie jaar bij inbraken in Haag en Scheveningen isJ stolen. K. werd aangehoj toen hij bij een huis had broken Bij hem thuis von politie ruim 200 antieke werpen, waaronder goude"-eJ zilveren sieraden. bee- chinees porselein en epn - zisch tapijt. (Van onze „•iclermed-vwerker) rentie de eindzege niet aan zijn neus voorbijgaan. Al vrij vroeg in de wed strijd viel de beslissende slag. Matje Dohmen, J-an Raas. Toi ne van de Bun'der, Peter Göd'de en John Koning® wis ten reeds na twintig van de zeventig ronden uit de om klemmende greep van het pe loton te geraken. Eendrachtig en met een voorbeeldige sa men-werking wist het vijftal snel een voorsprong van 25 seconden op te bouwen. On danks het feit, dat de kop stukken zich al snel samenge bundeld hadden, kwam er toen reactie uit het peloton. Zo on dernamen Frits Hogerheide en Robert Ocraft een poging tot bij de koplopers te komen. Na enige ronden deze verwoede poging te hebben volgehouden kregen zij de steun van de sterke Ger van 't Geloof. Met samengebundelde krachten be gon dit drietal aan een schijn baar wanhopige achtervolging, maar niets was minder waar. Dit drietal leverde toch maar even de prestatie om bij de kopgroep te komen. Toen viel er voor het peloton niet veel eer meer te behalen want het werd weldra op een ronde ge zet. Het achttal leiders nam met dit resultaat ruimschoots genoegen en bleef rustig in het peloton meedraaien. Al leen Jan Raas probeerde vijf maal weg te komen, maar het ging niet zo naar zijn zin, zei hij. Raas: „Op zo'n parkoers, met zoveel bochten, rijd ik nooit meer". Toine van de Bunder toonde zich aanzienlijk meer tevreden. Begrijpelijk ook. Hij had immers zijn twintigste overwinning ge boekt. Van zijn zwak optreden in Climge, zei Toine van de Bunder: „Ik ben ziek geweest. In Clinge had ik daar bijzon der veel hinder van. Nu ging het aanzienlijk beter". Inder daad, Toine van de Bunder liet er duidelijk geen gras over groeien ln IJzendijke Maar tocfh mag men ook weer niet te zwaar tillen aan deze overwinning. Want nadat Toi ne van de Bunder zijn mede vluchters zij-n hielen had laten zien, zwakte deze groep vluch ters bijzonder sterk af. Dit deed erop lijken dat zijn con currenten niet de ambitie be zaten om deze wedstrijd te winnen zodat Toine van de Bunder heel gemakkelijk zijn solo winnend kon afsluiten. De uitslag: 80 km in 1 uur. 58 min. en 20 sec. 1 Toine van de Bunder, IJzendijke, 2 op 53 sec. Peter Gödde, Koewacht, 3 Matje Dohmen, Born, 4 Jap. Konings, Sprundel, 5 Ger van 't Geloof, Oudenbosoh, 6 Jan Raas, 's-Heerenhoetk, 7 Robert Ocraft, Philippine, 8 Frits Ho gerheide, Osse-ndrecht. 9 op 1 ronde Ad van Overveld, Zeg ge, 10 J'oihan van Waes, Uden, 11 Eddy de Block, Koewacht, 12 Jaap Marijs, Souburg, 13 Kees Spaans, 's-Gravenpolder, 14 Willy de Fever, Sluiskil, 15 Charles de Smit, Biervliet, 16 Ko Tolhoek, Yerselke, 17 Wim van der Wiel, Breda, 18 Jan Gommers, Roosendaal, 19 Jaap Courtin, Heimkenszand en 20 Leen van de Kunder, Ovezan- de. Toine van de Bunder: twintigste overwinning- PONSTEEN KILOMETER KAMPIOEN AMSTERDAM (ANP) Herman Ponsteen heeft de J balans met Rini Langkruis I weer in evenwicht gebracht. Na titels voor Langkruis op de sprint en de tandem be haalde achtervolgingskam pioen Ponsteen zijn tweede rood-wit-blauwe trui op de 1000 meter tijdrit. Met Pon steen en Langkruis (tweede) verwierf Jan de Jong, ook al derde bij de stayers, het recht van een plaats op het I erepodium. De 1000 meter tijdrit, het I raakvlak tussen sprint en ach- I tervolgiri-g was door de sterke I wind Van gistermiddag meer I een nummer voor de krachtrij- I der? dan voor de spurters. Al- I leen Rini Langkruis kon zich I als sprinter handhaven. Ten i Tije. Zuidwest en Veldt wer den respectievelijk achtste, I negende en tiende en Raayma- j kers kwam niet verder dan de I veertiende plaats. I (Van onze sportredactie) AMSTERDAM De sport- c (iTrmls-.il- van de KNWU l (Koninklijke Nederlandse Wielren l'nie) heeft gistera vond in Amsterdam de Neder landse wielerploeg bekendge maakt die zal starten in het I wereldkampioenschap dat op 11 augustus in Montreal be gint. Slechts de baanploeg van de profionals is nog niet ge heel compleet. Tevens zal een renner moeten afvallen voor de ploegachtervolging ama teurs. I De samenstelling is als 1 volgt: Dames: Baan: achtervolging: Keetie van Oosten-Hage en "i'Jy Kwantes, Sprint: Mint Nieuwenhuis-Brinkhoff. Weg. Keet;e van Oosten, Willy Kiyantes, Mini Nieuwenhuis, (k la van der Spiegel-Hage en Nel Streef. Amateurs: Baan: Sprint: Ri ll1 Langkruis en Laurens Veldt. Tandem: Rini Lang- kruis en Laurens Veldt reser- l'"" Herman Ponsteen en Ger- ue Slot. 1000 meter tijdrit: herman Ponsteen. reserve Ri- 1 Langkruis. Achtervolging, herman Ponsteen en Peter "leuwenhuts, reserve Gerrie I rn» <fl;rwen- Ploegaehtervol- S "j Er zullen vier renners worden gekozen uit het vijftal w?a-n Ponsteen. Peter Nieu- MRMmS' Gerrie SIot- Gerrit MoWman en Gerrie van Ger- I me' r yers: Gaby Minneboo W. w®"?ker Jo°P Stake"- ÏL iS1 100 kilometer I Ad Gevers, Aad Ja" df". Ho6k, Frits Schür en zullen J"8 De 'aa'ste twee I fcdlviki ifineens stal"ten in de c* vTn'n wed9trij'd Theo w, Doagen Jan Raas. "eo Smit, en Ad Dekkers. VohwS!onals: Baan: Aehter- P ®oy Schuiten en Rene mi, Stayers: Cees Stam bur» "Kmaker Joop Staken- Ka'st26g:n.Cees Bal. Gerben 1 Gerrie V van Ka'wijk. Knetemann, Hennie Het was geen toeval dat de sprinters werden afgetroefd. De stadionbaan op ziahzelf al vraagt om kracht door zijn lange rechte stu-klken, de wind die de renners na 700 meter 100 meter lan-g pal tegen had den vroeg om extra macht. Ponsteen beschikte daarover ln ruime mate. Hij was op een streepje na twee seconden sneller dan Langkruis. De an deren haalden die marge zelfs niet, mede doordat veel van de sterker geachte renners te maken kregen met een aan wakkerende wind. De Jong werd door de wind licht bevoordeeld. Hij startte namelijk tamelijk vroeg. Den Hartog en Lenferink nog eerder vertrokken dankten hun hoge klassering voor een niet gering deel aan diezelfde wind. Zij kregen geen duide lijke terugslag in de tweede ronde, net zo min als De Jong, die als bijna 30-jarige aan een opmerkelijk kampioen-schap bezig is. De renner uit Zwa nenburg kwam vier jaar gele den terug na vrijwillig zijn loopbaan bijna vier seizoenen te hebben onderbroken. Hij wilde in die periode eerst zijn verplichtingen ten opzichte van zijn gezin nakomen. De Jong keerde terug als een vol bloed amateur, heeft een vol ledige dagt-aak als kraanma chinist en nam vakantiedagen op voor de kampioenschappen. Vorig jaar bereikte hij on danks die dagtaak, aangepast met thuiswerk (van mesten van kalveren; zilver bij de stayers en vierde plaatsen m tijdrit en achtervolging. Aan de kampioenschappen 1974 hield hij twee bronzen plak ken over. „Niet gek voor een veteraan", beoordeelde Jan de Jon-g zelf. De uitslag is: 1. Herman Pon-steen (Nijverdal) 1 minuut 10.81 seconden; 2. Rini Lang kruis (Rotterdam) 1.12.75; 3. Jan de Jong (Zwanenburg) 1.13.52; 4. Ger den Hartog (ALphen aan de Rijn) 1.14.23; 5. Jan Lenferink (Geesteren) 1.14.57; 6. Peter Nieuwenhuis (Am-sterdam1.14.91; 7. Ger rie van Gerwen (Olland) 1.15.118. Ben ten Tije (Den Haag) 1.15.13; 9. Rob Zuldweg (Rotterdam) 1.15.14; 10. Lau rens Veldt (Ouderkerk aan de Amstel) 1.15.56. Jan Lenferink is Nederlands kampioen over 59 kilometer «onder gangmaking bij de ama teurs geworden. De uitslag is 1. Jan Lenfe rink (Geesteren) 1.03.59,7; 2. Ernie Nieuwenhuis (Boelens- laan) op 110 meter; 3. Ger Slot (Alkmaar); 4. Peter Nieuwe- huis (Amsterdam); 5. Ger van Gerwen (Olland); 6. Oor Leu- nis (Amsterdam); 7. Ted Rood (Warmenhuizen); 8. Barend Huveneers (Amsterdam); 9. Wim Albersen (Wierden); 10. Martin Vemix (Zevenbergschen Hoek). Felicitaties voor Enith Brigitha (midden) van Anke Rijnders (links) en Veronica Stel. t Kuin ■uidfr p nennn I *e? Priem- Rene Pij ^-hipper en ij'edor Gen 1 v„ V 'lem. nene rij- en g-/ Schuiten. Tino Tabak. Hl: 'tog. (Van onze sportredactie) ENSCHEDE AMSTER DAM Ajax en René Not ten, de 24-jarige midden velder van FC Twente, heb ben overeenstemming be reikt over een driejarig con tract. De Amsterdammers, die eerder Piet Schrijvers van FC Twente inljjfden, willen Notten aantrekken om de door het vertrek van Johan Neeskens naar Barce lona ontstane leemte op te vullen. Het ziet er echter niet naar uit dat deze transfer zonder slag of stoot zal verlopen. F.C. Twente is namelijk niet be reid om Notten, die nog tot het eind van het komende sei zoen bij de Enschedeërs onder contract staat, te laten ver trekken- Jan Masman, de voorzitter van F.C. Twente, beschuldigt Ajax ervan incor rect te hebben gehandeld door buiten mede weten van het Twente-bestuur Notten te be naderen, terwijl ook de speler zelf dit verwijt wordt ge maakt. Masman: „Rene Notten had eerst bij ons moeten aan kloppen voor hij de verbintenis met Ajax ondertekende. Wat hij nu gedaan heeft, deugt niet. Daarom heb ik hem na drukkelijk gezegd dat ik hem maandag in ons trainingskamp Gross Regen (WDL.) ver wacht". Masman vertelde voorts, dat in het KNVB-reglement staat dat een contract alleen met wederzijds goedvinden voortij dig kan worden ontbonden. F.C. Twente voelt h-ier echter niets voor en zal. indien nodig, de 7' k door de burger-echter laten uitzoeken Hans Kraay, de manager van Ajax, die na dat Notten had getekend Mas man belde met het verzoek een onderhoud te hebben over de door Ajax te betalen trans fersom, heeft verklaard dat Notten bereid is arbitrage aan te vragen bij de KNVB, in dien F.C. Twente niet bereid zou zijn hem te laten gaan. UTRECHT (ANP) Als het vrouwtje uit het weerhuis- je is Enith Brigitha bij de terugkeer van de eerste zon nestralen naa1' buiten geko men- Met een ideale baaninde- ling zwom ze gisteren op de 200 meter vrije slag met 2.05.14 een nieuw Europees re cord. Het absolute hoogtepunt van de zesde dag van de nati onale zwemkampioenschappen in het Utrechtse bad Den Hommel. Zon en Brigitha, ze horen bij elkaar. Niet voor niets is haar naam een verbas tering van het Engelse Bright (stralende). Dinsdag was het lekker weer. Enitth trok meteen het nationale record op de 100 me ter vrije slag op tot het niveau van Ender. Bij de gure wind van woensdag liet de Amster damse zwemster, die zich met haar 19 jaar zo langzamerhand de seniore van het. jonge volk je mag noemen, verstek gaan. Maar gisteren, toen de eerste tekenen van een weersverbe- tering zich aandienden, was Enith er weer. Een glanzende topprestatie, die de speaker zo overrompelde, dat hij vergat begeleidende tekst te leveren en Enith pas bij het op de kant klimmen hoorde dat zij een Europees record had ge zwommen- Haar vierde in to taal en het eerste op deze afstand met de aantekening dat zij de andere drie al weer kwijt is. Als het weer meewerkt, kan Enith Brigitha tijdens deze kampioenschappen alles. Dat bewees ze wel op de 200 me ter vrije slag, het nummer dat zij van haar vier specialiteiten het laatst onder de knie heeft gekregen. In het tijdperk Bun- schoten-Rijnders speelde ze er nog geen rol op, omdat ze haar krachten op de eerste banen verspeelde. Maar de race die Enith gisteren zwom feite lijk zonder de bedoeling om erg hard te gaan was een voorbeeld van haar goede baanindeling. De eerste 100 meter gingen in 1.00.41. „Toen wist ik dat er iets bijzonders ging gebeuren. Zo snel was ze nog nooit afgegaan", aldus haar trainster Wil Storm. 33 seconden was de tijd voor de derde baan en 31-7 voor de eindsprint. Toen ze aantikte in 2.05.14 annonceerde de spae- ker alleen een Nederlands re cord, Enith was sinds een maand recordhoudster met 2.06.42. Een blik op de lijst had haar kunnen leren dat ook het Europees record was ge broken. Dat stond sinds de Oostduitse kampioenschappen in Rostock op naam van Ange la Franke met 2.05.25- De tele visieploeg van de NOS die Enith deze week volgt, was niet voor niets gekomen. De suprematie van de Amster damse zwemster is zo groot, dat op de crawl de concurren tie bij voorbaat genoegen neemt met de tweede plaats. Ook Anke Rijnders, met 2.07.2 zelf oud-Europees recordhoud ster op dit nummer. „Je weet bij voorbaat dat Enith wint. Na 100 meter ligt ze al zo'n 3 seconden voor. Maar ik gun het haar van harte". Anke was overigens dik te vreden- Ze beslechtte de strijd om de tweede plaats die een reis naar Wenen garandeert tegen Veronica Stel voorlopig in haar voordeel: 2.07.18 tegen 2.09.84, Maar dat moet nog in de all-in finale van het week einde bevestigd worden. Dan mengt ook Ada Pors met 2.10.64 eerste bij de onder 16- jarigen zich in de strijd. An- nelies Maas, eerste in de groep van onder veertien met 2.10-55 legt ziah bij de all-in finales helemaal toe op de vrije slag sprint. Daar liggen de kansen van de 14-jarige, door haar moeder getrainde, Wageningse gymnasiaste het gunstigst. On danks het feit, dat ze nu reeds de EK-limieten van 200, 400 en 800 meter vrije slag heeft doorbroken. Anders is de situatie op de 200 meter rugslag. Daar werkt het zwemmen van Enith inspi rerend op de 15-jarige Heem- steedse Paula van Eijik en de een jaar oudere Eindhovense Corianne Heymans. Die twee zwepen elkaar op. In de series was Corianne Heymans, pupil van Martin Swinkels (echtge noot van oud-wereldrecord- houdster Ada den Haan) het snelst. In de leeftijdsfinale van 's avonds verdedigde Pau la van Eijk het adspiranten- record van Corianne met een honderdste seconde tot 2.23.52, een tijd die zonder meer een finaleplaats bij de Europese kampioenschappen garandeert- Zij was er zelfs sneller mee dan Enith Brigitha bij de da mes, al had deze dan het ex cuus dat het haar tweede slag binnen drie kwartier was. Eén ding is echter zeker: de hor tend. maar sterk zwemmende Paula van Eijk en de sierlijk glijdende Corianne Heymans hebben zich nog niet bij de rugslag-suprematie van Enith neergelegd, ook al legde zij op de wereldkampioenschappen van verleden jaar in Belgrado dan ook beslag op de tweede plaats. (Van onze sportmedewerker) ZEELAND De Zeeuwse afvaardiging naar de Nederlandse zwemkampioenschap pen, die deze week in Utrecht worden gehou den, heeft volkomen aan de gestelde verwachtin gen voldaan. Zeelands felste zwemmer de 15-jarige Jaap Keymel uit Vlissingen noest strijd leveren op de 100 meter vrije slag en de 100 meter vlinderslag. Keymel, die met veel moeite de voor deze leeftijdsgroep (onder de 16 jaar) zeer scherpe li mieten had gehaald, kwam zowel op de vrije stag (1.01.3) ais op de vlinderslag (1.09.0) tot goede prestaties. Voor een finaleplaats kwam hij ecliter niet in aan merking. Was Jaap Key mel vorig jaar de eerste Zeeuw die een finale plaats wist te veroveren, dit jaar heeft Koen De- hulstens uit Sas van Gent dit stukje uitge haald. In de series 100 meter rugslaig plaatste hij zich weliswaar als negende, doch toen een finalist zich terugtroK kreeg hij zijn kans. ln deze finale wist hij zich ln een tijd van 1.13.4 als zevende te klasseren, hetgeen een uitstekende prestatie betekent. In deze leeftijdsgroep (on der de 14 jaar) had ook de Middelburger Rob Geervliet zich geplaatst voor twee nummers. Zo wel op de 100 meter vrije slag als op de 100 meter rugslag kwam hij met respectievelijk 1.04.77 en 1.15.21 tot pri ma prestaties. Voor een finaleplaats kwam hij echter te kort. Pieter Polderman uit Oostburg streed in de leeftijds groep onder de 12 jaar. De 100 meter vlinderslag zwom hij in 1.21.6 en de 400 meter vrije slag in 5.17.34. Met deze tijd hij verbeterde zijn per soonlijk record met liefst negen seconden plaatste hij zich ais tweede reserve voor de finale. Zijn tiende plaats tussen Nederlands zwemtop mag er nest zijn. Mieke Verdonck uil IJzendijke, die zich ais eerste Zeeuwse had ge plaatst voor deze kampi oenschappen, kwam op de 100 meter schoolslag tot een tijd van 1.34.5, waarmee zij beslag leg de op de zestiende plaats. (Van onze wielermedewerker) IJZENDIJKE Rustig pedaleerden de rennertjes die in gekromde houding al les gaven om aan de streep, het ere-tricot met de daar aan verbonden bloemen in ontvangst te nemen. Dat was het kenmerkend beeld, vas het gisteren gehouden openings-criterium van de Zeeuwsch-Vlaamse jeugd- toer. Een evenement, dat op touw gezet is, door de jeugdcommissie, van de wielervereniging Zeeuwsch- Vlaanderen. Maar liefst 141 enthousiaste rennertjes, overal vandaan, na men gisteren aan dit gebeuren deel- In zeven verschillende categorieën werd strijd gele verd voor het zo fel begeerde ere-tricot, wat aan de leider der categorie uitgereikt werd. Om 13.00 uur werd de eerste categorie onder een luid ap plaus weggeschoten. Hierna volgden er nog zes categorie- en, zodat het aain spektakel niets ontbrak gisteren in Yzendijke. Het is duidelijk, dat deze tak van wielersport steeds meer begint te leven, en terecht, want deze knaapjes leveren wel op zo'n oprechte en levensechte manier strijd, dat het een waar onderdeel van de wielersport is. Opmerkelijke prestatie op deze dag leverde Roland Harte van de wielervereniging Mid delkamp, deze wist na een lange solo met 40 seconden voorsprong te finishen, bij de 12-jarigen. Uitslag van de eerste dag was: Categorie 8 jr.: 1 R. Cou- mans, 2 W. Vossen. 3 T. Breur: categorie 9-jarigen: 1 A- Nuy, 2 M. Rammeloo. 3 A. de Letter: categorie 10-jari- eer: eerste serie: 1 L v d Put. 2 R. de Rooy, 3 M. Dom misse. 10-jarigen tweede serie: 1 L. Beckers, 2 A. Vissers, 3 C. Steel. Categorie 11 jaar, eerste se rie: 1 C. v. Goethero. 2 G. Meex. 3 J. Flekken. 11 jaar tweede serie: 1 F. Timmer mans, 2 J. Defaux, 3 M. Tie- ben. Categorie 12 jr.- 1 Ronald Harte, 2 Rob Bijvank, 3 B Palmen. Categorie 13 jr.: 1 G. Daenen. 2 Jan Maayen, 3 Alex van Boven. Categorie 14-jari- "en: 1 Willv van de Sypt; 2 F. Dolman, 3 E. Brand. WATERPOLO Het Ne derlandse waterpolo-zevental heeft gisteren te Boedapest :n het toernooi om de Tungsram- cup verloren van Hongarije met 07. Spanje versloeg Roemenië met 87. (ADVERTENTIE) STAND ORANJE-KLAS- STAND MIDDEN-ZEE- SEMENT NA DE RONDE LAND KLASSEMENT NA VAN BA VEL: DE RONDE VAN BRUINIS- SE: 1 A. v.d Steen, Etten, 37 1 A. v.d. Bunder, IJzendijke, punten, 2 B. Broere, Ouden- 97 punten, 2 G. v. 't Geloof, bosch, 36, 3 G. St. Nicolaas, Oudenbosch, 73, 3 W. West- 's-Gravendeel, 28, 4 L. den dorp, Heinkenszand, 73, 4 T. Hartigh, Blaaksedijik, 28, 5 J. Huyzen, Kloetinge, 70, 5 A- Kettenis, Den Haag. 28, 6 J. v. Overveld, Zegge, 68, 6 S. Cooremans. Breda, 26, 7 M. Aarts, Roosendaal, 66, 7 P. Rehorst, Den Haag, 21. 8 P. Maas, Roosendaal, 60, 8 G Haller, Alkmaar, 20, 9 W- St. Nicolaas, 's-Gravendeel, Vlot, Wanneperveen, 20, 10 58, 9 J. Raas, 's-Heerenhoek, P. Gödde, Koewacht, 19, 11 57, 10 C. Stoutjesdijk, St.- J. Voesenek, Prinsenbeek, Maartensdijk, 56, 11 A. v.d- 19, 12 P. Maas, Roosendaal, Steen, Etten, 55, 12 C. Tol- 19, 13 W. v. Steenis, Hoog hoek, Yerseke, 55, 13 R. Blokland. 19. 14 P. Franken, Schuiten, Zandvoort, 54, 14 Oosterhout, 18, 15 V. van La B. Broere, Oudenbosch, 51, moen. Haarsteeg, 18, 16 J. 15 T. Fase. St.-Annaland, 44, Breussink, Bovenkerk, 18, 17 16 C. St. Nicolaas, 's-Graven- M. Venix, Zevenbergschen- deel, 43. 17 W. de Wilde, hoek, 17. 18 F. Pirard, Breda. Goes. 43, 18 A- Tak, Oud- 17, 19 T- ter Harmsel, Lage Gastel, 35, 19 B. Geense. St.- Zwaluwe, 16, 20 J. Brink, Philipsland, 35, 20 A. Ver- Haarlem, 16, P. Heyster, heezen, Bergen op Zoom, 34, Vla-ardingen, 16. P. Gödde, Koewacht, 34. Beroerd is dat, als je zo verkouden bent. Maar zit niet bij de pakken neer! Bel uw vrienden en kennissen en laat u door hen opvrolijken. Zo'n telefonisch ruggesteuntje is nog goedkoop ook.Want's avonds en in het weekend belt u voor half geld door heel Nederland. i

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 9